>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.01.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
Typ: połowa/koniec meczu : Milwaukee Bucks/Milwaukee Bucks
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Milwaukee Bucks to bardzo nieobliczalna drużyna, która jak ma dzień, to może wygrać z każdym. Bucks ładnie grają na wyjazdach i z bilansem 9 zwycięstw i 8 przegranych są na trzecim miejscu w konferencji jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Aktualna forma Bucks wydaje się być bardzo dobra, bo wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań przy czym na wyjazdach wygrali dwa mecze z Chicago Bulls i z Toronto Raptors. Bucks potrafią się sprężać na mecze wyjazdowe z silnymi ekipami, o czym boleśnie przekonał się w tym sezonie Boston Celtics. Lakersi zawodzą na całej linii. Mieli oni serię 6 przegranych pod rząd, jednak dzięki wygranej z Cleveland zdołali tą serię przerwać. Cleveland w tamtym meczu totalnie zawalili pierwszą kwartę, zresztą cały mecz w wykonaniu Cavaliers był słaby. Milwaukee to z pewnością dużo mocniejsza drużyna od Cleveland i Lakersi będą musieli zagrać naprawdę dobry mecz, by wygrać. Czy im się to uda? Wątpię w to.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Australian Open
Spotkanie: X. Malisse- F. Verdasco
Typ: X. Malisse
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin


Dzisiaj na godzinę 9 czasu polskiego zaplanowane jest spotkanie pomiędzy Belgiem Malisse i Hiszpanem Verdasco. Kursy lecą na hiszpana w dół, jednak ja się nie boję o Belga. Jest to zawodnik w tym momencie po prostu lepszy od swojego rywala. W tym roku niezły turniej w Auckland gdzie pokonał Giraldo i Klizana i uległ Kohlschreiberowi. W tym turnieju zwycięstwo nad innym Hiszpanem Andujarem 3-0. Verdasco natomiast w tym sezonie jedynie grał w pucharze Hopmana w którym przegrał 3 spotkania i wygrał jedno. W pierwszej rundzie męczył się z Goffinem i był już bliski odpadnięcia gdyż przegrywał już 2-1 w setach i w 4 secie 2-0 w gemach jednak potrafił się podnieść. Ale na pewno to spotkanie odczuł w nogach i dzisiaj to Belg będzie dużo świeższy. Dlatego jak dla mnie taki kurs na Malisse to wielkie nieporozumienie i zamierzam je wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Spotkanie: Triumph Lyubertsy - Budivelnyk
Typ: Triumph Lyubertsy(-5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle

Triumph przegrał z Buducnostem co było do przewidzenia i mimo że stawiałem przeciwko nim to teraz śmiało moge stwierdzić, że w tym meczu są zdecydowanym faworytem.Szczęśliwie Budivelnyk wygrał pierwszy mecz z dużo mocniejszym Banvitem i ta wygrana sprawiła, że teraz mamy takie a nie inne kursy co mnie bardzo cieszy.Triumph mimo serii 0-2 to wciąż mocny i niewygodny przeciwnik.Drużyna która przerasta słabych ukraińców o dwa piętra.Jestem przekonany, że kolejny tak słaby mecz jak z Buducnostem im sie nie przytrafi.Zobaczymy zupełnie inną drużyne i wygraną w granicach 15pkt.Budivelnyk lideruje w lidze ukraińskiej ale ta liga to istna komedia i ja nie biore na poważnie tych rozgrywek.Fakt faktem grają do tej pory dobrze, mimo składu który na pierwszy rzut oka nie robi wrażenie do tej pory prezentują sie solidnie.Ja jednak obstaje przy drużynie Karaseva, potencjał mają ogromny i własny parkiet + konieczność wygrania tego meczu stawia ich w roli zdecydowanego faworyta.Jednostronny mecz sie szykuje.Triump +17
 
assecorr 12

assecorr

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna Mistrzostwa Świata w Hiszpanii
Spotkanie : Islandia - Dania
typ : poniżej 58.5 bramek w meczu
kurs : 1.80
bukmacher STS
Analiza :
Dzisiaj o 20:15 dojdzie do ciekawego spotkania Islandia - Dania. Duńczycy wygrali jak narazie wszystkie mecze dość zdecydowanie , pokonali : Rojsę 31-27 Katar 41-27 i Chile 43-24 zajmują w tabeli pierwsze miejsce z sześcioma punktami. Ich rywale grali tak : pokonali Chile 38-22 ulegli Rosjanom 25-30 i wczoraj wygrali z Macedonią 23-19. W tabeli plasują się tuż za Danią z czterema punktami. Dzisiaj wybrałem typ under 58.5 bramek bo uważam że obie drużyny nie dadzą sobie rzucić zbyt dużo goli. Po zdobyczach Danii w trzech spotkaniach wychodzi średnia 38 bramek zdobytych i 26 straconych na mecz natomiast Islandia 28 zdobytych i 23 straconych. Myślę jednak że faworyci tego meczu nie rozstrzelają się bardzo. Najdzieja jest w bramkarzach obu reprezentacji. Świetny Duńczyk Landin potrafi wybronić każdą sytuację i równie dobrze dysponowany Islandczyk Gústavsson.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna, MŚ
Spotkanie : Chile - Katar
typ : Rodrigo Alonso Salinas Muñoz over 5.5
kurs : 1.75
Bukmacher : Tobet
Dzisiaj egzotyczny typ, bo stawiam na Chilijczyka, więc to samo w sobie jest już dziwne:wink:
No ale do rzeczy...
Salinas to największa strzelba Latynosów.
W Mistrzostwach Ameryki rzucał odpowiednio :
6 - z Grenlandią
2 - z Wenezuelą, ale tu dużo grała ławka
5 - z Argentyną w underowym meczu (23:23)
7 - z Brazylią.

A jak jest na obecnych MŚ ?
z Macedonią 8/17 (0/1 z karnych) 39minut,
z Islandią 3/5 (0/1 z karnych) 23 minuty, jednak tu dużo grały rezerwy, choć głupio to brzmi w przypadku tej reprezentacji:razz:
z Danią 10/15 (1/2 z karnych) 40 minut.

Widzimy więc jaką ilość rzutów oddaje Rodrigo... Kilkanaście z gry, rzuca karne, mimo tego, że w każdym meczu pudłował po jednym razie...
Dziś Chile gra z Katarem, więc słabi ze słabymi.
Obrona Kataru jest bardzo słaba, na pewno słabsza od macedońskiej, czy też duńskiej, a tam Salinas rzucał aż miło...
Dziś nie grozi mu odpoczywanie, bo mecz powinien być w miarę wyrównany, tzn.raczej Chilijczycy będą starali się dochodzić rywali, więc Salinas kilkanaście rzutów odda na bank, więc bariera 6 bramek powinna pęknąć w miarę szybko.
Być może w Unibet także będzie można to postawić, a póki co zapraszam do tobet;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: VfL Osnabruck - Schalke II
Typ: Schalke II
Kurs: 4,33
Bukmacher: bwin

Takiego rodzynka wyszukałem wśród dzisiejszej oferty meczów towarzyskich.

Dzisiaj o godzinie 14:00 w test meczu spotkają się drużyny obecnego lidera 3 Bundesligi - VfL Osnabruck z wiceliderem niższej klasy rozrywkowej, czyli zachodniej części ligi regionalnej, druga drużyna, a raczej utalentowana młodzież Schalke II.

Po pierwsze ekipa z Osnabruck nie złapała jeszcze formy z poprzedniego roku, co potwierdzają dwa tegoroczne przegrane sparingi, odpowiednio z rezerwami Bayer Leverkusen 0:1 i Werderem Brema 1:2.
Młodzież z Gelsenkirchen (w której składzie gra młody syn Tomasza Wałdocha - Kamil) rok zaczęła od wygranej w turnieju halowym HalPlus w Halle. Pokonali również w sparingu 4:1 drużynę TuS Witten-Heven.

Schalke ma jedną z najlepszych na Świecie Akademii piłkarskich, z której wyszli tacy zawodnicy jak: Benedikt Höwedes, Julian Draxler, Joel Matip, Lars Unnerstall i Ralf Fährmann. Tacy zawodnicy zanim wypłynął na szerokie wody ogrywają się właśnie w drużynie rezerw i cały czas nie brakuje tam talentów, w tej chwili najbardziej błyszczy chyba zy strzelec Manuel Torres o którym na pewno jeszcze usłyszymy.

Moim zdaniem, mimo różnicy jednej klasy rozgrywkowej, Schalke II może wystawić skład nieodbiegający umięjętnościami graczom VfL Osnabruck, ponadto młodzież powinna być bardziej zmotywowana na mecz sparingowy.

Podsumowując, Osnbruck jest jeszcze bez formy w tym roku. Schalke II rok zaczęło bardzo dobrze i liczę, że taki stan przedłuży się jeszcze dzisiaj przynajmniej do godziny 16 kiedy to mniej więcej powinno zakończyć się dzisiejsze spotkanie.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Barcelona vs Malaga
Typ: Under 3,5 bramek
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 16.01.2013/21-30
Analiza:
Spotkanie I rundy Copa del Rey. Jak to zawsze ostatnio bywa niezaprzeczalnym faworytem bukmacherów jest Duma Katalonii. Wspaniała seria wygranych spotkań, ogromna przewaga w lidze nad pozostałymi drużynami przyczyniła się do tego. W rozgrywkach ligowych prawie na pewno nikt im już nie ,,podskoczy&#39;&#39; pomimo tego, iż jeszcze sporo spotkań do rozegrania. W Lidze Mistrzów znakomicie sobie radzili w fazie grupowej. Ostatnie spotkanie przegrali 7 listopada z Celticem dość nieoczekiwanie. Zespół Malagi w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze zarówno w rodzimej lidze, jak i w Lidze Mistrzów zajmując pierwsze miejsce w grupie, i wyprzedzając tym samym między innymi AC Milan. Ostatnio ich forma nie jest jednak ustabilizowana. Potrafili zremisować z Eibra jak również ponad miesiąc temu przegrać w rozgrywkach Copa del Rey 0-1 z Cacereno. Mieli jednak z pewnością na uwadze fakt, iż wcześniej wygrali na wyjeździe 4-3. Odnosząc się bezpośrednio do dzisiejszego starcia warto wspomnieć, że oba zespoły grały ze sobą w niedzielę w lidze. Wygrała wówczas Barcelona 3-1, jednak dwie ostatnie bramki padły w ostatnich 8 minutach regulaminowego czasu gry. W tamtym spotkaniu Barcelona miała przewagę jak zawsze to bywa w posiadaniu piłki, strzałach na bramkę, jak również jeszcze w wielu innych aspektach. Dziś z pewnością zawodnicy Malagi pałają żądzą rewanżu. Czy jest to możliwe? Zobaczymy za kilka godzin. Warto wspomnieć, że nie wystąpią dziś Villa, Marc Muniesa i Eric Abidal. W drużynie gości zabraknie Toulalana i Joaquina. Poza tym wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenerów. Ostatnie bezpośrednie spotkania nie wskazują na under, jednak czasami trzeba odejść od tej reguły, na co uważam są spore szanse-powodzenia

Przewidywane składy:

Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Pedro, Messi, Iniesta

Malaga: Caballer0 - Jesus Games, Demichelis, Monreal, Sergio Sanchez - Camacho, Iturra - Buonanotte, Isco, Eliseu - Saviola
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013
Spotkanie: Mark Williams – Matthew Stevens
Typ: Powyżej 9.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betsson

Kolejny epizod odwiecznej rywalizacji dwóch Walijczyków. Obaj ostatnio trochę borykają się z chwiejną formą, co zwłaszcza widoczne jest u Williamsa. Naprawdę przykro było oglądać beznadziejne zagrania Marka w UK Championship i odpadnięciu już w 1 rundzie z Kingiem (3-6). Matthew poczynał sobie nieco regularniej w tym sezonie, w przeciwieństwie do swojego rodaka zanotował solidny występ w UK, gdzie doszedł do ćwierćfinału (4-6 z Davisem), ale nawet nie zbliżył się do poziomu jaki prezentował na ubiegłorocznych MŚ, gdzie przegrał dopiero w półfinale z późniejszym triumfatorem O’Sullivanem. Potwierdza to tylko, że Matthew zdecydowanie najlepiej wypada w największych turniejach i niewykluczone, że potwierdzi to również w Masters. Bezpośrednie starcia w ostatnich 2 latach na korzyść Williamsa, ale wobec wyraźnej obniżki jego formy nie wyciągałbym z tego faktu zbyt daleko idących wniosków. Podsumowując, obaj gracze są daleko od swojej optymalnej gry, co zwykle zapowiada żmudną dłubaninę przy każdym frejmie bez wielkich fajerwerków. Dodając do tego, że obaj Walijczycy znają się jak łyse konie, często ze sobą trenują i trudno będzie im się siebie czymś zaskoczyć. Biorąc to pod uwagę wydaje się, że powinien to być wyrównany mecz, który z łatwością może zakończyć się overowym wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
16.01.2013 godz 21:00 Wlochy puchar
Fiorentina - AS Roma
Typ -1HT
odd - 2,50 unibet
Witam po wczorajszym niepowodzeniu mam do zaproponowania na dzisiaj mecz pomiedzy Fiorentina a AS Roma . W tym spotkaniu druzyna gosci zagra bez swoich najlepszych snajperow a mianowicie nie zagraja Totti 1490min na boisku 18 wystepow 18 w 1 skldzie 6 bramek , Osvaldo napastnik 1098min na boisku 14 wystepow 12 w 1 skladzie 10 bramek , Lamela napastnik 1191min naboisku 16 wystepow 14 w 1 skldzie 10 bramek , Lopez atak malo gral , Perotta pomocnik malo gral , Marquinho pomoc 406min 11 wystepow 2 w 1 skldzie .
Fiorentina u siebie do przerwy to mocny rywal 6 zwyciestw 3 remisy 1 przegrana bramki 11-3 !
Roma na wyjazdach jest bardzo slaba do przerwy 1 zywciestwo 4 remisy 5 przegranych bramki 6-12 !
Kazdy inny wynik do przerwy bedzie tu dla mnie duza niespodzianka . MY PICK 1HT HOME WINN @ 2,50
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - United Arab Emirates » United Arab Emirates Cup
Spotkanie: Ajman - Al Ahli Dubai
Typ: Ajman
Kurs: 2,55
Bukmacher: Sportingbet

Ponieważ mam informację, że typ na mecz który zamieściłem wyżesj Osnabruck - Schalke II został anulowany z powodu warunków atmosferycznych pozwoliłem sobie dodać inną propozycję na dzisiaj.

Szukałem tam gdzie jest ciepło ???? i znalazłem ciekawy mecz w ZEA.
O 14:05 rozpocznie się pucharowe spotkanie pomiędzy Ajman - Al Ahli Dubai.

Patrząc na te ekipy widać dwa odmienne nastawienia do rozgrywek.
Al Ahli Dubai, która bardzo dobrez radzi sobie w lidze, gdzie po pierwszej rundzie zajmują 3 plac, wyraźnie w tym roku odpuściła rozgrywki pucharowe. Dotychczasowe 4 mecze to 2 remisy i 2 porażki, w tym porażka na własnym stadionie z dzisiejszym rywalem 1:2.

Ajman, w lidze prezentuje się bardzo przeciętnie, na 14 klubów zajmuje 10 miejsce z 8 punktową przewagą nad strefą spadkową. Taką postawę w lidze zdecydowanie chcą sobie zrekompensować rozgrywkami pucharowymi, 4 mecze i 3 zwycięstwa, warte odnotowania jest to że z tych 4 meczów 3 rozegrali na wyjeździe, a w jedynym rozegranym u siebie zwyciężyli Dibba Al Fujairah 6:1!

Podsumowując, gdyby to był mecz ligowy typ pewnie byłby odwrotny, ale mamy mecz pucharowy, gdzie goście nie mają już szans na wyjście ze swojej pucharowej grupy, tym bardziej nie oczekuję z ich strony jakiejś sczególnej mobilizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Spotkanie: Shakhtar - Zamalek
Typ: over 3.5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 17.00
Analiza:
Spotkanie towarzyskie rozgrywane w Abu Dhabi.
Shakhtar to ekipa która ma za sobą fantastyczną jesień, wyjście z bardzo trudnej grupy w Lidze Mistrzów (eliminacja Chelsea), w lidze natomiast robią co chcą i to z każdym po 18 kolejkach stracili tylko 3 oczka! i mają już 13 punktów przewagi nad drugim Dynamo Kijów. Jest to ekipa grająca do przodu niezwykle ofensywnie ale nie ma co się dziwić od kilku lat jest świetnie i rozsądnie budowana głownie z Brazylijczyków którzy mają ofensywę we krwi. W sumie jest ich ośmiu (żadnego obrońcy) a w styczniu dołączył kolejny gwiazda Metalista Taison – siła ofensywna została jeszcze wzmocniona. Oprócz Brazylijczyków w ekipie jest prawdziwy killer młody Armeńczyk Mkhitaryan który ma na koncie już 18 trafień.
Dla Shakhtar jest bardzo istotny miesiąc przygotowań gdyż pierwszy mecz ligowy zagrają dopiero na początku marca ale 13 lutego czyli prawie miesiąc wcześniej maja istotny mecz w Lidze Mistrzów z Borrussią i to zgrupowanie jest właśnie etapem przygotowawczym do tej konfrontacji. Od początku będą chcieli pokazać że są już silni.
Zamelek też dopiero rozpoczyna przygotowania do sezonu (start połowa lutego ) a więc różnica w przygotowaniach żadna, a z tego co widzę to murawę „wąchali” ostatnio dwa miesiące temu, tak więc za wiele o tej ekipie nie mogę powiedzieć , może tyle że jest to najbardziej utytułowany zespół Egipski a trenerem tej drużyn jest Brazylijczyk czyli jakieś super defensywnej gry to zapewne nie grają.
Umiejętności zdecydowanie po stronie Ukraińców, zgranie również, szerokość kadry także. Tak więc Shakhtar zagra na pewno swój futbol czyli do przodu i ile będą mogli to tyle włożą bramek bo jest to ekipa która przy prowadzeniu 3:0 nigdy sobie nie odpuszcza i dalej grają swoje zresztą pokazuje to w lidze 52 bramki po 18 spotkaniach musi robić wrażenie. Jakieś 4:1 i wyżej mnie tu nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lithis 13

lithis

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, SZWECJA ELITSERIEN
Spotkanie: Rogle BK – Brynas IF
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Ostatnie w tabeli Rogle staje przed szansą na odniesienie 4 zwycięstwa z rzędu na własnej tafli i kontynuowanie zwycięskiej passy w nowym roku. Hokeiści Gavle z kolei po 3 dość sromotnych porażkach będą szukać dziś jakichś punktów. Gospodarze za wszelką cenę starają się wydostać ze strefy spadkowej i trzeba przyznać że nowy rok zaczęli dość imponująco, z tym że zwycięstwa odnosili rad raczej średnimi ekipami, delikatnie mówiąc (m.in. AIK, Vaxjo). Ciągle brakuje im co najmniej 10 oczek do bezpiecznej pozycji. Brynas okupuje 8 miejsce w tabeli , łapiąc się do play offów, których raczej mogą być pewni, zważywszy na 15 punktową przewagę nad 9 AIK. Ostatnie mecze w ich wykonaniu, jak już wspomniałem nie były najlepsze (2:6 z liderami tabeli). Wyniki te są jednak w dużej mierze pokłosiem osłabień kadrowych (Bertilsson, Jonsson – obrona, atak - Thuresson 26 meczów – 9 bramek). Zawodników tych zabraknie i dziś, wracają jednak Nordqvist (33 mecze – 3 bramki) i obrońca Berglind – strzelec 1 z 2 bramek w ostanim meczu ze Skeleftea. Rogle bez większych, istotnych przetasowań kadrowych. Wydaje mi się, że goście będą chcieli wrócić na ścieżkę zwycięstw, w końcu to aktualny mistrz kraju (jak i w ogóle kilkunastokrotny mistrz Szwecji). Rogle z kolei stawi zapewne niemały opór. Myślę, że będziemy świadkami wyrównanego spotkania, w sensie dosłownym, zakończonego remisem, ewentualne zwycięstwo w dogrywce widziałbym po stronie Brynas. W tym sezonie mecze pomiędzy obydwiema drużynami obfitowały w bramki i miały wyrównany przebieg (Brynas – Rogle 4:3, Rogle – Brynas 5:4 (OT), Brynas – Rogle 5:4 (OT)). Mając na względzie obecną formę obu ekip, wydaje mi się, że spotkanie może zakończyć się kolejnym remisem w regulaminowym czasie gry.
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie: FC Barcelona vs CF Malaga
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:

W środę będziemy świadkami ćwierćfinału Copa del Rey a przy okazji rewanżu za ostatni mecz ligowy.W Barcelonie zmierzą się Duma Kataloni wraz z Malagą która świetnie spisuje się w tym sezonie.Przed kilkoma dniami w Maladze, FCB z łatwością rozprawiła się z gospodarzami tamtego spotkania wygrywając spokojnie 3:1.Już wtedy byłem bardzo bliski trafienia tego typu jednak Malaga po rzucie wolnym zdobyła bramkę w 89 minucie meczu.Tym razem jest to jednak mmecz pucharowy.Barcelona niewątpliwie już na Camp Nou będzie chciała sobie zapewnić awans do półfinału CDR w czym na pewno pomogła by wygrana z zachowaniem czystego konta.Jak wszyscy wiedzą Katalończycy są w znakomitej formie.Tylko 1 remis w sezonie i ogromna przewaga nad pozostałymi drużynami sprawiła że każdy przyjeżdżając na Camp Nou ma świadomość tego by nie wyjechać do domu z dużym bagażem bramek.Malaga kilka dni temu nie pokazała tego co w meczu z Realem ewidentnie bojąc się szybkich ataków Barcelony która i tak skutecznie punktowała swojego rywala.I gdyby nie ładna bramka Diego Bounanotte to już wtedy Barca zachowałaby czyste konto.Teraz mecz będzie rozgrywany na Camp Nou gdzie jak wiadomo nie tylko ciężko wygrać ale także bardzo ciężko zdobyć bramkę.Malaga na pewno nie rzuci się do ataków gdyż nie będą chcieli stracić szans na awans już po pierwszym meczu a wiadomo jak może skończyć się pójście na wymianę ciosów z Barceloną.Dlatego też na pewno będą oni czekali na swoją szansę poprzez kontry tak jak to miało miejsce w Maladze w meczu Primiera Division.Postawią oni na szczelną obronę jednak znając potencjał w ataku Barcy można powiedzieć iż na pewno wpadnie jakaś bramka na korzyść FCB.Nie spodziewałbym się jakiś wielkich fajerwerków jednak wygrana 2:0 lub 3:0 może się pojawić na tablicy świetlnej po spotkaniu.Mimo iż Malaga to nie łatwy rywal to myślę że Barceloan spokojnie wygra zachowując czyste konto.
 
anzelmo 205,7K

anzelmo

Użytkownik
Islandia - Dania 16/01/2013 20:15 :
TYP Aron Pálmarsson (Total Goals) Twój typ: Under 4.5
KURS 2.10
Tobet
Dzisiaj jak dla mnie bardzo trudny dzień do typowania, sporo spotkań egzotycznych lub dość slabe kursy. Myślę nie warte grania,Underek na Arona wygląda bardzo ciekawie- pewnie dostanie sporo minut grania i odda sporo rzutów, ale ze skutecznością bywa rożnie. Jak na razie z Rosja 6 goli, ale bardzo słaba skuteczność oddanych az 20 rzutów, co daje 30% z gry. Z Chile dość spokojny mecz mało grania 2 gole na 3 rzuty i wczorajsze dość trudne mimo wszystko spotkanie z Macedonia, gdzie nie było kanonady z obu stron -bardzo niski wynik 5 goli na 13 rzutów.Dania jak na razie rozbiła autsajderów grupy i pokonała w bardzo ciekawym meczu Rosjan,graja dobrze w ataku bardzo dużo opcji ma Vibek, dobrze wygląda gra w defensywie. Wczoraj dali pograć ławce sporo, myślę ze będą świeżsi- wiedza kto w ekipie wyspiarzy kreuje gre i myślę ze obrona dzisiaj to będzie klucz w tym meczu. Szczegolnie w drugich 30 minutach bo może troszkę pary zabraknąć Islandii.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Eurocup
Spotkanie: Nymburk - Valencia
Typ: Valencia - 4,5
Kurs: 1.80
Buk: bwin
Analiza: Nymburk wygrał z podmęczoną drużyną Bilbao i żadnego wrażenia to na mnie nie zrobiło.Faworyt w tym meczu jest jeden, zdecydowany faworyt.Valencia wyraźnie odpuścila mecz ligowy z Lagun Aro i teraz mecz z czechami którzy nie potrafią zagrać dwóch podobnych spotkań.W meczu z Bilbao jakimś cudem obudził sie stary Rancik i jak go znam nie zagra ponownie tak samo.Radze nie kierować sie wynikiem z Bilbao, Nymburk jest słaby do bólu i nie warto im ufać na dłuższą mete.Wygrali w tygodniu mecz z Bilbao a już w weekend zostali zlani przez Kubań i nawet nie podjeli walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Spotkanie:Islandia - Dania
16.01.2013 20:15
Typ: over 57.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.15 hitowo zapowiada się spotkanie na Mistrzoswach Świata
piłkarzy ręczynch pomiędzy zespołami Islandii i Danii. Ekipa Duńczyków w przypadku wygranej będzie
już pewna awansu z pierwszego miejsca do dlaszej fazy rozgrywek. Dzisiejsze spotkanie jest więc bardzo
interesujące i może obfitować w wiele sytuacji bramkowych. Po wczorajszym rozczarowującym meczu
pomiędzy Islandią i Macedonia, w którym to padło bardzo mało bramek, dzisiaj spodziewam się dobrego
widowiska, skłądnych akcji, wielu bramek oraz dobrych obron bramkarzy. Ostatnie 4 mecze na 5 kończyły się overamii między tymi zespołami
Uważam, że w dzisiejszym meczu również padnie over, a mecz zakończy się zwycięstwem Duńczyków 28:30
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Islandia vs. Dania
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ, 20:15
Spotkanie: Islandia - Dania
Typ: Thorir Olafsson over 3.5 @1,75
Kurs: 1.75
Bukmacher: Tobet​

Dzisiaj mecz pomiędzy Islandią, a Danią, zdecydowany hit dnia.
Pierwszy raz pokuszę się o bet na zawodnika. A zatem chodzi o Islandzkiego skrzydłowego Thorira Olaffsona, który rzuca na tych mistrzostwach przeciętnie ponad 5 goli na mecz(na tych mistrzostwach). Faworytem spotkania jest oczywiście Dania, ale drużyna Arona Kristjanssona, napewno się nie podda. Liczę na dobrą grę bramkarza Gustavssona(Islandia), myślę, że udowodni swój charakter na boisku tak samo jak w meczu z Macedonią. Po udanych obronach, liczę na szybkie kontry, które pewnie będą zagrywane na skrzydła. Mój typ na to spotkanie nasuwa się tylko jeden. Linia overowa na Olafssona jest dosyć zachęcająca i myślę, że rzuci około 5 goli.
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania Copa del Rey 21:30
Spotkanie: FC Barcelona vs CF Malaga
Typ: CF Malaga +1 (wygrana barcy 1 golem zwrot)
Kurs: 4,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak wiadomo w Niedziele stałem twardo za Barceloną, ale nie dziś. Ponieważ mysle ze dziś jest własnie ten dzien w ktorym barcelona moze sie potknac i daje na moj typ szanse 5/10 co przy tym kursie staje sie opłacalne. Ci którzy ogadali mecz barcy wyjazdowy wlasnie z malaga która z która graja dziś u siebie wiedza jaki był kocioł w tym meczu niby wygrywali pewnie 3:0 ale to tylko wynik trochę szczescia w akcjach malagi i wynik mógłby być inny i co ciekawe obrana barcy nie popełniła żadnego błędu co jest po prostu szokujace,rownie zaskakujace jest to jak byli bramkostrzelni wcale nie mieli miliona akcji 10 100% okazji zmarnowanych itd, wiec dziś pewnie wróca do gyr ???? , jeśli malaga zawalczy i za gra to co potrafi to sa bardzo duże szanse na pokrycie, oczyiscie dla mniej ryzykownych polecam wiekszy HA np + 2 + 3 a krusy nadal są zadowalające ja jednak jestem gotów podjąć to ryzyko. Na uwagę też zasługuje jeden fakt mianowicie jak przesledzimy ostatnie około 30 meczów barcelony to zobaczymy ze max seria zwycięstw wynosi +6 czyli dokładnie tyle co jest teraz ???? ...marny to argument ale jakby nie patrzeć jest również na kozysc malagi, i pamietajmy nawet jesli m barca wygra 1 golem jest zwrot! typ dla odważnych, nie ryzykujesz, umrzesz nie spróbujesz ???? ?
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia League One
Spotkanie: Coventry – Tranmere
Typ: Tranmere
Kurs: 3.57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tym razem ryzykowny typ z angielskiej League One. O 20:45 na Ricoh Arena zmierzą się ligowy średniak Coventry (gospodarze) z liderem Tranmere. Coventry jest co prawda dopiero na 13 miejscu w lidze, jednak różnice w górze tabeli są niewielkie i Coventry z pewnością nadal celuje w miejsce play-offowe. Ten rok zaczęli falstartem, 2 porażki po 0-1 z teoretycznie słabszymi zespołami Shrewsbury (u siebie) i Carlisle (wyjazd). Jak widać po odejściu najlepszego strzelca Davida McGoldricka drużyna ma spory kłopot ze strzelaniem goli.
Lider Tranmere ma za sobą serię 4 zwycięstw z rzędu i liczę na to, że ta seria zostanie dziś podtrzymana. Co prawda 3 z tych meczów grali u siebie, a na wyjazdach nie prezentują jakiejś specjalnej formy, jednak jest to bardzo solidny zespół. W ostatnich 3 meczach nie stracili nawet bramki.

Nie ukrywam, że najchętniej postawiłbym w tym meczu typ X2, jednak dla celów konkursu zaryzykuję czystą wygraną gości.


Najwyższy kurs znalazłem w Pinnacle 3.57.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Szwecja ,Hokej
Spotkanie: Rogle - Brynäs
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
16.01.2013 19:00

Analiza:
Ciekawe spotkanie i ładny kurs na gości.Goście od trzech spotkań bez zwycięstwa a więc dziś czas na przełamanie.Gospodarze grają u siebie nadzwyczaj dobrze ale nie aż tak aby dziś nie przegrać z bardziej zmotywowanymi goścmi. Brynas ostatnie trzt spotkania grało z bardzo mocnymi zespołami.dziś jest słabszy przeciwnik który zajmuje niskie miejsce w lidze.nie oznacza to jednak że tak łatwo skórę sprzeda.Goście to aktualni mistrzowie kraju więc dziś z pewnością będą chcieli udowodnić że ze słabeuszami jeszcze dają radę na ich tafli.Na to liczę.Ostatnie dwa spotkania między nimi zakończyły się remisami więc myślę ze tak dobrze nie będzie i w trzecim bezpośrednim pojedynku nie będzie już wyniku nierozstrzygniętego w regular time a właśnie przełamią się goście i wygrają te spotkanie wysoko.Jeśli myślą o play-offach więc muszę zająć te minimum ósme miejsce na którym obecnie się znajdują.A później to może powalczą o ponowny tytuł mistrzowski.W każdym więc razie liczę na to że dziś Rogle na swojej tafli nie zagra tak dobrego spotkania i ulegnie gościom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom