>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.01.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Godz. 20:00
Spotkanie: Dijon - Bourg Peronnas
Typ: dijon i pow 2,5
Kurs: 2.45
Buk: expekt
analiza
Dijon to powazny kandydat do awansu do Ligue 1. Dziś zespół gospdoarzy na pewno będzie chciał przerwac tracenie punktów na własnym stadionie gdyz dwa poprzednie spotkania remisowali przed wlasna publicznością, a wczesniej ogrywali przeciwników na wszystkie sposoby. Drużyna gości na wyjazdach ostatnio gra fatalnie. Pięc porażek z rzędu i duzo straconych goli.
Zespół Dijon mimo ostatnich wpadek u siebie jest drugą najlepsza ekipą w lidze grającą na własnym boisku. Chciałem grac handicap, ale kolega wyzej mnie uprzedził. Stawiam na 3-0 bądz 3-1 dla gospodarzy gdyż wcześniejsze ich wyniki obwitowały w gole. Pozdrawiam
✅145
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Portugalia, Primeira Liga, godz. 21:30
Spotkanie: Sporting Lizbona - Tondela
Typ: Sporting Over 4,5 gola
Kurs: 4,33
Buk: bet365



Analiza:

Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie w lidze portugalskiej pomiędzy Sportingiem Lizbona, a Tondela. Kursy na zwycięstwo gospodarzy bardzo słabe, dlatego stawiam, że strzelą dzisiaj przynajmniej 4 bramki. Dlaczego? Są aktualnie liderem ligi, wyprzedzają o 4 punkty Porto i Benficę. Świetnie radzą sobie w tym sezonie. Wygrali aż 14 z 17 meczy! Zanotowali jeszcze 2 remisy i tylko jedną porażkę. Przed własną publicznością są niepokonani. Wygrali 7 z 8 meczy. W ostatnich tygodniach są bardzo skuteczni. Strzelili aż 23 bramki w 8 ostatnich meczach! U siebie w każdym meczu strzelali kolejno: 3,2,3,3,3. A grali z mocnymi rywalami. M.in z Bragą, Porto i Besiktasem. W dzisiejszym meczu zagrają praktycznie w najsilniejszym składzie. Nie zagra jedynie Gutierrez 10/3 N. Z kolei ich rywalem jest beniaminek Tondela. Główny faworyt do spadku. Goście zajmują bowiem ostatnią lokatę z zaledwie 8 punktami na koncie [2-2-13]. Do bezpiecznego miejsca tracą już 8 punktów. Nie zapowiada się, że zaczną odrabiać tą stratę. Przegrali aż 8 z ostatnich 9 meczy. A dzisiaj powinni przegrać ponownie, zwłaszcza że nie ciekawie wygląda sytuacja kadrowa na dzisiejszy mecz. Zabraknie kilku bardzo ważnych zawodników. Nie zagra 3 podstawowych obrońców: Machado 11/0, Tinoco 10/0 oraz Nascimento 17/0. Żeby tego było mało to zabraknie jeszcze: Alberto 11/1 P, Souza 16/0 P oraz Murillo 11/2 N. Widzimy zatem że bardzo poważne osłabienia. Zwłaszcza defensywa, gdzie brak 3 obrońców będzie zauważalny w tym meczu. Stawiam więc dzisiaj na kilka bramek Sportingu. Są w świetnej formie, grają bardzo skutecznie, nawet z mocnymi rywalami, a do tego w optymalnym składzie. Goście natomiast poważnie osłabieni, a do tego grają bardzo słabiutko.
⛔100
 
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: 1 połowa win Serbia
Kurs: 3.72
Bukmacher: bah
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Polską a Serbią, jak wiemy mistrzostwa te rozgrywane są w Polsce, mecz z Serbią odbędzie się w Krakowie. Z tego co pamiętam nasza reprezentacja przeważnie pierwszą połowę grała słabo, miała kłopot z odnalezieniem rytmu gry, dlatego też typ opieram na tych faktach.
Skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy:

bramkarze: Sławomir Szmal (Vive Tauron Kielce), Piotr Wyszomirski (Pick Szeged, Węgry);

rozgrywający: Karol Bielecki (Vive Tauron Kielce), Piotr Chrapkowski (Vive Tauron Kielce), Rafał Gliński (Górnik Zabrze), Michał Jurecki (Vive Tauron Kielce), Bartosz Konitz (SPR Wisła Płock), Krzysztof Lijewski (Vive Tauron Kielce), Michał Szyba (RK Gorenje Velenje, Słowenia);

skrzydłowi: Michał Daszek (SPR Wisła Płock), Przemysław Krajewski (Azoty Puławy), Jakub Łucak (WKS Śląsk Wrocław), Adam Wiśniewski (SPR Wisła Płock);

obrotowi: Bartosz Jurecki (SPR Chrobry Głogów), Piotr Grabarczyk (HSV Hamburg, Niemcy), Kamil Syprzak (Barcelona Lassa, Hiszpania). Niestety nie zorientowałem się kto pauzuje w tym meczu, mam nadzieję, że mi wybaczycie. Polecam, bagietka92.
✅272
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom