>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 16.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. LM
Spotkanie:
BATE - Strum
Typ: 1
Kurs:
1.8
Buk: Bet365
Analiza:
Bez dwóch zdan faworytem wg mnie pierwszego meczu jaki i awasnu jest białoruskie Bate. Silna drużyna która już od paru sezonów puka do Ligi Mistrzów. Czy poraz kolejny uda im się awansować ? Myślę, że mimo słabszej dyspozycji na wyjazdach zdołaja ułatwić sobie droge do fazy grupowej poprzez pierwszy mecz u siebie.
Bate ostatni mecz przegrało w lidze z Minskiem. Mogli sobie pozwolić na porażke gdyż maja spora przewage nad wiceliderem.
Strum zaś nie zaliczył udanego początku w lidze. Jednak ostatni mecz wygrany z Rapidem Wieden okazał sie meczacy. Obie ekipy mocno walczył o punkty.
W dzisiejszym pojednyku licze na silne domowe Bate oraz na zmeczenie i przecietna forme Struma.
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. LM
VS
ARSENAL LONDYN - UDINESE
Typ :Gervinho pierwszy strzeli gola @ 4,75 Bet365

Nasri, Robin nie zagrają, Diaby też nie, prawdopodobnie nie zagra też Wilshere i Rosicky... moim zdaniem za niski kurs aby ryzykować
Nie trafiają do mnie te argumenty ;)
Nasri i tak się nie grał za wiele w przygotowaniach do tego sezonu bo był myślami przy trasnferze... Diaby nie gra od dawna.
Rosicky hmm, w najlepszej formie to on nie jest. I wole w jego miejsce oglądać Ramseya.
Robin van Persie musi odcierpieć cz.kartke za mecz z Barcą z poprzedniego sezonu. To jest niewątpliwie ogromna strata. Również brak Wilshera uważam za poważny ubytek, a więc dwa poważne osłabienia.
Ale kadra Kanonierów jest szeroka.
Na szpice wskoczy zapewne Chamakh. Boki Walcott i Gervinho będą piekielnie silne. W środku ofensywnego pewnie Ramsey, ale może Wenger postawi na Arshavina na środku, a Ramseya w parze z Songiem wyżej ustawi ?
Wg mnie Arsenal u siebie odprawi z kwitkiem Udinese. Włoskie teamy z tego co kojarze to na Wyspach specjalnie nie imponują. Dla jednych to pusty frazes, ale to też jakoś wpływa na morale zespołu. Niejednokrotnie taka teza się potwierdzała już.
Warto też spojrzeć na rywala, jakie on straty poniósł w okienku transferowym. Wypadło trzech kluczowych zawodników tj Sanchez, Zapata i Inler. Został wiecznie w formie Di Natale.
Osobiście to nie widzę Udinese na Emirates i przewiduje wygraną Kanonierów poprostu bez zbędnego kombinowania bo nie wyobrażam sobie bez nich Champions League.
Jeszcze jeden argument znalazłem. Serie A rusza za 2tygodnie, a Premiership już gra... Więc łatwo domyślec się o co chodzi.
Zdaję sobie również sprawę z tego, że defensywa nie spisuje się zawsze najlepiej i że Szczęsny musi ratować, ale więcej atutów widzę w ofensywie i wyobrażając sobie przebieg meczu widzę multum okazji dla Arsenalu w tym spotkaniu. Kurs mi się podoba więc gram ;)
Na strzelca pierwszej bramki typuje Gervinho. Pokazał się z dobrej strny w sparingach. W mecu z Newcastle dostał niesłusznie czerwo za starcie z Bartonem. Dzisiaj odkupi swoje winy strzelając bramke ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 6

lukas1983pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów, godz. 20:45
Mecz: Olypique Lyon vs Rubin Kazań
Typ: X
Kurs: 3,75
Buk: bwin

Analiza:

Rubin Kazań w porzedniej rundzie kwalifikacji bez problemu rozprawił się Dynamem Kijów 4-1 w dwumeczu, którego przedstawiać nikomu nie trzeba.
W lidze natomiast zdobyli 4 punkty w 3 ostatnich spotkaniach, ale cel jest jasno określony w Kazaniu Liga Mistrzów ponad wszystko.
Lyon zdobył 4 punkty również w lidze wygrywając na wyjeździe z bardzo słabą Nice i zaledwie remisując u siebie z beniaminkiem z Ajaccio.
Jeżeli chodzi o 4 ostatnie sparingi wygrali tylko z Porto, nie odnosząć zwycięstwa w pozostałych trzech z Szahtarem, Hanowerem i ulegając belgijskiemu Genk.
Atmosfera w klubie z Lyonu również nie jest dobra jak donoszą francuskie media.
Towszystko skłania za remisem na boisku we Francji, by Rosjanie żadni CH.L. mogi rozprawić się u siebie i przypieczętować awans.
Stawiam X w dzisiejszym spotkaniu
⛔100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, League Two, Anglia
Mecz: Crewe - Rotherham
Typ: 2
Kurs: 2,69
Buk: Pinnacle
Analiza:
Biore dzisiaj ta lige, poniewaz ciezko mi bylo znalezc cokolwiek sensownego, a tutaj trafilem taka &quot;perelke&quot;. Po 2 kolejkach lider Rotherham (2 wygrane) wyjezdza do przed ostatniego w tabeli Crewe (2 porazki). Nie spodziewalem sie az tak wysokiego kursu na gosci, biorac pod uwage ich obecna forme, ale jak wiadomo na boisku moze zdarzyc sie wszystko. Ostatnie 5 meczow Rotherham:
13/08/2011 Druga Liga Plymouth vs. Rotherham Z - 1:4
09/08/2011 Carling Cup Rotherham vs. Leicester P - 1:4
06/08/2011 Druga Liga Rotherham vs. Oxford Utd Z - 1:0
30/07/2011 Towarzyskie Klubów Rotherham vs. Huddersfield P - 1:3
27/07/2011 Towarzyskie Klubów Rotherham vs. Scunthorpe P - 0:2
19/07/2011 Towarzyskie Klubów Rotherham vs. Sheffield P - 1:2
i ostatnie 5 Crewe:
13/08/2011 Druga Liga Crewe vs. Gillingham P - 1:2
09/08/2011 Carling Cup Preston vs. Crewe P - 3:2
06/08/2011 Druga Liga Swindon vs. Crewe P - 3:0
30/07/2011 Towarzyskie Klubów Crewe vs. Rochdale Z - 2:1
26/07/2011 Towarzyskie Klubów Crewe vs. Derby Z - 2:1
16/07/2011 Towarzyskie Klubów Crewe vs. Wolverhampton Z - 2:1
Jak widac sa to bardzo odmienne statystyki. Crewe wygrało 3 mecze towarzyskie, po czym od poczatku sezonu radza sobie fatalnie i maja 3 przegrane z rzedu. Rotherham natomiast przegral 3 swoje mecze towarzyskie, ale w lidze wygrali 2 razy, polegli jedynie w Carling Cup z Leicesterem, zespolem z Championship takze to jakos specjalnie nie dziwi. W zeszlym sezonie w pojedynkach tych druzyn dwukrotnie lepsza byla druzyna dzisiejszych gosci:
05/02/2011 Druga Liga Rotherham vs. Crewe 3:1
20/11/2010 Druga Liga Crewe vs. Rotherham 0:1
Tak wiec do postawienia na Rotherham sklaniaja mnie wlasnie ostatnie, bezposrednie pojedynki, ale przede wszystkim aktualna forma, bo jak widac mecz pucharowy nie wybil Rotherhamu &quot;z uderzenia&quot;, a Crewe chyba jeszcze nie jest w stanie podniesc sie na tyle, aby pobic aktualnego lidera League Two. Powodzenia.
✅169
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League 1 (Anglia)
Mecz: Sheffield United - Walsh (g. 20.45)
Typ: Sheffield United
Kurs: @1,70
Bukmacher: bet365

Drużyna Sheffield w zeszłym sezonie wystepowała o klasę wyżej jednak nie udało sie jej utrzymać na zapleczu Premier League. Goście dzisiejszego spotkania w zeszłym sezonie do końca musieli bronić się przed spadkiem z League 1. Na początek może troszke o składach, gospodarze stracili obrońce Nyrona Nosworthnego (32/0) na rzecz Sunderlandu. Do swoich klubów z wypożyczenia wrócili również B.Riise (13/1), i dwaj obrońcy S.Lowry (17/0) oraz J.Mattock (13/0). Nosworthny był bez wątpienia jednym z filarów tego zespołu jednak zarząd Sheffield zadbał o to aby drużyna walczyła o awans. Ściągnięty został Lecsinel (35/0 poprzednio Swindon) który w tym sozonie wygląda bardzo dobrze. Goście w swoich szeregach dokonali większych roszad, z klubu odszedł pomocnik zbierający bardzo dobre noty Julian Gray (43/10) oraz czołowy obrońca Matthew Richards (46/8). W klubie zjawiło sie aż 6 nowych piłkarzy, obrońcy Gnakpa (45/14 poprzednio Luton), Matthew Sadler (48/0 poprzednio Shrewsbury), a także gracze mający zapewnić bramki drużynie Walsh, Jarvis (11/2 Leyton), Peterlin (12/0 Plymouth), Chambers (29/0 Leyton) oraz Hurst (21/2 Morecambe). Niemalże wszystkie wzmocnienia pochodziły w drużyn wystpujących o klase niżej więc nie wiadomo jak spiszą sie na poziomie League one. Co do formy obu zespołów, Sheffield w 3 oficjalnych meczach tego sezonu (2 w lidze, 1 w pucharze) uzbierało 7 pkt. W ligowych starciach pokonali na wyjezdzie 2-0 Oldham i takim samym stosunkiem rozprawili sie u siebie z Brandford. Spotkanie pucharu ligi rozegrali na wyjezdzie z Hartlepool, mecz zakonczyl sie 1-1 a w karnych wygrala druzyna Sheffield. Goście zaś na inauguracje sezonu wygrali 1-0 z Leyton, pozniej ulegajac 0-3 Middlesborough w pucharze ligi, po czym zremisowali w ligowym starciu 1-1 z Hartlepool. Widać że goście nie są druzyna bramkostrzelną zaś Sheffield traci mało bramek. Myśle że przed własną publiką są w stanie wygrać z conajwyżej ligowym średniakiem.
✅70
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Arsenal - Udinese
Arsenal -1
@ 2,58
Betsafe
Chyba nikt nie wyobraża sobie Ligi Mistrzów bez Kanonierów. Przed otwarciem okienka transferowego nie byłoby to jednak łatwe zadanie, ponieważ Udinese miało bardzo mocny skład. Sanchez, Zapata i Inler odeszli, a to własnie oni decydowali o sile napędowej włoskiej ekipy. Fabregas odszedł z Arsenalu, ale on był tylko jednym z ogniw łańcucha Wengera. Na własnym stadionie Kanonierzy są zawsze groźni. Dochodzą do tego bojowe nastroje, chęć pokazania własnej siły mimo ubytków w składzie. Oglądałam mecz ligowy Arsenalu i bardzo zaimponował mi Gervinho, którzy dostał niesłusznie czerwoną kartkę. Chłopak jest bardzo szybko, zwrotny, umie pociągnąć na skrzydle. Rozpędzony Walcott nie ma sobie równych, a młody Ramsey prezentuje dobrą technikę. Do tego dochodzi doświadczenie Arshavina i dobra forma Szczęsnego, który moim zdaniem zachowa dzisiaj czyste konto. Do tego Arsenal jest już w rytmie meczowym (o ile można tak nazwać drużynę, która zagrała pierwszą kolejkę ligową, ale to zawsze więcej niż być w sezonie przygotowawczym), a Udine zaczyna dopiero za dwa tygodnie. 2:0 to bardzo realny rezultat, a jak będzie to zobaczymy po 22.
⛔100
 
N 14

nsc

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Champions League
Spotkanie: Arsenal - Udinese
Typ: Arsenal wygra do zera
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: 4 runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Arsenal na Emirates Stadium podejmuje włoskie Udinese Calcio. Założenie Kanonierów jest proste – wygrać jak najwyżej, zachować czyste konto i pojechać do Włoch z porządną zaliczką. Trudno sobie wyobrazić Ligę Mistrzów bez udziału Arsenalu, który od kilkunastu lat bez przerwy w niej uczestniczy i dociera spokojnie do 1/16 czy ćwierćfinału. Widać, że Arsene Wenger co roku stawia na LM, w poprzedniej londyńczycy edycji niemal nie wyeliminowali Barcelony (niemal dzięki sędziemu, kto oglądał ten wie), co wtedy graniczyło z cudem. W ostatnich kilku latach często oglądałem mecze Arsenalu i zauważyłem, że jeśli już dopadną na własnym stadionie takiego średniaka na arenie międzynarodowej jakim jest Udinese to prawie nie schodzą z jego połowy, a posiadanie piłki oscyluje wokół 70-30% na ich korzyść. Nawet po zdobyciu bramki nacierają na bramkę przeciwnika według zasady „najlepszą obroną jest atak”. Preferują ofensywny, miły dla oka futbol obfitujący w wiele bramek. W poprzednim meczu na wyjeździe, Arsenal zremisował bezbramkowo z Newcastle, ale podkreślam, że to był wyjazd, a prawdziwy kocioł potrafią zrobić dopiero na Emirates. Mecz z Newcastle pokazuje, że o dziwo to obrona Arsenalu lepiej się spisuje niż ofensywa, dodatkowo dochodzi będący w świetnej dyspozycji Szczęsny także o zachowanie czystego konta jestem spokojny. Przewiduję tu dominację Kanonierów na boisku i dużą ilość rzutów rożnych z ich strony. Udinese zapewne będzie się broniło niemal całą 11-stką i liczyło na kontry, a takim stylem gry przeciwko solidnemu Arsenalowi bramek się nie strzela.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis - WTA - Cincinnati
Spotkanie : Anastazia Pavluchenkova - Flavia Pennetta
Typ : 0:2 (Dokładny wynik)
Kurs : 3:30
Bukmacher : bet-at-home


vs




Analiza : Dzisiaj o godzinie 17:00 dojdzie do pojedynku Rosjanki Anastazii Pavlychenkovej rakiety numer 18 na świecie z Włoszką Flavią Pennettą rakietą numer 25.Według bukmacherów lekką faworytką jest Rosjanka.Ja mam inne zdanie co do tego spotkania.Obie zawodniczki ostatnio nie zachwycają formą,lecz Rosjanka jest zupełnie bez formy,co świadczy porażka w 1 rundzie w Toronto z Martinez Sanczez zawodniczką kompletnie nie umiącą grać na hardzie.Włoszka gra średnio,nie można powiedzieć,że zachwyca,ale również nie zawodzi,gra w kratke.Pennetta jest zawodniczką doświadczoną na światowych kortach,napewno jest to jej przewaga,popełnia ona mało błedów,dlugo przebija piłke,co denerwuje jej rywalki.Uważam,że to spotkanie wygra Włoszka Pennetta,jest zawodniczką solidniejszą.Mój typ na to spotkanie to 0-2 na korzysć Pennetty.Mało odważnym polecam graćw meczu na Pennette.Jeżeli pomogłem kliknij dzięki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Dyscyplina: piłka nożna - 3 Bundesliga, godz. 19.00
Mecz: Sandhausen - Arminia Bielefeld
Typ: Sandhausen (-1)
Kurs: 2.60
Buk: bet365
Analiza:
W przypadku Arminii Bielefeld po spadku z Bundesligii nastąpił efekt domina - zaliczyła spadek totalny, aż znalazła się w 3 lidze niemieckiej. Podobna sytuacja w tejże lidze występowała wielokrotnie, przykładem jest Hansa Rostock. Na powrót na szczyty potrzeba czasu, a wyraźnie widać, że Arminia nie osiągnęłą jeszcze dna. W tym sezonie radzi sobie znów beznadziejnie, przegrywając w ostatniej kolejce na wyjeździe 1:5 z beniaminkiem 3 ligii, z którą to drużyną ich dzisiejszy rywal wygrał u siebie gładko 2:0! Sandhausen to drużyna regularna, z nadziejami na awans, dobrze grająca w domu, z dwoma asami w rękawie - Franz Lonind i Daniel Schulz na razie po 3 trafienia, czyli komplet bramek drużyny. Jestem przekonany, że dziś dołożą kolejne.
Statystyki zespołów:
Sandhausen: (dom) 2:0, 2:0 - R W P W - pkt. 7 - bramki 6:4
Arminia: (wyjazd) 1:1, 1:5 - P P R P - pkt. 1 - bramki 3:9
Pozdrawiam z IR
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Youzhny - Llodra
2
2.75
bet365
Analiza :
Dziś znalazłem dobry kurs na Francuza Llodra i postanowiłem na niego obstawić . Ostatnio Francus ma dużo pecha bo prześladują go kontuzje na szczęście są to lekkie kontuzje bo bardzo szybko wraca. Mam nadzieje że w tym meczu potwierdzi że będzie się liczył w przyszłym US Open. Oto ostatnie mecze tenisistów. :

Youzhny :
09/08/2011 Youzhny, Mikhail vs. Llodra, Michael 1:2 6:3 3:6 6:7
30/07/2011 Youzhny, Mikhail vs. Granollers, Marcel 1:2 3:6 6:3 2:6
29/07/2011 Youzhny, Mikhail vs. Haider-Maurer, Andreas 2:1 6:4 5:7 6:4
27/07/2011 Youzhny, Mikhail vs. Istomin, Denis 2:0 6:3 6:2

Llodra :
11/08/2011 Llodra, Michael vs. Gulbis, Ernests Porażka 0:1 (Krecz)
09/08/2011 Llodra, Michael vs. Youzhny, Mikhail 2:1 3:6 6:3 7:6
04/08/2011 Llodra, Michael vs. Dimitrov, Grigor Porażka 3:4 (M. Llodra retired)

Ciężko powiedzieć coś o formie francuza bo 2 z 3 ostatnich meczy są to jego kręcze. Ale warto przyjrzeć się temu trzeciemu gdzie Llodra pokonał Youzhnego .
Stosunek wygranych meczy między tymi tenisistami wynosi 3-1 dla Francuza. Warto dodać że wszystkie 4 mecze grali na twardym korcie.
Youzhny nie jest w świetnej formie i mam nadzieje że Llodra po raz kolejny go pokona. Polecam , typ o bardzo dobrym kursie !!! ????

✅175
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Anglia, League Two
Spotkanie: Crawley - Southend
Typ: X2
Kurs: 2.08
Bukmacher: Betsafe
Analiza :
Dziś o godz. 20.45 na Broadfield Stadium zmierzą się miejscowy Crawley z Southendem . Jest to 3 kolejka w ramach League two.Bilans ekipy gospodarzy po dwóch spotkaniach to 1 zwyc i 1 rem , goście mogą pochwalić się dwoma zwycięstwami z czego jednym na terenie rywala . Crawley to beniaminek , ale myśle, że jeszcze nie oswoili się z tą ligą, na to potrzeba wielu meczy . Southend poprzedni sezon zakończył w środkowej częsci tabeli . Sądze, że w tym spotkaniu to ekipa z południa Anglii będzie drużyną dominujacą , raz że znakomicie zaczęli start w tym sezonie , dwa w przeciwieństwie do gospodarzy są oswojeni z tą ligą .mój typ 1:2 dla Soutend
⛔100
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Tour Cincinnati
Spotkanie: Jo-Wilfierd Tsonga - Marin Cilic
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Kolejny mecz z turnieju z Cincinnati. Tym razem zmierzą się ze sobą Jo-Wilfierd Tsonga z Marinem Cilicem. Francuz ostatnio w dobrej formie. Półfinał na kortach Wimbledonu. W Montrealu również pokazał się z dobrej stronie, gdzie dotarł w półfinale. Dwukrotnie ograł Federera. Odpadał tylko z będącym w nieziemskiej formie Djokoviciem. Cilić również się nieźle prezentuje. Finał turnieju w Umag. W Montrealu porażka dopiero z Djokoviciem. Ale według mnie Francuz jest dużo lepszym zawodnikiem. Jak będzie prezentował formę z poprzednich turniejów, to powinien bez problemów znaleźć się w kolejnej rundzie.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Ziemny Mężczyzn
Spotkanie: Gulbis-Dodig dokładny wynik
Typ: Dodig 2-0
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Czas rozpoczęcia: 18:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18;00 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Łotyszem Gulbisem a Chorwatem Dodig.Gulbis obecnie w rankingu światowym zajmuje 48 lokatę natomiast Chorwat 36.W Cincinnati musiał Gulbis przejść kwalifikacje aby zagrać w turnieju głównym.Po drodze do turnieju głównego Gulbis ograł: Falla 2-1 oraz Andreev 2-1.Jak widać oba pojedynki tego zawodnika były męczące bowiem 3 setowe.Dodig natomiast od razu był rozstawionym zawodnikiem i nie musiał przechodzić kwalifikacjii.Jeżeli patrząc na formę obu zawodników to Dodig od Hertogenbosch(czerwca) nie miał zbyt dobrych osiągnięć: porażka na Wimbledon z Harrison 0-3,w Umag porażka z Ramos Vinolas 1-2 i w Montreal w 1/16 z Tipsareviciem 1-2.Gulbis natomiast w Los Angeles wygrał turniej wygrywając z Fish 2-1 w finale.Chorwat ma jeden wyczyn,bowiem przed meczem z Tipsareviciem wygrał niespodziewanie w Montreal z Nadalem 2-1.Dodig i Gulbis spotkali się w 2009 roku na hali gdzie Dodig wygrał 2-0 w setach.Dzisiaj uważam że Chorwat jest podbudowany zwycięstwem z Nadalem i wygra ze średnim Gulbisem spokojnie 2-0.Typuje wygraną Dodiga 2-0.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: WTA WESTERN &amp; SOUTHERN OPEN R1 TENNIS
Spotkanie: R. Vinci - N. Petrova
Typ: R. Vinci
Kurs: 2.230
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jedyny powód dla którego Rosjanka jest faworytką tego meczu to chyba wynik ostatniego spotkania z Włoszką bo innych nie widzę. Roberta jest obecnie w życiowej formie, zajmuje najwyższe miejsce w rankingu WTA w swojej karierze. Inaczej wygląda sytuacja u Petrovej. Nadia najlepsze lata ma już za sobą i chyba na ludzi działa jeszcze magia jej nazwiska. Co prawda tydzień temu zdobyła tytuł w Waszyngtonie ale turniej był słabo obsadzony i po drodze nie pokonała żadnej porządnej zawodniczki. Tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać po Rosjance, może zagrać dobrze lub źle. Włoszka natomiast przeważnie trzyma swój dobry poziom. Petrova jest dosyć ciężką zawodniczką i myślę, że kilka udanych skrótów Włoszki zacznie źle wpływać na ochotę Rosjanki do gry. Do tego długie wymiany z pojedynkami na slajsy i bieganiem od lewej strony do prawej może sprawić, że Petrova szybko się ugotuje.
⛔100
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M| Cincinnati
Spotkanie: Davydenko-Stakhovsky
Typ: dw 0:2
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
VS.


Analiza:
Już dziś o godzinie 17 dojdzie do pojedynku tenisowego pomiędzy 31 w rankingu ATP Nikolayem Davydenko z Rosji a 42 rakietą świata Sergiyem Stakhovskym z Ukrainy.
Będzie to ich 3 mecz w rywalizacji h2h jest 1:0 dla Davydenki , który wygrał z ukraińcem 7 lat temu.
Faworytem buków jest Davydenko ja sie z tym zupełnie nie zgadzam. Davydenko lata świetności w tenisie ma już dawno za sobą, na światowych kortach jest znany z ustawiania meczy.
Davydenko od ponad roku nie ma zupełnie formy lub nie chce jej mieć, gra bardzo średnio wręcz słabo, zaś jego rywal Stakhovsky jest typowym tenisowym średniakiem, ale gra równo .
Ostatni turniej w Montrealu obaj panowie zakończyli na 2 rundzie. Davydenko w pierwszej rundzie pokonał łatwo włocha Cipolle ,zaś w drugiej ulegając rewelacyjnemu Djokovicowi.
Stakhovsky w pierwszej rundzie rozbił Kohlschreibera łatwo 2:0, aby później ulec hiszpanowi Almagro.
Uważam że ten mecz powinien paść łatwo 2:0 łupem wyższego i lepiej ostatnio grającego ukraińca.
Polecam typ w meczu na ukraińca zaś dla odważnych dw 2:0.:grin:
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Cincinnati (USA), Hardcourt
Spotkanie: R. Vinci - N. Petrova
Typ: DW [2:1]
Kurs: 5.2
Bukmacher: Betfair
Analiza: Trudno wskazać tutaj faworytkę tego spotkania. Obie panie mają swoje za i przeciw. Według mnie spotkanie powinno rozstrzygnąć się w 3 setach. Petrova w ostatnich 13 grach ma na koncie tylko jeden taki mecz, a Vinci w ostatnich 10 meczach raz grała 3 sety. Forma raczej porównywalna, Vinci na pewno bardziej lubi nawierzchnie innego typu jak beton. Ale w tym roku wygrała turniej w &#39;s-Hertogenbosch. Niby to trawa, ale na niej się gra szybko, więc na betonie w USA też sobie poradzi. Tym bardziej, że jużw Toronto zagrała dobrze. Wyeliminowała m.in. Wozniacki, Ivanovic i Wickmayer. Przegrała dopiero w Stosur. W pierwszej połowie roku w turniejach w USA porażki w pierwszej rundzie i w Indians Wells i w Miami. Rosjanka znowu ostatnio wygrała turniej w Waszyngtonie, ale słabo obsadzony. Z pierwszej setki grała tylko z Jovanovski i Peer. Potem w Toronto już tylko 2 runda i porażka ze Zvonarevą. Tak czy inaczej jeśli mecz się przeciągnie w czasie to bardzo wysoka i temperatura i wilgotność w Cincinnati na pewno pomogą Włoszce. Petrova jaką znamy to zawodniczka dość kurpulentna i może mieć problemy z kondycją. Vinci lubi grać urozmaicony tenis i Rosjanka może się nabiegać w pełnym słońcu.
⛔100
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, El. Ligi Mistrzow
Spotkanie: Twente vs. Benfica
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.88
Bukmacher: bwin
We wtorkowy wieczor odbeda sie pierwszwe mecze 4 rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzow. W jednym z 5 wtorkowych spotkan Twente podejmie na wlasnym boisku Benfice.
Aktualnie Twente w Eredivisie zajmuje 3 lokate z dorobkiem 6 pkt. po 2 rozegranych spotkaniach, ktore wygralo odpowiednio z AZ Alkmaar 2:0 oraz NAC Breda 0:1.
Benfica zaliczyla ligowy falstart. W miniony weekend podczas inauguracji zaledwie zremisowala z beniaminkiem Gil Vicente 2:2 a prowadzila w tym spotkaniu juz 0:2.
Nalezy wspomniec iz Benfica to finalista Ligi Europejskiej z sezonu 2010/2011, w ktorym ulegla FC Porto 1:3.
W tym spotkaniu zawodnicy z Estadio da Luz zapewne beda chcieli zmazac plame po remisie na inauguracje ligowego sezonu. Zadanie nie bedzie latwe gdyz zespol Twente aktualnie jest w niezlej formie i na swoim boisku postawi trudne warunki.
Twente nie przegralo od 6 spotkan notujac przy tym 5 zwyciestw. Benfica jest niepokonana od 7 spotkan wlliczajac w to 4 zwyciestwa. 10 dni temu na swoim &#39;magicznym&#39; stadionie poknala nawet Kanonierow 2:1, ktorzy jednak ostatnio nie zachwycaja wysoka dyspozycja.
Jesli chodzi o znaczace transfery to z Lizbony odszedl Coentrao do Realu, natmiast z Realu Benfica pozyskala obronce Garaya oraz pomocnika Axela Witsela z Liege. Na zasadzie wolnego transferu pozyskano Capdevile z Villarealu, ktory jednak w tym spotkaniu nie wystapi.
Benfica ma wedlug mnie duzo wiekszy potencjal (w poprzednije rundzie wyeliminowala silny Trabzonspor) i apetyt na LM. Mysle takze,ze najbardziej prawdopodobny w tym spotkaniu bylby remis jednak nie chcac ryzykowac postawie na zwyciestwo zespolu z Portugalii jednak zabezpiecze sie &#39;drawnobet&#39;.
0
 
darmus 1

darmus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Estońska Meistriliiga

Spotkanie:

Flora Tallinn - Levadia Tallinn
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Betsson​

Analiza:

Dziś o 17:45 odbędą się derby stolicy Estonii. Gospodarze spotkania są liderem tabeli, mimo, że rozegrali tylko 21 spotkań w lidze (odbyły się 24 kolejki), a co ważne nie przegrali żadnego meczu w lidze w tym sezonie.
Levadia zajmuje czwarte miejsce w lidze. W tym sezonie rozegrała 22 mecze i przegrała zaledwie 2 mecze. Warto zauważyć, że w tym sezonie jeszcze nie przegrała na wyjeździe.
Ostatnie 3 mecze obu tych drużyn:
13-08-2011 Flora Tallinn - JK Sillamae Kalev 4-0
06-08-2011 Kuressare - Flora Tallinn 0-3
30-07-2011 Flora Tallinn - FC Ajax L 13-1
13-08-2011 FC Viljandi - Levadia Tallinn 0-0
06-08-2011 Levadia Tallinn - Nomme JK Kalju 0-1
30-07-2011 Tammeka - Levadia Tallinn 0-4
Oba zespoły z Tallina spotkały się w tym roku już 2 razy - dwukrotnie padł remis:
19-03-2011 (Meistriliiga) Levadia Tallinn - Flora Tallinn 1-1
01-03-2011 (Super Cup) Flora Tallinn - Levadia Tallinn 0-0
Faworytem bukmacherów jest Flora. Również według mnie mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy.
powtórzony, ⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Cincinatti
16.08 17-00
Karlovic-Mayer
typ: 2-0
3,25
ladbrokes
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w cinciantii popularny dr ivo czyli chorwat ivo karlovic spotka sie z niemcem florianem mayerem. Karlovic to zawodnik obdarzony swietnym serwisem. Rzadko przeciwnikom udaje sie go zlamac, nie sadze aby moglo to sie dzis udac mayerowi. Niemiec pokazal w Montrealu, ze z jego forma nie jest najlepiej. Mayer ugral zaledwie 5 gemow z Gasquetem i pozegnal sie z tym turniejem juz w pierwszej rundzie. Sadze, ze dzis moze byc podobnie. Tym bardziej, ze Karlovic wydaje sie byc w bardzo dobrej dyspozycji. W Montrealu doszedl on do trzeciej rundy, gdzie przegral po wyrownanym spotkaniu z Tomasem Berdychem. Wczesniej ogral Juana Monaco i Philipha Petzschnera, a wiec zawodnik czolowki. Karlovic bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych. Jego serwis daje mu spory handicap. Karlovic swietnie potrafil serwowac w Montrealu, gdzie przeciwnicy bardzo rzadko mieli wogole jakiekolwiek szanse break pointowe. Mayer natomiast preferuje chyba raczej korty wolniejsze, nie ma takiego serwisu jak Ivo, a i widac ze nie jest w swojej najwyzszej dyspozycji. Typuje tutaj pewne zwyciestwo Chorwata.
✅225
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Masters Cincinatti
Spotkanie: Davydenko - Stakhovsky
Typ: Davydenko -2,5 gema
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Skończył się dłuższy okres, w którym tacy gracze, jak Cilic czy Davydenko, grali po prostu jak nie oni. W ostatnich turniejach Davydenko wyglądał już coraz lepiej, a tydzień temu pokazał, że jest mocny. Ograł Cipollę, wprawdzie przegrał z Djokoviciem, ale w pierwszym secie grał z nim na równym poziomie, co w tym roku jest prawie niemożliwe. Rosjanin ma za sobą kryzys, a z pewnością pomogło mu przeniesienie się sezonu na twardą nawierzchnię, na której w ostatnich latach zawsze straszył gigantów. Dziś rywalem jest solidny na betonie Stakhovsky. W poprzednim turnieju Ukrainiec pokonał solidnego Kohlschrebera, który jest świetnym graczem, ale ostatnio pod formą. W drugiej rundzie zdecydowanie przegrał z Almagro. Dziś łatwiej nie będzie, Davydenko zawsze na hardzie był groźny, wraca do formy i moim zdaniem w US Open może zajść daleko. Z Djoko pokazał, że ma się coraz lepiej, forma rośnie z dnia na dzień i taki gracz, jak Stakhovsky, nie powinien być dla niego problemem.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom