>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fréjus-Saint-Raphaël - Istres
Typ: 1 AH -1
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybieram się trzeciej ligi francuskiej, gdzie spotykają się zespoły Fréjus i Istres. Gospodarze zajmują 11. pozycję w lidze, zgromadzili jak dotąd 21 punktów, natomiast goście w 16 meczach zdobyli jedynie 10 punktów, co daje im przedostatnie, 17. miejsce w lidze. Do zagrania takiego typu skłoniła mnie fatalna postawa gości na wyjazdach - na rozegranych 7 meczów zdobyli tylko 2 pkty strzelając 4 bramki a tracąc 13. Gospodarze nie wygrali u siebie od 29 sierpnia, ja jednak liczę na to, że dzisiaj się przełamią, tym bardziej, że są w niezłej formie - ostatnio dwa remisy z drużynami z 2. i 5. miejsca w tabeli. Podsumowując, uważam, że dzisiaj gospodarze powinni spokojnie zdobyć 3 pkty, a być może wygrają więcej niż jednym golem. W przypadku wyniku 1:0 - zwrot. Powodzenia! ????
ZWROT
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Belgia Pro League
Godzina:20:30
Spotkanie:FC Brugge-Mechelen
Typ:FC Brugge handicap -1,5
Kurs:2,0
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z pierwszej ligi Belgijskiej pomiędzy liderem Fc Brugge a zajmującym 10 miejsce drużynę Mechelen.
Fc Brugge zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 44 pkt. u siebie mają bilans 7 wygranych 3 remisy i te bramki 29-9.
Mechelen zajmuje 10 miejsce 25 pkt. na wyjezdzie mają 1 wygraną 2 remisy 7 przegranych.
Drużyna Mechelen jeszcze u siebie to sobie jakoś radzi ale już na wyjeździe to juz tragedia 5 pkt. na 10 rozegranych meczy to raczej nie ma czym się chwalić a Fc Brugge to odmienna bajka wygrywają czy na wyjezdzie czy u siebie to dla nich bez różnicy u siebie na 10 meczy zdobyli 24 pkt. h2h nie wskazuje na wygraną gospodarzy dwoma bramkami bo ostatnie mecze to 0-0, 1-3, 3-0, 2-1, 1-1 ale według mnie dzisiaj gospodarze wygrają pewnie i zdecydowanie bo forma którą prezentują ostatnio oba zespoły to jednogłośnie wskazuje na pewną wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Telstar - Jong Ajax
Typ: over 3,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacznijmy najpierw od statystyk. Średnia goli Telstaru to 3,1 ( u siebie nawet 3,3) natomiast średnia Ajaxu to 3,6 ( na wyjeździe 3,2). W poprzednim roku te drużyny grały ze sobą 2 razy i padły wyniki 3:1 i 3:0. Jak wiadomo ta liga obfituje w gole, drużyny ustawione są ofensywnie i nie przykładają wielkiej wagi do defensywy... Przykładem jest tu Ajax który dużo strzela ale też dużo traci bramek. Bilans z ostatnich 5ciu meczy to 13:6! Dzisiaj może być tych bramek sporo ponieważ obie drużyny mają dzisiaj braki kadrowe w defensywie.
Regularni bramkarze Ajaxu Leeuwenburgh (gk 7/0) i Alblas (gk 8/0) napewno dzisiaj nie zagrają. Jasper Cilessen i Diederik Boer będą potrzebni pierwszej drużynie więc raczej między słupkami stanie młodzik Xavier Mous który nie ma za dużego doświadczenia na tym poziomie rozgrywek. W obronie Ajaxu zabraknie Tete (df 14/2) niepewny jest natomiast występ innego obrońcy Owusu (df 12/0).
Telstar również ma braki : obrońca Alair Cruz Vicente (19/1) opuścił klub a napastnik Tarik Tissoudali (19/1) jest kontuzjowany.
Drużyny grają ze sobą otwarty futbol a mając braki w składach tych bramek powinno być dzisiaj sporo dlatego stawiam, że zobaczymy dzisiaj przynajmniej 4 bramki.
⛔ 100
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Belgia Pro League
Godzina:20:30
Spotkanie:FC Brugge-Mechelen
Typ:FC Brugge handicap -2,5
Kurs: 3.2
Bukmacher:Bet365
Analiza:
To co chcialem na ten temat powiedziec napisał kolega powyzej ???? wiec nie ma co tu się rozpisywać 2 razy to samo. Brudgge jest na fali, idzie jak burza i wynik bedzie dość wysoki.
KIEPSKA ANALIZA - STARAJ SIĘ BARDZIEJ JAK PISZESZ ANALIZY!!!
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna MŚ Katar
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska vs. Niemcy
Typ: Pierwsza połowa: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, dziś odbędzie się pierwsze spotkanie grupy D, a zagrają w nim dwie bardzo zbliżone do siebie poziomem gry ekipy z Polski oraz Niemiec. Polska na ostatnim turnieju towarzyskim zaprezentowała się dość dobrze na tle słabszych drużyna biorących w nim udział, jednak dostając faworyzowanych Hiszpanów, ulegli im pięcioma golami, choć ich gra przez większość spotkania wyglądała więcej niż przyzwoicie. Niemcy przed mistrzostwami również nie próżnowali i rozegrali dwa bardzo dobre spotkania z mocnymi Islandczykami, z którymi raz wysoko wygrali a kolejnym razem przegrali jednym golem. Następnie przystąpili do dwóch meczów towarzyskich z Czechami, gdzie gładko ich roznieśli. Forma Niemców jest wysoka i dostając dziką kartę, dzięki której dostali się na mistrzostwa, będą chcieli zrewanżować się nam za poprzednie porażki. W obu tych spotkaniach, prowadzili z nami czterema, bądź trzema golami jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy i jest wysoce prawdopodobne, że dziś również dojdzie do takiej sytuacji.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Plus Liga Kobiet
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Łodź - Ostrowiec Św.
Typ:
2 (handicap azjatycki -2,5)
Kurs:
2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam po długiej przerwie. Mecz druzyn z dolnej czesci tabeli. W pazdzierniku mecz zakonczyl sie wynikiem 3:2 dla Łodzi. Ostrowiec na 10 ostatnich meczy urwal 7 razy przynajmniej 1 seta. A Łodź tylko raz nie stracila seta na 10 meczow. I to z gorszym od Ostrowca druzyna z Rzeszowa. Na Łodź kurs jest bardzo mały wiec nie opłaca sie obstawiac. Mysle ze w tym meczu historia sie powtorzy bo mimo to ze ostatnio Ostrowiec nie wygrywa to jednak Łodź takim gigantem nie jest jak Police ze niemozliwym jest urwanie seta. Licze tu na minimum 3:1 i nie poddanie sie bez walki ze strony gości.


✅ 110
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Cordoba - Eibar
Typ: under 2,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet365
Godz: 20:45
Analiza:
Na inaugurację dziewiętnastej kolejki Preimera Division zmierzą się ze sobą drużyny Cordoby i Eibar. Gospodarze zajmują piętnastą lokatę z 17 punktami, a stosunek bramek mają 14-27. Natomiast goście z 26 oczkami plasują się na ósmej pozycji, z bilansem goli 23-24. Obecnie obydwaj rywale są w dobrej formie, osiągając po dwa zwycięstwa z rzędu, jednak ich rywale nie byli zbyt wymagającymi przeciwnikami. W tym meczu zdecydowałem się zagrać poniżej 2,5 bramek ze względu na dość marne wyniki strzeleckie zarówno Cordoby u siebie, jak i Eibar na wyjeździe. Gospodarze na własnym stadionie spisują się słabo, gdyż mają bilans meczów 1-5-2, a bramki zaledwie 6-9, czyli nawet nie osiągają średniej 2. Gra gości w delegacjach wygląda zdecydowanie lepiej. Bilans spotkań 4-2-3 daje im pod względem zdobytych punktów na wyjazdach szóstą lokatę. Jednak zdobycze bramkowe nie są wcale imponujące. Po dziewięciu meczach ich stosunek wynosi 10-10. W zeszłym sezonie, gdy te drużyny grały ze sobą w drugiej lidze dwukrotnie wygrywał Eibar, ale zaledwie 2-0 i 1-0. Sadzę, że dzisiaj będzie podobnie, jeśli chodzi o ilość zdobytych bramek, chociaż wcale niekoniecznie zwycięży Eibar.
✅ 50
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Joe Perry - Mark Allen
Typ: 2 or more Match Century Breaks
Kurs: 3.25
Bukmacher: william hill
Analiza:
Obaj zawodnicy mogli zaimponować w pierwszej rundzie. Chyba Allen ciut bardziej, bo rzadko się zdarza, żeby ktoś wygrał mecz 6-4, w którym rywal wbił 3 setki plus brejk 96. Przez sporą część meczu Higgins grał w swoim najlepszym stylu, a mimo to Allen go w końcu złamał, po raz kolejny pokazał, że jest królem gry pod presją, trochę jak kiedyś był wspomniany Higgins. Perry również zaliczył przełom, nie dość, że wygrał swój pierwszy w Masters, to jeszcze zrobił to w naprawdę dobrym stylu, bo ogranie Dinga w jakiejkolwiek formie jest osiągnięciem. Allen powinien to wygrać, ale nie przewiduję, żeby mu poszło łatwo, Perry nie musi mieć żadnych kompleksów wobec Allena, wprawdzie bilans bezpośredni na korzyść Irlandczyka, ale to Perry wygrał 2 ostatnie mecze. Dla mnie scenariusz overowy całkiem prawdopodobny, zwłaszcza przy niższej linii. Dodatkowo można zaryzykować typ na co najmniej 2 setki w meczu, bo kursy wydaje mi się sporym value, u innych buków dużo niższy, a przecież obaj w pierwszej rundzie zaliczyli po setce, dodatkowo w ostatnich 5 bezpośrednich meczach padło 6 brejków +100, a większość tych meczów grane było na krótszym dystansie niż dzisiejszy.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia - Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven - NEC Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj wieczorem dojdzie do bardzo ciekawego spotkania na zapleczu holenderskiej ekstraklasy. Trzecie w tabeli Eindhoven podejmie lidera NEC. Eindhoven jest drużyną, która w tym sezonie u siebie jest wręcz nie do pokonania. W 9 spotkaniach wygrali 8 i raz przegrali z ekipa Jong Twente. Obecną formę gospodarzy docenia trener NEC, który uważa, że w tym meczu jego zawodnicy muszą zachować szczególną koncentracje i nie powinni wychodzić na wymianę ciosów z gospodarzami. Goście z kolei w tym sezonie prezentują znakomitą formę i widać, że chca jak najszybciej wrócić do Eredivisie. Ich forma na wyjazdach jest naprawdę dobra- 9 spotkań, tylko jedna porażka i dwa remisy no i sześć zwycięstw. Jest jednak drobny problem w postaci braku kilku zawodników, nie zagrają: Thijs van Hofwegen, Kristján Emilsson, Christian Santos,Alireza Jahanbakhsh. W czasie przygotowań NEC nacisk położono na utrzymanie obecnej formy a pod koniec uwagę skupiono na spotkaniu z Eindhoven aby powiększyć jeszcze bardziej przewagę nad resztą stawki. Ja dzisiaj zaufam temu co mówił trener NEC i kieruję swój typ w stronę gości, którzy w tym sezonie jeszcze mnie nie zawiedli kiedy na nich stawiałem. Mam nadzieję, że dzisiaj również dadzą mi powody do zadowolenia.
Powodzenia.
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Rosja Super Leaque
Godzina: 16:00
Spotkanie: MBA Moscow - Almaty
Typ: MBA Moscow ML
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo dziwny kurs buki wystawiły na ten mecz, zarówno jedni i drudzy to czerwone latarnie ligi.Kazachy nieco bardziej doświadczeni od młodych graczy MBA ale żeby dawać 4.00 to lekkie przegięcie.MBA jeśli tylko gra z rywalem który jest w ich zasięgu zawsze pokazuje sie z najlepszej strony.Ja w czysty win nie wejde ale handi na poziomie 8.5pkt jest koniecznie do wzięcia.W tej lidze dogi wygrywają bardzoi czesto, MBA przegrała pierwszy mecz z kazachami zaledwie różnicą 4pkt więc dzisiaj okazja do rewanżu jest znakomita.Zespoły bez gwiazd, zbudowane z rodzimych graczy.MBA dzisiaj pokaże jaja i powinna bez problemu pokryć tak wysokie handi a być może pokusi się o wygraną.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Dyscyplina: Football - Francja National
Spotkanie:COLMAR VS. BOURG-PÉRONNAS
Godzina: 20.30
Typ: BOURG-PÉRONNAS
Kurs: 3.20
Bukmaher: Bet365

Analiza:
18 kolejka 3 ligi francuskiej. Wicelider Bourg P. jedzie na wyjazdowy mecz do 7 w tabeli Colmar.
Zaczne od gospodarzy. Poczatek sezonu u siebie znakomity, 3 mecze 7 pkt, potem juz gorzej, tylko 1 zwyciestwo na 5 meczy. Bilans na wlasnym podworku 3-3-2.
Wiecej napisze na temat gosci bo to oni wg mnie sa faworytem tego spotkania.
Druzyna, ktora na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze. Po ostatniej porazce na wlasnym terenie z liderem (0-1 po bramce w 85min) Bourg na pewno powalczy o komplet, zeby utzrymac sie w czolowce ligi. Do tego maja super snajpera, senegalczyka Sane, ktory obecnie prowadzi w klasyfikacji strzelcow z 13 golami z czego 6 na wyjazdach. Do tego druzyna Bourg P. gra bardzo ofensywnie, szczegolnie poza domem.
Kurs buka mocno przesadzony na wyjazdowe zwyciestwo Bourg Perronais, dlatego boirac pod uwage forme obu ekip zdecydowanie daje na 2 !!!!
ZWROT
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Świata, grupa D
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Drużyna 1 z 1-5 pkt przewagi
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam na dzis wybrałem spotkanie mistrzostw swiata grupy D Polska - Niemcy
Dlaczego Taki typ : po 1 ostatnie 5 meczow z reprezentacja niemiec wygralismy 3
2 razy przegrywajac z niemcami zawsze mamy trudne mecze i wygrywamy minimalnie czesto 1 bramką dlatego i w tym meczu tez tak powino byc ,
ponieważ to poczatek mistrzostw kazdy bedzie chcial zacząc dobrze
żeby wyjsc z trudnej grupy w każdym meczu trzeba wygrac .
Polacy z trudnych grup potrafili wychodzic chociaz nie zawsze , jednak z niemcami od ostatnich 7 lat czesciej wygrywamy niz przegrywamy .
Podsumowujac : Poczatek mistrzostw obie ekipy beda chcialy dobrze zaczac
dlatego uważam że nie pozwolą sobie stracic wiecej niż 5 bramek ostatnie mecze tych ekip zawsze sa zacięte i drużyna zwycięska wygrywa jedna nie wiecej bramką.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Cordoba-Eibar
Typ: x/X
Kurs 4.00
buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie , które zapoczątkuje nam 19 kolejkę Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej. Zagrają ze sobą ekipy Cordoby oraz Eibaru, są to drużyny , które w obecnym sezonie awansowały do Primera Division, na razie dużo lepiej spisuję się drużyna z Eibar, która zajmuje dosyć wysoką 8 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 26 punktów na swoim koncie, gospodarze zdobyli ich tylko 17 ,ale wyszli już ze strefy spadkowej i mają ostatnią dobrą dyspozycję dwa poprzednie spotkania to zdobyte 6 punktów, goscie też dwukrotnie w poprzednich kolejkach zanotowali wygrane, myślę że w tym spotkaniu obydwa zespoły podzielą się punktami W cordobie pada bardzo mało bramek i ekipa gospodarzy jest zespołem , który w tym sezonie zanotował najwiecej remisował w całej Hiszpańskiej ekstraklasie , druzyna gosci natomiast więcej punktów zdobywa w spotkaniach wyjazdowych,ale tutaj obie ekipy wyjdą maksymalnie skoncentrowane ponieważ obydwie drużyny mają tutaj coś do udowodnienia i żadna nie bedzie chciała przerywać swojej dobrej passy, dlatego myślę że tutaj nikt nie wygra, postawiłabym nawet na dokładny wynik 0:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eredivisie
Godz 20:00
Spotkanie - Ajax : Groningen
Typ -pokazana czerwona kartka
Kurs - 3.40
Buk - Unibet
Analiza
Po przerwie czas wrócić na boiska ligowe i walczyć o pkt i tak w Eredivisie zaczynamy meczem wicelidera Ajaksu który podejmuje Groningen i zastanawiałem się jaki tu dać typ w analizowaniu natknąłem się na sędziego w tym pojedynku i postanowiłem że spróbuję dać na czerwoną kartkę z dwóch powodów , po pierwsze arbiter Reinold Wiedemeijer a ten pokazał w swojej karierze 115 czerwonych kartek w 314 meczach i jak dla mnie ta średnia czyli co 2.7 mecza czerwień mi odpowiada , powód nr. 2 i chyba najważniejszy to taki fakt że w meczach z udziałem gości czyli Groningen które on sędziował a było ich 15 to pokazał 9 czerwonych w tym 4 bezpośrednio , a zapomniałem dodać że w tych 115 czerwieniach pokazał 75 bezpośrednio czerwonych czyli nie trzeba u tego pana zarobić dwóch żółtek , jest też minus w tym moim typie a mianowicie pomiędzy tymi drużynami bardzo rzadko zdarza się czerwona ale w sumie to była parę razy pokazana no ale dziś spróbuję może się uda !
⛔ 100
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Cordoba-Eibar
Typ: x/X
Kurs 4.00
buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie , które zapoczątkuje nam 19 kolejkę Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej. Zagrają ze sobą ekipy Cordoby oraz Eibaru, są to drużyny , które w obecnym sezonie awansowały do Primera Division, na razie dużo lepiej spisuję się drużyna z Eibar, która zajmuje dosyć wysoką 8 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 26 punktów na swoim koncie, gospodarze zdobyli ich tylko 17 ,ale wyszli już ze strefy spadkowej i mają ostatnią dobrą dyspozycję dwa poprzednie spotkania to zdobyte 6 punktów, goscie też dwukrotnie w poprzednich kolejkach zanotowali wygrane, myślę że w tym spotkaniu obydwa zespoły podzielą się punktami W cordobie pada bardzo mało bramek i ekipa gospodarzy jest zespołem , który w tym sezonie zanotował najwiecej remisował w całej Hiszpańskiej ekstraklasie , druzyna gosci natomiast więcej punktów zdobywa w spotkaniach wyjazdowych,ale tutaj obie ekipy wyjdą maksymalnie skoncentrowane ponieważ obydwie drużyny mają tutaj coś do udowodnienia i żadna nie bedzie chciała przerywać swojej dobrej passy, dlatego myślę że tutaj nikt nie wygra, postawiłabym nawet na dokładny wynik 0:0.
napiszę tu, bo wczoraj dwa raportowane posty konkursowe bez podstawowych argumentów zostały w dziale i nawet cienia szansy nie miały na wejście.

kolejny typ z tej serii, oparty na domysłach, jak już wrzucony jest taki typ X/X to wypadałoby napisz ile razy takie zdarzenia wchodziło w meczach obu ekip.

Ten dział jest pierwszym widzianym na forum po wejściu na nie, a moim zdaniem z typami które widzę powinien być ukryty gdzie w głębi.

jak typ z dobrą analiza nie wjedzie to trudno, ale jak widzę takie wpisy to się zastanawiam czy forum stawia na jakość czy ilość i wejścia.

wpis ląduje tu z powodu braku działań moderatorów wczoraj, bo to nawet nie jest analiza pod typ, argument jest tylko jeden, reszta to napisanie kilku zdań by spełniał wymogi.

jak nikt nie chce z tym nic zrobić, oferuję pomoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Spotkanie: Bordeaux- Nicea
Godzina: 20.30
Typ: Bordeaux
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam serdecznie, dziś nic ciekawego w kwestii rzutów rożnych, więc postanowiłem skierować swój wzrok na Ligue 1. Ciekawie zapowiada się dzisiejszy mecz, Bordeaux jest pozornie w średniej formie, w ostatnich 5 meczach 2 porażki i 2 remisy, jednak jeśli sprawdzimy z kim grali to widzimy min. Lyon i Monaco. Jednak w ostatnich 5 meczach u siebie Gospodarze wygrali aż 4 na 5 spotkań, przegrywając tylko z Lyonem. Gości z Nicei plasujący się na 12 miejscu w tabeli więc o 6 miejsc niżej od gospodarzy mają bardzo słaby bilans na wyjazdach. W ostatnich 5 meczach, aż 4 porażki i zwycięstwo tylko z ostatnim w tabeli Caen. Kurs bardzo ciekawy więc warto go rozważyć. Polecam też w tym meczu grać na kartki.
Pozdrawiam Tom Hagen.
Jeśli pomogłem daj dzięki.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina - siatkówka
Godz 18:00
Spotkanie - Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec
Typ -powyżej 3,5seta
Kurs - 2,01
Buk - betsson
Analiza
W Orlen Lidze siatkarek mecz pomiędzy Łodzią, a siatkarkami z Ostrowca Sw. Ja stawiam że w tym meczu będzie co najmniej cztery sety, więc nie może się to skończyć 3-0 dla którejś z drużyn. Hahaha, 1,05 buki stawiają na Łódź, na zespół który gra jakieś wielkie *****, potencjał ten zespół ma na znacznie lepsze granie, a grają jakąś katastrofę, ostatnio nawet fatalna Piła ugrała seta w Łodzi, a nawet miała szansa na jeszcze więcej. KSZO to solidny zespół, beniaminek ale nie notuje jakichś zawstydzających porażek, urywają sety drużynom lepszym więc dziś też na pewno nie skończą z zerem z tyłu. Mój typ to ogólnie miał być +2,5 seta na KSZO ale już mnie ktoś ubiegł. Podsumowując ani Łódź ani KSZo nie jest w stanie wygrać tego meczu 3-0 więc cztery a może nawet pięć setów będzie na pewno.
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka nożna Szkocja Campionship
spotkanie Rangers - Hearts
godzina 20.45
Typ zw Rangers
kurs 2,5
bet365
Dzisiaj w szkockiej Championsship spotkanie na szczycie tabeli.Rangers wicelider podejmuje u siebie odwiecznego rywala Hearts .Ostatni mecz miedzy tymi drużynami Rangersi przegrali 2 do 0 na boislu rywala i dzisiaj pora na rewanż.Moim zdaniem ten typ jest dość ryzykowny kursy na obie drużyny zblizone 2,5 2,7 więc tutaj niby pachnie remisem .Ten mecz będzie raczej twardy i tutaj wiele może się wydarzyć bardzo możliwy karny i czerwona kartka .Ja jednak pójdę w zwycięstwo gospodarzy niesionych dopingiem publiczności jednak nie pogram tego grubo bo ryzyko jest:)Jak będzie zobaczymy.
ZWROT
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, EUROPE: Euroleague - Top 16
Godzina: 20:45
Spotkanie: Panathinaikos - Zalgiris Kaunas
Typ: Zalgiris +7 pkt
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Euroliga, Panathinaikos (gospodarz, 4. miejsce w grupie E, bilans 1-1) vs. Zalgiris Kaunas (3. miejsce w grupie E, bilans 1-1). Kursy na zwycięstwo gospodarzy to ok. 1.13-1.16. Goście około 6.00. Może i jest to typ godny umieszczenia na jakiejś taśmie za (naprawdę niewielkie) talary, ale na pewno nie do poważnego grania za duży szmal. Ostatnie 5 spotkań Panathinaikosu to 3 porażki i 2 zwycięstwa. Nie jest to wcale nowość, bo na 10 ostatnich: 4-6. Ostatnie 5 spotkań gości to natomiast 4-1 (serial wynosi 4 z rzędu!). Ostatnie 10: 8-2. Wiadomo, przeciwnicy inni. Ale jeżeli spojrzeć na ostatnie starcie pomiędzy TYMI DWOMA ZESPOŁAMI: wrzesień 2014, Zalgiris 76:51 Panathinaikos. Oczywiście, mecz towarzyski i wszystkie z tym związane sprawy. Jednak czy dzisiaj goście odbędą podróż tylko po to, żeby sromotnie przegrać? Wątpię. Dlatego stawiam na nich z handicapem wynoszącym aż 7 pkt.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers - Hearts
Typ: 2 HA - 1.5
Kurs: 4.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rezultat jak najbardziej realny biorąc pod uwagę to, że Rangersi z Hearts nie mogą sobie poradzić od dawna. Ostatnie dwa mecze to wygrane Hearts 2:1 i 2:0, a moim zdaniem aktualnie są jeszcze mocniejsi.
Dla nich mecz z Rangersami to wydarzenie, a Rangersi... wiadomo. Grają gdzie grają za karę i męczą ten awans byle go wymęczyć. Nie ustrzegli się kilku wtop w tym sezonie, zwłaszcza baty od Hibernian były dość dotkliwe. Co prawda na wyjeździe, ale Hearts sa drużyną porównywalną jeżeli chodzi o klasę sportową, a czynniki ambicjonalne będą dzisiaj po stronie gości. Moim zdaniem mają szanse kolejny raz ograć Rangersów, a jak już stawiam na gości, to różnicą dwóch bramek po fajnym kursie.
Hearts mają fantastyczny bilans w tym sezonie: 52-10, Rangersi też nie ogórki ale bilans już gorszy 42-20. To o niczym szczególnym nie świadczy w kontekście dzisiejszego meczu, ale Serca mają kim z przodu straszyć i mogą dzisiaj sprawić niespodziankę na Ibrox.
Btw, jeżeli zrobimy tabelkę tylko między czołową trójką, to najsłabiej wypadają Rangersi właśnie którzy nie dali rady i Hearts i Hibernian.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom