>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 14.12.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
zerowycs 27

zerowycs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Czechy, WSM Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: HC Most - SK Kadan
Typ: 2
Kurs: 1,95
Analiza:

Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie Most - Kadan, gdzie wytypowanie zwycięzcy jest bardzo proste, uważam że spotkanie łatwo powinno wygrać SK Kadan. Patrząc na tabelę czeskiej WSM ligii drużyna gospodarzy zajmuje 14, czyli ostatnie miejsce w tabeli, a drużyna gości jest na piątej pozycji. Forma graczy Most nie zachwyca, z ostatnich 5 meczy udało im się wygrać tylko 1 i to z drużyną która także plasuje się na ostatnich lokatach. Patrząc na przeciwnika, czyli drużynę Kadan, udało im się wygrać 4 z ostatnich 5. meczy (z czego 2 po dogrywce). Ostatni mecz drużyn miał miejsce miesiąc temu, wtedy Kadan podejmował przeciwnika na swoim terenie, gdzie wygrał aż 8:2. Według mnie Kadan powinno sobie poradzić z rywalem.
Brak bukmachera ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: Cracovia/BTS (Wynik meczu/Obie drużyny strzelą)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spotkanie zamykające 20. kolejkę Ekstraklasy. Cracovia podejmuje Koronę Kielce.
Faworytem spotkania jest oczywiście Cracovia, stąd typ 1, który jest solidnie podparty wynikami osiąganymi przez ten zespół, szczególnie w Krakowie.
Typ 1 ma jednak zbyt mały kurs 1,58 i według mnie warto postawić także BTS w układzie, że Cracovia wygra mecz, ale oba zespoły strzelą bramkę.

Skąd pomysł na dodatkowe podbicie kursu typem BTS? Cracovia strzela dużo i regularnie (że zdobędzie bramkę można być spokojnym, przecież jak ma wygrać nie strzelając?) Czy Korona strzeli, kiedyś musi. Nie strzeliła w ostatnich 4 spotkaniach i o ile nie musi w końcu wygrać/zremisować to chociaż bramkę powinna zdobyć. Nie podpieram BTS dodatkowymi statystykami/tabelami bo raczej wszystko jest na nie korzyść Krony.
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja, Ligue 2
Spotkanie: Nancy - Valenciennes
Typ: -1, Nancy
Kurs 2.05
Buk Bet365
Godz: 20:30
Analiza:
Wicelider tabeli podejmuje 15-te Valenciennes.
Nancy wygrało ostatnie 4 spotkania na własnym boisku z min 2 bramkową przewagą,
kolejno z Le Havre 3-1 (6 w tabeli), Dijon 3-1 (lider tabeli), Bourg Peronnas 3-1 (10), AC Ajaccio 3-0 (17).
Przejdźmy do Valenciennes. Przegrana 0-2 z Clermont (5 w tabeli), 0-4 z Evian (12).
U siebie remisy z cienkimi Ajaccio i Nimes.
Dzisiaj zdecydowanym faworytem jest gospodarz, liczę, że uda mu się podtrzymać dobrą passe i pokryje ten handi.
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: Cracovia Kraków i powyżej 2.5
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem na dziś spotkanie pasów. O tym meczu zostało już wiele powiedziane. Chyba każdy jest pod wrażenie dyspozycji Cracovii, ich forma jest na prawdę bardzo dobra, szkoda ostatniego meczu z Piastem. Ta bramka samobójcza pod koniec pierwszej połowy wbiła chłopakom nóż w plecy. Dziś mecz będzie rozgrywany w Krakowie, gdzie piłkarze najwyraźniej czują się bardzo pewnie. Świadczą o tym bramki zdobyte na własnym obiekcie w ostatnich 5 kolejach Ekstraklasy, gdzie strzelili aż 20 bramek, stąd między innymi bierze się mój typ na to spotkanie. Over 2,5 spokojnie może pokryć sama Cracovia, a może będąca w dołku Korona zaskoczy jakąś akcją i zdobędą bramkę. Zwycięstwo Pasów również oceniam bardzo wysoko, chłopaki w gazie, gonią Legię i Piast. Dziś idealna okazja na zmniejszenie strat.
⛔ 100
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona
Typ: Gospodarze wygrają do zera
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do spotkania pomiedzy Cracovia, ktora obecnie plasuje sie na 3 pozycji, a Koroną, która zajmuje 11 lokatę. Faworytem tego spotkania oczywiscie jest Cracovia, ktora na wlasnym stadionie gra bardzo efektownie, a przede wszystikm efektywnie. Stadion przy ul. Kałuzy powoli staje sie twierdzą nie do zdobycia od 6 meczy w Eklasie Cracovia na wlasnym boisku jest niepokonana, co wiecej kazdy z tych meczow wygrywała. Korona jest to druzyna bardzo defensywna na pewno przyjedzie dzisiaj i zaparkuje &#39;autobus&#39; na swojej polowie. By wywiezc chociaz jeden punkt z trudnego terenu. Jednak Cracovia to zespol najlepiej grajacy w ofensywie i mysle, ze przedra sie przez obrone a wtedy worek z bramkami sie otworzy.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: Cracovia dw: 1:0 win
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spróbuję zagrać zwycięstwo Craxy, minimalnym wynikiem 1:0.
Cracovia w gazie, ich gra nie jest łatwa do rozmienienia przez rywali.
Dzięki takim graczom, jak Cetnar, Covilo, Kapustka, czy Budziński.
Każdy z tych piłkarzy dużo wnosi, dzięki czemu możemy oglądać, mecze z udziałem Craxy które nie mogę się nie podobać.
Wygrywają mecz za meczem wygrywając swoje mecze, bez najmniejszych problemów.
Zdobyli już 40 goli co stawia ich w czołówce ligi.
Rakles ma już 12 goli, Cetnar asystuje, więc jak z takim duetem nie wygrywać meczy??
Gracze z KRK mają super sezon i inny wynik niż zwycięstwo będzie niespodzianką.
Co do ich rywali, są w rozsypce, na ostatnich 6 meczy wygrali tylko raz !
Do tego notują passę 4 przegranych meczy !
Ja dostrzegłem, iż piłkarze Korony przegrywają często 1 bramką, w ostatnim czasie tylko Zagłębie wygrało dwoma golami.
Liczę że, Korona tutaj gola nie strzeli, są najgorszą drużyną pod tym względem i mają na koncie 13 stg.
Typuję skromną wygraną Craxy, gdyż Korona z pewnością bd. ostro walczyć o ten 1 pkt.
⛔ 100
co raczej się nie uda...
I polegną 1:0...
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Chelsea powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chelsea po serii słabszych spotkań w lidze w środę pokonali FC Porto w lidze mistrzów i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy. O ile wynik osiągnięty w europejskich pucharach jest zgodny z oczekiwaniami o tyle gra na ligowych boiskach nie wygląda już tak dobrze. The Blues po 15 rozegranych spotkaniach zajmuje miejsce w dolnej części tabeli z 18 punktami straty do aktualnego lidera. Sytuacja w obozie gospodarzy jest zgoła inna, Leicester jest objawieniem sezonu. Aby podkreślić jak wielką stanowią sensację wystarczy powiedzieć, że w przypadku dzisiejszego zwycięstwa gospodarzy wyprzedzą oni Arsenal-aktualnego lidera. Mimo tego wszystkiego uważam, że to goście dzisiaj będą stroną bardziej aktywną i przeważającą. Już ich ostatni mecz z Porto jest małym promykiem nadziei na lepszą formę. Podopieczni Mourinho nie mają nic do stracenia, na tym etapie rozgrywek nie mogą sobie pozwolić na kolejne porażki lub remisy. Jeśli chcą liczyć się w walce o europejskie puchary, potrzebują trzech punktów w tym meczu jak i w kolejnych. Piłkarze z Londynu zazwyczaj dobrze sobie radzili na King Power Stadium, wystarczy tutaj przytoczyć ostatnie spotkanie z kwietnia tego roku, kiedy to The Blues pokonali Leicester 3:1. Na sam koniec analizy dodam, że gospodarze jak na drużynę ścisłej czołówki tracą wyjątkowo dużo bramek - średnio 1,4. W meczach na swoim stadionie ten wynik jest jeszcze mniej korzystny - 1,71. Mam nadzieje, że Chelsea dzisiaj zacznie odrabiać straty do czołówki!
⛔ 100
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Costa strzeli kiedykowliek
Kurs: 2.50
Buk: Całoroczny
Miałem się trzymać z daleka od typowania tego meczu ale jednak coś czuję dzisiaj wygraną The Blues jeśli zagraja na takim poziomie jak przeciwko Porto to powinni wywieźć 3pkt z King Power Stadium. Lisy też oczywiście w formie ale dopiero teraz przychodzi dla nich ciężki kalendarz i czas pokaże na co tak naprawdę ich stać. Myślę, że to jest mecz, który może nam pokazać na co dalej będzie stać oba zespoły, zobaczymy czy Chelsea jest w formie czy jednak mecz ze Smokami to tylko jednorazowy wyskok. Co do mojego typu to skoro Chelsea wraca do formy to do optymalnej dyzpozycji musi wrócić też ich najlepszy strzelec. Diego miewa sporo sytuacji na boisku jednak w tym sezonie niestety gorzej z jego skutecznością w 12 meczach w PL tylko 3 bramki więc niestety nie zachwyca jednak jak pisałem jeśli The Blues maja wrócić do gry i zacząc masowa zdobywać pkt to przełamać musi się też ich snajper.
⛔ 100
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Serie A
Godzina 20:45
Typ: Lazio wygra dokładnie 2 golami.
Kurs: 4,19@ bet-at-home
Według mnie spotkanie wygra Lazio, musi się przełamać, a za tydzień trudny wyjazdowy mecz na San Siro, ze strony gospodarzy nie gra De Vrij, Lulic, Kishna, Mauricio, od strony gości Krsticic, gospodarze delikatnie osłabieni, ale spotkania nie odpuszczą, goście są słabi, do ogrania i 3 punkty z tego spotkania to obowiązek Lazio, pokuszę się o wytypowanie różnicy goli, bo wygrana jedną bramką wydaje mi się za mała, a jakiegoś gradu w stylu 4:0 nie przewiduję.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 20:35
Spotkanie: Asseco Gdynia - AZS Koszalin
Typ: AZS Koszalin
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Czas na spotkanie kończące 10 kolejkę PLK. Zmierzą się w nim Asseco Gdynia i AZS Koszalin. Gospodarze to czarny koń rozgrywek. Przed rozpoczęciem sezonu mało kto spodziewał się że po 9 meczach będą mieli bilans 6-3. Drużyna w głównej mierze opiera się na młodych graczach. W połączeniu z doświadczeniem Frasunkiewicza i Szczotki oraz amerykańskim rozgrywającym Hickeyu daje to fajny efekt. Problem z tym że w ostatnich spotkaniach widać spadek formy. Przegrana z Rosą rzutem na taśmę wygrana na wyjeździe z Ostrowem gdzie po prostu siedziały rzuty zza linii 6,75 i ostatnio ponownie porażka tym razem z Dąbrową Górniczą - przegrana w fatalnym stylu. Przede wszystkim regres formy widać u młodych ważnych dla Asseco graczy - Matczak(6/16 i 3/15 w ostatnich spotkaniach z gry) Kowalczyk(1/7 z gry w ostatnim spotkaniu) i Żołnierewicz który jest w słabej dyspozycji zapewne spowodowane jest to tym że dopiero co wrócił po kontuzji. Bez formy tych graczy trudno gra się Asseco co widać po ostatnich wynikach. Nie wiem co myśleć o drużynie AZSu w tym sezonie. Na papierze wyglądają solidnie olbrzymi potencjał ciekawi zawodnicy(Auda, Walton, James, Austin) jednakże brakuje im ustabilizowania formy. Dobre mecze przeplatają kiepskimi występami - wygrana z bardzo dobrą Rosą czy Anwilem a porażka z Treflem i Turowem. Będzie to ciekawy mecz ponieważ do gdyńskiej hali wraca AJ Walton i trener David Dedek - tylko że wracają po drugiej stronie parkietu w roli rywala. Na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przeciwko swojemu byłemu pracodawcy. Predyspozycje do tego mają bo jak ma się takich graczy jak Auda James czy właśnie Walton to o zwycięstwo łatwo. I właśnie wymieniony przeze mnie tercet powinien poprowadzić do zwycięstwa koszalińską drużynę. Ciężko szukać graczy w drużynie Asseco którzy mogliby z powodzeniem ich zatrzymać. Dodatkowo swoje na pewno dołoży Austin czy choćby Mielczarek którzy ostatnio prezentują zwyżkę formy. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności ma też duet podkoszowych - Walker i Łukasiak - którzy nie mają naprzeciw sobie solidnych centrów. Moim zdaniem AZS spokojnie wygra mecz a duża zasługa będzie miała solidna ławka rezerwowych której brakuje Asseco
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, BPL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Chelsea wygra minimum 2 golami
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Piękny sen Lisów musi kiedyś się skończyć. Ta ekipa osiąga wyniki ponad stan i bez bramek Mahreza i Vardego nie byłoby tak pieknie. Obronca tytułu wreszcie zagrał dobry mecz - z Porto w LM i czas na marsz w góre! Stawiam, ze dzis pokaze gospodarzom miejsce w szeregu!
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rosja K - Korea Południowa K
Kurs: 5.5
Typ: Korea Południowa K
Bukmacher: Bet365
Ekipa z Korei zaprezentowała jak do tej pory całkiem dobrą formę na tym turnieju remisując m.in. w meczach z drużynami Francji i Brazylii, a ostatnio wygrywając z Argentyną (29:22). Dodatkowo biorąc pod uwagę ostatnie sensacyjne wręcz rozstrzygnięcia na tych mistrzostwach nie dziwią mnie więc tak znaczne w dzisiejszym dniu spadki kursów na zespół z Korei Południowej. Bilans pojedynków bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyrównany, więc uważam, że dzisiejszy wynik końcowy tego spotkania wcale nie musi być aż tak bardzo jednostronny. Dodatkowo stawka tego meczu jest bardzo wysoka, a to na pewno w jakiś przełoży się na dyspozycję psychiczną faworytek. Typuję więc na kolejną dzisiaj niespodziankę tych mistrzostw.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom