>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 15.06.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia 1 liga
Spotkanie: Haka (-1gol) - KuPS
Typ: 1
Kurs: 4,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem podać typ na czystą 1, ale widzę, że już taki jest. No nic, podam w sumie bezpieczniejszą opcję. Nie wiem czemu w tym meczu KuPS jest faworytem... To, że zajmują 7 pozycję i mają 3 pkt więcej od dzisiejszych gospodarzy którzy zajmują 11 miejsce jakoś mnie nie przekonuje. W tym sezonie grali 4 mecze na wyjeździe i żadnego nie wygrali, bilans spotkań 0W-2D-2L i bramki 2-7. Nie ma szału według mnie. Dziś przyjeżdżają bez czterech swoich zawodników: Atte Hoivala [O 3/0], Joni Nissinen [O 3/0], Patrice Ollo [P 7/0], Pietari Holopainen [O 7/1]. Patrząc na kadrę, to jednak te osłabienia coś znaczą.
Gospodarze u siebie w tym sezonie jak narazie 1W-2D-1L i bramki 4:4. Ale jest coś co mnie bardziej zaciekawiło, czyli H2H. Od sezonu 2009 zespoły wymieniają się punktami, czy to w lidze czy to w pucharach. Ostatnio obie drużyny grały w kwietniu w pucharze i wygrał zespół KuPS, także patrząc statystycznie teraz przychodzi kolei na win Haki, która potrzebuje punktów. Powodzenia
0
 
S 0

sqrwsn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA - U21 Championship
Spotkanie: Ukraina U21 - Anglia U21
Typ: Anglia
Kurs: 1,6
Bukmacher: BAH
Analiza:
Druga kolejka w grupie B. Anglicy po zremisowanym (1-1) pierwszym meczu z Hiszpanią zajmują wraz z nimi 2 miejsce w tabeli.
Oglądałem mecz z Hiszpanią, Anglia bardzo dobrze sobie radziła. Mieli sporo okazji, niestety tylko jedną udało się wykorzystać. Przy bramce dla Hiszpanii natomiast było zagranie ręką.
Anglia ma bardzo mocny skład, dla przykładu: Dwaj stoperzy: Smalling i Jones (oboje Manchester United), oboje mieli bardzo dobry sezon w Premier League. W drugiej linii: Welbeck, Cleverley (oboje Manchester United), do tego dochodzi bardzo bramkostrzelny Sturridge.
Czesi w pierwszym meczu pokonali Ukrainę 2-1.
uważam, że Anglia i Hiszpania powalczą o 1 miejsce w grupie. Anglicy wyjdą skoncentrowani i waleczni i spokojnie powinni poradzić sobie ze słabszymi Czechami.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Puchar Szwecji
Spotkanie : Kalmar : Malmo
Typ : over 3,5
Kurs : 3,60
Buk : Unibet
ANaliza :
Moim zdaniem dzisiaj będzemy mieli w pucharze Szwecji bardzo ciekawe spotkanie. Dwie drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej, dwie grające bardzo podobnie bo różnica między nimi 3 punkty ale Malmo nie grało jednego spotkania a więc jeśli by wygrali to będą mieli taki sam bilans jak Kalmar, w Pucharze obie sobie narazie radzą gładko ale ten mecz będzie na pewno zupełnie inny. Kalmar które gra u siebei jest przed dużą szansą bo wyeliminować Malmo to jest wynik, zaś Malmo będzie walczyło, musi atakować, musi strzelać gole a wiadomo że tak genialna drużyna powinna spokojnie kilka tych bramek strzelić. Obie drużyny w tym sezonie nie mają jakiś zachwycających bilansów jeśli chodzi o bramki ale dzisiaj będzie zupełnie inaczej. Szczególnie że zazwyczaj w spotkaniach tych drużyn pada wiele bramek bo mają dośc pasujące do siebie style gry i myślę że są duże szanse na to żeby tu były przynajmniej cztery bramki. Bo raczej nie powinniśmy mieć tutaj bronienia się i liczenia na dogrywkę albo jakąś podarowaną przez rywala bramkę, tylko walkę cios za cios. Drużyny te rozegrały dotychczas 20 spotkań ze sobą a w sześciu z nich mieliśmy over 3,5 lub wyższy w tym nawet wyniki 5:4 czy 3:2 a wszystko to głównie w ostatnich latach a więc widać że u nich zawsze można liczyć na bramki i dzisiaj będzie identycznie
⛔100
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Dyscyplina: żużel
Spotkanie: Poole - Eastbourne
Zakład: Chris Holder - Bjarne Pedersen
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: Betsafe

Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas dzisiaj w angielskiej żużlowej ekstraklasie. Lider tabeli z Eastbourne zawita do Poole by zmierzyć się z miejscowymi Piratami. Faworytem spotkania są niewątpliwie aktualnie jeszcze wicemistrzowie Elite ale nie nad tym skupiam się przy analizie tego pojedynku.

Fajny zakład w ofercie Betsafe. Starcie liderów obu ekip i nie najgorszy kurs na Holdera. Jest on wg mojej oceny zdecydowanym faworytem tego h2h. Nie dość że mecz odbędzie się na &quot;jego&quot; torze to jeszcze na korzyść Australijczyka powinna zadziałać także wczorajsza absencja w Elitserien. Chrispy zrobił sobie można rzec wolne i opuścił mecz Lejonen w Kumli z miejscowymi Indianami. W związku z tym dostał dzień odpoczynku niezwykle istotnego zresztą. Orły po udanym początku rozgrywek usadowiły się na czele tabeli ale ostatnimi czasy już szału nie robią że tak się wyrażę. Podobnie ma się rzecz z Bjarne który w meczach wyjazdowych co prawda nie zawodzi ale także nie błyszczy. Dzisiaj obu panów czekają aż 3 pojedynki na torze i to jest dodatkowy atut dla Holdera który powinien w tej parze zwyciężyć bez problemu.

Powodzenia !
⛔100
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie: Granada-Elche
Typ: Elche
Kurs: 3,80
Buk: Betsafe
Oglądałem 3 mecze półfinałowe i bardziej przekonuje mnie Elche. Granada gra szybką, kombinacyjną piłkę, ale trochę też w tym radosnego futbolu. Kursy oparte są na domowych statystykach Granady z ligi, a wszystko to poparte jest owczym pędem lub strachem przed nieco wyższymi kursami. Ten mecz ( a ściślej dwumecz ) ma ogromne znaczenie dla obu ekip, więc odwoływanie się do ligi, gdzie można coś poprawić w następnych spotkaniach, wydaje mi się mało istotne. Ligowe statystyki wcale nie muszą tu się sprawdzić.
W obu drużynach kilka absencji, ale tak też było w półfinałach. Elche wydaje mi się drużyną solidniejszą i nie powinno dziś przegrać. Może nawet wygrać, więc spróbuję 2DNB po wspaniałym kursie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom