>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.06.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Gold Cup, 14.06.11 01:00
Spotkanie: Kanada - Panama
Typ: 2
Kurs: 2.63
Bukmacher: Pinnacle Sports
Seria: 1

Pojedynek bardzo ważny dla losów w grupie C turnieju Gold Cup, który odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Na przeciwko siebie stają reprezentanci Kanady i Panamy. Jak na razie z 6 punktami po 2 meczach w tabeli grupy C prowadzi Panama. Jeśli jednak przegrają, a Stany Zjednoczone zwyciężą w swoim spotkaniu to mogą spaść nawet na 3 miejsce i w ćwierćfinale mierzyć będą się musieli z Meksykiem, co równoznaczne byłoby z odpadnięciem z turnieju. Aktualnie 3 miejsce zajmuje właśnie Kanada, która zainkasowała 3 punkty w meczu z wyraźnie najsłabszą w grupie Gwadalupą. Może nawet przesadziłem ze stwierdzeniem, że Gwadalupa jest w tej grupie tak wyraźnie odstająca poziomem. Dlaczego? Bo bezpośrednim starciu z nimi Kanadyjczycy wygrali ledwo 1-0 choć prawie całe spotkanie grali mając jednego przeciwnika więcej od przeciwników. Co więcej zwycięzcy swoją bramkę zdobyli z rzutu karnego. Nie rozumiem więc bukmacherów, którzy stawiają tu na Kanadyjczyków, argumentując to faktem, że będą chcieli awansować itp. Podobnie było z Meksykiem, mówiono że odpuszczą, a oni wygrali 4-1. Myślę, że Panama nie będzie się na nikogo rozglądać i wygra to spotkanie. Ostatnio złapali bardzo dobrą formę (5 zwycięstw z rzędu). Podbuduje ich też na pewno zwycięstwo nad USA. Kanada nie ma się tak naprawdę czym (kim) przeciwstawić.
⛔100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Turniej WTA Eastbourne
Dyscyplina: Tenis, Anglia - Turniej WTA w Eastbourne
Spotkanie:
Venus Williams - Ana Ivanovic
Typ:
Venus Williams
Kurs: 1.654
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Moim zdaniem Ana - czyli najbliższa rywalka Venus Williams nie jest rywalką w podobnej formie do Amerykanki. Serbka nie jest w dobrej dyspozycji już od dłuuugiego czasu, a jej gra nie jest przyjemna dla oka, dużo DF i UE, słabe poruszanie się po korcie, jedyne do czego nie można się przyczepic do jej forehand - ale w sumie z tego Ana słynie. Venus - wygrała w swojej karierze 70na81 spotkań na trawie, wygrywając Wimbledon aż pięciokrotnie, doświadczona Amerykanka wie co to jest gra na trawie oraz wie jak wygrywac z Serbką. W pierwszym meczu po kontuzji wygrała po 3setowym boju z solidną Niemką - Andrea Petkovic, jak widac na wiek Venus (31lat) zdrowie powinno jej służyc. W tym meczu dobrze funkcjonował jej serwis - 4asy oraz 67% trafionego 1serwisu - jak na pierwszy mecz po powrocie - myślę, że solidnie. Cóż tu dużo opowiadac, moim zdaniem mimo wszystko na dzień dzisiejszy jest to różnica klasy między dziewczynami, tak więc typuje pewne zwycięstwo Venus. h2h 6:1 dla Venus w tym 2:0 na trawie.


✅65.4​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Radwanska A. v Schiavone F.
Typ: Schiavione 2-0
Kurs: 4,25
Bukmacher: Gamebookers
Już dziś Agnieszka podejmie Włoszkę Schiavione. Jeszcze kilka miesięcy temu Franchesca była koszmarem Isi. Zawsze gdy na nią natrafiała -odpadałą z turniejów. Ten kompleks został dopiero niedawno przerwany ale po tym co widziałem w ostatnim meczu Agnieszki wydaje mi sie że Włoszka ją bez problemu ogra dlatego stawiam na 2-0 dla Włoszki. Radwańska wydaje się byc już myślami przy Wimbledonie dlatego nie będzie grac do upadłego i forsowac tempa. Poza tym Schiavione wie bardzo dobrze jak Polkę ograc i wykorzysta jej mniejszą mobilizacje. Oprócz tego w lepszej formie wydaje się byc Francheska o czym świadczy m.in. ostatni finał RG z jej udziałem.
⛔100
 
ka_es_fan 31

ka_es_fan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Anglia - Turniej ATP w Eastbourne
Spotkanie:Jo-Wilfried Tsonga - Radek Stepanek


Typ: Radek Stepanek
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Buki już zacierają ręce bo kursem rzędu 1.4-1.5 naciągną parę osób na postawienie na Francuza Tsongę. Nie ma co dyskutować Francuz na trawie naprawdę gra dobrze bla bla finał w Queens bla bla pokonanie po drodze Nadla bla bla. Wczoraj kto oglądał jego mecz z Uzbekiem Istominem widział, że Tsonga nie ma ochoty na grę w tym turnieju - jest zmęczony i czeka już na Wimbledon do którego musi odpocząć. Pot się z chłopa lał litrami, piłki psuł na umór i tylko dlatego, że Istomin ostatnio w bardzo słabej formie wygrał. Po spotkaniu oczywiście była rozmowa z Tsongą i na pytanie &quot;jak się czuje fizycznie&quot; Francuz powiedział po chwili czekania i westchnień że nie chciałby się na ten temat wypowiadać - co ewidentnie wskazuje na to że sił i ochoty w tym turnieju już brak.
Szanse na wejście typu oceniam na 80% a na 100% +1,5 seta na czecha ;-)
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis , Eastbourne
Spotkanie: Zvonareva V. - Williams S.
Typ: Williams wygra 1-szy set
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Serena powoli wchodzi ponownie na korty WTA, postawa w pierwszym jej spotkaniu po przerwie nie była dość przekonująca, lecz było ono pewnie jedynie rozgrzewką po dość długiej przerwie. To jednak udział w tym turnieju jest jedynie, aby zapoznać się z kortami trawiastymi. W tym spotkaniu widzę dwa scenariusze. Bardziej prawdopodobny jest taki, iż Serena w pierwszym spotkaniu z zawodniczką ze światowej czołówki, będzie chciała pokazać na co naprawdę ją stać i gładko rozprawi się z Rosjanką. A drugi oznacza, że nie będzie chciała zbytnio przemęczać się w pierwszych rundach, wiedząc, że będąc nisko rozstawioną zawodniczką w każdej z kolejnych rund będzie na nią czekać coraz trudniejszy rywal w porównaniu z dzisiejszym.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 0

f3romon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA - U21 Championship
Spotkanie: Czechy U21 - Hiszpania U21
Typ: 1 połowa - Hiszpania
Kurs: 2.2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Druga kolejka w grupie B a Hiszpanie tylko z jednym punktem. Jak powiedział klasyk &quot; nie ważne jak się zaczyna , ale jak się kończy &quot; . Hiszpanie pierwszy mecz zaczeli według planu. Szybko strzelona bramka i posiadanie piłki ponad 60 %. Ale Anglicy nie poddali się i w końcówce strzelili wyrównującą bramkę. Myślę że w tym spotkaniu kalkulacji nie będzie. Hiszpanie na papierze mają najlepszy skład i od pierwszej minuty będą chcieli to pokazać. Szybko strzelona bramka lub dwie ustawi im spotkanie.
Zgadzam się w 100% ja postawiłem 24 zł.

Mój dodatkowy kurs na ten mecz

Spotkanie: Czechy U21 - Hiszpania U21
Typ: over 1,5
Kurs: 1,28
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hiszpania powinna z łatwością wlepić dwie bramki.
Kurs może nie za dobry jednak się skusiłem.
Kiepska analiza.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Anglia - Turniej WTA w Eastbourne
Spotkanie:
Victoria Azarenka - Elena Baltacha
Typ:
Elena Baltacha wygra 1go seta
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przegladając dzisiejszą ofertę kobiecego tenisa nie sposób nie zauważyć kursów wystawionych na mecz &quot;Syreny&quot; zwanej przeze mnie również &quot;Wyjcem Pospolitym&quot; z Bialorusi i Brytyjki o niepospolitej urodzie rodem z UK..Na każdej innej nawierzchni niż trawnik grałbym w ciemno na 2:0 dla Azarenki, która bije Elene przynajmniej o dwie klasy..Tu jednak większe znaczenie niż siła uderzeń i decybele będzie miała precyzja i ogranie na trawie..Kilka postów powyżej kolega słusznie zauważył, że Brytyjka przemknęła przez turniej w Nottingham bez straty seta..Faktem jest, że i rywalki przy Victorii wyglądały dość blado, ale jednak gra u siebie i jest na fali..Angielska prasa rozpływa sie z zachwytu nad Jej formą, wróżąc spory sukces na kortach Wimbledonu..Podobnie jest o Wardzie, że o Andym nie wspomnę..Czy ogra Azarenke w dwóch setach? (kurs 10,0 na Bet365) nie wiem..Ale na pewno ma ogromne szanse urwać pierwszego seta (po kursie 4,50)..Bo zanim (o ile) Azarenka wstrzeli się z mocnym serwisem i returnami to może być juz początek drugiej odslony meczu (patrz mecz Williams - Pironkova)..
Powyższy kurs wygląda mniej okazale niz ósemka czy obecnie sześć i pół na wygraną w meczu ale jest o niebo pewniejszy..Bo jeśli Victoria ogarnie grę juz w pierwszym secie to w drugim będzie pozamiatane...
Podobnie mysle o Makarovej i Bojanovski kursy 2,62 i 2,502 jeśli dobrze pamiętam..
Powodzenia..
P.s Sam zagrałem Baltacha wygra 1go jako singla i wrzuciłem z pozostałymi dwoma (również pierwsze sety) do systemu 2 z 5..
⛔100
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna|Singapur\Puchar
Spotkanie: Etoile - Tanjong
Typ: Over 4.5
Kurs: 3.6
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Szósty mecz 1/8 finału pucharu Singapuru pomiędzy piątą drużyną ekstraklasy Etoile a przedostatnią Tanjong. Siłą zespołu Etoile są zawodnicy francuscy, w poprzednim roku ekipa zagrała pierwszy sezon ligowy w Sinaguprze kończąc mistrzostwem kraju, w pucharze zajęli trzecie miejsce wygrywając z Young Lions, półfinał przegrali z zespołem z Tajlandii Bangkokiem Glass. Przed sezonem 2011 sprzedali kilku swoich najlepszych graczy, ale zakupili z Francji z lig CFA kolejnych dobrze zapowiadających się zawodników, którzy z meczu na mecz grają ze sobą coraz lepiej. Na początku ligi wygrali z dzisiejszym przeciwnikiem 3:0, wynik niezbyt nadaje się na over, ale to tylko dlatego że beniaminek ligi zaczął sezonie kiepsko. Jednak widać wielką poprawę w zespole, w ostatnich kilku meczach zaczeli grać troche bardziej ofensywnie, co powoduje iż w każdym meczu strzelają gola, chociaż nie wygrywają.Dziś goście tak jakby zagrają na swoim starym stadionie na którym grali w sezonie 2004. Dodatkowo dziś u gospodarzy zabraknie rezerwowego bramkarza Bathily 0/0, i etatowego pomocnika Souchona 10/0. Dodatkowo kontuzji nabawił się napastnik Justin 4/2 i prawdopodobnie nie zagra już w Etoile(podobno podpisał kontrakt z czwartoligowcem Colomiers). Po za tym gospodarze ostatni mecz zagrali 18 maja, więc albo będą głodni gry albo będą tak niedysponowani że mogą stracić kilka goli, dlatego granie na 1 mija się z celem(kurs 1.15 nie napawa optymizmem a granie z handi nie ma w tym wypadku sensu). Cytat od trenera Etoile: &quot;Pracujemy bardzo ciężko nad fizycznej strony gry, a chłopcy są po prostu szczęśliwy z powrotu na pole ponownie&quot;. Zespół podpisał kontrakt z nowym napastnikiem z Francji Kamelem Chaaouane i być może zagra w dzisiejszym spotkaniu, do zepołu po kontuzji powrócił za to LeFranc 8/1. Zaś w zespole Tanjong może zagrać były gracz Etoile Bagnost Pomocnik który został też niedawno zakupiony i będzie grał w zespole Tanjong do końca tego sezonu. Ponadto dziś zespół zagra bez podstawowego pomocnika Koreańczyka Hyuna 16/2 zastąpić go ma wspomniany Bagnost. Ponadto trzech zawodników Tanjong po powrocie z Reprezentacji nie jest w najlepszej formi fizycznej, chodzi o podstawowego bramkarza Barudin 15/0, Obrońce Singh 15/0 i kolejny nowy zawodnik Taufiq. Zwycięzca tego meczu zmierzy się w ćwierćfinale z Gombakiem który pokonał w sobote nie bez problemów Balestier 2:1. Patrząc na te informacje można stwierdzić że obie drużyny zagrają ofensywnie, bo nic nie mają do stracenia, zawodnicy zarówno rezerwowi jak i nowi będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, a różne braki w obu zespołach mogą się przyczynić do większej ilości przypadkowych zagrań co automatycznie powoduje większą ilość sytuacji na strzelenie gola.
⛔100
 
kozaczek 16

kozaczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
Spotkanie: Newell´s Old Boys - San Lorenzo
Typ: X
Kurs: 3,29
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Witam, o godzinie 20:00 rozpocznie się spokanie które mnie interesuje, liga argentynska, spotkanie pomiedzy ostatnią drużyną ligi czyli Newell´s Old Boys podejmą na swoim obiekcie 15 druzynę - San Lorenzo. obie druzyny mają rozegraną jedną kolejke mniej i trzeba przyznac ze mecz bedzie wazny dla obu drużyn jezeli gospodarze przegrają bedą mieli 2 pkt straty do dziewietnastego Huracanu natomiast jezeli wygraja zbliża sie juz do 18 miejsca na 2 punkty, natomiast jezeli goscie wygraja to spotkanie wejdą na w miare bezpieczne 12 miejsce. Goscie sa minimalnym faworytem aczkolwiek gospodarze posiadają atut wlasnego boiska.
Aktualna Forma:
Newell´s Old Boys
Olimpo - Newell&#39;s 1:1
Boca Jrs - Newell&#39;s 1:0
Newell&#39;s - All Boys 1:0
Racing - Newell&#39;s 3:0
Newell&#39;s - Godoy Cruz 1:3
Gimnasia LP - Newell&#39;s 1:2
1-2-3
SAN LORENZO
San Lorenzo - Quilmes 0:2
San Lorenzo - Arsenal s. 1:1
River Plate - San Lorenzo 1:1
San Lorenzo - Argentinos Jrs 1:2
Independiente - San Lorenzo 1:1
San Lorenzo - Huracan 3:0
1-3-2

Gospodarze u siebie 2-2-3 bramki 9:12
goscie na wyjazdach 3-3-2 bramki 8:5

polecam, kozaczek
✅
229
 
B 0

bigshot

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis | ATP Hertogenbosch
Spotkanie: Malisse, Xavier - Huta Galung, Jesse
Typ: 2:0
Kurs: 1.48
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznę od opisu Malisse. W ostatnich 4 turniejach odpadał z zawodnikami dobrymi jak Murray, Federer czy Verdasco. Należy zaznaczyć iż tylko ostatnia porażka z Murrayem w Londynie odbyła się na kortach trawiastych tak jak i obecny turniej. Xavier czuję się świetnie na kortach trawiastych. W zeszłym tygodniu jak juz pisałem odpadł w meczu z Murrayem, późniejszym triumfatorem turnieju w Londynie. Na tawie dużo się nie nagrał lecz ostatni mecz tutaj z Fallą to była niesamowita demolka Falli 6:3 6:1. Swój typ na niego popieram meczem z Murrayem. Triumfator męczył się z mallisem mniej więcej tak samo jak z Tsongą w finale. Huta galung za to jest typowym zawodnikiem challangerowym, oprocz wygranej tutaj meczu z Reisterem poprzednie turnieje przegrywał już w pierwszych rundach. Co do statystyk to mallise 41 a huta 116, nie ma to żadnego znaczenia tak naprawde lecz chciałem uświadomić jak sytuacja wygląda. Umiejętności dzisiejszego przeciwnika nie są na trawie jakieś specjalne dlatego myśle iż mallise nie da wygrać mu nawet seta. Wynik może wyglądać 6:3, 6:2.
Trochę statystyk:
Malisse, Xavier vs. Falla, Alejandro 2:0 6:3 6:1
Malisse, Xavier vs. Murray, Andy 1:2 3:6 7:5 3:6
Malisse, Xavier vs. Bachinger, Matthias 2:0 6:4 6:4
Huta Galung, Jesse vs. Reister, Julian 2:1 6:2 3:6 7:5
Huta Galung, Jesse vs. Gicquel, Marc 0:2 4:6 4:6
Huta Galung, Jesse vs. Ciric, Nikola 1:2 4:6 7:6 10:12

Pewne zwycięstwo Malisse!
✅48
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz kobiet, Eliminacje do Euro
Węgry - Niemcy
Węgry -7.5 - Niemcy 2.000
Pinnacle
2/10
Pierwszy mecz 59-53 dla Niemek. Troszkę zaskoczenie dla mnie, ale co tam, tym lepiej dla typu, bo dziś Węgierki muszą wygrać. A mają kim grać. Vajda, Horti, Fegyverneky, Krivacevic - to nie są zdecydowanie anonimowe nazwiska dla ogarniających damski kosz. Pokazywały się już na europejskich parkietach i to z dobrej strony zdecydowanie. Ze strony Niemek największym zagrożeniem jest znana z gry w Polsce Breitreiner. Brak najbardziej znanej niemieckiej koszykarki Frolich. Z nią już nie wiem czy bym grał na Węgierki, ale w przypadku jej braku Madziarki są wg mnie mocniejsze. Grają u siebie, w Sopronie, czyli tam gdzie w grupie wygrały wszystkie 4 mecze. Zresztą Węgierki w tych właściwych eliminacjach do Euro pokazywały, że są mocne, walcząc niemal na równi choćby z Turczynkami.
Muszą Madziarki wygrać 7 punktami, handi 7.5 więc tak lekko pogram również.
✅100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Koszykówka,Eurobasket, godz. 18.00
Spotkanie: Węgry - Niemcy [u/o 125]
Typ: under
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Rewanżowy pojedynek o jedno wolne miejsce w Mistrzostwach Europy pań w koszykówce. Zawody jak wiemy rozpoczynają się za chwilę w Polsce. Węgierki wygrały turniej barażowy, który zresztą był grany na Węgrzech. A rywalkami były Holenderki, Ukrainki, Bułgarki i Finki. Węgierki wygrały wszystkie mecze, a rywalkom pozwoliły rzucić 39, 51, 56 i 57 pkt. Niemki w turnieju barażowym przegrały 1 mecz (z Rumunkami), ale zajęły 1 miejsce w swojej grupie. W pierwszym meczu w Niemczech było 59:53 dla Niemek. W grupie Węgierki 4 razy zanotowały under punktowy dla tak postawionej granicy, a w 4 meczach Niemek tylko raz było mniej punktów. Tym razem jednak liczę na niski wynik. Ten mecz decyduje o grze na Eurobasket,a gospodynie to jeden z najlepiej broniących zespołów w Europie.
✅83
 
S 1

smarkacz

Użytkownik
Tenis
R. Haase - M. Baghdatis
R. Haase @ 2.050 (PinnacleSports)

Okoliczności w jakich przyjdzie zagrać wyżej wymienionym zawodnikom skłaniają mnie do typowania zwycięstwa reprezentanta gospodarzy, Robina Haase.
Pojedynek odbędzie się jako ostatni na korcie centralnym, więc Robin będzie dopingowany przez pełen stadion Holendrów. Rok temu obaj zawodnicy nie mieli tutaj udanego występu. Żaden z nich w tym tygodniu nie broni punktów, więc zagrają na luzie przy czym bardziej na zwycięstwie na pewno będzie zależało Holendrowi. Haase do tej pory w dorosłej karierze nie zagrał wielu pojedynków na trawniku jednak jako junior wystąpił w finale Wimbledonu. Baghdatis ma więcej ciekawych wyników na trawie ale ostatnio jest całkowicie bez formy. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał zawsze niewygodnego Francuza Clement. Haase pokonał bez większych problemów Zvereva. Zapowiada się wyrównany mecz, jednak większym zaufaniem darzę umiejętności Robina i sądzę, że to on dzisiaj będzie zwycięzcą.
⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: HJK Helsinki - Rovaniemi
Typ: 3-0, 4-0 lub 5-0
Kurs: 4.75
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Krótko. 10 kolejka ligi fińskiej, w której zmierzą się obecny mistrz kraju HJK Helsinki z Rovaniemi PS, które jest beniaminkiem. Starcie Dawida z Goliatem fińskiej piłki. Spodziewam się dzisiaj gładkiej wygranej drużyny ze stolicy Finlandii. HJK traci punkt to Inter Turku (21 punktów w 9 meczach). HJK ani razu nie remisowało, na początku ligi przypadkowo przegrali z Turku PS i później z Mariehamn ale to były mecze wyjazdowe. U siebie HJK spisuje się bardzo dobrze. 12 punktów w 4 meczach, 12 strzelonych bramek. Średnio strzelone 3 bramki na mecz. Ostatnio z JJK wygrali 6:2, dlatego dziś można spodziewać się podobnego wyniku. Mecze wyjazdowe wygrywają już 2 bramkami, a co dopiero byłoby gdyby grali te mecze u siebie? Przewaga jest spora. 6 ostatnich meczów bezpośrednich to 5 wygranych drużyny z Helsinek. Ale jak wysokie to były wyniki? 4:0, 3:0, 2:0, 3:0, 5:0. Tylko raz nie udało im się strzelić więcej niż 2 bramek. Dla mnie pewna wygrana gospodarzy.
⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny kobiet Hertogenbosch debel
Spotkanie: Barrois/Woehr-Flipkens/Vandeweghe
Typ: Barrois/Woehr
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Czas rozpoczęcia: około 15:30
Analiza:
Dzisiaj około godziny 15:30 zostanie rozegrane spotkanie deblowe w Holenderskim Hertogenbosch pomiędzy parą Niemiecką Barrois/Woehr a parą Belgijsko-Amerykańską Flipkens/Vandeweghe.Obie pary rozegrały jak do tej pory w tym turnieju po jednym spotkaniu:
Barrois/Woehr-Kirilenko/Niculescu 5-2 i krecz jednej z zawodniczek
Flipkens/Vandeweghe-Brianti/Date 2-1 3-6 7-6 10-8
Jak widać para Flipkens/Vandeweghe już 13.06 mogła odpaść z Brianti/Date,natomiast Barrois/Woehr spokojnie wypracowały sobie przewagę nad dobrą parą Kirilenko/Niculescu i potem była kontuzja jednej z zawodniczek.Niemki Barrois/Woehr znacznie częściej grają razem na międzynarodowej arenie a dzisiejsze ich przeciwniczki to para poskładana.Nawet w spotkniu Flipkens/Vandeweghe-Brianti/Date więcej punktów zdobywały Brianti/Date w całym meczu,a przegrały przez własną nieuwagę.Dzisiaj uważam że Niemki spokojnie wygrają to spotkanie.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Tenis WTA Debel Hertogenbosch 17-00 15.06.2011r
Spotkanie: Barrois/Woehr- Flipkens K./Vandeweghe
Typ: 2-0
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365

analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju deblowego na kortach trawiastych w holenderskim hertogenbosch Niemki Barrois i Woehr zagraja z Belgijka Flipkens i Coco Vandeweghe. Belgijka Flipkens i Vandeweghe to przede wszystkim singlistki, Flipkens radzi sobie niezle przy siatce ale jej partnerka nie ma na swoim koncie zadnych sukcesow deblowych. Ponadto obie te zawodniczki nie graly nigdy ze soba w parze deblowej jest to dla nich pierwszy turniej razem. Nie maja one zupelnie zgrania i nie wroze im kariery deblowej. Zupelnie inaczej jest z Niemkami, ktore w tym sezonie maja na swoim koncie kilka sukcesow deblowych. Zaliczyly final w Stuttgarcie, polfinal w Strasbourgu, cwiercfinaly w Estoril i Madrycie. Ponadto niemki swietnie czuja sie w grze przy siatce. Woehr praktycznie nie wystepuje wogole w singlu, koncentruje sie tylko na deblu. Woehr bardzo dobrze rowniez serwuje, zreszta podobnie jak Kristina Barrois ktora rowniez ma udany jak narazie sezon singlowy za soba. Nie znam zadnej innej zawodniczki moze czasami poza siostrami Williams ktora podobnie jak Niemka gra czesto serv and volley. Dlatego tez Barrois jest grozna zawodniczka deblowa, szczegolnie na korcie trawiastym, gdzie liczy sie szybka, ofensywna gra. Zupelnie nie rozumiem kursow wystawionych na to spotkanie. Jak dla mnie zdecydowanymi faworytami wydaja sie byc Niemki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

betclic666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Eastbourne WTA - Druga runda
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Francesca Schiavone
Typ: Francesca Schiavone
Kurs: 2,55
Bukmacher: BetClic

Analiza:
Przeglądając dzisiejszą ofertę zakładów od razu wpadło mi w oko to spotkanie. Moim zdaniem faworytem jest Włoszka. Ostatnie dwa spotkania zakończyły się wprawdzie na korzyść Polki (stąd bukmacherzy wskazują ją w roli minimalnego faworyta), ale nie sądzę by tak było tym razem. Dzieli je 6 miejsc w rankingu. Francesca był zawsze niewygodną przeciwniczką dla naszej reprezentantki. Polka poprzednio nie miała łatwego meczu z Jarmilą Gajdosov. Dodatkowo na korzyść Włoszki przemawia doświadczenie. Myślę, że dzisiaj ona wygra, a spotkania zakończy się wynikiem 2-1.
⛔100
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dyscyplina : BeachSoccer
Spotkanie : Senegal - Algieria
Typ : over 8,5
Kurs : 1,70
Buk : Sportingbet

Analiza :

Senegal - Algieria, czyli jeden z faworytów do awansu kontra nowicjusz.
Zwycięzca może być tylko jeden. Jeszcze kilkanaście minut temu mogliśmy mieć cudowny kurs na podbicie AKO, bo bukmacher oferował aż 1,30 na Senegal. Niestety nastąpiła szybka edycja kursu, najpierw 1,25, a teraz 1,20. Znajdą się jednak wariaci, którzy 1,20 biorą z pocałowaniem ręki, także proszę bardzo, peFFka. Skupię się jednak nad innym typem, mianowicie linii under/over, która wynosi 8,5. Zdecydowałem się zagrać over po fajnym kursie 1,70. Senegal to doświadczona ekipa, która za każdym razem bije się o awans. W ostatnich trzech latach, aż dwa razy grała w wielkim turnieju. Ostatni raz udało im się to 3 lata temu. W 2009 polegli z Nigerią, w tym roku są żądni rewanżu. Skład na kwalifikacje bardzo optymalny, nie brakuje &#39;gwiazd&#39; zespołu. Obecny najważniejszy człowiek w reprezentacji Senegalu - Pape Koukpaki, który strzelił aż 15 bramek, spośród 31 zdobytych przez ich zespół podczas Mistrzostw Świata w których występowali. Dorzucimy bramkostrzelnych Gomisa Mbengue oraz Victora Diagne i w trójkę mogą grać. Ci zawodnicy powinni pokryć niski over w meczu z kompletnym nowicjuszem. Dla Algierii będzie to pierwszy turniej w BeachSoccera. Nie wiem jak grają, nie wiem kto gra, ale skoro to ich pierwszy turniej, to są gorsi od Mauritiusa czy Mozambiku, a Ci tracili bramek co niemiara. Średnia bramek w meczach Senegalu w turniejach to kolejno: 11 - el 2007, 7 - MŚ 2007, 12 - el 2008, 10 - MŚ 2008, 8 - el 2009. Widać więc, że lubią strzelać. W MŚ zaprezentowali się z przyzwoitej strony notując kilka fajnych wyników.
Nieobyci z piaskiem algierczycy, Senegal grający najmocniejszą paczką, jak się patrzy over 8,5.
✅70
 
W 3

wrublon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka 1.Rosja
Spotkanie: BC Khimki - CSKA M.
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Trzeci już mecz finałowy pomiędzy BC Khimki a CSKA M., póki co stosunek 1-1, ale niech nie zmyli Was ten bilans, na ostatnie 6 meczy (gdzie CSKA grało na wyjeździe) 5 wygrywało CSKA.
Pierwszy mecz finałowy na parkiecie CSKA wygrało Khimki, w drugim mocniejsi już okazali się gospodarze więc myślę że pójdą za ciosem. Przyznam, że trochę ryzykowny mecz bo finały rządzą się swoimi prawami, ale nie wierzę żeby CSKA oddało mistrzostwo Rosji. Pozdrawiam.
✅88
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis
Spotkanie: Daniela Hantuchova - Na Li
Typ: 1
Kurs: 2.50
Buk: Expekt
Analiza:
Chinka potrafi grać na trawie, 2009(Birmingham - finał, Eastbourne - krecz w 1/8 z Isią, Wimbledon - 3 runda porażka z Isia), 2010 Birmingham - finał wygrany ze Szharapovą. W tym roku jak wiadomo wygrała ostatnio French Open, pokonując wszystkie kandydatki do zwyciestwa(Azarenkę, Sharapovą, zeszłoroczną triumfatorkę Schiavone), w pierwszej rundzie w Eastbourne męczyła sie z Tamitą Paszek (7:5, 6:4)- był to jej pierwszy mecz na trawię w tym roku. Punktów z poprzedniego roku nie broni, bo odpadła w pierwszej rundzie, jak dla mnie to takie przetarcie, poznanie nawierzchni przed Wimbledonem, dlatego myślę że turnieju poważnie nie traktuje.
Daniela również potrafi grać na trawie, W zeszłym tygodniu doszła do finału w Birmingham. Ostatnie 3 turnieje bardzo udane w tym RG&#39;s, pokonała np. Wozniacki(1). Myślę że w meczu z Chinką ma duże szanse. Wzajemny bilans ich meczy 2:2 z tym ostatni w zeszły roku wygrała Chinka 2:1, pozostałe mecze to odległe czasy. Jeszcze jedną ciekawostka są kursy, bo na Chinkę 1.50 według mnie normalnie powinien wynosić max 1.20, jednak tak wysoki kurs na pewno spowodowany jest &quot;lajtowym&quot; podejściem Na Li do turnieju.
Reasumując szanse Danieli oceniam na 65 % dlatego kurs 2.50 jak najbardziej do przyjęcia.
✅150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom