>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na środę - 14. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: TENIS - ATP Kooyong
Godzina: 01:10
Spotkanie: Kei Nishikori - Jordan Thompson
Typ: Jordan Thompson
Kurs: 8,43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gram tutaj na młodego Australijczyka, bardziej to typ przeciw Nishikoriemu, ten turniej jest znany, pokazówka na której znakomicie radzą sobie Australijczycy. Dla innych jest to turniej i mecze treningowe przed AO,który tuż za rogiem. Thomphon wygrał playoffy do AO pokonując w finale po świetnym meczy Smitha. Młody wybiegany zawodnij, posiadający świetny fh, dobry w obronie.
Poprzedni jego występ, rok temu na tym turnieju może uznać za udany, pokonał wtedy Monaco, i o mały włos a wygrał by z Gasquetem, który robił wszystko i pomagał jak mógł młodemu Jordanowi, bo tak jak wspomniałem pokazówka i wszyscy na trybunach pragną zobaczyć zwycięstwo swojego rodaka.
Wszystko zależy od Japończyka, jeśli podejdzie treningowo, po prostu może puścić ten mecz powiedzmy w 3 secie Jordanowi ku uciesze kibiców, jeśli będzie chciał to oczywiście go wygra bo Jordan to nie jego poziom, ale właśnie czy będzie chciał? Ja po takim kursie skuszę się, że nie.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Auckland
Godzina:
3:00
Spotkanie:
Ramos A. - Lu Y.H.
Typ:
Lu Y.H.
Kurs:
1.59
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Hiszpan z hardami ma niewiele wspólnego, a to, że pokonał równie beznadziejnego Lorenziego to o niczym nie świadczy.
O Lu pisałem już wczoraj, rok temu na tym turnieju grał genialnie. Doszedł do finału gdzie ledwo co przegrał z Isnerem, wcześniej pokonał Davida Ferrera który również lubi ten turniej. Dzisiaj Tajwańczyk pokonał w 3 setach Juana Monaco, zagrał dobry mecz i był zmobilizowany. Dla mnie to na jutro jeden z pewniejszych typów. Wygrana Ramosa będzie dużą niespodzianką.
Jeszcze dodam od siebie, że zgadzam się z powyższą analizą abraxas na Thompsona ???? , warto śledzić ten turniej Kooyong. Do tego miałem dziś podać Cuevasa do typów dnia, ale jednak odpuszczam i gram coś teoretycznie bardziej pewnego. Zobaczę czy ta zmiana wyjdzie mi na dobre czy złe.
⛔
100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 4:00
Spotkanie: Sacramento-Dallas
typ: over 218.5 pkt w meczu
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet

Zapraszam na spotkanie, w ktorym Sacramento podejmie na wlasnym boisku Dallas. Wiadomo, ze oba zespoly to ofensywne zespoly rzucajace jak i tracace znacznie powyzej stu punktow na jedna potyczke, a jesli takie druzyny sie ze soba spotykaja to zazwyczaj punktow jest bardzo duzo, dlatego wysokie linie na to spotkanie nie moga dziwic. Gospodarze to zespol, ktory na poczatku sezonu zapowiadal sie na czarnego konia, ktory moze namieszac w tabeli sezonu zasadniczego, jednak poki co nie sprawdza sie to do konca, ale trzeba przyznac, ze kosz jaki prezentuja jest na prawde ladny dla oka i pod wzgledem przyjemnosci z ogladania ten zespol moze sie podobac. Dallas to klasa sama w sobie. Zreszta nie ma sie co dziwic majac tak znakomitych zawodnikow. Obecnie plasuja sie na bardzo dobrej 5 pozycji w tabeli co swiadczy, ze w obecnym sezoni sa bardzo silni, poniewaz poprzedni zakonczyli na 8, ale wiadomo, ze do tego czasu jeszcze bardzo wiele. Goscie po 2 porazkach z Detroid i Clippersami z pewnoscia przystapia do tego meczu mocno zdeterminowani i mam nadzieje, ze przelozy sie to na liczbe punktow, natomiast licze tez na gospodarzy, ktorzy beda mieli w swiadomosci, ze aby wygrac trzeba rzucic sporo punktow, bo ciezko bedsie zatrzymac Nowitzkiego i spolke.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS AUSTRALIAN OPEN KWALIFIKACJE
Godzina:
03:00
Spotkanie:
Donskoy - Bhambri
Typ:
Donskoy 2-0
Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Jeszcze 2-3 lata temu wiele mówiło się o Yukim, że to może być nadzieja hinduskiego tenisa. Dziś można powiedzieć - było - minęło. Ubiegły sezon niemal spisany na straty - prawie półroczna przerwa. 2 tygodnie temu pojawił się w kwalifikacjach do turnieju w Chennai - wygrana z Rawatem (jeśli komuś to nazwisko w tenisowym świecie coś mówi to RESPECT) i porażka w 2 rundzie z ziomkiem z Indii - Prashanth (kosmita spoza top 450). &quot;Donkey&quot; grał w tym samym turnieju w Chennai, gdzie przeszedł przez kwalifikacje - ograł Pavica, Gersimova i wsadził na rower tubylca Mukunda (6-0 6-0). Przegrał w 1 rundzie z Garcia-Lopezem po 3 setach. Bhambriego nie widziałem zbyt wiele razy w akcji, do tego ostatni raz grubo ponad 1,5 roku temu. Ruskiego widziałem wiele razy i wg mnie jest to gracz o klasę lepszy od hindusa. Evgeny jest bardzo wszechstronny, umie trzymać piłkę w korcie z obu stron, ma przyzwoity serwis, potrafi skrócić grę płaskim zagraniem.Jedyny mankament to gra przy siatce, której na ogól unika, ale za to doskonale mija ofensywnie nastawionych graczy, a za takiego należy uznać Hindusa. W tym meczy zarówno forma jak i umiejętności (potencjał obu graczy) przemawiają na korzyść Ruska i po takim kursie należy brać ten mecz na singla.
⛔
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
maer 263,4K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja ( Super League )
Spotkanie: Panthrakikos F.C. - AO Kerkyra
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 14.01.2015
Godzina: 14.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Grecji gdzie odbędzie się 18 kolejka tamtejszej Super League.
W mieście Komotini liczącym prawie sześćdziesiąt siedem tysięcy mieszkańców na Komotini Municipal Stadium mogącym pomieścić ponad sześć tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Panthrakikos Football Club założonym w 1963 o barwach zielono-białych a w gości z miasta Corfu liczącego około czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1967 o barwach bordowo-niebieskich a mianowicie Athlitikos Omilos Kerkyra.
Panthrakikos F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 17 spotkań w których zdobył 14 punktów po 2 zwycięstwach, 8 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 12-25.
AO Kerkyra zdobyła 21 oczek w sowich 17 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 8 porażakch co daje obecnie 12 pozycję w tabeli greckiej Super League, bilans bramek 19-23.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 8 razy zdobywając 12 oczek po 2 wygranych oraz 6 remisach, bilans bramek na swoim Komotini Municipal Stadium 6-4.
Goście zdobyli 5 punktów w sowich 8 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 7-12.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie bo choć zespoły dzieli w tabeli 7 oczek to w ostatnich 2 spotkaniach ligowych o punkty to zespół z miasta Komotini wygrał oba i moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy gdyż u siebie nie grają najgorzej i mają patent na gości z miasta Corfu którzy w delegacjach grają słabo.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 14,2K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
02:00
Spotkanie:
Nashville Predators - Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks ML
Kurs:
2.40
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dziś po raz kolejny próbuję pograć beta z kategorii &quot;mission imposible&quot; :razz:
Moją uwagę przykuło starcie w Bridgestone Arena w Nashville, gdzie miejscowi Predators będą podejmować Vancouver Canucks.
Gospodarze mają sezon jak marzenie mało kto się spodziewał, że Wieśniaki będą w stanie rywalizować z najlepszymi jak równy z równym co aktualnie czyni ich liderami wspólnie z Anaheim bardzo mocnej konferencji zachodniej. Jednak Laviolette pokazał, że jest świetnym coachem i mając powiedzmy sobie szczerze średnich graczy potrafił zbudować wybuchową mieszankę doświadczonych graczy typu Neal czy Weber z młodymi wilczkami jak Forsberg. Świetną robotę w sieci robi najlepszy moim zdaniem goalie w lidze a więc Pekka Rinne.
Goście natomiast dzisiejszym spotkaniem rozpoczynają 5-meczowy road trip. I co trzeba przyznać szczerze rozpoczynają go w nie najlepszych nastrojach. Zapewne gdy rozpoczynali ostatni 5-meczowy homestand spodziewali się zakończyć go z lepszym bilansem jednak dwie ostatnie porażki (z Panthers i Flames) sprawiły, że zakończyli go z bilansem 2-3. Jak już kiedyś rozmawiałem z Lutkiem ich trener wydaje się być nieco zagubiony. Wszystkie schematy z początku sezonu, gdzie Vrbata kapitalnie wpasował się w linię z braćmi Sedinami i dawały świetne rezultaty im dalej w głąb sezonu przestawały zdawać egzamin. Czasem odnoszę wrażenie, iż jeśli mecz nie układa się po myśli Canucks nie potrafią odpowiednio zareagować. Oczywiście zdarzają im się mecze wyborne jak choćby niedawne starcie z Arizoną (7:1) czy 4:1 z Red Wings u siebie jednak zdarzają się i wpadki jak choćby dwa ostatnie mecze z Floridą czy Calgary. Jednym słowem Vancouver jest zespołem nieobliczalnym potrafiącym ograć każdego jak i z każdym przegrać.
Co więc skłoniło mnie do zagrania w ich kierunku?
Ktoś pewnie pomyśli, że trzeba na głowę upaść aby grać przeciwko drużynie która w domu ma bilans 16-2-1 oraz serię pięciu kolejnych zwycięstw na własnym terenie, do tego na dzisiejszy mecz wystawia genialnego goalie (Rinne), który od meczu z 13 grudnia w San Jose (0:2) ma bilans 9-0-1 ! Otóż tak! Ten sam Rinne jakoś bardzo nie lubi grać przeciwko Orkom, co prawda to on bronił, gdy Wieśniaki wygrywały w Vancouver 2 listopada 3:1 jednak w ostatnich 9 startach w tej serii ma on bilans 2-4-1 z 3.56 GAA. Jak na takiego fachowca bilans wręcz kiepski. Jeśli dodać do tego świetne cyferki jakie mają bracia Sedinowie versus Predators - Henrik 45 pkt w 48 meczach a Daniel 39 pkt w 48 meczach wychodzi nam,że Nucks wcale nie muszą dziś być bez szans w starciu z Rinne i spółką. No i na deser taka oto ciekawostka:
  • Canucks are 13-3 in the last 16 meetings in Nashville.
  • Canucks are 5-2 in the last 7 meetings.

Dodam tylko, że dziś w zespole Orek wystąpi backup Millera a więc Eddie Lack i choć nie ma on takiej renomy jak Ryan jednak potrafi zagrać dobre zawody i na to właśnie dziś liczę a więc...Let&#39;s Go Canucks!!!
⛔100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
typ: Atlanta -17.5
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Nie będe tutaj zaczynał, jak to niektórzy mają w zwyczaju, że zespół x u siebie zdobył tyle punktów, po tylu wygranych, a zespół Y tyle, lub że mecz rozgrywa się w mieście liczącym ileś tam tys mieszkańców ;)
Zastanawiałem się na tym meczem. To, że wygra zespół Atlanty, jest bardzo prawdopodobne, ale jaką ilością punktów ? Jakby grali u siebie, to wydaje mi się, że mogliby rozgromić zespół z Philadelphii. Ale że mecz rozgrywa się na wyjeździe, to sprawa jest troche inna. 76ers ostatnio zaczęli grać całkiem dobrze, nie przegrywają seryjnie, jak na początku sezonu, bijąc rekordy przegranych meczy z rzędu. Z kolei Hawks w gościach jak wygrywają, to raczej skromnie. Ale różnica klasy pomiędzy zespołami jest aż nadto widoczna. Atlanta to lider Konferencji wschodniej z bardzo dobrym bilansem. Ostatni mecz z Wizards, wygrany 31-punktami pokazał, że są oni w wyśmienitej formie, a według mnie dzisiaj w nocy passę zwycięstw podtrzymają i wygrają z zespołem Philadelphii różnicą conajmniej 18 pkt. A analiza nie może być zbyt długa, bo im dłuższa, tym większe prawdopodobieństwo, że nikt tego nie przeczyta, więc w tym momencie kończę ;)
Pozdro
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Stars - Ottawa Senators
Typ: 1 ML
Kurs: 1.67
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Gospodarze w lekkim dołku, brak zwycięstwa od 4 meczy. Dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z Senatorami z Ottawy, którzy też specjalnie nie błyszcza, nie potrafia zagrać dobrze na zawołanie a tym spotkaniem zakończą swój roadtrip i wrócą do siebie na lodowisko. Ogólnie teraz forma obu drużyn podobna. Dziś byłbym skłonny grać śmiało na przełamanie gwiazd i tak też właśnie zagram. Po zaglądnieciu w lineupsy miało zabraknać Jamie Benn&#39;a(12G 24A), ze względu na uraz oraz Tylera Seguina(22G 26A) z powodu choroby. Na szczęście raczej tylko Fiddler out. Jeśli chodzi o tą dwójkę to napewno bardziej znączacy dla zespołu niż Fiddler. Brali udział w rannym treningu i wszystko jednak wskazuje na to, że prawdopobnie dzisiaj zagrają . Tym samym zmieniam swój typ(chciałem grać Stars z początku,po sprawdzeniu możliwych absencji kusiło mnie na Senators, ale po rozwianiu wątpliwości cisnę w gwiazdeczki)Jak wiemy pierwsza myśl zawsze najlepsza. Wyżej wymienieni gracze są najskuteczniejsi ze swojej drużyny - zdobyli dotychczas razem 84pkt w klasyfikacji kanadyjskiej - to głównie te dwa gagatki stanowią o siłe rażenia zespołu. Wiadomo, że dwóch gości wiosny nie czyni i zdaje sobie sprawe, że mogą być lekko osłabieni,ale gra cały zespól a tak pozatym Stars prócz tych gwiazd mają parę innych gwiazd w zespole, którzy potrafia wziąc sprawy w swoje ręce. Można się spodziewać dobrego występu Jasona Spezzy, który swoja kariere w NHL zaczynał w Senators i spędził tam pare ładnych lat. Napewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Hemsky też był zawodnikiem Kanadyjskiego teamu. Dodatkowa mobilizacja w skrócie. Ottawa nie wygrała z Dallas od 2007 i jeszcze przed paroma godzinami pisałem, że mogą się dzisiaj przełamać. Jednak na chwilę obecną dla mnie nic bardziej mylnego. Ostatnio w zasadzie wysokie zwycięstwo z kojotami 5-1 - przypomnieli sobie jak trafiać do siatki. Dzisiaj jednak Kari Lehtonen, który stanie za słupkami gospodarzy powinień im wybić z głowy strzelanie bramek. Ottawa bez większych oslabień,ale jakbym miał się ich doszukiwać to z kolei spokojnie mogę wskazać na bramkarza Senatorów. Robin Lehner(3.03 GAA) dziś zacznie, który przez równy miesiąć nie zanotował zwycięstwa i ja tu widzę kolejne &quot;za&quot; w strone Dallas. Ostatni raz gdy im zaufałem nie zawiedli mnie wygrywając wysoko - oby dzisiaj było tak samo.
✅67
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 4:00
Spotkanie: Sacramento Kings - Dallas Maverics
Typ: Mavericks -9 pkt
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Sacramento Kings (home, 12. West, bilans 16-21) vs. Dallas Maverics (5. West, 26-12). Stawiam na okazałe zwycięstwo gości, gdyż odwiedzą ekipę z Sacramento bardziej wypoczęci i w pełniejszym składzie. Gospodarze bez Sessionsa, Casspiego i Morelanda. Ekipa z Dallas w pełnym składzie i żądna zwycięstw bo dwóch porażkach z rzędu, co drużynie mierzącej w finał Konferencji nie przystoi. Z 5 ostatnich starć bezpośrednich aż 4 razy górą byli Mavs. Ostatnia porażka Kings u siebie - 10 punktami z Nuggets. Czy są w stanie poradzić sobie lepiej z Mavs? Może gdyby grali Sessions lub Casspi. Ale nie zagrają...
⛔100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Wizards vs Spurs
Typ: Spurs -5
Kurs: 2,80
Bukmacher: bet365
Wybrałem ten bet głównie z tego powodu że grający dobrze zespołowo Spurs mają patent na zespół ze stolicy ( wygrali 4 z 5 meczów wszystkie więcej niż 5 punktami). Jest to też bardzo ważny mecz dla ekipy z San Antonio którzy po słabym grudniu mają okazję w końcu wygrać 3 mecze z rzędu i zacząć gonić czołówkę bo ich strata do elity konferencji zachodniej jest już spora.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Suns - Cavaliers
Typ: Suns - 4,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym zwycięstwie pora kontynuować serię i zaliczyć kolejne udane zwycięstwo po fajnym kursie. Phoenix Suns gra z Cleveland Cavaliers, Suns nieźle w tym sezonie zajmują tradycyjnie 7-8 miejsce, ale jak na tak wymagającą konferencje to moim zdaniem świetny wynik. Cavaliers ostatnie spotkania to dno nie wygrali nic od dawna i wydaję mi się, że nawet tutaj LeBron James niewiele pomoże. Cavs nic nie wygrało od 5 spotkań, a ich ostatni mecz z Kings na wyjeździe został przegrany i to aż sumą 20 punktów. Przegrali nawet z 76ers, a to już trzeba mieć talent Suns gra nie tak najgorzej ostatnio odnieśli dwie minimalne porażki pięcioma ze Spursami i z Grizzlies po dogrywce. Być może nie zwojują tego sezonu, ale czy takie osiągnięcia nie wystarczą na słabe w tym sezonie Cavaliers. Być może LeBron James miał wspomóc ten zespół, ale się na to nie zanosi, skoro ma wystąpić w tym meczu jest trochę w tym ryzyko, ale czy jeden zawodnik ma szansę wygrać z pięcioosobowym znakomitym składem Phoenix. Z innych typów to polecam wygraną Kings nad Mavericks.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania Puchar
Spotkanie Sociedad-Villareal
Typ: Sociedad 1 golem
kurs 4.75
Buk Unibet
Godz: 20:00
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie rewanżowe w ramach pucharu króla Hiszpanii, w którym Real Sociead na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Villarealu. Dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, jeżeli weźmiemy pod uwagę spotkania z całą czołówką Hiszpańskiej Primera Division, porażek doznały tutaj ekipy Realu ,Atletico , oraz Barcelony nie wygrała tutaj także Valencia i w przekroju całego spotkania była zespołem zdecydowanie gorszym, poprzednie spotkania na swoim stadionie to bilans 4 zwycięstw oraz remisu, goście w meczach wyjazdowych nie grają już tak dobrze, wygrywają ,ale mają bardzo dużo sczęścia , które kiedyś musi ich opuscić, np, wygrana z Ateltico w Madrycie , gdzie gospodarzom kompletnie nic nie wychodziło, według mnie w tym spotkaniu gospodarze , którzy uwierzyli w swoje możliwości po wygranej z Barceloną mogą tutaj spokojnie wywalczyć remis, albo okazać się o jedną bramkę lepsi, co może doprowadzić do dogrywki, stawiam na wynik 1:0 dla gospodarzy spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Sydney (Australia), twarda - 1/8-finału
Godzina: 05:30
Spotkanie: Fognini : Del Potro
Typ: 0:2
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Siema dawno nic nie pisałem ale jak gra Fabio (psychopata),zresztą najwyżej rozstawiony w tym turnieju to żal nie napisać ???? Del Potro wrócił po prawie rocznej przerwie, która spowodowana była kontuzją nadgarstka. Argentyńczyk broni tutaj całej puli z poprzedniego roku kiedy to wygrał cały turniej. Del Potro podobno walczy z bólem nadgarstka ale zapowiedział że zamierza rozegrać cały sezon a żeby było mu łatwiej trzeba awansować w rankingu, okazja bardzo dobra bo Fognini to zawodnik który z ostatnich 16 meczy wygrał aż 2 ???? o jego psychice i podejścia do gry pisać nie musze ma poprostu chyba ostatnio wszystko w .... :d nic nie przemawia tutaj za Włochem którego serwis jest słaby i można go łatwo przełamać. Argentyczyk to bardzo dobrze serwujący zawodnik z silnym uderzeniem i wielkiem doświadczeniem. Ja nie widze tutaj innego wyniku jak 2:0 dla Del Potro który mecz wygra pewnie swoim serwisem ???? nie chce tutaj za dużo pisać bo skoro Del Potro wygrał ostatnio ze Stakhovskym 2:0 to jakiego wyniku mamy się spodziewać wyniku ze słabym Fogninim który wyniki robi tylko na cegle ????
⛔100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Wlochy Coppa Italia
Spotkanie: Torino - Lazio
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Godz: 21:00
Analiza:
Witam. Na srode polecam typ na mecz w ramach pucharu Wloch pomiedzy zespolem z Turynu a Lazio. Nieznacznym faworytem bukmacherow jest duzyna z Rzymu czyli Lazio. Jednak moim zdaniem oba zespoly sa bardzo solidne i nie ma tutaj faworyta. Po pierwsze i chyba najwazniejsze jest to, ze oba zespoly nie przegraly od 5 spotkan. Malo tego zanotowaly ostatnio sporo remisow. Otoz Torino zremisowalo 3 z ostatnich 5 meczow, a z kolei Lazio 2 meczyki. Mysle ze rowniez w tym meczu nie dojdzie do rozstrzygniecia w ciagu regulaminowych 90 minut. Podsumowujac mysle, ze w srode wieczorem bedziemy swiadkami kolejnego typowego wloskiego remisu. Powodzenia.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bradford - Millwall
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwsza myśl jaka mi pszyszła przy analizowaniu tego spotkania, to sprawdzenie drabinki pucharowej. Jak zobczayłem, że na zwycięsce rywalizacji w tej parze czeka Chelsea, już wiedziałem na kogo tutaj postawię.
Otóż kieruję się w wyższym stopniu aspektem poza sportowym, chociaż i on wydaje mi się przemawiac po stronie &quot;The Lions&quot;.
Kibice Miillwall znani są na wyspach z &quot;przedtaczerowkiego&quot; podejścia do kibicowania. Jedną z najbardziej znienawidzonych drużyn przez sympatyków z The Den, jest właśnie Chelsea. Konflikt obu ekip zapisał się nawet w historii kinematografii( &quot;Football Factory&quot;). W obliczu takiego fanatyzmu, oraz możliwości zagrania z &quot;The Blues&quot;, piłkarze Millwall staną na głowie, aby ucieszyc swoich fanów( przynajmniej taką mam nadzieję ???? ). Dla kibiców byłaby to, nie lada gratka( powtórka z 1995 roku?? ???? ).
Londyńczycy od strony sportowej niczym wielkim się nie wyróżniają, największym ich sukcesem jest gra w finale Pucharu Angli, co dało im przepustkę do gry w europejskich pucharach( niczego wielkiego jednak nie zwojowali). Od kilku sezonów występują na zapleczu Premiership, jednak w obecnym sezonie ligowym nie wiedzie im się najlepiej. Zajmują dopiero 22 lokatę, co oznacza walkę o utrzymanie w Championship.
Natomiast Bradford plasują się na 5 miejscu w League One, co pozwala im właczyc się w walkę o baraże o zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Trzeba dodac, że jest tam bradzo ciasno, a róznica między 5 i 18 pozycją w tabeli wynosi zaledwie 7 punktów, także niewiele.
Ostanio drużyna z hrabstwa West Yorkshire odniosła pierwszą porażkę od 10 spotkań( może zwiastun zadyszki?).
W pierszym meczu padł remis 3:3 wiec, jeśli Millwall ma awansowac dalej to tylko wygrana wchodzi w rachubę, bo w 4:4 nie wierzę ???? . Po tamtym meczu można wnioskowac spore zaangażownie ekipy Lwów w chęc awansu. Wydaje się, że jeśli ta sztuka by im się udała, to wykonaliby 100% planu w tych rozgrywkach, przynajmniej dla kibiców.
Podsumowując:
Millwall gra o jedną ligę wyżej, nie mają nic do stracenia( chyba , że głowy ???? ), oraz Ci kibice dla których mogą się postarac, a nawet muszą.
Natomiast Bradford, mimo wysokiej pozycji w lidze i ostatniej passy, nie graja czegoś rewelacyjnego, wcale nie muszą wygrac tego spotkania, ba mają nawet wiele możliwości &quot;zwycięskiego remisu&quot;.
Stąd mój typ na zabezpieczenie się remisem. Choc i tak wierzę w wygraną Millwall!!
Powodzenia!!
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar FA
Godzina:
20:55
Spotkanie:
Ipswich - Southampton
Typ:
Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie? Tak
Kurs:
5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień polecam zagrać mój typ. Typ taki, że obie drużyny strzelą gola w 1 połowie. Mocne Southampton które radzi sobie jak na razie bardzo dobrze w lidze podejmie Drużynę z 1 ligi anielskiej. Pucharowy Mecz, obie drużyny grają o to samo - o awans. Przypominam, że jest to 2 mecz, a ostatnia potyczka w Southampton zakończyła się bramkowym remisem (1-1), tak więc w lepszej i komfortowej sytuacji są Gospodarze na dzisiejszy rewanż. Drużyna Ipswich w swojej lidze strzela bardzo dużo bramek, bo aż 41, goście zaś 35. Moim zdaniem pierwszą bramkę zdobedą Gospodarze gdzie później wyrównają goście i takim spospobem typ powinien wejść. Zachęcam do zagrania, powodzenia.
⛔
100

 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Rangers - Islanders
Typ: Rangers strzela w kazdej tercji? TAK
Kurs: 4.55
Bukmacher: betsson
Analiza:
Jedno z pierwszych spotkan na dzisiejsza nocke z NHL. Pojedynek dywizyjny, obie druzyny z Nowego Jorku. Rangers podejmuja Islanders. Nie sposob nie zagrac na gospodarzy, poniewaz jest to najgoretsza druzyna NHL ostatnich tygodni. Na 14 ostatnich meczów przegrali tylko raz, a 12 z nich konczyli zwyciestwami w regulaminowym czasie gry. Zdecydowana wiekszosc tych meczów to były tez zwyciestwa z handicapem i to nawet czasem dosc sporym. Druzyna na fali. Islanders z kolei faktycznie graja dobrze, mogą dotrzymywac im kroku i tego sie boje, aczkolwiek sa znani z posiadania słabej obrony jak na czołówkę (2.96 na mecz wyjazdowy). Dlatego tez postanowilem zagrac typ w ktorym Rangers strzelaja w kazdej tercji, ale raczej tez bym postawil by to oni wygrali. Powodzenia.
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4.30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Miami Heat
Typ: Chris Bosh over 1.5 celnego rzutu za 3 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Gdy zobaczyłem tą propozycję w typach dotyczących zawodników, bez wahania dałem ten typ na kupon. Bosh po odejściu LeBrona nie gra jako typowy center. Może też zagrać na czwórce, a więc jako silny skrzydłowy. Potrafi rzucać za 3 punkty, co nie raz udowadniał. Podobnie jak w przypadku Cousinsa, Chris także ma dobrą serię w pewnym aspekcie gry i są to właśnie rzuty za 3 punkty. W ostatnich trzech meczach trafił łącznie 7 &quot;trójek&quot;, kolejno 2-krotnie z Clippers i Trail Blazers oraz 3-krotnie w starciu z Nets. Dwie &quot;trójki są w zasięgu dwukrotnego zdobywcy pierścieni.
⛔100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: ????, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors wygra więcej niż dziesięcioma punktami
Kurs: 2.01
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Cześć.
Zapraszam na nocne spotkanie, gdzie Utah Jazz podejmie świetnie spisujących się liderów Konferencji Zachodniej - Golden State Warriors, którzy są przez wielu uważani jako najlepsi w całej lidze.
Goście grają wspaniale. Ogólnie ostatnie sześć spotkań zakończyło się zwycięstwem GSW ze średnią przewagi aż 22,16 pkt!.
Prawdą jest, że podopieczni Steve&#39;a Kerr&#39;a (GSW) nie radzą sobie najlepiej na wyjeździe ostatnie dwa spotkania przegrywając ze średniakami, ale ostatni mecz został rozegrany dawno - w drugi dzień świąt, a od tego czasu wiele się w tej drużynie pozmieniało.
Gospodarze (UJ) u siebie nie grają najlepiej. Przegrali trzy z pięciu ostatnich spotkań, ostatnie w mikołaja (6 grudnia) z Indiana Pacers różnicą czterech punktów.
Head to Head drużyn, które spotkają się dziś w nocy nie bardzo jest wart głębszej analizy, bo mecze te rozgrywane były zbyt dawno. Jedynie ostatnie spotkanie rozegrane dwudziestego drugiego listopada można uznać jako kolejny punkt zaczepienia idący w stronę overu bo wtedy Golden State Warriors wygrało różnicą trzynastu punktów.
Polecam zagrać, ale nie jest to dla mnie &#39;pewniak&#39;. Wyceniam go na 80 %
Pozdrawiam.
✅ 101
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom