>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.01.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 16. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Sydney
Godzina:
7:00
Spotkanie:
Muller G. - Troicki V.
Typ:
Muller G.
Kurs:
1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

To jest moja perła dnia na jutro. Szczerze to jestem zaskoczony kursami, bo dla mnie wyraźnym faworytem meczu jest tutaj Gilles Muller. Z meczu na mecz jego forma po prostu rośnie! Pisałem już o nim podczas turnieju w Chennai gdzie zagrał naprawdę nieźle, ale uległ Wawrince który po raz drugi wygrał turniej w Indiach.
Reprezentant Luksemburga w Sydney pokonał będącego w świetnej formie Australijczyka Samuela Grotha ze świetnym serwisem, kata Łukasza Kubota w Brisbane. Muller wygrał również z Jeremym Chardym który potrafi grać w tenisa, nie raz bywając niezwykle groźny. Ostatnie jego zwycięstwo to te dzisiejsze nad gospodarzem Bernardem Tomicem. Kapitalny mecz, genialny! Dyspozycja serwisowa Mullera na niesamowitym poziomie, 80% trafionego 1 serwisu, 82% wygrane piłki po pierwszym serwsie, 25 asów przy 0 podwójnych błędach (Janowicz może mu co najwyżej ręcznik podawać). W skrócie - wyglądał świetnie.
Co można napisać o Troickim? Wraca powoli do ATP i buduje swój ranking. W Sydney gra od kwalifikacji i wygrał tutaj już 6 meczów, ale nie miał aż tak silnych przeciwników, a przede wszystkim dobrze serwujących jak Muller. Klizan po dobrym występie w Birsbane w Sydney ewidentnie odpuścił, Hiszpan Pablo Andujar pokonał podstarzałego Nieminena, ale urwał też set Troickiemu który nie ma stabilnej psychiki co pokazał dobitnie dzisiaj w meczu z Simonem Bollelim. Równie dobrze Włoch mógł przegrać ten mecz w dwóch setach i go wygrać w 3, ale zabrakło... dobrego podania!
Co by nie mówić, ale Muller robi na korcie o wiele lepsze wrażenie, wytrzymuje długie wymiany, ma lepsze podanie, jest to dla mnie kandydat do końcowego zwycięstwa w turnieju.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 892,6K

stanley-63

Typer
⚽ Piłka nożna / Puchar Azji /
Godz 8:00
Spotkanie - Palestyna : Jordania
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 4.20
Buk - Sportingbet
No to wracam do Pucharu Azji gdzie drugie spotkania grupowe rozegrają drużyny grupy D ja wybieram spotkanie dwóch przegranych po pierwszych meczach Palestyny która poległa 4:0 z Japonią i Jordanią która przegrała 1:0 z Irakiem , niewątpliwie najsłabszą ekipą w grupie jest Palestyna ale Jordańczycy też do potęgi nie należą chociaż w Pucharze Azji zagrali dwa razy i dwa razy przeszli fazę grupową kończąc udział po ćwierćfinałach dlatego uważam że dziś powinni powalczyć i zgarnąć komplet pkt co da nadzieję na liczenie się jeszcze do wyjścia z grupy wiem sprawa trudna ale nie beznadziejna . Palestyna natomiast notuje debiut na PA gdyż do tej pory nie udało im się ta sztuka no i o sukcesach też nie za wiele jest co napisać , ten over na gole biorę z ich meczów bezpośrednich w którym górą zawsze była Jordania i choć to trochę czasu minęło ale w dwóch meczach wyniki 4:1 i 5:1 tak więc znowu duży kurs buk wystawia na over 3.5 to spróbuję !
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue National )
Spotkanie: US Boulogne - CA Bastia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 18 kolejkę ligową francuskiej Ligue National.
US Boulogne rozegrał w tym sezonie ligowym 17 spotkań w których zdobył 29 punktów po 8 zwycięstwach, 5 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 27-17.
CA Bastia zdobyła 19 oczek w swoich 17 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 10 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli francuskiej Ligue National, bilans bramek 19-18.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 9 razy zdobywając 21 oczek po 7 wygranych oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Stade de la Libération 17-6.
Goście zdobyli 5 punktów w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 5 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 6-11.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Union Sportive de Boulogne-sur-Mer Côte d&#39;Opale w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze szczególnie na swoim terenie gdzie są najlepsi w lidze i w ostatnim meczu o punkty z gośćmi z Bastii pokonali ich aż 4-1 a Cercle Athlétique Bastiais lepiej gra na swoim terenie na wyjazdach grając dużo słabiej i moim zdaniem w tym meczu nie zdołają sprawić niespodzianki na trudnym terenie w mieście Boulogne-sur-Mer i komplet 3 oczek pozostanie na Stade de la Libération.
ZWROT
 
H 0

hugefriend

Użytkownik
Piłka nożna - Ligue 2
Godz - 20:00
Spotkanie - Brest - Niort
Typ - 1
Kurs -
1.99
Buk - Betsafe
Analiza:
Moj faworyt na piątek. Jak dla mnie kurs jest sporo zawyżony, jest to typowy valuebet. Rozumiem, ze w tej lidze pada mnóstwo remisów, ale w spotkaniu gdzie gospodarz ( 3 miejsce ) podejmuje zespól z dolnej częsci tabeli ( 17), uważam, ze kurs powinien być wyzszy, tym bardziej chcę skorzystać. Wiem też, że moze tutaj wiele sie wydarzyć ( tydzien temu Dijon przegrywa ze słabiutkim Tours, u siebie), jak w każdym meczu, ale sledząc ten zespól sądze, że to spotkanie wygrają. Po pechowej porażce tydzien temu z liderującym Troyes ( pechowy samoboj, duzo kartek, w tym 2 czerwone) gospodarze bedą chcieli odrobic straty w tym meczu. Dodam jeszcze, ze swietna polityka transferowa gospodarzy mówi o tym, że mają duża chrapkę na awans. Dzięki
⛔ 100
 
M 24

mich_x

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Niemcy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mannheim - Munchen
Typ: Mannheim
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na jutro sprobuje zagrac cos z hokeja niemieckiego a mianowicie mecz na szczycie tej ligi. Ostatnie 5 meczy zarowno jednej i drugiej druzyny to 3 zwyciestwa i 2 porazki. Obie druzyny graly z bardzo podobnymi druzynami.co mnie sklonilo zagrac na na gospodarzy? Po pierwsze to atut wlasnego lodowiska, a po drugie to bilans meczy miedzy tymi zespolami. Najbardziej przekonuje mnie to ze mannheim jak gralo jako gospodarz to na 17 meczy przegralo zaledwie 2, oczywiscie caly czas mam na mysli mecze miedzy tymi druzynami.
⛔ 100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
02:00
Spotkanie:
St.Louis Blues - Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings ML
Kurs:
2.56
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
St.Louis Blues kontynuują swój homestand i póki co po 3 spotkaniach u siebie mają komplet zwycięstw (aktualny ich zwycięski streak obejmuje aż 5 spotkań) dziś jednak czeka ich chyba najtrudniejszy egzamin do zdania podczas tej 7-meczowej passy gier w Scottrade Center, gdyż gościć będą Detroit Red Wings którzy z kolei kończą 6-meczowy road trip.
Gospodarze dowodzeni przez swojego młodego lidera Tarasenke grają w tym sezonie jak z nut (paradoks :razz ???? a Władimir jest w czołówce zarówno strzelców jak i w punktacji kanadyjskiej. Dodatkowo chyba ustabilizowała się sytuacja w obsadzie bramki Nutek, gdzie pewne miejsce po kontuzji ma Brian Elliott i to on dziś będzie bronił po tym jak odpoczywał w dwóch ostatnich meczach z Caroliną i Edmonton. Blues mają jeden z najlepszych bilansów domowych w lidze (16-4-1) ale dziś gościć będą zespół który potrafi grać w Missouri - pytanie tylko czy Red Wings w aktualnej dyspozycji są w stanie nawiązać równorzędną walkę z rozpędzonymi gospodarzami. Śmiem twierdzić, że tak! Mają co prawda problemy z obsadą bramki bo zarówno Gustavsson jak i Howard są kontuzjowani jednak moim zdaniem ich młody goalie Petr Mrazek nie wiele ustępuje umiejętnościami swoim starszym kolegom i jak dobrze wejdzie w mecz może być ścianą nie do przebicia (choćby ostatni mecz obu ekip z 13 kwietnia, gdzie w St.Louis zaliczył shotout zatrzymując wszystkie 23 strzały Nutek a Detroit wygrało 3:0). Zresztą jak podkreślają sami gracze Skrzydeł mocno wierzą w swojego młodszego kolegę, iż może grać bardzo dobrze i stać się etatowym goalie drużyny.
Czynnikiem który skłonił mnie do zagrania w kierunku Detroit jest ich umiejętność gry przeciwko Blues. Wszak potrafili wygrać aż 22 spotkania podczas ostatnich 33 wizyt w Missouri. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale czy rzeczywiście Red Wings są w tak kiepskiej dyspozycji aby dawać na ich zwycięstwo kurs rzędu 2.56? Moim zdaniem nie i dlatego ja w to wchodzę. Przecież w ostatnich 10 meczach mają bilans 6-4.
Dodatkowo Detroit ma chyba jakiś patent na Elliotta skoro jego bilans vs. Red Wings to 3-6-1 z 2.49 GAA. Wierzę, że Datsyuk i Zetterberg wspierani przez &quot;swoich&quot; młodych wilczków będą w stanie niejednokrotnie rozpracować defense Nutek i umieścić krążek w bramce Elliotta...Let&#39;s Go Red Wings!!!
  • Red Wings are 22-10-1 in the last 33 meetings in St. Louis.
  • Red Wings are 53-26-4 in the last 83 meetings.

✅ 156
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 4:30
Spotkanie: Lakers-Claveland
Typ: over 214.5 pkt w meczu
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill

Zapraszam na nocne spotkanie NBA, w ktorym Lakersi podejma na wlwsnym boisku Cleveland. Wiadomo, ze w ostatnim czesie w Cleveland nie dzieje sie dobrze. Passa porazek byla bardzo nieprzyjemna dla zespolu z aspiracjami na finaly w Play Offach, a do tego w zespole jest wewnetrzny konflikt, zawodnicy nie maja szacunku do trenera i nie ma chemii, co moze wkrotce skonczyc sie zwolnieniem obecnego coacha gosci. Na szczescie do skladu powrocil LeBron, ktory wiadomo jak wazna role pelni w zespole i jaki ma udzial w wygrywanych spotkaniach, a ostatnio z Phoenix pokazal sie z bardzo dobrej strony zdobywajac 33 punkty. Lakersi to wiadomo, ze obecnie bardzo slaby zespol, jednak potrafia rzucic sporo punktow, a do tego traca bardzo duzo co jest pozytywnym sygnalem dla Cleveland. Mam nadzieje, ze taki over w koncu mi siadzie, bo ostatnio z tym kiepsko. Proponuje grac za mniejsze stawki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20.00
Spotkanie: Ajax - Groningen
Typ: Arkadiusz Milik (strzelec dwóch bramek lub więcej)
Kurs: 4.33
Bukmacher:bet365
Ostatnio same wtopy, pasuje przerwać złą passe.. i mam nadzieje, że pomoże mi na to nasz rodak , który w lidze holenderskiej spisuje sie znakomicie, liczę po cichu na jego skuteczność i zdobycia minimum dwóch bramek. Ostatnio bardzo dobrze spisał się w meczu towrzyskim z Schalke strzelając bramke, także podtrzymuje cały czas wysoką formę. Duży plus jest tego , że w osatnim czasie Arek zaczął również wykonywać rzuty karne, także LET&#39;S GO!
Ostatnie 5 meczy u siebie Ajaxu:
Ajax 3-1 Utrecht (0 goli)
Ajax 4-0 Apoel (1 gol)
Ajax 5-0 Willem (2gole)
Ajax 4-1 Herennven (1 gol)
Ajax 0-2 Barcelona (0 goli)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston
Kurs:
2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na wstępie chciałbym napisac, że kurs w ostatnim czasie poszedł do góry, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Spodziewałem się kursu w granicach 1.6-1.8. Głównym powodem, że stawiam dzisiaj na Rockets, jest to, że przegrali ostatni mecz na wyjeździe z dosyć słabym Orlando, więc dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli zmazać plamę i wygrać. Ostatnie mecze Houston u siebie wyglądaja bardzo dobrze, 3 wygrane z rzędu, a z kolei Oklahoma poniosła 3 kolejne porażki na obcych boiskach. W zasadzie statystyka przemawia za gospodarzami. Ostatni mecz miedzy drużynami w Houston zakończył się wynikiem 111:107, równiez dla Houston. Ponadto, widać znaczną różnicę w tabeli, Rockets walczą o pierwszą 3-jkę w Konferencji Zachodniej, a Oklahoma zajmuje ledwie 10 pozycję w tabeli.
Po prostu nie widzę dzisiaj innej opcji, niż zwycięstwo Houston Rockets, kurs jest bardzo zachęcający, no chyba że o czymś nie wiem i mecz jest ustawiony ? ;)
Pozdro

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka nożna, Puchar Azji (8:00)
Palestyna vs. Jordania
2 (-1 AH),
1.88,
Bet365
Spotkanie to odbędzie się w Melbourne wieczorem przy temperaturze około 25 stopni (ponoć bezchmurnie). Palestyna pokazała na co ją stać w spotkaniu z Japonią. Są tłem dla pozostałych ekip, choć dzisiaj Katar również pokazał swoją tragiczną dyspozycję. Palestyna jako debiutant i tak osiągnęła cel i każdy gol jest już dla nich ogromnym sukcesem. Na pewno będą ambitnie walczyć, ale jednak rywal znacznie silniejszy. Jordania to reprezentacja bardzo dziwna. Ostatnia ich forma jest wręcz katastrofalna. Nie wygrali meczu od... niemal roku. Mają jednak potencjał, choć częściej szczęście nie sprzyja tej drużynie stąd takie wyniki i kurs na to spotkanie. Kadrowo znacznie solidniejsi są zawodnicy Jordanii. Są o klasę lepsi. H2H w ostatnich latach to dwie wygrane po 4:1 na rzecz Jordanii. Jeśli nie dzisiaj to już nie wiem kiedy będzie w stanie przełamać się drużyna Jordanii. Z Irakiem nie zagrali źle. Przegrali zaledwie 0:1 po błysku Kasima. Jordania jednak miała więcej okazji bramkowych i nie odstawała od swojego rywala. Kurs jest bardzo przyzwoity. Nie sądzę by szli w minimalizma. Azjatycki handicap po takim kursie na pewno warto zagrać.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2.00
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder wygra różnicą 6-10 pkt
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
O 2 w nocy Rakiety podejmą we własnej hali drużynę z Oklahoma City, a więc Thunder. Gospodarze są b2b, ponieważ wczoraj mierzyli się w Orlando z tamtejszymi Magic. Przegrali 113-120. Dwójka Vucević/Oladipo rozmontowała nieźle spisującą się w tym sezonie drużynę z Houston. W nocy polskiego czasu mimo przewagi własnego parkietu, dzisiejszym gospodarzom wcale nie będzie łatwiej, gdyż &quot;Grzmoty&quot; potrzebują zwycięstw, jak ryby wody. Drużyna ze stanu Oklahoma, a także jej fani ciągle wierzą, że zagrają w Play-Offach. By tak się stało, OKC muszą zacząć seryjnie wygrywać. Ich bilans wciąż jest ujemny, ale to może się zmienić za kilka godzin. Póki co, przy nazwie drużyny, której liderami są Kevin Durant oraz Russell Westbrook, widnieją 18-19. MVP poprzedniego sezonu, a także jego kolega z drużyny, który jest rozgrywającym zrobią wszystko, by powalczyć nie tylko o Play-Offy, ale także o pierścienie. To będzie niewątpliwie trudne i nie jest to temat, na którym powinienem się skupić, ale pokazuje to, że ta drużyna ma potencjał. Z pewnością, gdyby nie kontuzje Duranta i Westbrooka, dziś ich zespół byłby w zupełnie innym położeniu i nie martwiłby się o to, czy dostanie się do Play-Offów. Liczę na to, że dziś KD i Westbrick poprowadzą swoją drużynę do zwycięstwa w starciu z Rockets. Myślę, że skoro Magic pokonali Rakiety siedmioma punktami, to tym bardziej mniej więcej oscylując w tych granicach, mogą to także zrobić finaliści NBA z sezonu 2011/12.
⛔ 100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ
Godzina: 17.00
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Polska
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej 2015 oficjalne zostały już otworzone, ale to jutro tak naprawdę zaczynają się zmagania te strikte sportowe, bo meczu otwarcia za nic ciekawego nie uważam. Nasi szczypiorniści rozpoczynają turniej od rywala, którego wyeliminowali w drodze do tych mistrzów czyli naszych zachodnich sąsiadów, którzy NIESTETY awansowali zamiast Australii... Nieporozumienie jak dla mnie, ale skoro już raz ich wyeliminowaliśmy, to czemu mielibyśmy nie zrobić tego po raz drugi? Niemiecka kadra jest w dużej przebudowie, dużo młodszych zawodników - trochę zmiana pokoleniowa nastąpiła. Stwierdzam, iż jest to na nasz plus, bo doświadczenie w takich imprezach i ogranie, ma naprawdę duże znaczenie. Czy islandczykowi udało się posklejać to w jakąś logiczną całość? Wątpię - niemiecka piłka ręczna upadła i nie może się pozbierać i tego nie zrobi, nie w Katarze. Jedyny minus po naszej stronie to pozycja skrzydła, jak lewego i prawego. O ile jeszcze lewe wygląda &quot;jakoś takoś&quot;, to prawe jest dla mnie dużą pomyłką. Rozgrywający i rezerwowy Wisły - tu jak większość nie pochwalę trenera Bieglera. Mam wielką nadzieję, że o 18.40, może chwilkę po będę cieszył się ze zwycięstwa naszej reprezentacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta Sydney finał
Pliskowa - Kvitova
Godzina 9.30
Typ zw Kvitova 2:0
Kurs2.0
Bet365
Nie zagram tego grubo bo to tenis kobiecy a do tego finał.Pliskova ostatnio w formie do tego pokonała ostatnio Azarenkę , Suarez - Navarro i Kerber , mecz z Azarenka widziałem , Pliskova miała sporo szczęścia i tak naprawdę to bardziej Azarenka przegrał ten mecz na własne życzenie.Dla Kvitovej najlepsza opcja na jutro to zakończyć sprawę w dwóch setach bo jak dojdzie do trzysetowki to mogą zacząć się problemy, zwłaszcza z kondycja.Grały ze sobą do tej pory raz pół roku temu na hardzie lepsza była Kvitova 2 do 1 ja jednak liczę rownież ze po pokonaniu Suarez - Navarro dla Pliskovej przyjdzie słabszy mecz.No zobaczymy jak będzie , spokojnie ze stawkami bo Pliskova ostatnio zadziwia.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Torneos De Varano
Godzina: 2:10
Spotkanie: Independiente - Estundiantes
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kolejny z turniejów towarzyskich, tyle że tym razem grany w Argentynie. Ostatnimi zwyciezcami edycji byli River Plate i wlasnie Estudiantes, na ktore gram. Ludzie zajmujacy sie bukmacherką z reszta tez, bo kursy były wyrownane po 2.50 na zwyciestwo obu, a teraz na Independiente (bo jest to neutralne boisko, nie gospodarz) juz skoczylo do ponad 3. Wiele tutaj nie napiszę. Wiem tylko ze Independiente przystepuje do meczu bez 2 podstawowych zawodnikow, ktorzy zostali chyba wyrzuceni, czy maja byc wytransferowani, a goscie będą testowac 2 nowych zawodnikow lub 2 nowych juz zostało zaakceptowanych do druzyny. Tu nie mam pewnosci bo tlumaczenia sa dosc pokrętne. Spotkania bezposrednie mowia, ze Estudiantes wygrali 4 z ostatnich 5, a jeden skonczyl się remisem 0:0.
⛔ 100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: ????, NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
Typ: Lakers wygra +6 punktami
Kurs: 5.00
Bukmacher: william hill
Analiza:
Cześć.
Zapraszam na spotkanie, gdzie Los Angeles Lakers podejmie u siebie teoretycznie lepszych, ale praktycznie słabo ostatnio spisujących się gości - Cleveland Cavaliers. Gospodarze również nie mają czym się chwalić.Plasują się na przedostatniej, czternastej pozycji. Od początku grudnia rozegrali oni dwadzieścia trzy spotkania, z czego tylko dziewięć wygrali.
Cleveland rozegrało dwadzieścia cztery spotkania, z czego wygrało nieco więcej od dzisiejszych rywali, bo jedenaście. Forma gości jednak nie jest najlepsza. Ostatnie dziesięć spotkań dziewięć razy zakończyło się porażką.
Dla bukmacherów faworyt jest jeden i są nim goście, jednak uważam, że zła passa Cleveland będzie trwała nadal.
Przyjrzyjmy się może statystykom Head to Head.
Prawdą jest, że rozgrywając pięć ostatnich spotkań drużyna gości trzy razy triumfowała nad Lakersami. Jednak te spotkania odbyły się dawno, bo ostatnie prawie rok temu, więc nie ma myślę sensu głębiej to analizować, z uwagi na to, że dziś są to dwie zupełnie inne drużyny.
Mój typ to wygrana Lakers&#39;ów +6 pkt.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina- tenis WTA, Q. AO
Godzina- 3:00
Spotkanie- U.Radwańska-Ormaechea
Typ- 2
kurs- 3.50
bukmacher- bet365
analiza:
No cóż, nasza rodaczka po dobrym występie na turnieju w Auckland wyrosła na faworytkę kwalifikacji do Australian Open. Kursy jakie są wystawione na to spotkanie byłyby jak najbardziej wpporzadku gdyby nie psychika sióstr z Krakowa.
Urszula podobnie jak i Agnieszka po dobrych występach potrafią zagrać słabiutki mecz, od tak, aby nie było za dobrze.
Według mnie, Argentynka jest zawodniczką podobnej klasy co nasza rodaczka. W rankingu plasuje się nieco wyżej, mimo gorszego poprzedniego sezonu.
Spotkanie to może zakończyć się gładkim zwycięstwem Urszuli, ale również bardzo prawdobobnyn wydaje się być tutaj rezultat odwrotny, a to wszystko dlatego, że Radwańska jest za bardzo faworyzowana. Idę więc w stronę wygranej Argentynki bo po takim kursie, grzech nie zaryzykować. Po prostu siostrzyczki z Krakowa już nas nauczyły, aby im zbytnio nie ufać.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Concordia Basel-F.Dusseldorf
Typ: X2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj wybrałem kolejny mecz towarzyski pomiędzy Concordia Basel a F.Dusseldorf.
Fortuna obecnie przebywa na zgrupowaniu w Szwajcarii.
Z tego, co przeczytałem na stronie Basel będzie sporo zmian w składzie i zagra dużo nowych twarzy – młodzieży. Ja stawiam dzisiaj na niemiecką maszynerię.
Myślę, że Fortuna nie przegra tego meczu, ewentualnie remis, a kurs 1,94 jest chyba dobrym kursem. Goła „dwójka” to kurs 3,95zł.
Nie ma też za bardzo co się rozpisywać na temat meczy sparingowych, jak wiadomo tutaj każdy z każdym może wygrać lub przegrać.
⛔ 100
 
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Primera Division )
Spotkanie: Cordoba - Eibar
Typ: X
Kurs: 3.00
Godzina: 20.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się dziś drużyny, które w 5 ostatnich ligowych meczach mają taki sam bilans ( 2 zw.- 1po.- 1 rem.- 1 zw. ). W ligowej tabeli gospodarze są kilka oczek niżej od drużyny gości. Na 9 ostatnich spotkań między tymi zespołami remis padał 4 razy. Łącznie natomiast drużyny te grały ze soba 18 razy a remis padał w 6 meczach co daje 33,3 %. Drużyna gospodarzy ostatni raz wygrała z Eibar na swoim terenie w roku 2004 a spoglądając na H2h można zobaczyć, że w meczach między tymi drużynami przeplatają się remisy ze zwycięstwami. Ostatni mecz wygrała drużyna Eibar więc myślę, że tym razem przyszła kolej na remis tym bardziej, że u buków kursy lecą w dół na ten typ.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mysliwydb 4

mysliwydb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cordoba - Eibar
Typ: Wygrana Eibar
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich w ten piękny piątek. Na celownik wziąłem dzisiaj jedyne spotkanie rozgrywane dziś w Hiszpanii, a mianowicie spotkanie Cordoby z Eibarem - czyli dwóch &#39;kopciuszków&#39; najwyższej klasy Hiszpanii. Po analizie oraz zdrowym rozsądku mogę śmiało powiedzieć, że w tym meczu padnie zwyciestwo gospodarzy.
Oto argumenty które za tym przemawiają:
  • W dzisiejszym spotkaniu zabraknie głównego (najlepszego i prawie że jedynego) strzelca bramek - Nabila Ghilasa. W Granadzie ujrzymy dzisiaj debiutującego Bebe, jednak wydaje się, że nie odegra znaczącej roli w tym spotkaniu.
  • Ostatnie mecze pokazują, że to właśnie Eibar jest w bardzo wysokiej formie. &quot;Na półmetku rozgrywek notowani są bowiem na ósmej lokacie ze stratą zaledwie pięciu punktów do pozycji dającej prawo startu w eliminacjach do Ligi Europy&quot;. Ostatnie mecze w ich wykonaniu są znakomite, udało im się zremisować z dobrą w tym sezonie Sevillą.
  • Ostatnie konforntację tych drużyn są po stronie gości. Wygrali 5 z 6 meczy pomiędzy nimi. Co ciekawe, Cordoba nigdy w tych porażkach nie strzliła bramki. Pięć lat temu padł remis - kiedy to dzisiejsi gospodarze strzelili jedyną bramkę dla Eibaru. w tych ostatnich spotkaniach.

Uważam, że właśnie te argumenty świadczą o tym, że w dzisiejszym spotkaniu górą będą goście. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom