>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
T 2

tomek-rm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Belgia Pro League
Spotkanie:20:00 Waasland-Beveren - Kortrijk
Typ: Kortrijk powyżej 2.5 goli
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z belgijskiej ligii gdzie zmierzą się z sobą będąca w dobrej formie drużyna Kortrijk z przeciętna drużyną Waasland-Beveren. Kortrijk obecnie zajmuje 3 miejsce 14-2-9 i zdobyło do tej pory 44 punkty i jeżeli wygra dość zdecydowanie ma szansę wskoczyć na 2 miejsce. Drużyna Waasland-Beveren zajmuje 15-przedostanie miejsce 6-4-15, 22 punkty i jest to drużyna, która ma całkiem odmienne plany względem swojego dzisiejszego przeciwnika, jest to drużyna walcząca o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej w Belgii.
Ja osobiście widzę w tym meczu tylko jedno rozwiązanie pewna wygrana drużyny gości podbudowana ostatnią wygraną nad jedną z najsilniejszych drużyn w Belgii, a mianowicie zwycięstwo 2-0 nad Club Brugge. Myślę że goście są w stanie strzelić dzisiaj minimum 3 gole tym bardziej że ostanie 2 mecze wyjazdowe tej drużyny pokrywały mój dzisiejszy typ. Powodzenia
⛔ 100
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Francja Pro A Men
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ajaccio - Tours
Typ: 1
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj proponuję mecz francuskiej ekstraklasy siatkarzy, w którym zmierzą się: 7 w tabeli Ajaccio (bilans 11-8), z 6 Tours (bilans 10-9). Obie ekipy po 32 punkty. obie prezentują się właściwie tak samo, wiec myślę, że szanse w tym meczu to tak naprawdę 50/50. Forma obu drużyn podobna. W ostatnich 5 meczach bilans 2-3, przy czym porażki zarówno gospodarze jak również goście odnosili z drużynami ze ścisłej czołówki tj. Cannes, Paryżem i Lyonem.
Wysoki kurs na korsykańczyków wynika chyba z H2H, w którym zdecydowanym liderem jest Tours. Ostatnie 12 meczów tych drużyn to zwycięstwa gości, bez względu gdzie był rozgrywany mecz, z tym, że w Ajaccio zawsze były to mecze wyrównane, często kończyły się wynikiem 2-3. Dzisiaj należy spodziewać się takiego samego spotkania. Dlaczego więc typ na gospodarzy? Otóż właśnie po to żeby zagrać przeciwko serii 12 zwycięstw Tours, a poza tym w tabeli &quot;u siebie&quot; Ajaccio zajmuje wysokie 5 miejsce z bilansem 6-3. Tours w tabeli &quot;wyjazdy&quot; dopiero na 8 miejscu z 4 wygranymi i 5 porażkami. Te 3 porażki Ajaccio u siebie to potyczki z liderami ligi, w których drużyna z Korsyki raczej faworytem nie była. Z pozostałymi ekipami gospodarze radzili sobie bardzo dobrze. Mam nadzieję, że w dniu dzisiejszym będzie podobnie. Przewiduję tu wynik 3-2 dla Ajaccio.
⛔ 100
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAustria, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Neustadt - Salzburg
Typ: Salzburg z handicap -1,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj startuje ,a w sumie już wystartowała ,Bundesliga Austriacka. Z ręką na sercu przyznam się ,że jej zagorzałym fanem nie jestem :)grin ???? ,ale moją uwagę przykuł jeden mecz ,mianowicie spotkanie lidera z ostatnim! zespołem tejże ligi. Gospodarz tego spotkanie na 19 meczy zdobył jedynie 15 punktów. Wynik dość marny. 11 z tych 15 punktów co prawda uciułali na swoim stadionie ,jednak myślę ,że jak na 9 meczy u siebie to ta ilość oczek szału nie robi. Gry gości nigdy nie widziałem ,lecz po statystykach wnioskuję ,że nie będą dziś stanowić zagrożenia dla Salzburgu. O zespole gości mogę już napisać znacznie więcej ,gdyż w tym sezonie oglądałem ich 3 krotnie (x2 LE ,raz liga). Chyba każdy kto interesuję się piłką nożną zna ten zespół i wie jak w lidze stoi. Ogólnie mówiąc to rok temu w lidze był na nich totalny monopol. Szybko i efektownie zapewnili sobie mistrza ,który był absolutnie poza zasięgiem którejkolwiek z drużyn. W tym roku również liderują ,co prawda już tak nie dominują i nie przodują ,co więcej zdarzyło im się nawet 5 porażek ,lecz nie przeszkodziło im to w odskoczeniu od stawki na 6 punktów. Taki zapas punktów jest &quot;spoko&quot; ,lecz na pewno jeżeli chcą zwyciężyć w lidze (którą imo i tak na 99% wygrają) bez niepotrzebnych potów i stresów ,to takie mecze muszą wygrywać. Jeżeli chodzi o gole dla przyjezdnych ,to myślę ,że nie ma się co martwić ,bo tacy zawodnicy jak Soriano i Alan na pewne są ich gwarantem ,szczególnie z takim przeciwnikiem jak dziś. Ogółem to zespół gości nie należy do minimalistów ,lubi sobie postrzelać i wygrać dużą ilością goli. Dla przykładu w LE byli w stanie zainkasować w 6 meczach aż 21 bramek ! Wynik niesamowity jak dla mnie ,szczególnie ,że grali z drużynami o kilka klas lepszymi niż Neustadt. W sparingach drużyna mistrza Austrii również radziło sobie bardzo dobrze ,2 remisy i 3 zwycięstwa (wszystkie różnicą co najmniej 5 bramek). Jak widać z formą strzelecką nie jest źle. Gospodarze również rozegrali 5 sparingów i co prawda wszystkie wygrali ,lecz grali z samymi austriackimi zespołami z niższych lig ,przy których ich dzisiejszy rywal to jak niebo ,a ziemia. Zapewne Salzburg w ligę będzie chcieli wejść dobrze i zacząć od pewnego ,wysokiego zwycięstwa ,żeby kontynuować marsz o mistrza i temu moim zdaniem o motywację nie ma się co bać. Czy może być do tego lepsza okazja niż gra z ostatnią drużyną ? No chyba nie. Dodatkowo H2H prezentuje się bajecznie i od 6 spotkań Salzburg wygrywał z dzisiejszym rywalem różnicą co najmniej 3 bramek (a było też 7 ,czy 6). Myślę ,że można śmiało uderzać tu nawet handicap -2,5 ,lecz taki kurs przy takim typie również mnie w pełni zadowala.
✅ 70
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Malaga - Espanyol
Typ: X/X
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zakonczenie 23 kolejki Primera Division. 7 Malaga podejmuje 9 Espanyol. Nie mam pojecia czemu kursy spadaja na gosci, kiedy sa najgorszą drużyną wyjazdową w lidze. 10 meczów, 23 stracone bramki, 5 punktów tylko jedna wygrana i aż 7 porażek. Malaga calkiem dobrze sobie radzi u siebie, ale raczej nie graja zbyt otwarcie. 14:7 bilanse bramkowe, 21 punktów. Przeciwko temu typowi sa spotkania bezposrednie poniewaz Malaga nie wygrala z Espanyolem u siebie od roku 2011. Dlatego tez mysle ze jesli sa w stanie urwac punkty to tylko remisem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom