>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.12.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 14. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Leicester-Chelsea
Typ: Chelsea wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.10
Buk Unibet
Godz: 21:00 / 14.12.2015
Analiza: W dniu jutrzejszym postanowiłem zagrac spotkanie w którym drużyna Leicesteru podejmowała będzie przed swoją publicznością drużynę Chelsey Londyn. Gospodarze na chwilę obecną są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie aż 32 zdobyte punkty, na pewno gospodarze w najbardziej śmiałych oczekiwaniach nie spodziewali się że tym momencie sezonu będą mieli dużo więcej punktów niż było zakładane, goscie natomiast radzą sobie na podziw źle, w lidze zajmują dopiero 15 pozycję w lidzę i zdobyli zaledwie 15 punktów, w tej chwili bliżej im jest do strefy spadkowej ( dzieli ich od niej tylko 2 punkty) aniżeli do europejskich pucharów, myślę że dla gosci jest to bardzo dobre spotkanie na przełamanie ponieważ gosćie po prostu tego spotkania przegrać nie mogą, goscie w historii występów na tym stadionie grali już kilka razy dokładnie 6 zanotowali tutaj 4 wygrane w tym 3 w ostatnich 3 latach oraz remis i porażkę. Myślę że zespołem piłkarsko lepszym są goście postawiłbym tutaj na remis albo podział punktów,ale liczę iż w tym meczu zobaczymy bramki i że gosćie z Londynu nie poniosą kolejnej porażki w Premier League.


⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja, VHL
Godzina: 17:00

Spotkanie:
Bars Kazan - Nizhny Tagil
Typ:
under 5,5
Kurs:
1,56
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W Kazaniu dojdzie do spotkania w dolnej części tabeli. Zajmujący 21 lokatę gospodarcze podejmą 18 Sputnik. Ciężko wskazać tu faworyta dlatego zdecydowałem się postawić na bramki w tym meczu. Bars dysponuje drugą najgorszą ofensywą w całej lidze. W 30 spotkaniach zdobyli tylko 57 bramek. W meczach z ich udziałem jedynie 6 razy padło więcej niż 5 bramek. Biorąc jedynie spotkania w Kazaniu, średnia strzelonych tamże bramek to w sumie 4,5 z czego Bars strzela średnio mniej niż dwie bramki na mecz. U gospodarzy wygląda to trochę lepiej, bo w analogicznej liczbie spotkań, drogę do bramki znajdywali 87 razy co daje średnią niecałe 3 bramki na mecz. Biorąc pod uwagę wyjazdy jest to wynik mniej imponujący bo to jedynie 38 bramek, czyli wniosek jest prosty: goście na wyjazdach strzelają rzadziej. Średnio mniej niż 3 bramki. Dodatkowo fatalnie radzą sobie na wyjazdach pod względem punktowym. W 14 spotkaniach wygrali jedynie 1 raz (!), wliczając w to również dogrywkę i karne. Ostatnie mecze również potwierdzają, że obie ekipy nie są w żadnej wyśmienitej formie strzeleckiej. W pięciu ostatnich meczach z udziałem Kazania, ani razu nie padło więcej niż 5 bramek. Hokeiści Sputnika z kolei 2 razy przekroczyli tę barierę ale odbyło się to na ich tafli. W bezpośrednich starciach tych drużyn również padało mało goli. Ostatnie wyniki to 2:1, 0:3, 1:3 więc jasno widać, że hokeiści obu zespołów nie byli nawet blisko przełamania linii 5,5. Na moje oko nic nie wskazuje, że tym razem będzie inaczej. Na moje oko wynik będzie oscylował w graniach 2:2. Powodzenia!
✅ 56
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Korona Kielce
Typ: Cracovia Kraków/Cracovia Kraków
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jedna z najlepiej się prezentujących ostatnimi czasy Cracovia zagra z będącą w dołku Koroną. Krakowianie wydają się być jednym z kandydatów do tytułu w tym sezonie. Jutro będą mieli okazję zmniejszyć stratę do lidera do zaledwie 5 punktów. Zadanie wydaje się być łatwe bo Korona ostatnimi czasy prezentuje się słabo. Ostatnie 4 ligowe mecze to 4 porażki, co ciekawe we wszystkich tych meczach przegrywali już po 45 minutach. Niby na wyjazdach w przekroju całego sezonu prezentują się bardzo dobrze, jednak wyraźnie widać że ostatnimi czasy źle się dzieje w Kielcach. Cracovia za to ma serię 6 wygranych u siebie w Ekstraklasie. Ba, 5 ostatnich meczów wygrywali trzema bramkami. H2H 5 ostatnich meczy to 4 wygrane Cracovii i jeden remis. Na dodatek wszystkie te wygrane to zwycięstwa HT/FT. Wybrałem opcję do przerwy i do końca a nie handicap, dlatego że Kielczanie tracą mało goli na wyjazdach ledwie 4 w 10 meczach. Myślę że podopieczni Jacka Zielińskiego od początku ruszą na bramkę rywala i niespodzianki nie będzie.
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Leicester-Chelsea
Typ: 1
Kurs 3.05
Buk Bet365
Godz: 21:00 / 14.12.2015
Analiza: Po udanym weekendzie gdzie trafiłem remis na połowę oraz więcej bramek w 2połowie typuje dalej ????
Pod analize biorę Ligę Angielską gdzie Leicester - który w tym sezonie gra znakomitą piłkę - zajmuje pozycję lidera spory czas - aktualne 3 miejsce jest spowodowane tym że ma jeden mecz do tyłu - właśnie ten z chelsea.
Dla gości będzie to raczej zwykly wyjazdowy mecz gdzie będą chcieli uzyskać 3punkty i skoczyć wyżej w tabeli po fatalnym stracie, natomiast gospodarze będą chcieli podtrzymać pozycję lidera oraz ograć Chelaea którą w tym sezonie są w stanie pokonać.
Kurs na Leicester jest spory i kusi, dla pozostałych polecam zagrać z remisem 1.60 bądź podwójną szanse.
Pomoglem? Podziękuj! ;)
✅ 205
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, BPL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Leicester + poniżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 4.15
Bukmacher: betsson
Analiza:
Już czysty &quot;Lester&quot; wzięty, także wypatrzyłem coś takiego na betssonie. Leicester jeszcze kilka kolejek temu był traktowany jako przypadkowy lider tabeli, do czasu kiedy przyszło im się zmierzyć z Manchesterem, który grał wtedy najsilniejszym możliwym składem. To gracze Leicesteru przeważali, a Vardy, co dotknął to kłopoty sprawiał. Chyba tego napastnika nie trzeba nikomu przedstawiać. Jutro podejmują u siebie Chelsea, które w lidze gra fatalnie. Naprawdę dziwny zespół - jak trafiają, to albo William z wolnego, albo samobój. W LM mają 5 bramek zdobytych po golu samobójczym... Ale w Lidze Mistrzów grają całkiem fajną piłkę, a co najważniejsze - są skuteczni. Tutaj przyjeżdżają po porażce z beniaminkiem... Po przegranej u siebie... Ja nie wróżę tutaj gradu goli, do czego nas Chelsea przyzwyczaiła ostatnio, a jestem za gospodarzami. Wiele aspektów wskazuje na wygraną graczy Leicesteru.
✅ 315
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Korona Kielce
Typ: Cracovia Kraków -1 (AH)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotyka się najlepsza ofensywa z najlepszą defensywą. 40 bramek zdobytych po stronie Cracovii, tylko 18 straconych Kielc. Dlaczego więc handi? Wydaje sie że Cracovia jest cały czas w równej wysokiej formie ostatnie 6 spotkań ligowych na własnym stadionie to 6 zwycięstw i bilans bramek 22:6 ,a grali już z zespołami które równie dobrze spisują się w obronie jak Korona. Przypomnę Pogoń(20 bramek straconych) została pokonana 4:1,Lech(23 stracone) 5:2, Lechia(24 stracone)3:0. Korona po nadspodziewanie dobrym początku, teraz juz nie tak rózowo, 4 porażki w ostatnich pięciu meczach. Przy tak rozpędzonej maszynie jak Cracovia nie sądzę żeby utrzymali swój korzystny bilans bramkowy, tym bardziej że gospodarze tego spotkania maja na Kielczan i ich defensywe patent. W tym sezonie w sierpniu pokonali ich 3:0, natomiast w towarzyskim spotkaniu we wrześniu było 4:1.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
St Louis Blues - Colorado Avalanche
Over 4,5
(1,71) bet-at-home
Nie stawiam Nutek, po tym co ostatnio mi odwalili z Toronto. Pierwsza tercje jeszcze jako tako. Ale to co zrobili w drugiej to niestety trzeba powiedzieć o tym śmiało, że za wszelką cenę chcieli ten mecz przegrać. Oddawać tylko 2 SOG w drugiej tercji, to jest kpina. Ale obiecałem sobie, że nie będę ich grał choćby reg time i kurs był na to dość interesujący to dzisiaj dostają Lawiny. Którzy są b2b. Nie są najwygodniejszym rywalem, dla swoich przeciwników bo bardzo dobrze czują się w delegacjach. Wczorajszy mecz w Nashville wygrany, co prawda skromnie, ale za to bardzo dobra postawa w defensywie. Dzisiaj przeciwnicy Nutki, też rywal z górnej półki, ale i też który potrafi sporo tracić, jak im się &#39;&#39;nie chce&#39;&#39; Tarasenko znowu co mecz, ubija rywali jak tylko mu się żywnie podoba. Lawinom już w poprzednim sezonie potrafił w jednym meczu strzelić 2 gole. Poza tym Lawiny, w mojej ocenie powinni być ciut wyżej w tabeli, bo zawodników mają utalentowanych tylko jak widać nie każdy potrafi to przekładać na lód.. 5 bramek na dziś, widzę i liczę na dobre spotkanie obu ekip.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Blues - Colorado
Typ: 1 ml + Backes strzeli
Kurs: 4.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie St Louis Blues z Colorado Avalanche. Blues w tym sezonie m.in bez Oshiego nie spisują się tak dobrze jak wcześniej, ale udało im się wczoraj wygrać z mocnymi Dallas Stars i to do zera, mimo ze to ekipa wybitnie ofensywna. Mysle, ze warto postawic na nich kolejny raz, grają u siebie, więc ten rytm mogą podtrzymać. Tarsarenko strzela jak na zawołanie, ale kurs na jego strzelenie jest bardzo niski. Drugim w kolejnosci jest Steen (10 bramek), a po nim Backes (9) tyle ze w lepszej formie (5 goli w 6 ost meczach) więc jego stawiam. W poprzednich sezonach był jednym z motorow napędowych ofensywy Blues. Allen nie najgorzej broni (GAA 2.02) w stosunku do jego przeciwnika (2.85). Ostatnio Avs w lepszej formie niz gospodarze, ale niezbyt skuteczni bo w 6 ostatnich meczach tylko raz udało im się strzelic 3 (wczoraj), a reszta 2 lub mniej. Takze wg mnie gospodarze mają fajną szanse na wygraną, a mam nadzieje ze gola dzis dolozy Backes.
⛔ 100
 
B 1

bovi92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, BPL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na własnym boisku H2H z Chelsea średnia bramek w meczu wynosi lekko ponad 4, w tym sezonie Leicester mimo tego że wygrywa, to nie rzadko traci 2 bramki, Chelsea ostatnio przestała strzelać, ale myślę, że Lisy nadzieją się na kontry The blues i ekipa Mou strzeli jedną bądź dwie bramki.
✅ 80
 
kovalenko 0

kovalenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W Krakowie dojdzie do spotkania świetnie dysponowanej w tym sezonie Cracovii. Zajmujące 3 miejsce Pasy zmierzą się z dopiero 11 Koroną. Faworyt wydaję się być tylko jeden, jednakże zamiast stawiać na gospodarzy zdecydowałem się zagrać na bramki, między innymi ze względu na wyższy kurs. Typ opieram na statystykach gier Cracovii na własnym terenie. Ostatni przypadek kiedy Cracovia grając u siebie w ekstraklasie nie pokryła linii ponad 2,5 bramki miał miejsce jeszcze w sierpniu i wszystko wskazuje, że ta passa szybko się nie skończy. Nawet gdyby Rakels i spółka nie strzelili u siebie 3 goli to Korona po ostatnich wpadkach w końcu powinna się przełamać, a ma do tego predyspozycje. Pierwszy argument to gra gości na wyjazdach, która wygląda bardzo dobrze, natomiast jest jeszcze kwestia bezpośrednich starć Kielczan z Krakowianami. w ciągu ostatnich kilku lat Korona w ponad 80% meczach z Cracovią zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Powodzenia.
✅ 90
 
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Cracovia : Korona
- czerwona kartka
- 3.65
Betsson
Mecz kończący już 20 kolejkę naszej Ekstraklasy , Cracovia która w tym sezonie gra bardzo dobrze i Korona która ostatnio w wielkim kryzysie bo 4 ostatnie mecze to 4 porażki i co za tym idzie 11 miejsce w tabeli czyli ta gorsza grupa Ekstraklasy , ja jak to zwykle u mnie bywa liczę na ostre starcia no i na sędziego którym jest pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy i nie wiem czy to czysty przypadek albo los tak chciał że sędzia z Warszawy sędziuje mecz Cracovii która depcze po piętach Legii ale tak czy siak liczę w tym meczu na pana Tomka , pan Tomek w tym sezonie sędziował 11 spotkań i pokazał w nich 48 żółtek 1 czerwoną ( w konsekwencji 2 żółtych ) i podyktował 3 rzuty karne i patrząc pod względem mojego typu czyli czerwieni to powiem że nie wygląda to obiecująco ale cóż spróbuję . W tym sezonie pan Tomasz sędziował dwa mecze z udziałem Cracovii i pokazał w nich 11 żółtek i tu nie jest żle , co do Korony to Tomasz nie sędziował w tym sezonie meczu z ich udziałem ale zaglądam na poprzedni sezon i tu mamy coś takiego : ogólnie pan Tomasz sędziował w Ekstraklasie 29 meczy i pokazał 7 czerwonych i tu taka ciekawostka przez 11 pierwszych meczy pan Tomasz nie pokazał ani jednej czerwonej ale potem się zaczęło od dwóch czerwieni w meczu Korony z Zawiszą ( pierwszy mecz Korony w sezonie sędziowany przez pana Tomka ) a ogólnie pan Tomek sędziował w poprzednim sezonie 3 mecze z udziałem Korony i pokazał 3 czerwienie i to mnie napawa optymizmem w dzisiejszym meczu bo uważam że atmosfera w Koronie nie jest za ciekawa a nerwowość wkrada się w poczynania zawodników na boisku , no i H2H Cracovii z Koroną pokazuje że czerwień była nie raz pokazana !
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Novara - Trapani
Typ:
1
Kurs:
1.85
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Ostatnim razem gdy obstawiałem mecz przeciwko Trapani, makaroniarze sprawili mi niemiłą niespodziankę remisując na wyjeździe z lepszym przeciwnikiem. Spróbuję zatem jeszcze raz.
Gospodarze - 4 miejsce w lidze, 5 ostatnich meczów u siebie: WWWWW, bramki 11:1. W poprzedniej kolejce wygrana na wyjeździe 4:1 z ekipą Perugii, ligowego sąsiada ich dzisiejszego przeciwnika.
Goście - 10. miejsce w lidze, 5 ostatnich meczów na wyjazdach: DDLLL, bramki 1:9.
Novara w tym sezonie u siebie spisuje się ogólnie bardzo dobrze, 8 meczów 6-1-1, bramki 13:4. Ostatni remis u siebie - z 3. w tabeli Bari 31.10.2015, ostatnia porażka jeszcze we wrześniu.
Trapani natomiast ma następujący bilans w 8 meczach na wyjazdach: 1-4-3, bramki 3:10. Ostatni mecz na wyjeździe zremisowali z mocną u siebie AS Ceseną, ale wygląda na to, że gospodarze albo mieli wybitnego pecha, albo byli tego dnia bardzo nieudolni (11 strzałów celnych, 25 strzałów niecelnych i wynik 0:0).
Dzisiaj mam nadzieję, że moja karta się w końcu odwróci i po serii pechowych nietrafionych typów dziś zainkasuję ✅
Przewiduję nawet wygraną Novary ponad jedną bramką.
Powodzonka!
PS Warto zwrócić uwagę również na mecz FC Viitorul Constanta - Steaua Bucuresti z kursem na będących wyżej w tabeli gospodarzy dochodzącym nawet do 3.20 ????
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Lig
Godzina: 19.00
Spotkanie:
Besiktas - Galatasaray
Typ:
2
Kurs:
3,35
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem mecz Tureckiej pierwszej ligi gdzie spotka się druga drużyna Besiktas z czwartym Galatasaray. Wszystko na pierwszy rzut oka wskazuje na to iż w dzisiejszym starciu większe szanse mają gospodarze, ponieważ są wyżej w tabeli i grają u siebie. Jednak gdy przyjrzymy się spotkaniom u siebie Besiktasu to rewelacji nie ma w w siedmiu spotkaniach 13pkt 4/1/2 tak więc są u siebie do pokonania ostatnio ulegli u siebie trzeciej drużynie 2:0. Galatasaray też nie jest jakoś super świetne na wyjazdach ponieważ w siedmiu meczach zgromadziło 12 pkt. 3/3/1. Jednak są dwie sprawy, które sprawiają że gram dziś na Galatasaray. Jedna to Historia ich spotkań z których gospodarze wygrali ostatnie 5 a w ostatnich 10 nie przegrali ani razu a po drugie dlatego że intuicja podpowiada mi to iż to Galatasaray zdobędzie dziś komplet pkt.
⛔ 100
 
S 0

stawiecha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, BPL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Chelsea wygra i ponizej 2,5
Kurs: 5,50
Bukmacher:
Analiza:
Sytacja w tabeli nie odzwierciedla mozliwości obu zespołow, kalendarz i forma poszczegolnych zawodnikow ulozyla sie dla lisow idealnie, co zaowocowało wysokim miejscem w tabeli , mahrez , vardy graja sezon zycia, nie bylo na nich presji ale mysle ze bedzie ona rosła z kazdym meczem, teraz grudniowa seria meczy, przeciwnicy wymagajcy, dzis Chelsea , Leciester gra otwarta pilke, strzelaja duza i traca, w kilku meczach gonili wynik do ostatnich minut, ambicji im nie brakuje, ale uwazam ze Mourinho przygotuje dzis Chelsea zeby odbudowac morale całego zespołu, awansowali dalej w LM , teraz maja czas by odbudowac pozycje w lidze, rok temu Święci tez byli w czołówce do grudnia a potem zaczeli spadac, waska ławka , lepsi rywale i poszło , wydaje mi sie ze Leciester bedzie wiecej atakowal , dlatego tez daje ich rozne z handi minus 1, a Chelsea bedzie grac skrzydlami, wydaje mi sie ze Pedro willian zagraja od pierwszych minut , z hazardem na czele zamiast costy ( tak mi sie tylko wydaje ) i ktoras z kontr moze bys skuteczna, 0-1 , 0-2 dla Chelsea,
P.S polecam Novara wygra i poniezej 2,5 kurs podobny
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka Nożna Premier League
21 00
Leicester - Chelsea
Powyżej 2.5 i bts
2.10
B365
Witam. Sądzę że najprawopodobniejszym typem w tym meczu będzie overek i obie strzelą. Ciężko tu powiedzieć o wygranej któregoś z zespołu. Niespodzianka tegorocznego sezonu Lester wygrywając dzisiejszy mecz będzie liderem! No ale ta super dobra passa musi się kiedyś skończyć. Myślę że dziś goście nie przegrają tego meczu, gdyż dostali kopa od trenera Jose M. gdyż i on sam wisiał już na cienkim włosku w Chelsea. Wydaje mi się że the blues wkońcu zaczną coś działać, osobiście ich nie lubie i cieszy mnie fakt że mają gównianą formę. Ale patrząc na mecz z porto widać że jakieś zmiany zaszły coś zacznie się w tym zespole dziać. Dlatego też nie typuję w wygraną gdyż sam overek z bts jest też na w miare dobrym kursie. Gole po obu stronach padną na bank i overek raczej też pęknie gdyż w każdym meczu gospodarzy tak było.
✅ 110
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lazio - Sampdoria
Typ: Lazio do przerwy
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365

Analiza:
A więc mój Typ to prowadzenie gospodarzy do połowy, czemu tak? już objaśniam. Jakby nie spojrzeć obie drużyny dopadł kryzys, ale czy to nie jest najlepsza szansa dla Lazio aby wyjść z ciemnej strefy i powrócić do optymalnej formy - raczej tak :]. Rzymianie u siebie dobrze grają, dużo strzelają i też dużo nie tracą, więc to na pewno dziś zaowocuje, Sampdoria raczej nie poradzi sobie w tym meczu i od samego początku będzie musiała uznać wyższość rywala, a ostatnie ich mecze to &quot;porażka&quot; na 6 ostatnich spotkań wyjazdowych tylko 1 remis i 5 przegranych, a więc na papierze wygląda na to, że Lazio na spokojnie powinno prowadzić do przerwy, Przypominam, że Lazio za tydzień ma mecz z Interem więc chcąc czy nie chcąc to spotkanie muszą wygrać! Polecam ten typ.
⛔ 100
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Novara - Trapani
Typ: Novara
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które w tabeli dzieli 6 miejsc i 7 oczek. Novara u siebie notuje serię nieprzerwanych zwycięstw, zaś Trapani nie może się przełamać na wyjazdach już od dobrych kilku spotkań. Novare charakteryzuje najszczelniejsza obrona w serie B, gdyż w ciągu 17 spotkań stracili zaledwie 11 bramek. Nie można tego powiedzieć o gościach którzy do tej pory stracili ich już 21. Należy dodać, że Novara w ostatnich dwóch spotkaniach w domu i na wyjeździe rozgromiła swoich rywali po 4:1, zaś Trapani na ostatnich 5 spotkań wyjazdowych strzeliła zaledwie jedną bramkę a wpuściła 9..
Powtórzony typ ⛔ 100
 
T 2

tonym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EKSTRAKLASA
Data: 14.12.2015 r. 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona
Typ: Cracovia -2
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cracovia to obok Piasta Gliwice rewelacja sezonu. Gospodarze grają bardzo ładny i efektywny ofensywny fubol. Mają dobry wyrównany skład świetnie sie rozumieją i widać to na boisku a zrozumienie i dobra komunikacja to podstawa w piłce noznej. Dzisiaj w porownaniu do spotkania z liderem w Gliwicach gdzie Craxa zremisowała z liderem wraca Bartosz Kapustka jeden z najlepiej asystujacych zawodników w lidze który jest również bardzo ważnym zawodnikiem w zespole Jacka Zielińskiego. Gospodarze od dłuższego czasu nie zaznali smaku porażki przed własną publicznoscią bowiem było to 12.09 i porażka z Bruk Betem Nieciecza ale od tamtego meczu wygrywają już wszystkie mecze u siebie i to dość pewnie z takimi zespołami jak Lech Poznan Pogon Szczecin Ślask Wrocław Lechia Gdańsk i ostatnio Podbeskidziem BB. Dzisiaj zmierzą sie z Koroną ktora w ostatnim czasie znajduje się w kryzysie zanotowali 4 kolejne porażki i przed dzisiejszym meczem nic nie wskazuje na poprawe ich sytuacji . Nie dopuszczam dzisiaj innej myśli niż zwycieśtwo Cracovi i zrównanie się punktami z drugą Legią Warszawą. Dla mnie w tym spotkaniu jest kwestia jak wysoko wygrają gospodarze myśle, że powinni wygrać różnicą minimum dwóch bramek więc uważam typ godny ryzyka po takim kursie bo jeśli wygrają tylko dwoma bramkami to będzie zwrot a Cracovia u siebie w ostatnich 5 meczach ze zdecydowanie mocniejszymi rywalami wygrywali trzema bramkami. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie.
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Polnocna
Godzina: 20.45
Spotkanie: Portadown v Glentoran
Typ: over 3,5
Kurs: 2,8
Bukmacher: b e t s a f e
Analiza:
Mecz dwoch zespolow ze srodka tabeli. Mecz ten mial byc rozegrany w sobote, ale zostal przelozony i bedzie rozegrany dzisiaj, a to dalo zawodnikom 2 dodatkowe dni odpoczynku. Ja tutaj widze dosyc radosny futbol. Goscie w nieco lepszej formie zdolali ugrac 10 pkt z ostatnich 15 mozliwych, gospodarze zaledwie polowe - 7 z 15. Portadown ogolnie ma problemy z utrzymywaniem czystego konta i zazwyczaj notuje bts w swoich spotkaniach. Glentoran, ostatnio zwyzkuje z forma strzelecka i mysle, ze dzisiaj nie powinno byc inaczej. H2H na boisku dzisiejszego gospodarza tez ostatnimi czasy overowe. Dzisiaj raczej bez presji mecz. Goscie jak wygraja to i tak nie dogonia gospodarzy wiec nie sadze by to byl jakis defensywny majstersztyk. Oczywiscie over 3,5 to wysoka linia jak mozna zobaczyc po kursach ale szansa na pokrycie linii jest. Glowny bet w tym meczu to oczywiscie over 2,5 @ 1,75. W ostatnich 5 spotkaniach gospodarzy pokryli oni over 3,5gola 3 razy. Goscie pokryli taka linie 2 na 5 razy. Dzisiaj bedzie na styku i dlatego mysle, ze warto zaryzykowac... stawiam na wynik 2:2 ???? Pozdro
✅ 180
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom