>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.12.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Y 35

yanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: Milan
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Bukmacherzy przed dzisiejszym spotkaniem jako &quot;lekkiego&quot; faworyta wskazują drużynę Milanu. I chyba nie tylko ze względu na atut własnego boiska.
Czytając większość analiz, każdy prawie podnosi fakt, że Roma nie poniosła jeszcze w tym sezonie Seria A porażki.
Zgadza się, tylko że pomijając ostatnie ligowe spotkanie wygrane u siebie z Fiorentiną, Roma zanotowała serię 4 remisów i tak naprawdę ostatnie wyjazdowe spotkanie z Atalantą powinna przegrać. Tylko cud sprawił, że Roma wywiozła z Bergamo 1 punkt strzelając gola w 90 minucie.
Także mimo 2 miejsca w tabeli i braku dotychczasowej porażki na koncie, nie przesadzałbym z formą Romy, że musi z każdym już wygrywać, tym bardziej z Milanem i tym bardziej na wyjeździe.
Milan w lidze nie zachwyca i po 15 kolejkach ma na koncie tylko 4 zwycięstwa. I jeśli chce się jeszcze liczyć w walce o puchary musi zdobywać punkty i to nie za remisy, tylko sięgając po komplet oczek.
AC Milan jako jedyny zespół z tej ligi broni honoru Włoch w Lidze Mistrzów, zarówno Juventusowi, jak i Napoli ta sztuka się nie udała.
Fakt ten można znacząco wpłynąć na atmosferę w zespole i będąc już spokojnym do połowy lutego, wszystkie siły przeznaczyć na poprawę lokaty w lidze.
Dziś pierwszy akt. I myślę, że Milan stać na pokonanie Romy. Romy, która po piorunującym początku, w ostatnim czasie ma więcej szczęścia, niż formy.
Wierzę, że szczęście i umiejętności będą dziś po stronie Milanu.
⛔100
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła - Pogoń
Typ: 1 (-1,5 AH)
Kurs: 3,7
Po takim kursie to aż wstyd nie zagrać chociażby zwykłej wygranej Wisły. Fakt że dziś zagrają ekipy którym ostatnio szło średnio (Wisła 2 porażki pod rząd, 2:5 z Jagiellonią i 0:2 z Lechem, a Pogoń nie wygrała od 6 spotkań) - ale mimo wszystko faworytem jest Wisła. Jest to typowy zespół własnego boiska, u siebie wygrali prawie wszystko co się dało (same zwycięstwa i tylko dwa remisy) i stracili tylko jedną bramkę. Pogoń to niezły zespół, ale skoro Wisła ograła i Lecha i Legię do zera, wątpię że Portowcy będą w stanie coś ugrać w dzisiejszym meczu. Ofensywa Wisły, którą napędzają będący w dobrej formie Brożek, Garguła i Guerrier, na pewno będzie w stanie strzelić kilka bramek Pogoni. Ich niepowodzenia na wyjazdach nie są dla mnie niepokojące, bowiem u siebie Wisła jest zupełnie innym zespołem. Grają szybką, efektowną i ofensywną piłkę niezależnie od tego z kim grają. Raczej nie powinniśmy dziś obejrzeć niespodzianki przy Reymonta, a taką byłoby zdobycie punktów przez Pogoń. Ostatni mecz u siebie Wisła wygrała 3:0 (ze Śląskiem) i liczę dziś na podobny rezultat. Pozdrawiam
⛔100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
typ: Wisła -1 (Europejski Handicap : Wisła wygra różnicą więcej niż jednej bramki)
kurs: 3.60
bukmacher: Unibet
analiza:
Wisła w ostatnim meczu sezonu będzie chciała pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością, po ostatnich dwóch bolesnych wyjazdowych porażkach. Wisła do tej pory u siebie nie przegrała tracąc tylko jedną bramkę! To pokazuje jak silna &quot;Biała Gwiazda&quot; jest przy Reymonta 22. Dzisiaj nie może grać tylko Bunoza pauzujący za kartki, więc trener Smuda ma pełne pole manewru przed ostatnim spotkaniem rundy. Dlaczego z handicapem? Ponieważ trener Smuda zawsze powtarza, że jak jego drużyna prowadzi 1-0 i jest 89minuta to nie gra na czas, tylko chcę by jego piłkarze podwyższali wynik. To widać w tym sezonie gry Wisły u siebie (3:0 ze Śląskiem, Widzewem, Piastem, Lechią na własnym stadionie).
Pogoń to nie ta sama drużyna co na początku sezonu. Spowodowane jest to dużą ilości meczy i krótką ławką Pogoni. Pogoń w zasadzie na dobrym poziomie ma max 13 zawodników. Gdy dwóch wypadnie z powodu kontuzji, lub gra słaby mecz z powodu zmęczenia - to Pogoń traci 40% swojej jakości gry. Widać to w ostatnich meczach. Portowcy nie wygrali od 6 spotkań, a ich gra wygląda zupełnie inaczej jak na początku rundy.
Myślę, że Wisła szybko strzeli bramkę i potem grając to co potrafi najlepiej, czyli kontry - strzeli kolejne i godnie pożegna się z kibicami przed przerwą zimową, jednocześnie awansując na 3 miejsce i zwiększając przewagę nad Pogonią do 7 punktów.
⛔100
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Serie A
Spotkanie: AC Milan- AS Roma
Typ: Francesco Totti strzeli gola
Kurs: 3,4
Mecz z cyklu, w którym obie ekipy muszą wygrać. Kibice Rosso-nerrich z utęsknieniem czekają na 3 pkt w jakimś ważniejszym spotkaniu a ich ulubieńcy muszą zacząć zbierać komplety punktów bo niedługo zapomną na dobre o walce o LM, natomiast zawodnicy ze stolicy również zapatrują się na trzy oczka by nie dać odskoczyć Juventusowi. Mam wrażenie, że będziemy świadkami dobrego widowiska i obejrzymy dziś kilka bramek. Do składu Romy powraca dziś Totti. Można by powiedzieć, że zawodnik już stary, wypalony, ale niezwykle dojrzały. Potrafi świetnie uderzyć z wolnego, z dystansu czy ze spokojem wykorzystać rzut karny. Przed kontuzją oglądałem mecze z jego udziałem i trafiał również z gry po akcjach całej drużyny. Myślę, że stary włoski lis dziś zwietrzy swoją okazję i w tym ważnym pojedynku trafi bramkę dla swojej drużyny. Ogólnie dziś na zawodników Romy bardzo wysokie kursy na gola. Najniższy to właśnie 3,4! i ja próbuję Tottiego, ale można też próbować Gervinho czy Ljajica po zbliżonych kursach.

⛔100 / brak bukmacher
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Impel Wrocław vs Budowlani Łódź
Typ: 1 set 2
Kurs: 4,90
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 16.12.2013/20-30
Analiza:
Spotkanie kończące kolejną kolejkę Orlen Ligi. Po niespodziance jakim była porażka Chemika Police z Piłą, dziś w szranki do rywalizacji stanie Impel Wrocław. Zawodniczki z Dolnego Śląska z pewnością chciałyby wygrać dzisiejsze spotkanie za trzy punkty, by tym samym zrównać się z ilością punktów z Chemikiem Police, o wygraną dziś uważam jednak, że nie będzie łatwo. Łodzianki zajmują obecnie szóste miejsce w lidze. W ostatnim spotkaniu przegrały wygrany mecz, albowiem prowadziły 2-0 jednak jak się mówi, kto nie wygrywa 3-0, ten przegrywa 2-3 i również tym razem potwierdziła się stara siatkarska prawda. Porażka była bardziej dotkliwa zwłaszcza na własnym parkiecie. Środkowa Budowlanych Olga Tracz po tym spotkaniu mówiła: ,, Nie pierwszy raz mamy taki problem. Po drugim secie wychodzimy na parkiet i jesteśmy zupełnie innym zespołem. Bardzo nam zależy na zwycięstwach. Nie wiem co się z nami dzieje w tych ważnych momentach. Gdybym znała odpowiedź na to pytanie, pewnie byśmy wygrały&#39;&#39;. Jednymi z ważniejszych ogniw w drużynie Adama Grabowskiego są Tabitha Love, Anita Kwiatkowska, czy też Natalia Nuszel. Impel w przedostatnim meczu przegrał z pogromcą Chemika zespołem z Piły. Najwyraźniej mają sposób na siatkarki z czołówki. Ostatnio Impel w lidze wygrał pewnie 3-0 z Bydgoszczą, ale w środę grały w europejskich pucharach z Oudegem dając szanse rywalkom na ugranie zaledwie 37 pkt-ów. Makare Wilson spodziewa się zaciętego meczu. Bilans bezpośrednich spotkań nie jest zbyt korzystny dla Łodzianek, jednak pierwsze sety, a nawet dwa są zazwyczaj dobre w ich wykonaniu i dziś liczę na to, że będzie podobnie-powodzenia
⛔100
 
K 11

koli110

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Real Valladolid - Celta de Vigo
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet-at-home
Starcie dwóch drużyn dołu tabeli w hiszpańskiej ekstraklasie pewnie dla wielu kojarzy się z mało ciekawym spotkaniem, ale może uda mi się przekonać do mojego typu jak i zachęcić do obejrzenia tego meczu. Paradoksalnie Celta radzi sobie lepiej w meczach wyjazdowych niż na własnym stadionie (z 4 zwycięskich pojedynków aż 3 odbyły się poza ich stadionem). W ostatnim wyjazdowym spotkaniu goście napsuli krwi dobrze dysponowanym baskom z San Sebastian (Realowi Sociedad) grając w dziesiątkę przez część meczu i jedynie przez to przegrali (4-3).
Gospodarze natomiast dotknęli niemalże dna w tym sezonie, który jest dla nich niesamowicie nieudany. W takiej formie nie wydaje mi się żeby byli w stanie powalczyć o 3 pkt, przy ogromnym szczęściu może uda im się zremisować co będzie dla nich wyczynem.
Celta tez nie prezentuje życiowej formy ale ich gra wygląda na poukładaną po fatalnym początku sezonu i mimo że bukmacherzy stawiają gospodarzy jako faworytów, dla mnie dość pewnym typem na ten mecz jest 2. Udanych typów i pozdro
⛔100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.99
Data i czas rozpoczęcia: 16.12.13 20:45
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj warto zagrać over bramkowy w meczu dwóćh czołowych, ofensywnie grających włoskich drużyn. Ciężko wskazać faworyta dzisiejszego meczu, mimo że nie przepadam ligi włoskiej, napewno staje się coraz mocniejszą ligą, o krok od awnsu do 1/8 finału Ligi Mistrzów było Napoli, do następnej rundy awansował grający dzisiaj Milan, zagra z Atletico Madryt. AS Roma zaskakuje w tym sezonie, zajmują obecnie 2 miejsce. Rozegrano już 15 kolejek, jak do tej pory drużyna Romy nie przegrała jeszcze mecze. Liczę że to będzie bardzo dobry mecz z wieloma akcjami podbramkowymi i przede wszystkim bramkami. W obydwu drużynach grają świetnie dysponowani gracze ofensywni, którzy strzelają dużo bramek, dzisiaj myślę że zawodnicy obydwu drużyn powiększą swoje dokonania strzeleckie. W drużynie Rossoneri w pierwszym składzie z ofensywnych grzaczy którzy mogą dzisiaj strzelać bramki to: przede wszystkim Balotelli i Kaka. Jak widać Milan zaczyna nieco defensywnie, obawiając się ataków Romy. W drużynie z Rzymu ofensywni gracze na dzisiejszy mecz to: Destro, Gervinho i Ljalic. Warto zwrócić na ofensywne wejścia prawgo obrońcy Romy, mianowicie Maicona, gra on bardzo ofensywnie, dużo dośrodkowań i silnych strzałów na bramkę, myślę że dzisiaj pokarze że wrócił do swojej dawnej dobrej formie, takiej jaką prezentował w Interze. Jeżeli miałbym postawić dokładny wynik to myśllę żę 1:2 albo remis 2:2, Polecam zagrać over 2,5 bramek.
✅99
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom