>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.01.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
ITF niemcy F2
Michael LAMMER - Hiroyasu EHARA
Typ: Hiroyasu EHARA
kurs 5,0
buk bet365
http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/men&amp;#39;s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100031032
Tu drabinka kwalifikacyjna w ktorej Japonczyk wygrał 2 meczyki bez straty seta, wiec reasumując: 10 lat młodszy
http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Eh/H/Hiroyasu-Ehara.aspx?t=pa&amp;amp;y=2013&amp;amp;m=s&amp;amp;e=0#
http://www.itftennis.com/procircuit/players/player/profile.aspx?playerid=30018534
od oczywiscie bardziej znanego dzisiejszego przeciwnika staje przed szansą ugrania czegos: młodosc rzadzi sie swoimi prawami, mysle ze powalczy po sportowemu i oczywiscie nie jest powiedziane ze wygra to moim zdaniem moze i to nawet 2-0,
a moj wybraniec wyglada tak http://tennis-pronostics.com/player/hiroyasu-ehara
Polecam przyjrzec się galeri zdjęc ????
✅ 400
 
makaveli23 357K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Catania - Siena (Coppa Italia)
Typ: X2
Kurs: 1.75
Buk: Bet365
Catania to ostatni klub Serie A. W niedziele maja trudny mecz z Fiorentiną u siebie, i zeby tam liczyc na jakies punkty trener gospodarzy zdecydowal sie dac odpoczac w czasie tego meczu pucharowego z drugoligową Sieną kilku kluczowym graczom jak trojka argentynskich napastnikow: Barrentos, Bergessio, Castro. Nie zagraja rowniez obroncy Rolin, Spolli, Biraghi jak i pomocnicy Izco i Plasil. Ze składu ktory gra na codzien w Serie A zagraja tylko kreatywny pomocnik Lodi, bramkarz Frison i obronca Peruzzi. Ponadto w wyjsciowym skladzie najprawdopodobniej pojawi sie nowy zawodnik Catanii wypozyczony ze Sportingu Lizbona pomocnik Rinaudo. Czyli bedzie az 9 zmian w składzie Catanii. W ataku zagraja niespelnione gwiazdy takie jak Leto (niegdys zawodnik Liverpoolu) mlody Kingsley Boateng wypozyczony z Milanu, tułający sie po wielu klubach 30 letni Maxi Lopez. Siena mysle ze zagra w pelnym skladzie, w ktorym nadal graja pierwszoligowi wyjadacze jak D&#39;Agostino czy Vargassola, stanowiwacy o sile tej druzyny. Siena wyeliminowała juz dwa pierwszoligowe kluby Livorno i Bologne, wiec sadze ze Catania jest 3 z kolei druzyną którą będą zdolni wyeliminowac. Siena zaciekle walczy o awans w Serie B i gdyby nie 7 pkt odjete przez zwiazek na poczatku sezonu to teraz mieli by 34 punkty i zajmowali by miejsce Play Off. Widac ze na wyjeździe w lidze są specjalistami od remisów (2-7-1). Ciezko ich pokonac innymi slowy i watpie zeby Catania grajac rezerwowym skladem, bez kluczowych postaci w ataku zdolala spokojnie przejsc do kolejnej rundy, tym bardziej ze musza sie skupic na lidze, a Siena nastepny mecz ligowy ma dopiero 27 stycznia wiec w spokoju mogla przygotowywac sie do tego pucharowego meczu i powinna byc w lepszej dyspozycji motorycznej.

✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania
Spotkania: Osasuna-Real Madrid
Typ: kto więcej rzutów rożnych?? Real Madrid
Kurs: 1,50
Buk: bet365

Kurs wystawiony na to zdarzenie jak dla mnie to prezent. W pierwszym meczu tych drużyn gdzie gospodarzem był Real padł wynik 2-0 i jest to praktycznie wynik promujący do następnego etapu rozgrywek &quot;Królewskich&quot;. Real przeważał w tym meczu i miało to odbicie w wykonywanych RR Real miał ich 7 przy tylko 2 Osasuny. Nie dawno Real miał okazje grać na boisku Osasuny w meczu ligowym, padł w tedy remis 2-2 w rożnych jednak też &quot;Królewscy&quot; byli lepsi gdyż Osasuna miął ich 6 a Real 7. Ostatni mecz kiedy to Real wykonywał mniej RR od przeciwnika odbył się 05.11.2013 r i był to mecz Ligi Mistrzów przeciw Juventusowi Turyn. Nie ma co jednak Juventusu porównywać do Osasuny więc proste jest że w RR dzisiaj przewagę będzie miał Real.

⛔ 100
 
badylon77 0

badylon77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroleague - Top 16
Spotkanie: Real - Bayern
Typ: powyżej 162,5
Kurs: 1,90
Bukmacher:UNIBET
ANALIZA. Dziś o godzinie 21:00 w Madrycie dojdzie do potyczki miejscowych z drużyną z Niemiec Bayernem. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy od 19.05.13 doznali tylko jednej porażki z Barceloną i to tylko 1pkt. Bayern na wyjazdach nie błyszczy. W dzisiejszyn meczu zapewne będzie podobnie gdzie będziemy oglądać dużo szybkich akcji i Bayern musi ryzykować próbować rzutów za 3 coś na pewno wpadnie Real nie stawia głównie na obronę myślę że over jak najbardziej możliwy. Powodzenia!

✅ 90
 
D 4

devid

Użytkownik
:baseball:
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Francja wygra różnicą 4-6 goli
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Grabarczyk: To będzie mecz walki​
Tak właśnie zapowiada to spotkanie nasz obrotowy. Trudno jednak uwierzyć w te słowa po porażce z Serbami 20:19. Spotkanie to stało na bardzo niskim poziomie, a na dobrą sprawę biało-czerwoni mogli spokojnie je wygrać. Każdy kto oglądał ten pojedynek, wie dobrze, co by było gdyby Polacy wykorzystali dwa rzuty karne, a nie trafili je ponad poprzeczką. Jedyną nadzieję widzę w naszym niezawodnym Sławku Szmalu.
A co u naszych rywali, trójkolorowych szczypiornistów? Oni mają się jak zwykle dobrze. Ostatnie lata, to wiele sukcesów kadry francuskiej. W pierwszym meczu fazy grupowej pokonali Rosjan aż 35:28. Postrzelali trochę, no nie? Drużyna Bieglera przyzwyczaiła nas już do wygranych, a z tak słabo grającą naszą kadrą, nie wydaję się, by mieli jakiekolwiek problemy.
To jednak są mistrzostwa. Tutaj lubią zdarzać się niespodzianki. Często wystarczy jeden słabszy mecz, że zaprzepaścić wszystko. Francja to jednak doskonale przygotowana ekipa pod względem fizycznym. Cała szeroka kadra to zawodnicy z najwyższej półki, którzy tak samo jak i w kadrze, podobne sukcesy osiągają w swoich klubach.
Myślę, że nasze szczypiorki będą mocno zmobilizowani do gry, jednak samą mobilizacją się nie wygrywa. Nie ma co ukrywać, że jesteśmy trochę za reprezentacją Francuzów. Jesteśmy z kolei drużyną lepszą niż Rosjanie, którzy swoje spotkanie przegrali 7 bramkami, dlatego typ pomiędzy 4 a 6 golami.
Początek o 20:15. Polecam, można miło spędzić wieczór, a korzystając z mojego typu, kto wie.. Może się wzbogacić?
⛔ 100
 
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
ME / Piłka Ręczna
- Polska : Francja
- liczba goli zdobytych przez gości ( Francję )
- over 28
- 2.00 / Unibet

Trudno się jakoś pogodzić z tym że dziś Polacy zagrają lepiej niż w pierwszym pojedynku z Serbami , oglądając to spotkanie wniosek nasuwa się jeden &quot; kompletna klapa &quot; w wykonaniu biało-czerwonych , ogólnie jesteśmy na bakier z taktyką nie wiem co chce osiągnąć niemiecki trener z naszymi zawodnikami skoro jego decyzje są takie że np. kiedy Polacy na początku drugiej połowy odrabiają straty 4 goli ba nawet wychodząc na dwu punktowe prowadzenie on wprowadza na środek rozegrania Bartłomieja Jaszkę i cała strategia legła w gruzach , jeżeli chodzi o samą grę to tyle razy graliśmy z przewagą jednego zawodnika i co i nic mało tego to my tracimy gola grając w przewadze , a rzuty karne ..... pożal się Boże , w bramce staje trochę szerszy w barach bramkarz i rzucamy w trybuny nie trafiając nawet w światło bramki , a trener cały czas kombinuje składem kogo by tu wpuścić kogo zdjąć i w/g mnie a może i nie tylko Mistrzostwa Europy to nie czas na eksperymenty , z Francuzami zawsze grało się nam ciężko i zapewne tak będzie i dziś , Francuzi w meczu z Rosja zdobyli 35 bramek a do przerwy tych goli zdobyli 19 tyle co Polacy w całym spotkaniu z Serbami a gdy zajrzymy jak my gramy przeciwko Francji to tak w woli przypomnienia w ostatnich 4 meczach Francja nigdy nie zdobyła mniej niż 28 bramek i myślę że dziś przeciwko nam także przekroczą liczbę 28 a kurs na to całkiem fajny !
0/zw
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Yaroslavl – Novgorod
Typ: over 5.5
Kurs: 3.68
Buk: Pinnacle
Godz. 16:00
Analiza:
Wchodzimy w decydującą fazę sezonu zasadniczego, kilka ekip już na dobre pożegnało się z pierwszą ósemką, kilka ekip ma już zagwarantowaną grę w play-offach, dla wielu ekip natomiast pozostaje jeszcze kwestia jak najlepszego rozstawienia i zyskania atutu własnej tafli.
Granie w meczach gospodarze coś w kierunku kilku bramek jest rzeczą bardzo ryzykowną, grają nudny hokej, podstawowa rzecz to nie stracić a gdy już coś trafią to trzymamy od razu wynik. Jak na razie zanotowali zaledwie 6 wyników z overem 5.5. Na zachodzie zajmują ostatnią ósmą pozycję dającą grę o mistrzostwo w play-offach. Na prawie 10 spotkań do końca ich przewaga nad dziewiątym Mytishi wynosi siedem oczek z jedne strony dużo i mało, dlatego trzeba przynajmniej poszukać kilku punktów na własnej tafli. Tak realnie patrząc wyższego rozstawienia nie uzyskają. Ostatnio u siebie bardzo dobre wyniki z mocnymi rywalami.
Dziś zdecydowanie zaryzykuje z overem bo przyjeżdża Novgorod który ostatnio kapitalnie gra w ataku nie koniecznie pamiętając o defensywie. Mają zapewniony udział w play-offach, na Wschodzi zajmują piąte miejsce i celem jest pozostanie na tej pozycji bo pierwsza czwórka już raczej uciekła a pozycji bronią przed Ekaterinburgiem który jednak ma dwa mecze więcej rozegrane. Pisałem o ostatniej dyspozycji w ataku a dobitnie znakomitą formę pokazuje ostatnie spotkanie o granie Mytishi na ich terenie 4:5. Jest znakomity prognostyk bo po Yaroslaviu to właśnie ten zespół jest najbardziej underowym a już na pewno u siebie gdzie uwaga zanotowali do tego starcia tylko jeden over 5.5!. Po za tym u siebie ograli Astanę aż 7:2, Omsk 5:3 i przegrali z Yugrą 4:5.
Tak jak wspomniałem zaryzykuje tutaj i pogram over. Gospodarze dwie bramki powinni tutaj włożyć a może nawet i więcej jeśli Novgorod zagra na takim poziomie w defensywie, dobrą rzeczą by było żeby to właśnie przyjezdni wyszli na prowadzenie bo wtedy trzeba będzie gonić wynik a z taką formą w ataku goście od razu to wykorzystają i mogą powtórzyć wynik z pierwszego meczu kiedy to wbili pięć bramek nie tracą żadnej. Obok Slovana tylko im udała się ta sztuka czyli zdobycia pięciu bramek. Ogólnei spojrzałem na historię spotkań i jakaś uboga w bramki to ona nie jest, rok temu co prawda było tu 2:1, ale wcześniejsze mecz już bardzo overowe 6:3, 5:2, 5:1, 4:2 czy 4:4.
⛔ 100
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Copa del Rey
Spotkanie: Espanyol - Alcorcon
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dziś zajmę się analizą meczu Copa del Rey: Espanyol - Alcorcon.
Espanyol zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli Primera Division z dorobkiem 22 pkt i bilansem 6 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek. Spośród ostatnich 5 meczy drużyna z Barcelony przegrała 3 mecze i odniosła 2 zwycięstwa. Ostatni mecz drużyna gospodarzy przegrała z zajmującym 3 miejsce w tabeli PD Realem Madryt, warto odnotować fakt że ulegli zespołowi z aspiracjami na mistrzostwo zaledwie 0 - 1. Gospodarze w ciągu ostatnich 5 meczy 2 razy na sowim podwórku zgarniała pełną pulę i 3 razy kapitulowała.0
Dzisiejszy rywal drużyny Espanyol&#39;u zajmuje 19 miejsce w tabeli Sequnda Division (miejsce spadkowe) z dorobkiem 25 pkt. W obecnym sezonie drużyna gości wygrałs 6 meczy, 7 zremisowała i 8 przegrała. W ostatnich 5 meczach drużyna Alcorcon 3 razy remisowała i 2 razy wygrywała (1 raz po rzutach karnych i pierwszy mecz z Espanyol&#39;em). Goście spośród ostatnich 5 meczy na wyjeździe 1 przegrali, 2 razy zremisowali i 2 razy wygrali (w tym wspomniany wygrany mezc po rzutach karnych).
Poprzedni mecz obu ekip był bardzo wyrównany ( http://www.livesports.pl/mecz/GOC0l36n/#statystyki-meczu;0 ). Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie jednostronne - ataki Espanyol&#39;u i autobus w polu karnym Alcorocon. Espanoyl na pewno będzie chciał przerwać serię 3 przegranych meczów z rzędu a to będzie do tego wyśmienita okazja.
Powodzenia!
✅ 45
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
HISZPANIA: Copa del Rey
Osasuna - Real Madryt
under 2,5
2,70
bet365
analiza:
Rewanżowe spotkanie pomiędzy Osasuna a Realem Madryt. W pierwszym meczu królewscy spokojnie bez żadnych problemow pokonali Osasune 2-0. Jednak wynik ten jak na Real nie zadowala. Przeciez to wielka potega, a grajac u siebie z takim przeciwnikiem juz w pierwszym meczu powinni rozstrzygnac losy awansu. Co prawda 2-0 to dosc dobry, korzystny wynik no, ale awansu jeszcze pewni byc nie moga.
Decyduje sie tutaj zagrac na under, poniewaz Real na pewno troche odpusci sobie to spotkanie. Wygrać moze i wygra ale skromnie max 2 bramkami.
Ostatnie mecze tych druzyn, gdy gospodarzem jest Osasuna pokazuja, ze te mecze z reguly sa do jednej dwoch bramek. Osasuna starannie sie broni przez wiekszosc meczu i nie pozwala sobie strzelic gola.
14.12.13 PRI Osasuna Real Madrid 2 : 2
12.01.13 PRI Osasuna Real Madrid 0 : 0
31.03.12 PRI Osasuna Real Madrid 1 : 5
30.01.11 PRI Osasuna Real Madrid 1 : 0
03.01.10 PRI Osasuna Real Madrid 0 : 0
Ostatnie 5 spotkan druzyn. W 3 meczach moj typ sie pokryl. Tylko raz ewidentnie Real rozgromil Osasune. Dzisiaj uwazam, ze bedzie im naprawde ciezko. Dlatego decyduje sie tutaj postawic na mala liczbe bramek. Po takim kursie naprawde warto zagrac.

✅ 170
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Polska
Kurs:
5,50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Wielu pewnie teraz przeciera oczy ze zdumienia ale pewnie nie bardziej niż ja wczoraj po tym jak zobaczyłem Norwegów ostro jadących z Hiszpanami czy Czechów, którzy w swoim pierwszym meczu z Austrią jako drużyna nie istnieli (powtarzam nie istnieli) a w meczu z dużo silniejszą Macedonią tworzyli świetnie zgrany monolit mając jeszcze w końcówce akcje na win. To są Mistrzostwa, tutaj każdy mecz jest inny a w dodatku jest to sport i nie ma co dygać tylko trzeba grać. Pokazał to chociażby w meczu z Serbami Kaczka raz po raz praktycznie sam beż żadnych akcji czy wymian piłek demolując i ośmieszając ich obronę (notując dodatkowo 2 świetne przechwyty w obronie).
Wszyscy mówią, że wczoraj Hiszpanie zlekceważyli Norwegów i dlatego mecz przebiegał jak przebiegał. Dla mnie to nieprawda. Wg. mnie po pierwszym wysokim zwycięstwie aktualni mistrzowie świata chcieli ten mecz wygrać jak najmniejszą ilością sił co ostatecznie im się udało ale wszyscy wiemy w jakich okolicznościach (pozdro Victor Tomas). Nie ukrywam, że na to samo liczę jeśli chodzi o Francuzów.
Najważniejsza rzecz w typie to nasza gra w ataku. Dla mnie niezrozumiałe jest jak na takim poziomie zawodnicy nie potrafią rozegrać kilku prostych schematów. Oczywiście swój chyba najgorszy mecz w kadrze zagrał Jacha i nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj nie zagra lepiej. Jestem w stanie uwierzyć w to że Gadżet znowu zagra tak słabo na skrzydle (choć oby nie) ale że zawodnik z takim rozegraniem i tyle widzący znowu będzie podejmował debilne próby rzutów z 13 metra z miejsca to po prostu nie wierzę. Plusem może być wysunięta obrona Francuzów z czego Jaszka z genialną grą 1 na 1 powinien tylko korzystać.
Druga sprawa to Dzidziuś. Powinien dziś zagrać więcej a to jak potrafi zagrać z kołem czy dograć do skrzydła to wszyscy dobrze wiemy. I identyczna sytuacja po drugiej stronie. Ostatni występ Lijka jakiś taki niemrawy. Przecież potrafi obsłużyć skrzydło, że już o świetnych podaniach z góry do kołowego nad rękami obrońców nie wspomnę. O ile się nie mylę za 60 minut meczu Krzysiek wykonał 1 takie podanie. Dzisiaj jeśli zaczną z Michałem po bokach powinno być dużo bardziej kombinacyjnie w przodzie. A już musem jest granie schematów gdy na boisku będzie Kola. Na turnieju noworocznym jeden z liderów ale cały czas był wyprowadzany, tutaj z Serbami bez wyprowadzenia i mamy 1 jego złe podanie (czytaj strata) + sygnalizowany rzut na siłę chyba z 14-ego metra. Nie trzeba być geniuszem, żeby widzieć, że Bielecki to z miejsca jest drewno ale za to po krzyżówkach daje ogromną wartość i co najważniejsze bramki.
Karnych nie komentuje, dzisiaj nie może być gorzej bo prawdopodobnie zabraknie Orzechowskiego. Choć z drugiej strony wszyscy nawalają na Bieglera czemu starszy Jurecki nie bił od początku karnych ale niby skąd on mógł wiedzieć, ze Orzechowski będzie tak zesrany (a przecież już trochę w tej kadrze gra) jak na turnieju noworocznym nie chybił ani razu.
Obrona o dziwo grała dobrze ( Grabarczyk zadziwił mnie bardzo), Chrapkowski też na wielki plus. Dojdzie Michał więc 1 do rotacji więcej to zawsze trochę sił zaoszczędzonych przez kogoś innego. Tak czy tak Jurkiewicz pewnie znowu będzie wiódł tu prym ze swoimi przechwytami. Jeśli chodzi o bramkę to mamy olbrzymią przewagę.
Francuzi są drużyną lepszą to bez dwóch zdań tylko kto powiedział, że dzisiaj z nami zagrają równie efektownie i efektywnie jak z Rosjanami. No właśnie. Miałem grać na Polskę z handi ale stwierdziłem, że obniżę stawkę a spróbuję tak. Jeśli w obronie zagramy tak konsekwentnie jak z Serbią a przód zacznie normalnie funkcjonować to będzie walka do samego końca i będzie szansa na trafienie kuponu, jeśli nic się nie zmieni to podejrzewam, że będzie konkret oklep i nawet 4 czy 5 punktowy handicap nie wystarczy. Powodzenia !
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
piłka ręczna
Polska- Francja
typ: Francja pierwsza rzuci 3 gole
kurs : 1,75
betsson
O 20.15 zapewne większość z nas będzie trzymała kciuki za naszych chłopaków, ale przed nimi zadanie piekielnie trudne. Ten kto oglądał mecz Francji z Rosją wie jakim repertuarem rzutowym dysponują trójkolorowi. Po pierwszych meczach możemy z pewnością dostrzec, że Francja będzie sie liczyć w walce o medale na tych mistrzostwach. Natomiast my przy wielkiim szczęsciu może awansujemy do drugiej rundy. Francja bardzo mocno zaczęła mecz z Rosją. Szybko zdobyła prowadzenie i nie oddała go już do końca. Myślę, że Onesta bedzie chciał podobnego przebiegu meczu w dzisiejszym pojedynku. Mianowicie szybko uzyskać bezpieczną przewagę i dać pograć zmiennikom, bo jak wiadomo turniej jest długi, mecze co 2 dni. W tym upatruję szanse na powodzenie typu zaproponowanego wyżej. Nasi chłopcy zapewne bedą walczyć, ale jeżeli prześpią pierwszą połowę( tak jak z Serbią) to z Francją niebedą mieli czego szukać. Tutaj nie może być przespana ani jedna minuta jeśli Polacy chcą powalczyć. Typ ryzykowny ale myślę, że warto zaryzykować. Powtarzam, że siłą uderzenia i warianty rozgrywania akcji są piekielnie silną stroną trójkolorowych.

✅ 75
 
typer7 10

typer7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Osasuna - Real Madrid
Typ: under 3.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza: Przed nami rewanżowe spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla gdzie Osasuna przed własną publicznością podejmie Real Madryt. Po pierwszym meczu zdecydowanie bliżej awansu są Królewscy, ponieważ wygrali w nim 2:0 po golach Benzemy i Jese. Carlo Ancelotti powiedział na konferencji, że trzeba szybko strzelić pierwszego gola, zdecydowanie ma rację, ponieważ wtedy losy dwumeczu będą praktycznie przesądzone. Real przyjeżdża na teren, w którym zaliczył wpadkę w tym sezonie w lidze remisując 2:2. Także na pewno miłą niespodzianką dla fanów byłoby tu wygranie. Obie drużyny w ostatniej kolejce w swoich meczach poradził sobie bardzo dobrze, ponieważ Los Blancos wygrali 1:0 na wyjździe z Espanyolem tym samy zmniejszając dystans do trzech punktów do prowadzącej dwójki: Barcelony i Atletico. Los Rojillos wygrali bardzo ważnym mecz na wyjeździ z Betisem 2:1 co dało im 13 miejsce w tabeli. Trener Realu zapewnia, że jego drużyna podejdzie do tego spotkanie w pełni profesjonalnie. Na pewno możemy się spodziewać, że żadne kalkulacje tutaj nie wejdą w grę i oba kluby zagrają w optymalnych składach i z pełnym zaangażowaniem.
Co do mojego typu to gospodarzom będzie zależało na przynajmniej godnym pożegnaniu się z rozgrywkami. Także będą w pełni skoncentrowani w obronie i czekali na swoje szanse w kontratakach. Gościom zaś zależy na jak najszybszym rozstrzygnięciu tego dwu meczu i skupieniu się na kolejnych ligowych starciach. Podsumowując, czeka nasz bardzo ciekawe spotkania, w którym nie zabraknie pełnego poświecenia walki, ponieważ stawką jest awans do ćwierćfinału Copa del Rey. Mimo, że obie drużyny są bramkostrzelne: Osasuna u siebie ponad 2.5 bramki 5 meczów w lidze (55.56%), a Real na wyjeździe 8 (80%) to zdecydowanie nie spodziewam się tutaj dużej ilości bramek, dlatego, że jeszcze po pierwszym meczu jeszcze szanse dla Pampeluńczyków nie zostały pogrzebane i obie jedenastki na boisku będą na pewno darzyły się dużym respektem. Dodając jeszcze to ostatnie dwa mecze na El Sadar kończyły się remisami. Gdybym miał typować dokładny wynik to przewiduję 1:0 dla Królewskich.
⛔ 100 // powtórzenie
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Polska under 24,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza: Tak jak pisałem w poniedziałek przy okazji meczu z Serbia, niestety nie wróżę Polakom sukcesów w tym turnieju. Porażka z ekipą z Bałkanów niby tylko jednym punktem, ale kto oglądał tamten mecz ten widział, że było to zasługą głównie fantastycznie interweniującego Sławka Szmala. W ofensywie podopieczni Bieglera zaprezentowali się fatalnie, bez formy są liderzy zespołu. Nie wydaje mi się, żeby w starciu jedną z najlepszych drużyn świata, Polska była w stanie rzucić wiele punktów. Francuzi w pierwszym meczu dość łatwo rozprawili się z Rosjanami i ewidentnie celują w Danii w tytuł mistrzowski. Dodatkowym argumentem jest moje przekonanie, że Polacy nie włożą dzisiaj raczej maksymalnego wysiłku by za wszelką cenę wygrać. Znacznie ważniejszy jest dla nich mecz z Rosją o wyjście z grupy, być może nasz trener będzie oszczędzał swoich zawodników w starciu z Francją, które i tak prawdopodobnie zakończy się porażką.
Jak kogoś ponadto interesują statystyki to napiszę tylko, że na ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi zespołami Francja wygrała... 4 ????
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, ME w Danii
spotkanie: Rosja - Serbia
typ: Marko Vujin strzeli 7 lub więcej goli i Serbia wygra
kurs: 2.75
buk: William Hill
analiza:
Wśród wszystkich piłkarzy grających na Mistrzostwach Europy w Danii nie sposób nie wyróżnić Marko Vujina. Oprócz Domagoja Duvnjaka to właśnie Serb, w mojej opinii, jest największą gwiazdą na duńskich parkietach. Prawdą jest, że w niedzielnym meczu z Polską był cieniem samego siebie, zepsuty rzut karny na minutę z sekundami przed końcem meczu. Gdyby rzucił wtedy z 7m. na pewno nam byłoby łatwiej pogodzić się z porażką, ale z drugiej strony swoją nonszalancją mógł uszczęśliwić polskich fanów piłki ręcznej. Czas na rehabilitację i pokazanie swoich umiejętności, które pokazuje w Bundeslidze. Statystyki nie kłamią, a mówią że Serb w 20 meczach trafił aż 152 razy do bramki rywali, co daje 7.6 bramki na mecz. Rosjanie w 2014 roku bez zwycięstwa, 4 spotkania 4 porażki i w każdym mecz straconych najmniej 30 goli. Fatalny bilans, moi faworyci do niewyjścia z grupy. Na dzień dzisiejszy Serbowie dysponują fantastycznym składem i spokojnie mogą się włączyć do walki o medale. Na lewym skrzydle do bólu skuteczny, charakteryzujący się łysiną Ivan Nikcevic, przypominający ,,gwiazdę,, Ekstraklasy z Zagłębia Lubin Dusana Djokicia. Obok Vujina Ilić i Nenadić, a na bramce utrapienie każdego napastnika Darko Stanić. Serbowie powinni to spotkanie wygrać z większą przewagą niż z Polakami, a jeśli tak się stanie to nazwisko Vujina na tablicy wyników będzie się Rosjanom śniło po nocach.
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013 Spotkanie: Barry Hawkins v Ricky Walden
Typ: Ponad (9.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: sportingbet
Powtórka półfinału ostatnich MŚ, w którym górą był Hawkins. Trudno o bardziej wyrównany zestaw graczy, nawet nie próbuję przewidzieć kto awansuje do następnej rundy, bo wynik końcowy będzie pewnie zależał od formy dnia. Forma obu ostatnio nie zachwyca, ale też tragedii nie ma. Jak można się spodziewać bilans bezpośredni idealnie remisowy, sporo z meczy to zacięte boje, dość powiedzieć, że na przestrzeni 113 rozegranych frejmów obu graczy dzieli tylko 5 partii. Wiele wskazuje, że dzisiejszy mecz nie będzie wyjątkiem, bo nie wyobrażam sobie, by na koniec dnia obu graczy dzieliło więcej niż 3 frejmy, a nie zdziwię się jeśli panowie pograją na pełnym dystansie.

✅ 100
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Athletic Bilbao - Real Betis
Typ : Athletic Bilbao over 2.5
Kurs : 2.5
Buk : BET365
Analiza :
Nie wiem jakim cudem Athletic nie wygrało meczu na Benito Villamarin. Przeważali w każdym aspekcie gry, oprócz tego najważniejszego czyli liczby goli. Ze składu wypadli Muniain oraz Susaeta z powodu kontuzji. Godni powinni ich zastąpić Ibai oraz De Marcos, którzy nie mają dużo gorszych statystyk od powyższych graczy. Drużyna powinna być podbudowana rozbiciem w La Liga Almerii aż 6-1. Dwie bramki w tym meczu zdobył Ibai, który dziś zacznie mecz w wyjściowej jedenastce. Athletic musi w tym meczu strzelić co najmniej 3 gole by spokojnie myśleć o awansie. Przy wyniku 2-0 wystarczy szczęśliwa akcja Betisu, karny i jest po nich.

Betis gra fatalnie w tym sezonie. Na wyjeździe w PD zdobył tylko dwa punkty. Największym problemem tej drużyny jest zdobywanie bramek. Strzelili ich ledwo 16, czyli mniej niż jeden gol na mecz. Dziś być może zagra napastnik wypożyczony z Atletico Madryt- Leo Baptistao. Po kontuzji wraca Damien Perquis, ale raczej nie zobaczymy go dziś na boisku. Sytuacja trenera Juana Garrido w klubie jest beznadziejna. Hiszpańska prasa donosi, że może to być jego ostatni mecz w roli szkoleniowca Betisu. Podobno nie może on już nawet decydować o transferach. Dodatkowo w zespole gości zabraknie dziś podstawowych zawodników, pomocnika Verdu, 18 meczy, 3 gole; pomocnika Vadillo, 15 meczy, 2 asysty.

Suma sumarum wychodzi mi, że Athletic zdobędzie tu minimum 3 bramki. Erneste Valverde na pewno przekaże swoim piłkarzom, że żeby mieć awans w kieszeni muszą tu zdobyć co najmniej 3 gole. Może Betis zdoła zdobyć jakąś bramkę dzięki nowemu napastnikowi, ale to już nie dotyczy mojego zakładu.

⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Belgia, puchar
Lokeren vs. Westerlo
o2.5,
1.77
Pinnacle
Mecz walki w belgijskim pucharze. Lokeren, które reprezentuje Jupiler Pro League, ma ambitne plany na ten sezon. I jak na razie spełniają je w 100%. Są w kolejnej rundzie pucharu Belgii, a i plasują się aż na piątym miejscu w tabeli ligowej. Forma gospodarzy jest imponująca. Bez porażki od sześciu pojedynków, a i w tym czasie wygrali aż pięciokrotnie - w tym właśnie z Westerlo w meczu numer jeden, 1:0. Wynik nie daje im odpowiedniej satysfakcji. Gości na pewno stać na walkę, udowadniają to na zapleczu JPL. Liderują w tabeli i mają zamiar w końcu powrócić do belgijskiej elity. Forma gości jest również rewelacyjna. Ponadto w poprzedniej rundzie wyeliminowali głównego kandydata do pucharu - Anderlecht. Zatem podchodzą jak najbardziej poważnie do tego turnieju. Niemniej najwyższym priorytetem jest obrona pierwszego miejsca w Tweede Klasse. Goście mają świetnych napastników - MacDonald, Lecomte czy obiecujący Trossard. Każdego z nich stać na strzelenie bramki w starciu z Lokeren. Gospodarze również nie mają kłopotu ze strzelaniem goli, a główną osobą odpowiedzialną za ten cel jest Harbaoui (19/12). Dzisiaj na pewno wystąpi. Niestety inny napastnik, Remacle (12/4) wciąż nieobecny. Mimo to, kadra jest wystarczająco mocna by nastrzelać goli. H2H to historia obfita w gole. Sądzę, iż i dzisiaj się powtórzy. Myślałem jeszcze o BTS&#39;ie, ale jednak over jakoś bardziej do mnie przemawia (3:0 etc.).

✅ 77
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Piłka nożna
Copa Del Rey
Osasuna - Real Madryt
C.Ronaldo strzeli
1.4
bet365
Dziś rewanżowe spotkanie pucharu Hiszpanii gdzie Osasuna u siebie podejmie Real Madryt.Ostatnio padł wynik korzystny dla realu , który wygrał wtedy 2:0 i ma niezłą przewagę przed rewanżem.Myślę , że Real wygra dzisiejszy mecz by udowodnić, że dobrze zaczęli Nowy rok i sądzę , że Cristiano po otrzymaniu Złotej Piłki jeszcze bardziej będzie się starał by w następnym roku również ją zdobyć .Osasuna gra słabą piłkę , są nisko w lidze , Real jest 3 i traci tylko 3 pkt do Barcy i Atletico.Stawiam na wygraną Realu 4:1.Real zagra w troszeczkę innym składzie niż ostatnio , ale mają szeroką ławkę i spokojnie powinni wygrać a Ronaldo , który w lidze ma 20 goli strzel i dziś gola.

✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom