>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 16.09.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: Połowa/Koniec - 2/2
Kurs: 7,25 --&gt; 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dużo już osób pisało o tym meczu więc podam po prostu argumentu według których wybrałem taki typ a nie inny.
Po ostatnich wynikach i po grze Widzewa można ich stawiać jako faworytów ale to nic bardziej mylnego. Zagłębie również gra ładną ofensywną piłkę tylko po prostu czegoś w tym zespole jeszcze brakuje. Przypomnę tylko, że Zagłębie nie ma jeszcze wygranego meczu a przełamanie kiedyś musi nastąpić i myślę, że dziś jest właśnie ten moment. Po pierwsze zespół jest dodatkowo zmotywowany tym, że walczą o głowę trenera Urbana Po drugie nasza liga jest tak specyficzna, że większość faworytów nie wygrywa swoich spotkań.
Sądzę iż Zagłębie ruszy z grubej rury i do połowy zdobędzie już tą jedną bramkę i wygra cały mecz.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
tenis WTA Quebec
16.09.2011 18:00
Paszek - Watson
Typ: dw 0:2
kurs: 3.00
buk: bet-at-home
Czas na ćwierćfinały pań w kanadyjskiej miejscowości Quebec.o godzinie 18:00 czasu polskiego w pierwszym meczu spotkają się Tamira Paszek oraz Heather Watson.Buki nie co faworyzują Watson i według mnie bardzo słusznie.
Austriaczka ma 20 lat i plasuje się na 35 miejscu w rankingu.Pozycję tą zawdzięcza przed wszystkim znakomitemu występowi podczas Wimbledonu w którym doszła do ćwierćfinału.Potem był jeszcze półfinał w Waszyngtonie.Niestety w Carlsbad doznała kontuzji i prawie miesięczna przerwa wybiła ją z formy co było świetnie widać na US Open gdzie odpadła w pierwszej rundzie przegrywając z Amanmuradovą w dwóch szybkich setach.Tutaj choć jest już w 1/4 finału na pewno nie może być zadowolona ze swojej gry.W pierwszej rundzie męczyła się z mało znaną Weinhold,a wczoraj po niezwykle długim meczu wygrała z Lepchenko 6:7 6:3 7:6.
Watson to bardzo utalentowana ,19 letnia brytyjska tenisistka.Mimo,że przegrała podczas US Open przegrała w pierwszej rundzie to nie można powiedzieć,że jest w słabej formie.Przecież grała jak równa z równą z Sharapovą jednak uległa jej w trzech setach.Oglądałem to spotkanie i muszę powiedzieć,że Heather zrobiła na mnie spore wrażenie.Tutaj także pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając najpierw z Kremer 2:0,a potem z zawsze dobrze grającą na indoor hard Arvidsson także w dwóch setach.
Według mnie ta młodsza zawodniczka jest w tej chwili w lepszej formie.Po za tym Paszek na pewno jest już zmęczona dwoma ciężkim pojedynkami.Stawiam tu na zwycięstwo młodej Brytyjki nawet 2:0.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Alex Bogdanovic vs Sam Querrey
Typ: 1
Kurs: 3,60
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 16-09-2011/20-30
Analiza:
W tym tygodniu pod względem typowania zdarzeń tenisowych odbywa się duża liczba turniejów. Wszystkie praktycznie wchodzą w decydującą fazę. Zawodnicy niżej notowani grają w challengerach, najlepsi reprezentanci kraju reprezentują reprezentacje w Pucharze Davisa. W jednym z ciekwawszych turniejów w Tulsie na nawierzchni betonowej odbywają się mecze cwiercfinałowe. Dziś na kort numer cztery po spotkaniu amerykańskich zawodników Russel vs Ram. Następnie zagrają Querrey z Bogdanovicem. W tym właśnie meczu dopatruję się trochę niespodzianki. Pomimo tego, że Amerykanin jest rozstawiony z jedynką w tym turnieju moim zdaniem dziś będzie miał problem z wygraną. Sam powraca na korty po opercaji łokcia. Wykluczyło to go z gry przez trzy miesiące w wyniku czego spadł kilkanaście oczek niżej w rankingu i obecnie jest na 125 miejscu. Nie wystąpił w Wimbledonie oraz US Open. Jest to gracz praworęczny, dysponujący oburęcznym backhandem. Z pewnością jego najmocniejszą stroną jest mocne, silne uderzenie oraz bardzo dobre warunki fizyczne. Sam w pierwszej rundzie pokonał davida Martina, i zaledwie kilknaście godzin temu, po północy polskiego czasu Amerykanina, który startował z ,,dziką&#39;&#39; kartą Michaela Schabaza. Obydwa spotkanie wygrała bez straty seta, jednak spotkania były długie, trzykrotnie set trwał po dwanaście gemów. Alex Bogdanovic jest graczem typowo challengerowym. W Tulsie wygrał dwa spotkanie, spokojnie bez straty seta. We wcześniejszych turniejach radził sobie w miarę jego możliwości. Znalazł się dwukrotnie w cwiercfinale. Bogdanovic jest graczem leworęcznym. Obaj zawodnicy grali ze sobą raz, wygrał wówczas Sam jednak od tego momentu z pewnością sporo się zmieniło w grze zawodników, i jestem zdania, że dziś Bogdanovic sprawi niespodziankę-powodzenia
⛔ 100
 
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eredivisie
Spotkanie: NEC - Breda
Typ: over 3
Kurs: 2.1
Buk: bet365
Analiza:
Breda póki co nie może złapać dobrego rytmu. Starają się i nic z tego nie wychodzi. W pięciu meczach jedynie wywalczony 1 pkt i miejsce w strefie spadkowej. Goście będą jak najszybciej chcieli wydostać się z tej haniebnej grupy. NEC też nie zachwyca, druzyna z czolowki tabeli narazie gra równo. U siebie wygrywają, na wyjazdach nie. Oba zespoły bedą szukac tutaj punktów. Takze przy obecnej formie gospodarzy na domowym boisku oraz gości w obronie powinno paść dużo goli. Dla pewności over 3 wrazie czego zwrot. Rzut okiem na historie spotkań:
NEC - Breda 2:2
NEC - Breda 4:2
NEC - Breda 2:3
NEC - Breda 6:0
NEC - Breda 0:1
Polecam ????
zwrot
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Piłka nozna, ligue 2, godzina 20.00
Sedan - Le Havre X
3.50
Pinnacle sports

analiza:

Dzis o godzinie 20.00 zostanie rozgrane spotkanie 2 ligi francuskiej pomiedzy Sedan a Le Havre. Jest to mecz w ramach 7 kolejki. Na 6 kolejek ktore juz za nami gopsodarze zgroamdzili 8 pkt a ich bilans meczowy to: 2-2-2. Natoamist goscie zdobyli 13 okt z bilasnem: 4-1-1. Jesli chodzi o zdobycze bramkowe to Sedan zdobylo 7 i tyle samo stracilo. Le Havre strzelilo 8 a stracilo 4...wiec jak widac ofensywe zespoły mają podobną a defensywe lekko gorszą ma Sedan ale za to atut wlasnego boiska daje przewage tej druzynie. Zremisowało 2 razy z rzędu..w 2 lidze francuskiej czesto serie są dlugie. Czym sie kieruje stawiając na remis w tym meczu, juz pisze..otóż w sezonie 2009/2010 w meczu pomeidzy tymi druzynami w ktorym Sedan bylo gospodarzem padł remis 1-1, w sezonie 2010/2011 ponownie padł remis 1-1 na boisku w Sedan. Teraz jest sezon 2011/2012 i uwazam ze dotychczasowe wyniki w tym sezonie oraz historia wyraznie wskazuje na to ze podzial punktów jest bardzo prawdopodobny. Kurs 3.50 jest wysoki i trzeba korzystac. Moj typ to X.
⛔ 100
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa, Polska
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: Drużyna 1 ponad 1,5 gola
Kurs: 1,7
Bukmacher: Sportingbet
Lech - Jagiellonia, jedno z ciekawszych spotkań 7 kolejki Ekstraklasy. Mój typ to ilość bramek strzelonych przez zespół z Poznania. Myślę że Lech zdobędzie w tym meczu min. 2 bramki. Zespół z Poznania gra u Siebie bardzo dobrze, z kolei Jaga na wyjazdach spisuje się wyjątkowo słabo, zawsze była to drużyna swojego boiska. Za Lechem przemawia również problem jagi z bramkarzem. Po odejściu świetnego Sandomierskiego między słupkami w drużynie z Białegostoku stanął mało doświadczony Słowik. Radził on sobie całkiem dobrze jednak w ostatnim meczu z Polonią doznał kontuzji która wykluczyła go na 6 tygodni. Zastąpił go Krzysztof Baran który również jest mało doświadczonym bramkarzem. Myślę że defensywa Jagi będzie miała sporo problemów z ofensywą Lecha i młody Baran będzie musiał przynajmniej 2 razy wyciągać piłkę z siatki.
✅ 70
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ekstraklasa
Spotkanie: Lech Jagiellonia
Typ: Strzeli zawodnik gospodarzy A. Rudnevs: TAK
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bwin
Analiza:


Witam! Już za kilka minut zostanie rozegrane spotkanie 7 kolejki Polskiej T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy drużynami Lecha oraz Jagieloni. Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy przegrali swoje dwa ostatnie spotkania z Wisłą oraz Górnikiem. Natomiast Jagielonia wygrała u siebie z Polonia oraz przegrała w Chorzowie. Ten mecz to pojedynek dwóch najlepszych snajperów w lidze Rudneva oraz Frankowskiego. Myślę że temu pierwszemu uda się dzisiaj strzelić bramkę. Bramkę gości będzie dzisiaj bronił mało doświadczony zawodnik 21-letni Krzysztof Baran, który do tej pory w Ekstraklasie zaliczył tylko 45 minut, więc stoi dzisiaj przed bardzo trudnym wezwaniem. Myślę że Rudnev będzie chciał się dzisiaj przełamać bo nie strzelił już gola od dwóch spotkań. Liczę dzisiaj na bardzo ciekawe spotkanie i na dużo bramek. Pozdrawiam!
✅ 120
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Sagres
Spotkanie: Gil Vicente - Olhanense 21.15
Typ: 1
Kurs 2.0
bukmacher BetClic
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.15 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Gil Vicente a Olhanense. Gospodarze plasuje aktualnie sie na na 12 miejscu z dorobkiem 4 punktow podczas gdy goscie sa 6 majac tylko 1 oczko wiecej. Sytuacja spowodowana jest dotychczasowym terminarzem, ktory znacznie mniej korzystny byl dla Gil Vicente. Za nimi spotkania z FC Porto na Dragao, Bragą na wyjezdzie i Benficą, ktorej w pierwszej kolejce urwali punkt po dobrym meczu zremisowanym 2:2. Za to Olhanense w poprzedniej kolejce uleglo przcietnemu CD Feirense. Mimo stosunkowo slabych rywali w pierwszych 3 kolejkach goscie zdobyli zaledwie 4 punkty i jestem zdania, ze po dzisiejszym pojedynku dorobku swojego nie powieksza. Ich gra jest bardzo szarpana. 3 punkty zainkasowali jedynie w meczu z przedostatnim w tabeli slabiutkim Rio Ave. Ich rywale, ktorzy dzisiaj zagraja na wlasnym stadionie w meczu z Academica pokazali, ze na wlasnym stadionie potrafia byc niezwykle grozni prezentujac przy okazji skuteczny futbol. Wynik 2:0 z rewelacyjna w pierwszych dwoch kolejkach (6pkt) Academica Coimbra tylko to potwierdza. Dzisiaj kolejny mecz u siebie, wiec mamy doskonala okazje, aby przekonac sie, ze Gil Vicente to druzyna wlasnego stadionu, ktora moze pokusic sie tutaj o pare niespodzianek w obecnym sezonie. Stawiam dzisiaj na wzglednie łatwą wygrana gospodarzy po swietnym kursie 2.0. Dla ostroznych polecam zagrac ten typ z podorka
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom