>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.05.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 14. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia , Segunda Division
Godzina: 17:30
Spotkanie: Oliveirense - Viseu
Typ: Oliveirense
Kurs: 2.75
Bukmacher: STS
Analiza:



Na dwie kolejki przed końcem gospodarze na ostatnim miejscu, mając jednak tylko dwa pkt. straty do ekipy utrzymującej się w lidze . Dzisiaj podejmują 13 - stą drużynę i chcąc nie chcąc muszą po prostu wygrać jesli myślą o pozostaniu w lidze.


W ostatnich bezpośrednich meczach tych ekip Oliveirense systematycznie wygrywało jeśli ma to być jakimś pocieszeniem , czas by w tej wyjątkowej sytuacji powtórzyć te prawidłowość.
Nie wiem jakie stosunki panują między obydwoma klubami ale liczę po cichu na przychylność gości.

Nie ma się co doktoryzować. Jeśli chcą miejscowi przedłużyć szanse na utrzymanie dziś ostatni dzwonek na wygraną.

175
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +519
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dyscyplina: Major League Baseball
Godzina: 00:35
Spotkanie: Pittsburgh Pirates - San Francisco Giants
Typ: Poniżej 8.5 runa (under 8.5 - ewentualnie z dodatkowymi inningami)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj trochę po północy czasu polskiego dojdzie do pierwszego, otwierającego serię, spotkania w Pittsburghu - pomiędzy Pirates i Giants. Mam nadzieję, że będzie to spotkanie underowe...

Starting pitcherem po stronie Pirates będzie Wil Crowe. Niedawno dano mu szansę jako SP i w 3 meczach, w których narzucał jako pierwszy padły 3 undery. W sobotę (przeciwko Chicago Cubs) narzucał najlepszy mecz w karierze MLB - pełne 6 inningów (pierwszy raz w lidze) i jego statystyki z tego meczu to 4 hity, 2 ER, 1 walk i 5 strikeoutów. Offensy przeciwników przeciwko Crowe'owi punktują głównie po walkach i mam nadzieję, że dzisiaj ograniczy ich liczbę do minimum.

Dla Giants narzucał będzie, jako pierwszy, Anthony DeSclafani, który wykręca w obecnym sezonie najlepsze liczby w karierze. Ma przeciętne sttystyki przeciwko Pirates, ale mam nadzieję, że dzisiaj potwierdzi liczby z obecnego sezonu i zamrozi pałki Pirates; ) Offens Pirates jest na szarym końcu ligi w statystykach homerunów na 9 inningów, do tego ciągle niedostępny jest Colin Moran.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +208
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Godzina: 4:05
Spotkanie: Santos Laguna - Monterrey
Typ: 1
Kurs: 2.7
Bukmacher: STS

Jest to kolejna runda mistrzostw meksyku, tym razem beda dwa mecze , Monterrey mial ostatnio napiety grafik poza liga gral mecze CONCACAF Liga Mistrzów , gdzie pokonal Columbus i awansowal do polfinalu, te mecze mialy duzy wplyw na lige, bo tutaj przegral trzy spotkania i mogl nawet wypasc z czworki co powodowalo by koniecznosc gry od 1/16, Santos skonczyl lige na 5 miejscu, wygral wysoko w poprzedniej rundzie, tutaj faworytem tego dwumeczu sa goscie, ale Santos u siebie moze pokonac kazdego, mecze w Meksyku odbywaja sie z kibicami wiec dostana wsparcie, i moim zdaniem jezeli chca awansowac to musza to wygrac za wszelka cene, bo na wyjazdach ta druzyna jest przecietna, goscie sa podmeczeni i niewiadomo jak trafia z forma na ten mecz.

170
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +532
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis - WTA Rzym
Godzina: 10.00
Spotkanie: Barty - Gauff
Typ: 2-1
Kurs: 4.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gauff nam może się rozszaleć i ugrać seta z nr. 1 Barty. W końcu wygrała z Sabalenką. Nie martwiłbym się o wydolność i formę Barty, gdyż wygrała bardzo pewnie dziś z mocną Kudermetovą. Barty nierzadko rozgrywa trzysetówki jak pojawia się ktoś silny. Gauff niewątpliwie na to miano zasługuje. Jednaknie jest nie do ogrania, o czym świadczy jej przegrana w Madrycie z Pliskovą 1-2 czy Jabeur w Charleston 0-2. W Rzymie wyskoczyła z formą, ale po drugiej stronie ma zwyciężczynię wszystkich spotkań na clayu w tym roku, poza finałem w Madrycie z Sabalenką. Pamiętajmy by nie myśleć, "Sabalenka pokonała Barty, Gauff pokonała Sabalenkę, to Gauff pokona Barty". W sporcie nie jest tak hopla siup, choć jest to możliwe. Powodzenia.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:05
Spotkanie: Calgary Flames - Vancouver Canucks
Typ: Mark Giordano powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W końcówce sezonu regularnego te dwie drużyny jeszcze sobie ze sobą trochę pograją, gdyż zostały im jeszcze cztery bezpośrednie mecze. Jedni i drudzy o nic już nie walczą, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać kibicom trochę radości i rozegrać ciekawe spotkania z dużą liczbą bramek. Calgary Flames rozegrali bardzo dobry mecz przeciwko Ottawie Senators. Spotkanie to zakończyło się ich zwycięstwem aż 6:1. Z bardzo dobrej strony pokazał się Mark Giordano, który zdobył dwa punkty- jeden za zdobytą bramkę, a drugi za asystę. Widać, że gracz ten obecnie ma bardzo dużą ochotę do gry no i jest w dobrej formie. W trzech ostatnich meczach oddawał po przynajmniej pięć celnych strzałów na bramkę. Według mnie jest spora szansa na to, że w tym meczu Mark Giordano zdobędzie przynajmniej jeden punkt.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Rugby Union - Australia i NZ; Super Rugby Trans-Tasman
Godzina: 09:05
Spotkanie: Highlanders - Queensland Reds
Typ: Queensland Reds +9,5 HC
Kurs:
1.89 (mozlie ze kursy mozna gdzies znalesc lepsze)
Bukmacher: etoto
Analiza:

Minęła doba odkąd zasięgnąłem wiedzy na temat następnych rozgrywek oraz dziwnie wystawionych kursów które były hurra optymistyczne przy wyborze zwycięzcy z dodatnim fajnym handicapie, gdy zostały wystawione kursy, ale sprawy mają się inaczej i dla mnie nie zrozumiale wystawione kursy, myśląc początkowo, że są tutaj jakieś błędy to wybór zakładu był dla mnie nie tyle łaskawy ile polegałem na tym, co widziałem i jaką wiedze posiadałem, wiec wybór zakładu ma zasadniczo swoje argumenty, aby poprzeć gości.

Pytanie jest takie, skąd jest aż taka dysproporcja w kursach co na początku dla mnie było zaskakujące, zwrocie uwagę ze w tym formacie rozgrywek będą mecze pomiędzy drużynami Australijskimi a Nowo Zelandzkimi i we wszystkich meczach są faworyzowane drużyny Nowo Zelandzkie! to mocno, cóż bukmacherzy wystawiając kursy bazują na Historii tych ze pojedynków, wiec tak to wygląda w świetle Bukmacherów, ale nie musi tak być, oczywiście zasięgnąłem informacji na temat obecnego poziomu drużyn i formy.

Po prostu chodzi tutaj o poziom drużyn, które według Bukmacherów jest dużą różnicą poziomu miedzy AU a NZ, chodzi o tempo gry i cóż Nowa Zelandia kraj Rugby pełną gębą ze względu na sporą ilość znakomitych graczy i głębokość drużyn NZ. Super Rugby Trans-Tasman to rozgrywki między drużynami, chyba tylko 5 rund tak ze każda z każdą spotka sie, ale bez rewanżu, w każdym bądź razie w finale spotkają się dwie pierwsze drużyny.

Na temat Poziomu miedzy AU a NZ

Na temat poziomu druzy wypowiedział się jeden z ekspertów nie jaki Brett McKay który od 2009 komentował mistrzostwa Australii do lat 20 i National Rugby Relacje z mistrzostw na żywo, pisał dla magazynów i stron internetowych w Australii, Nowej Zelandii, RPA i Wielkiej Brytanii.

Dość łatwo jest przewidzieć w skrajnym przypadku, że na czele rozgrywek będą Crusaiders, jak i również ze najsłabszą drużyną i dostarczycielami punktów będą Waratahs. W pozostałych ośmiu drużynach nie jestem pewien, czy będzie jakakolwiek znacząca różnica.

Oznacza to ze The Reds, Chiefs i Brumbies są na równi. Prawdopodobnie mógłbyś spróbować argumentować, aby Blues dołączył do tej grupy, ale oczywiście nie będę tego popierał. Następnie z Hurricanes i Highlanders, Western Force i Rebels, myślę, że wszystko sprowadzi się do tego, że spotkają się drużyny konkurencyjne względem siebie.

Mimo tego żę bukmacherzy tak faworyzują wszystkie piec drużyn Nowej Zelandii to Brett twierdzi że nie zdziwi sie jak w końcowej zasadniczej tabeli w pierwszej piatce znajda się nawet trzy Australijskie druzyny, ale może się zdarzyć tak ze finał rozegra się między dwoma Nowo Zelandzkimi drużynami, prawdopodobnie chodzi tutaj o Crusaiders i Chiefs.

Również były gracz Tim Horan a ekspert posiłkowy sadzi, że te rozgrywki Super Rugby AU był od dawna najlepszą serią rugby, jaką widzieliśmy, wiec ten format rozgrywek AU vs NZ może wypaść korzystnie i sprawdzić się.

Również przeczytałem komentarze pod artykułem i "wiele" opinii jest ze AU może być konkurencyjna, ponieważ tegoroczna edycji wydaniu australijskim miała wiele spotkań bardzo zaciętych i doświadczyły wielu meczów pod wysoką presją, wiec wiele osób zgadza się, że te rozgrywki pomiędzy AU a NZ powinny być wyrównane i pierwsza runda jest dość interesująca i ciekawa, aby zobaczyć jak mistrz AU, czyli Reds sprawdzi się na tle jednej ze słabszych drużyn z konferencji Nowo Zelandzkiej, jakimi są Highlanders, wiec już to da nam odpowiedz, czy możemy liczyć na Australijskie drużyny, mimo to są glosy ze Reds są ciut wyżej niz "Górale" fakt, że grają u siebie, ale to nie robi dużej przewagi, wiec przejdźmy do pojedynku.

Historia pojedynków.

Jeżeli wierzyć opinią, że AU podciągnęła się w tym sezonie i powinna być konkurencyjna dla drużyn z NZ, to drużyna Reds jako mistrzowie AU powinni być nie tyle lepszą drużyną, ile jeszcze bardziej konkurencyjną i patrząc na pojedynki z dwóch poprzednich sezonów drużyn Reds i Highlanders z drużynami innymi z NZ czy AU to Reds byli w stanie nawiązać walkę z Crusaiders przegrywając 24-20 czy przegrywając Chiefs 6 punktami, oba na wyjeździe Highlanders, potrafią przegrywając u siebie 6 pkt z Rebels w 2020, a przypomnę, że Górale prezentowali podobny poziom co teraz, a nie wiem, czy teraz nawet ciut gorszy a Reds są lepsza drużyną niż w poprzednich sezonach, gdzie słabo się prezentowali, wiec nawet porównując mecze Head to Head, gdzie bilans jest 5-0-5 nie było przepaści między tymi drużynami a wyniki zazwyczaj były bliskie: .......................................................................................................

Dalsza czesc analizy i Historii pojedynkow w temacie: SuperRugby 🏉 eggball

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 10:00
Spotkanie: Opelka - Delbonis
Typ: Opelka 2-0
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Faktem jest, że Delbonis uchodzi za rewelacje tego turnieju, bo mimo tego, że całe życie jest mącznikiem, to kto spodziewałby się, że odpali w Mastersie po kolei takich graczy jak Tiafoe, Khachanov, Goffin i Auger Aliassime. Myśle jednak, że jutro jego dream run dobiegnie końca. Naprzeciw staje wielkie drzewo Ameryki, gość, który serwisem zabija wszystko co się rusza. Raczej mało kto obstawiał, że wystrzeli z formą akurat na clayu, ale jeżeli w tak dominującym stylu odpala włoskiego wonderkida Musettiego, a później dominatora ostatnich miesięcy Karatseva, to myśle, że Opelka jest w takim transie serwisowym, iż Argentyńczyk nie będzie w stanie mu się postawić.

310
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +663
U 7,5K

unfuckingbelievable

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym
Godzina: 18:00
Spotkanie: Svitolina - Swiatek
Typ: Svitolina
Kurs: 2.17
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Nie rozumiem tego kursu i stawiania Ukrainki w roli underdoga, więc taki kurs trzeba brać śmiało. Iga ślizga się w tym turnieju i gdyby nie niefrasobliwość Keys i Krejcikovej to już by mogła z Rzymu wylatywać. Svitolina to według mnie jednak półka wyżej na światowej arenie i o wiele bardziej uznana marka. Świadczy o tym choćby dzisiejsze łatwe zwycięstwo nad Muguruzą. Myśle, że ćwierćfinał dla Polki to i tak powyżej oczekiwań w stosunku do tego co obecnie prezentuje na korcie. Wg mnie ten kurs na Svitoline to promocja.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rzym
Godzina: 12:00
Spotkanie: Zverev : Nadal
Typ: Zverev
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wydaje mi się, że gra Nadala jest daleka od ideału, a wczorajszy mecz tylko to potwierdził. Oczywiście doświadczenie dało o sobie znać, jednak, gdyby rywal zachował chłodną głowę, to niespodzianka stałaby się faktem. Co ciekawe Zverev wygrał ostatnie 3 bezpośrednie mecze. Myślę, że Nadal będzie potwornie zmęczony i może się to okazać fatalne w skutkach. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 2:1, jednak w opcji bezpieczniejszej proponuje typowanie zwycięstwa Zvereva. Gracz ten jest mega skuteczny, a ostatnio w Madrycie pokazał Nadalowi kunszt tenisa. Mecz bez wątpienia będzie ciekawy i czekają nas długie gemy oraz sety. Uważam, jednak, że aktualnie to Zverev jest w lepszej dyspozycji i dziś ponownie pokona Hiszpana.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP RZYM
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sonego - Rublev
Typ: Sonego 1SET/MECZ
Kurs: 4,65

Bukmacher: sts
Analiza:


Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Rublev, który na papierze jest zawodnikiem lepszym. Jednak ja dzisiaj decyduję się zagrać w stronę Sonego, który po zaciętym i widowiskowym meczu pokonał Thiema. Włoch posiada bardzo dobry serwis, zawodnik na returnie musi stać daleko od siatki co powoduje kłopot przeciwnikom w pozniejszych wymianach. Sonego w meczu z Thiemem grał jak natchniony, publika dodawała mu skrzydeł. Rublev pokonał Bautiste, w meczu tym Rublev dał przełamać się kilka razy, jeśli w meczu z Włochem będzie tracił serwis, to ciężko mu bedzie wrócić. Sonego gra u siebie, a to duży teraz atut bo kibice wrócili na obiekty. Według mnie jest to mecz 50 na 50. Dlatego po takim kursie gram w stronę Włocha.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP RZYM
Godzina: 13;30
Spotkanie: Djokovic - Tsitsipas
Typ: Djokovic 2:0
Kurs: 2.40

Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Myślę, że Novak idzie tutaj co najmniej po finał. Grek niby dalej eliminuje przeciwników, ale to już nie ten poziom na korcie co w Monte Carlo, dużo wygranych akcji marnuje, co generuje dużo zbędnej frustracji i przeżywki, przez co wyrzuca okazje do śmieci. Novak ma turniej w stylu wygrywającym - porobił dymów z umpirem, ponarzekał na deszcz i poodbijał o wiele słabszych rywali, ale czuję że połączone Djokovica, czyli najlepszego przebijaki w tourze w zestawieniu z wysokim zawodnikiem na wolnym clayu, dodatkowo grającym jednoręczny backhand będzie sprzyjać niewymuszonym błędom. Wiadomo powszechnie jednoręczny bh jest słabszy na clayu, bo już samo ryzyko trafienia ramą jest spore, a tutaj musisz ogarniać i sam kozioł i do tego liczyć, że piłka się czysto odbije. Novak będzie też pewnie zapraszał Greka do siatki nawet na siłę, żeby odklepać ileś tam prób skrótu na mecz, a to też frustrujące, bo nawet jak zwracasz piłki to się nabiegasz. Nie ukrywam, że wierzę też w grę kątową Serba i w sumie w całkiem dobry wybór kierunków na serwisie. Jak zagra swoją typową przebijankę to Grek według mnie będzie miał niesamowite kłopoty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 04:
00
Spotkanie: Phoenix vs Portland
Typ: - 6.5 phoenix
Kurs: 2.52

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kursy lecą w kierunku gości, ale ja idę w kierunku Slonc., bo oni potrzebują zwycięstwa bardziej. Zacznijmy od gości... Są day to day po ciężkim meczu z Utah. Do końca zostało im dwa mecze, dzisiejszy i z Denver u siebie. Mają przewagę 1 zwycięstwa nad goniącymi ich LA i lepszy bilans w bezpośrednich meczach więc żeby utrzymać pozycje muszą wygrać tylko 1 spotkanie. Z Dallas nie ma się co ścigać bo Dallas mają zdecydowanie łatwiejsze mecze do rozegrania i powinni utrzymać swoje miejsce. Poza tym gonienie Dalas też nie ma dużego sensu bo i tak finalnie w play off trafia się na kogoś z dwójki Denver lub Clipers... Jedni i drudzy mocni.

Z kolei Suns chcą utrzymać 2 lokatę bo raczej Utah nie miną bo Dzezmeni mają słabych rywali w końcówce. Natomiast Phoenix gonia Clipers którzy mają co prawda 2 zwycięstwa mniej, ale mają zdecydowanie łatwiejszy kalendarz i dodatkowo lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Z kolei Suns 2 ostatnie mecze zagrają na wyjeździe z San Antonio. Spurs potrafią być niewygodni więc zakładam że Suns będzie dzisiaj chciało sięgnąć po zwycięstwo żeby ewentualnie w razie konieczności w San Antonio szukać tylko 1winu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis ziemny ITF Praga
godzina: 10:00
spotkanie: Mukund - Tseng (stan gry 2 do 3 dla Tsenga)
typ: Mukund
kurs: 6.56
bukmacher: efortuna


https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1942796 - mecz rozpoczęty lecz nie zakończony. Przerwany z powodu złej pogody.

Ja tu widzę szanse dla Hindusa. Ma 24 lata, i w pełni sił powinien odrobić straty z 1 seta. Co prawda Tajwańczyk jest niższy ale 185 cm Hindusa nie czyni go jakimś gigantem na glinianych nogach. Jest to pierwszy mecz między Panami.

Mecz rozgrywany jest na nawierzchni ceglanej. Pula nagród 25 tys dolarów.

Przed meczem 3 na 3 osoby z odds portal dawały na Indusa

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 10:00
Spotkanie: Opelka - Delbonis
Typ: Opelka dw 7:6 w pierwszym secie
Kurs:5,60
Bukmacher: ewinner

Analiza:

Tak jak wczoraj typowałem tie-break. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Kurs na tie-break wynosi @2,60 i jest jak najbardziej do pogrania. Ja tu idę trochę dalej.

Opelka na tym turnieju nie stracił jeszcze seta i serwisu (!). Amerykanin ograł tutaj Gasqueta, Musettiego i Karacjewa. W sumie w tym turnieju zaliczył 59 asów (18,23,18). Reiily’ego ze znakomitego serwisu zna każdy, ale w Rzymie potrafi też pokazać coś więcej. Tak było w tie-breaku wczorajszego meczu z Karacjewem, gdzie wyszedł ze stanu 4:5 na 8:6.

Federico Delbonis natomiast w Rzymie rozegrał już 5 spotkań, bo grał w kwalifikacjach. Świeżość w tym meczu powinna być, więc po stronie Opelki. Wczoraj Argentyńczyk ograł 2:0 Auger-Aliassime’a. Jednak Federico w tym meczu nie zachwycił, miał duże przestoje. Kanadyjczyk nie wykorzystał swoich szans w pierwszej partii, a w drugim secie kompletnie siadł. Delbonis to stary wyga na kortach ziemnych, choć nic wielkiego jeszcze nie wygrał. 30-latek w roli faworyta bardzo często zawodzi. Teraz zadanie będzie miał jeszcze trudniejsze, bo w gemach serwisowych Opelki nie powinien mieć dużo do powiedzenia.

Tie-break to loteria, ale wierzę w serwis Opelki. Delbonis wielkim wirtuozem nie jest i grając z takim rywalem, może się mocno wkurzać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Anglia, Premiership
Godzina: 21:00
Spotkanie:Newcastle - Manchester City
Typ:Newcastle lub remis
Kurs: 4
Bukmacher: betclic

Analiza:

Ostatnio mamy do czynienia z cala plaga odpuszczonych i zrotowanych meczow w Anglii, ot chocby Chelsea odpuszcza z Arsenalem, czy tez United z leszczesterami wypuszcza rezerwy i przegrywa. Wczoraj zeby nie bylo krzyku oddali tez mecz Liverpoolowi bo byl straszny stek jak to odpuscili lisom przeciez mial byc sojusz i wepchniecie Liverpoolu do LM.

Tutaj City jest pomiedzy wygrana liga a meczem zycia czyli finalem LM, ktora tak naprawde jedynie liczy sie dla nich wiec mecz o nic maja gdzies

2 dni temu byla niezla balanga, zdobyli tytul bez wychodzenia na boisko i dzis beda slaniac sie na nogach, do tego zagraja zapewe rezerwy a decyzja zapadnie w ostatniej chwili. Zaloze sie ze nie zagra np Ederson, ale ten nieudaczny amerykanski napakowany bramkarz. Mozna zobaczyc co sie dzialo w Niemczech gdy guardiola zdobywal mistrza. Puszczali wszystko jak leci, w Premiership to samo gra Crystal Palace. Jak tylko utrzymanie przesadzzona wszystkie pozostale mecze w dupsko

I City tego meczu nie wygra jesli profesjonalnie podchodza do przygotowan do LM. Nie bedzie zadnego ryzykowania kontuzji, na miejscu Newcastle skosilbym w pierwszych minutach De Bruyne i Gundogana to oduczyliby sie zabijac w meczach o pietruszke.

Ale city to wiedza i odpuszcza dzisiejszy mecz, nie ma w ogole sensu sie zabijac, zagraja rezerwy, meczu nie wygraja bo nie ma najmniejszego znaczenia i jest tak naprawde przeszkoda do odbebnienia.

No i mecz idealny do uwalenia kuponow, dla zarobienia przez bukmacherow, co tez ma niebagatelne znaczenia, dzis pewnie 50% zyskow bedzie z uwalonych kuponow na City

No i Newcastle sie przebudzilo ostatnio ogolnie, nie sa chlopcami do bicia, ale czesto mobilizowali sie na topowe zespoly bo to ciagle spory klub i prestiz

A City nie ma Lewandowskiego do nabijanai rekordow, ze dzis beda chcieli strzelic 6 goli. Ale jak chca, prosze bardzo niech strzelaja, tylko w LM zaplaca za to potworna cene.

Nie wydaje mi sie ze sa jednak takimi glupcami i dzis City odpusci

Newcastle - Man City 1-0, 1-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +49
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Pilka nozna Anglia, Premiership
Godzina: 21:00
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: poniżej 18.5 fauli
Kurs: 2.05
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Mecz o przysłowiową pietruszkę. City po ostatnich dwóch porażkach Manchesteru United zapewniło sobie tytuł mistrza Anglii. Dzisiaj nie spodziewam się z ich strony, że będą forsować tempo aby wygrać to spotkanie. W składzie zapewne dojdzie do kilku zmian, bowiem Pep musi teraz mocno rotować składem aby utrzymać rytm u piłkarzy jak i dać odpoczynek ważnym graczom przed finałem LM. Newcastle z pewnym utrzymaniem i tyle. Dzisiaj zapewne będą chcieli zaskoczyć i urwać punkty rywalom, ale nie będzie to takie proste. Spróbuję zatem pograć faule bo tych powinno paść mało. Linia jest niska ale do zrobienia. W ostatnich bezpośrednich starciach fauli padało niewiele, spójrzcie sami: 17,20,21,10,16.
Moim zdaniem nikt dzisiaj tutaj nie będzie się zabijał i dokładał wszelkich starań żeby urwać rywalowi nogę. Spodziewam się spokojnego, a zarazem nudnego meczu bez przykrych incydentów.

100
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 11:05
Spotkanie:
Macarthur FC vs Melbourne Victory
Typ: Matt Derbyshire strzeli gola
Kurs: 2.05
Bukmacher
: ETOTO
Analiza:

W sumie to mógłbym skopiować swoją analizę z czwartku tydzień temu, gdzie również typowałem gola Anglika, ale warto napisać coś nowego. Macarthur trochę szczęśliwie wygrał wtedy z Victory w Melbourne. Rywale mieli okazje, aby wyrównać, ale nieskuteczność spowodowała, że trzy punkty powędrowały do dzisiejszych gospodarzy. Dzisiaj role się zamieniają i to Macarthur będzie gościł Victory. Jest to tzw. mecz o sześć punktów dla najnowszej drużyny A-League, ponieważ strefa play-off się zacieśnia. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie przegranej gospodarzy i liczę na to, że Matt w tym pomoże. Derbyshire jest wiceliderem klasyfikacji strzelców, który jak na siebie dawno nie cieszył się z gola. Czas na przełamanie, a najlepiej z tak słabym rywalem jak Victory. Macarthur go potrzebuje.

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +692
M 797

michailbialkov

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa - VTB League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zastal Zielona Góra - Unics Kazań
Typ: Kazań -9,5
Kurs:
1.91
Bukmacher: eToto
Analiza:
Poprzedni mecz był najgorszym meczem Zastalu w tym sezonie. Chciałoby się powiedzieć, że nic dwa razy się nie zdarza, ale ekipa z Zielonej Góry w ostatnich tygodniach nie jest już tą samą, która zachwycała jeszcze w grudniu czy styczniu. I dosłownie i w przenośni. Z klubu odeszli m.in. Marcel Ponitka czy Iffe Ljundberg, a w zamian zrobiono transfery, które nie powalają. No, poza Papasem, który doznał poważnej kontuzji w jednym z pierwszych meczów i już więcej nie zagrał. Personalnie jest słabiej, trener Tabak już chyba ma trochę wywalone, bo i tak po sezonie odchodzi zagranicę, a drużyna jest mega zmęczona sezonem - wystarczy powiedzieć, że zagrali więcej meczów niż ekipy z NBA. Poprzednie spotkanie (2 dni temu) skończyło się znaczącym zwycięstwem ekipy z Kazania (26 punktami), a że gra się tutaj do dwóch wygranych, to zapewne Rosjanie będą chcieli zakończyć to szybko i pewnie już dziś, zmierzając do półfinału rozgrywek. Handicap -9,5 przy takim kursie wydaje się naprawdę dobrą opcją.

91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +220
stanley-63 782,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 20:40
Spotkanie : Arka Gdynia : Resovia Rzeszów
Typ : Arka over 2.5 gola
Kurs : 3.50
Bukmacher : ETOTO

Ostatnio liczyłem na przynajmniej dwa gole ze strony Arki kiedy grali wyjazd z Bełchatowem i się powiodło bo Arka wygrała 3:0 dziś chłopaki podejmują u siebie jedną z najgorszych drużyn grających na wyjazdach Resovię , Resovia bilans w meczach wyjazdowych to 2-2-10 i bramki zaledwie 9 zdobytych przy 24 straconych , jest w typie pewne ryzyko bo Arka ostatni mecz w którym u siebie zdobyła przynajmniej 3 bramki to odległy czas bo początek sezonu kiedy to pokonali Puszczę 3:2 i Legnicę 4:0 , ale zaryzykuję że dziś Arka strzeli przynajmniej 3 bramki bo chłopaki złapali ostatnio wiatr w plecy i pną się w tabeli coraz wyżej , aktualnie zajmują 4 miejsce ale do bezpośredniego awansu tracą 4 punkty i kolejek jeszcze trochę pozostało do końca , w takiej formie i z taką skutecznością wszyscy w Gdyni licza na powrót do Ekstraklasy , ostatnie 3 mecze to 8 zdobytych bramek ....... ryzykuje na over 2.5 gola Arki !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom