>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 16 sierpnia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Boca Juniors - Union Santa Fe
Typ: 1
Kurs: 1,55
Buk: Expekt
Analiza: W drugiej kolejce Primera Division Argentina - Apertura zespół Boca Juniors podejmie ligowego beniaminka Union Santa Fe.Oba zespoły na inaugurację rozgrywek zremisowały swoje mecze:
Olimpo 0-0 Boca Juniors
Union 1-1 Argentinos Juniors
Xeneizes są 29-krotnym mistrzem kraju jednak w ostatnim czasie zespół sięgnęły problemy finansowe i jeśli władze Boca w porę się nie otrząsną to drużyna może podzielić los ich odwiecznego rywala - River Plate,które pożegnało się z najwyższą klasą rozgrywkową,przegrywając w barażu o utrzymanie z Belgrano i w tym sezonie Los Millonarios będą musieli poświęcić na walkę o powrót do elity...W Boca Juniors nikt nie dopuszcza myśli,że mecz w nocy z poniedziałku na wtorek może zakończyć się innym wynikiem niż zwycięstwo podopiecznych trenera Falcioniego.Samemu szkoleniowcowi będzie bardzo zależało na zdobyciu 3 punktów,ponieważ pojawiły się głosy o jego zwolnieniu w przypadku niekorzystnego rezultatu.
Kurs na zwycięstwo nie jest specjalnie wysoki jednak skład jakim dysponują Xeneizes pozwala sądzić,że Union będzie musiał wracać do domu z pustym kontem.

Miejmy nadzieje,że Juan Roman Riquelme i jego koledzy z drużyny poprowadzą Boca Juniors do zwycięstwa.Początek meczu o 2:15.
✅55​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Spotkanie: Portsmouth - Reading
Typ: 1
Kurs: 2.95
Bukmacher Bwin
Analiza:
Angielska Championship dla mnie ta liga jest jak ruletka. Konia z rzędem temu kto zrobi rzetelną analizę i trafi własciwy wynik. Liga ta jest tak przewrotna, że parę sezonów temu Federacja podejrzewała ustawianie meczów. Ja tę ligę lubię typować mimo, że dzieją się w niej cuda boskie. Postaram się zmierzyć z jednym z meczów. Portsmouth - Reading bo ten wybrałemto ciekawe spotkanie ze względu na wysoki kurs na gospodarzy. Po dwóch kolejkach The Pompeys bez zwycięstwa więc czas coś z tym zrobić będzie myślał trener.Po przegranych ostatnich derbach z Brighton w klubie lekko zawrzało. Zespół będzie chciał się zrehabilitować to raz, dwa wraca do składu Benjani Mwaruwari podstawowy napastnik.
Myślę, że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i zaczną wygrywanie. Warto dodać, że oczekiwania są wysokie co do nadchodzącego sezonu. Ja jednak uważam, że pierwsze to odmłodzenie składu i wtedy będzie można myśleć o powrocie do Premiership. Póki co to sukcesem będzie awans do Playoff o ligę. Tak jak pisałem na początku typ ryzykowny biorąc pod uwagę całą ligę, ale jeśli ma się sposób....Powodzenia
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Arsenal FC - Udinese Calcio
Typ: 2X
Kurs: 2.73
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Spotkanie londyńskiego Arsenalu z włoskim Udinese. Jedno co łączy oba kluby to fakt,że oddali Barcelonie swoich zawodników - Sanchez i Fabregas.
W klubie z Londynu nie dzieje się dobrze, odszedł Clichy, Cesc prawdopodobnie odejdzie teraz jeszcze Nasri. Pierwszy mecz ligowy grali z NU, gdzie zgubili punkty. Atmosfera nie jest ciekawa jak kadrowa tak mentalna. Wenger wypowiedział się ostatnio,że rozczarowany jest postawą kibiców, którzy nie wspierają swoich zawodników a właśnie tego potrzebuje ta drużyna.
Jakby tego było mało podano ostatnio,że Galatasaray złożyło oficjalne zapytanie o Eboue i rzekomo oba kluby negocjują.
Kanonierzy nie czarowali w meczach przedsezonowych, do tego warto zaznaczyć,że nie zagra van Persie,który jest zawieszony za czerwoną kartkę z meczu z Barceloną, drużynie nie pomoże tak Nasri,który jest zawieszony za krytykę sędziów.
Kolejnym istotnym faktem jest to,że w sobotę urazu rzekomo nabawił się Rosicky, Diaby nie zagra na pewno a występ Wilshere też jest wątpliwy.
Taktyka Udinese zmieniła się po odejściu Alexisa Sancheza do Barcelony i Cristiana Zapaty do Villarreal. W pierwszym meczu z Arsenalem nie zagra także kontuzjowany Maurizio Domizzi. Istotne jest to,że oprócz tego ekipa włoska dysponuje wszystkimi zawodnikami.
Powodzonka!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 38

pitbulek

Użytkownik
Spotkanie: FC Kopenhaga - Victoria Pilzno
Typ: FC Kopenhaga (-1)
Kurs: 2.87
Buk: Bet365
We wtorkowy wieczór odbędzie się w stolicy Danii ciekawy mecz w ramach 4 rundy kwafilikacji do elitarnej Ligi Mistrzów. FC Kopenhaga w lidze duńskiej nie ma sobie równych. Po 5 kolejkach ich bilans to: 4 wygrane i 1 remis. Bilans bramkowy to 12:4. Wszystkie dotychczasowe wygrane były róznicą 2 goli. Zeszły sezon także zdecydowana dominacja w lidze a ponadto posmakowali nawet rundy pucharowej Ligi Mistrzów przegrywając po rónych bojach z Chelsea. Ich jutrzejszy rywal to mistrz Czech.Obecnie są na 8 miejscu w lidze gdzie w trzech kolejkach zgromadzili 4 punkty i do liderującej Sparty tracą już 5 punktów. Myślę że Duńczycy nie będą ryzykować i spróbują zapewnić sobie awans już w pierwszym meczu. Uważam że rozbiją Czechów 3:0!!! Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Arsenal FC - Udinese Calcio
Typ: Wynik pierwszej połowy - X (pierwsza połowa remis)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Tobet
Analiza: Jak wyżej kolega napisał z drużyną Arsenalu nie dzieje się dobrze odchodzą czołowi gracze tego zespołu, remis z NU to słaby wynik gracze na pewno są słabo zmotywowani czym może to się odbić na wynik jutrzejszego spotkania. Stawiam na remis do połowy, drużyna z Włoch na pewno będzie chciała wykorzystać tą nie pewność u piłkarzy z Arsenalu a jak wiemy włoskie drużyny grają mocną defensywną piłkę i gry z kontry, Arsenal na pewno będzie bardziej się motywował na gry w pucharach dlatego sądzę, że pierwsza połowa jak i cały mecz to będzie walka do ostatnich minut. Włosi biorą za cel minimum wyjechać z remisem z Londynu więc to nie upraszcza sprawy Arsenalowi.
Arsenal będzie się czuł pod presją mediów, zarządu, kibiców.
Remis do połowy zdaje się być pewnym typem można nawet i zaryzykować remisem na cały mecz bo nie sądzę aby padł tam nawet gol, ale o tym to się przekonamy jutro o 20:45 ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realista7 6

realista7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Arsenal Londyn - Udinese Calcio
Typ: X/1 (1połowa/koniec)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bwin
Godz. 20:45
Analiza:
Jutro o 20:45 w ramach eliminacji LM w czwartej rundzie zmierzy się stołeczny Arsenal z Włoskim Udinese.W pierwszej kolejce Premier League Arsenal zremisował na wyjeździe bezbramkowo z Newcastle United.Arsenal w fazie grupowej LM gra przeważnie regularnie co sezon i nie sądzę aby nie poradzili sobie z Udinese.
Mogą się męczyć do przerwy a w drugiej połowie zaatakują.Ostatnio z Arsenalu odszedł Fabregas do Barcelony i prawdopodobnie Nasri do Manchesetru City, ale są na pewno inni piłkarze aby ich zastąpić i wygrać z Udine.Z Udinese natomiast odszedł Alexis Sanchez też do Barcy.Udinese w zeszłym sezonie zajęli czwarte miejsce w tabeli w Serie A, na wyjazdach jak dobrze pamiętam to oni średnio grali.
Moim zdaniem powinien być remis do przerwy i w drugiej połowie Arsenal z Robinem Van Persim, Theo Walcottem coś ustrzelą i wygrają.
Jeżeli skorzystałeś z typku kliknij &#39;&#39;dzięki&#39;&#39;.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pom89arancz 8

pom89arancz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Arsenal Londyn - Udinese Calcio
Typ: 2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet-at-home
Widzę ze jutrzejszy dzień jest zdominowany jednym spotkaniem.
Arsenal - Udinese.
Prawie wszyscy koledzy wyżej obstawiają ten mecz to i ja to zrobię.
Z tym że jak dla mnie kurs na Udinese jest bardzo zawyżony a to tylko z tego względu ze graja na wyjeździe i z zespołem który jest bardziej rozsławiony.
A to przecież sława, klasa czy miejsce nie wygrają meczu.
Arsenal zaczął słabo ten sezon, mecz towarzyski z Benfica przegrali 2:1 w i w lidze idzie im słabo.
Pierwszy mecz z Newcastle zremisowali i są na 8 pozycji.
Udinese ma sporą szanse na sprawienie niespodzianki.
Bardziej przewiduję tu remis niż wygrana gości ale za taki kurs warto spróbować.
⛔100
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie: Harrison R. - Chela J.I.
Typ: Harrison wygra 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Raczej spokojnie można stawiać, że Amerykanin to dzisiaj wygra, jednak ja zdecydowałem się na bardziej ryzykowny typ. Przechodząc do sedna sprawy - po jednej stronie kortu stoi młodość, a po drugiej doświadczenie. Harrison, 19 lat, od 4 gra profesjonalnie. W Atlancie i Los Angeles nie miał szczęścia, trafiał dwa razy na Fisha, który eliminował go już dość szybko, jednak już w drugim turnieju zdołał mu urwać seta, a w 3 secie doszło nawet do tie breaka. Mam nadzieję, że dzisiaj pokaże na co go stać, tym bardziej, że w następnej rundzie wygrany dzisiejszego meczu spotka się z samym Djokovicem. Chela ma jeszcze za sobą wczorajszą morderczą grę w debla, co myślę, że też może wpłynąć na jego dzisiejszą kondycję. Z drugiej jednak strony jakby nie patrzeć, można powiedzieć, że już zna kort, więc to też może być jego atut. W Montralu szybko odpadł z Pospisilem - 145 miejsce w rankingu, więc dzisiaj jednak powinien coś powalczyć. Poza tym jakby nie patrzeć gra więcej w tenisa od swojego przeciwnika o prawie 10 lat. Spotkanie rozpoczyna się około 1.00.
⛔100
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Estudiantes L.P. - San Lorenzo
Typ: 1(-1)
Kurs: 2.77
Buk: Pinnacle {Argentyna, Primera Division, 0:10}
Gospodarze dzisiejszego meczu są stawiani w roli faworytów do wygrania mistrzostwa. Estudiantes oraz San Lorenzo w pierwszej kolejce nie zachwycili. Estudiantes zremisował na wyjeździe z Newells, a San Lorenzo ulegli na własnej murawie z Lanus (0:1). Ekipie dzisiejszych gospodarzy zabrakło szczęścia, aby wywieźć komplet punktów. Szczególnie brakowało go napastnikowi Estudiantes - Mauro Boselliemu, który miał kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki przeciwnikom.
W ekipie gospodarzy najprawdopodobniej wrócą do gry Veron, napastnik Gaston oraz bramkarz Villar.
Natomiast w ekipie gości zabraknie pomocnika Torresa oraz Romagnoli, stopera Toula, napastnika Martineza oraz prawego pomocnika Carmona.
Zespół gości jest kadrowo słabszy od gospodarzy, a wliczając do tego wspomniane osłabienia, ekipa faworytów powinna w swoim pierwszym ligowym oficjalnym spotkaniu zanotować komplet punktów.

GL
⛔100
 
G 277

geryx

Użytkownik
IVanovic- Glatch
poniżej 19 gemów @ 1,85
Betson
Any przedstawiać nie trzeba, jej rywalka natomiast to mniej więcej połowa drugiej setki WTA, bez specjalnych sukcesów w większych imprezach. Jak spojrzeć na ostatnie turnieje Any ( myśle już o hardzie) to w pierwszych rundach odprawia, oddając jeden czy dwa gemy, przeciwniczki o klasę czy dwie słabsze. Wiadomo to kobiety i wsio możliwe, jednak typ uważam za b. prawdopodobny.
✅85
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Puchar Krola Maroko
Spotkanie: Chabab Mohammedia v Kifah Sidi Yahia
Typ: Kifah Sidi Yahya over 1,5
Kurs: 5,5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:W spotkanie 1/16 finalu pucharu Maroka spotykaja sie Chabab Mohammedia i Kifah Sidi Yahia. Faworytami tego spotkanie beda pilkarze SCCM, ale warto wiedziec ze w poprzednim sezonie fatalnie sie spisywali i zostali zdegradowani do nizszej lidze. Moim zdaniem pilkarze Kifah Sidi Yahia nie sa w to spotkanie bez szanse gdyz w tym sezonie beda wystepowac w tej samej klasy rozgrywek co SCCM. Spotkanie odbedzie sie na teren neutralnym i napewno ten fakt sprubuja wykorwestac pilkarze Kifahu zeby sprawic mila niespodzianka wlasnym fanom na poczatek sezonu. W druzynie z Mohamedii dslo do wiele zmian i napewno nowi pilkarze beda chcieli dzis dobrze sie spisac i zdobyc gola. Zeby jednak dzis wywalczyc awansu mysle ze pilkarze Kifahu beda musieli nie raz pokonac bramkarza rywale. Mysle ze stac pilkarze Kifahu zeby wykorzestac nie ciekawa sytuacja SCCM i dzis wywalcwy awansu pokonujac conajmniej dwukrotnie bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Chabab Mohammedia i Kifah Sidi Yahia, pilkarze z Sidi Yahya zdobeda powyzej 1,5 gola.
⛔100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: NFL - Preseason
Spotkanie: Houston Texans - New York Jets
Typ: New York Jets
Kurs: 2,43
Bukmacher: Pinnacle
Już lada chwila o godzinie drugiej czasu polskiego ostatni mecz NFL Preseason pierwszego tygodnia sezonu. Jako ostatni sprawdzą się Houston Texans i New York Jets. Ja stawiam dziś na gości. Są oni według mnie zespołem lepiej notowanym. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. Odrzutowce odpadły dopiero w finale konferencji AFC z Pittsburgh Steelers (grają w nim drugi sezon pod rząd), podczas gdy ekipa Houston nie osiągnęła zadowalającego bilansu (6-10) i drugą część sezonu spędzili przed telewizorami. Dla rozgrywającego Jets, Marka Sancheza to trzeci sezon w karierze. Jest to niezwykle utalentowany chłopak, który w dodatku wciąż się rozwija i myślę, że jeśli zagra fenomenalny korpus skrzydłowych tj. Santonio Holmes, Ahmad Bradshaw czy Plaxico Burress o wynik można być spokojnym. Jednak prawdziwa siła nowojorczyków leży w ich defensywie, a konkretniej w secondary. Duet CB Cromartie-Revis uważam za najlepszy w lidze i pod tym względem równać może im się tylko Philadelphia Eagles. Houston Texans przetrzebione kontuzjami. Najpoważniejsza z nich to brak SS Bernarda Pollarda. Rozgrywającym będzie dobrze wszystkim znany Matt Schaub. Tak więc uważam, że dla Texans skończą ten sezon z bilansem średniaka, a Jets jak co roku będą walczyć o Lombardzi Trophy. Różnicę między tymi zespołami zobaczymy już dzisiaj w ich bezpośrednim pojedynku.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Estonia Meistriliiga
FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
Typ: Flora Tallin
Kurs: 1,75
Dzisiaj, chyba pierwszy raz, do analizy wybrałem pojedynek Estońskiej Ligi. Odbędą się derby stolicy. Flora podejmie na Le Coq Arena Levadie. Ja uważam że zwycięsko z tego pojedynku wyjdą gospodarze. Wygrali oni ostatnie pięć spotkań czy to w lidze czy w pucharze. I tak kolejno pokonali: Paide 4-1, Ajax Lasnamae 13-1, Kuressaare 3-0, Sillamae Kalev 4-0 oraz rozgromili w pucharze FC Lelle.Trzydzieści siedem bramek w pięciu meczach musi robić wrażenie. Na swoim obiekcie wygrali siedem z dziesięciu spotkań i stracili tylko siedem bramek. Ich dzisiejszy rywal notuje ostatnio spadek formy. Remis z broniacym się przed spadkiem Viljandi czy porażka z Kalju i to u siebie. Flora wygrywajac ten dzisiejszy zaległy mecz może odskoczyć od goniącej jej Kalju na pięć punktów. A rywal do tytułu gra ostatnio rewelacyjnie. Zatem większa motywację mają gospodarze.
⛔100
 
B 3

bamper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Victoria Pilzno
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Godz. 20:45
Analiza: Witam, dopiero zaczynam zabawę tutaj, dziś moim przysłowiowym pewniakiem jest jeden z najlepszych duńskich klubów FC KOPENHAGA. Wydaje mi się ze faworyt w tym meczu jest tylko jeden, nie dość ze gra na swoim boisku na którym spisuje się bardzo dobrze, to jeszcze rywal nie jest jakiś wymagający. Ostatni bilans drużyny z Dani to 3-3-3-3-3-1 więc nie ma co ukrywać na pewno są w formie. Natomiast jeśli chodzi o drużynę z Czech to gra bardzo w kartkę, w lidze nie idzie im za dobrze o czym świadczy ich pozycja tam. Wydaje mi się że FC Kopenhaga nie da najmniejszych szans konkurentom z Czech i wygra pewnie bez straty gola. Nie ma co ukrywać musi tutaj sobie wyrobić pewną przewagę aby w Czechach, gdzie nieco ciężej się im gra zapewniła sobie awans.
⛔100
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. LM
Spotkanie: FC Kopenhaga - Viktoria Pilzno
Typ: 2
Kurs: 6,00 =&gt; 5,00
Bet365
Analiza:

No cóż, wszyscy widzą FC Kopenhagę już w Lidze Mistrzów. Owszem, mają mocny skład, owszem w zeszłym roku weszli do Ćwierćfinału LM. To było w zeszłym roku. Owszem, wygrywają jak leci. Ale patrząc na el. LM...Shamrock Rovers, no cóż...niezbyt wysoko postawiona poprzeczka, a pierwszy mecz między tymi drużynami miałem przyjemność obejrzeć i nie powiem, żeby Duńczycy mnie zachwycili.
A Czesi? W zeszłym roku zagrali kapitalny sezon i wierzę, że w tym roku trafi ich coś podobnego jak w zeszłym roku Lecha, w lidze średniak, ale w europejskich pucharach napsuje krwi niejednemu. Być może okaże się, że Kopenhaga na wyjeździe to dla nich za dużo, ale z drugiej strony potrafili pokonać mocny ostatnio Rosenborg, który w meczu u siebie z co prawda islandzkim Breidablikiem oddał przeszło 30 strzałów, który w tamtym czasie grał całkiem niezły futbol. Może mają patent na skandynawów? W typach dniach po kursie 6,00 można brać.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Cordenons godz.15.00
Mecz: Eric Prodon - Yuri Schukin
Typ: Eric Prodon wygra 2:0
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym gładkim zwycięstwie Browna http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-08-2011-poniedzialek-63233.html#post2363406 dziś powinno być jeszcze łatwiej..Wstępnie przymierzałem się do Pospisila, ale z racji tego, ze tamten mecz już za godzinę zdecydowałem się na nieco późniejszy..
Wybór był dość oczywisty..Padło na turniejową jedynkę Erica Prodona..Gracza, którego doskonale pamiętam z Sopockiego turnieju w którym zgarnął to co było do wzięcia nie dając najmniejszych szans w finale Nikoli Ciricovi..Tamto zwycięstwo pozwoliło mu wskoczyć do pierwszej setki rankingu ATP, całkiem zasłużenie zresztą..Bo o ile w cyklu najwyższym w tym roku mu wybitnie nie idzie o tyle challengerach &quot;wymiata&quot;..Dwa wygrane turnieje na przestrzeni 14 dni..
Dziś rozpocznie swoje zmagania we włoskim Cordenonsie..Na papierze droga do finału wygląda całkiem nieźle..A już na pewno pierwszy mecz, w którym zmierzy się z reprezentantem Kazachstanu Schukinem..
Francuz Prodon jest o 2 lata młodszy (30 lat), o 7 cm nizszy (178 cm) i 6 kg lżejszy (72 kg)..Obydwaj są graczami praworęcznymi i ich ulubiona nawierzchnia są korty ziemne..Przy czym Francuz gra tylko na tej nawierzchni pomijając kwalifikacje do większych turniejów ATP bądź pierwszą rundę o ile dostał kartę..
Z kolei Schukin gra gdzie go zaproszą...Na przełomie sezonów gdy Francuz grywał na kortach ziemnych Ameryki Południowej ( wygrany turniej w Bucaramanga)Yuri tułał się po halach w Europie i poleciał na jeden mecz do RPA na hardzie (Mannarino mu załatwił bilet powrotny już w pierwszej rundzie)..
Początkiem czerwca zagrał nieźle w Prostejovie, gdzie nieoczekiwanie doszedł do finału i go wygrał...Co nie zmienia faktu, że w dzisiejszym meczu jest tylko jeden faworyt i że to będzie ten pan którego ostatnie 16 meczy można zobaczyć poniżej..
Schukin od przegranej w półfinale z Portugalczykiem Machado w Poznaniu już się nie pokazał na kortach, aż do dzisiaj..Czyli prawie 3 tygodnie przerwy..
Czy dzisiaj Eric Prodon zapewni mu jeszcze kilka wolnych dni?..Uważam, że tak i że zrobi to dość szybko..W następnej rundzie będzie już czekał ktoś z dzika kartą..prawdopodobnie Trevisan..Czyli znowu szybkie dwa sety..;)
Oto dość imponujące wyczyny Francuza na przestrzeni ostatniego miesiąca..

Bardzo bym się zdziwił gdyby Prodon ten mecz przegrał..Kurs na to, ze wygra to marne 1,4..Ja twierdzę, że wygrana w pierwszym secie jest prawie równoznaczna z wygraniem drugiego..Czyli smaruję na 2:0..Po takim sobie kursie 2,0..
Za parę godzin się okaże czy faktycznie poniedziałki i wtorki to moje najlepsze dni do typowania..Jeśli tak...to można &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy 3 liga, godz. 18:25
Mecz: FC Heidenheim v Carl-Zeiss Jena
Typ: FC Heidenheim wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 2,00
Buk: gamebookers
Analiza:
Witam,
dziś o 18:25 drugi zespół w tabeli, po 4 kolejkach - FC Heidenheim podejmować będzie 17 zespół w tabeli - Cz Jena. Na początek sezonu piłkarze Heidenheim prezentują się bardzo dobrze: 3Z, 1R. Piłkarze Cz Jena zupełnie odwrotnie: 1Z, 3P. Wydaje się, że typ pewniak, tym bardziej że grający u siebie Gospodarze strzelili w dwóch kolejkach średnio 2,5 gola na mecz. Bilans bramek Gospodarzy u siebie: 5 strzelonych, 3 stracone. Ich przeciwnicy, na wyjazdach zachwycają słabą formą: 1 strzelony gol, 5 straconych.
Krótko mówiąc, czuję, że FC Heidenheim chcąc dziś wyjść na prowadzenie w tabeli, co ich dodatkowo zmobilizuje, zaaplikują Cz Jena przynajmniej 3 gole, ale żeby się nieco zaasekurować postawię że Gospodarze wygrają a liczba goli będzie pow. 2,5.
⛔100
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Championship
Mecz: Leeds - Hull
Typ: 2
Kurs: 2.70
Buk:Sportingbet
Leeds w tym sezonie nie wygralo jeszcze ani jednego meczu. Hull przegralo z mocnym Blackpool i wygralo na wyjezdzie z Ipswich. Atmosfera w zespole Leeds staje sie coraz gorsza, dodatkowo maja klopoty z kadra. Kilku waznych dla zespolu zawodnikow jest kontuzjowanych, a Grady (18 goli w poprzednim sezonie) i Hawson (10 goli) zostali zawieszeni w ostatnim meczu. Leeds w tym momencie nie dysponuje atakiem. Hull lepszej szansy aby pokonac Leeds juz nie bedzie mialo.
⛔100
 
S 0

schoock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów, godz. 20:45
Mecz: Olypique Lyon vs Rubin Kazań
Typ: Rubin Kazań
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Analiza:
Szokuje mnie tak wysoki kurs na Rubin ale myślę że warto spróbować, właśnie dzięki temu kursowi. Lyon dopiero co zaczął sezon, w dwóch meczach gromadząc 4 ptk. w pierwszym meczu pokonali drużynę która uchroniła się przed spadkiem (Nicea) 1:3, a tydzień później grając u siebie zremisowali 1:1 z beniaminkiem Ajaccio. Do tego dochodzą problemy kadrowe, bo nie zobaczymy dwóch ważnych i podstawowych zawodników Lyonu: Crisa (środkowy obrońca), Gourcuff (pomocnik). Rubin rozegrał w lidze już 20 spotkań i jest na 4 miejscu, do tego Rubin ostatnio świetnie gra na wyjeździe, ostatnie 3 mecze to same zwycięstwa (a właściwie tą serię możemy podciągnąć do 5 meczy tyle że jeden z nich to był mecz pucharowy który Rubin wygrał po karnych), a ostatnia porażka na wyjeździe to przegrana 2:0 z CSKA Moskwa 17 kwietnia. W Rubinie nie zobaczymy Arlauskisa (Zagrał tylko 2 mecze w tym sezonie), Carlos Eduardo (bez meczu w tym sezonie), jak widać Lyon stracił 2 niesamowicie ważnych graczy a Rubin raczej bez większych strat w kadrze, do tego słaby początek sezonu Lyonu (jak na rywali jakich mieli) a Rubin całkiem dobrze radzi sobie w Rosyjskiej lidze.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom