>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15 września 2010r. (środa)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Brewers u Houston Astros (20:05)
Typ: Brewers under 3,5

Kurs: 1.758
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Ostatni mecz serii. W poprzednich 4:2 i 3:2 dla Astros. W sezonie 8-6 dla Astros, a ostatnie dwie serie kończyły się sweepami, napierws dla Astros potem dla Brewers i teraz czy kolejna seria i znowu sweep. Ja stawiam na gospodarzy więc i na sweepa. Astros od początku lipca grają bardzo dobrzei gdyby nie fatalny kwiecień i maj to pewnie byliby blisko playoff. A tak z bilansem 70-75 dążą do uzyskania chcoaż 50% wygranych na koniec sezonu. I może się to udać. Pitching:
Dave Bush 7-12, 4.59 ERA 6-3, 3.61 ERA vs. HOU
J.A. Happ 6-2, 2.78 ERA 2-0, 3.38 ERA vs. MIL
Happ po przyjściu z Phillies ma bilans 5-2 w nowym klubie i zagrał 9 meczów. Pza fatalnym z Cardinals, w którym oddał 7runs, same świetne mecze. Na Minute Maid Park ma bilans 4-0. Bush w ostatnich 10 meczach ma bilans 3-5, ERA 5,57, grał 57IP i oddał 35 runs. Z Astros grał 4 razy w tym sezonie oddawał 2, 2, 6 i 3 runs grając 5-6IP. Jak dla mnie Happ powinien poprowadzić kolejny raz swój zespół do wygranej.

⛔ 100
 
matred21 0

matred21

Użytkownik
Spotkanie: Szachtar Donieck - Partizan Belgrad
typ: Handicap -1,5
kurs: 2.30
buk: bet365
Po roku nieobecności w najbardziej elitarnych rozgrywkach europejskich wielka piłka wraca do Doniecka, gdzie rok przerwy nie spowodował paniki a wręcz przeciwnie, spore wzmocnienia drużyny. Obok Pijatowa, Srny, Rata i znakomitych brazylijczyków do składu Szachtaru wraca Czyhrynskij który nie spełnił oczekiwań katalończyków.
A więc z jednej strony mamy piekielnie mocną od lat grającą tym samym szkieletem mocno uzupełnianą drużynę z głodnymi zwycięstw kibicami a po drugiej... przeciętny Partizant któr awans wywalczył w konkursie jedenastek i to jedynie dzięki brukselskiej murawie. Podsumowując niedaje jakichkolwiek szans druzynie z Partizana złożonej głównie z serbów w której oprócz ostoi defensywy Krstajic oraz brazylijczykowi który ostatnio wystrzelił Cleo nie moge za dużo powiedzieć.
Typuje wiec pewne zwycięstwo Szachtaru - mam nadzieje dwoma golami
⛔ 100
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Spotkanie: FK Bodo/Glimt - Fredrikstad FK
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
Witam. Już dziś o godzinie 18 rozegrany zostanie mecz norweskiej Adeccoligaen, czyli 2 ligi. W pojedynku tym zmierzą się drużyny FC Bodo i Fredrikstad. Goście mimo iż zajmują drugie miejsce w tabeli w ostatnich meczach spisują się beznadziejnie. Przegrali i zremisowali ostatnie dwa mecze z rywalami z najniższej półki. Gospodarze zaś, to typowa drużyna własnego boiska*, która dzięki zwycięstwom w ostatnich meczach jest &quot;na fali&quot; i powinna pokonać Fredrikstad. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!
* Bilans FK Bodo u siebie: 7/0/2
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: AC Milan v Auxerre
Typ: Gol (obydwie drużyny strzelą gola)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ciekawe spotkanie pierwszej rundy fazy grupowej ligi mistrzów w grupie G. 3 zespół poprzedniego sezonu Serie A, czyli AC Milan, podejmie na San Siro 3 ekipe Ligue 1 czyli Auxerre. Typ podany wyżej moim zdaniem warty gry. Włosi po fatalnej porażce 0-2 z Ceseną napewno na swoim stadionie będą chcieli się zrehabilitować i wygrac to spotkanie. Francuzi są po mecze z Caen i remisie 1-1. Auxerre w tym sezonie niema nic do
stracenia w tej fazie rozgrywek. Nikt nie uważa ich za faworytów a inne miejsce w grupie niż 4 będzie wielkim zaskoczeniem. Osobiście licze na dobrą forme strzelecką Irka Jelenia, oraz Anthonego Le Talleca. W środku pola rządzi Pedretti i z jego dobrych podań w tym meczu może być wiele sytuacji.
⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - Sporting Braga (EH 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,95
Buk: Bwin
Analiza: Spojrzenie na ten mecz mam podobne, jak kolega na pierwszej stronie, typujący Arsenal z wyższym handicapem. Na grę Arsenalu po prostu nie mam słów. Prezentują się ostatnio wspaniale. Można porównać ich do Barcelony, ale w przeciwieństwie do Blaugrany nie mają takich wpadek jak Hercules. Wygrali wszystkie mecze w tym sezonie poza jednym, ale remis z Liverpoolem na Anfield Road to nie jest powód do wstydu. Pewnie pokonują swoich rywali w Premier League, 6:0 z Blackpool, 2:1 z Blackburn, i 4:1 z Boltonem. Prezentują futbol ofensywny, i nawet kontuzja Van Persiego wydaje się nie mieć wpływu na ich formę. Dobrze do drużyny wprowadził się Marouane Chamakh, który już strzela gole. Braga to rewelacja poprzedniego sezonu w Portugalii. Przed sezonem stracili swój najmocniejszy punkt - bramkarz Eduardo odszedł do Genoy. W Lidze Sagres nie zachwycają, przegrali 2:3 z FC Porto, pokonali 1:0 Martimo, zremisowali 0:0 z Vitorią Setubal... Słowem nie grają nic ciekawego. Teraz czeka ich mecz z będącym we wspaniałej formie Arsenalem. Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy.
Pozdrawiam.
✅95
 
A 0

auer

Użytkownik
Spotkanie: Magdeburg - Rhein Neckar Lowen
Typ: Magdeburg
Kurs: 3.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Typ ryzykowny, ale myślę że ma spore szanse powodzenia. Gospodarze po fatalnym poprzednim sezonie teraz zaczęli rozgrywki przyzwoicie, zdecydowane wygrane z Flensburgiem oraz Grosswalstadt oraz wyjazdowa porażka z mocnym Hamburgiem to całkiem niezły prognostyk na nowy sezon. Teraz zmierzą się z Rhein Neckar, spotkanie to z uwagi na awans RN do Ligi Mistrzów zostało przełożone z 24.09 na jutro. Goście sezon zaczęli dobrze, wygrali eliminacje do LM, do tego 3 wygrane w lidze... Trzeba uczciwie dodac, że w żadnym ligowym meczu nie zdominowali jednak rywala, wygrali odpowiednio jednym golem z Balingen, dwoma z Goppingen i trzema z Ahlen. Wyniki nie powalają, ale też na usprawiedliwienie dodam, że zwykle nie grają pełnym składem. Z tego co wiem ostatnio nie zagrali Szmal, Tkaczyk, Bielecki oraz Genshmeier. Fakt, skład nawet bez nich robi wrażenie, choc uważam, że teraz raczej skupią się na przygotowaniach do gry w Lidze Mistrzów. Gospodarze mają coś do udowodnienia swoim kibicom, w zeszłym sezonie dostali dwukrotnie lanie od RN (w tym u siebie 24-35). Teraz jednak forma zupełnie inna, nastroje o wiele lepsze i myślę, że gospodarze powalczą o wygraną w tym meczu. Zwłaszcza, że RN nie błyszczy na wyjazdach, gdzie w zeszłym sezonie ponieśli aż 5 porażek...
✅220
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Bayern - AS Roma
Typ: Bayern München wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie poniżej 2,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj środa, a więc spotkania Ligi Mistrzów, najciekawiej zapowiada się pojedynek niemiecko - włoski: Bayern Monachium - AS Roma, Bayern to finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, AS Roma to natomiast solidny włoski zespół. Obie drużyny w swojej lidze spisują się bardzo słabo jak na wymagania ich zarządu.
Bayern po 3 kolejkach ma na swoim koncie 3 punkty: 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 1 porażka. Zwycięstwo 2:1 z Wolfsburgiem, porażka 0:2 z Kaiserslautern oraz bezbrakowy remis z Werderem Brema.
AS Roma jednak spisuje się jeszcze gorzej: po 2 meczach ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt: remis 0:0 u siebie z Caseną, oraz wyjazdowa kompromitacja 1:5 z Cagliari.
W obu ekipach zabraknie podstwowych piłkarzy, w Bayenire nie zagra: Robben oraz Ribery, natomiast w AS Romie nei wystąpi irko Vucinić, Philippe Mexes, Stefano Okaka, John Arne Riise i Paolo Castellini, oraz Rodrigo Taddei. Jak widzimy w Romie jest prawdziwy szpital. Jako, że Bayern gra u sibie to myślę, że powinien pokonać AS Romę, która w ostatniej kolejce w Seria A, została skompromitowana przez Cagliari. Myślę, że będzie 1:0 lub 2:0

✅200
 
B 0

byku

Użytkownik
Spotkanie: AC Milan - Auxerre
Typ: X2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Zacznijmy od tego, że uważanie Milanu za zdecydowanego faworyta tego meczu jest grubą przesadą. Skład drużyny z Włoch wskazuje jednoznacznie faworyta tego pojedynku i jest nim Milan, ale, tylko skład, i właśnie dlatego kursy na Auxerre nie oscylują w granicy 15.00 tylko w granicy 7-8. Piłkarze tacy jak: Pirlo, Ronaldinho, Ibrahimovic, czy Pato robią duże wrażenie, ale wynik ostatniego meczu ligowego drużyny z Mediolanu już takiego wrażenia nie zrobił. 2-0 z beniaminkiem ligi przy takich nazwiskach w swoim składzie to zwyczajny wstyd i nie ma co tego tłumaczyć wpadką, wypadkiem przy pracy itp. bo Cesena zbytnio od Milanu poziomem gry nie odstawała. Zapewne Milan będzie chciał się zrekompensować kibicom za tą porażkę, ale w meczu udział biorą dwie drużyny i tą drugą w tym przypadku jest Auxerre - 3 drużyna ligi francuskiej ubiegłego sezonu, która do LM dostała się dosyć nieoczekiwanie bo po pierwszym meczu ostatniej rundy eliminacji w St. Petersburgu, która drużyna z Rosji wygrała 1-0 mało osób wierzyło w Auxerre, a tu jednak udało się i to w bardzo dobrym stylu - taki jaka drużyna z Francji reprezentowała w ostatnim sezonie, dodatkowo mają bardzo skromnego i patrząco trzeźwo na świat trenera, który nigdy nie przecenia w wywiadach możliwości swoich graczy i szanuje każdego przeciwnika. Takie podejście nie wątpie, pomogło Auxerre w odniesieniu dobrego miejsca w lidze i awansie do LM ponieważ piłkarze wiedzieli, że muszą ciężko pracować na wyniki i swoją formę przez cały sezon. Pozwolę sobie zacytować wypowiedź trenera Auxerre Jeana Fernandeza przed tym meczem: &quot; Mamy prawo marzyć. To właśnie jest urok sportu. W piłce wszystko się może zdarzyć. Wiadomo, że czujemy respekt patrząc na nazwiska zawodników z Mediolanu. To nie znaczy jednak, że nie jedziemy po zwycięstwo. Niewielu ludzi wierzy w to, że nam się to uda. Wszystko zweryfikuje boisko. To będzie wspaniały wieczór.&quot; i pomocnika francuskiej drużyny Benoit Pedrettiego: &quot; Chcemy zagrać dobry mecz, co z tego wyjdzie zobaczymy na końcu. Dobrze byłoby dziś wygrać i kolejne dwa spotkania także. Taki stan rzeczy dodaje wspólnego zaufania. W Mediolanie nie mamy niczego do stracenia. To niezwykłe doświadczenie grać z taką drużyną jak AC Milan. Jeśli dziś zaprezentujemy grę zespołową, możemy stworzyć przeciwnikowi sporo problemów.&quot; Pierwsze 4 mecze w lidze Auxerre zremisowało w tym ostatni z Caen u siebie dosyć pechowo bo po straconej bramce w 90 minucie meczu, nie jest to zbyt dobry wynik, ale wierzę w ich dzisiejsze zwycięstwo albo przynajmniej remis, w którym mam nadzieję pomoże im również Irek Jeleń. A oto przewidywalne składy na dzisiejsze spotkanie:
Milan: Abbiati; Abate, Bonera, Nesta, Antonini; Seedorf, Pirlo, Ambrosini; Pato, Ibrahimovic, Ronaldinho
Auxerre: Sorin; Hengbart, Coulibaly, Mignot, Berthod; Pedretti, Ndinga; Oliech, Le Tallec, Birsa; Jeleń.
Początek meczu o godz. 20:45. Mecz relacjonuje Polsat. Miłego oglądania i mam nadzieję, że ktoś skorzysta z mojej analizy. ????

⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : B93 Kobenhavn - Silkeborg
Typ : over 2,5
Kurs : 1,47
Bukmacher : Tobet
Analiza:



Witam ponownie. Mój wczorajszy typ niestety się nie sprawdził, no ale skoro przez prawie całą drugą połowę gra się w dziesieciu, to strata bramki jest zazwyczaj nieunikniona. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie pucharowe, jednakże nie jest to spotkanie elitrnej LM, tylko mecz pucharu Danii pomiędzy
B93 Kobenhavn, drużyny występującej w 2 dywizji ( trzecia klasa rozgrywkowa) , a Silkeborgiem, drużyną od dłuższego czasu utrzymującą się w najwyższej klasie rozgrywek. Gospodarze tego meczu nieźle radzą sobie w swojej lidze, zajmuje 6 miejsce. Goście dzisiejszego spotkania grają w lidze fatalnie, i z dorobkiem zaledwie 4 pkt zamykają tabele. Tak złego startu w lidze Silkeborg nie miał od dawna. 7 bramek strzelonych w 8 meczach to nie daje nawet równego gola na mecz. No i defensywa również szwankuje, bowiem stracili aż 15 bramek. Mimo wszystko, coś dobrego zaczyna się dziać z drużyną gości. Może o tym świadczyć ostatni ligowy remis z Kopenhagą. Oczywiście, można to sobie tłumaczyć tym, że gracze lidera duńskiej Superligaen przygotowywali się do meczu z Rubinem Kazań (1-0). Jestem pewien, że ten remis zmotywował gości. Kiedyś wkońcu trzeba wygrać, a jest ku temu świetna okazja. Silkeborg za jakiś czas odbije się od ligowego dna, a już dzisiaj ma szanse dać srogą lekcje trzecioligowcom. Gracze tacy jak Henrik Pedersen, Lars Christensen powinni nauczyć drużynę gospodarzy jak zdobywa się gole. I myśle, że dzisiaj obejrzymy przynajmniej 3 trafienia gości, nie wykluczając przy tym bramki gospodarzy. Szanse są dość spore, oby tym razem się udało.
Życze wszystkim miłego wieczoru i trafnych typów ;)

✅47
 
V 0

vvolume15

Użytkownik
Spotkanie : Zilina - Chelsea
Typ : Total Zilina Cards - Over 3.5
Kurs : 5.50
Buk : Bet365
Analiza : Już za pórtorej godziny rozpocznie się spotkanie po między Ziliną a Londyńską Chelsea . Faworytem tego meczu jest oczywiście drużyna z Wysp . Gospodarze w tym meczu jak i we wszystkich pozostałych uważam iż się będą bronić . Postawiłem dość dziwny nie typowy typ na Over żółych kartek zdobytych przez gospodarzy . Chelsea będzie naciskać a co za tym idzie Zilina będzie zmuszona się bronić a to w konsekwęcji będzie oznaczać iż gracze gospodarzy będą musieli zatrzymywać ataki gości nie zawsze zgodnie z przepisami . Typ uważam iż bardzo prawdopodobny jak na taki kurs . Polecam zagrać to za mniejsze pieniądze . Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 i wszystkich gorąco na niego zapraszam .
⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
BAYERN MONACHIUM - AS ROMA
Typ : 1 połowa poniżej 0,5 gola @ 3,25Bet365
Zarówno Bayern jak i Roma słabo weszły w sezon. Bawarczycy strasznie nieskuteczni w swoich meczach. Przeciwko Wolfsburgowi na inauguracje udało się wygrac. Potem fatalna forma strzelecka przeciwko K&#39;Lautern i przeciwko Werderowi. Czy zatem wszystko sprowadza się do absencji Arjena Robbena? A ten nie zagra przez długi czas. Dodatkowo dzisiaj zabraknie zawieszonego jeszcze za cz.kartke z meczu z Lyonem w poprzednim sezonie Francka Ribery. W jego miejsce zagra zapewne Hamit Altintop. Ale Bayern tak jak mówiłem mimo iż stwarza okazje to ich nie wykorzystuje. We wspomnianym meczu z Werderem Toni Kroos wychodził sam na sam z Wiese to zamiast strzelac prawą przełożył kompletnie nie potrzebnie na lewą i Wiese go wyczuł. To tylko jeden z przykładów.
Roma w dobrej formie pewnie by coś postrzelała w Monachium, ale jest bez formy! 1 gol strzelony Cagliari. Vucinic, Taddei, Mexes i Riise nie zagrają w tym meczu. Reszta napastników Romy także bez formy. Adriano wiadomo, Boriello dopiero co przyszedł do zespołu więc pomału będzie dopiero się ogrywał, a Totti z każdym rokiem niestety coraz słabszy i starszy.
W sieci gdzie nie spojrze ludzie grają na Bayern bo widzą, że Roma przyjeźdza bez Vucinica, Mexesa i Riise. A nie widzą chyba, że Bayern bez skrzydeł w osobach Robbena i Ribery. Dla mnie dużo lepszą opcją na ten mezc jest stawianie na under2,5gola. Bezpośrednie starcie zespołów, które jeszcze nie są na pułapie co w szczytowym momencie poprzedniego sezonu. Do tego kurs ciekawy, ja próbuje :wink:

BAYERN : Butt - Lahm, Van Buyten, Badstuber, Contento- van Bommel, Schweinsteiger - Mueller, Kroos, Hamit Altintop- Olic

ROMA : Julio Sergio- Cassetti, Burdisso, Juan, Rosi - De Rossi, Brighi, Pizarro - Perrotta- Totti, Boriello

✅125
 
sebigi 0

sebigi

Użytkownik
Spotkanie: MSK Zilina v Chelsea
Typ: Do przerwy/koniec meczu - 2/2
Kurs: 1,95
Buk: bet365
Analiza:
Dzisiaj na Štadión pod Dubňom o godzinie 20.45 odbędzie się inauguracyjne spotkanie Ligi Mistrzów w grupie F. Miejscowa MSK Zilina zmierzy się z mistrzem Anglii a zarazem faworytem tego spotkania Chelsea Londyn. Mecz zapowiada się jako strzelanie do jednej bramki. Mój typ na faworytów z Londynu że wygywać będą do połowy i wygrają całe spotkanie uważam jako pewniak dzisiejszego dnia. A więc trochę statystyk odnośnie gry Chelsea. Ich wynik na początku rozgrywek ligowych jest bardzo imponujący. Na 4 mecze rozegrane w Premier League zwyciężyli 4 razy strzelając przy tym aż 17 goli i tracąc tylko jedną bramkę. W każdym z tych czterech spotkań Chelsea wygrywała zarówno do połowy jak i całe spotkania. A więc uważam że i tym razem będzie podobnie. Chelsea chcąc spokojnie przebrnąć przez cały mecz strzeli jedną może dwie bramki do połowy i spokojnie będzie punktować w drugiej by za bardzo nie przemęczyć się przed spotkaniem ligowym. Dla MSK Ziliny która już odniosła sukces w w tym roku kwalifikując się do pucharów będzie to bardzo trudne spotkanie przeciwko gigantowi światowej piłki. Do tej pory oba zespoły grały ze sobą dwa razy w III rundzie kwalifikacyjnej do ligi mistrzów w sezonie 2002/2003. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem anglików 3-0 i 2-0. Spotkania te pamiętają Frank Lampard i John Terry.
Prawdopodobny skład
Chelsea:
Cech, Ivanovic, Alex, Terry, Zhirkov, Benayoun, Essien, Mikel, Malouda, Anelka i Sturridge.
Nie zagrają Didier Drogba ( zawieszenie ) Ashley Cole ( wolne )
✅95
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal - Braga
Typ: Arsenal over 3.5 goli
Kurs: 4.50
Buk: Bet365
Analiza: Zaczniemy anlizę od składu Arsenalu: Almunia, Sagna, Clichy, Koscielny, Squillaci, Wilshere, Song, Fabregas, Nasri, Chamakh, Arszawin. Po ostatnim meczu z Boltonem widać, że Arsenal gra dobrze. Mimo 4:1 mieli ponad 15 strzałów na bramkę. Na bardzo dobrą ocenę zasłużył Fabregas, który zaliczył 2 asysty. Pod nieobecność Van Persiego dobrze spisuje się Chamakh. Ogólnie chcę powiedzieć, iż uważam, że Braga podzieli los Porto z zeszlej edycji Ligi Mistrzow. Dobrze wszyscy pamiętamy jaki tam wybik padł... Arsenal - Porto 5:0 jak by ktoś nie pamiętał. Wszsycy typują na Bragę nie wiem dlaczego, Arsenal mimo paru kontuzji nadal jest faworytem + własne boisko i wszystko jasne...
Liczę na leciutką wygraną Arsenalu

✅350
 
M 0

michalg553

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal-Braga
Typ: X
Kurs: 5.0
Buk: bet-at-home
Analiza: Szukając w dzisiejszej ofercie niespodzianek w lidze mistrzów wpadł mi w oko ten mecz. Na pierwszy rzut oka Arsenal powinien zmieść Bragę z powierzchni boiska, ale... ze składu Arsenalu wypadło kilka kluczowych postaci: Vermaelen, Abou Diaby, Theo Walcott, van Persie, Bendtner czy Ramsey. Chyba nie trzeba nikomu przybliżać ile dla drużyny są warci ci piłkarze. Braga natomiast mnie zaskoczyła eliminując Sevillę. A najbardziej zaskakujące było to ile bramek potrafili strzelić rywalowi na jego stadionie. Jednak uważam, że zdecydowany faworyt nie pozwoli się pokonać przed własną pubicznością, ale nie będzie tak groźny jak z zawodnikami, którzy dziś nie zagrają. Stawiam na niespodziankę, a mianowicie remis.

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Zilina - Chelsea
Typ : Double Result Corrners : Chelsea/Chelsea
Kurs : 1.80
Bukmacher : Williamhill
Analiza: Witam . Na początek analizy może wytłumaczę o co chodzi . Chodzi o rzuty rożne : Zakład jest wygrany jeśli po pierwszej połowie w rzutach rożnych będą prowadzić Londyńczycy i na koniec również to utrzymają . Taki zakład jest bardziej znany z Wynik do przerwy / Na koniec czyli na przykład : X/1 , X/2 , X/X , 1/2 . A teraz przejdę do opisu spotkanie : Taki kurs jest dla mnie wymarzony jak na dzisiejszy wieczór . Chelsea na pewno w tym meczu będzie stroną przeważającą a to przełoży się na Cornery . No co tu dużo mówić według mnie jest to najpewniejszy typ na dzisiaj z grupy kursów 1.80 + . Polecam ten typ oraz typ na Under 3.25 gola w Bedgun w meczu Real - Ajax . PozdrAwiam .
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Milton - Southampton
Over 3,5 goals
3.60
bet365
Dzisiaj o godzinie 20.45 zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie w 3 lidze angielskiej. Na przeciw siebie stanie Milton Keynes i Southampton.
Gospodarze sezon zaczęli sezon dosyć dobrze. Trzy zwycięstwa i 2 porażki dają im w sumie 11 miejsce i 9 punktów na ich koncie. Goście zaś sezon zaczęli fatalnie. 22 miejsce jest dla nich kompletną klapą. Mają jeden remis jedno zwycięstwo i trzy porażki.
W poprzednim sezonie zespół gospodarzy u siebie miał 8 overów 3,5 u siebie. Dosyć dużo. Goście zaś w poprzednim sezonie na wyjazdach mieli co ciekawe tez 8 overów 3,5. Sezon temu Southampton wygrało obydwa mecze z dzisiejszymi gospodarzami: 3-1 i 3-0. W starciach tych druzyn pada dosyc dużo bramek. Over 3,5 dzisiaj bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: CFR Cluj - Basel
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,14
Buk: Betfair
Analiza: Pierwsza kolejka fazej grupowej nowej edycji lidze mistrzow na stadionie Constantin Rădulescu w Cluj lokalne CFR podejmuje FC Basel. Mistrz Rumunii w tym sezonie slabo sie spisuje w rogrywkach ligowej gdzie po 7 kolejkach zajmuje 12 lokata z 8 punktami. Szwajcarski zespol po efektownym poczatek sezonu w lidze kiedy zdobyl 9 punktow w 3 spotkan, niespodziewanie nie sprostal slabszych rywali i w 5 ostatnich spotkan zdobyl zaledwie 5 punktow. Dla oba zespole bedzie to wazne spotkanie zeby uzyskac forma i poprawic humor. Kibice Cluj dla ktorych bedzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie wsrod europejskiej elity zapewnie beda wspierali ich zespol zeby dzis zdobyl komplet punktow. Zadanie nie bedzie latwe poniewaz pilkarze Basel sa bardziej doswiadczeni w tych rozgrywkach i maja za soba juz 4 spotkan w eliminacji lidzie mistrzow. Bilans Szwajczarze jest imponujace 4 zwyciestwa w 4 spotkan, bramki 9 do 1. Rumunski zespol ktore dbrze sie spisywal dwa lata temu w tych rozgrywkach napewno ma w pamieci nieudanych spotkan przed wlasna publicznoscia kirdy w 3 spotkan zdobyl tylko 1 punkt. Dzis FC Cluj bedzie chcial wygrac poraz pierwsze w tych rozgrywkach i sie liczyc w walke o awansu. Goscie chcac zagrac dalej musza dzis wywalczyc punktow zeby szybko nie tracic szansa na awans. Moim zdaniem jest dzis ciezko wskazywac faworyta tego spotaknie. Mysle ze stawka spotkanie zmobilizuje oba zespole do wiekszego wysilku i walka do ostanich minutach o dobry wynik. Uwazam ze w spotkanie pomiedzy dwoma druzynami ktore chca byc czarnym koniem w swoja grupa moze pasc kilku goli. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy CFR Cluj - Basel padnie wynik powyzej 2,5 goli.
✅114
 
A 0

alexio

Użytkownik
Spotkanie : CFR Cluj - Basel
Typ : 2
Kurs : 2.50
Bukmacher:bwin
Analiza:
Witam, Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie się mecz 1 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy rumuńskim CFR Cluj , a szwajcarskim Basel.Nieznacznym faworytem u bukmacherów jest Basel. Moje zdanie jest takie samo.
Ostatnie mecze Cluj:Sport. Bukareszt vs. CFR Cluj 3:0CFR Cluj vs. Pandurii 2:1
Rapid B. vs. CFR Cluj 2:0
Basel:
Sheriff Tiraspol vs. Basel 0:3
Basel vs. Xamax N. 4:1
YB Bern vs. Basel 2:2
Jak widac lepszą formą wykazuje się Fc Basel. Myślę , że nieznacznie wygrają w tak ważnej walce o pierwsze pkt. z Rumuńskim zespołem.
Pozdrawiam Alex.

⛔ 100
 
animelover 0

animelover

Użytkownik
spotkanie:O´Sullivan R. - Junhui D.
typ:1
kurs:1.9
buk:bet-at-home.com
analiza:
Witam.Na dzisiaj wygrzebałem dość ciekawe spotkanie.
Ostatnio Ronni tylko zremisował ale i tak bije przeciwnika klasą o głowę.
W prawdzie po wycofaniu się z Shanghai masters nie zabłyszczał formą z Fu,
ale powinien sobie poradzić z mało znaczącym przeciwnikiem jakim jest Junhui.
Kurs dobry i na pewno zagram.
Polecam.✅
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom