>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 15. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Seoul SK Knights - Seoul Samsung Thunders
Typ: Seoul Samsung Thunders(-3)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Nie lubie grać KBL w poniedziałki ale takiej lini przy doskonałej dyspozycji Thunders nie mogę ominąć.Chłopaki grają ostatnio świetnie mijając rywali jak pachołki.Knights ostatnio również zaskoczyli in plus ale w ich przypadku nie jestem do końca przekonany.W meczu przeciwko Anyang Dawid Simon i Spencer zdobyli łącznie ponad 50pkt.Przy całym szacunku dla jednego i drugiego ale drugi raz z rzędu takiego wyczynu nie powtórzą.W ogóle nie wierze w serie 3W Knigts, oni nie mają odpowiedzi na Rattliffe i Stevensona.W ostatnim meczu przeciwko Knights Rattliffe wykręcił 22 zbiórki.Trzy razy spotykali się już w tym sezonie i trzy razy wygrali Thunders.Oczywiście to jest takie dziecinne pisanie ale jedno jest pewne, Thunders mają patent na Knigst i wątpie by coś się zmieniło.Reasumując Thunders po katastrofalnym ostatnim sezonie ten traktują już poważnie i ich celem są playoffy.Mając dwójke doświadczonych czarnych i dobry sort koreańców ta ekipa może by czarnym koniem tego sezonu.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Koszykówka, NBA
01.00
Indiana Pacers – Toronto Raptors
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: betathome

Nie ma co, trzeba grać.! Konferencja Wchodnia, Indiana Pacers na 5 ostatnich starć wygrała tylko raz! u siebie z Miami Heat (+13 pkt.). Nie wiem skąd ta nagła załamka formy, ale jest faktem. Zaczęło się od słabego wyjazdu do Oregonu z Blazers (-15 pkt.), dalej tyły po dogrywce z Utah Jazz (-3 pkt.), na własnej hali z GSW (-8 pkt.), a potem w niegościnnym Detroit (-22). Statystyki pokazują że siadła ewidentnie defensywa, bo poza Heat dali sobie wrzucić kolejno -123, -110, -131, -118 pkt. Trochę słabo jak na poziom przeciwników, których mieli. W tym samym czasie co Indiana zbierała lanie, Dinozaury przegrały co prawda z wspomnianym GSW (-3 pkt.), ale już w kolejnych 4 spotkaniach rozprawiły się z Lakers +9 pkt., z mocnym Spurs +3 pkt. z Milwaukee Buks +7pkt. i spokojnie z Philadelphia +20 pkt. W żadnym z tych wygranych meczów z rzędu Raptors nie dali sobie za wiele punktów nawrzucać, i tylko silniejsze Spurs potrafiło zaledwie zbliżyć się do setki (94 pkt.). Patrząc na statystyki % rzutów za 2’ na korzyść koszykarzy z Kanady [z Spurs 63%, Lakers 51%, Buks 54%], gdzie skuteczność Indiany [z Blazers 43%, Utah 43%, dopiero z Detroit poszaleli i osiągnęli 57%] za linii czerwonej również % znacznie lepiej wypadają w ostatnim czasie Goście z Toronto, patrząc po Chłopach dziś do walki to widzę też przewagę z ustawieniu obrony i w konsekwencji Zbiórkach. Z przodu zobaczymy jak będzie szło, jedni i drudzy mają swoje atuty. H2H licząc tylko rok 2015, wszystkie trzy pojedynki wygrało Toronto!, ostatni z końca października zakończył się zwycięstwem Raptors 106:99. Ja w to wchodzę i czekam na mecz.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Włoch
Spotkanie Inter-Cagliari
Typ: Inter wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.40
Buk Unibet
Godz: 15.12.2015/ 21:00
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach pucharu Włoch w którym Inter Mediolan podejmował bedzie drużynę drugoligowego Cagliari, gospodarze są moim zdecydowanym faworytem do wygranej jak i awansu do następnej rundy tych rozgrywek , tym bardziej iż ostatnio są w bardzo wysokiej dyspozycji , w lidze wygrali aż 7 z ostatnich 8 meczów i są liderem Serie A, na swoim stadionie mylą się bardzo rzadko, w ostatniej kolejce ligowej rozbili na wyjeździe druzynę Udinese a myślę że Udinese jest znacznie silniejsze aniżeli grające na zapleczu Włoskiej ekstraklasy Cagliari, gosćie co prawda też rzadko przegrywają,ale nie zmienia to faktu że w obecnej formie , dla mnie faworytem do zwycięstwa jest tylko i wyłącznie jeden, postawiłbym na wygraną zespołu gospodarzy oraz na wynik 2:1, może 3:1 , myśle ze gosćie też tutaj bramkę zdołają strzelić.
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Brighton
Typ: 2
Kurs: 2.88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zajrzyjmy do 2 ligi Angielski piłki. Lider- Brighton posiadający 42 punkty podejmuje na wyjeździe drużynę QPRu zajmującą 13 miejsce w Championship.
QPR na własnym stadionie jeszcze nie przegrał z Brighton , zazwyczaj mecz kończył się remisem lub wygraną gospodarzy. Lecz kiedyś musi być ten pierwszy raz. 2 ligę Angielską można porównać do Polskiej Ekstraklasy gdzie wszystko się może zdarzyć, lecz w Tym wypadku goście są w sporej formie i aby utrzymać pozycję lidera muszą ograć rywali.
Kurs jest spory lecz ryzykowny ????
Pomoglem? Podziękuj! ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30 AM
Detroit Red Wings v Buffalo Sabres
@Dylan Larkin
score (3.00)
Betsson
Dzisiejszej nocy czasu polskiego na Joe Louis Arena dojdzie do starcia Red Wings z Sabres. Czerwone Skrzydła są niewątpliwie faworytem tego starcia. Ekipa z Detroit notuje kapitalną serię 13 spotkań bez porażki w regulaminowym czasie gry co oznacza, że podopieczni Jeffa Blashilla mają dziś kolejną, sporą szansę kontynuować marsz po 14 pojedynek ze zdobyczą punktową. Rywal absolutnie w zasięgu ręki gospodarzy choć Szable, bliski rywal z dywizji atlantyckiej, wyjadą dziś na tafle w Michigan uskrzydlone po zwycięstwie we własnych ścianach z Los Angeles Kings. Mecz zapowiada się więc bardzo interesująco. Mój typ leci dziś w stronie Dylana Larkina. Mimo, iż wspólnie z Tomášem Tatarem oraz Gustavem Nyquistem jest z dorobkiem 11 trafień najlepszym strzelcem zespołu to w moim przekonaniu z tej całej trójki prezentuje się najlepiej. Urodzony w Waterford 19-letni Amerykanin jest jednym z objawień tego sezonu. Larkin od wygranego meczu z Nashville nie zaliczył trafienia więc od 3 meczów nie powiększył swojego dorobku bramkowego. Jestem przekonany, że tej nocy to nastąpi i znajdzie drogę do bramki, która nie jest zbyt dobrze strzeżona przez gości w tym sezonie.
⛔ 100
 
T 4

trotyl33

Użytkownik
Hokej NHL
Godz. 01.05
EDM OILERS @ BOS BRUINS
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: BET365
Analiza:
Edm oliers zdobywają gole przeważnie u siebie za sprawą Andersa Nilssona. Gra bez niego wyglada zupełnie inaczej. Choć jutro nic nie wskazuje aby gwiazda Oliers miała nie zagrać, za faworyta uważam Bos Bruins, którzy ostatnio są zdecydowanie w formie, szczególnie groźni u siebie. A właśnie jutro oni bedą gospodarzami.
Powodzenia ????
kiepska analiza
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning
TB Lightning ML @ 1,80 Pinnacle

Ok, może i Tampony sezon zaczęli bardzo słabo, ale mimo to jest to drużyna z ogromnym potencjałem. Nie wierzę że ten dołek potrwa nie wiadomo ile, bo przecież w końcu muszą odbić się od dna. Dlaczego akurat dziś? Grają z Kurtkami, którzy sezon rozpoczęli fatalnie, później efekt nowej miotły w postaci Tortsa zaczął działać, jednak powoli wszystko wraca do poziomu wyjściowego. Na ostatnie 7 spotkań, tylko jedna wygrana. Dziś w bramce totalny no name czyli Korpisalo. Pierwszy mecz w NHL i wiadomo, może zacząć jak Sparks z Leafs czyli shootout&#39;em ale bardzo w to wątpię. Naprzeciw piekielnie mocna defensywa która da mocno Finowi w kość. Dziś pewne 2 punkty jadą na Florydę.
Zły zapis typu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Hokej NHL
Godz. 01.05
EDM OILERS @ BOS BRUINS
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: BET365
Analiza:
Edm oliers zdobywają gole przeważnie u siebie za sprawą Andersa Nilssona. Gra bez niego wyglada zupełnie inaczej. Choć jutro nic nie wskazuje aby gwiazda Oliers miała nie zagrać, za faworyta uważam Bos Bruins, którzy ostatnio są zdecydowanie w formie, szczególnie groźni u siebie. A właśnie jutro oni bedą gospodarzami.
Powodzenia ????
ok, ja wiem że to nieodpowiedni dział na mój post i że poziom tego forum spada na łeb ale jeśli czytam że:
Edm oliers zdobywają gole przeważnie u siebie za sprawą Andersa Nilssona. Gra bez niego wyglada zupełnie inaczej.
to mam ochotę zayebać baranka w ścianę. No bo przecież Nilsson to bramkarz, który za strzelane bramki przez swoich napastników nie odpowiada. Po za tym do statusu gwiazdy brakuje mu naprawdę dużo, tak więc kolejna bzdeta. Takie &quot;analizy&quot; powinny być minusowane jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, bo o zgrozo, ludzie którzy stawiają prawdziwe pieniądze zasugerują się wypocinem takiego nieletniego usera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chicago Bulls vs. 76&#39;s
Typ: Pau Gasol over 16.0 pkt - 1.85/unibet

Ostatnie występy Hiszpana wskazują na to, że forma z Eurobasketu powoli wraca a Gasol znów staję się liderem ofensywy Byków. Ostatnie 5 spotkań to: 18, 24, 16, 22 oraz 13 pkt co daje nam średnią powyżej 16. Warto wspomnieć, że w spotkaniu z Hornets zaliczył tylko 13 pkt jednak tam było widać, że mecz odbywał się na obwodzie. Dzisiaj szykuję się pojedynek pod koszem z młodym Okaforem a czasami z Noelem. Obaj zawodnicy są bardzo młodzi i przewyższają warunkami fizycznymi Gasola jednak trzeba pamiętać, że Hiszpan słynie przede wszystkim z wysokiego IQ boiskowego oraz świetnego rzutu Mid Range gdzie nie zawsze obrońcy do niego wychodzą. Jeżeli by spojrzeć na cyfry: 16, 24, 27 oraz 17 to ostatnie występy przeciwko 76&#39;s. Dzisiaj wiele par oczu będzie skierowanych na D.Rose gdyż wróci on bez z maski i bez włosów jednak ja swoje oczy kieruję na Gasola, który w ostatnim czasie zaczął znów grać bardzo dobrze i trafia za 3 (co może być wielką bronią przeciwko Okaforowi, który nie będzie za nim tak głęboko wychodził). Na moje linia troszeczkę za nisko gdyż 18 pkt to minimum jakie moim zdaniem zrobi dziś Gasol. Powodzenia!
Zły zapis typu
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Washington Wizards
Typ: Memphis Grizzlies
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tragiczne jest te Wizards, a bez Beala to już w ogóle. Nie widzę dla nich szans w tym meczu. Memphis wczoraj nieźle pokpiło sprawę w Miami trwoniąc 10 punktową przewagę w samej końcowce, więc motywacja będzie dzisiaj podwójna. Matt Barnes ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, więc także powien i tej nocy swoje dołożyć. Jest ławka która może zrobić różnicę czego nie można powiedzieć o gościach. Dodatkowo nigdy nie przegrali z Czarodziejami 2x pod rząd u siebie, więc i dziś nie przegrają. Polecam.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30 am.
Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
Wings over 2,5 Goals
(1,67) Unibet
Dzisiaj niestety oferta niezbyt bogata w meczach, ale ja jednak sobie wybieram spotkanie w Detroit. Gdzie tutejsze Skrzydła będą gościć Szable. Ekipę, która ostatnio dość szczęśliwie wygrała spotkanie z Królami. Pierwsza tercja Króli, tragiczna, dawno nie widziałem tak zniechęconej drużyny w tej fazie meczu. Może byli zmęczeni dniem wcześniejszym gdzie toczyli bój w Pensylwanii gdzie wygrali po karnych. Nie wiem, ale z takimi ekipami pokroju Szable, nie powinno im się zdarzać żeby te mecze przegrywać. Tamten mecz to historia. Wracając do dzisiejszego meczu to też nie ma się co rozpisywać. Skrzydła, to bardzo doświadczony team, mający w swoim rosterze mnóstwo ogromnych doświadczonych jak i uzdolnionych graczy. Nie wolno im zarzucić fuszerki w meczach, bo niemal każdy mecz to ciężka praca, ale dzisiaj mimo że dostają rywala z dolnej półki to mogą sobie pozwolić na lekką zabawę. Nie powinni przegrać, ale też nie mogą lekceważyć. Zauważyłem niestety że ci z górnej półki często sobie na dużo pozwalają ekip z dolnej części tabeli. Wings, na pewno w tym meczu będą dominować. Czasem może i nie oddają tych strzałów na bramkę dużo, ale są bardzo skuteczni. Patrząc na stosunek spotkań z Szabelkami u siebie na 5 meczy, to 4 razy były linie pokrywane, bez problemu. Dlaczego mieliby tego nie powtórzyć dzisiaj? Grunt to żeby iść za ciosem.. a pełny będzie talerz ???? . Tatar, Nyquist na pewno coś dzisiaj dołożą... a jak nie oni, to są inni ale bez sensu jest wymawiać po kolei.
⛔ 100
 
kovalenko 0

kovalenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern - Darmstatd
Typ: over 2.5
Kurs: 1.43
Bukmacher: Betsson
Analiza:
We wtorkowy wieczór na stadionie w Monachium dojdzie do pojedynku w ramach pucharu Niemiec między Bayernem a beniaminkiem Bundesligi - Darmstad. Bawarczycy są zdecydowanym faworytem. Zarówno jedni jak i drudzy w drodze do tego etapu rozgrywek spełniali linię ponad 2,5 bramek zawsze, teraz nie powinno być inaczej skoro spotyka się świetnie dysponowany Bayern grając u siebie z przeciętniakiem jakim jest Darmstad. Rywal mistrzów Niemiec absolutnie w zasięgu do zaaplikowaniu minimum trzech bramek, jak z resztą miało to miejsce w rundzie jesiennej Bundesligi. Mecz zapowiada się więc spokojnie z kilkoma bramkami. Mój typ idzie w stronę Lewandowskiego, który lubi strzelać sporo bramek średniakom. Uważam, że Robert i spółka rozbiją rywali, a jeśli ze względu na mecz pucharowy Guardiola nie wystawi optymalnego składu, wtedy jestem pewny, że kilku zawodników będzie się chciało pokazać a to gwarancja bramek, bądź woda na młyn dla gości, którzy będą szukać goli. Tak czy siak ktokolwiek zagra w składzie jest to mecz pucharowy bez kalkulacji, Goście muszą wygrać jeśli chcą awansować, więc mecz na pewno będzie otwarty. Bayern tuż przed końcem rundy będzie chciał szybko skończyć mecz więc są duże szanse, że jeszcze przed przerwą sam zdobędzie trzy bramki. Właściwie patrząc na te dwie drużyny nawet bez szczegółowej analizy, każdy z graczy widzi tutaj mecz obfitujący w bramki, stąd taki niski kurs, aczkolwiek skusił mnie do zagrania właśnie niego.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Boston - Edmonton
Typ: Marchand strzeli + Boston ml
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Boston Bruins z Edmonton Oilers. Faworytem tego spotkania jest Boston , ktory od jakiegos czasu znajduje sie w bardzo dobrej dyspozycji. Na ostatnie 10 meczow wygrali 7, 2 z nich przegrali po regulaminowym czasie gry, a jeden z Nashville tylko 1 bramką. 35 punktow na przeciw 28 Edmonton, ale i 2 mecze mniej, takze roznica jest znaczna. Dodatkowo 2 ofensywa NHL z 91 bramkami na koncie wiec w tym aspekcie sa mocni. Boston jest na tyle ofensywna druzyna ze ciezko wytypowac kto strzeli gola, bo wiele zawodnikow ma po ok 10 bramek, ale Marchand wybija sie z 14. Mniej maja Bergeron czy Krejci ale kurs jest nizszy. Marchand gra w 1 piatce wiec szanse swoje bedzie miał. Oilers ostatnio tez dobra forma bo 5 zwyciestw z rzedu, ale tylko 1 na wyjezdzie (ogolnie 2 na ost 10). Dzis plus z bramkarzem rezerwowym Talbotem ktory tez lubi sporo wpuszczac, wiec raczej niespodzianki nie bedzie, choc over faktycznie moze byc. Licze przede wszystkim na Marchanda, ze powiekszy swoj dorobek bo jest w dyspozycji (7 bramek w 10 ostatnich).
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy DFB-Pokal
Godzina 19:00
Borussia MG : Werder B
- over 4.5 gola
- 4.33
Bet365
1/8 Pucharu Niemiec i mecz Borussii M&#39;gladbach z Werderem , gospodarze ostatnio w fatalnej formie i dwa ostatnie mecze czyli jeden w fazie grupowej LM z MC dostają baty 4:2 no i liga i mecz z Leverkusen i 0:5 pokazują że z obroną coś nie tak , Werder natomiast w lidze dwa remisy po 1:1 ale wcześniej porażki 0:6 z Wolfsburgiem i 1:3 z Hamburgiem tak więc też obrona pozostawia wiele do życzenia stąd też mój typ na wysoki over , ale to nie jedyny powód mojego typu bo zaglądając do H2H i mecze tu na Borussia-Park pomiędzy nimi to wszystko wskazuje na to iż Werder nie za bardzo dobrze wspomina te mecze i tak dwa ostatnie to wyniki 4:1 a było też 5:0 czy 4:3 , mecze pucharowe jak wiemy to nie liga i wszystko się może zdarzyć dlatego też liczę że gospodarze powinni zadość uczynić swoim fanom za bolesne porażki a goście no cóż też powinni powalczyć tym bardziej że H2H pokazuje że gole tutaj także w każdym meczu zdobywali stąd liczę na otwarte widowisko z sporą ilością bramek !
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lorient - Dijon
Typ: Lorient -1 AH
Kurs: 2,23
Bukmacher: uni
Analiza:
Dijon to lider drugiej ligi który zdaje sobie sprawę, że nie da rady wygrać pucharu bo na swojej drodze będzie miał coraz trudniejszych rywali jak Marsylie czy Toulouse/Rennes a dalej pewnie PSG. Trener postanowił odpuścić puchar i na dzisiejszy mecz wystawia rezerwowy skład. W drużynie gości zabraknie takich graczy z pierwszego składu jak: Bernard, Jullien, Reynet, Tavares, Varrault... oraz Diony będzie zawieszony a Bela, Gastien i Marié są kontuzjowani.
W tej sytuacji Lorient - (8 drużyna pierwszej ligi) powinien odnieść pewne zwycięstwo.
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga Sagres
Godzina:
22:00
Spotkanie:
CF Uniao Madeira - Benfica Lizbona
Typ:
Obie drużyny strzelą gola: NIE
Kurs:
1.61
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Benfica 3. miejsce w lidze, ze stratą już 8 punktów do Sportingu, dzisiaj może (musi!) zniwelować stratę do 5 oczek. Wystarczy tylko wygrać z przeciwlegle położoną w lidze drużyną gospodarzy ;)
Gospodarze - CF Uniao Madeira, po 20 lata wrócili wreszcie w tym sezonie do portugalskiej ekstraklasy, ale nie powiedziane, czy na długo.
Ostatnie 5 meczów u siebie: WLLDD, bramki 2-5.
Wygrana z ostatnią w lidze Tondelą 2:0 tylko potwierdza, że z kolei ostatni w lidze beniaminek jest totalnym autsajderem najwyższej klasy rozgrywkowej ojczyzny Eusebio. Ogólnie w tym sezonie Uniao Madeira strzeliła 7 goli w 12 meczach (mniej ma tylko ostatnia Tondela - 5).
Benfica natomiast w ostatni 5 meczach na wyjeździe: WWWLL, bramki 10:4. W poprzednim meczu wygrana z Vitorią Setubal 2:4 Benfica, co może lekko zaniepokoić jeśli chodzi o zachowanie czystego konta przez Benficę, warto jednak dodać, że Vitoria w 13 meczach aktualnego sezonu strzeliła już 23 bramki, a więc tylko 1 mniej niż prowadzący Sporting. Także strata 2 goli w potyczce z tak bramkostrzelną drużyną nie jest żadną ujmą.
Ponadto taki bet to również moje zabezpieczenie przed remisem 0:0, którego nie wykluczam.
Dla odważniejszych: 2.00 na wygraną Benfici do zera.
Powodzonka! ????

Aha, i mam nadzieję, że mi Moderatorzy wybaczą, ale podobnie jak Kamillo13, chciałem zwrócić uwagę na tok myślenia co niektórych (robię to w swoim poście z typem dnia, żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać tematu):
Spotkanie: QPR - Brighton
Zajrzyjmy do 2 ligi Angielski piłki. Lider- Brighton posiadający 42 punkty podejmuje na wyjeździe drużynę QPRu zajmującą 13 miejsce w Championship.
Może i się czepiam, ale podejmuje się tylko u siebie, nie można podjąć gości w ich domu ;)
Kurs jest spory lecz ryzykowny ????
To bardzo zachęcające lecz przekonałeś mnie ;) PIONA!
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
th14 42

th14

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chiny: CBA
Godzina:
12:35
Spotkanie:
Shenzhen Leopards - Tianjin Lions
Typ:
Shenzhen z handicapem -13,5
Kurs:
1.91
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Za godzinę rozpocznie się mecz w chińskiej lidze CBA w której zmierzą się ze sobą dwie zupełnie różniące się od siebie drużyny, w wielu czynnikach.
Zacznę od lwów, jest to drużyna która na wyjazdach nie wygrała żadnego meczu z 8 możliwych. Mają najgorszą defensywę w lidze, w szczególności na wyjazdach, są drugą drużyną od końca jeżeli popatrzymy na statystyki rzutowe, można powiedzieć, że nic a nic za nimi nie przemawia aby zdołali postawić się drużynie z Shenzhen.
Natomiast drużyna z Shenzhen to zespół, szczególnie w domu bardzo poukładany, wygrała 7 na 9 meczy. Grała już z podobnymi, lecz lepiej grającymi drużynami od Tianjin i rozgromiła je z przewagą 22 punktów.
Teraz h2h, czyli kompletna dominacja Shenzhen, 3/4 meczy wygrana z przewagą ponad 13 punktów.
Powodzenia!
Jeżeli skorzystałeś z tego typu, kliknij &quot;+dzięki&quot;, to motywuje ;).
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy puchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach vs Werder
Typ: Borussia over 1.5 gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa gospodarzy.
Borussia od paru juz tygodni gra bardzo ladna dla oka pilke.
Ostatnio fundowali dosc mocne wyniki i nie chodzi mi tylko o Bundeslige ale takze o Lige Mistrzow.
Borussia nie przegrala zadnego z dwoch spotkan z Juve,rozbili Seville i grali jak rowny z rownym z Manchesterem City.
Zaledwie tydzien temu rozbili u siebie Bayern Monachium 3:1,tak wiec jak widac nie pieprza sie za przeproszeniem w tancu.
W ostatniej kolejce jednak doszlo do dosc dziwnej sytuacji,na Bay Arenie Borussia polegla az 0:5,co moze dziwic zwlaszcza,jesli popatrzymy na ostatnie wyniki Bayeru,ktory nawet w LM nie radzil sobie z druzynami pokroju BATE czy nie potrafili wygrac z rezerwami Barcy u siebie w meczu,ktory decydowal o awansie z grupy.

Dzisiaj na Borussia-Park zawita Werder,ktory jest daleki od formy.
Zespol zaskoczyl wygrywajac w Augsburgu 2:1,potem jednak dostal lanie od Wolfsburga przegrywajac 0:6,nastepnie lepszy okazal sie HSV,ktory przyjechal i wygral w Bremie 3:1.
Pozniej Werder gral o 6 punktow z VfB,mecz zakonczyl sie remisem 1:1.
W ostatniej kolejce Brema podejmowala u siebie Koln,mimo prowadzenia 1:0 i rzutu karnego,ktory byl szansa na podwyzszenie wyniku nie udalo sie wygrac ostatecznie tylko remisujac 1:1.

Borussia juz ma z glowy europejskie puchary,poniewaz w grupie zajeli ostatnie miejsce ale nie maja sie czego wstydzic,poniewaz walczyli z silniejszymi rywalami jak rowny z rownym.
Teraz moga sie skupic na walce o pierwsza &quot;4&quot; w lidze,na razie maja 5 miejsce ale maja tyle samo pkt co Wilki.
Werder raczej nie skusi sie na rozgrywki pucharu Niemiec,beda chcieli raczej skupic sie na lidze,gdzie o utrzymanie bedzie ciezko.
Dzisiaj bedzie pewnie troche rotacji w obu ekipach,jednak mimo wszystko i tak stawiam tu na gospodarzy,ktorzy u siebie lubia grac z Werderem - od 2004 roku Brema tylko raz wygrala mecz wyjazdowy z Borussia.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Austria, EBEL
Godzina: 19:15
Spotkanie: Salzburg - Fehervar AV19
Typ: Salzburg (-1.5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: sts
Analiza:

Dziś postanowiłem pod analizę wziąć mecz w lidze austriackiej pomiędzy Salzburgiem a Fahervarem. Drużyna gospodarzy w tym sezonie dość dobrze prezentuje się wygrywając większość meczy w lidze, u siebie tylko czterokrotnie musieli podnosić się po porażce, drużyna z Salzburga jest jedną z najbardziej bramkostrzelnych drużyn w lidze, do tego drużyna dzisiejszych gości weszli na dumę drużynie gospodarzy wygrywając z nimi trzy dni temu w stosunku 4:3. Zostając przy temacie gości są oni w słabszej formie - słabo prezentują się na wyjazdach gdzie wygrali jedynie cztery mecze z drużynami znajdującymi się w dolnej części tabeli. Do tego w meczach bezpośrednich z Salzburgiem tracą bardzo dużo goli (średnia trzech ostatnich meczy na wyjeździe to 6 goli na mecz, strzelając przy tym średnio 2,5 bramki). Dziś wydaje mi się, że będzie tak samo, i drużyna z Salzburga bezproblemowo wygra przewagą 2,3 bramek.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom