>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.01.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 16 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Australian Open
Spotkanie: Ksenia Pervak - Heather Watson
Typ: 2 (-1,5 seta)
Kurs: 4,10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Młodsza z tej pary, Watson rośnie na naprawdę silny punkt brytyjskiego tenisa. Moim zdaniem jest lepsza od np. Robson. Kto oglądał jej zeszłoroczne spotkanie w Tokyo z Sharapovą ten wie, o czym mówię. Mogła ten mecz wygrać. Później za to wygrała turniej w Osace. Pervak była w ćwierćfinale w Brisbane, ale należy to traktować z przymrużeniem oka, bo to były wymęczone triumfy, a skończyło się ugraniem jednego gema z Azarenką (to nie wstyd; Watson rok temu w Australii też gladko przegrała z Azą, ale wtedy Vika była w trzy razy lepszej formie, a i Brytyjka jeszcze nie rozwinęła do końca skrzydełek). W pierwszej rundzie grała nierówną Barthel (podlecz główkę, dziewczyno, a pewnie coś z Ciebie będzie). Spodziewam się całkiem zaciętego meczu, ale wygranej Heather.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Typ dnia 10/10 na dzień 16.01.2013 (środa).
???? Almagro N. - Gimeno-Traver D.
Powyżej 3,5 setów 2,25 Bet365
Stawka: 100 zł

Sprawa wygląda tak. W pierwszej rundzie Almagro zagrał 5 setów, tak samo jak jego rywal z Kubotem. Almagro bardzo często ma długie mecze na szlemach. Do tego H2H. Wygrywają na zmianę, niby teraz powinna być kolej Gimeno-Travera, ale wątpię by ten mecz przegrał Nicolas. Na pewno za drobne można spróbować. Panowie są obaj z Hiszpanii i dobrze się znają, więc pewnie jeden drugiego nie będzie chciał zmiażdżyć.
Panowie spotkali się kilka razy ze sobą i prawie zawsze były tie breki i 3 sety (w meczach do 2 wygranych setów).
Kurs miażdży.

- - - - - Polecam jeszcze - - - - -
Gimeno-Traver D. 5,50 Bet-at-home (7,45 Pinnacle)
Stawka: 75 zł

Gram jeszcze na niego z powodu H2H. Wygrywają od 2010 roku na zmianę. Wtedy też dwa razy weszły wysokie kursy, więc jak to mówią, do 3 razy sztuka :grin:. A i taka ciekawostka, w ich meczach jest pełno tie breków, obaj są z tego samego rocznika, obaj są Hiszpanami, a ostatnie ich sety w pojedynkach między sobą zawsze kończyły się 6:3 :grin:. Ja to gram za 75 zł.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Indiana Pacers
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Pacers są groźni, ale u siebie. Na wyjazdach na 20 spotkań zaledwie 8 zwycięstw, nic nadzwyczajnego nie prezentują. Zerkałem wczoraj na Bobcats i byłem mile zaskoczony, gdyż momentami grali naprawdę fajnie. Moim zdaniem te b2b jeszcze im pomoże, gdyż cały czas będą w trybie meczowym. Indiana być może i jest faworytem w tym spotkaniu, ale na pewno nie aż takim, żeby za ich wygraną płacić zaledwie 25 groszy, za każdą postawioną złotówkę. To przecież cały czas Pacers, a nie jakaś ekipa z czołówki play-off. Dodatkowo dodam, że ostatnie spotkanie na własnym parkiecie Bobcats, wygrali 21 listopada, więc tu po prostu musi paść przełamanie. Śmiało postawię tego dnia na Charlotte, gdyż według mnie wygrają te spotkanie.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Hiszpanii, godz 19.30
Zaragoza - Sevilla
TYP: over 2
KURS: 1,65
BUK: Pinnacle Sport
Analiza:
Jutro o godzinie 19.30 rozpocznie się kolejna runda w Pucharze Hiszpanii a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Zaragozy a zespołem Sevilli. Bukmacherzy faworyta nie typują bo kursy są bardzo podobne około 2,80 zł na oba zespoły. Ja również w takie typy bawić się nie będę i postawię mój ulubiony typ czyli over 2 goli bo kurs jest dość interesujący aby zagrać taki typ. Gospodarze tego meczu w ostatniej rundzie w pucharze Hiszpanii zmierzyli się z Levante i w dwumeczu wygrali 3:0. Na wyjeździe w Levante wygrali oni skromnie 1:0 a u sienie wygrali 2:0 i pewnie w ten sposób awansowali do kolejnej rundy. Natomiast goście tego meczu w dwumeczu pokonali Mallorce 6:2. Na wyjeździe rozbili oni zespół Mallorcy 5:0 a u siebie nieco odpuścili mecz przegrywając 2:1. Ale pierwszy mecz zdecydował o awansie już i było jasne że Sevilla przejdzie dalej. W lidze oba zespoły znajdują się obok siebie bo Zaragoza znajduje się na 13 pozycji z dorobkiem 22 oczek a zespół Sevilli na 12 pozycji z takim samym dorobkiem punktowym. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczy w których to trzy mecze wygrali i aż sześć meczów przegrali. Szczelili oni w tych meczach 11 goli i stracili 12 bramek. Na wyjeździe lepiej im się wiedzie ponieważ w 10 meczach wygrali oni cztery mecze, jeden mecz zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych spotkaniach 10 goli a stracili 16 bramek. A więc jak widać u siebie przegrywają mecze więc w tym meczu może być podobnie. Natomiast goście tego meczu na własnym boisku rozegrali oni 9 meczy w których to pięć meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 10 meczów w których tylko jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem bramek i 17 goli aż stracili. A więc jak widać jak na wyjeździe grają tracą sporo bramek. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać over 2 goli ponieważ gdy oba zespoły się spotykają to wpada obólnie mówiąc sporo bramek. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami over 2 goli padł cztery razy a raz padł under 2 goli. Uważam że w tym meczu padną dwie lub trzy bramki datego też stawiam over 2 goli aby aż tak nie ryzykować bo ostatnio oba zespoły lubią kończyć mecze dwoma golami. Ja stawiam że goście ten mecz wygrają 2:1 lub po prostu padnie remis 1:1 wtedy otrzymam zwrot. Zachęcam do typowania tego meczu na over 2 goli ????
 
maps 24

maps

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA = AHL
Spotkanie: Portland Pirates - Connecticut Whale godz: 01:00
Typ: Portland Pirates
Kurs: 1.90
Bukmacher: expekt
Analiza:
⛔ niektórzy powiadają, iż AHL jest nieprzewidywalna, ale...
✅ gra u siebie 3 z 12 drużyną tabeli i jest ostatnio w formie (7 wygranych u siebie z rzędu)
✅ dlatego m. in. kursy na wyżej notowane drużyny grające u siebie z underdogami są tak wysokie i odkąd zacząłem na to grać w 75% wchodzą.
✅ Portland wygrało 8 z 10 ostatnich spotkań u siebie, jak również 8 z 10 ostatnich ogółem i zajmuje 3 pozycje w tabeli Konferencji Wschodniej.
✅ Connecticut przegrało 5 z ostatnich 10 na wyjeździe i 5 z ostatnich 10 ogółem.
✅ H2H w roku 2012: 4 zwycięstwa Portland i 1 remis - cóż więcej pisać!
Kurs 1.90 przy statystycznych szansach na zwycięstwo, które ja oceniam na 70% to promocja! Nie mam kont w wynalazkach, na których można obstawić po kursie 2, więc obstawiłem w expekt (bo w PLN)
Nie mam czasu na analizę fundamentalną, więc typy zazwyczaj opieram na matematyce i statystyce, ale jeśli ktoś chciałby zainteresować się ta ligą to myślę, że warto!
PS.
Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: czy żyjesz, czy tylko zarabiasz na życie?! Jeśli pomogłem nie klikaj dzięki! Nie chciałbym, aby ktoś opierał się na moich typach - ja gram za drobne ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, Euroliga Kobiet
Nadezhda -11.5 - Municipal 1.85
Expekt


Więc tak. Pierwszy mecz 79:76 dla Municipalu. Ale...

W Municipalu spore zmiany. Nie ma kołcza Dżordża, nie ma Bjelicy, Babkiny, Currie, Novosel, Nnamaki. Przyszły Ajavon, Walker i Davis. Z tym, że wgl strony Municipalu tylko Ajavon jedzie na mecz do Rosji. Także dupa blada wg mnie.

W 1 meczu Nnamaka i Novosel nie grały. Ale Bjelica, Babkina i Currie w sumie 91 minut, 38 punktów, 16 zbiórek (6 w ataku), 5 asyst.

Generalnie Municipal teraz 1 rozgrywająca - Milijkovic, średnio 11 minut, 3.6 ppg, 1 apg. Także dupy nie urywa.

Pod koszem bez Bjelicy i Currie też słabo będzie, a w Orenburgu Tamane, Perovanovic czy Bonner.

Dla mnie tutaj Orenburg powinien wysoko pocisnąć Rumunki, bo słabo tam w Targowicach.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis kobiet Australian Open
Spotkanie:Filpkens K.-Zakopalova K
Typ:Flipkens(+1,5 seta)
Kurs:1.588
Bukmacher; Pinnacle sports

Analiza;
Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie już na początku 2 rundy,gdzie jako pierwsze na kort o godz.1.00 dzisiejszej nocy
wyjdą zawodniczki czeszka Klara Zakopalova kontra belgijka Kristen Flipkens.Odpowiednio Klara 22 rakieta świata zaś Kristen 43.
Obydwie zawodniczki przeszły pierwsza runde bez wiekszego problemu Flipkens pokonała czeszkę Bratchinkovą 6-4,6-3 jutro kolejna czeszka
,zaś Zakopalova pokonała Scheepers gładko 1-6,2-6.Obydwie zawodniczki od poczatku sezonu prezentują wysoką forme ,gdzie obie bilans mają taki sam 6 zwyciestw i 2 porazki.Flipkens to cwiercfinał w Auckland i półfinał w Hobart,zwycieztwa z takimi zawodniczkami jak Schiavone,Jovanovski bojana,Niculescu robi wrażenie, porażki z Wickmayer i Barthel to sensacji nie należały.Klara zaś finalista w Shen Zhen i odpadniecie w R16 w Hobart,pokonała zawodniczki min.
Bartoli ,Niculescu,Svitolina,Babos,Hlaveckova a wiec też zawodniczki dosc mocne porazki z Na Li i Pironkovą ,szczególnie ta druga porażka była sensacją.
Bilans Klary na hardzie to 106 wygranych i 113 porażek,czyli tak sobie.Flipkens 61 wygranych przy 41 porażek czyli mimo wszystko lepiej od Klary,Pierwszy argument
za belgijka,to początek sezonu wiec spójrzmy na poczynania w tamtym sezonie i Flikens 64 wygrane przy 18 porażkach,Klara zas 28 wygranych przy 25 porazkach.plus dla
Kristen.Bilans na Hardzie w tamtym sezonie klara 5 zwyciestw 11 porażek,Flipkens 6 wygranych 2 porażki,kolejny plus dla Flipkens.
Obie zawodniczki do tej pory spotkały sie 2 krotnie i dwukrotnie zwyciestwa odnosiła Flipkens ;
2011 Hartogenbosch Flipkens -Zakopalova 6-3,6-2
2007 Paris Flipkens-Zakopalova 7-6,6-2
wyszlo mi 4-0 w moich plusach za beligijką,zagram ostrożnie +1,5 seta Flipkens bardziej pewniejszy typ,ładny kurs oferuje Pinnacle 1,588 w
innych bukach nawet 1,33 na taki zakład ???? powodzenia.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Baghdatis - Ito
Typ: poniżej 30
Kurs: 2,05
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Ito wygrał z Millmanem tylko i wyłącznie dzięki prezentom młodego australijczyka. Japończyk ledwo dochodził do ławki, utykał, ogólnie pod koniec meczu w fatalnej formie fizycznej i nie wróżę tutaj długiego meczu. Marcos co prawda także rozegrał 5 setów w pierwszej rundzie, jednak wyglądał dużo lepiej od swojego przeciwnika. Myślę, że wynik 6-4 6-4 6-3 jest tutaj bardzo możliwy a spodziewam się nawet szybszej wygranej Cypryjczyka.
 
M 3

merida13

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Xavier Malisse – Fernando Verdasco
Typ: over 3,5 set
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jedno z ciekawszych jutrzejszych spotkań. Dwóch doświadczonych zawodników, potrafiących grać na wysokim poziomie, jednak nie są to gracze którzy potrafią utrzymywać cały mecz wysoką dyspozycję. Malisse w 1 rundzie łatwo ograł Andujara. Natomiast Verdasco stoczył zacięty bój z innym Belgiem – Davidem Goffinem. Zresztą był bliski porażki w tym spotkaniu, bo Goffin prowadził 2-1 w setach i w 4 partii przełamał pierwszy Hiszpana. Fernando od tamtego momentu zaczął grać lepiej i to on awansował do 2 rundy.
Spodziewam się wyrównanego meczu, w którym obaj przemiennie będą mieć lepsze i gorsze momenty. Właśnie taki pojedynek stoczyli w ubiegłym sezonie w 3 rundzie Wimbledonu, wtedy 3-2 wygrał Belg. Nie sądzę, aby któryś z nich wygrał 3-0, over wielce prawdopodobny.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: KoszykówkaMeksyk mężczyźni
Spotkanie: Huracanes - Abejas
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek koszykarski mężczyzn Meksykańskiej serii play off w którym to zmierzą się gospodarze ekipa Huracanes z przyjezdnymi Abejas. Gospodarze tego pojedynku po mimo występu w fazie play off nie prezentują się najlepiej w ostatnim czasie przegrywając 3 ostatnie pojedynki dość pechowo co prawda bo nie wielkimi różnicami punktowymi kolejno u siebie z Toros De Laredo 83:89 po czym z Barreteros 93:95 oraz na wyjeździe 89:83 z Panteras. Przed tymi porażkami ekipa gospodarzy prezentowała się całkiem przyzwoicie czyżby była to zniżka formy? Goście natomiast ostatnie występy mają jeszcze gorsze niż w/w gospodarze a mianowicie przegrali 5 ostatnich pojedynków a po raz ostatni zwyciężyli 23 grudnia tak więc sporo czasu temu. Powracając do tego pojedynku który moim zdaniem jest doskonałą okazją na przełamanie złej passy gości bo gdzie można bardziej się zmotywować niż w fazie play off. Reasumując pobieram tutaj zwycięstwo gości po bardzo dobrym kursie którym znaleźć możemy w WilliamHill.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Australian Open
Spotkanie:Agnieszka Radwańska-Irina Begu
Typ:eek:ver 8,5 gema w pierwszym secie
Kurs:2,15
Bukmacher:Unibet
Australia Open i spotkanie Agnieszki Radwańskiej z Rumunką Iriną Begu.Wiadomo w tym meczu zdecydowaną faworytką jest Isia jednak znalazłem bardzo ciekawą propozycje na to spotkanie,a mianowicie over gemów w pierwszym secie.Typ wydaje się mimo kursu całkiem prawdopodobny nawet mimo tego że kursy na opcje poniżej ciągle spadają.Agnieszka pomimo świetnej formy w tym sezonie w 10 meczach które grała tylko dwa razy notowała wyniki poniżej 8,5 gema w secie,a było to w niedawnym pojedynku z Dominiką Cibulkową i rowerze na jakim odjechała Cibulkowa oraz w pierwszym meczu sezonu z węgierką Gretą Arn gdzie do over 8,5 gemów w pierwszym secie zabrakło jednego gema.Co do Rumunki to nie ma się zbytnio nad czym rozpisywać bo jest to jej trzeci mecz w tym roku a w poprzedniej rundzie AO pokonała holenderkę Rus.Uważam że ten typ zwłaszcza po takim kursie jest warty uwagi bo przy dobrym zbiegu okoliczności,w tym wypadku serwisie Isi jako pierwszej w meczu nawet dwa przełamania polki dają over gemowy.Wydaje mi się że Rumunkę na pewno stać na ugranie tych trzech gemów,nawet ze względu na to że jeśli Radwańska zacznie podobnie jak z Bobusic to możemy liczyć na znacznie dłuższego seta.Warto też dodać że Irina w pierwszej rundzie miała dość dobrą skuteczność pierwszego serwisu i punktów po nim wygrywanych a także bardzo małą ilość niewymuszonych błędów więc jest to kolejny argument za.Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open, Mężczyźni debel
Spotkanie: Marcel Granollers / Marc Lopez vs Dustin Brown / Christopher Kas
Typ: M. Granollers/M. Lopez -1.5 seta
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: tworzy się !?

Kontynuujemy typowania wraz z Australian Open. Na dziś jednak wybieram męski debel a w przybliżeniu pojedynek Hiszpanów z Niemcami. Dla mnie jak i bukmacherów faworyt może być jeden i tu się wszystko zgadza kurs na Hiszpanów od 1.20 do 1.30. Jednak jeśli chodzi już o wygranie tego meczu do 0 buki mają duża rozbieżność. Wg mnie najlepszy kurs wystawił Bet365 dla siebie , aczkolwiek najlepiej skorzystać z Expektu z kursem 1.75.
Teraz trochę o zawodnikach :
Para Hiszpańska gra ze sobą już bardzo długo i na pewno nie będą mieli problemów ze zrozumieniem. &quot;turniejem rozgrzewkowym&quot; dla nich był na pewno zawody w Sydney gdzie doszli do półfinału gdzie przegrali ze zdecydowanymi faworytami każdego turnieju czyli braćmi Bryan.
Niemcy ze sobą grają dopiero ósmy mecz w przeciągu 6 miesięcy. To wtedy zagrali ze sobą pierwszy mecz. Od tego czasu zanotowali 5 porażek i 3 zwycięstwa. Jak widać mocni na pewno nie są. Z czego na twardej 2 z 2 to porażki. Kas był nawet na 17 miejscu w rankingu deblowym lecz ostatnie wyniki zepchnęły go na odległe 50 miejsce. To tylko pokazuje obecną formę tego zawodnika.

Podsumowując :
* Hiszpanie grają ze sobą od dawien dawna, z pozytywnym skutkiem wiele meczy wygrywają i tworzą na prawdę groźną parę.
* Natomiast Niemcy grają chyba tylko dlatego aby zagrać, Kas z Brownem nie grają ze sobą na codzień , co przekłada się na ich mizerne wyniki.
* Niemcy od 6 listopada nie grali ze sobą żadnego turnieju, a tamte zakończyli 3 porażkami z rzędu, natomiast Hiszpanie są już przetarci i na pewno przygotowani w 100% aby powalczyć coś w AO.

Myślę, że wyjaśniłem na czym polega sytuacja i zawodnicy wyjdą nad ranem i zagrają tak jak potrafią. Wtedy o wynik się nie obawiam i widzę pewne 2:0.
Mecz zaplanowany na około 3:45.

Good Luck !
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
16.01.2013 04:45
Stosur - Zheng
Typ: 2
Kurs: 3.310
PinnacleSports
Pojedynek drugiej rundy Australian Open pomiędzy reprezentantką gospodarzy Samanthą Stosur a Chinką Jie Zheng. Oczywiście ranking przemawia za Australijką, która jest 9, Chinka dopiero 40. Pierwsza runda w wykonaniu obu nie była specjalnie udana, jak wiadomo awansowały ale nie bez kłopotów, Stosur wygrała 7:6 6:3 z Tajwanką Chang, natomiast Zheng 6:1 3:6 6:4 ze swoją młodą rodaczką Zhang. Czas jednak przejść do argumentów, które przemawiają za Chinką, pierwszy to taki że Australijka w swoim turnieju, we własnym kraju gra bardzo przeciętnie, mnóstwo występów i najlepszy wynik zaledwie czwarta runda. Natomiast Zheng była tu nawet w półfinale, a ogólnie w trzech ostatnich występach w Australian Open najgorszy wynik to czwarta runda. Kolejnym argumentem w stronę Chinki jest fakt że spotkały się już w tym roku w Australii i wygrała Zheng 6:3 6:7 6:4, no i oczywiście kurs, można znaleźć nawet 3.40 na Chinkę, warto spróbować. Ewentualnie dla mniej odważnych jakieś handi w stronę Chinki, choć uważam że warto zaryzykować wygraną, kursy na to są bardzo atrakcyjne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 3

kage10

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, USA, godzina 2:00
Spotkanie: Houston Rockets – Los Angeles Clippers
Typ: Poniżej 206 pkt
Kurs: 2,09
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem zagrać ten typ ponieważ, jak zawsze tak podpowiadają mi statystyki. Do Houston przyjeżdża druga drużyna konferencji zachodnie los Angeles Clippers. W drużynie gości prawdopodobnie nie zagra Chris Paul natomiast do zespołu rakiet wraca Jeremy Lin. Stawiam w tym meczu że wpadnie mniej niż 206 pkt, gdyż w ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi drużynami w hali Toyota Center, trzy z nich zakończyło się jedynie większą sumą pkt niż 206. W ostatnich meczach Houston zanotowali spadek formy natomiast Clippers prezentują cały czas wysoką dyspozycję co pokazał wczorajszy mecz z Memphis. Wydaje mi się, że ten pojedynek będzie bardzo zacięty, więcej gry w obronie, dużo walki mało rzutów. Pozdrawiam
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
FC Barcelona-Malaga
Typ:eek:bie druzyny strzela
Kurs 2.05
WilliamHill
Jak wiemy Barca idzie w tym sezonie jak burza,i to ze strzali kilka bramek nie ma watpliwosci.Druzyna z Malagi jest bardzo ambitna i mysle ze pokusza sie o siespodzianke na Camp Nou i cos ustrzela
Jesli ktos lubi surebety to na bwin jest kurs odwrotny;P (Nie wiem jak dlugo sie utrzyma,ale poki co jest;))
Podejrzewam gladkie 3-1 lub wyzej
 
W 2

wisniakatalonc

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Australian Open
Spotkanie:Jurgen Melzer - Roberto Bautista -Agut
Typ: Bautista-Agut wygra 1 set i cały mecz
Kurs:2,62
Bukmacher:bet365

Analiza:

3 dzień AO , ja konsekwentnie gram na Bautiste.Fakt że w 1 rundzie męczył się z Fogninim ale sety trwały stosunkowo krótko. Gość ma forme i jest pewny siebie na korcie. W tym roku często wygrywa w pierwszych setach pojedynków i uważam że tak będzie również dzisiaj.Melzer wygrał głedko z Kukushkinem ale po nim można się wszystkiego spodziewać jesto jeden z zawodników którego nie mogę rozgryźć.Gdy mu się chce to potrafi grać na wysokim poziomie ale często też odpada w głupi sposób. Poprzedni sezon jak na niego był katastrofalny, odpadał w 1szych rundach bardzo często, ma już swój wiek i pewnych rzeczy już nie przeskoczy.Co innego Roberto który ma dopiero 24 lata. Zaliczył najlepszy start do sezonu w karierze i czemu to miałoby się teraz zakończyć??? Obstawiam zwyciestwo Bautisty 3:1 lub 3:0 nie mogę się zdecydować i gram typ na seta i cały mecz.
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Melzer J. - Bautista-Agut R.
Typ: 3-0
Kurs: 5,30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Kilka elementów, jakimi kierowałem się stawiając na zdecydowaną wygraną Melzera. Po pierwsze serwis, z którym Bautista będzie miał duże problemy, widzi mi się, że returny będą bezpiecznie grane a co za tym idzie Melzer będzie kończył przy siatce lub szybkim forehandem. Po drugie serwis Bautisty, który nie należy do najmocniejszych a Melzer returnować akurat potrafi dlatego uważam, że tutaj również przewaga idzie za Melzerem. Po trzecie wymiany: Oglądając mecze w Auckland, a przede wszystkim porażkę Melzera z Jonesem śmiem twierdzić, że jest w bardzo dobrej formie, a jeśli jest w formie jest zawodnikiem zdecydowanie wyższej klasy. Po czwarte ostatnie zmęczenie pierwszej rundy, gdzie Melzer rozegrał szybki 3setowy mecz a Bautista męczył się w długim, męczącym 5setowym pojedynku. Oczywiście można by zagrać bezpieczniej pod handicap -1,5 seta, jednak zdecydowałem się zagrać o pełną pulę...
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
## post wyżej do usunięcia##
Dyscyplina:Tenis Australian Open
Spotkanie: Somdev Devvarman- Jerzy Janowicz
Typ: Janowicz wygra 3-0
Kurs: 2,25
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam wszystkich serdecznie. Typ w sumie czysto patriotyczny i z sympatii do Janowicza. Nie gram go za pieniądze, ale w typach dnia jak najbardziej takie ryzyko można podjąć :wink:
Co do meczu, to Jurek w swoim 1 spotkaniu pokazał się jak dla mnie z dobrej strony. Początek był na prawdę ciężki bo Bolleli stawiał wysoko poprzeczkę, co mogło Janka zaskoczyć, ale z biegiem czasu Janowicz zyskał kontrolę w meczu i dociągnął spotkanie do końca bez problemu :wink:
Hindus wygrał również swoje spotkanie gładko, ale Janowicz to przeciwnik z innej półki.
Wielkim atutem Janowicza jest oczywiście zagrywka, dlatego myślę, że przełamania będziemy się mogli spodziewać tylko ze strony Polaka, chyba że zacznie tak fatalnie jak ostatnio.
Powodzenia.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AHL
Spotkanie: Portland Pirates - Connecticut Whale
Typ: Connecticut Whale (dogrywka + karne)
Kurs: 2.65
Buk: Bet365

Portland ostatnio dobra passa, wygrane z mocnymi Bridgeport Sound Tigers i Worcester Sharks z pewnością cieszą. Dziś mecz z drużyną z dołu tabeli i wydaję się, że może być łatwiej o wygraną, niż we wcześniejszych meczach, ale niekoniecznie. Od paru spotkań w drużynie Portland Pirates nie ma już kilku czołowych zawodników, takich jak Alexandre Bolduc (34 meczy: 17G,15A), Andy Miele (35 meczy: 11G,15A), Michael Stone (31 meczy: 6G,16A), David Rundblad (32 mecze: 6G,17A) i Oliver Ekman-Larsson (20 meczy: 7G, 14A), a to oni w główniej mierze stanowili o sile zespołu. Prawdopodobnie ze względu na zbliżające się rozgrywki NHL dołączyli do macierzystych zespołów. Kolejnym argumentem przeciwko Portland Pirates są dwa wyjazdowe mecze rozegrane w bardzo krótkim okresie czasu, mocno przepracowane i czuć, że dziś już tak mocno mogą nie grać. Również ostatni mecz Connecticut Whale mimo, że przegrany to napawa optymizmem, tam nie udało się nawet trafić do bramki, więc dziś większe prawdopodobieństwo, że coś postrzelają. Ten mecz był bez walki, szybkie 4 bramki stracone i było po meczu, ale we wcześniejszym grali jak równy z równym i polegli dopiero w karnych, a był to dwumecz z tą samą drużyną. Dziś wierzę, że powalczą, bo stać ich na to, nie ma poważnych braków w składzie, grają optymalnym składem i liczę, że dziś odniosą cenne zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom