>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.12.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 14 grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Los Angeles Lakers
Typ: połowa/koniec spotkania : Los Angeles Lakers/Los Angeles Lakers
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Myślę, że kluczową rolę w tym meczu odegra motywacja. Lakersi przegrali trzy ostatnie mecze, a w przypadku drużyny, która była i nadal jest uznawana za jednego z głównych faworytów do mistrzostwa, to już jest problem. Poddenerowanie kibiców tej drużyny jest ogromne. Już najwyższy czas, by drużyna z tak mocnym składem zaczęła coś grać. Liczę też wreszcie na dobry występ Howarda. Skuteczność rzutów wolnych wykonywanych przez tego gracza jest tragiczna. Fakt, że nie był on nigdy mocny w tym elemencie, ale teraz wygląda to naprawdę fatalnie. Prędzej czy później zacznie rzucać lepiej i będzie miał skuteczność większą niż 50%. Liczę na to, że już w tym meczu Howard będzie rzucał lepiej. Mecz ten zapowiada się bardzo overowo, obie drużyny prezentują bardzo ofensywny styl gry. Duże znaczenie będzie miała skuteczność za 3 punkty. Jak dla mnie kursy powinny być odrobinę bardziej wyrównane, dlatego warto spróbować Lakersów. Jeśli Howard zagra dobry mecz, skuteczniej będzie wykonywał wolne, to Lakers mają spore szanse.
⛔ 100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Twente - Heracles
Typ: Twente -1.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
OK. Umówmy się, że Twente nie pomiatali wszystkimi w lidze w ostatnich kolejkach, jak to robiło Vitesse, ale z tym składem ligowym dzięki częstym rotacjom na LE różnie bywało. Teraz gdy LE mają za sobą, czas wrócić na dobry tor ligowych rezultatów. Poza brakiem pierwszego goalie i często wchodzącym z ławki pomocnikiem Gutiérrezem (10.1 - z tego 7 meczy z ławki), reszta z najważniejszych ogniw i żądeł w tym meczu może zagrać. Ich teren to nadal twierdza: 6W-1R-0P, 16:3. Przybywa Heracles, który w 6 ostatnich spotkaniach wygrał raz, u siebie z bardzo słabą Rodą. Po drodze między innymi remis z ostatnim w tabeli Willem II. Z ostatnich 4 wyjazdów bilans 0W-1R-3P, bramki 2:11. Ogółem na wyjazdach zdziałali 1W-3R-4P, 10:16. Historia spotkan również po stronie gospodarzy: 9/14 wygranych, w tym 5/7 u siebie. Nie widzę innego rozwiązania, niż wygrana gospodarzy. Po porażce 0:3 z PSV i stracie fotela lidera, trzeba odbić pałeczkę kilkoma bramkami i pokazać, że to wypadek przy pracy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie: Kaiserslautern - Aalen
Typ: x2
Kurs: 2.55
Buk: Pinnacle
Analiza:

Kaiserslautern w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrało cztery razy, trzy razy zremisowali i trzy razy przegrali.
Aalen w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrało dwa razy, cztery razy zremisowali i cztery razy przegrali.
Według mnie sprawa jest oczywista - Aalen wygra. Ostatni mecz na wyjeździe Kaiserslautern przegrał z Union Berlin dwiema bramkami.
Aalen też grało na wyjeździe z Union Berlin i zremsowali bezbramkowo.
Kaiserslautern ma bardzo długą serię remisów lub wygranych jako gopodarz. Już od dłuższego czasu nie przegrali u siebie. Według mnie ten mecz przerwie tą fascynującą serię meczy gospodarzy bez przegranej. Aalen jest dla mnie mocnym faworytem. Ale czasem seria gospodarzy może dalej się ciągnąć więc dałem x2. Tak na wszelki wypadek ????
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Spotkanie: Innsbruck - Znojmo(-2.5)
Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl godz.19:15
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Po krótkiej przerwie wracamy znowu na tereny europejskiego hokeja.na dziś wybrałem spotkanie z ligi w Austrii.na własnej tafli ostatnie w tabeli hokeiści Innsbrucka zagrają z drużyną będącą obecnie na miejscu piątym.gospodarze mieli przez chwile okres uniesienia.wygrali dwa spotkania po d rząd i na tym się skończyło.obecnie na koncie cztery porażki z rzędu i nie wróżę im w tym spotkaniu innego rozwiązania jak porażka kolejna.Goście w innej sytuacji.Ostatnie trzy spotkania to ich zwycięstwa.Zarówno na tafli u siebie jak i na wyjeździe.dziś myślę że także jest duża szansa na wygraną.stawiam te spotkanie z handicapem że róznica będzie aż trzema bramkami.Z taką gra jaką prezentuje Znojmo myślę że jest to możliwe.ostatnie spotkanie gospodarze na własnej tafli poprzegrywali minimum trzema bramkami więc dlaczego i dziś tak nie może być.zespoly były na podobnym poziomie jak Znojmo.teraz jeszcze goście są w formie więć dziś myślę że także to udowodnią i rozniosą w pył gospodarzy.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Portland – San Antonio
Typ: 1
Kurs: 3.70
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek koszykarski mężczyzn Amerykańskiej ligi NBA w którym to zmierzą się gospodarze ekipa Portland Trailblazers z San Antonio Spurt. Gospodarze tego meczu w ostatnim czasie spisują się całkiem przyzwoicie i chodź przegrali u siebie z Sacramento to jednak Sacramento w tamtym czasie było w dobrej dyspozycji. Później ekipa Portland występując u siebie nie pozostawiał złudzeń ekipie Toronto Raptors pewnie ich pokonując. Goście natomiast po bardzo dobrej serii spotkań przegrali dzisiaj nad ranem po dobrym – trudny spotkaniu 99:96 z Utah Jazz co zapewne negatywnie wpłynęło na morale drużyny a po krótkiej przerwie czasowej przyjdzie im zmierzyć się z Portland który walczy o udział w fazie play off. Reasumując wydaje mi się, że kurs na wygraną gospodarzy jest troszkę za wysoko oceniony i chodź na papierze faworytami są goście to jednak może to być dla nich trudna przeprawa dlatego też osobiście pobieram 1.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 26

madridplayer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze Towarzyskie - Kobiety
Spotkanie: Brazylia K - Meksyk K (00:50)
Typ: 1 (-4)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po dzisiejszym meczu USA vs Chiny i trafieniu tego typu, postanowiłem postawić na dzisiejsze spotkanie pomiędzy kadrą Brazylii a Meksykiem. Brazylijki jedne z najlepszych na świecie zajmują w tym momencie 4 miejsce w rankingu FIFA. Natomiast zespół Meksyku w tym momencie plasuje się na 24 miejscu. Różnica 20 miejsc w rankingu nie pokazuje jaka klasa dzieli obie te ekipy. Kadra Brazylii aspiruje do 1 lokaty na świecie i obok Niemek, Amerykanek i Japonek prezentują najlepszy futbol na świecie.
O Meksykankach jedyne co mogę powiedzieć to to, że to bardzo przeciętna kadra. Kilka dni temu uległy Danii 0:5, która nie należy do jakiegoś topu.
W kadrze Brazylii występuję najlepsza piłkarka świata - Marta, która w ostatnim meczu Brazylijek (4:0 z Portugalią) strzeliła 1 bramkę, więc jej obecność w jutrzejszym meczu na pewno da im dużo dobrego.
Jeżeli Meksykanki z przeciętną ekipą Danii przegrywa kilka dni temu 0:5, a Brazylijki zagrają pierwszym składem w nadchodzącym spotkaniu, stawiam, że drużyna z Ameryki Południowej wręcz rozniesie Meksykanki np. 7:0, 8:1.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium- Borussia M&#39;Gladbach
Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 2.1
Buk: Unibet
Analiza:
Witam po długiej przerwie!!!
Jako pierwszy typ po powrocie postanowiłem wziąć mecz otwierający 17 i zarazem ostatnią kolejkę w tym roku. Mecz na Allianz Arena może zapewnić bezpieczne przezimowanie Bayernu na pozycji lidera z przewagą co najmniej 11 pkt na Bayerem Leverkusen. Z kolei goście przy dobrych wiatrach mogą zakończyć rundę jesienną w pierwszej 5 co by było dobrym prognostykiem na kolejną rundę.
Ostatni mecz w tym roku, zawodnicy są już trochę zmęczeni więc może kilka bramek wpaść xD Bayern na swoim stadionie nie strzelił gola w Bundeslidze od 14 Kwietnia br., Borussia z kolei strzelała gole na wyjazdach w ostatnich 4 meczach.
H2H nie przemawia jednoznacznie za moim typem bowiem na 10 spotkań rozgrywanych w Bawarii w 6 padł BTS. Ja myślę jednak, że Bayern nie podejdzie do tego meczu ze 100% zaangażowaniem co sprawia możliwość zdobycia gola przez gości. Co do bramki gospodarzy nie powinniśmy się martwić, w końcu od 9 meczów ta sztuka przynajmniej raz w spotkaniu im się udawała. Typ warty grania, kurs zachęcający, polecam
pozdrawiam zilzil
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks – Charlotte Bobcats
Typ: Handi Bobcats + 10 pkt
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Początkowo chciałem grać handi na PTB, ale nagle rzucił mi się w oczy kosmiczny kurs na Bobki (gram za drobne), a potem ujrzałem tego pewniaka ???? Krótko zapodaję, więc analizę.

Hawks -ja tam cały czas nie mogę się do nich przekonać, mają wyniki, ale jak dla mnie na dłuższą metę nie zasługują na swoją obecną pozycję na Wschodzie. Ok, przyznaję, że wyniki robią wrażenie:na 10 ostatnich gier wygrali 8 spotkań (m.in z Grizzlies,LAC,Denver), ale mieli też pod drodze łatwy kalendarz- 2 mecze z Wizards czy Orlando). warto zwrócić uwagę że jak wygrywają to różnicą max 11 pkt (po kolei: 6, 10, 9, 4, 3, 11,10, 1) , a średnio ostatnio 6,75 pkt.

Bobki- ostatnio cieniują - 9 porażek pod rząd (cienizna), ale ostatnie mecze grali z naprawdę mocnymi ekipami: LAC,GSW,SAS,MIL, NYK,OKC). Stawiam ten typ na bazie ostatnich bezpośrednich gier: 2 razy lepsi byli Hawks (u siebie i na wyjeździe), ale spójrzmy na wyniki:
24.11.2012 CHA 91:101 ATL
29.11.2012 ATL 94:91 CHA
Ostatni mecz na styk i dziś myślę będzie podobnie. Bobki 3 ostatniemecze siedzieli na tyłku na własnym terenie, a Hawks byli w trasie, więc poziom zmęczenia będzie u nich minimalnie wyższy.

Straty: gospodarze bez Stevensona, a Bobki bez Thomasa.

Polecam i pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna WŁOCHY: Serie B
Spotkanie: Livorno- Ternana
Typ: 1 Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam mecz we włoskiej 2 lidze, gdzie zmierzą się ze sobą drużyna Livorno z drużyną Ternana.
Jest to dla mnie jutrzejszy pewniak, ale jak wiadomo zawsze w typach 1x2 jest szansa 33%.
Wracając do analizy, to drużyna z Livorna w tym sezonie spisuje się świetnie, są 2 w tabeli i bliscy awansu do najwyższej włoskiej ligi- Serii A. Mają aktualnie 39pkt, ale drużyna z 3 miejsca depcze im po piętach, bo ma 35 pkt więc muszą chłopaki z Livorna wygrać ten mecz, żeby utrzymać swoje bezpieczne miejsce premiowane awansem.
Goście są 12 ekipą w tabeli z dorobkiem 21pkt, także dzieli ich między czołówką przepaść.
Co tu dużo jeszcze mówić? Livorno bilans u siebie 6-1-2 , a Ternana na wyjeździe 2-3-4, z czego praktycznie wszystkie mecze z przeciętniakami ze środka lub końca tabeli.
h2h między drużynami nie biorę pod uwagę, bo są to mecze z 2004 roku, ale i tak na korzyść Livorno 2-1-1 ; )
Pewna jedynka na jutro! Powodzenia ; )
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
14.12.12 / 02:00
Koszykówka, NBA
New York Knicks - Los Angeles Lakers
Typ: Poniżej 212 pkt
Kurs: 1,50
Buk: Bet365
Kolejny mecz z gatunku takich gdzie na pierwszy rzut oka over można grać w ciemno. Knicks świetna postawa w tym sezonie, 16 zwycięstw, 5 porażek - wszystkie na wyjazdach bo we własnej hali NYK są niepokonani (8W-0L). Lakers strasznie cieniują, przed sezonem był to zespół wymieniany w gronie żelaznych faworytów do końcowego triumfu, ale parkiet jak na razie weryfikuje brutalnie te ambitne cele, choć pamiętajmy, że to tylko sezon zasadniczy i jeszcze wiele może się do playoffów zmienić. Póki co LAL ogólny bilans 9W-13L, na wyjazdach sodoma i gomora, ledwie 2W i 7L. Nic nie wskazuje na to, żeby mieli dzisiaj jakiekolwiek szanse w starciu z NYK, ale patrząc na h2h wolę jednak zwycięstwa Kniksów nie typować. Wprawdzie sezon obecny nijak się ma do poprzednich - gdzie i Nowojorczycy byli dużo słabsi i gracze z Miasta Aniołów dużo silniejsi, ale fakt faktem, h2h pomiędzy tymi drużynami wynosi w historii ich potyczek 10-3 na korzyść LAL. Co prawda ostatni mecz z lutego tego roku wygrało Knicks, ale mimo wszystko Lakersi ciągle mają potencjał żeby odpalić równo z kopyta. Na razie na poziomie gra tylko niezawodny Bryant, reszta sprawia czasem wrażenie zagubionych niczym dzieci we mgle. Dlatego uważam, że dzisiejszy mecz wcale nie musi być wielce overowy. NYK jest faworytem, u siebie gra rewelacyjnie ale też nie zawsze demolują swoich rywali. Z ostatnich 5 meczów obok wysokich wyników 121:100 z Pistons i 112:106 z Nuggets były też dosyć niskie 106:99 z Suns, 108:87 z Wizards czy jeszcze wcześniej nawet 88:76 z Pacers. Lakersi na wyjazdach też różnie, obok 105:107 z Rockets i 108:114 z OKC były również 103:87 z Hornets i 94:100 z Cavaliers. W h2h NYK-LAL proporcje między under a over 200 pkt z ostatnich 2 lat też rozkładają się mniej więcej po równo. Uważam, że dziś szaleńczego overu nie zobaczymy, Knick mogą zagrać swoje, są w formie, ale co do skuteczności Lakersów nie byłbym już taki pewien. Chociaż z drugiej strony myślę, że LAL wyciągnie jakieś wnioski z ostatnich porażek i zagrają bardziej rozważnie, bez ofensywnej wymiany ciosów. Wiadomo, że w takiej grze dużo lepiej czują się Nowojorczycy. Potencjałem osobowym Lakers wcale nie ustępuje ale po stronie Knicksów jest dużo lepsze zgranie, więc w takiej wymianie ogniowej zniszczyli by Jeziorowców. To powinien być mecz w okolicach 200 pkt, ale bez szaleństw.
⛔ 100
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trailblazers-San Antonio Spurs
TYP San Antonio Spurs 1 kwarta remis zwrot
Kurs: 1,57
Godz: 14.12.2012 04:30
buk Pinnacle
Gram 1 kwartę ponieważ rożnie w meczu może być, goście sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie ma co porównywać formy obu drużyn, po prostu smugi graja fatalnie, fakt maja sporo problemów kadrowych.Zawsze u siebie była to bardzo groźna drużyna- trudny teren dla najlepszych zespołów nba .Ostrogi maja bardzo fajnie poukładany zespól, graja szybki ofensywny basket. Po wczorajszej porażce w samej koncowce troszkę na własne życzenie ,myślę ze dzisiaj od początku meczu będą dominować.Portland 3 mecz z rzędu. U siebie 1 zwycięstwo i porażka z drużynami zdecydowanie słabszymi nisz SAS, w obu poprzednich spotkania bardzo słabe 1 kwarty przegrane odpowiednio z SAC 30-18 i TOR 20-19.Ostrogi wczoraj bardzo dobra 1 kwarta wygrana 28-22, troszkę słabiej zagrała ławka, ale reasumując kurs w granicach 1,55-1,6 warty pogrania.
⛔ 100
 
W 0

wielki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy serie B
Spotkanie Livorno - Ternana
Typ: x2
Kurs: 2,05
buk:William Hill

Livorno obecnie 2 druzyna serie B 8 meczy bez porażki a wiadomo każda pass kiedyś się kończy zwłaszcza w wyrównanej lidze włoskiej gdzie kazdy kazdemu może urwać punkty...z tego względu licze na zadyszke Livorno w meczu z Ternaną średniakiem jak dla mnie w serie B
Mozna by się nawet pokusić o wygraną Ternany ale stawiam podpórkę w postaci remisu
Dziękuje i powodzenia
Kiepska analiza
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia A-League
Spotkanie: Perth - Newcastle
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.54
Godz. 11.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jedenasta kolejka australijskiej A-League i pojedynek Perth z Newcastle. Obie ekipy w ostatniej kilku kolejkach zawodzą od czterech spotkań bez zwycięstwa. Gospodarze pojedynku jak na razie niska pozycja jak na potencjał tej ekipy. Na koncie 3 zwycięstwa 2 remisy i już 5 porażek co daje 11 punktów, bramki 9:10(większość strzelonych u siebie bo 7 średnia 1.9). Gościom jak do tej pory udało się zgromadzić o 2 punkty więcej bilans 3-1-5, bramki 14:19 (średnia 3.3). Co mnie skłania tutaj do pogrania overa. Po pierwsze Perth notuję serię pięciu spotkań underowych co bardzo rzadko zdarzania się w tej lidze tak więc najwyższa pora na przełamanie. Przeciwnik do przełamania tej serii wydaje się być bardzo dobry gdyż na wyjazdach średnia bramek tej ekipy jest imponująca równa 4, bardzo słaba defensywa i mocna ofensywa tak można określić gości. W ataku jeden z najlepszych duetów w lidze Heskey 5 trafień i Griffiths 4 trafienia. Gospodarze również świetny duet napastników wicekról strzelców z ubiegłego sezonu Smeltz czy Irlandczyk Mehment. Do składu obu drużyn wracają do dyspozycji ważni gracze odpowiedzialni za kreowanie akcji. Potencjał obu ekipy dużo wyższy w ofensywie niż w defensywie bramek tutaj nie powinno zabraknąć. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już na stadionie w Perth a mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Dziś znowu liczę na bramki i przełamanie serii underowe podopiecznych van Egmonda.
zwrot
0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Ligue 2
Spotkanie: Monaco - Nimes
Typ: Monaco (-1)
Kurs: 2.70
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
osiemnasta kolejka 2 ligi francuskiej i pojedynek vicelidera z 9 drużyną. Monako- kandydat do awansu po wpadce w pucharze i porażce z Caen zajmują drugie miejsce ze stratą 1 punktu do Nantes. Beniaminek natomiast spicuje się całkiem dobrze z bilansem 6-3-8. Monako z nożem na gardle bo zaczyna pojawiać sie presja na Ranierim, więc przyszedl czas na przekonujące zwyciestwo u siebie. Bilans monako w roli gospodarza to 5-3-1 i 18:8 w bramkach (na 5 zwycięstw 4 razy pokryty handi).
Jeśli chodzi o Nimes to bilans wyjazdow 2-2-5 i 7:12 w bramkach. Jeśli chodzi o kontuzje to w beniaminku nie wystąpią : Steve Haguy, Habib-Jean Balde ,Vincent Carlier ,Emmanuel Correze ale druzyna i tak pewnie powalczy o jak najlepszy wynik.
Jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno, handi powinien zostać pokryty i przewiduje wynik 2:0 dla podopiecznych claudio ranieriego
⛔ 100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia Mestis
Spotkanie: K-Vantaa - Hokki
Typ: K-Vantaa 60&#39;
Kurs: 2.20
Buk: Bet365
Hokki złapało lekką zadyszkę, 3 porażki z rzędu i co gorsza może ta seria jeszcze potrwać. Ze składu wypadło kilku wartościowych zawodników, kontuzjowani są Teemu Virtala i Henrik Forsberg, do tego dziś nie ma także Ville Eskelinen (22 mecze: 5G,11A), Teemu Huttu (23 mecze: 4G,7A), Ville Rajala (18 meczy: 3G,8A), Jesse Häkkinen (22 mecze: 5G,5A), a to jedni z najskuteczniejszych zawodników drużyny. To prawdopodobnie przyczyna ostatnich porażek drużyny, okrojony skład, w którym nie widać pozytywów. Za to K-Vantaa zaczęło wygrywać, ostatnio bardzo cenne zwycięstwo wyjazdach nad mocnym na własnej tafli Peliitat. W drużynie sporo zmian, do zespołu doszedł młody golkiper Frans Tuohimaa z pierwszej drużyny Jokerit, gdzie rozegrał sporo meczy, do tego doświadczony Toni Mäkiaho (obieżyświat), także po kontuzji dołączył Semir Ben-Amor z Jokerit. Drużyna wygląda ciekawie i z pewnością, będącym w dołku Hokki mają szansę na kolejne zwycięstwo.
⛔ 100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 14.12.12 (20:00)
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: FC Oss - Emmen
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 4,33
Bukmacher: Sportingbet
To jest 16 kolejka w holenderskiej Erste Divisie. Kazdy kto sledzi te rozgrywki wie bardzo dobrze ze to bardzo overowa liga, duzo bardziej niz Eredivisie bo tu na zapleczu druzyny nie przykladaja za duzej uwagi do krycia i wygrywaja samym atakiem kto wiecej strzeli. Tak graja tez Oss i Emmen. Oss jest malym fenomenem bo maja najwiecej straconych bramek w lidze - 35, strzelonych dwa razy mniej - 18 a to pozwala im zajmowac 15 pozycje a przykladowo Emmen ktore ma duzo lepszy bilans bramek 15:28 zajmuje pozycje ostatnia. Przyczyna takiej sytuacji lezy w tym ze Oss graja bez kompleksow, albo wygrac albo przegrac. W 15 meczach 4 wygrane 9 porazek i tylko 2 remisy. Ale te 4 wygrane maja wlasnie swoja wartosc. Emmen ma mniej porazek ale tylko 2 wygrane i traca 3 punkty do Oss. Uwazam ze ich bezposredni mecz moze byc ciekawym bramkostrzelnym widowiskiem bo oba kluby sa w dole tabeli i oba potrzebuja wygranej zeby sie wzbic nieco w tej klasyfikacji. Zwlaszcza Emmen ktore zamyka stawke a z Erste Divisie spada tylko jeden, wlasnie ostatni klub ktorym na pewno nie chcieli by byc. Na wyjezdzie bedzie im ciezko wygrac z Oss ale nie jest to niemozliwe bo gospodarze u siebie maja bilans 2-1-5 czyli ich murawa nie jest twierdza nie do zdobycia. Oba zespoly powinny grac o zwyciestwo bo remis niewiele im da. Emmen nadal pozostaloby ostatnie w tabeli a Oss moga awansowac o jedno oczko lub spasc o dwa w razie remisu. Mysle ze jednak Oss na pewno nie bedzie gral na remis bo to nie w ich stylu, Emmen tez nic nie zyska remisem wiec musza grac otwarta pilke. A przy ofensywnym nastawieniu obu zespolow powinien byc duzy wynik po koncowym gwizdku jak na Erste Divisie przystalo.
⛔ 100
2-2
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Żalgiris Kowno - Efes Pilsen
Typ: Żalgiris(-5)
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle

Żalgiris ostatnio troche spuścił z gazu jednak to wciąż faworyt do wygrania tej edycji euroligi.Mają już awans jednak Plaza napewno dzisiaj nie odpuści.Tutaj wchodzi w gre pierwsze miejsce w grupie i dzisiejszy mecz trzeba poprostu wygrać jak najwyżej.Efes już awansował do top16 i jest to jedna z tych ekip które idą odrazu na odstrzał.Ta drużyna powinna grać w eurocupie a nie w eurolidze,nie ten poziom panowie.Ostanie trzy meczu i blowout z Olympiakosem,wygrana po meczarniach z Cedevitą i przegrana u siebie z Cają co tylko utwierdziło mnie w tym jak zabawny jest ten team.Żalgiris ma coś do udowodnienia swoim fanom,zakończyć tą runde na pierwszym miejscu i wygrać mecz u siebie.Żalgiris ma zdecydowanie więcej opcji w ataku,Żalgiris to drużyna lepsza poprostu.Do tego dochodzi własna hala gdzie grają zazwyczaj świetnie.+11 Żalgiris
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 0

lukaszp89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Bayern Monachium- Borussia M&#39;Gladbach
Typ: Pierwsza połowa: 1
Kurs: 1.44
Buk: bet365
Analiza: Pierwsza drużyna Bundesligi zmierzy się z 8 drużyną tegorocznych rozgrywek. Bayern, który w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie w swojej lidze kontra drużyna, która spisuje się dobrze. W ostatnich 8 meczach Bayern u siebie w pierwszej połowie ma bilans 6-1-1 a goście na wyjazdach mają bilans 0-4-4. Są to statystyki TYLKO pierwszej połowy, jak widać Borussia na wyjazdach w pierwszej połowie nie wygrywa a Bayern wręcz przeciwnie, dodając do tego ostatnią formę drużyny z Monachium myślę, że tworzy to całkiem interesujący typ. Dodatkowo Bayern w 83,3% meczy strzelał bramkę otwarcia(jako gospodarz) już w pierwszej połowie, Mönchengladbach traci pierwszą bramkę zawsze w pierwszej połowie. Bezpośredni bilans tych dwóch drużyn też przemawia na korzyść Bayernu 5-3-2(W-D-L).
⛔ 100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Bayern Monachium- Borussia M&#39;Gladbach
Typ: x2
Kurs: 5.00
Buk: Unibet
Każdy się zapyta a czemu tak? Czemu Bayern nie wygra. Otóż nie będe się rozpisywał zawiele. Po prostu uważam że goście to nie sa chłopcy do bicia i pokażą klasę w dzisiejszym meczu. Druga sprawa to ostatnie 2 mecze ligowe między tymi drużynami to wygrana gości. Więc czemu miała by się historia nie powtórzyć?
Liczę na to tym bardziej że kurs 5.00 jak najbardziej mi się podoba.
Statystyki:
http://www.betexplorer.com/soccer/germany/bundesliga/nextmatch.php?matchid=1366385&amp;amp;section=dc-odds
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom