>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 14. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 12

tumanejro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Bundesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: Hoffenheim-Stuttgart
Typ : 1
Kurs: 1.88
Analiza:
Chciałem zaproponować ten mecz ponieważ uważam , że zwycięzca jest raczej znany i jest to gospodarz tego meczu. Hoffenheim aktualnie ma 8 miejsce w tabeli , Stuttgart
zajś jest na miejscu 18. Gospodarze na 20 meczy wygrali 7 , 5 remisów i 8 porażek z czego 3 to ostatnie mecze.Stuttgart wygrał zaledwie 4 mecze , 6 zremisował i aż 10 przegrał.Ostatnie 5 meczy gości to 3 remisy i 2 przegrane.Według mnie Stuttgart
w tym sezonie spadnie , a Hoffenheim będzie miało okazje na zwycięstwo.Liczę w tym meczu chociażby na Ádám Szalaia czy też Roberto Firmino.
⛔ 100 - brak bukmachera
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - 1.Bundesliga
Godzina : 18.30
Spotkanie : Frankfurt - Schalke
Typ : Wygrane w jednej z połów : Schalke
Kurs : 1,95
Buk : Expekt
Analiza:
Witam serdecznie, na sobotni wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy Eintrachtem i Schalke z typem &quot;Wygrana w jednej z połów : Schalke &quot;. Dlaczego taki typ ? Przede wszystkim opieram go na analizie ubiegłej kolejki ( obu spotkań z udziałem tych drużyn ). To co Eintracht pokazał w meczu z Augsburgem obrazuje, że mają serce do walki i nawet po utracie dwóch bramek nie tracą nadziei na zdobycie 3 punktów. Jednak pokazali również, że nie są zbyt solidną drużyną w obronie, często widać było dziury, no ale w sumie, żadna drużyna nie jest w 100% idealna. W sumie jest to jednym z głównych powodów dla których jestem w stanie grać taką linie. Schalke jak to Schalke, na pewno jedzie do Frankfurtu po komplet oczek, i błędy które Eintracht popełni w obronie myślę, że skutecznie wykorzystają, w końcu jest to nie byle jaka ekipa. Powiem tak, jedna z połów będzie należała do Schalke, i tego typu bd się trzymał, żeby za mocno nie przekombinować ????
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
⛔ 100
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Primera Division
Godzina : 18.00
Spotkanie : Real Madrid - La Coruna
Typ : X
Kurs : 12,5
Buk : Unibet
Analiza:
W Realu coś się dzieje!? Impreza urodzinowa zaraz po porażce z Atletico. CR7 wg komentatorów bez formy. Plotki o sprzedaży CR7, Iker - ikona ma być wysłany na ławkę. Zatem albo zemsta i Depor przegra 3-0 albo więcej. Albo niedzodzianka? Można zagrać też over 0,5 na Depor z kursem ok 2
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina:
2:30
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - New Jersey Devils
Typ:
Chicago -1,5 (koniec po dogrywce)
Kurs: 2,1
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Na dzisiejszą noc wpadła mi taka perełka, Blackhawks po dwóch porażkach z rzędu na własnej tafli zagrają z Devils. Co tu dużo pisać, już po tabeli widać, która drużyna mocniejsza. Toews, Kane i spółka wg mnie dziś ostro postrzelają, bo potencjał niedawnych zdobywców Pucharu Stanleya ogromny. Na pewno są podrażnieni, bo przegrali ze słabą Arizoną w karnych, a potem z Canucks po dogrywce. Jeśli dziś zagrają swoje to o wynik jestem spokojny. Devils ostatnie dwa mecze to padaka. 2:6 z Habs i u siebie 1:2 z słabym Edmonton, gdzie oddali ledwie 14(!) strzałów. Dzisiaj wg mnie bilansu nie poprawią...


✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sevilla-Cordoba
Typ; Sevilla 1 golem
Kurs 3.60
Buk Unibet
Godz: 16:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Sevilla podejmowała będzie ekipę Cordoby, która od 4 kolejnych spotkań nie wygrała meczu zanotowała 1 remis oraz 3 kolejne porażki pod rząd, teraz pojedzie na stadion Sevilli , na pewno nie będzie dla beniaminka to łatwe spotkanie , ponieważ Sevilla też zanotowała dwie kolejne wyjazdowe porażki pod rząd i na pewno w tym spotkaniu będzie chciała zdobyć komplet punktów, Sevilla jest zespołem z czołówki i takie spotkania po prostu musi wygrywać, Cordoba na tym stadionie punktów nie zdobyła nigdy , w dwóch dotychczasowych spotkaniach dwukrotnie wygrali gospodarze, nie stracili nawet bramki a ich bilans to 4:0 . Sevilla w tym sezonie na swoim stadionie jest niepokonana, zanotowała 8 zwycięstw oraz 3 mecze zremisowała , uważam że , w tym spotkaniu jest niepodważalnym faworytem , który spokojnie po raz kolejny powinien sięgnąć po komplet punktów, z nierówno grającym beniaminkiem z Cordoby.
⛔ 100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - League 1
Godzina : 16.00
Spotkanie : Scunthorpe-Swindon
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs : 1,95
Buk : Bet365
Analiza:
Długo wahałem sie nad tym czy zagrać BTS-a czy over . Zdecydowałem sie zagrać na over . Dlaczego ? W sumie zadecydowały dwa czysto statystyczne argumenty .
1 - Swindon dwa ostatnie mecze strzelona tylko 1 bramka na wyjeździe gdzie poprzednio w 5 spotkaniach strzelił az 14 bramek . Generalnie na wyjeździe zdobywają 2 i więcej bramek . W całym sezonie nie strzelili tylko w 6 meczach 2+ gola na wyjeździe.
2- Scunthorpe od 5 spotkan w tym 3 u siebie nie zanotowali o,2,5 .
Pod względem over 2,5 odpowiednio
Swindon- 3 miejsce 18-11 z czego na wyjeździe 12-3
Scunthorpe - 4 miejsce 17-10 z czego w domu 7-6 i jak pisałem od 3 meczy bez overa.
No i na koniec H2H
09.08.14 LEA Swindon Scunthorpe 3 : 1
27.04.13 LEA Scunthorpe Swindon 3 : 1
20.10.12 LEA Swindon Scunthorpe 1 : 1
21.02.09 LEA Swindon Scunthorpe 4 : 2
01.11.08 LEA Scunthorpe Swindon 3 : 3
17.04.06 LEA Scunthorpe Swindon 1 : 2
22.10.05 LEA Swindon Scunthorpe 1 : 1
W każdym meczu padał BTS 5 razy over 2,5 , razy under 2,5 wyniki 1-1
H2H gdy Scunthorpe grało w domu
27.04.13 LEA Scunthorpe Swindon 3 : 1
01.11.08 LEA Scunthorpe Swindon 3 : 3
17.04.06 LEA Scunthorpe Swindon 1 : 2
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:30
spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy poniżej 0,5
kurs: 2,60
bukmacher: Unibet
analiza:
Po dzisiejszych meczach mam spore podejrzenia, że skróconą przerwę zimową drużyny przepracowały bardzo ciężko i nie są w pełnej świeżości. Pierwszy mecz z udziałem Zawiszy i Górnika wręcz usypiał, podobnie jak gra krakowskiej Wisły w drugim dzisiejszym spotkaniu. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że trenerzy słynący z bardzo wymagających treningów w przerwach między rundami nie zmienili swojego podejścia. Trener Smuda dał wycisk swoim piłkarzom, przez co pozostali dzisiaj w cieniu klubu z gdańska. Z równie wymagających zajęć słynie Trener Kocian, który pracując jeszcze w Ruchu Chorzów wycisnął z tego klubu i piłkarzy wszystko, co się dało prowadząc do europejskich pucharów. Po tym przyszedł kryzys, bo rygor przestał tak dobrze działać na podopiecznych. W Pogoni dostał wolną rękę do wprowadzania swoich metod w treningi, co za tym idzie mogą być jutro nieco drewniani i może brakować kleju w nogach. Lech postawi twarde warunki w obronie, w końcu jest to jedna z trzech aktualnie najlepszych drużyn pod względem małej ilości straconych bramek. Mają ich równo 20, podobnie jak Legia i Bełchatów, a gramy właśnie 20-stą kolejkę. Pogoda w Szczecinie w nocy spadnie poniżej zera, a więc zmrozi murawę, by następnie w dzień skoczyć do 4 stopni i około godziny 18:00 wyniesie 1-2 stopnie na plusie. Zimowa aura, słabo wypoczęte nogi i twarde boisko z pewnością nie stworzy nam jutro widowiska na stadionie Portowców.
⛔ 100
 
deepred 716K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? NBA Rising Stars Challenge
03:05
Team USA - Team World
Victor Oladipo MVP
5.00 / Unibet
Dzisiaj pierwszy dzień All Star Game. Na początek mecz wschodzących gwiazd najlepszej koszykarskiej ligi na świecie. Wydaje się, że będziemy świadkami pasjonującego widowiska, tak jak to zazwyczaj bywa przy tego typu spotkaniach. Są one raczej widowiskiem pokazowym, nie jest do końca grane na poważnie. Jest to świetny rodzaj reklamy i szansa przed każdym z zawodników na pokazanie się z jak najlepszej strony, także we freestyle&#39;u.
Według mnie konkurentem dla Victora może być jedynie Plumlee, ale, że zawodnik Brooklyn Nets jest podkoszowym to stawiam na Oladipo, który może grać zarówno na pozycji nr 1 jak i nr 2. Victor jest w bardzo dobrej formie, a jego duet w Magic z Vuceviciem jest niesamowitym zagrożeniem i sieje popłoch. Obydwaj panowie są w stanie rzucać ponad 50 punktów w spotkaniu i świetnie się rozumieją. Wydaje się, że dzisiaj będziemy mieli bardzo ciekawy matchup pomiędzy Oladipo a Wigginsem. Szczerze mówiąc, to bardziej cenie zawodnika Magic. Jest wszechstronny i bardzo dobrze pracuje z centrami. Często gra w restricted area i nabija punkty na bardzo wysokim procencie. Kurs zachęcający, więc wchodzę w niego bez wahania, tym bardziej, że Oladipo raczej mnie nie zawodzi, fakt, że nie grałem na niego nigdy po takim kursie. (;
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA: AHL
Godzina: 14.02.2015 01:05
Spotkanie: Wilkes-Barre/Scranton - Portland Pirates
Typ: over 6,5
Kurs: 4,0
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Dwie znajdujące się nisko w tabeli drużyny spotkają się w ramach rozgrywek AHL. Gospodarze Wilkes-Barre/Scranton wygrzebali się z kryzysu i od 22 stycznia wyraźnie poprawili swoja gre. Efekty widać jak na dłoni, a ostatnie 2 zwycięstwa to potwierdzają. 4-1 z Senators i 3-1 na wyjeździe z Tigers. Dobra forma. Goście Portland Pirates tez wychodzą z kryzysu, co prawda pechowo przegrali ostatnie spotkanie 1-0 na wyjeździe z St. John&#39;s IceCaps ale wcześniej wysoko wygrali dwa wcześniejsze mecz aż 1-8 i 4-6 ! Także potencjał ofensywny jest, goście na pewno chcą się przełamać, a gospodarze w nieco lepszej formie będą chcieli podtrzymać formę i wygrać. Powinniśmy ujrzeć wyrównany mecz z mnóstwem sytuacji. Spodziewam się nawet większego wyniku ale bukmacherzy nie proponują większej lini. To mój ostatni post w temacie konkursowym , jeżeli wejdzie to bije rekord typów dnia z czerwca 2010 roku 2185 pkt krzysiultd zwycięzca z czerwca 2010. Miesiąc krotki wiec myślę, ze ciężko będzie mnie dogonić. Oby na plus ! Powodzenia dla reszty graczy.
⛔ 100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna- Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Leverkusen vs Wolfsburg
Typ : Wolfsburg DNB
Kurs : 2,10
Buk : Bet365
Analiza:
Jak dla mnie kurs zawyżony. Wiem, że jeśli chodzi H2H Wolfsburga na wyjedzie z Leverkusen jest nieciekawie bo nie wygrali chyba od 1998r. Ale zostawmy na razie H2H i skupmy się na tym co jest teraz. Wolfsburg świetnie wkroczył w rundę wiosenną od spektakularnej wygranej z drużyną Guardioli. Ostatnio też pewnie wygrany mecz z Hoffenheim. Leverkusen natomiast na ostanie 3 mecze po wznowieniu rozgrywek wygrał tylko jeden mecz(na wyjeździe z Hertą). Dochodzą problemy kadrowe Aptekarzy związane z defensywą, pojawiło się kilka kontuzji. Bardzo prawdopodobne jest, że jutro zagra Boenisch. Źle to wróży w starciu z bardzo mocną ofensywą Wilków. Zostając przy Wolfsburgu należy kilka słów poświęcić dla Schurrle. Będzie to dla niego bardzo ważny mecz ponieważ zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Na pewno wzbudzi to u niego dodatkową motywację(chęć pokazania się przed byłymi sympatykami) a co zmotywowany Schurrle potrafi to chyba wszyscy wiemy. Przewiduję,że będzie to niezwykle ciekawy mecz ale z przewagą gości. Warto zagrać czyste zwycięstwo Wilków i tylko niekorzystne H2H meczów na wyjeździe z aptekarzami mnie od tego wstrzymuje. Na ten czas lepsze karty w ręku trzyma Wolfsburg, zobaczymy jak je jutro rozegra. Uważam, że goście to wygrają ale puszczę DNB po niższym ale wciąż dobrym kursie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers
N. Foligno to score @ 2,50 Betsson
Niestety oferta nas nie rozpieszcza, to trzeba poszukać jakiegoś playera. Choć widzę jeszcze jeden mecz ciekawy, który też bym sobie postawił, ale nie chcę mi się czekać do 4 rano na mecz i czekać na koniec meczu. Dziś już ekipa z Pensylwanii zawita do Ohio. Kutki graja co prawda w kratkę i nie można za nimi nadążyć bo ich gra nie ma tego monolitu, ale mają takie przebłyski jak to grali z Nutkami. Gdzie ich &#39;zabili&#39; na swoim terenie aż 7:1. Dzisiaj też jak najbardziej gospodarze mogą ten mecz wygrać, bo już w delegacji z Flyers wygrywali, a u siebie wypadałoby zapieczętować że i na swoim lodzie potrafią wygrać. Ja dziś zaufam Nickiemu. Zawodnik zadziorny, na pewno chytry ale nie przebiegły. Z unikalnym talentem, mający kilka swoich solidnych atutów, aby te udokumentować kilka bramek w jego wykonaniu. Warto zaznaczyć, że tych bramek ma już 21, a dziś kolejna szansa przed Foligno aby tych bramek było więcej. Fakt, że asystuje więcej bo asyst ma 29, ale i z Lotnikami na ich terenie strzelił dwa gole, więc dlaczego dziś nie mógłby tego powtórzyć? Na pewno nie będzie spoczywał na laurach. Oprócz tego nie można mu zarzucić kiedy Kurtki grają w przewadze to Nick umiejscawia się w najmniej niespodziewanych miejscach aby tylko wyszarpnąć gumę do sieci przeciwnika. Między słupkami lotników zobaczymy czarnoskórego Emery&#39;ego, który i ten w najlepszej formie nie jest więc i Nick będzie miał swoje &#39;&#39;5minut&#39;&#39; bo to, że go stać na bramkę jest wiadome, teraz tylko trzeba to po prostu wdrożyć w mecz. Czasem wystarczy zwyczajny fart, aby zaksięgować Nicka..

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - La Liga 2014/2015
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Real Madrid - Dep. La Coruna
Typ:
Obie strzelą
Kurs:
2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Każdy kto choć odrobinę interesuje się hobbystycznie ligą hiszpańską, ten wie, że Real Madryt od początku roku 2015 nie zachwyca formą. To podkreśla również każdy ekspert piłkarski. Obrona Realu nie dość, że nie zachwyca formą to jeszcze wypadli z niej czołowi gracze. Efekt? Real tylko w dwóch meczach w 2015 roku nie stracił bramki, w pozostałych siedmiu stracił po kilka bramek (4:0 z Atletico Madryt, 2:1 z Valencią, 4:1 z Real Sociedad itd.). H2H mówi wyraźnie, że Deporitvo dość regularnie strzela bramki na Stantiago Bernabeu. Nie zdziwi mnie remis w tym meczu i pierwszy Realu np. 1:1, albo 2:2. Również typ wejdzie nawet przy wysokim wyniku Realu np. 5:1.
Deporotivo to okropnie ambitny zespół, Real mocno osłabiony i z dużymi anty-morałami wśród kibiców za szum medialny po 4:0 w derbach z Atletico Madryt i urodzinach Cristiano Ronaldo. W tym meczu widzę wysoki wynik.


⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SPAIN: Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Real Madryt - Dep. La Coruna
Typ: Over 4.5 kartki
Kurs: 1.775
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hiszpania, Real Madryt (gospodarz, 1. miejsce, 54 pkt, bilans 18-0-4, bramki 70:22) vs. Dep. La Coruna (12. miejsce, 24 pkt, 6-6-10, 20-34). AKA SHAKAL nakreślił już po trosze jak widzi to spotkanie. Trudno nie zgodzić się, że Real ma ostatnio gorszy czas, jednak ciągle to lider ze składem tak szerokim, że takie Deportivo (sorry kibice gości) na pewno potrafią pożreć różnicą 3-4-5 bramek. Czy po beznadziejnych derbach (swoje zarobiłem, nie były takie beznadziejne) i geburstagu Ronaldo będą potrafili, to inna kwestia. Dlatego, podobnie jak przedmówca, w tym spotkaniu wyniki nie typuję. Biorę za to w ciemno zakład na kartki, który będzie wygrany, jeżeli sędzia pokaże ich przynajmniej 5. IMO to linia zbyt niska jak na ten mecz. Nie bardzo można odnieść się do ostatnich spotkań Deportivo na Santiago Bernabeu, bo ostatnie 5 takich meczów zostało rozegranych na przestrzeni aż 8 lat. Ostatni pojedynek w stolicy Hiszpanii (2012) to właśnie 5 kartek. Na ostatnich 5 spotkań wyjazdowych Deportivo sędzia w 3 pokazał min. 5 kartek.
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Hamburger SV
Typ: Hamburger SV zdobędzie ponad 0,5 bramki w meczu
Kurs: 2,550
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na zwycięstwo czy chociaż na zdobycie jednego punktu za remis goście raczej nie mają co liczyć. Duże value widzę jednak w kursie na to, że Hamburg strzeli tutaj gola. Bayern Monachium nie jest w najwyższej formie po tej dłuższej przerwie i trochę czasu może upłynąć, zanim do niej dojdą. W meczu z Wolfsburgiem Bayern stracił aż cztery gole, czego chyba nikt się nie spodziewał. Z Schalke Bayern ponownie zawiódł swoich kibiców, gdyż zremisował u siebie 1:1. Ze Stuttgartem wygrali 2:0, czyli gola nie stracili, no ale Stuttgart mało bramek strzela, więc to żadna sztuka nie stracić z nimi bramki. Hamburg jest lepszą drużyną od Stuttgartu i tutaj widzę dużo większe szanse na ich gola. W pierwszym meczu po przerwie co prawda Hamburg przegrał 0:2 z Koln, jednak potem zagrali dwa świetne mecze z Paderborn i Hannoverem. Z Paderborn wygrali na wyjeździe 3:0, a z Hannoverem 2:1 u siebie. Strzelonych pięć goli w dwóch meczach to sporo. Dużo będzie zależało od taktyki Hamburga. Mam jednak nadzieję, że nie wyjdą z zamiarem, by jak najniżej przegrać, a podejmą walkę i postarają się chociaż o tego honorowego gola, bo wobec tego co Bayern póki co prezentuje, to szansa na gola jest spora.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta Antverpia
Spotkanie: Pliskova - Suarez-Navarro
Godzina 15.00
Typ Zw Suarez - Navarro
Kurs 2.65
Buk pinnacle
Jak dla mnie kurs na Hiszpanke zawyżony , owszem ostatnio w Sydney zwyciężyła Pliskova 2 do 1 ale h2h maja 1:1.Wczoraj obie zagrały niezle Karolina dość szczęśliwie pokonała wyżej notowana Savarova , w pierwszym secie wygrywając Tiebreack a w drugim Lucie się już kompletnie posypała , no a Suarez - Navarro bardzo pewnie pokonała będąca ostatnio w dobrej formie Schiavone , choć początek meczu należał do Włoszki.Dzisiaj dobra okazja dla Hiszpanki na rewanż za porażkę w Sydney i jeśli zagra tak dobrze jak wczoraj to o wynik jestem spokojny, kusi mnie nawet 2:0 dla Hiszpanki ale ciut się boje bo potrafi ona przespać początek meczu.Oczywiscie dodam na koniec maszynę : spokojnie ze stawka bo to tenis kobiecy.
✅ 165
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Siatkówka Plusliga
Spotkanie :AZS Częstochowa - Resovia
godzina: 17.00
Typ wygrana Częstochowy
Kurs : 8.00
Buk: Bet 365

To może zacznę analizę od opisu przyjezdnych. Więc Resovia zagrała w środę w Niemczech bardzo trudne spotkanie w ramach Ligi Mistrzów z zespołem VfB Friedrichshafen. Mecz zakończył się zwycięstwem polskiego zespołu w Tie-breaku.
Bardzo słaba gra Rzeszowian, szczególnie pełno niewymuszonych błędów w postaci popsutych zagrywek. Bardzo słabe spotkanie Fabiana Drzyzgi, który grał bardzo przewidywalnie i w ogóle nie grał środkiem. Piotr Nowakowski z przebłyskami dobrej, jak i koszmarnej gry. Resovia pomimo o wiele mocniejszego składu, grała mocno przeciętnie. Mieli szczęście ze trafili na najsłabszego rywala w tej fazie rozgrywek, w następnej rundzie trafią na rosyjski Nowosybirsk.
W Pluslidze zajmują drugie miejsce z takim samym dorobkiem punktowym co Skra Bełchatów, do końca zostały dwie kolejki. Ważne jest, kto będzie liderem po rundzie zasadniczej, gdyż drużyna, która zajmie drugie miejsce zagra z Zaksą, która trafiła z formą. Byłem na meczu Resovi z Indykpolem grali koszmarnie, wiele błędów w przyjęciu, zagrywek, ataku. Nie ukrywam, że poszedłem na ten mecz z chęcią zobaczenia zawodników na mega wysokim poziomie lecz się rozczarowałem. Na wyjeździe tylko cztery mecze wygrali do zera, na początku sezonu z Kędzierzynem- Koźle, Politechniką Warszawską, oraz przed Nowym Rokiem z Będzinem oraz Jastrzębskim Węglem.
AZS Częstochowa po przyjściu nowego trenera Michała Bąkiewicza oraz przyjmującego Samicy, gra o wiele lepiej. Ze Skrą grali jak równy z równym ( w Skrze nie grali Facundo Conte, Karol Kłos) gdyby tylko kapitan AZS Janeczek miał lepszy dzień i polepszył skuteczność, która w tym meczu u niego wyniosła tylko 28%. Niespodzianką kilka kolejek temu można nazwać spotkanie z Gdańskiem, gdzie wygrali 0-3. AZS potrzebuje punktów bardziej niż Resovia, gdyż ich celem jest miejsce w pierwszej ósemce, które dzięki zmianom w Pluslidze będzie możliwe, jeśli nie przegoni ich zajmujący przedostatnie miejsce Effector Kielce.
⛔ 100
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Litwa
Spotkanie: Prienai - Pieno Zvaigzdes
Godzina: 16:00
Typ: Prienai
Kurs: 11,00
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Co tu dużo pisać wystarczy rzut oka na statystykę H2H i już wiemy że w tym meczu gramy oczywiście na go.. gospodarzy. Od dokładnie 17 meczów (a może i więcej, bo &quot;tylko&quot; te 17 meczy obejmuje statystyka dostępne w sieci).
Widać tutaj ewidentną współpracę obu ekip. Polecam bo kurs równie zacny co wygląd poniższego H2H.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wiener Neustadt-Salzburg
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Austrii pomiędzy Wiener Neustadt które zajmuje ostatnie miejsce w 19 kolejkach uzbierali 15 punktów i bramki 20-49 a grają z mistrzem kraju Salzburgiem który zajmuje pierwsze miejsce 38 punktów w 19 meczach i bramki 57-25 do tego typu przekonało mnie h2h 1-4, 0-5, 0-5, 1-5, 1-8, 1-5, 0-6 jak widzimy bramki padają w ich meczach mam nadzieje że Salzburg po tej przerwie zimowej nie zapomniał jak się strzela bramki.
Mój typ na to spotkanie to minimum 6 bramek.
⛔ 100
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Piłka Nożna-Bundesliga
godz.15:30
Spotkanie: Leverkusen - Wolfsburg
Typ: 2
Kurs:3,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wolfsburg już dziś może uczynić duży krok do wicemistrzostwa Niemiec. Bayer nie radzi sobie jednak na miarę możliwości i oczekiwań. Po 20 kolejkach zajmuje dopiero szóstą lokatę w tabeli. Przed tygodniem przegrał po raz pierwszy w roku, ulegając Werderowi w Bremie 1:2. Aptekarzy pogrążają jednak remisy, których mają już osiem na koncie, czyli tyle samo co zwycięstw. Jedyna wygrana w rundzie rewanżowej miała miejsce w Berlinie, skąd dzięki bramce Stefana Kießlinga udało się wywieźć trzy punkty.
Wolfsburg natomiast nie przegrał już dziewięciu oficjalnych spotkań pod rząd, notując w tym czasie tylko trzy remisy. Punktami Wilki podzieliły się we Frankfurcie, ale u siebie w spotkaniach z Bayernem i Hoffenheim nie pozostawiły złudzeń, wygrywając odpowiednio 4:1 i 3:0. Przewaga w tabeli nad trzecim Schalke wynosi już siedem punktów, Bayer traci natomiast aż dziewięć „oczek”.
Graczom z Leverkusen będzie niezwykle ciężko zniwelować tę różnicę, zwłaszcza że w sobotę nie wystąpią zawieszeni za żółte kartki Ömer Toprak i Wendell. Trzeci z podstawowych obrońców – Tin Jedvaj – jest kontuzjowany. Nie zagra także Robbie Kruse, który jeszcze długo nie pojawi się na boisku.
Wolfsburg również nie wystąpi w najmocniejszym zestawieniu, bo urazu nabawił się Ivan Perisić. Wykluczeni z treningów są obecnie także Felipe i Tim Klose.
Przewidywane składy:
Bayer: Leno - Hilbert, K. Papadopoulos, Spahic, Boenisch - L. Bender, Castro - Bellarabi, Calhanoglu, Son - Kießling
Wolfsburg: Benaglio - Vieirinha, Naldo, Knoche, Rodriguez - Arnold, Luiz Gustavo - D. Caligiuri, De Bruyne, Schürrle - Dost
Wolfsburg na początku rundy rewanżowej w bardzo dobrej dyspozycji natomiast Leverkusen już czwarty rok z rzędu źle zaczyna po przerwie zimowej moim zdaniem Wolfsburg wygra to spotkanie.Ja za drobne zagram że wygra do przerwy?koniec meczu kurs 4,75 ale to dla odważnych
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom