>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Włoch
19 15
Genoa - Alessandria
Alessandria
7.00
B365
Witam. Prawdę mówiąc nie przepadam za obstawianiem meczy pucharowych no ale jak spojrzałem na dzisiejsze spotkania to ten mecz aż szczypie mnie w oczy. To dzisiejsze starcie drużyny z serie A a drużyną z serie C może być ciekawe. Wydaje mi się że goście dziś powtórzą wyczyn z przed dwoch tygodni i wyślą gospodarzy z seri A do domu bez awansu. Wygrali z Palermo bez trudu 3-2. Dziś może być identyczna sytuacja gdyż są na fali wygrywają wszystkie ostatnie mecze i są liderem swojej ligi. Genoa zaś nie ma formy , zajmują strefę spadkową i nie zapowiada się na jakieś konkretne zmiany. Także warto spróbować postawić dziś na gości gdyż w spotkaniach pucharowych wszystko może się zdarzyć tym bardziej że same statystyki przemawiają na korzyść Alessandri. Kurs bardzo pięknie się prezentuje na ten typ także myślę że warto zaryzykować! Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 11

arjenx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy puchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach vs Werder
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.57
Bukmacher:

Witam, na dzisiaj proponuje mecz gladback - Werder over 2,5. Na ostatnie pięć spotkań tych zespołów trzy spełniały overa (2-1, 2-3, 4-1), a w dwóch brakowało jednego gola (1-1, 0-2). Ostatnie pięć meczy gladbachu pokrywa over 3,5, a grając u siebie strzelili kolejno 4 i 3 bramki ( w tym drugi przeciwko Bayernowi Manachium). Patrząc dalej w statystyki Borussia u siebie strzela 1,9 gola / mecz i traci 1,25 bramki / mecz. Werder na wyjeździe zdobywa 1,4 gola / mecz i traci 1,75 bramki / mecz. W tym sezonie Borussia u siebie odnotowała 75% overów, a Werder grając na wyjeździe 63%. Daje temu betowi ponad 70%, ale warto jeszcze poczekać na oficjalne składy.
Zły zapis (brak bukmachera)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Włoch
19 15
Genoa - Alessandria
Alessandria
7.00
B365

Witam. Prawdę mówiąc nie przepadam za obstawianiem meczy pucharowych no ale jak spojrzałem na dzisiejsze spotkania to ten mecz aż szczypie mnie w oczy. To dzisiejsze starcie drużyny z serie A a drużyną z serie C może być ciekawe. Wydaje mi się że goście dziś powtórzą wyczyn z przed dwoch tygodni i wyślą gospodarzy z seri A do domu bez awansu. Wygrali z Palermo bez trudu 3-2. Dziś może być identyczna sytuacja gdyż są na fali wygrywają wszystkie ostatnie mecze i są liderem swojej ligi. Genoa zaś nie ma formy , zajmują strefę spadkową i nie zapowiada się na jakieś konkretne zmiany. Także warto spróbować postawić dziś na gości gdyż w spotkaniach pucharowych wszystko może się zdarzyć tym bardziej że same statystyki przemawiają na korzyść Alessandri. Kurs bardzo pięknie się prezentuje na ten typ także myślę że warto zaryzykować! Powodzenia
Jak Palermo grało w 10tke od 22ej minuty i dało radę strzelić Alessandri dwie bramki to ja nie wiem gdzie Ty masz tutaj: &quot;Wygrali z Palermo bez trudu&quot; :-|
Z resztą Palermo ma nowego trenera który zmienił im chyba ustawienie i jeszcze nie do końca odnajdywali się w jego strategii. Oglądałem ten mecz i Palermo miało sporo sytuacji na gola tylko, że byli nieskuteczni. Genoa z serią 3 porażek także trener wystawia dzisiaj najsilniejszy skład
(3-5-2): 23 Lamanna; 24 Munoz, 8 Burdisso, 3 Ansaldi; 11 Figueiras, 20 Costa, 88 Rincon, 93 Laxalt; 22 Lazovic, 19 Pavoletti, 21 Pandev)
by wygrać i poprawić trochę morale w drużynie. Jak dla mnie ten typ jest bardzo mało prawdopodobny także uważajcie ludzie.
 
D 11

dawidps

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby County - Bristol City
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: b e t 365
Analiza: Dziś wziąłem pod uwagę mecz z zaplecza Premier League.
4 drużyna ligi Derby County zmierzy się z Bristol City znajdującą się na 19 miejscu. Piłkarze Derby przez 20 kolejek zdobyli 38 punktów, a ich dzisiejsi oponenci dokładnie 2 razy mniej. Dodatkowo goście to drużyna, która traci dużo goli, dali sobie wbić do tej pory 33 bramki, biorąc pod uwagę to, że Derby grają u siebie, a grając w roli gospodarza od początku ligi tylko raz nie strzelili choćby 1 gola można zakładać, że i tym razem coś ustrzelą co przełoży się oczywiście na ich zwycięstwo. Derby jako gospodarze od 3 października zdobywali komplet punktów, zatrzymali się dopiero w ostatniej kolejce kiedy to zremisowali 2-2 z liderem rozgrywek Brighton.
Uważam, że wszystkie w/w czynniki złożą się na zwycięstwo Derby County, a kurs 1.65 dość przyzwoity.
✅ 65
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberystwyth v Carmarthen Town
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2,65
Bukmacher: b e t s a f e
Analiza
Ciekawy mecz szykuje sie wieczorem w Walijskiej pierwszej lidze. Jest kilka powodow dla ktorych warto rzucic na ten mecz okiem na LIVE gdyz moze byc to spotkanie obfitujace w gole. Po pierwsze ekipa gosci to zespol ktory jest bardzo overowy (zreszta gospodarze tez czesciej zaliczaja over niz under). W lidze goscie maja srednia 3,4 gola na mecz a gospodarze 3,2 gola na mecz. Zespol z Carmarthen Town zalicza narazie ladny &quot;run&quot; z 11 spotkaniami pod rzad w ktorych padal over 2,5 gola i w ktorych tylko raz nie padl bts. W tych 11 meczach az 9 zakonczylo sie overem 3,5 gola. Gospodarze zdecydowanie wiecej przykladaja sie do defensywy, ale i tak w meczach domowych praktycznie zawsze traca bramke. Sytuacja w tabeli (gdzie oba zespoly maja tyle samo punktow i walcza o miejsce 6 - ostatnie w grupie &quot;mistrzowskiej&quot;) sprawi, ze obie ekipy beda chcialy wygrac ten mecz. Aberystwyth po ostatnim remisie z TNS zapewne podbudowany i zmotywowany, goscie po dwoch porazkach na wlasnym terenie w lidze i w pucharze beda szukac przelamania na wyjezdzie. Mysle, ze mecz moze eksplodowac w ladna strzelanine. Dodatkowo h2h tych zespolow tez mocno overowo szczegolnie na boisku dzisiejszego gospodarza. Jedyne co mnie lekko martwi to fakt, ze kursy na overy od wczoraj poszly w gore z poziomu 1,65 na 1,75... sprawdzilem kazde mozliwe info na stronach oficjalnych obu klubow ale nie znalazlem nic co by moglo jakos znaczaco zmienic przebieg tego spotkania. Jak bedzie zobaczymy, ale mysle, ze na LIVE warto ten mecz obserwowac. Powodzenia
ZWROT
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough - Burnley
Typ: Middlesbrough
Kurs: 1.91
Buk: Całoroczny

Jestem w robocie więc pisze na szybko bez jakiejś konkretniejszej analizy. Middle u siebie gra bardzo dobrze 7/2/1 bramki 16:2 w 10 meczach więc bardzo trudno jest im coś wbić na Riverside Stadium teraz są zdecydowanie w formie i pewnie chcą wrócić po 7 latach do PL. H2H też 5/1/2 też wskazuje na drużynę gospodarzy. Burnley ostatnio ciężko sapie dość długa seria bez 3pkt i wątpię by dzisiaj coś mogli ugrać. Mecz 2 drużyny z 5 - starcie na szczycie i Middle chcąc awansować musi golić takich rywali, żeby odskakiwać w tabeli. Przeciwko typowi może przemawiać tylko to, że Boro będą grali bez swojego środkowego napastnika ponieważ Nugent głupio złapał czerwo w ostatnim meczu z Birmingham w samej końcówce meczu puściły nerwy i uderzył jednego z piłkarzy Niebieskich. Na środku zagra pewnie Stuani chyba, że szanse dostanie Kike.
✅ 91
 
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Spotkanie: U. Madeira - Benfica
Typ: Benfica(-1)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie outsidera z walczącą o mistrzostwo kraju Benficą. Drużyna gospodarzy jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Fatalna forma w ostatnich meczach przegranych aż 0:6 z Fereira i 0:4 z Porto, dopiero 16 pozycja w tabeli z bardzo małą przewagą nad strefą spadkową. Różnica klas obu zespołów jest aż nadto widoczna i nie spodziewam się w dniu dzisiejszym żadnej niespodzianki. Benfica jest aktualnie najlepiej strzelającą drużyną w lidze portugalskiej. W 13 kolejkach zdobyli 31 bramek co daję wspaniałą średnią ponad 2 bramek na mecz. Za zwycięstwem gości przemawia też ich forma w ostatnich meczach. W lidze 5 ostatnich meczy to 5 zwycięstw, każde z nich z przewagą przynajmniej dwóch bramek. Dzisiaj również spodziewam się podobnego wyniku po dominacji drużyny gości.
⛔ 100
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Dyscyplina: Siatówka - CEV CUP M.
Spotkanie:Cannes - Aich Dob
Typ: DW 3:0
Kurs:1.74
Buk: Fortuna
W pierwszym spotkaniu obu ekip górą zwycięsko byli dzisiejsi gospodarze bardzo łatwo wygrywając wyjazdowe spotkanie 0:3 sukcesywnie do 15, 19 i 13.Nie spodziewam się dziś innego wyniku jak również łatwego i szybkiego zwycięstwa 3:0 przy takim kursie grzechem byłoby nie skorzystać.
Kiepska analiza
Nieregulaminowy bukmacher

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

palasz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gijon - Betis
Typ: Gijon wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W rewanżowym meczu o Puchar Króla Sporting, który przegrał pierwsze spotkanie 0-2, podejmie na własnym boisku gości z Sewilli. Sytuacja kadrowa gospodarzy wygląda o wiele lepiej. Szczególnie w ekipie Betisu prawdopodobnie nie zobaczymy dziś wieczorem wielu kluczowych graczy: Antonio Adana, Joaquina oraz dwóch podstawowych obrońców - Westermanna i Picciniego. Braki w formacji obronnej mogą znacznie ułatwić zadanie zespołu z Gijon, który i tak do tego meczu przystąpi z ofensywnym nastawieniem i jestem zdania, że wygra przynajmniej jedną z połów tego spotkania.
⛔ 100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Brighton
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher:
Analiza:
A ja tutaj nie widzę w żadnej z ekip faworyta i trudno mi ocenić kto wygra ten mecz dlatego idę w podział punktów i sobie zagram dzisiaj takiego singla za drobne bo ciężko z dzisiejszej oferty złożyć jakiś kupon który miałby szanse powodzenia.
Brighton super forma fakt, prowadzą w tabeli z 2 pkt przewagi nad wiceliderem, jednak &quot;Loftus Road&quot; to nie jest idealne miejsce do grania dla nich, ponieważ nie wywieźli stąd od dawna kompletu pkt.
Obserwuje QPR od kilku kolejek i widzę, że są na fali wznoszącej, dodatkowo nowym trenerem został J.F. Hasselbaink. Ekipa gospodarzy ma skład i potencjał by wrócić do Premier League i powinni zacząć grać na miarę oczekiwać i nie tracić pkt, żeby zacząć wspinać się w tabeli, jednak dziś o komplet będzie im ciężko z liderem dlatego myślę, że korzystnym wynikiem dla obu drużyn będzie remis.
Zły zapis (brak bukmachera)
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Astra
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ostatnim bezpośrednim spotkaniu 3 października Astra pokonała w Bukareszcie Dinamo 1-0. Była 59% czasu w posiadaniu piłki, oraz przeważała w sytuacjach podbramkowych aż 17 do 3. Strzałach na bramkę 7-1, strzałach niecelnych 10-2, rzutach wolnych 20-12, rożnych 9-1. Broniąc się zawodnicy z Bukaresztu otrzymali 6 żółtek. Jak widać Dinamo nie miało za dużo do powiedzenia, a 1 bramka to najmniejszy wymiar kary.
Pod koniec maja również grali na boisku Dinamo, gdzie Astra wygrała 2-0.
Jeszcze wcześniej w grudniu 2014 na własnym boisku Astra rozgromiła przeciwnika aż 6-1, do przerwy już prowadząc 4-0.
Nie wiem, jak Astra podejdzie do tematu pucharów, ale jeśli podobnie, jak do rozgrywek ligowych, widzę dużą szansę powodzenia typu.
⛔ 100
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Coppa Italia
Godzina: 19:15
Spotkanie: Genoa - Alessandria 2
Typ: Alessandria
kurs: 7,00
bukmacher: bet365
Typ ryzykowny, ale po takim kursie naprawdę warto zagrać. 1/8 finału Pucharu Włoch. Genoa u siebie podejmie lidera Serie C1 (trzeci poziom rozgrywkowy) - Alessandrię.
Genoa to 17 drużyna włoskiej Serie A. Obecny sezon nie należy do udanych dla podopiecznych Gasperiniego. W trzech ostatnich ligowych meczach drużyna z Genui nie zdobyła punktu, przegrywając u siebie z takimi potentatami jak Bologna i Carpi.. W tym momencie zespół Genoy ma zdecydowanie większe zmartwienia niż Puchar Włoch. Dlatego włoskie gazety przewidują, że zespół nie zagra dziś w podstawowym składzie, a całe siły poświęci na ostatni tegoroczny mecz z AS Romą. Jesli Genoa nie zdobędzie tam punktów może skończyć rok na miejscu spadkowym.
Odmienne nastroje panują w drużynie gości. W ostatnich pięciu ligowych meczach drużyna Alessandrii zdobyła komplet punktów, po drodze ogrywając jeszcze w wyjazdowym meczu Palermo 3-2. Największą gwiazdą zespołu jest napastnik Riccardo Bocalon, który w obecnym sezonie zdobył już 10 bramek. Warto jednak zwrócić uwagę również na Michele Marconiego. Ten 26-letni napastnik w meczach ligowych przeważnie pełni rolę jokera, swoje szansę otrzymuje w meczach pucharowych. I w spotkaniu z Palermo był bezapelacyjnie najlepszy na boisku, zdobył jedną bramkę, przy dwóch miał swój udział. Niegdyś uchodził za duży talent i jako nastolatek debiutował na boiskach Serie A w barwach Atalanty Bergamo. Kariera nie potoczyła się tak jak powinna, ale w drużynie z Alessandri Marconi pokazuje, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
Kolejnym aspektem jest niewielka odległość dzieląca oba miasta. 80 km, które goście musieli przebyć do Genui nie stanowi problemu, jeżeli chodzi o komfort podróży. Dodatkowym smaczkiem jest pokonanie lokalnego rywala.
Puchary lubią niespodzianki i dziś takiego właśnie możemy się spodziewać.
Powtórzony typ
⛔ 100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Uniao Madeira - Benfica
Typ: Benfica (-1)
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zalegle spotkanie pomiedzy szesnasta druzyna portugalskiej ekstraklasy a wiec Uniao Madeira ,a trzecia w tabeli druzyna z Lisbony.
Ekipa beniaminka z Madery zajmuje dalekie szesnaste miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 10 pkt czyli tyle samo co Academica zajmujaca pozycje nizej. Gospodarze spisuja sie na swoim boisku dosyc mizernie gdyz po 6 meczach u siebie statystyki przedstawiaja sie nastepujaco 2-2-2 i w bramkach 4:6.
Druzyna ze stolicy Portugalii potrzebuje zwyciestw gdyz po 12 kolejkach traca 6 pkt do Porto i 8 pkt do Sportingu czyli do ekip ktore jeszcze w tym sezonie nie przegraly. Ekipa Benfiki w tym sezonie zawodzi na wyjazdach gdyz z pieciu spotkan rozegranych w delegacjach wygrali trzy i dwa przegrali ,kolejno z Porto i dosyc pechowo z Arouca.
Trzy mecze wyjazdowe wygrali pewnie ,pokonujac kolejno 4:0 Tondele ,2:0 ekipe z Bragi i w ostatni weekend Vitorie Setubal 4:2.
Uwazam ,ze Benfika pokaze sie dzis z bardzo dobrej strony pewnie pokonujac ekipe z Madery roznica conajmniej dwoch goli ,polecam grac i zycze powodzenia!
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia

⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rennes - Toulouse
Typ: Rennes i +2,5 Bramki w meczu
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym dniu w którym są grane głównie mecze pucharowe, a one wiadomo rządzą się własnymi prawami postaram się oprzeć ten typ o ostatnie mecze grane w lidze. Gospodarze sa tutaj według mnie faworytami grają w tym sezonie lepsza piłkę co widać po pozycji w tabeli, gdzie Rennes zajmuje w miarę spokojne miejsce w środkowej cześć tabeli, gdzie goście są w sytuacje w której ważny jest każdy ligowy pkt. Dodatkowo gra na własnym boisku powoduje iż Rennes ma dodatkowe szanse na zwycięstwo. Dlatego też uważam iż mecz ten wygra Rennes. a czemu +2,5 a no dlatego iż uważam że Toulouse może tutaj strzelić bramkę. W ostatnim meczu ligowym w Sierpniu padł tutaj wynik 3:1. Dodatkowo w ostatnich 8 meczach Gospodarze zawsze tracili minimum jedną bramkę, a Goście na tym stadionie w ostaniach 5 meczach strzelali czterokrotnie. Miejmy nadzieje ze i tym razem ofensywa Toulouse nie zwiedzie i coś strzeli pokrywając overek.
⛔ 100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lorient - Dijon
Typ: Lorient -1,5 (handi)
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Widziałem, że jeden z moich kolegów bukmacherów wyżej wstawił ten sam mecz tylko, że bardziej asekuracyjnie. Ja idę trochę bardziej na ryzyko ale czy do końca? Jak można było przeczytać i zauważyć Dijon to lider 2 ligi, w sumie dobrze ale im głównie chodzi o awans do 1 ligi gdyż nie ukrywajmy przechodząc bądź nie Lorient trafią potem na Marsylię. Czy tułanka w środku tygodnia im jest potrzebna? - Wątpię. Ponadto goście przyjeżdżają dziś do Lorient bez Reynet(1 bramkarz 18/0), Bernard(10/0), Julien(17/5 - 2 najepszy strzelec), kapitan Varrault(df 17/2) i Tavares(18/7 - najlepszy strzelec) żeby tego było mało to brakuje również kontuzjowanych Riviere(5/0), Bela(15/2), Gastien(16/0), Marie(14/0) i Said(5/1). Diony(0/4) jest zawieszony. Lorient ma podejść do meczu bardzo poważnie. Dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy!
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stade Rennes - FC Toulouse
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: betsson
Analiza:
Oferta nie rozpieszcza, ale dziś natrafiłem na ciekawy mecz we francuskim pucharze pomiędzy Rennes i FC Toulouse, gdzie w H2H możemy zaobserwować, iż praktycznie co grę ten over pokrywają, a przynajmniej w ostatnich 5 meczach grając naprzeciw siebie. Nie chcę iść tutaj w stronę over+zwyciezca, gdyż obie drużyny bardzo często remisują i niewykluczony jest wynik 2:2, patrząc na statystyki obu drużyn. Ok, zaraz liga itd., wiemy, że w pucharach zwykle trenerzy nie puszczają w bój podstawowych jedenastek, ale czy tutaj też będzie podobnie? Grają naprzeciw siebie dwie drużyny z Ligue 1, które mogą nie zachwycać grą na przestrzeni ostatnich kilku spotkań, ale tutaj faworytem na pewno nie będzie zespół gości. Jeżeli uda im się jako pierwszym strzelić gola, to zakładam, że over zostanie dosyć szybko pokryty.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Brighton
Typ: over 11 rzutów roznych
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek spadkowicza angielskiej Premier League a wiec druzyna Queens Park Rangers z obecnym liderem Championship czyli ekipa z Brighton.
QPR mecze u siebie gra w kratke ,ostatnie 7 spotkan w roli gospodarza to na zmiane zwyciestwo badz remis ,jezeli chodzi o ekipe Brighton i ich gre w delegacjach to w ostanich osmiu spotkaniach zanotowali 2 zwyciestwa i az 6 remisow. Gdybym mial dzis obstawiac rezultat meczu to kierowal bym sie w strone remisu tym bardziej ,ze nawet ostatnie pojedynki h2h kiedy to ekipa QPR byla gospodarzem rowniez padaly wyniki remisowe lecz dzis ide w kierunku rzutow roznych bo ta statystyka wypada rowniez korzystnie!
Mianowcie w 5 ostatnich meczach u siebie QPR nabilo kolejno : 5,11,5,8,6 rzutow roznych. Zas ich dzisiejszy rywal w 5 ostanich meczach w delegacjach notowal 7,9,2,5,4
cornerow. Poza tym obie druzyny preferuja ofensywny styl gry tak wiec dzis nie powinno zabrac wielu sytuacji pod bramka a co za tym idzie sporej ilosci rzutow roznych. Mysle ,ze mecz jest warty ryzyka i zagrania takze zycze wygranych i powodzenia!
PS. Prosze o usuniecie poprzedniego posta gdyz nie zauwazylem wczesniej podanej analizy dotyczacej tego samego typu ,dzieki.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Ipswich
Typ: Ipswich i powyżej 2,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po dniu odpoczynku wracam do pisania analiz. Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie angielskiej Championship pomiędzy 17 Fulham i 6 Ipswich. Wszystko w dzisiejszym meczu wszystko przemawia za gośćmi z Ipswich którzy wygrali 4 z 5 ostatnich pojedynkow pomiędzy tymi drużynami i są w dobrej formie. Jednak jak to bywa w róznych rozgrywkach w Anglii zdarzają się rózne niespodzianki. Jednakże w tym meczu postanowiłem zagrać na Ipswich i over bramek. Obie drużyny overowe w ostatnich 2 meczach pomiędzy nimi padło 3 bramki i wygrywała drużyna Ipswich. Myślę że dzisiaj będzie podobnie, ponieważ myśląc o awansie drużyna Ipswich musi z rywalami z dolnej częsci tabeli wygrywać.
✅ 250
 
N 0

nokdawn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Ipswich
Typ: Fulham wygra mecz
Kurs: 2,88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj w meczu Fulham - Ipswich faworyt wydaję się jeden - Goście. Drużyna Ipswich w ostatnich 5 kolejkach wygrała 3 z 5 meczy w sumie zdobywając 10 pkt, trzeba również wspomnieć, że goście wygrali ostatnie 3 mecze na wyjeździe bardzo pewnie. Jednak ja skłaniam się ku gospodarzom, którzy wyjdą dzisiaj prawie najlepszym składem. Drużyna Fulham w ostatnich 5 meczach nie wygrała żadnego meczu, remisując 3, a więc punktowo zdobycz w ostatnich meczach jest fatalna. U siebie gospodarze są bardzo bramkostrzelni, lecz problem jest z obroną. Stawiam na Fulham ponieważ myślę, że dzisiaj jest ostatni gwizdek dla nich, aby zacząć piąć się w górę. Przecież była drużyna Premier League nie może pozwolić sobie na miejsca 15-20.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Puchar Włoch
Data, godzina: 15.12.2015 21-00
Spotkanie: Inter Mediolan - Cagliari
typ: Ht/Ft: Inter/Inter
kurs: 2.10
buk: bet365
Analiza:
W 1/8 rozpoczną zmagania piłkarze Interu w pucharze Włoch. Na początek zadanie wydaje się niezbyt trudne, bo rywalem jest zespół vicelidera Serie B, zespół Cagliari. Goście w zeszłym sezonie spadli z serie A, mimo dobrej postawy w końcówce sezonu (trzy zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach). W tym sezonie są na najlepszej drodze do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej, bo po osiemnastu meczach zajmuja drugie miejsce za Crotone z trzypunktową stratą. Ale Cagliari musi też oglądać za siebie, bo za nimi już czają sie inne zespoły, m.in. Bari czy Novara. Dziś udają się do Mediolanu by rywalizować ze świetnie spisującym sie w tym sezonie Interem, który jest liderem Serie A. Mało kto spodziewał się aż tak dobrej postawy niebiesko-czarnych, wszak ostatnie lata nie były w ich wykonaniu najlepsze. Ten sezon może być przełomowy, bowiem od pięciu lat brakuje ich w Lidze Mistrzów, a i nie zawsze potrafili zakwalifikować się nawet do Ligi Europy. Inter gra bardzo dobrze i w lidze zaliczył zaledwie dwie porażki - z Fiorentina u siebie 1-4 i w Napoli 1-2. W szesnastu meczach zanotowali najwięcej wygranych w całej lidze, bo aż jedenascie. Jeśli zaliczyć interowi jakies wpadki to tylko wyjazdowe remisy z Sampdorią i Palermo, ale za to potrafili zdobyć trudne tereny w Udinese czy Turynie, a u siebie wygrali z Romą i Milanem. Wogóle u siebie grają swietnie, bo poza porażką z Violą nikt inny nie zdobył tam nawet gola, a punkty urwał im tam tylko Juventus. Inter zrobił z Giuseppe Meazza prawdziwą twierdzę, którą nie potrafiły zdobyć najlepsze ostatnimi laty ligowe zespoły, więc nie spodziewam się by to uczynił grający na zapleczu serie A zespół Cagliari. Inter nie gra w tym sezonie w europejskich pucharach więc nie jest obciążony graniem meczy co trzy dni, co daje piłkarzom sporo czasu na regeneracje sił i spokojny trening. To na pewno spory atut Interu nie tylko w dzisiejszym meczu, ale nad innymi rywalami w walce o Scudetto. Moim zdaniem dziś Inter znów potwierdzi swoją świetną dyspozycję w tym sezonie z zespołem na pewno słabszym. Dziś oba zespoły wystąpią w osłabionych składach, ale jak patrze na skład Interu to i tak jestem pod wrażeniem - Babiany, Jesus, Kondogbia, Montoya, Nagamoto czy Palacio to zawodnicy którzy na przestrzeni całego sezonu są ważnymi graczami Interu. Moim zdaniem dzis Inter pewnie awansuje do ćwierćfinału. Stawiam na prowadzenie Interu już do przerwy, a później kontrolowanie przez nich meczu.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom