>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.07.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobota - 14 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Piłka nożna, BrazyliaSerie B
Spotkanie: Goias – America MG
Typ: Obie Strzelą? TAK
Kurs: 1,80
Buk: bet365
Analiza:

Zdecydowałem się zagrać z tego meczu typ obie drużyny zdobędą bramkę. Goias obecnie znajduje się na 9 miejscu w tabeli z 13 punktami na koncie. Zdecydowanie lepiej sobie radzą na własnym boisku. Jak dotąd 3-1-0 ze średnia 2 bramek na mecz. Podejmować będą drużynę z czołówki tabeli, wicelidera. America MG, na wyjazdach ta drużyna notuje wyniku underowe: 5 spotkań – 5 bramek strzelonych, 4 stracone. Uzbierali jednak na wyjeździe już 10 punktów i jest to jak do tej pory najlepszy wynik w lidze. Ciężko wytypować zwycięzce tego meczu, jednak liczę tutaj na chęć zwycięstwa obu drużyn i bramki z obu stron. Poprzednio obie drużyny grały ze sobą w kwietniu tego w pucharze Brazylii, w pierwszym meczu padł wynik 0-0, w rewanżu gdy to Goias było gospodarzem było 4-3. Zarówno jedna, jak i druga drużyna mają o co grać, gospodarze aby nie tracić kontaktu z czołówką i cały czas liczyć się w stawce wyścigu do Serie A. America w tym momencie traci do Criciumy 3pkt, która swój mecz w tej kolejce już rozegrała, wygrywając 4-3 z Boa. Goście w ostatnio spisują się dobrze, odnieśli 3 zwycięstwa z rzędu: z Atletico PR, Barueri i Bragantino. Dzisiaj też powinni powalczyć o komplet, a co za tym idzie strzelić bramkę. Na to samo liczę po stronie gospodarzy, którzy bramki przed własną publicznością bramki zdobywali w każdym spotkaniu.
⛔ 100
 
bodziowlodek 16

bodziowlodek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie:
VPS Vaasa - TPS
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotyka się 5(VPS) i 6(TPS) drużyna ligi Fińskiej. W ostatnich trzech spotkaniach u siebie VPS wygrało wszystkie potyczki, w tym m.in. z HJK(liderem). Natomiast drużyna przyjezdnych nie spisuje się ostatnio za dobrze na wyjazdach, o czym świadczy postawa w ostatnich 4 meczach, trzy przegrane i jeden remis nie nastrajają obiecującą kibiców przed tą konfrontacją. Dodatkowo w ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn aż 4 razy wygrywała drużyna gospodarzy, raz padł remis(ale i tak na terenie TPS). Te dane statystyczne mnie przekonały do postawienia na drużynę gospodarzy, a Was?
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J-League Japonia
Spotkanie - Hiroshima : Kawasaki Frontale
Typ - over 4.5 gola w meczu
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :
No cóż jak na razie żle idzie ale może dobrze się skończy więc typujemy dalej . Na dzisiaj liga Japońska która bardzo często lubi dużo strzelać i może akurat w tym meczu . Wybieram spotkanie Hiroshimy z Kawasaki Frontale . Gospodarze widać mierzą w tym sezonie wysoko i jak dotąd zajmują 2 miejsce w tabeli a ich dorobek to 33 pkt przy bilansie 10-3-4 i w bramkach 34:18 . Hiroshima u siebie gra całkiem przyzwoicie na 9 spotkań 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki i 14:8 w bramkach , ostatnio mają nie złą serię 4 zwycięstwa i 2 remisy . No a co u gości , na dzień dzisiejszy nie najlepiej bo od 3 spotkań nie potrafią wygrać a w 4 ostatnich spotkaniach strzelili zaledwie 2 gole dlatego chyba ten kurs na gole taki wysoki no ale dlatego spróbuję . Goscie bowiem na wyjazdach grają wspaniale w tej statystyce są na 3 miejscu a ich bilans to na 8 spotkań 5-2-1 i 13:8 bramki czyli widać że dobrze , podam może w tym momencie bilans gości u siebie bo uważam że warto o tym wspomnieć i tak 9 meczy 3-1-5 i 9:14 , w pierwszym ich spotkaniu na terenie Kawasaki Frontale Hiroshima wygrywa 1:4 a w ubiegłym sezonie Kawasaki Frontale wygrało na Hiroshimie 2:3 , bywało też wcześniej że padało między nimi dużo goli i tak np. 7:0 , 3:3 . Dlatego mam taką cichą nadzieję że goście podkręcą trochę te swoje celowniki i wejdą na ten właściwy tor a o gole można być spokojnym .OBY ! Pozdrawiam !
⛔ 100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Bastad
Mecz: Ferrer D - Dimitrov G
Typ: Ferrer 2-0 (CS)
Kurs: 1.44
Buk: bet365
Ferrer praktycznie pojawił się w Bastad, aby odebrać tytuł. Nie widać dla niego poważnych rywali w tym turnieju, jedynie Almagro, który nie wydaje się być mocniej przygotowanym do gry na mączce w oczekiwaniu na Olimpiade. Ferrer bez problemu przeszedł pierwszą rundę z Bolellim, dzisiaj zgubił seta z wracającym do dobrej formy po wielu kontuzjach Robredo. Jednak po przegranym drugim secie, nie dał jakichkolwiek szans rodakowi, wygrywając w trzecim 6-0. Jak David gra na ziemi nikomu raczej mówić nie trzeba, absolutnie jeden z najlepiej biegających zawodników, regularny do bólu, nie odpuszczający ani jednego punktu, ale wciąż w cieniu Rafy Nadala.
Z drugiej strony Grisha Dimitrov, który łatwo przechodzi przez turniej, ale póki co bez poważnych rywali. Dutra, Gil i Ramos, który jest bez formy. Wszystkim łatwo narzucić swój styl. Grisha lubi grać nisko nad siatką, z małym marginesem błędu, dlatego większy potencjał ma na szybszych nawierzchniach. Na mączce jest dosyć łatwy do ugryzienia, bez specjalnych sukcesów. Ferrer nie da się zdominować i bardzo płynnie przechodzi z defensywy do ofensywy, Grisha nie będzie miał też wielu szans na kończące uderzenia na których opiera swoją grę. Wydaje mi się, że kurs warty złapania jak na mecz wielkiego na mączce Davida z Dimitrovem. :- )
✅ 44
 
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna - Szwecja - Allsvenskan
Spotkanie: Mjällby - Sundsvall
Typ:1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna propozycja to mecz ze szwedzkiej Allsvenskan pomiędzy dwoma sąsiadami w tabeli Mjällby i Sundsvall.Gospodarze spotkania po 14 ligowych kolejkach zajmują 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 17 punktów, a pozycję wyżej plasują się goście z takim samym dorobkiem punktowym. Mjällby ostatnimi czasy nie prezentuje się zbyt dobrze, ostatni mecz ligowy wygrali u siebie w czwartej kolejce Allsvenskan z drużyną Djurgardens po zaciętym meczu 4:3. Jeżeli chodzi o zespół Sundsvall to grają oni w tym sezonie bardzo równo co świadczy o tym, że nie odpuszczają żadnego meczu i napewno powalcza o kolejne punkty. Ostatnie bezpośrednie starcia to dwie wygrane gospodarzy i jedna porażka. Liczę tutaj na przebudzenie się Mjällby i pewną wygraną na własnym stadionie. Mój typ to 3:0.
✅ 100
__________________
„ Nie myśląc o zwycięstwie myślisz o porażce ”
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Ykkonen
Spotkanie:
HIFK - Rovaniemi
Typ: Rovaniemi -1; -1,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Spotkanie w drugiej lidze fińskiej. Pojedynek przedostatniej drużyny w tabeli i lidera. Bezapelacyjnym faworytem jest Rovaniemi i ja się z tym zgadzam.
Kursy spadają dość intensywnie na zwycięstwo gości. Ale nie ma się czemu dziwić. Gospodarze ostatnio kompletnie bez formy. 4 porażki z rzędu, mnóstwo traconych bramek. Goście bez porażki w lidze, tylko 3 remisy przy 11 zwycięstwach. Nie sądzę aby drużyna, która zdobyła najmniej punktów lidze była w stanie zagrozić liderowi. A przy obecnej formie obu drużyn wydaje mi się, że zwycięstwo co najmniej dwiema bramkami Rovaniemi jest bardzo realne.
✅ 86
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia: J-League
Spotkanie: Hiroshima - Kawasaki
Typ: over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Gospodarze drużyna Hiroshimy zajmuje bardzo wysokie drugie miejsce w ligowej hierarchii ze stratą tylko dwóch oczek do lidera. Bilans meczy może u siebie nie powala ale nie jest też najgorszy 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki bramki 14:8. Średnia bramkowa drużyny wynosi 3.06 w co głównych wkład ma napastnik H. Sato który w 17 spotkaniach zdobył 12 bramek oraz wspomagający go N. Ishihara 16/6. Jeżeli chodzi o braki to w tym spotkaniu ni zobaczymy obrońcy Seok-Ho Hwang 12/o oraz pomocników Mikić 17/0, S. Yamagishi 11/2, T. Aoyama 17/1 osłabienia dość istotne.
Goście pojedynku bardzo dobrze radzą sobie w meczach wyjazdowych w których to nie przegrali od 5 spotkań a ich bilans przedstawia się następująco 5-2-1bramki 13:8. W tym spotkaniu wystąpią bez obrońców S. Morishita 12/0, H. Ito 8/1 oraz dwójki pomocników K. Noborizato 5/1 i R. Oshima 6/2.
Podsumowując gospodarze posiadają w swoich szeregach fantastycznych napastników a goście przystąpią do tego pojedynku osłabieni dwójką obrońców. Goście natomiast powinni osiągnąć nieznaczną przewagę w środku boiska co powinno pozwolić im stworzyć swoje szansę do strzelenia gola a ze potrafią je zdobywać na boiskach gospodarzy potwierdzają to w ostatnich meczach. A dodając do tego ostatnie pojedynki obu ekip w których to mieliśmy okazję zobaczyć kilka bramek powinniśmy zobaczyć overa również w tym spotkaniu, bo obu ekipą będzie zależało na 3 punktach, drużynie Hiroshima by utrzymać drugą pozycję w tabeli lub przy sprzyjającym wyniku w meczu lidera rozgrywek wskoczyć na jego pozycję, natomiast gością 3 punkty pozwolą zblizyć się do czołówki ligi.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Hajek - Almagro
Typ: Hajek
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym w spotkaniu półfinałowym zmierzą się Jan Hajek oraz Nicolas Almagro. Faworytem jest ten drugi, jednak ja spodziewam się niespodzianki. Gram często na czeskiego tenisistę i opłaca mi się to, więc mam nadzieję, że również i tym razem mnie nie zawiedzie. Ostatnio jest w dobrej formie, często wygrywa nie tracąc nawet seta, a na dodatek pokonuje rywali teoretycznie lepszych niż on.
Co do Hiszpana to nie jestem zachwycony jego grą. Niby przechodzi do kolejnych rund, ale pokonuje mało znanych, zdecydowanie słabszych niż Hajek, tenisistów. Co więcej, w ostatnich dwóch meczach oddawał rywalom seta.
Myślę, że dziś w półfinałowym pojedynku w Bastad Jan Hajek zwycięży faworyzowanego Almagro i zamelduje się w finale.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chile - Primera
Spotkanie: Cobresal - Unión Española
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.60
Buk: Unibet
Późną nocą w sobotę wybieram mecz, ligi który ogląda choć trochę Piłkę z Ameryki południowej, się odrobinę na niej zna.. Mój typ jest jasny.. i przejrzysty.. gdyż proponuję over.. ponieważ są to obie ekipy które nawzajem lubią strzelać sobie gole..
Ostatnie mecze, tych zespołów to wyniki następujące.. 6:1 ; 2:2 ; 3:0 &lt;&lt; takie ostatnie trzy mecze miały taki rezultat.. dlaczego i nie może być następnym razem.. Faworyta w tym meczu nie widzę, gdyż overek, wchodzi jak w masło.. ; ) Chilijska liga.. potrafi w jednej kolejce mieć same overy 2.5 więc i myślę że w tym meczu tego nie zabraknie..
Kurs, nie za wysoki, nie za mały.. ale sam raz... Polecam ten typ... i pewność kuponu stawiam w skali od 9do10 na 9... Jak będzie jutro ? Wydaję mi się, że po mojemu..
POZDRO ;) !
✅
60
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 14.07.2012 1:07
Spotkanie: CLE Indians (J Masterson) @ TOR Blue Jays (R Romero)
Typ: powyżej 14 Runs w meczu (dwudrogowo, przy liczbie 14 Runs w meczu jest zwrot)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Zapowiada się spotkanie ze sporą ilością Runs, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Starterzy obu drużyn nie spisują się dobrze w tym sezonie. Starter Cleveland Justin Masterson ma ERA 4,40, a starter Toronto Ricky Romero ma jeszcze gorzej, bo ERA 5,22. Cleveland Indians w ostatnim czasie notowali w zdecydowanej większości overy, gdyż pięć z sześciu ostatnich spotkań to overy. Siedem z ostatnich dziesięciu spotkań to overy. Bardzo dobrze spisuje się ostatnio ofensywa Cleveland co było widać w serii z Baltimore(średnia to 8 zdobytych Runs w czterech meczach) oraz z Los Abgeles Angels, gdzie w trzech meczach Indians zdobyli w sumie 20 Runs, co daje średnią prawie 7 Runs na mecz. Z Tampą też nie było źle, bo średnio zdobywali niecałe 5 Runs na mecz. Gorzej jednak wygląda ich defensywa, gdyż z Tampą tracili ponad 5 Runs na mecz. Jeśli chodzi o Toronto, to sześć z ich ostatnich dziesięciu spotkań to overy. Ostatni ich mecz zakończył się bardzo ciekawym wynikiem, gdyż 11:9 z Chicago White Sox. Spodziewam się w tym spotkaniu ogromnej ilości Runs, bo statystyki i starterzy ubu drużyn dają ku temu spore szanse.
⛔ 100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, challenger w Scheveningen (Holandia)
Spotkanie: M. Middelkoop - D. Junqueira
Typ: 1
Kurs: 2,35
Buk: Unibet
Ciekawie zapowiadający się półfinał challengera ATP w holenderskim Scheveningen. Naprzeciw siebie staną reprezentant gospodarzy Matwe Middelkoop oraz Argentyńczyk Diego Junqueira. Faworytem bukmacherów z uwagi na wyższy ranking jest Junqueira, jednak moje przewidywania na ten mecz rozkładają się zgoła inaczej. Holender jest prawdziwą rewelacją tego turnieju. Awans do półfinału wywalczył sobie odprawiając z kwitkiem nie byle kogo bo takich zawodników jak Gensse, Schoorel czy de Bakker. Szczególnie dwaj ostatni do noname&#39;ów nie należą i ich porażki z 361 graczem rankingu ATP muszą z czegoś wynikać - bynajmniej nie ze słabości ich samych. Middelkoop od dłuższego czasu prezentuje bardzo dobrą dyspozycję. W ciągu minionych 2 tygodni rozegrał aż 10 spotkań z czego 9 rozstrzygnął na swoją korzyść. Dało mu to m.in wygraną w challengerze w Middelburgu i już co najmniej półfinał tutaj w Scheveningen. Z taką formą Holender może śmiało myśleć o powtórzeniu sukcesu z Middelburga i w mojej opinii ma na to spore szanse. Jeśli chodzi o Junquerie to postawa Argentyńczyka szału na mnie nie robi. Przed Scheveningen grywał w kratkę ponosząc 4 porażki w 7 meczach. Dopiero tutaj w Holandii poprawił nieco statystykę dochodząc do 1/2 finału. Jednak według mnie miał on zdecydowanie łatwiejszą drabinkę od Middelkoopa. W drodze do półfinału Argentyńczyk wyeliminował Albota, Alunda i Schukina - tego ostatniego w dodatku po kreczu w drugim secie. Więcej szczęścia niż umiejętności. Żaden z tych zawodników nie może się równać poziomem do Schoorela czy de Bakkera, regularnie grających w turniejach rangi ATP. Tym bardziej należy docenić fakt, iż Middelkoop był w stanie sobie z nimi poradzić. Junqueria drogę do dzisiejszego spotkania miał usłaną niemal różami, tym bardziej niezrozumiałe dla mnie jest faworyzowanie jego osoby w starciu z Holendrem. Jednak rozpaczać z tego powodu nie zamierzam, wręcz przeciwnie - cieszy mnie fakt, iż buki kierują się przy wystawieniu kursów na to spotkanie tylko i wyłącznie rankingiem. Ten atut jest po stronie Argentyńczyka, jednak aktualna forma i umiejętności zdają się przemawiać dość wyraźnie za Holendrem. Middelkoop z meczu na mecz gra coraz lepiej i sądzę, że jego zwycięski marsz nie zatrzyma się na półfinale. Ciekawostką jest fakt, iż w przypadku zwycięstwa istnieje spora szansa, że w finale Holender spotka się z naszym Jerzym Janowiczem, który musi oczywiście wygrać również swoje spotkanie z Peterem Torebko. Trzymajmy zatem kciuki za finał Middelkoop - Janowicz. Na razie niech obaj wygrają swoje mecze i awansują do niedzielnego finału. A tam będziemy już kibicować Polakowi.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: André Greipel - Mark Cavendish
Typ: André Greipel
Kurs: 2,15
Buk: Tobet
Z normalnych typów zagram na Greipela. Ja uważam że Cavendish jutro odpadnie na Mont Saint-Clair (kat. 3; 194 km; 1,6 km; 10,2%) niby podjazd krótki bo 1,6 km ale nachylenie 10 % to za dużo jak na grubego. Do tego Sky kompletnie się nim nie interesuje i wszystko stawiają na Wigginsa, na płaskich etapach do pomocy ma tylko Eissela, a to za mało na znakomity pociąg Lotto Belisol. Greipel miał problemy z barkiem na jednym z etapów jednak teraz już jest wszystko ok. Cavendish już tak nie dominuje w sprintach, jutro zdecydowanie wyżej oceniam szanse Greipela. Oprócz Niemca w wygraną włączą się Sagan, Goss no i przede wszystkim Francuzi.
Po więcej typów zapraszam do działu
✅
115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J-League
Spotkanie - Shimizu : Kashiwa
Typ - Kashiwa wygra i więcej niż 2.5 gola w meczu
Kurs - 4.00
Buk - Bwin
Analiza :
Ciekawie zapowiada się nam to spotkanie pomiędzy Shimizu a Kashiwą Reysol . Gospodarze od dłuższego czasu nie potrafią wygrać swojego spotkania w 7 ostatnich pojedynkach zanotowali 4 remisy i 3 porażki , aktualnie są na 9 miejscu w tabeli z 25 pkt na końcie . Większosc z tych punktów zdobyli na swoim terenie bo 16 gdzie jak do tej pory nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania wygrywając 4 i tyle samo remisując w bramkach 11:5 , goscie natomiast to jedna z najlepiej grających drużyn na wyjazdach gdzie zdobyli do tej pory 18 pkt . w ostatnim swoim spotkaniu ale u siebie przegrali z Nagoyą 2:1 i myslę że dzisiaj odkują się na drużynie Shimizu i wygrają to swoje spotkanie . Kashiwa ostatni raz na wyjeżdzie przegrała z Kobe a było to 21.04. wtedy polegli 3:1 ale od tego czasu w pozostałych 5 spotkaniach piłkarze z Kashiwy wygrali wszystkie , ostatnio na wyjeżdzie rozgromili G-Osaka aż 6:2 . Dlatego uważam że goscie wykorzystają słabosc gospodarzy i powtórzą wynik z ubiegłego sezonu kiedy to tutaj wygrali z Shimizu 2:1 . Pozdrawiam !
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina - Żużel
Spotkanie - Drużynowy Puchar Świata
Typ - Australia
Kurs - 2.37
Buk - bet365

Analiza :
Witam wszystkich. Mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. W dniu dzisiejszym chciałem zaproponwać grę na Drużynowy Puchar na żużlu. W finale spotkają się zepoły Australii, Danii, Szwecji i Rosji. Według mnie o zwycięstwo biły się będą reprezentacje Danii i Australii,a subiektywnie faworytem do zwycięstwa są Australijczycy posiadający w składzie dwa młode, głodne sukcesów wilczki Warda i Holdera, starego lisa Crumpa i solidnego Watta. Duńczycy to bardzo silny skład z Pedersenem i będącym w fenomenalnej formie w tym sezonie Iversenem i znakomitym młodym Jepsenem, jednak w przeciwieństwie do Kangurów mają bardzo dużą lukę w postaci Mikaela B. Jensena. Wydaje mi się, że
menedżer Dunów Anders Secher popełnił duży błąd odstawiając od składu, Madsena. Mało prawdopodobne by do walki o zwycięstwo włączyły się zespoły Szwecji i Rosji, które z całym szacunkiem dla gospodarzy i naszych wschodnich sąsiadów, ale nie posiadają na tyle armat by zagrozić rywalą. Proponuję zagranie na zwysięstwo Australii po kursie 2.37, a dla mniej odważnych na Australię i Danię (2.37 i 2.75).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 4

timon007

Użytkownik
Dyscyplina -Tenis ATP - Bastad (SWE) - debel - ziemne, Świat
Spotkanie - R. Lindstedt/H. Tecau-P. Hanley/J. Knowle
Typ -R. Lindstedt/H. Tecau
Kurs -1.42
Buk - Bwin
Para Lindstedt R./Tecau H. to marka sama w sobie. Można przypomnieć sobie finał Wimbledonu przed tygodniem i dość zaskakująca porażka w 5-ciu setach, finał Madryt, zwycięstwo w Bukareszcie, finał w Roterdamie, półfinał w AO, ograni, znają się i grają ze sobą od dłuższego czasu, to jest podstawą w grze deblowej.
Bronią również tytułu z przed roku, gdzie jak burza przebrnęli przez cały turniej, tylko w I rundzie tracąc seta. W finale pokonali 6:3 6:3 swoich rodaków Simona Aspelina i Andreasa Siljestroma.
Kurs może nie jest za wysoki, choć wszystko zależy kto za jaką stawkę gra. Moim zdaniem para szwedzko-rumuńska powinna problemów poradzić sobie ze swoimi dzisiejszymi przeciwnikami.
✅ 42
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis – Challenger Scheveningen
Spotkanie: Diego Junqueira – Matwe Middelkoop
Typ: AHC 2 +1.5 Sets
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek półfinałowy tenisowy turnieju Challenger rozgrywanego w Holenderskim Scheveningen na ziemnej nawierzchni w którym to zmierzą się Holender Matwe Middelkoop z Argentyńczykiem Diego Junqueira. Holender aktualnie sklasyfikowany jest na 361 pozycji w rankingu ATP prezentując ostatnio bardzo wysoką dyspozycję na clay`u dochodząc daleko w turniejach o co prawda mniejszej randze to jednak pozwoliło tu to nabrać ogrania przed tym turniejem w którym pokonał już – I runda Augustyna Gensse (158 miejsce w ATP) 6:0, 7:5 II runda Thomas Schoorel 6:4, 7:6 (215 miejsce w ATP) III runda Thiemo De Bakker 6:4, 6:4 (262 miejsce w ATP). Jak widać Middelkoop pokonał wyżej notowanych od siebie rywali co pokazuj, że jest w dobrej dyspozycji przed dzisiejszym pojedynkiem. Argentyńczyk natomiast w I rundzie będącego w słabej formie ostatnio Radu Albot`a 6:2, 6:4 oraz w II rundzie Martina Alunda 6:3, 6:3 który jednak jest bardzo chimerycznym tenisistą bo potrafi wygrać z dużo wyżej notowanym tenisistami ale też potrafi przegrać z byle kim jak to miało miejsce podczas ostatniego turnieju w Rumuńskim Arad gdzie Alund przegrał z Tonim Androice 6:4, 6:4 a dodam, że kurs na Androida był w granicach 5. Ostatni runda Argentyńczyka to pojedynek z Yurim Schukinem w którym wygrał 1 set lecz w 2 Schukin skreczował. Powracając jednak do tego pojedynku wydaje mi się, że warto tutaj zaryzykować i postawić na wygraną Holendra a osobiście pobieram tutaj handicap azjatycki w postaci +1.5 seta dla Middelkoop który moim zdaniem jest w stanie urwać seta a nawet zwyciężyć ten pojedynek.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
swizz 22

swizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Allsvenskan
Spotkanie: Atvidabergs - AIK Stockholm
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz pomiędzy Atvidabergs i AIK Stockholm, gdzie oczekuje na grad bramek, ponieważ warto zwrócić uwagę na formę oby dwóch drużyn. W ciągu 5 spotkań drużyna Atvidabergs nie przegrała żadnego spotania, natomiast Stockholm tylko jedno. Oby dwie drużyny w przeciągu tych meczy strzelały dużo bramek, odpowiednio Atvidabergs - 14 w tym 9 u siebie, natomiast ekipa AIK - 11 - drużyna ta bardzo dobrze sprawuję się na wyjeździe, chociaż ostatnio zaliczyli wpadkę, aż 4-0 (na wyjeździe) to dzisiaj powinni odbudować swoje morale, natomiast drużyna Atvidabergs dobrze radzi sobie w meczach u siebie strzelając 18 bramek, chociaż traci też względem dużo, bo 8. Sądzę, że mecz będzie przebiegał ofensywnie z jednej jak i z drugiej strony dlatego oczekuje na co najmniej 4 bramki. Warto dodać, że drużyna Atvidabergs ma najwięcej strzelonych bramek, natomiast w straconych zajmuję drugą lokatę. Uważam również, że ważnym aspektem na over jest to, że drużyny te w przeciągu 5 spotkań miały over 3.5 aż 4 razy - Atcidabers oraz 3 razy - Stockholm. W bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami pada też dużo bramek.
⛔ 100
 
M 0

morzewo

Użytkownik
AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Piłka nożna Kwalifikacje
Cercle Olympique - Al Hilal
14.07.2012 17:00
Typ: Zakład bez remisu 2
Kurs 2.55
Bukmacher: Betsson
Pojedynek dwóch afrykańskich drużyn: malijski Cercle Olympique z sudańskim Al Hilal według mnie może przynieść tylko jedno rozwiązanie - awans drużyny Al Hilah. Pierwszy mecz u siebie drużyna z Sudanu pewnie wygrała 2:0 strzelając bramki w &#39;22 i &#39;66 minucie. W lidze też nie spisuje się najgorzej, w ostatnim meczu rozgromili aż 4:1 drużynę Ahi-Shendi tym samym obronili pierwszą pozycję w lidze. Bilans meczy w lidze oczywiście na plus dla Hilah, ostatnie 5 meczy wygrane i to dużą różnicą bramek. Najniższy wynik jaki padł to zwycięstwo 2:1, najwyższy 4:1. O drużynie z Mali niewiele można powiedzieć poza tym że w kwalifikacjach do obecnego Pucharu Konfedeacji wyeliminowała drużynę z egiptu Enppi najpierw przegrywająć na wyjeździe 3:1 później odnosząć zwycięstwo 3:0 i różnicą bramek na wyjeździe awansowała do daleszj gry. Dla pewności awansu Al-Hilah, podpieram się zakładem bez remisu, ponieważ druyna z Sudanu nie musi atakować a ewentualny remis da im przejście do następnej rundy.
✅ 155
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Szwecja
Spotkanie: Atvidabergs-AIK
Typ: Gospodarze będą wygrywać do połowy
Kurs: 3.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego odbedzie się kolejna faza spotkań w lidze szwedzkiej. Ja wybrałem spotkanie w którym Atvidabergs aktualnie znajdujący się na miejscu 6 z dorobkiem 21 punktów an swoim koncie będzie podejmował na własnym stadionie zespół AIK Sztokholm który w tej chwili znajduje się na pozycji 3 i ma 3 punkty więcej od gospodarzy dzisiejszego spotkania. Faworytem początkowo wytypowanym przez bukmacherów była ekipa gości,ale w ostatnich chwilach przed tym pojedynkiem coraz więcej osób gra na gospodarzy ja wybrałem tutaj typ że gospodarze będą prowadzić w tym spotkaniu już po pierwszej połowie. Uważam tak ponieważ ta ekipa na 7 spotkań rozegranych u siebie wygrała aż 5 razy i tylko zanotowała 2 porażki, z racji tego że gospodarze tracą mała goli na wyjazdach postawiłbym na dokładny wynik 1:0
✅ 270
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom