>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.12.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga ZON Sagres
Spotkanie: Nacional - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wydaje się, żę faworytem spotkania na Estádio da Madeira są piłkarze gości. Sporting jednak w tym sezonie rozczarowuje na całej lini, w lidze ma na swoim koncie 11 punktów po 11 spotkankiach i bliżej im do strefy spadkowej niż do miejsc gwarantujących grę w pucharach. Według mnie Sportingowi nie będzie łatwo odnieść dzisiaj zwycięstwa tym bardziej, żę takie kluby jak Nacional specjalnie mobilizują się na takie mecze jak z Porto, Benficą czy Sportingiem i na pewno mają ochotę wykorzystać niepowodzenia rywala w ostatnim czasie i wygrać to spotkanie.
Warto również zauważyć, że Sporting w tym sezonie na wyjazdach gra naprawdę bardzo słabo, do tej pory w Liga Zon Sagres nie wygrali jeszcze mecz, zdobywając przy tym 3 oczka (3 remisy). Dziś o kolejne punkty może być ciężko ponieważ w meczu z Benficą wykartkowali się tacy piłkarze jak Rinaudo, Rojo i Boulahrouz, a są to podstawowi zawodnicy Sportingu w tym sezonie. Liczę, więc, że dziś na Maderze będziemy ś*wiadkami możę nie sensacji ale na pewno niespodzianki jaką byłoby niewątpliwie zwycięstwo Nacionalu.
⛔100
 
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - bundesliga
Spotkanie: Leverkusen : Hamburger
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Jakże wyborne spotkanie do rozmnożenia środków ???? . Leverkusen porządna marka niemieckiej ekstraklasy zajmująca obecnie 2 miejsce co najlepsze przed borusią która chce jak najszybciej ich dogonić.... Leverkusen w pełni zadowolony z drugiej pozycji w tej kolejce nie bedzie chciał niepotrzebnie tracić punktów tylko dalej grzać fotel vice lidera . w tym spotkaniu jednak trafiają na trudnego przeciwnika którym idzie w miare dobrze ostatnie 3 mecze to 2 zwycięstwa i remis szczególnie uwage trzeba zwrócić na zwycięsto z schalke która zreszta załamuje mnie jak i kibiców tego klubu, lecz dziś przeciwnikiem bedzie Leverkusen który trzyma równą wysoką formę i potrafi radzić sobie z trudnym rywalem i właśnie dlatego polecam stawiać na zwycęstwo gospodarzy za dobre pieniądze dobry zwrot ???? polecam! powodzenia....
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio - Inter
Typ: 1DNB
Kurs: 1,8
Buk:: Betfair
Analiza:
Dzisiejsze mecze Serie A zapowiadają się naprawdę ekscytująco. W prawdzie mam pomysł na oba, ale narazie skupie się na tym rozgrywanym o 20.45.
Pomimo tego, iż mam mieszane uczucia co do tego spotkania, chyba zdecyduję się na typ w kierunku Lazio. Początkowo liczyłem, że zagrał 1X, no ale niestety kurs jest według mnie &#39;nie godny&#39;... liczyłem na coś w okolicach 1,55 (wtedy może bym się zaczął zastanawiać). Pozostaje więc opcja DNB... no tylko w razie remisu nic nie ugramy, a według mnie takie rozstrzygnięcie jest bardzo prawdopodobne... no ale co tam, przynajmniej nic nie stracimy.

Dobra... ale zostawmy te kursy i skupmy się na meczu. Dlaczego to Lazio? Zazwyczaj staram się unikać typów na tę drużynę, ponieważ nie wiadomo co im odwali. Grają trochę nieregularnie. Dzisiaj zrobię wyjątek do mojej zasady, ponieważ wydaje mi się, że styl Interu może odpowiadać gospodarzom. No bo jak gra Inter? Kontry, kontry, kontry i czekanie na błędy przeciwnika. To jest ich klucz do sukcesu. Najgorsze jest to, że wykurzają prawie wszystko co mają (jak choćby w meczu z Napoli)...no tylko najpierw drużyna przeciwna musi popełnić ten błąd, albo dać im dużo miejsca pod swoją bramką. Gdy uda się zapobiec tym czynnikom podanym wyżej, podopieczni Stramaccioniego będą mieli spory problem... nie potrafią oni bowiem w ogóle grać ataku pozycyjnego.
To jest główny powód dla którego postanowiłem zagrać na Lazio. Jeżeli będą mieli dobry dzień, no to o wynik jestem spokojny. W sumie to nie muszą mieć dobrego... raczej muszą nie mieć złego dnia.
Lazio gra uważnie, spokojnie... również wykorzystuje błędy przeciwnika. Nie rzucają się na pałe do ataku. Wiedzą, że Klose wystarczy jedna piłka w meczu by ustalić wynik. A to czy dostanie ją w 1&#39; czy 90 minucie, to bez różnicy.


Jeżeli chodzi o analizę pod względem stylu obu drużyn, no to tyle chyba starczy. Dalej skupie się na tej dyspozycji Interu przeciwko topowym drużyną. Na razie przegrali oni tylko z Romą. Juve, Napoli, Fiora i Milan polegli... dobra... szacunek dla Interu za te wyniki, ale jakoś po prostu &#39;nie pasuje&#39; mi ta &#39;wygrana&#39; z Lazio. Żeby wygrać z każdym z top 6, to trzeba naprawdę być kozakiem... zazwyczaj nawet mistrzom kraju nie udawały się taki sztuczki, więc dlaczego miałoby się udać Interowi? Oni nie wygrają Scudetto... podobnie jak Lazio - nie potrafią grać na tym samym poziomie przez cały sezon... a tylko takie drużyny zdobywają mistrzostwo. Uważam, że nie wygrają dzisiaj z Lazio, bo nie... bo to nie jest jeszcze taka drużyna, żeby wykosić wszystkich.

No to prawie skończyłem moją analizę. Pozostało mi jeszcze tylko spojrzeć na prawdopodobne ustawienia.


Lazio (probable): Marchetti; Konko, Biava, Ciani, Radu; Canderva, Hernanes, Ledesma, Mauri, Gonzalez; Klose

Inter (probable): Handanovic; Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Zanetti, Gargano, Cambiasso, Nagatomo; Cassano, Palacio; Milito

no...czyli bez większych osłabień.
✅80
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Man United - Sunderland
Typ: Van Persie strzeli
Kurs: 1,70
Buk: Expekt
Analiza: United jest zdecydowanym faworytem w dzisiejszym meczu i nie mam co do tego wątpliwości. Znalazłem całkiem ciekawy typ na to spotkanie, a dokładnie chodzi o bramkę van Persiego. Holender potrafi zdobywać bramki Sunderlandowi - w czasach gry Arsenalu zdobył ich kilka, dwie bramki w swoim ostatnim bezpośrednim pojedynku. Poza tym snajper United jest w dobrej formie, ostatnio raz zdobywał bramkę, a za drugim razem asystował. Na Old Trafford radzi sobie dodatkowo dobrze i jeśli Holender liczy na kolejną koronę króla strzelców, to w takich spotkaniach jak z Sunderlandem musi po prostu trafiać do siatki. Zważając na fakt, że Manchester również jest w niezłej formie powinni pokazać kibicom, że pierwsze miejsce nie jest przypadkiem. Preferują raczej ofensywny styl gry u siebie, a Sunderland w dalszym ciągu nie jest w szczytowej formie. Może i wygrali ostatni mecz, ale spotkanie z United będzie niezmiernie ciężkie dla gości i liczę na to że van Persie trafi chociaż raz do siatki, bo jest na to duże prawdopodobieństwo.
✅70
 
klaudiarts 14

klaudiarts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - bundesliga
Spotkanie: Schalke-Freiburg
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza: Przeżywające kryzys Schalke 04 Gelsenkirchen w swoim ostatnim jesiennym meczu Bundesligi podejmie SC Freiburg.Schalke w ciągu ostatnich czterech tygodni nie wygrało ani jednego z pięciu ligowych spotkań, przez co spadło z drugiej pozycji na piątą. Podopieczni Huuba Stevensa ponieśli cztery kolejne wyjazdowe porażki, poprzednio w Stuttgarcie 1:3, a ponadto zaczęli gubić punkty także u siebie, remisując z Eintrachtem Frankfurt i Borussią Mönchengladbach po 1:1.
W przeciwieństwie do dołującego Schalke Freiburg notuje jeden z najlepszych startów w Bundeslidze. Tylko dwukrotnie fryburczycy mieli więcej punktów na tym etapie rozgrywek niż obecnie, a było to w sezonach 1994/1995 i 2010/2011.Po raz ostatni piłkarze Freiburga schodzili z boiska pokonani pod koniec listopada, gdy ulegli na własnym boisku Bayernowi Monachium 0:2. Była to jednak jedyna porażka poniesiona w poprzednich siedmiu meczach, a po niej SCF zremisował w Augsburgu 1:1 i pokonał u siebie Greuther Fürth 1:0.Poprzedni mecz z Freiburgiem rozgrywany w Gelsenkirchen dobrze się skończył dla Schalke, bo zwycięstwem 4:2. Wówczas na trenerskiej ławce S04 zasiadał tymczasowo Josef Eichkorn, a następnie drużynę przejął Huub Stevens, który jako trener nie wygrał żadnego z ostatnich siedmiu meczy przeciwko SCF (ostatnie zwycięstwo odniósł w kwietniu 1999 roku). Tę fatalną passę przedłużyła wiosenna wyjazdowa porażka Schalke 1:2. Była to tym samym dziesiąta wygrana Freiburga z drużyną Königsblauen w historii starć w Bundeslidze. W pozostałych 11 spotkaniach zwyciężało Schalke, a pięciokrotnie drużyny dzieliły się punktami.
Plagiat.
 
topick 1

topick

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga I
Spotkanie: Schalke 04 - SC Freiburg
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,72
Buk: Bet365
Analiza:
O 18.30 spotkanie Schalke 04 z Freiburgiem, tym pierwszym ostatnio idzie niezbyt dobrze - na ostatnie 7 meczy wygrali tylko jeden, trzy przegrali, a resztę zremisowali. Freiburg ma natomiast w miarę dobrą passę, gdyż udało im się zdobyć kilka punktów i przybliżyć do Königsblauen, ostatnia przegrana tylko z Bayern München w październiku, dalej to 3 zwycięstwa i trzy remisy, dlatego też z pewnością będą walczyć o wygraną z gospodarzami, chcąc podtrzymać udany skok w tabeli. Bukmacherzy nadal wskazują na zwycięstwo Schalke w tym spotkaniu, gdyż Freiburg wystąpi w okrojonym składzie, wielu graczy jest kontuzjowanych, ale i u gospodarzy są braki, nie tylko w składzie ale i w formie, nastawieniu. Myślę, że X2 za 2,10 nie byłby złym rozwiązaniem, jednak w tym meczu wszystko może się zdarzyć, dlatego chyba najbezpieczniejsza opcja to gole obu drużyn. Ich ostatnie wspólne spotkania to 2:1 i 4:2, w innych meczach Schalke pozostało bez gola tylko raz, Freiburg - 2 razy, tutaj jednak można być pewnym zaciętości obu stron i prawdopodobnie całość zakończy się wynikiem 1:1.
✅72
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rumunia Międzynarodowy Turniej
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: 2 (przy remisie zwrot)
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami kolejny dzień zmagań naszych hokeistów w Rumuńskim turnieju, a dzisiejszym rywalem naszych reprezentantów będą nasi sąsiedzi ze wschodu czyli ta nieszczęsna Ukraina z którą nie zbyt układa się gra gdyż w 16 ostatnich pojedynkach tych zespołów aż 15 razy zwycięsko wychodziła właśnie Ukraina a zaledwie jeden raz drużyna biało-czerwonych. Turniej rozpoczęliśmy od przegranej po dogrywce z Kazachami 3:2 wynik całkiem przyzwoity, wczoraj zaś zainkasowaliśmy 3 punkty z gospodarzem turnieju czyli Rumunią, proste zwycięstwo 7:2 ale jak wiadomo Rumuni nie należą do &quot;potęgi&quot; hokeja i raczej ukończą całą zabawę z zerowym dorobkiem. Nasz rywal pokonał już Rumunie i Kazachstan więc można powiedzieć że są na fali. Polacy nie grają zle ale jest jeszcze dużo do poprawienia, choćby kary których łapiemy bardzo dużo aż 56 minut w dwóch meczach, a jak wiadomo zawodnik na karze powoduje wzmożone zagrożenie pod bramką nie rzadko kończące się bramką rywali, Ukraina na dzień dzisiejszy jest silniejszą ekipą lepiej wyszkoloną technicznie ładnie operują krążkiem i grają uważnie z tyły co skutkuje małą ilością traconych bramek, podsumowując myśle że w meczu wiele bramek nie zobaczymy ale to po raz kolejny zwycięska okaże się Ukraina, poniżej zamieszczam kilka ostatnich pojedynków:
Ukraina - Polska 5:1
Ukraina - Polska 2:0
Ukraina - Polska 4:1
Ukraina - Polska 3:2
Ukraina - Polska 3:2
z/0
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio - Inter
Typ: x
Kurs: 3.3
Buk:: Bet365
Analiza:Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań tej kolejki Serie A odbędzie się już w sobotę wieczorem. Wciąż liczące się w walce o najwyższe miejsca w lidze drużyny Lazio i Interu staną naprzeciwko siebie, by walczyć o cenne ligowe punkty. Aktualnie w lepszej sytuacji są mediolańczycy, którzy tracą tylko cztery oczka do prowadzącego w klasyfikacji Juventusu. Lazio ma stratę dwukrotnie większą, a więc jest aktualnie o osiem punktów uboższe od Starej Damy i o cztery od swego najbliższego rywala.Okazja do zniwelowania straty do Interu będzie zatem doskonała - Lazio gra na swoim terenie, a na Stadio Olimpico miejscowi radzą sobie naprawdę dobrze. Wypadkiem przy pracy nazwać można tylko ich jedyną porażkę na swoim boisku, gdy trzy punkty wywiozła Genoa. Poza nią w stolicy nie przegrało jeszcze tylko Torino, a pozostałych sześciu rywali oddawało komplety punktów.
Interowi jednak wyjazdowe potyczki niestraszne. Mediolańczycy są po Juventusie drugim najczęściej punktującym poza domem zespołem w całej Serie A. W tych rozgrywkach na osiem spotkań wyjazdowych nie wygrali zaledwie dwóch, gdy punkty tracili na obiektach Atalanty i Parmy. Warto przy okazji podkreślić, że były to dwa ostatnie spotkania ligowe, w których Inter wystąpił w roli drużyny gości.Na korzyść Interu przed pierwszym gwizdkiem sędziego działa zapewne także sytuacja kadrowa. W składzie gości zabraknie jedynie Stankovica, Obiego, Mudingayiego i Chivu, czyli graczy, po których inni już wcześniej łatali z powodzeniem luki w składzie. Lazio tymczasem będzie musiało radzić sobie bez zawieszonych Kozaka i Cavandy, a także Floccariego, Edersona, Brocchiego, Zarate, Diasa i Rocchiego.Bez względu na osłabienia ten mecz zapowiada się jako naprawdę dobre widowisko. Faworyta trudno wskazać, bowiem obie drużyny mają po swojej stronie mocne argumenty.
⛔100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Euro Hockey Tour
Spotkanie: Finlandia - Szwecja
Typ: over 6.5
Kurs: 3.60
Buk: Bet365
Finlandia vs Szwecja, czyli derby Skandynawii. Obie drużyny naszpikowane gwiazdami KHL, NHL, a co za tym idzie, duża moc ofensywna. W pierwszych meczach turnieju Finowie skazywani na porażkę odnieśli cenne zwycięstwo nad drużyną Czech 3:2, natomiast Szwedzi ponieśli klęskę z Rosją 5:1. Dziś będzie mecz walki, Szwedzi muszą zacząć wygrywać, nie mogą sobie pozwolić na kolejne porażki, bo mają już ich za dużo w klasyfikacji generalnej, czas się otworzyć. Wiecznie z Finami przegrywać nie będą. Drużyny przystąpią w podobnych zestawieniach jak w pierwszych ich meczach z tą różnica ze na bramce zobaczy zupełnie inne postacie. W Finlandii bronić zapewne będzie młody Joni Ortio, a w Szwecji również młody Jhonas Enroth. Szansa na over jak najbardziej możliwa, w składzie jest wielu znakomitych strzelców.
⛔100
 
M 837

marcios

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Data i godzina spotkania: 15.12.2012 rok – 18:30
Spotkanie: Schalke 04 - SC Freiburg – Ilośc rzutów rożnych w meczu – Under/Over 9,5
Typ: Over
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Już dziś o godzinie 18,30 na Veltins-Arena w Gelsenkirchen miejscowe Schalke podejmie w ramach 17 kolejki niemieckiej Bundesligi drużynę z Freiburga. Po 16 kolejkach w tabeli gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 5 pozycję z 25 punktami, natomiast Freiburg jest 9 z 23 punktami. Schalke notuje fatalną serie 5 meczy z rzędu bez wygranej w Bundeslidze i jeśli nie chce by rywale z którymi walczy o pozycję dającą awans do Ligi Mistrzów uciekli im to musi dziś przełamać niemoc i wygrać mecz, z drugiej strony Freiburg również będzie chciał zagrać dziś mądrze i wypunktować Schlane i zgarnąć pełną pulę by runde jesienną zakończyć z bardzo dobrą pozycją wyjściową przed rundą wiosenną, tak więc zapowiada się bardzo ciekawy i dobry mecz ze względu na to, że oba zespoły grają ofensywnie i zagrają o pełna pule. Faworytem spotkanie jest Schalke ale wygrać łatwo z Freiburgiem nie będzie według mnie każdy wynik jest tu możliwy więc wybrałem na to spotkanie najlepszy z możliwych zakładów według mojej opinii a mianowicie ilość rzutów rożnych a dokładniej overa 9,5 kornera po dobrym kursie 1,90 jaki oferuje Betsafe, gram tak ponieważ jak już wspomniałem wyżej oba zespoły preferują ofensywny styl, Schalke będzie cisło u siebie od początku by wreście wygrać mecz, natomiast Freiburg zapewnie będzie groźnie atakował tak będzie przebiegał mecz do czasu 0-0, jeśli ulegnie wynik zmianie i strzeli Schalke to Freiburg zmieni taktykę i zaatakuje a potrafi grać dobra kombinacyjną piłkę, najlepszy przebieg meczu pod kornery to strzlenie pierwszego gola przez Freiburg wtedy Schalke ruszy już ostro i nabije kornerów, a miewa ich sporo w ostatnich 4 meczach w Bundeslidze piłkarze Schalke notowali raz 7 kornerów dwa razy po 8 i raz 9 kornerów, dziś według mnie również w okolicach 7-8 będą mieć a te brakujące 2-3 spokojnie gracze Freiburga dorzucą i linia 9,5 zostanie z łatwością pokryta. Jeśli chodzi o kontuzje to wśród gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Kyriakosa Papadopoulosa i zawieszonego za czerwoną kartką Jermaine&#39;a Jonesa. U gości nie zobaczymy kontuzjowanych Sebastiana Freisa, Matthiasa Gintera, Immanuela Höhna, Marco Terrazzino i Ezequiela Calvente. Ponadto wątpliwy jest występ Mensura Mujdzy, który nie trenował do czwartku z powodu problemów z plecami. Według Kickera Mujdza nie zagra dziś, ale by mieć pewność czy wystąpi trzeba poczekać na oficjalne składy meczowe.

Przewidywane składy:
Schalke: Hildebrand - Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs - Neustädter, Moritz - Farfan, Holtby, Draxler - Huntelaar
Freiburg: Baumann - Sorg, Krmas, Diagne, Hedenstad - Schuster, Makiadi - Schmid, D. Caligiuri - M. Kruse, Rosenthal
Sędzia: Tobias Stieler (Obertshausen)

✅90
 
P 35

playmaker-90743

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie:
FSV Mainz - VfB Stuttgart
Typ: X2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dobrym typem na dzisiejszy dzień wydaje mi się spotkanie w Moguncji, gdzie przeciwko drużynie Mainz, wyjdzie dobrze dysponowany Stuttgart. Uwazam, że Die Schwabben tego meczu nie przegrają.
Patrząc na tabele formy obu zespołów, w oczy rzuca się jeden, sakramentalny fakt. Żadna z drużyn ANI RAZU nie zremisowała meczu w ciągu ostatnich sześciu meczy. Każda seria w przyrodzie się kiedyś kończy, i to jest argument za remisem. Musi w końcu paść. Oczywiście niekoniecznie dzisiaj, ale to nie jest typ na remis. Nie wykluczam że rozstrzygnięcie padnie, a zwycięsko z meczu wyjdą goście. Wracamy do tabeli formy, widać że Stuttgart jest w gazie. Pokonał mocne Schalke, czy M&#39;Gladbach, zdołał także wywalczyć komplet punktów w ciężkich meczach ze słabszymi Augsburgiem i Greutherem. Mainz gra za to w kratkę, przeplatając dobre mecze (Hannover, Eintracht) ze słabymi (M&#39;Gladbach, Hamburg).
Ważną sprawą są absencje. Dłuższa lista nieobecnych widnieje po stronie Stuttgartu, jednak najlepsi gracze są zdolni do gry. Zarówno Zdravko Kuzmanović, Martin Harnik, jak i Vedad Ibisević. Z gry wypada Serdar Tasci i William Kvist, z zawodników znaczących. Po stronie Mainz, mamy przetrzebioną podstawę zespołu - przede wszystkim obrona; Niko Bungert i Jan Kirchoff, czyli podstawowa para stoperów. Do tego za kartki pauzuje trzeci stoper Nikolce Noveski, i bramkarz Christian Wetklo. Kontuzje cały czas leczy Choupo-Moting. W obliczu takich problemów w obronie, myślę że silna ofensywa z Harnikiem i Ibiseviciem zdoła zdobyć przynajmniej gola, co zapewni Stuttgartowi minimum punkt.

⛔100
 
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Bayer Leverkusen : Hamburger
Typ - Hamburger powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :
Przed nami ostatnia kolejka w tym roku w Niemieckiej Bundeslidze , dla mnie ciekawe spotkanie to potyczka Bayer Leverkusen z Hamburger , gospodarze w tym sezonie radzą się nadzwyczaj dobrze i są wiceliderem z dorobkiem 30 pkt jednak po dobrej serii 4 zwycięstw pod rząd w ostatnim swoim występie na wyjeżdzie ulegli z Hannoverem 3:2 na swoim terenie w tym sezonie jeszcze nie przegrali w 7 spotkaniach bilans 5-2-0 i 13:5 w bramkach .
Goście z Hamburga w tabeli są na miejscu 8 jednak ich strata do np. 2
Dortmundu to zaledwie 3 oczka dlatego liczę że dzisiaj na BayArena pokażą się z dobrej strony bo gdy popatrzymy na ich H2H to Portowcy wychodzili zwycięsko z 25 meczów, Aptekarze z 22, a 19 razy padł remis . Hamburg ostatnio w nie złej formie i tak w 3 ostatnich kolejkach nie zaznał porażki najpierw pokonał u siebie zespół Schalke 3:1 póżniej wywiózł remis z Wolfsburga i ostatnio u siebie pokonał słabe w tym sezonie Hoffenheim 2:0 . Dwa ostatnie sezony piłkarze z Hamburga na BayArena nie przegrali i dwa razy wywieżli remis w ubiegłym 2:2 a 2010/11 1:1 ostatnie zwycięstwo Aptekarzy u siebie na Hamburgiem to sezon 2009/10 i wynik 4:2 czyli widzimy że w 3 ostatnich meczach na BayArena Hamburczycy zdobywali gole ba w 2 z nich nawet 2 i dzisiaj też liczę że tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o korzystny wynik osobiście liczę na 2 gole z strony gości . Pozdrawiam !
⛔100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka ręczna dania
Spotkanie -Mors-Skive
Typ -Skive +2(dwudrogowo)
Kurs - 2.67
Buk - Bet365
Analiza :
Coś mi sie wydaje że ten typ jest wielce prawdopodobny a to czemu;
W pążdzierniku trafiłem już remis dzięki tym dwóm drużyną,dlatego też sądze
że i dzisiaj może byc wynik w okolicach remisu,nie jestem w 100 % procentach pewny,
ale są układy i układziki;
patrzac na mecze bezpośrednich spotkan,wywnioskowac można że te drużyny krzywdy sobie nie
robią;
07.10.12 Skive-Mors 22-22
10.12.11 Skive-Mors 33-33
10.09.11 Mors-Skive 26-24
Jak widac 2 remisy w 3 meczach,niewiarygodne.
To dziś czas na 3 remis,lub wygraną Skive lub mors 2 bramkami.
Tabela za duzo nam nie mówi; Mors bilans 6-1-7 remis z skive własnie,
zas Skive bilans 1-4-9 a wiec 28% procent remisów do tej pory;
przyiżałem sie tym spotkaniom;
-Mors wcześnieł był już jeden remis teraz drugi
-ringsted pierwszy remis ale kursy na remis spadały najwyższy z 9.75-8,00
-skanderberg 3 remis po miedzy tymi druzynami ,2 pod rzad
-nordsjelland pierwszy remis,zas 3 w lidze.
-Kurs na remis w bet 365 już spadł z 12 na 11
Więc moim zdaniem mecz bedzie grany na styku,zakończy sie remisem lub wygraną 1 lub max. 2 bramkami
⛔100
 
anzelmo 169,6K

anzelmo

Użytkownik
HISZPANIA: Primera Division
Granada 74 CF-Real Sociedad
15.12.2012 20:00
Typ 1 dnb
kurs 1,73
buk Bet365
Bardzo ważne spotkanie dla gospodarzy- miejsce 18 z bardzo słabym bilansem 3-3-9.Taki ryzykowny typ troszkę na przełamanie gospodarzy i wbrew statystyka z możliwością zwrotu w przypadku remisu.Gospodarze maja problemy w ataku, bardzo mało strzelonych bramek co ma przełożenie na zdobycze punktowe. Graja bardzo agresywnie- sporo fauli i kartek notabene cala liga chyba należy do najbardziej ostrych i obfitujących w żółte i czerwone kartki. Dzisiejszy rywal to w przeszlosci byl zespól własnego boiska, w tym sezonie Baskowie graja bardzo przyzwoicie na wyjazdach ,jak na razie miejsce 9 z solidnym bilansem 6-3-6. Po Trawią grac i zdobywać pkt na wyjazdach. Zdemolowali na mestaia Valencię, w takim dziwnym szalonym mocno czerwonym meczu 2-5.Ograli na estadio Rozaleda Malagę 1-2, graja fajna dla oka ofensywna piłkę.Maja całkiem niezłe zbilansowany zespól. Po przeciętnym początku ligi zdecydowanie końcówka roku na plus.Liczę na to ze gospodarze wyjdą bardzo agresywnie z mobilizowani na maksa. Muszą szukać pkt, zwycięstw u siebie spróbują zagrać twardo co przełoży sie na sporo fauli- taka brzydka brudna grę, gdzie goście nie będą wstanie sobie z tym poradzić. Może gdzieś odpuszcza zlekceważą rywala, polecam poszukać jakiegoś overka na żółte kartki. Linia 5-6 śmiało do pobrania. W najgorszym razie liczę na zwrot czyli remis w tym meczu.
z/0
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Bundesliga
Spotkanie: Greuther Furth - Augsburg
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 17 kolejki Niemieckiej Bundesliga spotykaja sie Greuther Furth i Augsburg. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 8 puktow i zajmuja ostatnia pozycja w tabelii. Goscie takze maja 8 punktow i sa na pzed ostatnia pozycja w tabelii bo maja lepsze bilans bramkowe. Pilkarze Greuther Furth w tym sezonie zanotowali u siebie najgorsze bilans w lidze 0-2-6, zas pilkarze Augsburg zanotowali na wyjedzie najgorsze bilans w lidze 0-2-5. Jest to spotkanie o tak zwany 6 punktow gdyz porazka przeciwko jeden z glownych rywale w walke o utrzymanie moze sie okazac bardzo kosztowna. Napewno gospodarze sie zmobilizuja dzis zeby nie raz pokonac bramkarza rywale wykorzestujac ich slaba gra na wyjedzie, zeby wywalczyc po raz pierwszy w tym sezonie komplet punktow przed wlasna publicznoscia. Mozemy sie spodziewac ze goscie takze sie zmobilizuja zeby wywalczyc po raz piewszy w tym sezonie komplet punktoz na wyjedzie szczegolnie ze rywale fatalnie sobie radza przed wlasna publicznoscia. Licze ze w to spotkanie waznym dla oba zespolow pilkarze obie druzyn zagraja skutecznie i uda im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Daltego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Greuther Furth i Augsburg padnie wynik powyzej 3,5 gola.
⛔100
 
zamek1984 10

zamek1984

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Plusliga
Spotkanie:Trefl Gdańsk-Jastrzębski Węgiel
Typ: 1 handicap +1,5
Kurs:1.9
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W normalnej sytuacjii nie zdecydował bym się na granie Gdańszczan w konfrontacjii z Jastrzębskim ale wpływ na to ma fakt,że w Jastrzębskim zespole mamy &quot;szpital&quot;spowodowany epidemią grypy. Chorych jest czterech środkowych, dwóch przyjmujących i jeden rozgrywający – wylicza Lorenzo Bernardi, trener Jastrzębskiego Węgla. Jastrzębski klub zwrócił się z prośbą do gdańszczan o przełożenie sobotniego spotkania, ale klub z Pomorza nie wyraził na to zgody ze względu na to, że poniósł już określone koszty związane z organizacją meczu.Dla odważnych proponuje również szystą 1 po kursie 2,75
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina- Pilka Nozna- Anglia
Spotkanie: QPR-Fulhm
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,93
Bukmacher: Bet365
Analiza: Choc QPR zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i notuja serie spotkan bez wygranej w lidze to i tak uwazam ich za faworytow tego meczu. Odkad zespol przejal Harry Redknap widac wyraznie , ze moze jeszcze nie wszystko stracone i zza horyzontu dla QPR wyjrzalo delikatnie slonce. 3 remisy - 0:0, 1:1 oraz 2:2 pozwalaja wierzyc, ze gospodarze pokusza sie wreszcie o pierwsze ligowe zwyciestwo. Rywal do mocnych na pewno nie nalezy-Fulham dopiero w ostatniej kolejce odnioslo zwyciestwo 2:1 ktore pozwolilo im wyjsc z dlugiego kryzysu. Nie nalezy wiec spodziewac sie pelnej stabilizacji formy i wybitnej gry z grajacym na wysokiej notywacji QPR , ktore bedzie gryzc murawe walczac o utrzymanie.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

glorymanutd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Udinese - Palermo
Typ: HC(0:1) -1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
witam na dzisiaj wybrałem typ z ligi włoskiej, 8 w tabeli Udinese bilans u siebie 3-3-1 podejmnie 18 w tabeli zespól Palermo na wyjazdach 0-2-6.
Dzięki coraz lepszej postawie Udinese pnie się w górę. Obecnie podopieczni Guidolina są na ósmej pozycji, tuż za Milanem, jednak za ich plecami wciąż trwa bardzo zacięta walka o wyprzedzenie Udinese. Miejscowi w tym meczu muszą zagrać zatem o pełną pulę, jeśli nie chcą po weekendzie spaść do drugiej dziesiątki klasyfikacji.
Udinese gra coraz lepiej, a jego rywal już tylko czeka na zakończenie pierwszej rundy sezonu i odpowiednie wzmocnienie składu w drugiej części rozgrywek. Obie drużyny do spotkania przystąpią bez większych osłabień kadrowych - Udinese zagra bez Paquale, a Palermo bez Morganelli, Hernandeza oraz Mantovaniego.

Prognozowane składy:
Udinese: Brkic - Heuertaux, Danilo, Domizzi, Basta, Pinzi, Allan, Lazzari, Armero, Pereyra, Di Natale
Palermo: Ujkani - Munoz, Donati, Von Bergen, Pisano, Barreto, Kurtic, Garcia, Ilicic, Brienza, Miccoli

liczę na łatwe zwyciestwo gospodarzy
⛔100
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina- Pilka Nozna- Anglia
Spotkanie: Stoke City- Everton
15.12.2012 godz.16:00
Typ: 0 AH Stoke City
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Stoke na Britannia Stadium zawsze w bardzo dobrej formie, ostatni raz stracili tu punkty w meczu z Walencją w Lidze Europejskiej, ale to było w lutym tak wiec to ciagle jeden z najlepszych wynikow w tym sezonie w Europie. Everton wciąż bez kapitana ten zespolu Phila Nevilla i długoterminowe kontuzje Kevin Mirallas, Tony Hibbert i Victor Anichebe. Stoke bez zawieszenego Ryana Shottona dzisiaj, to obrońca, ktory dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu z Aston Villą, gdzie jego zespół zremisowal 0-0 w Birmingham. Ale dobra wiadomość dla Stoke dzis to powrot z zawieszenia Charliego Adama, naprawdę ważnej osoby w środku pola, Adam zdobył dwie bramki w tym sezonie, a jego ogromne doświadczenie w Premier League sprawi, ze będzie ważnym graczem Stoke dzisiaj. Everton wygrał na Goodison Park ostatni mecz z Tottenhamem 2-1 ale to było niesamowite zwycięstwo, aż do 90 minuty Everton przegrywal 0-1 po golu strzelonym przez Clinta Dempseya, ale strzelił w 91 minucie i 92 minucie gry i wygrał 2-1. Niesamowite zwycięstwo po bramkach Stevena Pienaara i Nikicy Jelavica. Dzisiaj atak Everton z zaledwie Jelaviciem i oczywiście Fellaini za nim będzie miał wiele problemów tutaj. I widze dzisiaj wygrana Stoke, opcja z 0 asian handicp duzo bezpieczniejsza i ja zagram dzis.
z/0
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: QPR - Fulham
Typ: 2
Kurs: 2,88
Buk: William Hill

Dziś o 16:00 Fulham zmierzy się z QPR w 17. Kolejce Premier League. Fulham jest 13. z 20 punktami w tabeli, QPR jest ostatnie z 7 punktami.

QPR ma problem z samy sobą – szczerze życzę spadku tej ekipie, nie ma dla nich miejsca w Premier League. Mimo mojej opinii skład na papierze zawsze prezentuje się okazale – miedzy słupkami Green zastępujący Julio Cezara, w obronie Bosingwa i Traore, w pomocy Diakate, Wright-Philips, Granero, na szpicy Mackie. QPR nie wygrało jeszcze meczu w Premier League i nie zanosi się na to by w najbliższym czasie miała nastąpić jakaś rewolucyjna poprawa formy Londyńczyków. Ostatnie 3 mecze ligowe to remisy- 0:0 z Sunderlandem, 1:1 z Aston Villa i 2:2 z Wigan.

Fulham to 13. ekipa Premier League. Ostatni mecz to spotkanie na Craven Cottage, które Londyńczycy wygrali 2:1 z Newcastle United . Z ekipie ze stolicy występuję Dimitar Berbatov, Damien Duff, Kacaniklic, John Arne Risse, Mark Schwarzer oraz Diarra, Karagounis i Philippe Senderson. Uważam, że ta ekipa jest bardzo niedoszacowana i powinna z takim składem walczyć o europejskie puchary a nie trzymać tylko dystans nad strefa spadkową.

Ostatni mecz tych drużyn to zwycięstwo wyjazdowe Fulham 0:1. Ostatnie 4 mecze między tymi drużynami to same wygrane ekipy z Craven Cottage.

Myślę, ze Fulham utrzyma ta zwycięska passę. QPR nic nie gra, Fulham również rewelacja nie jest – mimo wszystko spotykają się ekipa z wielkimi piłkarzami i liczę na ciekawe widowisko i zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom