>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 15 września 2010r. (środa)

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Malmö FF - Helsingborg
Typ: Alexander Gerndt strzeli gola
Kurs: 3,80
Bukmacher: Unibet
15 września 2010, godzina 20:00, Swedbank Stadion w Malmö i wielkie derby w lidze szwedzkiej! Na przeciwko siebie staną jedenastki Malmö FF i Helsingborgu. Obie drużyny mają taką samą ilość punktów i obie między sobą rozwiążą kwestię mistrzowskiego tytułu. Bez dwóch zdań największe znaczenie dla zwycięstwa w lidze może mieć właśnie ten mecz. Faworytem według bukmacherów są gospodarze ja jednak mam nieco odmienne zdanie. Malmö ostatnie tygodnie miało wyśmienite, 7 spotkań - 19 punktów. Sześć zwycięstw z rzędu oraz sześć meczów na zero z tyłu. Dopiero w ostatnim meczu z Åtvidabergiem obie te serie zostały przerwane. Najpierw Jesper Arvidsson przerwał serię Johana Dahlina, a później dzięki dwóm kolejnym bramką gospodarzy jedyne na co stać było Malmö było wywiezienie remisu z boiska outsidera ligi, który jest również najgorzej grającym w defensywie teamem. Stratę punktów od razu wykorzystał Helsingborg, który ograł bez problemów Gefle 3:1. Goście tak dobrej passy nie mają, ale widać, że chyba powoli wracają na właściwe tory. Mimo wszystko porażka 3:0 Örebro daje do myślenia. Jednak dzisiaj są derby, a wiadomo jakaż to inna motywacja. Do tego dochodzi bardzo duży problem w zestawieniu jedenastki przez Rolanda Nilssona. Ze składu przed tak ważnym meczem wypadli mu trzej podstawowi zawodnicy. O ile jeszcze obrońcę Ulricha Vinzentsa da się jeszcze zastąpić o tyle napastników już nie za bardzo. Kartki w ostatnim meczu ligowym złapali Agon Mehmeti oraz Daniel Larsson. Obaj są podstawowymi graczami pierwszej jedenastki, a w ostatnich tygodniach walnie przyczynili się do sukcesów klubu z zachodniej części Szwecji. Problem jest o tyle duży, że w całej kadrze są tylko trzej napastnicy. A tym trzecim jest młodziutki 17 letni Alexander Nilsson, który w tym sezonie zagrał ledwo 96 minut. Także przed tym niezwykle ważnym spotkaniem drużyna gospodarzy zostaje bez wartościowego napastnika, a to w konfrontacji z takim rywalem może być bardzo duży problem. W ekipie gości wszystko w jak najlepszym porządku. Wszyscy zdrowi i gotowi do gry, humory po stracie punktów przez Malmö oraz pewnej wygranej nad Gefle na pewno dopisują. Widać, że kursy na gości spadają już dość wyraźnie. Oczywiście rosną w kierunku gospodarzy. Jednak na razie i tak poziom tych kursów jest dla mnie dość zaskakujący. Nie mówię, że Helsingborg wygra gładko i przyjemnie, ale w tak ważnym meczu i z tak osłabionym rywalem kursy over 3.00? Według mnie jest to małe nieporozumienie i mam nadzieję, że uda się to wykorzystać. Jeżeli chodzi o strzelców to bardzo dobrze ostatnio prezentuje się Alexander Grandt, który w ostatnich trzech meczach zdobył cztery bramki. Dziś spróbujemy go zagrać licząc na ósme trafienie w obecnych rozgrywkach.

⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Spotkanie :Olimpique Marsylia - Spartak Moskwa
Typ: x2
Kurs:2,05
Buk: Expekt
Analiza : W ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na stadionie w Marsylii zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz , w którym gospodarze podejmą moskiewski Spartak . Piłkarze Olimpiku w tym sezonie rozegrali 5 spotkań ligowych zdobywając 13 pozycję w tabeli z rezultatem 5 pkt. W ostatnich meczach zespól ten miał duże problemy w obronie , ostatnio remisując u siebie z AS Monaco 2:2 . Podczas dzisiejszego spotkania nie wystąpi Souleymane Diawara , ale powrócą André Ayew i Edouard Cissé .
Zespół Spartaka prezentuje ostatnio mieszaną formę - po 19 kolejkach zajmuje w lidze 6 pozycję z dorobkiem 29 pkt. W poprzednim meczu pokonał u siebie 2:1 Saturn Ramienskoje , wcześniej jednak przegrywając na wyjeździe z Terekiem Grozny zajmującym obecnie 7 pozycję w tabeli .
Niewątpliwie zawodnikiem , na którego będzie liczył Spartak jest Welliton mający w tym sezonie na swoim koncie 15 bramek .
Myślę, że nie powinno się lekceważyć Spartaka , a jego piłkarzy stać będzie w tym spotkaniu co najmniej na remis , szczególnie jeśli wziąć pod uwagę słabą dyspozycję w obronie francuskiego klubu podczas ostatnich 5 spotkań.
✅105
 
nowako 0

nowako

Użytkownik
Spotkanie: Bayern- AS Roma
Typ: druzyna 1-wygra obie polowy
kurs: 3.80
Bukmacher: Sportingbet
Witam dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Bayernem ktory po 3 kolejkach zamuje 11 miejscie w tabeli z dorobkiem 4 punktow z bilansem 1-1-1 wygrywajac z Wolfsburgiem u siebie 2:1 remisujac z Werderem u siebie 1:1 i przegrywajac z Kaisetslautern 2:0 na wyjezdzie natomiast ich przeciwik druzyna AS Roma po 2 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli przegrywajac z dorobkiem 1 punkta remisujac u siebie z Cesena 0:0 i przegrywajac na wyjezdzie Cagliari 5:1. Druzyna gosci ma wielkie problemy spowodowanych ,, buntem w druzynie&quot; do Monachium nie pojechalo 5 podstawowych zawodnikow podobno w wyniki kontuzji sa to R. Teddei, M. Vucinic, P. Mexes, J.A. Riise, P.Castellini. Wydaje mi sie ze druzyna gospodarzy odniesie latwe zwyciestwo.
⛔ 100
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - Ajax
typ: under 2,5
kurs: 2.75
buk: sportingbet
Nie wiem czemu akurat mecz Milan-Axuerre puszczają na Polsacie bo najciekawszym meczem, w drugim dniu wydaje mi się właśnie pojedynek pomiędzy Realem Madryt a Ajaxem Amsterdam. Ale do rzeczy. Grupa śmierci niewątpliwie inaczej tego nazwać nie można. Każdy wynik, będzie więc ogromnie ważny, i żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na potknięcie. Real ma także inne priorytety, zapewnić sobie awans z grupy przed meczem Gran Derbi do którego chcieli by przystąpić w pełni skoncentrowani tylko na tym wielkim pojedynku.
Niewątpliwie Real jest w tym meczu faworytem i nic się raczej nie zmieni. Ajax do meczu przystąpi bez swojego najlepszego zawodnika: Luisa Suareza co jest wielkim osłabieniem. Ale nie tylko jeden filar wypadł ze składu Holendrów. W obronie zabraknie także podstawowego stopera - Jana Vertonghena i to także jest duże osłabienie. Choć w drużynie Realu kontuzjowanych mamy więcej, to i tak Królewscy posiadają tak szeroką kadrę, że nie wiele to zmienia.
Jose Mourinho prawdopodobnie postawi w tym meczu na bardzo podobną jedenastkę jak w meczu z Osasuną. Jedyną wątpliwością jest tylko prawa flanka, gdzie dylemat jest między Benzemą który grał z Osasuną a Angelem Di Marią. W ostatnich dwóch meczach Realu wyniki padał underowe i myślę, że podobnie może być i dziś. Choć Ajax w lidze notuje over za overem to jednak dziś nie zagra Suarez który strzelił już 6 goli dla Ajaxu a także, nie ma co porównywać ligi Holenderskiej do Hiszpańskiej. Wczoraj szczęście dopisało to może i dziś się uda. Kursy na under 2,5 bardzo ładne więc, aż żal nie skorzystać.
✅175
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Real-Ajax
ponizej 3.5 gola
1.70
bet365
Mecz dwóch utytułowanych zespołow. Jednak obie ekipy nie prezentują zapewne tego czego wymagają od nich kibice czy chocby historia klubu...
Gospodarze od paru sezonów regularnie odpadają z LM w 1/8 finału a goście wreszcie zawitali w LM po kilkuletniej przerwie.
Jesli chodzi o dotychczasowe dokonania w lidze...to Real na 2 mecze zdobył 4 punkty zdobywając zaledwie tylko 1 gola nie tracac przy tym zadnego. Ajax ma 13 pkt na 5 meczy i jak to bywa zawsze w lidze holenderskiej ma tych bramek sporo ale trudno spodziewac się że Realowi bedą wbijac te bramki jakby chocby De Grafschaap z którymi goscie zwyciezyli 5-0.
Uwazam ze mecz bedzie zaciety i wiele bramek nie wpadnie. Moj cichy typ to 1-0 dla Hiszpanów.

✅70
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Cluj - Basel
remis i poniżej 2,5 gola
4,00
williamhill
Analiza: Dzisiaj pierwsze spotkanie grupy E Lidzi Mistrzów. Ekipa Cluj będzie podejmować Basel. Obydwie drużyny są skazywane raczej na pożarcie w tej grupie gdyż ich rywalami są Bayern i Roma czyli Europejska czołówka. Jednak jak wiadomo pierwszy mecz zawsze dla takich drużyn to przede wszystkim taktyka aby nie stracić. Bardzo prawdopodobne, że ten mecz to jeden z niewielu w grupie gdzie mają szanse na korzystny rezultat. Myślę, że obydwie drużyny skupią się przede wszystkim na obronie czego skutkiem będzie słabe widowisko. Mój typ to 0-0 lub 1-1. Szanse na wejście oceniam bardzo wysoko a kurs bardzo zachęcający.

⛔ 100
 
luter 5

luter

Użytkownik
Avangard Omsk - SKA St. Petersburg
Typ: over 7,5
kurs:3,75
bukmacher:Betway
Analiza:
Juz dzis o godzinie 14:00 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Avangardem Omsk oraz ekipa SKA St Petersburg.Mecz zapowida sie bardzo ciekaiwe poniewaz ekipa gospodarzy pokazala ze dobra gra w ofensywnie to bedzie ich atut w tym sezonie natomist goscie z Petersburga mimo Evgenija Nabkova w bramce i wielkich gwiazd w skladzie nie graja nic secjalnego.Gospodarze po dwoch meczach maja na swoim koncie komplet zwyciestw oraz 9 strzelobnych bramek przy 5 straconych.Jesli chodzi o gosci to ekipa SKA po 3 meczach ma na swoim koncie zwyciestwo porazke po dogrywce i porazke przy 13 strzelonych bramkach oraz 9 straconych.Jak widac obie ekipy graja dosc ofensywnie a i historia spotkan bezposrednich na tafli Omsku pokazuje ze wyniki typu 2-4 3-4 6-2 zdarzaja sie dosc czesto.Mysle ze i dzis kibce zobacza sporo goli z obu stron poniewaz patrzac na sklady obu ekipa wysoki wynik wydaje sie byc formalonosci.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na najwyzszy over jaki wystawil betway

⛔ 100​
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Spotkanie : Szachtar Donieck - Partizan Belgrad
Typ: X2
Kurs: 3,04
Buk: bet-at-home
Fakt, że Szachtar jest faworytem tego meczu nie budzi wątpliwości. Tyle tylko, że faworyci nie zawsze wygrywają (zwłaszcza w LM, zwłaszcza w fazie grupowej, zwłaszcza w 1 kolejce). Poza tym nie wydaje mi się by Shakhtar AD 2010 był na tyle klasową drużyną, by ot tak wyjść na boisko i ograć sobie ambitnego i więcej niż solidnego rywala. Dlatego kurs 1,35 na gospodarzy wydaje mi się zbyt optymistyczny. Piłkarze z Doniecka kojarzą mi się z armią najemników. Bardziej to wygląda na zbieraninę dobrych rutynowanych piłkarzy niż drużynę &quot;z duszą&quot;. Dominacja w lidze ukraińskiej też nie za bardzo im służy, bo wszyscy popadają w rutynę. Ostatnio na przykład Donieck przegrał sensacyjnie z niejakim Obolonem Kijów. Warto wspomnieć też, że rok temu w ogóle nie udało się awansować do LM po odpadnięciu z przeciętną Timisoarą.
Goście są skromniejszym klubem z mniejszymi ambicjami i mniejszymi pieniędzmi. Sam awans po wyeliminowaniu Anderlechtu jest dla nich sukcesem. Nie oznacza to, że położą się na murawie i poproszą o najmniejszy wymiar kary. Myślę, że ambicją i wolą walki mogą solidnie dać się we znaki gwiazdkom z Doniecka. Spodziewam się problemów gospodarzy z wygraną. Kurs X2 całkiem wysoki - warto zaryzykować.
⛔ 100
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Real Madrid - Ajax Amsterdam (Poniżej/powyżej Ajax Amsterdam: 0.5)
Typ:poniżej
Kurs:1.97
Buk:Tobet
Analiza:
Dziś ciekawy mecz Realu z Ajaxem. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że obie drużyny dysponują niesamowitym potencjałem w ataku, ale... no właśnie wydaje się. Real jest niewątpliwie pod presją. Galaktyczny skład i sprowadzenie Mourinho mają dać realowi wreszcie sukces w LM. Grupa trafiła im się mocna, więc żadnego meczu nie wolno odpuścić. Mourinho w swoim warsztacie szkoleniowym zaczyna przede wszystkim od defensywy. Prowadzone przez niego drużyny mają przede wszystkim uporządkowaną obronę, prowadzą grę, a wtedy i bramki wpadają. Tak jest też w Realu, który w dwóch ligowych meczach nie stracił gola. Zawodnicy w przodzie jeszcze nie są tak dobrze zgrani, więc strata bramki mogłaby drogo kosztować. A na tej bramce nie kto inny jak Casillas. Ajax w lidze strzela bardzo dużo bramek, ale tak jak już we wcześniejszych postach zostało wspomniane: liga holenderska to nie hiszpańska, oraz chyba najważniejsza informacja: dziś pauzuje Suarez - najlepszy strzelec Ajaxu. Drużyna z Amsterdamu nie jest oczywiście słaba, ale wydaje mi się, że strzelić bramkę nowemu, bardzo zmotywowanemu Realowi, grając bez Luisa Suareza będzie jednak trudno.
✅97
 
W 0

wilk1916

Użytkownik
Spotkanie: MSK Zilina - Chelsea (Didier Drogba - Chelsea)
Typ: Will not score
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza:
Witam. Otóż przeglądając oferte Tobeta natknąłem się na ciekawy zakład, czy Didier Drogba strzeli bramkę, już wyjaśniam. Wszystko ładnie pięknie tylko Didier jest zawieszony na dwa mecze i nie może wystąpić w tym meczu kurs duży i pewność że wejdzie 100 procentowa. Polecam postawić za jak największą ilość pieniędzy bo nie wątpliwie jest to pomyłka Tobeta, identyczna sytuacja ma się z Suarezem z Ajaxu, który też pauzuje tylko tam kurs mniejszy. Pozdrawiam.

zwrot
0
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie : Real - Ajax
Typ : 1 (HE 0-1.5)
Kurs: 1.95
Bukmacher : PinnacleSports
Już dzisiaj na Santiago Bernabeu Real zainaguruje pierwszą kolejkę Champions League. Ostatnie czasy Realu gra nie odzwierciedla tego jakich piłkarzy mają w swoim składzie. Zespół strzela mało bramek a ich wyniki są na pewno nie zadawalające. W lidze na razie rozegrali 2 mecze. Pierwszy mecz rozegrali na wyjeżdzie z Mallocrą gdzie zremisowali tylko 0-0. Drugi za grali już u siebie z Osasuną, kibice w tym meczy liczyli w końcu na większą ilość goli, ale niestety się zawiedli. Dzisiaj zagrają swój 3 mecz ale tym razem nie w lidze hiszpańskiej a lidze mistrzów. W tych rogrywkach wszystko jest możliwe grają same klasowe zespoły ale i tutaj tak na prawdę drużyny pokazują na ile ich na prawdę stać. Sądzę że to jest ten moment w którym Real się przebudzi. Mają w swoim składzie takie gwiazdy jak Ronaldo, Di Maria, Benzema, Higuian, Kaka, Casillias czy Sergio Ramos i dzisiaj w końcu się powinnie się przełamać i strzelić 2 bramki minimum, bo jak wiemy Ajax jest mocny ale tylko w lidze Holenderskiej która jak wiemy nie może się w najmniejszym stopniu równać z hiszpańską.
✅95
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
LM
Spotkanie: MSK Zilina - Chelsea (hc 1,5-0)
Typ:2
Kurs: 2.00
Buk: Betsson
Analiza:
Witam. Walka Dawida z Goliatem. Zespół ze Słowacji kontra gigant z Londynu.
Kto wygra to starcie? Mam nadzieję,że zespół z Anglii. I to przynajmniej dwoma bramkami. Zlina jest w dobrej formie, pokonała Spartę Praga dzięki czemu znalazła się LM. Zlina wygrała 2 spotkania z ostatnich 5 ligowychChelsea zaczęła sezon jeszcze lepiej ,już na początku sezonu gromiąc rywali w Premiership. Wszystkie 4 spotkania ligowe zakończyły się dwu lub więcej bramkowymi zwycięstwami The Blues. Dzisiaj będzie podobnie. W ataku za pauzującego Didiera Drogbę wystąpi Daniel Sturridge ,którego chwali Ancelotti. Nie zagra również Frank Lampard Myślę ,że to jest rok Chelsea w piłce klubowej a to będzie pierwszy krok w stronę sukcesu! Lampard i spółka nie powinni mieć problemów z pokonaniem Zliny!:cool:
✅100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Milton Keynes - South ampton
Typ - Southampton wygra a suma goli w meczu powyżej 2,5
Kurs- 4,25
Buk - Gamebookers
Dzis w Angielskiej League One mecz pomiędzy Milton Keynes które zajmuje 11 miejsce w tabeli a 22 drużyną Southampton .
Liczę w tym meczu na gosci którzy fatalnie rozpoczeli rozgrywki bo jak do tej pory w 5 spotkaniach zgromadzili zaledwie 3 punkty przy 1 zwycięstwie 1 remisie i 3 porażkach !!!
Gospodarze jak dotąd u siebie niepokonani 2 mecze i 2 zwycięstwa a stosunek bramek 3:1 .Jeżeli chodzi o gosci to w dwuch wyjazdowych spotkaniach 1 zwycięstwo i 1 porażka ale za to stosunek bramek 4:1 czyli super!
Patrząc na statystyki pomiędzy nimi i tu własnie wielki + dla gosci gdzie na 9 spotkań mają 8 zwycięstw i 1 remis . W ubiegłym sezonie Southampton wygrało u nich 3:0 tak więc liczę na 3 punkty gosci i awans w tabeli z 22 na 15 pozycję . Zobaczymy co z tego wyjdzie !
⛔ 100
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Olympique Marseille - Spartak Moscow
Typ: X
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz grupy F ligi mistrzów pomiędzy francuskim zespołem Marseille a rosyjskim Spartakiem. Faworytem bukmacherów jest tutaj zespół z Marsylii. Jednak moim zdaniem zwycięstwo nie będzie łatwe i równie prawdopodobny jest remis lub nawet wygrana gości. Zespoły z ligi francuskiej ostatnio niewiele osiągają na arenach europejskich. Dodatkowo warto spojrzeć na kilka ostatnich meczów Olympique&#39;a, który od zremisował swoje dwa ostatnie pojedynki ligowe. Formą nie zachwyca. Liga rosyjska za to jest coraz silniejsza, a Spartak radzi sobie całkiem nieźle. Zespół z Moskwy prawdopodobnie będzie chciał wywieź 1 punkt z tego spotkania. Zatem będzie się bronił i atakował groźnymi kontrami. W związku z tym uważam, że typ na remis gości jest warty zagrania. Dodatkowo jak na remis to kurs 3,75 jest dosyć wysoki. Polecam.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Milton KeynesvsSouthampton
Typ: Under 2,5 bramek
Kurs: 1,88
Buk: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 20-45
Analiza:
Zaległe spotkanie angielskiej League One pomiędzy Milton Keynes Dons, a Southampton FC rozpocznie się dziś o 20-45. W tym meczu trudnym zadaniem jest wskazanie faworyta do wygrania, więc idzie na to, że trzeba poszukac innych rozwiązań. Jednym z lepszych rozwiązań co do tego spotkania uważam, że to może byc under, a to dlaczego? Gospodarze zajmują jak narazie 11 miejsce w lidze w stawce 24 drużyn, w meczach na własnym stadionie grają dobrze, ale nie zbyt rewelacyjnie, mają strzelone trzy bramki i jedną straconą. Ostatnie ich dwa mecze kończyły sie wynikami underowymi wiec dzis moze byc podobnie, poniewaz goscie pomimo słabszej lokaty w tabeli są druzyna lepszą. Pewnie mają problemy finansowe, ale na dwa wyjazdowe spotkania przegrali jedno, a w ostatnim meczu przegrali 1-0 z Swindown City, od dwóch kolejek nie moga wygrac meczu, warto przypomniec, ze trzy kolejki wstecz wygrali zdecydowanie 4-0 z Bristol Rovers, jednak mają bardziej wyniki underowe. Mecze h2h są bardziej korzytsne dla gości, ale ja dziś liczę na wyrównany mecz-powodzenia
✅88
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Nicolas Devilder - Lukas Rosol
Typ: Lukas Rosol
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza: Po grających teraz Sergeevie i Munoz De La Nava na kort wyjdą Rosol oraz Devilder. Rosol w Challengerze w Szczecinie jest już doświadczonym graczem, jednakże w poprzednim roku trafił już w 1 rundzie na Montanesa i ugrał w turnieju zaledwie 2 gemy. Teraz ma być lepiej, bo rywalem jest Nicolas Devilder. Devilder co prawda przeszedł kwalifikacje, ale grał w nich z Sieberem i Rochette, z którymi przegrać nie mógł. Zresztą, Rochette dostał Lucky Losera i zagrał w turnieju głównym, gdzie został zmiażdżony przez też słabego Sergeeva - ugrał 2 gemy. Rosol z kolei całkiem nieźle poradził sobie w US Open - w 1 rundzie kwalifikacji wyeliminował Rajeeva Rama, a w 3 Sugitę, który pokonał wcześniej Soedę i Wittena. Zawodnik bardzo wysoki, z dobrym serwisem, niezłą grą przy siatce. Wydaje się być w niezłej formie, na clayu niekoniecznie musi być gorzej, bo Rosol najwięcej gra właśnie na mączce. Szczecińska nie jest taka wolna, więc jest szansa na niezłą grę. Devilder to kiepski zawodnik i przegrywał ostatnio z bardzo słabymi graczami, kwalifikacje przeszedł, bo, jak już pisałem, nie było za bardzo z kim tam przegrać. Teraz Rosol powinien postawić mu wysokie wymagania i nie sądzę, by Nicolas potrafił go ograć.
✅95
 
K 65

konji

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - Sporting Braga
Typ: Arsenal strzeli więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Arsenal zaczął sezon wybornie. W dwóch spotkaniach na własnym stadionie zaaplikował rywalom łącznie 10 bramek, przy czym stracił zaledwie jedną. Faktem jest, że żadna z tych drużyn (Blackpool i Bolton) nie prezentuje umiejętności porównywalnych do Kanonierów, jednakże takie zwycięstwa budują. Naprzeciwko gospodarzy stanie dziś piłkarski Kopciuszek, druga ekipa minionego sezonu w Portugalii- Sporting Braga. Goście w eliminacjach trafili na przeżywającą akurat okropną zapaść drużynę Sevilli. Hiszpanie tracili w tym dwumeczu goli na potęgę, jednak i Sporting nie ustrzegł się błędów w obronie. To jeden z głównych argumentów przemawiających za wysokim zwycięstwem gospodarzy. Ponadto, większość piłkarzy wicemistrza Portugalii pierwszy raz zagra na tak wysokim szczeblu. I to od razu z takim rywalem! Na pewno będzie im towarzyszył ogromny stres, a w piłce nożnej może on być motorem napędowym dla... popełniania błędów. Arsenal, choć dysponuje stosunkowo młodym składem, ma w swoich szeregach zawodników ogranych na europejskich arenach (Nasri, Arszawin, Chamakh czy Rosicky) a także ogromne gwiazdy, jak Fabregas czy van Persie (którego z powodu kontuzji zabraknie dziś na murawie). Przewiduję pewną wygraną londyńczyków, okraszoną kilkoma golami.
✅137
 
D 103

dangerzone

Użytkownik
Spotkanie:B.Mattek-J.Goerges
Typ:J.Goerges
Kurs:1,75
Bukmacher:Betsson
Analiza ???? zisiaj o godzinie 19.00,rozpocznie sie spotkanie pomiędzy Amerykanką B.Mattek i Niemką J.Goerges w turnieju z cyklu WTA w Kanadzie(Quebec).Obie Panie będą walczyły o awans do 1/4.Wybrałem,ten typ z tego względu,ze kurs jaki został wystawiony na niemiecką tenisistkę w moim odczuciu jest mocno zawyżony.Po pierwsze dlatego,bo obie Panie dzieli 30 miejsc rankingowych Mattek(71)-Goerges(31),po drugie mimo,ze H2H to remis po 1,uważam,że nawierzchnia na której dzisiaj zmierzą się obie zawodniczki faworyzuje Goerges,bo właśnie na kortach typu Indoors niemka wygrała łatwo 6-4,6-3.Po trzecie warunki fizyczne również przemawiają za 31 rakietą świata-180 cm wzrostu,67 kg to warunki idealne,żeby dobrze prezentować sie właśnie na takiej nawierzchni.Dużo gorzej prezentuje się rywalka z za oceanu przy wzroście 1.65 waży tyle samo i stąd biorą sie jej dość słabe wyniki w grze singlowej,bo nadwaga na pewno w poruszaniu po korcie jej nie pomaga.Po czwarte obie zawodniczki grały w tym turnieju w zeszłym roku -Amerykanka dotarła do 1/4,a Niemka do 1/2 finału.Na pewno obie będą bardzo chciały powtórzyć osiągnięcie z zeszłego roku,żeby nie stracić punktów rankingowych,ale do następnej rundy awansuje tylko jedna z nich.Ja,tak jak wynika z analizy stawiam na Goerges,która dysponuje o wiele lepszym serwisem,lepszymi warukami fizycznymi,i co najważniejsze jest singlistką w przeciwieństwie do Mattek,która wieksze sukcesy osiąga w deblu.
⛔ 100
 
P 0

ptr

Użytkownik
Spotkanie: CFR Cluj - FC Basel
Typ: Strzelą obydwie drużyny gola w 1. połowie? TAK
Kurs: 4.60
Bukmacher: Bwin
Starcie drużyn o podobnym poziomie powinno być wyrównane. Cluj na poczatku sezonu w lidze rumuńskiej nie zachwyca, traci przede wszystkim dużo bramek (11 w 7 meczach). Goście także mają problemy z defensywą (12 straconych w 8 spotkaniach), ale jednocześnie imponują skutecznością. Z pewnością nie przyjadą na ten mecz zamiarem gry obronnej na 0:0. Faworytem moim zdaniem jest Bazylea, ale niesieni dopingiem kibiców gospodarze także powinni zagrać ofensywnie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że obie strony będą wymieniały się ciosami i w spotkaniu padnie dużo goli. Szczególnie jeśli jednej drużynie uda się szybko otworzyć wynik spotkania, powinniśmy wtedy nie oglądać gry zachowawczej i obstawiam, że do przerwy możemy być świadkami bramkowego remisu.
✅360
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Spotkanie: Malmoe FF - Helsingborgs IF
Typ: DW 1:0
Kurs:8
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
O 20 naszego czasu lider tamtejszej Allsvenskan ligi podejmuje u siebie wicelidera. Zespol Malmo gra u siebie dobra pilke. Pokonuja jak narazie niemal wszystkich. Na 11 spotkan u siebie w tym sezonie wygrali 10 i raz zremisowali. Strzelili u siebie w sumie 21 bramek i stracili 5. Przyjezdni na wyjezdzie maja bilans 5-5-3 w bramkach 12:8.
Dlugo wachalem sie nad 2:1 oraz 0:0 ale po dlugiej analizie statystyk zdecydowalem wybrac i zagrac 1:0. Dlaczego? Otoz:
- Malmo nie przegralo od 7 meczy.
- Od 4 meczy Malmo nie stracilo u siebie bramki.
- Nie przegralo u siebie w tym sezonie,
- od 9 meczy nie zremisowali u siebie,
- W zadnym meczu u siebie w tym sezonie nie stracili wiecej niz 2 bramki.
- 6 razy czyste konto u siebie.
Zespol Helsingborgs:
- W calym sezonie tylko w 3 meczach stracil 2 gole lub wiecej.
-Tylko w 3 meczach wyjazdowych strzelil 2 gole lub wiecej.
- Tylko w 2 meczach na wyjezdzie stracil 2 lub wiecej goli.
Oba zespoly muruja obrone i czesto graja na &quot;0 z tylu&quot;. Zespol Malmo jest mocne u siebie i pokonalo juz 10 z 11 przeciwnikow. Stracilo 5 bramek u siebie a strzelilo 21. Srednio na mecz u siebie : Strzela 1.91 tracac 0.45.
Helsingborgs srednio na wyjezdzie : Strzela 1.09 gola tracac: 0.73 !!
Nie wydaje mi sie zeby Malmo poraz pierwszy w sezonie przegralo przed wlasna publicznoscia. Owszem przeciwnik jest wymagajacy. Typuje ze oba zespoly zaczna mecz ostroznie. Mysle ze oba zespoly beda chcialy jak najszybciej strzelic gola po czym zamurowac obrone i zainkasowac 3 punkty. Jest to niewatpliwie mecz na szczycie i o prestiz. Stawiam jednak ze nie bedzie 0:0 ani 1:1 tylko ze Malmo skromnie i po bardzo ciezkim i wyrownanym meczu wygra jedna bramka. Jak bedzie dowiemy sie wieczorem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom