>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.07.2024 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 915,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 14. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Forbet
- GO+bet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Kanada - Urugwaj
Typ: Wygrana Urugwaj
Kurs: 1.54
Post na forum: https://forum.bukmacherskie.com/threads/copa-america-2024-20-06-2024-14-07-2024.170005/post-7280666
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po dużym rozczarowaniu jakim była porażka w półfinale z Kolumbią i to grając całą 2 połowę w przewadze dziś dla Urugwaju pozostaje na pocieszenie walka o 3 miejsce w turnieju. Zespół w turnieju prezentował się bardzo dobrze choć w 2 ostatnich meczach nie zdobył bramki co dziś powinno się zmienić. Kanada pomimo faktu że dotarli do półfinału moim zdaniem jest rywalem dużo słabszym a potwierdza to fakt że w ostatnich 8 meczach zdobyli tylko 2 bramki a z 5 meczy w Copa wygrali tylko 1.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
makaveli23 461,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America Mecz o 3 miejście
Godzina: 02:00
Spotkanie: Kanada - Urugwaj
Typ: Betbuilder: Urugwaj i over 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...06-2024-14-07-2024.170005/page-4#post-7280671
Analiza:
Tutaj znowu pan Scorpion zabrał mie typ, więc ja zagram taką małą kombinację. Urugwaj dość ciekawie zagrał w pierwszej połowie przeciw Kolumbii, Nunez miał sporo okazji, myślę że przeciw grającej dosyć luźną obronę Kanadzie, Urugwaj będzie bardziej skuteczny i wygra to spotkanie. Mecze o 3 miejsce charakteryzują się dosyć swobodnym podejściem do obrony, więc sądzę że obie drużyny zagrają otwarcie, co jednak będzie miało przełożenie na to że Urugwaj, będzie miał więcej 100% okazji do zdobycia gola. Co ciekawe w drugiej połowie dali Kolumbii, dwie takie okazję do zdobycia pewnej bramki przez Kolumbie, do teraz zastanawiam się jak mogli Los Cafeteros nie wykorzystać tych okazji. Jest mało prawdopodobne że dadzą zdobyć gola Kanadzie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +238
R 920,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Hiszpania RT
Kurs: 2,50
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/post-7280680
Analiza:
Dwa półfinały miały w sobie trochę podobieństwa bowiem drużyna, która pierwsza strzelała bramkę ostatecznie przegrywała. Hiszpanie w meczu z Francją potwierdzili swoją aktualną dominację zasłużenie wygrywając z dobrze grającymi w tym meczu Francuzami. Wczorajszy mecz Anglii z Holandią przyniósł również pozytywne zaskoczenie, bowiem szczególnie w pierwszej połowie nie brakowało walki i ciekawych sytuacji bramkowych. Prezent w postaci karnego od niemieckiego sędziego dał wyrównanie a potem znakomita akcja Watkinsa dała Anglikom awans do finału. Do składu Hiszpanii wraca prawa strona obrony Carvajal i Le Normand. Finał w Berlinie biorąc pod uwagę wczorajszą wreszcie otwartą i skuteczną grę Anglii zapowiada się zatem bardzo obiecująco- zakładam, że to Hiszpanie potwierdzą swą dominację wygraną już w 90 minutach.

250
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3225
lukashid 8,6K

lukashid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Sposób zwycięstwa: Anglia/serie rz.karnych
Kurs: 11,00
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/post-7280699
Analiza:
Szczerze wierzę w zwycięstwo Hiszpanii na tym Euro. Jednak jeśli to Anglicy mają sięgnąć po triumf, bardzo realne wydaje się to po rzutach karnych, gdzie pokazali pewność ze Szwajcarią. Poza tym wydaje się, że to dobry ValueBet,.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typerskoki 603,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: mulitwynik Hiszpania wygra 1:0 2:0 3:0
Kurs: 3,65
Bukmacher:fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/#post-7280820
Analiza:

Dla mnie to jest spotkanie najlepszej ekipy na tym Euro z najgorszą. Anglia nic nie pokazała w słabej grupie, z której każdy opadł na poziomie 1/8 finału. Potem sami prawie odpali w 1/8 gdzie Bellingham znikąd (nawet się nie zanosiło na gola) strzelił przewrotką w 93minucie. W cwirćfinale też na farcie po karnych i w półfinale jedyny w miarę dobry mecz ale też wygrany ledwo w końcowce, a rywalem była Holandia która zajęła 3 miejsce w grupie. Z drugiej strony mamy Hiszpanie, która pierwsze 4 mecze w pełni kontrolowała każdy mecz i nie dopuszcała rywali w ogóle do swojej bramki. W ćwierćfinale pokonała faworyta gospodarza Niemcy, a w półfinale kolejnego - Francje. Są w gazie, grają odpowiedzialnie i wszystko tam pasuje. Spodziewam się zamkniętego meczu, gdzie Anglia może zagrać najlepszy mecz w turnieju. Ale nie wyobrażam sobie by ostatecznie tak słaba i nudna Anglia to wygrała. Sądzę, że będzie mało goli i ostatecznie wygra Hiszpania więc taki multiwynik idealnie mi tu pasuje.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 254,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Hiszpania lub remis + przedział bramek [1-5]
Kurs: 1.65
Bukmacher: forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/#post-7280850
Analiza:

Kurs ten sam co na awans, a chyba trochę bardziej prawdopodobne, jak będzie 0-0 to trudno. Konsekwentnie idę przeciwko Anglikom, którzy choć w końcu zagrali lepszy mecz, to nadal mnie nie przekonują wymęczonym awansem w 91 minucie. Hiszpania gra piękną piłkę na tym turnieju i poza Anglikami kibicuje im cały świat. Odprawili Francuzów wynikiem 2-1, po pięknym golu młodego Yamala i bombie skończonej samobójem od Olmo. Patrząc na same 90 minut, Anglia ma na koncie aż 4 remisy, z takimi ekipami jak Dania, Słowenia, Słowacja i Szwajcaria, a Hiszpania tylko 1 i to z Niemcami. Hiszpania na koncie 13 bramek mając po drodze takie firmy jak Hiszpania, Włochy, Niemcy i Francja, a także Albanię i Gruzję. Anglia za to słaba grupa i prawie wylot w 1/8, bo w 95 minucie uratował ich Jude przewrotką. Następnie awans dały im karne, a w półfinale gol w 91 minucie. Wszystko to takie wymęczone i kompletnie niezasługujące na finał, a co dopiero jego wygraną. Trofea na dużych turniejach także na korzyść Hiszpanów. Spotkań bezpośrednich nie chcę analizować, bo od 2018 nie zagrali żadnego meczu, ale czysto statystycznie patrząc na ten wiek to także więcej wygranych po stronie Hiszpanów. Wszystkie argumenty są za Hiszpanami i zgadzam się z argumentami przedmówców, Anglia nie zasługuje na ten tytuł i mam nadzieję, że ich kibice, którzy masowo tatuują w ostatnich dniach puchar z datą, będą w poniedziałek szukać wolnych terminów na zabieg ich usuwania. Liczę, że Hiszpania tego gola wbije w 90 minut, słyną z ofensywnej i odważnej gry od pierwszych minut na tym turnieju, także powinni przycisnąć. Sędziuje Francuz, a że Hiszpania wyrzuciła Francję w półfinale, raczej nie będą chcieli holować remisu do 90 minuty, żeby przypadkiem sędzia nie pomógł Anglikom jednym karnym przesądzić losów. Zamykam to 5 golami, no bo gdzież 6 goli w meczu z zamulającymi Anglikami, żeby padły 3 to powinniśmy się cieszyć, do tego Hiszpania powinna uszanować prowadzenie tak jak zrobili to z Francją i zmusić rywali do zaryzykowania. Typuję 2:1 lub 2:0 dla Hiszpanii.

165
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3472
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: 1X + BTTS
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/post-7281005
Analiza:

Widzę Hiszpanię jako zdobywcę trofeum na tych mistrzostwach. Anglia ze swoim niespecjalnie pięknym dla oka kibica futbolem prześlizgnęła się do finału i myślę, że jest to koniec szczęścia. Na pewno Harry Kane będzie miał bardzo wysoką presję, by ten tytuł zdobyć, ze względu na fakt, że w swojej karierze nie ma jeszcze tytułu. Ale to fatum, jak już się o tym mówi, paradoksalnie może spowodować, że obróci się przeciwko niemu. Hiszpania pokazała naprawdę piękną grę w dotychczasowych spotkaniach i zwyczajnie za to moim zdaniem tytuł im się należy. Yamal już określany jest jako wielki talent pokoleniowy i nieraz pokazał, że z chłodną głową gra jak równy z równym, bez tremy, ze starszymi kolegami. Jako że Anglicy rozprawili się z Holandią w półfinale, to myślę że jak najbardziej mają szansę na bramkę, ale wg mnie nie przesądzi ona o ostatecznym sukcesie.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2439
stanley-63 977,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ : zawodnik strzeli gola / Nico Williams
Kurs: 5.40
Bukmacher: betters
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...2024-21-00-typy-dyskusja.171712/#post-7281049


No cóż doczekaliśmy się w końcu finału ME , chyba nie tylko dla mnie ale i większości Anglicy po tym co pokazywali przez cały turniej no może oprócz tego ostatniego spotkania z Holandią zagrali piach , ten mecz z Holendrami może nie był jakimś super w ich wykonaniu to chyba bardzie zawiedli Holendrzy ale stało się jak się stało i mamy ich w finale , jak już zostało napisane to wielka niewaidoma jak dziś zagrają ale OK , dziś ( 13 lipca ) jak wiemy swoje 17 urodziny obchodzi Lamine Yamal i to jego najpierw brałem pod lupę jako strzelca bramki w tym fianle ale po namyśle liczę na drugiego który też obchodził swoje urodziny 12 lipca czyli ( wczoraj ) a mowa o 22 latku Nico Williamsie na którego oko mają już potęgi i chcą go w swoim zespole , fakt więcej podczas mistrzostw się mówiło o Lamalu ale Nico też wniósł sporo do tego że Hiszpanie grają w finale , strzelił już jedną bramkę w 1/8 finału z Gruzją , myślę , że dziś bardziej będzie pod baczną lupą 17 latek Lamal natomiast Nico będzie miał więcej przestrzeni a że sporo również potrafi to już przecież nie raz pokazał , liczę że będzie miał parę okazji na strzał na bramkę Pickforda a ten jak wiemy ma niekiedy chwile zawachania , ale to takie moje marzenie że Nico może dziś strzelić drugiego gola na tym Euro , zobaczymy !

500
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4454
anzelmo 217,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: MMA UFC
Godzina: 04-00
Spotkanie: Cody Brundage vs. Abdul Razak Alhassan
Typ : betbulider Walka zakończy się przez K.O./T.K.O Więcej znaczące ciosy - Ab. Razak Alha. (Runda 1)
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna

https://forum.bukmacherskie.com/threads/ufc-denver-namajunas-vs-cortez.171729/post-7281067

Ja wiem ze po tej zmianie rękawic troszkę % KO tko spadł ale tutaj kolejny dzikus weteran z Ghany ma ciężkie ręce i jak trafi to nie ma co zbierać walczy w kratkę lubi od początku zaatakować zamknąć na siatce rywala i po prostu go ustrzelić albo zasypać gradem ciosów rywal jakimś twardzielem nie jest- raczej lubuje sie w poddaniach myślę ze góra będzie brutalna sila w tym starciu po stronie zawodnika z Fortis MMA .

100 (zwrot)
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +496
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic N. vs. Alcaraz C.
Typ: powyżej 5,5 przełamań
Kurs: 1,6
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-wimbledon-1-07-2024-14-07-2024.171605/post-7281080
Analiza:

Wielki finał Wimbledonu i zarazem powtórka sprzed roku, kiedy po emocjonujących pięciu setach lepszy okazał się Hiszpan. Dzisiaj młodszy z nich jest faworytem, ale niezdecydowanym. Można dyskutować z tymi kursami, ale trzeba sobie powiedzieć, że zwycięstwo żadnego z nich nie może być rozpatrywane w kategoriach niespodzianki. Obaj mieli swoje problemy po drodze, ale przed turniejem żadnego z nich raczej nie typowałbym do udziału w finale, a na pewno nie Djokovicia, który kilka tygodni wcześniej przeszedł operację kolana. Jeśli spojrzymy tylko na tę edycję turnieju to trzeba przyznać, że Nole radzi sobie zdecydowanie lepiej i największe problemy sprawił mu niespodziewanie Fournley, z którym stracił seta, lecz mogło to wynikać z rozluźnienia, tudzież zlekceważenia, ale także Popyrin, który mógł ugrać więcej niż seta, a jego gra robiła wrażenie. Kluczowe momenty jednak należały do Serba. Pozostałe mecze były nadspodziewane łatwe, choć już sam półfinał nie był idealny i w pewnym momencie dopuścił Musettiego do głosu, lecz Włoch tego nie wykorzystał. Na pewno Novak musi wznieść się na wyższy poziom, by ograć Carlitosa i zagrać co najmniej na poziomie starcia z Australijczykiem. Ponadto ma znacznie mniej w nogach, gdyż w ćwierćfinale mecz walkowerem oddał De Minaur. Na pewno nie można skreślać tutaj Serba, który w najważniejszych meczach potrafi grać swój najlepszy tenis. Co do Alcaraza mam pewne wątpliwości, choć zrobił na mnie duże wrażenia wygrywając trzy sety z rzędu z Medvedevem i dopuszczałem myśl, że Rosjanin jednak sprawi kolejną niespodziankę po ograniu Sinnera. Hiszpan od początku turnieju jednak nie przekonywał i w zasadzie z każdym rywalem miał większe problemy zaczynając od Lajala czy Tiafoe, a kończąc na Paulu czy też wspomnianym Rosjaninie. Carlitos nie potrafił od początku do końca zagrać na wysokim poziomie i dość często zdarzały mu się niewymuszone błędy, przez co teoretycznie gorsi rywale dochodzili do głosu przełamując go czy też urywając sety, a nawet dwa. Jestem bardzo ciekaw jak pokaże w roli faworyta na tle tak doświadczonego rywala, żądnego rewanżu, któremu rola underdoga będzie bardzo sprzyjać, bo to Hiszpan musi, a on może. Nic się nie stanie jak Serb przegra, bo w ogóle udział w tym turnieju uważam za zaskoczenie i nie spodziewałem się, że tak szybko wróci do gry, a już totalnie nie wierzyłem, że będzie tak dobrze wyglądać. Djoko posiada niesamowite geny i mental, które sprawiły, że utrzymuje się przez tak wiele lat na szczycie i zapewne jeszcze pogra przez co najmniej rok. Po pamiętnym Wimbledonie panowie grali ze sobą dwukrotnie i oba mecze wygrał Serb i teraz nie zdziwię się jak zobaczymy znów bardzo długi mecz, a być może skuteczny rewanż. Novak gra tu bardzo efektywnie, a Carlos bardziej efektownie, choć finalnie też efektywnie, bo jednak jest w finale. Wydaje się, że przełamania też są ciekawym kierunkiem, gdyż Hiszpan dość często traci podania w tym turnieju, po drugiej stronie siatki będzie miał czołowego returnującego na świecie, a bardzo możliwe, że mecz wyjdzie poza trzy sety. Dlatego ta linia wydaje się akceptowalna i do zrobienia przy dłuższym meczu, choć Nole bardzo dobrze trzyma tutaj serwis. Myślałem też o +1,5 seta Djokovic, ale wydaje się to bardziej ryzykowne od poniższej propozycji. Oby to było dobre widowisko, bo to jednak najważniejsze w finałach.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!

160
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3168
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Portoryko play-offy
Godzina: 02:00
Spotkanie: Criollos Caguas – Aguada Santeros
Typ: poniżej 186,5 pkt
Kurs: 1,44
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/page-31#post-7281099
Analiza:
Pora wrócić do wygrywania w koszykówce w meczach play-offów i granie underów na niedzielna noc proponuję zakład z Portoryko. Początek rywalizacji w ćwierćfinałach. Opieram się na H2H gdzie w dwóch tegorocznych spotkaniach rzucili 172 i 177 pkt. Linia zaproponowana przez Forbet jest o prawie 10 punktów wyższa. Pewnie dlatego, że gosopdarze u siebie potrafią rzucić ponad 100 pkt a łaczne wyniki powyżej 200 oczek tez się zdarzały. Niemniej to playoffy, gdzie każdy mecz się liczy, a mecze wygrywa się defensywą. Liczę na miłą pobudkę z plusowym rozliczeniem w niedzielę rano.

144
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis, mikst Wimbledon
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gonzales/Olmos- Zielinski/Hsieh
Typ: hsieh/Zieliński
Kurs: 1,4
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Kurs nie powalający ale wydaje mi się, że innej opcji nie będzie jak wygrana Polsko-tajwanskiej pary. Są po prostu najlepszym duetem na świecie w tym roku. Wyniki i liczby mówią same za siebie. Wygrana w Australian Open, Półfinał w Paryżu i teraz juz finał Wimbledonu. Gonzalez i Olmos to nie ten kaliber i nie widzę ich szans w tym pojedynku. Powinno tutaj 2:0 dla "naszej" pary się skończyć.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2928
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: powyżej 0.5 goli w 1. połowie
Kurs: 1.60
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/post-7281033
Analiza:

Wielki finał EURO - czy są w nim najładniej grające ekipy? Przynajmniej jedna - Hiszpania, czy są w nim ekipy, które do złudzenia przypominają Real Madryt? Tak - Anglicy. Trudno powiedzieć kto sięgnie po końcowy triumf, bo logika wskazuje na Hiszpanię, ale Anglicy są po prostu nieobliczalni i Hiszpania może grać, a Anglia po prostu wygrać. Mimo wszystko nastawiam się na coś mniej logicznego z perspektywy buka, bo gol w 1. połowie to kurs aż 1.60, gdzie średnio w meczach nie przekracza progu 1.45. Myślę, że może wpaśc tutaj jakaś szybka bramka którejś z ekip, a potencjalnych strzelców naprawdę wielu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +120
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Hiszpania lub remis + Hiszpania powyżej 2,5 rzutów rożnych
Kurs:
1,55
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Myślę, że do jakiegoś dubla można spróbować.
Przed nami finał. Hiszpania w pełni zasłużenie awansowała do wielkiego finału wygrywając 6 meczów z rzędu. Anglia natomiast dla wielu jest tutaj niesłusznie jednak nie od dziś wiadomo, że piłka nożna przeważnie jest dość zaskakująca. Anglia nie pokazywała nic wielkiego w grupie a następnie w 1/8 i ćwierćfinale. W półfinale pokonała Holandię 2:1 po bramce w samej końcówce spotkanie - strzelcem gola, rezerwowy O. Watkins.
Dziś to Hiszpania jest lekkim faworytem jednak wiadomo, że Anglia na pewno się nie podda no i przede wszystkim ma zawodników klasy światowej co by o nich nie mówić w jakiej formie by nie byli to nadal jest to zespół z topu. W Hiszpanii świetnie spisują się boki Yamal i N. Williams. D. Olmo jak tylko wszedł za kontuzjowanego Pedriego spisuje się wręcz genialnie no i przede wszystkim Rodri - genialny umysł w środku boiska.
Hiszpania często nabija rożne i myślę, że te minimum 3 to nie jest wielki wyczyn.

155
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3440
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Dani Olmo strzeli gola lub zanotuje asystę
Kurs: 3.30
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/page-2#post-7281126
Analiza:


Przed nami wielki finał w Berlinie. Przed rozpoczęciem turnieju mało kto stawiał na Hiszpanię. Wydawało się, że ta reprezentacja będzie przechodzić jeszcze transformację i coraz to młodsi piłkarze przejmą pałeczkę od tych bardziej doświadczonych. Tak naprawdę La Roja miała kolokwialnie mówiąc, odpalić na kolejnych turniejach, a tutaj proszę widzimy ten zespół w finale. Dlaczego mało wskazywało na Hiszpanię? Przede wszystkim selekcjoner, który nie miał wielkich osiągnięć. Luis de la Fuente prowadził takie kluby jak Athletic Bilbao, czy Alaves, a potem zatrudnił się do krajowego związku, będąc odpowiedzialnym za młodzieżowe drużyny. Jest to pierwszy wielki turniej i od razu udało się awansować do meczu o złoto.

Zawodnicy pod wodzą tego menadżera rosną. Marc Cucurella, Fabian Ruiz, Dani Olmo, Lamine Yamal oraz Nico Williams rozgrywają świetne zawody i naturalnie należy pochwalić cały zespół, ale część tych zawodników prezentuje się znacznie lepiej, niż w klubach. To jest właśnie ręka Luisa de la Fuente, który potrafi odpowiednio ułożyć taktykę pod swój zespół, wykorzystując swoje największe atuty. Hiszpania w Niemczech gra najbardziej przyjemną dla oka piłkę wśród wszystkich reprezentacji. Czy to przyniesie puchar?

Anglia była rozczarowaniem kibiców oraz wszystkich obserwatorów od początku Mistrzostw Europy. Fani chcieli, aby Wyspiarze prezentowali się na miarę swoich możliwości i potencjału. Nie ma co ukrywać, że nacja ta jest najlepiej wycenianą ekipą na turnieju w Niemczech, ale to nie przekładało się do tej pory na wrażenia artystyczne. Dopiero w starciu z Holandią oglądaliśmy Anglię, która potrafiła przejmować inicjatywę na boisku, kreując sobie przy tym wiele groźnych szans. Wielu piłkarzy jest zmęczonych klubowym sezonem i jak dobrze, że Gareth Southgate potrafi czytać to, co widzi na murawie. Ściągnięcie Harry’ego Kane’a przy wyniku remisowym zaskoczyło wielu, ale to był strzał w 10, ponieważ jego zmiennik Ollie Watkins zachował się świetnie w doliczonym czasie gry i dał wygraną Anglii.

Ten triumf z pewnością podbuduje mentalnie Wyspiarzy. Jest to tak naprawdę drugi finał na Mistrzostwach Europy z rzędu i przypomnijmy, że nacja ta jeszcze nigdy w swojej historii nie sięgnęła po tytuł na Starym Kontynencie. Jest to kolejna okazja, aby zapisać się na kartach. Ciekawy jestem zmian Gareth Southgate w podstawowym składzie. Spodziewam się, że od pierwszych minut zagra Luke Shaw, który swoimi wejściami z ławki robił wiele dobrego dla swojej reprezentacji. Może Cole Palmer również otrzyma szansę od początku? Jedno jest pewne, Anglia ma tyle jakości, że jest w stanie powalczyć z Hiszpanami o złoto.

Powiem szczerze, że pierwszym moim pomysłem było zwycięstwo Anglii, ale ostatecznie zdecydowałem się na gola lub asystę Dani Olmo. Jest to zawodnik, który wykorzystuje szansę po kontuzji Pedriego. Świetnie porusza się bez piłki i jest cały czas pod grą. Jeżeli ktoś regularnie ogląda Bundesligę, ten wie, jaki potencjał drzemie w tym zawodniku. Na tym turnieju jest liderem swojej nacji i przede wszystkim notuje liczby. Od starcia z Albanią pomocnik ten albo strzela gole, albo notuje asysty. Przyjrzyjmy się statystykom na EURO 2024:
  • Z Chorwacją 0 asyst i goli (32 rozegrane minuty)
  • Z Włochami (brak rozegranych minut)
  • Z Albanią 1 asysta (84 rozegrane minuty)
  • Z Gruzją 1 gol (39 rozegranych minut)
  • Z Niemcami 1 gol i 1 asysta (113 rozegranych minut)
  • Z Francją 1 gol (76 rozegranych minut)
Jak widzimy, nasz zakład został pokryty w ostatnich 4 występach Dani Olmo z rzędu i w tylko jednym meczu na EURO nie zaliczył trafienia lub kluczowego podania. Mam nadzieję, że w finałowej batalii również stanie na wysokości zadania.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, 2 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: San Felipe - Curico Unido
Typ: Curico Unido DNB
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/ameryka-południowa-i-Środkowa-typy-dyskusja-newsy-zakłady-długoterminowe.159039/page-7#post-7281157
Analiza:

Witam, dziś mój typ również dotyczy drugiej ligi Chile, o godzinie 21 zmierzą się San Felipe i Curico Unido. San Felipe to najsłabsza drużyna w lidze, ma tylko 4 punkty po 15 meczach i zamyka tabelę, dlatego w tym spotkaniu typuję wygraną gości DNB. Curico Unido punktowało w 9 z 15 meczów, 5 wygranych, 4 remisy i 6 porażek. Różnice punktowe nie są duże pomiędzy wieloma zespołami dlatego dla gości jest spora szansa by zacząć piąć się w górę tabeli, a okazja jest spora, San Felipe nie wygrało od 11 meczy, ostatnie 4 to same porażki 3 w lidze i 1 w pucharze, tracą najwięcej goli w lidze, mają najgorszą defensywę. Typuję wygraną Curico Unido DNB.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 3
Godzina: 14:00
Spotkanie: Assiden - Asker
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/norwegia-dyskusja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.152930/page-6#post-7281169
Analiza: Znowu próbujemy niższą lige Norwegii. Gra 11 drużyna z wiceliderem. Goście 1 pkt straty do lidera i jeden mecz zaległy więc dzisiaj jest dobra okazja wskoczyć na 1 miejsce. Bilans dobry w golach 51-22 35 oczek co innego gospodarze bilans 22-40 i 13 oczek tuż nad strefą spadkową. Gospodarze w ostatnich 5 meczach trzykrotnie notowali over 3,5 i były to wysokie porażki natomiast goście 4 razy na 5 spotkań. W jedynym meczu h2h Asker wygrał u siebie pewnie 4-1 i dzisiaj z powodu stawki meczu też spodziewam się kilku bramek i wyniku w granicach 1-3 dla dzisiejszych gości. Powodzenia:)

150
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2934
N 431K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Hiszpania lub remis, poniżej 3,5 gola, powyżej 39,5 pkt za kartki, powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,97
Bukmacher: forBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/finał-mistrzostw-europy-hiszpania-anglia-14-07-2024-21-00-typy-dyskusja.171712/post-7281240
Analiza:

Nareszcie mamy Finał Euro 2024, a w nim Hiszpania, która jak najbardziej zasłużyła by w nim być i gra najlepszą piłkę na tym turnieju. Po stronie mamy Anglię, która w mojej ocenie na ten finał nie zasłużyła. Grali cały turniej mocno przeciętnie i defensywnie. Ślizgali się z rundy na rundę i mieli sporo szczęścia. Z racji, że jest to finał, to szanse obu ekip są zblizone. Osobiście skłaniam się ku temu, że faworyzowani Hiszpanie nie przegrają meczu po 90 minutach gry. Dodatkowo nie spodziewam się gradu goli, 2:1 w kierunku Hiszpanii to max czego się spodziewam. W kontekscie kartek nie spodziewam się jakoś bardzo brutalnego meczu, jednak z racji, że jest to już finał to nie powinno być mowy o odpuszczaniu, możliwe są faule taktyczne czy gra na czas, zatem te 4 kartki powinniśmy zobaczyć. Sędzią głównym tego meczu będzie pan François Letexier, który na Euro 2024 sędziował 3 mecze i pokazał w nich 10 żółtych kartek - 4, 4 i 2. Linia na rożne bardzo niska, jeżeli któraś z drużyn będzie goniła wynik, to może pokryć tą linię w całości.

297
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2987
egomop 12,4K

egomop

Użytkownik
Dyscyplina: Metalkas 2. Ekstraliga, 12. kolejka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Orzeł Łódź - Malesa Ostrów
Typ: Bartkowiak powyżej 4 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: betfan
Post w dziale: --------
Analiza:

Wystarczy spojrzeć na statystyki. BARTKOWIAK u siebie bardzo pewny, tym bardziej w biegu młodzieżowym.
Średnio na mecz robi 5/7 pkt. Dziś na swoim torze zrobi lekko 6 punktów a Kurs do tego zachęca.
Przypomnę, że zakład dotyczy 4 punktów zawodnika lub więcej więc w przypadku zdobycia w/w cyfry otrzymamy zwrot.
Idę w to za 1000.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3244
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom