>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.09.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 16 września


Typy podajemy według wzoru:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Davis Cup
Spotkanie: Janko Tipsarevic - Juan Martin Del Potro
Typ: 1
Kurs: 2.48
Buk: betsson
Data: 16.09.2011 - 18:00
Analiza:


Jutro rozpoczną się półfinały w Pucharze Davisa Hiszpania podejmie Francję, a Serbia będzie mierzyć swoje siły z Argentyną. Mecz Janko Tipsarevicia z Juanem Martinem Del Potro zapowiada się ciekawiej niż spotkanie Djokovicia z Nalbandianem. Ten pojedynek powinien być niesłychanie zacięty. Tipsarevic na US Open pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując wysoką formę i walcząc jak równy z równym ze swoim rodakiem, Novakiem Djokoviciem. Mam nadzieję, że uraz którego nabawił się podczas tego spotkania nie odciśnie się na poziomie gry Serba w jutrzejszym spotkaniu. Del Potro na nowojorskich kortach odpadł w trzeciej rundzie z Simonem grając naprawdę słabo - popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów. Dziwią mnie troche kursy na to spotkanie, bo to Serb ostatnio gra lepiej, a do tego będzie miał po swojej stronie publiczność, która jak wiemy podczas spotkań Pucharu Davisa jest bardzo głośna. Serb mimo, że nie jest gigantem serwis ma naprawdę dobry. Gra z głębi kortu również wygląda przyzwoicie i jeżeli utrzymał formę jaką prezentował przed i w trakcie US Open to powinien pokonać chimerycznego Del Potro. Tipsarevic jest regularny i myślę, że to wystarczy na Argentyńczyka, bo ostatnio Del Potro nie znajduje się w wybornej formie - ma przebłyski, ale w mojej opinii są to takie jednorazowe wyskoki. Jego gra nie jest jeszcze ustabilizowana. Myślę, że Tipsarevic powinien rozruszać Juana Martina za linią końcową, żeby nie mógł grać z miejsca tylko dobiegając do piłek, bo wtedy gra Argentyńczyka traci bardzo dużo na jakości. Serb z kolei biegając z jednego narożnika do drugiego potrafi dobrze odgrywać i przechodzić jednym uderzeniem po linii z defensywy do ataku i myślę, że z Del Potro sobie poradzi, bo zdecydowanie lepiej się porusza po korcie i jest zdecydowanie bardziej regularny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Puchar Davisa
Spotkanie: Janko Tipsarevic - Juan Martin Del Potro
Typ: Janko Tipsarevic wygra 3:1
Kurs: 5,45
Bukmacher: WilliamHill
Godzina: 17:00
VS

Juto o godzinie 17:00 czasu polskiego spotka się Serb Janko Tipsarevic oraz Argentyńczyk J.M. Del Potro. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Serba. Janko zrobił na mnie duże wrażenie grając znakomicie podczas US Open aż do meczu z Djokoviciem, w którym to grał jak równy z równym. Niestety podczas meczu doznał kontuzji więc po pierwszych dwóch wyrównanych setach w następnym przegrał 6-0 a w czwartym secie przegrywając 3-0 zszedł z kortu. Delpo doszedł do 3 rundy, tam po kiepskiej grze w której popełnił dużo błędów własnych przegrał w 4 setach z francuzem Simonem, który z kolei w następnej rundzie odpadł z Johnem Isnerem całkiem zasłużenie w czterech setach. Podsumowując, gra Serba przypadła mi do gustu, bardzo podoba mi się jego styl gry i myślę nie da dzisiaj za wiele szans Del Potro którego głównym atutem jest forhend oraz serwis. Delpo aby mieć jutro szanse z dobrze dysponowanym Serbem będzie musiał popracować nad własną grą i popełniać mało błędów, nie koło 60, bo gdzieś tyle właśnie popełnił grając z Simonem na US Open. Serb zapewnie przygotuje się dobrze taktycznie do tego spotkania, będzie ganiał swojego przeciwnika po całym korcie, grał dropshoty, i serwisami wyrzucał Argentyńczyka poza kort, wykorzystując tym samym jego wzrost
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Challenger - Banja Luka
Spotkanie: Pere Riba-Madrid - Mirza Basić
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Stawiam tutaj na niespodziankę, trochę wbrew rankingom i na pewno wbrew podejściu buków.
23-letni Hiszpan to, co prawda solidny tenisista, jeśli chodzi o korty ziemne (30-18 w tym sezonie), do tego rozstawiony na bośniackiej imprezie z &quot;1&quot;, ale nie wydaje mi się, by traktował akurat zawody w Banja Luka śmiertelnie poważnie. Przez pierwsze rundy niby przeszedł dość przekonująco, ale najpierw zadanie ułatwił mu Czech Dusan Lojda (skreczował w drugim secie), potem trudno było się spodziewać większego oporu ze strony 31-letniego Słowaka Ivo Kleca.
O trzy lata młodszy Basić to półfinalista juniorskiego Wimbledonu z 2008 roku (w deblu), ale także mała nadzieja dla gospodarzy na miłą niespodziankę w tym turnieju. Sporą sprawił już w pierwszej rundzie pokonując, przy stracie zaledwie dwóch setów, notowanego w rankingu o ponad 100 miejsc wyżej Francuza Dasnieres de Veigy. W drugiej rundzie przegrał pierwszego seta z Serbem Caciciem, ale kolejne dwa dość łatwo padły jego łupem. Przeglądając rezultaty w tym sezonie Basicia można odnaleźć kilka fajnych wyników, w tym m.in. wygrane w Chorwacji z Karanusiciem, czy w Sarajewie z Tursunowem, albo Zemlją. Jak na chłopaka z czwartej setki rankingu są to niezłe osiągnięcia. Mam nadzieję, że na własnych kortach postara się o sensację, bo taką będzie na pewno wyeliminowanie Hiszpana - finalisty bośniackiego challengera sprzed roku.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Poland Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Lodz - Zaglebie Lubin
Typ: Zaglebie Lubin
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Jutro o godzinie 18 dojdzie do ciekawego spotkania w Łodzi. Nie pokonany jak dotąd Widzew podejmie u siebie, Zagłębie, które jak dotąd jeszcze nie wygrało. Ja przychylam się ku typowi na gości z wielu względów. Podopieczni trenera Mroczkowskiego zagrają osłabieni brakiem: I. Alvesa, Ł. Brozia, J. Zigajevsa, H. Abbesa. U gości zabraknie natomiast Abwo, Telichoskiego i Galkeviciusa. &quot;Miedziowi&quot; są pod sporą presją, związaną z tym, że od początku sezonu nie mogą wygrać, po ewentualnej porażce jutro, ich trener może pożegnać się ze stanowiskiem. Piłkarze z Lubina muszą w końcu zwyciężyć, nie wierzę by ich zła passa trwała tak długo. Podopieczni Jana Urbana grają dobrą piłkę brakuje tylko &quot;błysku&quot; uważam, że motywacja będzie spora i są w stanie ograć Widzew.
⛔ 100
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Norwegia Tipelligaen
Spotkanie: Brann-Haugesund
Typ: Brann
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
w 23 kolejce najwyższej klasy rozgrywkowej w Norwegii dojdzie do spotkania 3 w tabeli Brann z 6 Haugesund.
Brann ostatnie 4 mecze zremisował, lecz grał z czołówką ligi
Haugesund w ostatnich 5 meczach 3 razy zwyciężył oraz zanotował po jednym remisie oraz zwycięstwie
Brann by dalej liczyć się w walce o mistrzostwo Norwegii musi zacząć wygrywać stracili już mnóstwo punktów remisując 4 ostatnie mecze, nie mogą sobie pozwolić na kolejne straty
Brann w 5 ostatnich meczach u siebie wygrał 3, zremisował dwukrotnie
Haugesund rozegrał w całym sezonie 11 meczów wyjazdowych, z czego wygrał 3 mecze, ale aż 8 przegrał, więc z pewnością nie jest to drużyna która wie jak grać na wyjeździe
Jak dla mnie Brann będzie walczyć o przełamanie i dołączenie do ligowej czołówki, po niefortunnych ostatnich kolejkach.
Haugesund nie jest na tyle silnym zespołem, by na wyjeździe pokonać dobry Brann.
✅ 110
 
death89 84

death89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: T-mobile Ekstraklasa.
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5 goli
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Jutro czeka nas ciakwy mecz w rodzimej lidze, Lech zmierzy się z Jagiellonią. Poznaniacy, po fenomenalnej serii zwycięstw na początku sezonu, wyraźnie spuścili z tonu i zaliczył dwie porażki - 2:1 z Górnikiem i 1:0 z Wisłą. W poprzednim sezonie kibice, rozczarowani grą Lecha na wiosnę skandowali zgodnie: &quot;chemy trenera, a nie jakiegoś Bakera!&quot;, wówczas prezes Lecha, Jacek Rutkowski oświadczył, że nie ma w zwyczaju zwalniać trenera po 4 miesiącach. Jednakże, po w/w dwóch porażkach temat zwolnienia trenera powraca jak mantra. Może to nieco przesadzone, ale sądze, że w tym meczu Bakera zagra o pozostanie na stanowisku trenera, dlatego będzie chciał za wszelką cene wygrać. Natomiast Jagiellonia, powoli się odbudowywuje po bolesnych porażakach w elminacjach Ligi Europejskiej i obecnie znajduje się na pozycji widelidera, o jedną lokatę wyżej od Lecha. Zatem zwycięzca tego meczu, przynajmniej na jakiś czas zostanie liderem Ekstraklasy. Na pewno nikt nie przejdzie obok tego meczu i może dojść do wymiany ciosów, a w obu składach ma kto strzelać bramki. Fenomenalny duet Lecha - Stilić i Rudniev, nieco zwolnili, myślę jednak, że Łotysz znów zacznie strzelać, a Bośniak wspaniale do niego zagrywać, wiedząc o co grają, poza tym jeśli wciąż marzą o mistrzostwie nie mogą już tracić punktów, a już na pewno nie na Bułgarskiej. Niby &quot;faworytem&quot; jest Kolejorz, ale już chyba wszyscy w Polsce wiedzą jak nalezy przeciwko nim grać - wysokim pressingiem. Jaga ma do tego odpowiednich zawodników: niezawodnego Franka (wicelider w ilości bramek, tuż za Rudnievem), Plizgę czy Kupisza(którego latem chciał nawet pozyskać właśnie Lech).
Statystyki przemawiają za Lechem: na własnym boisku nie przegrał z Jagą ani razu w ramach Ekstraklasy.
Liczę na wyrównany mecz, conajmniej 3 bramki, dobrze by było jakby Lech wygrał przy okazji;)
Życzę ciekawego meczu!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ekstraklasa
Spotkanie: Lech Jagiellonia
Typ: Lech
Kurs: 1.6
Bukmacher: expekt
Analiza:
Jutro Lech powinien zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażke z Wisła Kraków ponieważ Jaga to druzyna o klase gorsza od Wisły i ich gra w głównej mierze opiera sie na jednym tylko zawodniku czyli Frankowskim a po drugie to druzyna głównie własnego podwórka a na wyjazdach wygrywaja rzadko. Zapewne wszyscy pamietaja Lecha z poczatku rozgrywek gdzie notował wyniki 5:0 lub 3:0, moim zdaniem przyczyną porazki z Wisłą były głównie mecze reprezentacji grane w srodku tygodnia przez co paru graczy nie zdarzyło wypoczac do weekendu , warto tu przytoczyc przyklad Henriqueza który spedził w samolocie 20 godzin w drodze powrotnej z ameryki tak wiec jutro zobaczymy Lecha z poczatku rozgrywek a ja nie widze innej opcji niz zwyciestwo Lecha w Poznaniu
✅ 60
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: SC Freiburg - VfB Stuttgart
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin
Analiza: Kolejną kolejkę bundesligi rozpoczynamy spotkaniem Freiburga ze Stuttgartem. Freiburg zajmuje 14 pozycję z 4 punktami, Stuttgart 10 pozycja i 7 zgromadzonych punktów. Stuttgart nie rozpoczął dobrze sezonu, lecz wygląda na to, że wracają na właściwe tory. W ostatniej kolejce pewnie 3-0 pokonali Hannover 96. Freiburg na pewno będzie rozdrażniony... lecz zarazem myślę, iż nie będzie im się dość dobrze grało bo druzgocącej porażce 7-0 z Bayernem w ostatniej kolejce. Freiburg traci sporo goli, w 4 meczach ostatnich w tym 3 przegranych stracili ich 14. W 5 meczach tego sezonu razem już 16! Wydaje mi się, że Freiburg w jutrzejszym meczu za główny cel będzie miał grę obroną i poprawienie tej niechlubnej statystyki, nie sądzę aby po takim meczu jak mecz z Bayernem rzucili się do wielkiego ataku na jakby nie było mocny zespół Stuttgartu. Sttutgart w kratkę, ale ma przed sobą przeciwnika po ciężkim K.O. i szansę na wygranie drugiego z rzędu meczu. Obstawiam wynik 1-2 dla gości
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dysycyplina: Piłka nożna, Holandia: Eerste Divisie
Spotkanie: Eindhoven - GA Eagles
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Nie rozumiem czemu tak wysoki kurs. Gra lider z 12 drużyną tabeli. Lider gra u siebie.
Eindhoven dotąd straciło zaledwie 1 bramkę, u siebie wygrali dwukrotnie 3-1 z Telstar i 3-0 z Emmen, więc czemu nie mają dać rady ich najbliższemu rywalowi.
W ostatniej kolejce Eindhoven zawiodło bo zremisowali bezbramkowo z czerwoną latarnią ligi ale to był mecz wyjazdowy!
Ich rywal - GA Eagles, na wyjeździe dotąd zremisował oba spotkania strzelili 3 bramki i 3 bramki stracili.
Moim zdaniem kurs bardzo wart ryzyka, tak z zasady sprawdziłem kurs i jak zobaczyłem 2.2 to od razu wziąłem się za pisanie analizy. ????
Powodzonka!
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 12

calvaria

Użytkownik
Dyscyplina: Polsa Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Lodz - Zaglebie Lubin
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam po &quot;krotkiej&quot; przerwie. Na jutro wybralem spotkanie pomiedzy Widzewem a Zaglebiem w ramach rozgrywek polskiej ekstraklasy. Faworytem bukmacherow oraz moim jest druzyna z Lodzi. Wszystko wskazuje na pewne zwyciestwo Widzewa. Po pierwsze Widzew w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze - nie odniosl jeszcze zadnej porazki. Goscie dokladnie odwrotnie - nie odniesli jeszcze zwyciestwa. Po 6 kolejkach Widzew zajmuje 6 miejsce i uwazam, ze w tym sezonie powalcza o prawo do gry w europejskich pucharach. Z kolei Zaglebie zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli i nic nie wskazuje na poprawe tej sytuacji. Do tego Lodzianie graja na wlasnym stadionie, gdzie ostatnio zremisowali z Wisla Krakow oraz wygrali z Polonia Warszawa. Rowniez historia bezposrednich spotkan obu druzyn przemawia na korzysc Widzewa - 4 zwyciestwa, 1 remis, 1 porazka. Do tego kurs na gospodarzy calkiem niezly, zatem mysle, ze pewniaczek ???? Pozdrawiam.
⛔ 100
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Paweł Głażewski - Doudou Ngumbu
Typ: 1
Kurs: 1.4
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Główna walka wieczoru na Torwarze, której honorowym gościem pierwotnie miał być Mike Tyson, a ostatecznie będzie nim inny wielki mistrz wagi ciężkiej Lennox Lewis. Obaj pięściarze legitymują się bardzo dobrymi rekordami odpowiednio 15-0 i 26-2. Kongijczyk z francuskim paszportem przegrywał dwukrotnie na punkty, jednogłośnie z niezłym Chilembą z Malawi i dwa do remisu z Rosjaninem Mikhalkinem, którego wyraźnie pokonał nasz Aleksy Kuziemski. Po obejrzeniu tej drugiej walki stwierdzam, że jeśli Głażewski chce walczyć o poważniejsze pasy niż WBC Baltic Silver to nie powinien mieć problemu z pokonaniem jutrzejszego rywala. Ngumbu atakuje niezwykle chaotycznie, przy czym całkowicie się odsłania co powinien wykorzystywać Polak. Walka z pewnością nie będzie wyglądać jednostronnie bo Francuz będzie robił dużo szumu swoimi atakami, ale zdecydowana większość jego ciosów będzie nieskuteczna. Wystarczy, że Głażewski nie będzie wdawał się w bezsensowne wymiany, a dzięki swojej technice, bo to jego główny atut powinien wygrać wyraźnie na punkty, bo nokautów ani nokdaunów nie przewiduję. Bezpośrednia transmisja z gali w TVP Sport, początek o 22:10.
✅ 40
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie:Uzbekistan - Chińskie Taipei
Typ:Under 150,5pkt
Kurs:1,83
Buk:Bet365
Tai Pei dzisiaj rozwalił system w meczu z Iranem rzucajac łacznie.....86 pktów (37:49 dla Iranu) Uzbekistan jeszcze lepiej (27-12 )..nie nie..nie po FT.Otóż Katar przyjechał 7 (6 bo 1 ma kontujzję) zawodnikami z czego 4 w 6 minut wyłapało UWAGA 20 fauli , no i mecz się skończył szybko bo nie było kim grać &quot;Qatar started the game with only seven players on their roster – practically only six with the injured Ali Turki not officially removed from the roster. All five of their starters for the game committed five personal fouls in the first six minutes of the game, thus leaving them with fewer than two players, which led to a ‘game lost by default’.&quot; Uzbekistan na swoje 27 pktów w 6 minut rzucił.....5 z gry (raz za 3)...reszta to 22pkt z FT (na 40)..porażają skutecznością :mrgreen: Tai Pei tez sie nie popisało Taipei 2/20 za 3 -cóz...próbują chłopaki...przy takich skutecznościach to linia chyba za wysoka.Dla przykładu expekt oferuje 146,5 , mecz o 5 rano live na bet365 ???? ???? ???? ???? Polecam ! ja wchodzę grubo ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
vs.

Typ: 1(-13.5)
Kurs: 1.7
Buk: betgun
Stawka: 5/10
Poprzedni rywale Macedonii mieli widoczne słabe strony przez cały turniej. W ekipie dzisiejszego przeciwnika, tak widocznych - po prostu nie ma. Nawet jeśli są, to są minimalnie widoczne i nie są w zasięgu Macedonii z pewnością do wykorzystania na ich stronę.
Fenomen Macedonii polega głównie na osobie Bo McCalebba.
Popatrzmy jednak na obwód ostatnich dwóch przeciwników Macedonii.
Słowenia: Lakovic i Dragic w obronie byli dla szybszych rywali niczym tyczki podczas tego turnieju. Przy takim potencjale i trenerze, nie została zastosowana żadna taktyka, aby zatrzymać filigranowego rozgrywającego.
Litwa: U gospodarzy można wymieniać same gwiazdy na pozycji rozgrywającego i rzucającego obrońcy, którzy powinni powstrzymać Bo. Jednak, to jest kolejny zespół po Słowenii, który od początku turnieju zawodził w obronie. Szczególnie właśnie na dystansie.
Macedonia nie gra taktycznego basketu. Ich motorem napędowym jest naturalizowany Amerykanin, który ściąga na siebie obrońców i wynajduje kolegów z zespołu na wolnych pozycjach lub sam kończy akcje, dzięki swojemu ogromnemu atutowi jakim jest szybkość.
Hiszpanie są zbyt doświadczonym zespołem, aby nie rozszyfrowali i nie potrafił zagrać szczelnej obrony, by uniemożliwić zawodnikowi Montepaschi penetracji pod kosz.
Szczególnie strefa w wykonaniu Hiszpanów jest jedną z najbardziej skuteczniejszych na turnieju. Potwierdzili, to w ostatnim meczu ze Słowenią, która nie potrafiła znaleźć odpowiedzi, choć w pierwszej kwarcie niemalże upokorzyli Hiszpanów, którzy początek meczu podeszli lekceważąco lub po prostu zaczęli &quot;ospale&quot;. Pierwszą odsłonę meczu Słowenia wygrała 16:23, choć przewaga była momentami nawet dwucyfrowa. Od drugiej kwarty zaczęła się pogoń i skuteczniejsza gra Hiszpanów.
Głównym atutem Hiszpanów jest rotacja na pozycji 1-2. Takiego luksusu nie ma trener Marin Dokuzovski.
Jest dwóch obrońców, którzy kreują grę Macedończyków - Ilievski oraz wspomniany McCalebb. Pierwszy z nich przeciwko Litwie 38 minut na parkiecie,a Bo 34 minuty.
Scariolo ma bogactwo wśród rozgrywających - Navarro, Calderon, Rubio. Rotacja jest rozłożona, więc Bo na prawdę czeka ciężka przeprawa.
Samardziski będzie miał ogromnie ciężką przeprawę pod koszami z Pau Gasolem. W wielu meczach miał problemy z faulami, a jego zmiennik nie prezentuje takiego poziomi jak Predrag.
Macedonia jest groźna w rzutach z dystansu - tym najczęściej niwelowali stratę do rywala, jednak Hiszpania ma znacznie lepszą obronę od poprzednich rywali Macedonii i w dzisiejszym meczu Hiszpania powinna obnażyć wszelkie braki Macedonii, bo ekipa Sergio Scariolo jest bardzo zbilansowana. Przede wszystkim ogromnie groźną bronią Hiszpanów są ich szybkie kontry, a dzisiejsi ich przeciwnicy pokazali, że mają problemy z powrotem do obrony przy takich akcjach rywali.
Hiszpania musi wejść od początku twardo w mecz, by nie dać złudzeń Macedończykom do takiego grania, jakie umożliwiła Słowenia, czy Litwa. Przede wszystkim jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników, to spodziewam się wygranej ok 15 punktów Hiszpanów.
Calderon w meczu przeciwko Słowenii doznał kontuzji i musiał opuścić parkiet, ale w wywiadach podkreślał, że wszystko jest dobrze i będzie gotowy na mecz z Macedonią.
Trener Scariolo w wywiadzie powiedział, że nie lekceważą Macedonii, bo groźny zespół. Dodatkowo wspomniał, że jeśli coś nie będzie szło po myśli, to mają przygotowany &#39;plan B&#39; na Macedonię.
Warto dodać jeszcze, że wspomniany Vlado Ilievski grał m.in. w Barcelonie, więc doskonale jest znany Hiszpanom.
GL
⛔ 100 zły zapis
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: TASHKENT OPEN SEMI FINALS TENNIS
Spotkanie: K. Pervak - U. Radwanska
Typ: K. Pervak
Kurs: 1.658
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Półfinał w Taszkiencie. Pervak mierzy tutaj w tytuł, ale po drodze do finału musi jeszcze pokonać naszą Ulę. Kurs na Rosjankę jest całkiem ok. Biorąc pod uwagę jej regularność i bardzo dobrą grę w obronie (chyba jedną z lepszych w turze) Pervak nie powinna mieć problemów z Radwańską. Grając z Ksenią jest naprawdę ciężko skończyć wymianę. Pervak ma problemy z zawodniczkami grającymi kombinacyjnie i zmieniającymi tempo gry, natomiast Ula nie prezentuje takiego stylu. Polka woli mocno uderzać piłkę i według mnie to nie przyniesie jej dzisiaj pozytywnych rezultatów. Myślę, że Rosjanka wygra ten mecz wyraźnie.
✅ 65.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Dyscyplina: TENNIS Davis Cup
Spotkanie: Anderson - Dodig
Typ ???? odig
Kurs: 4,0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Chorwat jest o 3 miejsca w rankingu za Andersonem, kurs na Dodiga aż prosi się żeby zaryzykować, bardzo dobry serw posiada Dodig co na korcie betonowym ma decydujący wpływ na przewagę w meczu, polecam ten typ
Kiepska Analiza
 
texpoznan 3

texpoznan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Regionalna Niemiec
Spotkanie: Sonnenhof Grossaspach - FC Memmingen
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet at Home
Analiza:
Zdecydowanym liderem rozgrywek regionalnych Sud w Niemczech jest zespół SG. Bilans ostatnich spotkań to 6 zwycięstw oraz 1 remis a w przypadku gości 4 porażki, 2 remisy oraz 1 zwycięstwo. Bilans bramkowy to SG 17-5 a FC to 5-9.Trener zespołu SG Ioannis Koukoutrigas ostrożnie podchodząc do meczu daje jednak zdecydowane szanse na pozytywny wynik rozstrzygnięcia. Jednak niespodzianki nie wykluczam ale z przebiegu sezonu w lidze regionalnej stwierdzam iż ten typ jest bardzo dobrą podpórką pod inne zgrupowane kupony. Życzę więc powodzenia i zaszalejcie. ????
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa, Polska
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: Widzew Łódź -1.5 gola (dodatkowy handicap azjatycki)
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:00
Na początek 7 kolejki będziemy mieli okazję obejrzeć spotkanie jednej z niespodzianek in plus w tym sezonie Ekstraklasy czyli Widzewa Łódź kontra jedno z większych rozczarowań czyli Zagłębie Lubin. Dla Łodzian będzie to dopiero trzecie spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie w poprzednim dość nieszczęśliwie zremisowali z Wisłą Kraków i wygrali z Polonią Warszawa. Dla Zagłębie będzie to natomiast trzeci mecz wyjazdowy dwa poprzednie zakończyły się porażkami z Wisłą 0-1 oraz z Ruchem Chorzów 1-2.
W Lubinie sporo mówi się o zmianie szkoleniowca, jak na razie jest nim jeszcze Jan Urban ale kto wie jak będzie po spotkaniu z Widzewem. Tym bardziej, że według mnie zdecydowanym faworytem są tutaj podopieczni Radosława Mroczkowskiego. Widzew od początku sezonu gra bowiem bardzo dobrze, czasem zdarza im się słabsze spotkanie (Podbeskidzie czy Bełchatów) ale są to mecze wyjazdowe. U siebie Widzew jest bardzo niewygodnym rywalem, dość powiedzieć, że w poprzednim sezonie Widzew u siebie przegrał raptem dwa mecze (Wisła i Legią) i potrafił rozbić Śląsk 5-2, Jagiellonią 4-1 czy Górnik 4-0.
Jak na razie grali z mocnymi rywalami ale byli zarówno od Wisły i Polonii zespołem lepszym teraz przychodzi im się zmierzyć z Zagłębiem czyli drużyną, która przeżywa spory kryzys i mający spory kłopot w ofensywie. Widzew więc może mieć jedno z łatwiejszych spotkań w ostatnim czasie właśnie dzisiaj.
Zagłębie dzisiaj zagra bez czwórki graczy Konrada Forenca, Błażeja Telichowskiego Dominykasa Galkeviciusa i Davida Solomona Abwo. Czyli dwóch zawodników z podstawowego składu oraz zawodnika, który zdobył już bramkę w tym sezonie. Owszem Widzew też zagra osłabiony bo zabraknie Łukasza Brozia, Jurijsa Żigajevsa, Igora Alvesa i Hachema Abbesa ale jedynie Broź to zawodnik (na razie) pierwszego składu. Myślę więc, że Widzew w tym spotkaniu potwierdzi niezłą dyspozycję którą prezentuje od początku sezonu i pewnie pokona Zagłębie Lubin.
⛔ 100
 
bacikb 0

bacikb

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Puchar Davisa
Spotkanie: Janko Tipsarevic - Juan Martin Del Potro
Typ: Janko Tipsarevic wygra 3:2
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Zapowiada się ciekawy i wyrównany pojedynek w Pucharze Davisa.
Obaj gracze są w bardzo dobrej formie, chociaż raczej po Del Potro można było spodziewać się lepszego wyniku w US Open. Janko z kolei powinien już wykurować się z kontuzji z US Open, choc myślę, iż raczej wycował się nie widzać już szans na wygraną z Djokovicem.
Obydwaj dysponują silnym serwisem, i raczej powinni wygrywać swoje podania - co zapowiada długi pojedynek. Chociaż Del Potro jest lepszym technicznie zawodnikiem, jednak biorąc pod uwage tegoroczną formę Tipsarevica (wygrał 11 z ostatnich 15 meczy) oraz fakt, iż będzie niesiony dopingiem 20 tyś. fanatycznych Serbskich kibiców, myślę że Tipserevic wygra po zaciętym pięciosetowym meczu.
⛔ 100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: SC Freiburg - VfB Stuttgart
Typ: 2/2 (połowa/koniec)
Kurs: 3.45
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Piątkowy mecz w Bundeslidze. Na Badenova-Stadion we Freiburgu zawita Stuttgart. Gospodarze w 5-ciu meczach tego sezonu stracili 16 bramek. Najwięcej w lidze ! 0-7 z Bayernem odrobinę popsuło humor młodemu bramkarzowi z Freiburga. Ale ten wynik to nie tylko jego wina . Oglądałem to spotkanie i to wcale nie Bayern zagrał tak świetnie tylko Freiburg tak słabo. Zestawienie drużyny przez Marcusa Sorga po prostu nie wyszło no ale z pustego to i Salomon nie naleje. Pewnie gospodarze będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością. Ja jakoś jednak w to nie wierzę. Head-to-head o dziwo przemawia za gospodarzami bo w trzech ostatnich spotkaniach wygrali ze Stuttgartem 2 razy. Goście w tym sezonie w kratkę. Ostatnie 3-0 z Hanoverem napawa optymizmem. Harnik , Okazaki i Cacau w formie ( o czym przekonali się ostatnio Polacy niestety ) . Sądzę że Stuttgart strzeli dziś parę bramek dziurawej jak ser obronie Freiburga z wystraszonym 21-dno letnim Baumannem w bramce. Kurs że goście uzyskają prowadzenie już w pierwszej połowie i wygrają cały mecz wart ryzyka.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom