>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, 1.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt – FC Schalke 04
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie na Commerzbank Arena we Frankfurcie to mecz drużyn, które w zupełnie inny sposób rozpoczęły kampanię wiosenną w Bundeslidze. Schalke jak wiemy najpierw wygrało Hannoverem (1-0), później jako pierwsza drużyna zdobyła punkty z Bayernem w Monachium (1-1), a w ostatniej kolejce pokonali Borussię M’Gladbach (1-). Eintracht natomiast najpierw wysoko przegrał z Freiburgiem (1-4), a następnie zanotował dwa remisy z Wolfsburgiem (1-1) i Augsburgiem (2-2).
Wydaje się więc, że w nieco lepszej formie są piłkarze Schalke i dlatego też postanowiłem zagrać na zwycięstwo drużyny Roberto Di Mateo, mimo, że wcale nie są faworytem tego spotkania. Schalke bowiem po bardzo dobrym starcie na wiosnę zajmuje już 3.miejsce w tabeli ale ich przewaga nad M’Gladbach czy Leverkusen jest minimalna, natomiast Augsburg ma tylko samo oczek na koncie. Dlatego dla Schalke liczą się dziś kolejne 3 punkty, a wbrew pozorom Eintrach można pokonać. Drużyna Thomasa Schaafa nie potrafi wygrać już w 6 kolejnych meczach ligowych i nawet skuteczność Alexander Meiera nie pomaga by ta seria została przerwana.
Dziś obie ekipy nie zagrają w najmocniejszych składach. W drużynie gospodarzy nie zagrają Bamba Anderson (17/0), Luca Waldschmidt, Nelson Valdez (2/0), Constant Djakpa (4/0) i pauzujący za kartki Carlos Zambrano (8/0). W drużynie Schalke osłabień jest więcej, bo poza kadrą są Klaas-Jan Huntelaar (17/7), Julian Draxler (8/2), Chinedu Obasi (6/0), Ralf Fährmann (17/0), Fabian Giefer (2/0), Sidney Sam (9/0), Leon Goretzka, Sead Kolasinac (1/0) i Jefferson Farfán. Pamiętajmy jednak, że większość tych piłkarzy nie ma w kadrze już od dłuższego czasu a mimo to Schalke wiosną radzi sobie naprawdę dobrze.
Jeśli chodzi o wizyty Schalke w Frankfurcie to warto zauważyć, ze z 14 ostatnich wizyt wygrali tutaj 7 razy, Eintracht wygrywał tylko 3 razy i 4 razy mieliśmy remis. Jak więc widzimy Schalke nieźle wypadało w spotkaniach z Eintrachtem na wyjeździe i liczę, że dziś będzie podobnie. Osobiście liczę na potrzymanie dobre formy i zdobycie kolejnych 3 punków drużyny z Gelsenkirchen.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja, Superlig
Godz: 18:00
Spotkanie: Gaziantepspor - Fenerbahce
Typ: 2
Kurs; 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 20 kolejce tureckiej Superligi zagrają ze sobą zespoły Gaziantepspor i Fenerbahce Stambuł. Gospodarze z dorobkiem 27 punktów i bilansem bramek 21-24 zajmują 7 lokatę, natomiast goście z 43 oczkami i różnicą goli 30-14 są na pozycji wicelidera. Drużyna Gaziantepspor w ostatnich 3 meczach zdobyła 6 punktów, jednak dwa zwycięstwa odniosła nad jednymi ze słabszych ekip w lidze. Najpierw ograli u siebie ostatni Balikesirspor 1-0, później na wyjeździe 15 Erciyesspor, a w międzyczasie przegrali u siebie ze średnim Sivassporem 1-3. Ogólnie u siebie spisują się bardzo przeciętnie, gdyż ich bilans meczy wynosi 4-2-4, co daje im pod względem zdobytych punktów na własnym stadionie 11 pozycję. Drużyna Fenerbahce w ostatniej kolejce zremisowała u siebie z Trabzonsporem 0-0, tym samym przerywając serię 7 zwycięstw z rzędu. W tym momencie mają punkt straty do Besiktasu i tyle samo przewagi nad Galatasaray, zatem w żadnym razie nie mogą sobie pozwolić na stratę punktu. Na wyjazdach mają niezły stosunek meczy 5-2-2, ale myślę, że duże znaczenie ma fakt, iż w ostatnich pięciu meczach miedzy tymi drużynami, bez względu gdzie się one odbywały wygrywało Fenerbahce. Biorąc pod uwagę, że Gaziantepspo nie jest w najwyższej formie, a Fenerbahce bardzo potrzebuje punktów oraz kadry obu drużyn uważam, że po raz kolejny drużyna gości wygra w tym spotkaniu.
✅ 75
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie PŚ: Vikersund
Godzina: 16.00
Spotkanie: Konkurs indywidualny
Typ: Wygra Fannemel
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam!
Analizę zrobiłem już wczoraj jeszcze przed treningami i było tak jak się spodziewałem. Szkoda że nie można podawać typów na 24h przed wydarzeniem, bo kurs na Fanemela był 7.00.
Ja oczywiście postawiłem nawet grubiej jeszcze po kursie 7.00 oraz na podium po kursie 2.2 (teraz 1.4) Na wszelki wypadek drobna korekta gdyby wygrał Prevc, bo tylko pomiędzy tymi dwoma zawodnikami rozegra się walka o zwycięstwo.
Dzisiaj mam do zaoferowania typ na skoki narciarskie. Moja wiedza o skokach jest chyba najlepsza ze wszystkich dyscyplin. PŚ oglądałem już od podstawówki w sumie jakieś 13 lat, więc o skokach mógłbym mówić i mówić.
Przy delikatnym wietrze pod narty Fannemel bedzie przeskakiwał skocznie i może tutaj wygrać.
Polecam obejrzeć skok Fannemela z 2012 roku na tej skoczni 244,5 m
Przy takiej dyspozycji i płaskim przejsciu nad bulą może naprawdę daleeeeeeeeeeeeeeko polecieć. Jeśli ktoś mam pobić rekord to tylko Fannemel.
Zabraknie kilku zawodników z czołowej &quot;10&quot; PŚ m. i.: Krafta, Koudelki, Kamila, Schlirenzauera, Haybocka nie wiem czy o kimś jeszcze zapomniałem, Ammann jeszcze ale i tak nieskakał wześniej. Więc trochę konkurencji odpadło.
Freund na pewno będzie mocny, również Słoweńcy. Prevc i Tepes mogą namieszać.
Tym czwartym który może wygrać jest właśnie Fannemel, który ze wszystkich skoczków najbardziej agresywnie skacze. Dla nie wtajemniczonych: najbardziej płasko przechodzi nad bulą dzięki czemu nie traci tak bardzo prędkości i w końcowej fazie lotów przy delikatnym wietrze pod narty lekko się odchyla i odlatuję. Jak to było w Tittise w jego ostatnim skoku. Na mamucie to będzie jeszcze bardziej procentował.
Fannemel skaczę podobnie jak rekordzista długości lotów Evensen, który niestety w słabszej formie na mniejszych skoczniach nie istniał. Dziwię się, że czegoś nie zrobił żeby to poprawić i skończył karierę.
Kurs naprawdę zachęcający do zagrania chociaż za 10 PLN, dla zwiększenia swojej szansy można zagrać, że będzie na podium, za grubszą stawkę.
Wiadomo to są skoki i tu wszystko się może zdarzyć np.: upadek zawodnika, podpórka, podmuch wiatru, ktoś wystrzeli z formą i będzie miał dużo lepsze warunki.
Jak już wcześniej pisałem że analiza powstała przed treningami i Fannemel oddał skok na 246m pół metra brakło do rekordu i Prevc 245,5m.
Z pewnością o zwycięstwie zadecydyją warunki, bo jeśli będzie wiało mocno w plecy to może wygrać nawet Freund. Nie pokoji mnie natomiast to że Fannemel i Prevc skaczą z dalekimi od siebie numerami (19 i 39). Jeśli wiatr będzie kręcił to może bardzo namieszać.

Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3

kubamk12

Użytkownik
Piłka Nożna-Liga Hiszpańska
godz.16:00
Spotkanie: Sevilla-Cordoba
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sevilla u siebie podejmuje Cordobę. Oba zespoły ostatnio formą nie grzeszą, Cordoba nie wygrała od 4 spotkań,Sevilla od 2.
Nie będę się jakoś rozpisywał,swój typ opieram na tym,że w Sevilli w końcu do składu wracają :Reyes, Carrico, Vidal i Vitolo (czyli siła ofensywna będzie większa niż w ostatnich meczach) ...a jednocześnie nadal nie mogą grać tacy grcze defensywni jak: Tremoulinas, Coke, M&#39;Bia, Beto czy Figueirasa.
W ostatnich 5 meczach tych drużyn,linia ta została pokryta tylko 2 razy, 2 razy padał też wynik 2:0. Myślę,że dziś zobaczymy otwarty mecz,Sevilla powinna strzelić z 2 gole,a Cordoba wykorzysta braki w defensywie Sevilli i też chociaż 1 gola strzela.
✅ 75
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Piłka Nożna: Niemcy - 2. Bundesliga
Godz: 13:00
Spotkanie: Ingolsstadt - Sandhausen
Typ: Ingolstadt -1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W dniu dzisiejszym na Audi-Sportpark drużyna Ingolstadt podejmie Sandhausen. Obecnie drużyna gości zajmuje pozycję lidera z dorobkiem 43. punktów i bilansem meczowym 12 zwycięstw - 7 remisów i tylko jedna porażka. Bramki: 33-14. Natomiast przyjezdni okupują obecnie 14. pozycję mając w dorobku 21. punktów. Bilans meczy: 5 zwycięstw - 6 remisów i 9 porażek. Bramki: 15:25. Jeżeli chodzi o mecze u siebie to Ingolstadt także spisuje się najlepiej, a mianowicie odnosili zwycięstwo 7 razy, 3 razy dzielili się punktami i nie przegrali ani jednego spotkania. Drużyna Sandhausen nie radzi sobie zbyt dobrze na boisku przeciwników, na 9 rozegranych meczy 2 razy wywozili 3 punkty, raz remisowli i aż 6 razy uznawali wyższość rywali. Po przerwie drużyny rozegrały w tym roku po jednym spotkaniu. Jak przystało na lidera rozgrywek Ingolstadt ograł na wyjeździe Greuther Furth 1-0, natomiast Sandhausen podzielili się punktami z St. Pauli, padł wynik 0-0. Dzisiejsi rywale rozegrali jesienią spotkanie na stadionie Sandhausen i ekipa z Bawarii wygrała gładko 3-0 po dwóch golach Lexa i jednego Hinsterseera. Podsumowując, widać ogromną różnice w grze obu ekip. Ingolstadt jest drużyną o klasę jak nie o dwie lepszą. Także uważam, że Ingolstadt pewnie będzie kroczył po mistrzowski tytuł i awans do Bundesligi. Nie powinien tracić punktów w takich meczach i utrzymywać przewagę który wywalczyli w poprzedniej rundzie. Jak dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
maer 229,8K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Eerste Klasse )
Spotkanie: R.A.E.C. Mons - R.E. Virton
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Belgii gdzie trwa 26 kolejka ligowa tamtejszej Eerste Klasse.
R.A.E.C. Mons rozegrał w tym sezonie ligowym 25 spotkań w których zdobył 40 punktów po 10 zwycięstwach, 10 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 37-24.
R.E. Virton zdobył 46 oczek w swoich 24 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 13 zwycięstwach, 7 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli belgijskiej Eerste Klasse, bilans bramek 41-23.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 13 razy zdobywając 24 oczka po 6 wygranych, 6 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Stade Charles Tondreau 22-9.
Goście zdobyli 21 punktów w swoich 12 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 17-14.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 6 punktów a w ostatnich 2 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe oczka w mieście Mons dwukrotnie lepsi byli gospodarze wygrywając 2:0 oraz 5:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Royal Albert-Elizabeth Club de Mons u siebie w tym sezonie ligowym gra dobrze i potrafi grać na swoim terenie z zespołem z miasta Virton a Royal Excelsior Virton na wyjazdach gra w tym sezonie dobrze lecz wyjazdy do miasta Mons im ewidentnie nie leżą i nie potrafią tam grać i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek kolejny raz pozostanie na Stade Charles Tondreau.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ruch- Piast
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szczerze to w chorzowskim zespole upatruję spadkowicza, nawet z &quot;ich&quot; Fornalikiem. Wyniki w sparingach imponujące, ale spójrzmy na przeciwników. Poza tym niebiescy pewnie obrosną w piórka po meczach towarzyskich i dziś wyjdą jak po swoje i to za darmo.
Jesienią grali naprawdę kiepsko i patrząc na roszady jakie nastapiły w składzie podczas zimowej przerwy, napewno nie napawają optymizmem sympatyków gospodarzy. &quot; NO Name&quot; odszedł, a przyszedł kolejny &quot;No name&quot;, chyba, że się mylę ????
Natomiast Piast, po kiepskim starcie sezonu zaczął się liczyc w walce o czołową ósemkę.
Widac w zespole dobrą pracę trenera Ángela Péreza Garcíi.
W okresie przygotowawczym rozegrali fajne sparingi z dobrymi drużynami min. z Zenitem.
Okres transferowy u &quot;piastunek&quot; był bardzo spokojny, zaledwie dwóch zawodników opuściło klub. Z koleji tyle samo graczy przybyło. Widac, że Hiszpan stawia na zgranie zespołu, które przynosiło już efekty pod koniec poprzedniego roku.
Skład Gliwiczan na papierze prezentuje się o wiele lepiej od Chorzowian.
Wydaję mi się, że z takim fajnym kusrem warto pójśc w stronę gości.
Ruchowi brakuje argumentów, by stawiac go w roli faworyta.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Piłka Nożna - Ligue1
godz.16:00
Spotkanie: PSG - CAEN
Typ: PSG win i BTS
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Pierwszy z sobotnich spotkan ligi francuskiej i na sam poczatek &quot;wielkie&quot; PSG podejmuje rewelacje ost kilku kolejek Caen (5 ost meczy 12pkt!!!).
Wiadomo, ze zdecydowanym faworytem wg bukow sa gospodarze. Sklad praktycznie bez ubytkow, tylko Pastore leczy jakas kontuzje, ale on i tak w tym sezonie gra ponizej oczekiwan, wiec to zadne oslabienie. Jesli gospodarze wygraja to przynajmniej do jutra zasiada na fotelu lidera.
Wracajac do mojego typu, Caen bo bardzirj tylko o nich sie rozchodzi, sa w nieasmowitym gazie. Wygywaja, strzelaja gole, wreszcie cos potrafia z pilka zrobic. Wiadomo, ze u siebie gra im sie lepiej, jednak po ost wyjazdowym zwyciestwie z Rennes 4-1 mozna uznac ze &quot;away&quot; tez cos potrafia i mm nadzieje ze to nie byl tylko jednorazowy wybryk.
PSG na kazdy mecz w szczegolnosci na Parc des Princes wychodza z bojowym nastawieniem i z mysla tylko o zgarnieciu pelnej puli. W wiekszosci spotkan to sie udaje, ale cos maja takiego w sobie ze od poczatku sa jacys &quot;snieci&quot;. Ekipy ktore strzelaly gole w Paryzu (w ost 5 meczach bylo na Nantes i Evian robily to jako pierwsze), a pozniej miejscowi musieli sporo sil stracic, zeby mecz obrocic na swoja korzysc.
Dlatego w dzisiejszym spotkaniu przewiduje podobny scenariusz. PSG powinno wygrac bezapelacyjnie, ale licze ze goscie chociaz jedna brameczke ukulaja ????
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: FC Pro Vercelli 1892 - AS Cittadella

Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Godzina: 15:00

Analiza:

Przed nami 26sta kolejka włoskiej &quot;Serie B&quot; a wybrałem mecz między &quot;Pro Vercelli vs Cittadella&quot; Wg. bukmacherów faworytem jest drużyna gospodarzy, która to jest notowana 6 pozycji wyżej niż goście. Ponadto bilans też mają lepszy. Na 25 spotkań 9 meczy wygranych 6 remisów a 12 porażek. Zdobyli w sumie 33 punkty co ulokowało ich na 12stej pozycji. Stracili 33 bramki a zdobyli 27. Ostatnie 5 spotkań to 3 remisy 1 przegrana i 1 zwycięstwo.
Cittadella natomiast dalej tkwi w strefie spadkowej bo jest na 18stym miejscu z bilansem 5 wygranych 12 remisów oraz 8 przegranych. Drużyna zdobyła w ten sposób 27 punktów. Ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane, 2 remisy i jako piąta to jedna porażka z 28.12.2014.
Jak liczyłem to goście w całym sezonie na 25 spotkań aż w 20stu meczach zdobyli przynajmniej po tym jednym golu. Nie udało im się to jedynie w pięciu spotkaniach. Gospodarzy nie liczyłem ale zapewne mniejsza ilość.
Zdecydowanie gram w tym spotkaniu typ na to, że obie drużyny zdobędą bramkę. Do gości jestem przekonany w 100% natomiast co do gospodarzy to nie wiem grają u siebie i przed publiką na pewno będą próbowali tego gola zdobyć.
⛔ 100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bełchatów vs Podbeskidzie
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj o godzinie 15:30 w Bełchatowie odbędzie się bardzo ciekawy mecz pomiędzy dwoma sąsiadującymi w tabeli klubami. Oba kluby w rundzie jesiennej zgromadziły na swoim koncie tyle samo punktów, maja podobny bilans bramkowy a ich pierwszy mecz w Bielsku-Białej zakończył się remisem 1:1. Dzisiaj oba kluby będą chciały wygrać to spotkanie. Nie ma mowy o podziale punktowym ponieważ i GKS i Podbeskidzie celuje w pełną pulę, pozwalającą im wskoczyć do górnej części zasadniczej tabeli T-mobile Ekstraklasy. GKS Bełchatów wzmocnił się przez zimę. Klub, który wraz z Lechem Poznań ma najmniej straconych bramek w lidze, pracował w okresie zimowym nad poprawieniem siły ofensywnej. Po sparingach można stwierdzić że coś ruszyło i miejmy nadzieje że ruszy tez i dziś w meczu ligowym. Trener Kiereś ma w swoim składzie takich ofensywnych zawodników jak Bartosz Ślusarski, Arkadiusz Piech, Maciej Małkowski, Paweł Komołow i Michał Mak. Niestety trener GKS-u boryka się z kontuzjami. Niezdolni do gry są: Mateusz Mak, Alexis Norambuena oraz Damian Szymański. Podbeskidzie nie wzmocniło się tak jak to zrobił klub z Bełchatowa, choć nie można powiedzieć że nic nie robili. Drużyna trenera Ojrzyńskiego rozegrała aż 10 sparingów, 4 wygrała, 2 razy zremisowała i 4 razy przegrała. Podbeskidzie sprzedało kilku swoich pierwszoplanowych zawodników. Z klubu odeszli między innymi: Sebastian Bartlewski, Damian Byrtek, Idrissa Cisse, Dariusz Pietrasiak i Wojciech Okińczyc. Sprowadzeni zostali bowiem obrońcy ze Słowacji Kristian Kolcak i Robert Mazan. Czy to wystarczy na całą rundę? To się dopiero okaże. Moim dzisiejszym faworytem jest drużyna gospodarzy, którzy mają ambicję wejścia do górnej części tabeli. Drużyna z Bełchatowa jest silna i dysponuję niezwykle skuteczną obroną. Jeśli tylko trenowane przez zimę opcje ofensywne wypalą to GKS może być na prawdę liczącą się drużyną w czołówce Ligi.
⛔ 100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nantes - Bastia
Typ: Remis - Poniżej 2.5 Goli
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
25 kolejka francuskiej Ligue 1 i spotkanie pomiędzy zespołami Nantes i Bastia. Gospodarze plasują się aktualnie na 9. pozycji w ligowej tabeli z bilansem 8-9-7 (20:23 w bramkach). Goście to 15. zespół francuskiej ekstraklasy z bilansem 6-9-9 (24:27 w bramkach). Gracze ze Stade de la Beaujoire przed własną publicznością strzelają zaledwie średnio 0,92 bramki na mecz lecz tracą ich tylko 0,75. Mecze z udziałem Nantes na własnym stadionie tylko w 25% przypadkach kończyły się overem 2,5. Gospodarze w 33% spotkań potrafili zachować czyste konto, natomiast sami nie zdobyli bramki w co czwartym meczu. &quot;Les Bleus&quot; w delegacji średnio zdobywają 0,64 i tracą 1,27 bramki na mecz. Spotkania Bastii na obcym terenie w 27% przypadkach kończyły się overem 2,5. Goście w zaledwie 9% spotkań potrafili zagrać na &quot;zero z tyłu&quot;, a samemu nie byli w stanie pokonać bramkarza rywali w co trzecim spotkaniu. Zarówno w przypadku Nantes u siebie, jak i Bastii na wyjeździe, najczęściej padającym rezultatem jest 1:1. Trzy ostatnie pojedynki kończyły się bezbramkowym remisem i mam nadzieję na powtórkę dziś.
⛔ 100
 
C 9

ciemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Palermo - Napoli
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Godzina: 20:45
Analiza:
Serie A serwuje nam dziś mecz 9 drużyny Serie A z 3. Gospodarze grają w kratkę (ostatnie 5 meczy to bilans 1-2-2), natomiast goście zdecydowanie w formie (4-0-1), ostatnia porażka z Juventusem ponad miesiąc temu. Napoli musi wygrać, jeśli chce jeszcze nawiązać walkę z Romą o drugie miejsce. W tabeli wyjazdowej są na drugim miejscu, ustępując tylko, a jakże, Juve. Ich bilans 6-3-2. Palermo przegrało u siebie tylko raz w tym sezonie, czas więc na kolejną porazkę.
⛔ 100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Kosz-Litwa
godz.16;00
Spotkanie:prienai-Pieno
Typ: 1
Kurs:8.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polecam typowy mecz 3za3,poniżej to zaraz zobaczycie.
goście pewny udział w play-off,zaś gospodarze mają jeszcze szanse na 8 miejsce,aktualnie 9 miejsce 6 zwycięstw,zaś Lietabalikst 8 zwyciestw,przy dzisiejszym triumfie gospodarzy,walka o 8 pozycje bardzo realna,forma nie zachwyca drużyny Prienai,ale licze że dziś goście odpuszczą to spotkanie,dobrym znajomym!Polecam za małą stawkę@!

Powtórzony typ
⛔100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ruch- Piast
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jak dla mnie to dosyć pewny typ, ale trochę w krzywym zwierciadle bo jestem kibicem Ruchu. Drużyna Niebieskich zaczyna walke o utrzymanie od razu małymi derbami Śląska z Piastem. To dla Ruchu trudny rywal na swoim boisku z którym rzadko wygrywa. Obie drużyny w bezpośrednich pojedynkach przegrywały na własnych stadionach. Ostatnie zwycięstwo Chorzowian u siebie w lidze miało miejsce 08.08.2009 wygrana 2-0 po golach Grodzickiego który dziś zaliczy powtórny debiut w Ruchu i Artura Sobiecha. Piast zagra bez Wojciecha Kędziory a Ruch bez Michała Szewczyka więc osłabienia nieznaczne, pod znakiem zapytania stoi występ Grzegorza Kuświka który podobno jest przeziębiony. Ja stawiam na pewne zwycięstwo Ruchu 2-0!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 818,7K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / T-mobile Ekstraklasa /
Godzina - 15:30
Spotkanie - GKS Bełchatów : Podbeskidzie BB
Typ - czerwona kartka w meczu / tak /
Kurs - 3.50
Buk - Betsson
No to ruszamy z naszą T-Mobile Ekstraklasą , a ja szukam czerwonej kartki a taką widzę w pojedynku drużyn z Bełchatowa i Bielska Białej .. a dlaczego? jeden główny powód to pan arbiter tego pojedynku którym jest Krzysiu Jakubik , oto jego dorobek w tym sezonie : 14 meczy i 4 czerwone z tego 3 bezpośrednie i jedna oczywiście w konsekwencji dwóch żółtek , pan Krzysztof miał okazję sędziować pojedynek z udziałem GKS Bełchatów z Pogonią i tu się wykazał 10 żółtych i w konsekwencji czerwona dla Bełchatowa i mecz z udziałem Podbeskidzia w wyjazdowym spotkaniu z Koroną i tu także festiwal 7 żółtek i czerwona bezpośrednia dla Podbeskidzia a ogólnie w jego sędziowaniu mecze z udziałem Podbeskidzia a było ich 6 i pokazał 3 czerwone w tym dwie dla Podbeskidzia i to dla mnie przemawia bo uważam że zespół z Bielska Białej gra bardzo bardzo agresywnie i widać że na Krzyśka działa to jak przysłowiowa płachta na byka a dzisiejszy pojedynek uważam za bardzo ważny bo gospodarze w tej gorszej części tabeli natomiast Podbeskidzie w tej lepszej ale jedynie co tak sprawia to stosunek bramek który odrobinę lepszy u Podbeskidzia i przy ewentualnym zwycięstwie GKS-u to następuje zmiana miejsc tak więc starć na boisku nie powinno zabraknąć a widzę to tak że przy złym wyniku dla Podbeskidzia to nerwy mogą popuścić a zaglądając jak obie ekipy wyglądają pod względem dyscyplinarnym to wygląda to super i tak GKS ma 40 żółtek i 2 czerwone a Podbeskidzie 35 żółtek i 5 czerwieni tak więc liczę na taki kartonik i w tym pojedynku i oczywiście na pana Krzyśka !
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Rotterdam 2015 (Holandia)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Wawrinka Stanislas-Raonic Milos
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Większość typerów w tym meczu widzi zwycięstwo Wawrinki lecz dla mnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Pomijam nawierzchnie typu hard, mączka czy trwa i skupiam się tylko na podłożu halowym. Co na takim podłożu osiągnął Szwajcar w swojej karierze? Dwa razy półfinał Masters Cup ATP, finał Wiednia z 2007 roku no i z tych znaczących rezultatów byłoby na tyle, można na upartego dodać jeszcze kilka ćwierćfinałów oraz półfinałów lecz ja się skupiłem na tych najważniejszych osiągnięciach dlatego dla mnie wyznacznikiem są dwa półfinały w Masters Cup ATP. Jak wygląda Raonic pod tym względem ? Znacznie lepiej! Finał w Paryżu, wygrana w Bangkoku, wygrana w San Jose X3, finał Memphis X2 także jest znacząca różnica. Stan w tym turnieju na pewno gra poniżej swoich umiejętności ponieważ stracił seta Huta-Galungiem który z profesjonalnym tenisem nie ma wiele wspólnego, ponowne kłopoty z Garcia-Lopezem no i z Mullerem po drobnych kłopotach w drugim secie doszedł do półfinału. Aby nie było tak kolorowo, że zachwalam Milosa to on również w tym turnieju grał słabo. Stracił seta z Kuznetsovem, czy Stakhovskim ponieważ z Bolellim wygrał koncertowo. Najbardziej zmartwiło mnie to,że dał się przełamać Ukraińcowi dwa razy w secie lecz później ogarnął się i pokonał przeciwnika. Wiadomo,że jeden jak i drugi tenisista w ostatnich czasach robią ogromne postępy. Pytanie jest takie, kto notuje większy progres? Moim zdaniem Ronic, widać gołym okiem poprawy we wszystkich elementach gry. Z jego strony było to takie BUM!!! Wszedł do najlepszego tenisa z czeluści,a Stan od kilku lat już pokazywał się z lepszej strony. Uważam,że Raonic wygra w tym turnieju ponieważ (tak mi nos podpowiada :]) nadaje się lepiej na te warunki do gry. H2H mnie nie interesuje ponieważ grali w 2012 i 2013 roku oraz rok temu na mączce. W 2013 i 2012 roku Ronic był graczem gorszym o 30% jak nie więcej,a mączka to inna bajka dla Kanadyjczyka niż hala.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, 1.Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Moenchengladbach - Koln
Typ: 1/1
Kurs: 3.10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Na dziś spodobał mi się mecz w Bundeslidze pomiędzy Moenchengladbach, a drużyną z Kolonii. Obie ekipy mają odmienne cele na ten sezon. Gospodarze wciąż liczą się w walce o LM, natomiast dzisiejsi goscie chcą zapewnić sobie szybko utrzymanie.
Liczę tutaj na szybkiego gola w pierwszej połowie drużyny Borussi i na to, że zwycięstwo dowiozą do końca.
Ku typowi skłania mnie także historia obu drużyn, otóż oststani raz Kolonia ograła Moenchengladbach w 2008 roku. We wrześniu zeszłego roku na początku sezonu padł remis 0-0.
W ostatniej kolejce Borussia uległa 1-0 Schalke, a Koln od dwóch meczów nie stracił gola, ale też nie strzelil a grali z Padeborn i Stuttgartem czyli z dwoma zespołami które są w strefie spadkowej.
Mój typ na dzisiaj to 1-0, 2-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Hamburger SV
Typ: 2(+3)ah
Kurs: 1,57
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Nie przekonuje mnie gra Bayernu.Od początku tej rundy grają słabo jak na swój potencjał ,Lewy bez formy,Robben trochę nadrabia,ale i tak kursy są trochę dziwnie wystawione.Nie spodziewałbym jakiegoś pogromu w tym meczu,co prawda HSV słabo zaczęli rundę,przegrywając u siebie z Fc Koln(0:2),ale później wszystko wróciło na właściwe tory i kolejno 2 wygrane z Paderborn(3:0) i Hannoverem(2:1),nie są jakimiś ogórkami,żeby położyć się przed Bayernem i dać sobie wbić 5 bramek.Bayern w pierwszym meczu baty od Wolfsburga(4:1)zasłużone,później remis z Schalke(1:1) co prawda grając w osłabieniu,ale Schalke i tak dosyć długo utrzymywało się przy piłce,co jest niepodobne do przeciwników Guardioli. W ostatnim meczu wygrana ze Stuttgartem(2:0),ale nie jest to dla mnie jakiś wykładnik bo gospodarze tamtego meczu nie strzelili w tym sezonie jeszcze nawet gola.i też zaczęli bardzo słabo.Podejrzewam,że Hamburger może nawet coś strzelić dzisiaj na Allianz-Arenie,bo gra w Defensywie Bawarczyków nie wygląda najlepiej,tym bardziej mój typ wydaje się prawdopodobny,ale życzę też Lewemu,żeby w końcu się odblokował i coś ustrzelił ponieważ będzie to dla niego 150 mecz w Bundeslidze i fajnie by było udokumentować to jakimś golem.Podsumowując uważam,że oczywiście Bayern to wygra,ale na pewno nie wysoko.W przypadku wygranej Lewego i spółki 3 golami zwrot.
⛔ 100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy (Serie A)
Spotkanie: Sassuolo - Fiorentina
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Sassuolo to obecnie jedna z niewielu drużyn w stawce, która gra ładną, ofensywną piłkę, strzelając przy tym wiele bramek. Zaza, Sansone i Berardi to ból głowy dla wszystkich rywali Sassuolo w tym sezonie i wszyscy trzej wracają do gry, gdyż nie grali tydz temu w spotkaniu z Sampdorią. Są to ogromne wzmocnienia siły ognia gospodarzy. Minusem gospodarzy jest obrona, która w dzisiejszym meczu będzie mocno osłabiona brakiem Vrasljko i Terranovy. Dodatkowo niewiadomo czy wróci do gry Longhi... W pomocy też brakuje dwóch ważnych zawodników, dlatego będą mieli ciężko z utrzymaniem czystego konta, tym bardziej, że nigdy nie byli ekipą dobrą w obronie.
Na początku sezonu Viola miała problemy w linii ofensywnej, ale od kiedy do gry wrócili Gilardino i Diamanti, wszystko się zaczęło poprawiać. Fiorentina to przede wszystkim ogromna kreatywność w środku pola, co zapewniają tacy zawodnicy jak: Valero, Kurtic,Joaquin, Vargas,Pizzaro i Fernandez. Napad nie jest już tak imponujący jak pomoc, ale zawsze pomocnicy Violi potrafią to nadrabiać i strzelać wiele bramek.
Fiorentina to drużyna stworzona do ofensywnej gry, tak samo Sassuolo w tym sezonie potwierdza, że również potrafi grać odważnie. Dodając do tego problemy gospodarzy z linią obrony wychodzi nam piękny overek. Śmierdzi mi tutaj bramkami! Po takim kursie over bierzemy w ciemno!! Pozdrawiam!
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie Pogoń Szczecin- Lech Poznań
Typ 2
Kurs 1.60
Buk Betsafe
Godz: 18:00
Analiza:

21 Lutego 2014 roku Pogoń podejmowała u siebie Lecha i wszyscy pamiętamy jak to się skończyło. Marcin Robak rozstrzelał obronę Lecha zdobywając pięć bramek a Portowcy wygrali aż 5-1. Myślę, że w tym roku Lechici zdecydowanie inaczej rozpoczną rundę wiosenną i jadą do Szczecina szczególnie zmotywowani z chęcią rewanżu. Lech po 19 kolejkach z 32 punktami zajmuje trzecie miejsce ze strata do Legii 6 punktów. Goście myślą już o zdobyciu Mistrz Polski w tym sezonie widać to po transferach gdzie sprowadzili takich piłkarzy jak: David Holman, Tamas Kadar i Arnaud Sutchuin-Djoum a na dodatek wykupili Darko Jevtica. Moim zdaniem te transfery pozwalają Lechowi poważnie myśleć aby zagrozić Legii, która walczy na kilku frontach i może pogubić punkty gdy jeszcze nie odpadnie z Pucharu Polski czy też Ligi Europejskiej. Portowcy także maja wysokie cele w tym sezonie jak dotychczas zajmują 7 pozycje ale ścisk w tabeli od 6 do 14 miejsca jest bardzo duży i mogą szybko stracić te swoją pozycje. Do Pogoni przybyło tylko dwóch zawodników jest to Michał Janota i Vladimirs Kamess.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom