>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 13. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Djokovic N. - Federer R.
Typ:
Djokovic N.
Kurs:
1.81
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Jak dla mnie ten turniej typersko już się skończył. Do finału doszło dwóch największych faworytów (oprócz tego całego Murraya) i zrobili to sądząc po wynikach bez jakiegoś większego problemu.

Przed turniejem typowałem zwycięstwo Djokovica i po cichu też na to liczę. Chociaż z drugiej strony nie ukrywam faktu, że fajnie by było jakby Roger Federer wygrał ten tytuł (jednak w bukmacherce nie ma miejsca na jakiekolwiek sentymenty do zawodników czy klubów) , bo za to co robi w tym wieku od kilku sezonów ten następny szlem należy mu się jak przysłowiowa psu buda. Więc jestem w finale trochę rozdarty emocjonalnie, ale to i dobrze bo obojętnie kto wygra będę zadowolony.

O półfinałach tak szczerze to nie ma co pisać, bo ich po prostu nie było. Cilic 3 gemy, a Wawrinka całe 8. To co było wcześniej na tym turnieju nie ma najmniejszego sensu wspominać. Djokovic i Federer wciągnęli swoich przeciwników nosem, Roger nie stracił nawet jednego seta.

Na papierze szykuje się &quot;zacięta 5 setówka&quot;, ale jak będzie? Trudno to przewidzieć. Wystarczy przypomnieć sobie Wimbledon z przed kilku miesięcy. Roger kapitalna forma, tylko jeden stracony set w całym turnieju, &quot;masakracja&quot; w półfinale z Murrayem, serwis na genialnym wysokim poziomie. Przychodzi czas na wielki finał i co się okazuje? Federer tak naprawdę cudem wygrywa tylko jednego seta po tie-breaku do 10 gdzie wyciągnął kilka kosmicznych piłek. Ten mecz równie dobrze mógł się wtedy skończyć wynikiem 3:0 dla Djokovica i nikt by temu nie zaprzeczył, że ten wynik jest w jakimkolwiek stopniu niesprawiedliwy.

Federer w finale nie zagra tak jak &quot;w pół zdrowy&quot; Cilic, a Djokovic nie będzie popełniał aż tylu błędów co Wawrinka który gubił precyzję uderzeń z powodu nadmiernego wkładu siły w swoje zagrania.

O finale mogę jedynie napisać jedno: &quot;Niech wygra lepszy!&quot;.

Wynik jaki grałbym w ciemno to jednak 3:1 dla Serba.
Obrazek do tego posta, kobiecy finał WTA US Open.
✅ 81
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Data: 13.09.2015. godz. 21:00
Spotkanie: Marsylia-Bastia
Typ: MARSYLIA WYGRA DOKŁADNIE 1 GOLEM
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Marsylii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Bastii, dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która w chwili obecnej zajmuję dopiero 15 pozycję w tabeli ekstraklasy Francuskiej, goście zajmuja miejsce 6 i mają az 4 punkty wiecej na swoim koncie. Goście mają zdecydowany problem z grą na wyjazdach co pokazywali w poprzednich kolejkach zdobywając tam tylko 1 punkt po remisie z Lorient, gospodarze na inaugurację tego sezonu co prawda przegrali ale potem wygrali az 6:0 z zespołem Troyes i udowodnili że na swoim stadionie są w stanie urządzić sobie mocne strzelanie , w tej kolejce myślę że znów zdobędą 3 punkty,ale na wiele bramek raczej bym tutaj nie liczył , ekipa Bastii bowiem na problem ze zdobywanie bramek na wyjazdach . tutaj również historia przemawia za zwycięstwem zespołu gospodarzy , bowiem w 11 rozegranych spotkaniach pomiędzy tymi dwoma zespołami właśnie na tym stadionie ekipa z Marsylii wygrała 9 razy i tylko 2 razy padł wynik remisowy, jutro typowałbym na wynik 1:0 może 2:0 , myślę że goscie nie pokuszą się aby tutaj chociażby raz pokonać bramkarza swoich rywali.
⛔ 100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 2.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

To chyba jasne Wielkie Derby Śląska nie ma innej opcji niż wielki mecz najbardziej utytułowanych polskich klubów. Faworytem tego spotkania - wielkim są moim zdaniem Niebiescy. Trochę o seriach Górnik nie wygrał ligowego spotkania od 17.05.2015 z Pogonią, jest to seria już 12 meczów w lidze. Na wyjeździe jest to seria 12 meczów bez zwycięstwa ostatnie zwycięstwo w lutym z Łęczną 0-1. W tym sezonie Górnik bez zwycięstwa, gra słabo, co mecz traci chociaż jedną bramkę. Póki co tylko 2 punkciki i ciężko o optymizm w obozie Zabrzan. Niebiescy u siebie ostatnio dwa zwycięstwa z Niecieczą i Piastem przedzielony remisem z Bielskiem oraz pucharowy z Wisłą również wygrany. Przegrali tylko na otwarcie sezonu z Łęczną. U siebie Chorzowianie grają o wiele lepiej u siebie niż na wyjazdach ostatnio mecz w Lubinie wręcz fatalny i duże błędy bramkarza Putnocky&#39;ego. Obie drużyny bardzo mobilizują się na derby. Wypowiedzi: Nie możemy dopuścić do sytuacji, żeby Górnik tutaj wygrał - zaznacza Mariusz Stępiński. - Gramy o prestiż dla kibiców i nie bierzemy nawet pod uwagę porażki w Chorzowie - odpowiada Korzym. W meczu nie zagrają Ruch - Gigołajev (czerwona kartka), Efir, Helik (kontuzje). Górnik - Sadzawicki i Magiera (kontuzje). Dzień przed meczem mobilizacje piłkarzom Niebieskich sprawili kibice głośno śpiewając, odpalając race jasno i wyraźnie żądając zwycięstwa w derbach. Jak dla mnie jutro wygrają gospodarze czyli Ruch dla odważnych inny typ zwycięstwo Ruchu/obie strzelą kurs 4,75 Wielkie Derby Śląska dla Ruchu!

Przewidywane składy:
Ruch: Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Koj, Szyndrowski - Mazek, Surma, Urbańczyk, Lipski, Zieńczuk - Stępiński.
Górnik: Janukiewicz (Kasprzik) - Słodowy, Danch, Szeweluchin, Kosznik - Gergel, Sobolewski, Grendel, Janota, Madej - Korzym.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Francuska Ligue 1
Spotkanie: Marsylia - Bastia
Godzina: 21.00
Typ: Marsylia powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,62
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Marsylia w tym sezonie gra bardzo dziwnie. Po dwóch porażkach w pierwszych kolejkach przyszło zwycięstwo 6-0 nad Troyes i kiedy wydawało się, że piłkarze Olympique wrócili na odpowiednie tory, to nadszedł mecz i porażka ze średnim Guingamp. Bastia natomiast troszkę lepiej rozpoczęła sezon, a mianowicie w pierwszych trzech kolejkach 7 punktów, by w ostatniej kolejce ulec w delegacji St. Etienne. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki, to Marsylia lepiej trafić nie mogła by znów się przełamać, gdyż Bastia ostatni raz wygrała z Marsylczykami w 2004 roku, a w meczach u siebie Olympique od 99 roku tylko dwa razy remisował z Bastią, a resztę spotkań wygrywał. Z ciekawostek, to na 11 ostatnich spotkań u siebie z Bastią aż 9 razy kryli over 1,5 bramek. Mój typ na dzisiaj 2-0 lub 3-0. Pozdrawiam
✅ 62
 
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna -
Polska,

Godzina:
18:00
Spotkanie:
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Typ:
under 2,5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Przed nami ciekawie zapowiadające się wydarzenie na krajowym podwórku, a mianowicie w niedzielę hitem 8. kolejki Ekstraklasy będą ,,Wielkie Derby Śląska&quot;. Chyba nie trzeba nikomu mówić jak ważny będzie to mecz dla kibiców i piłkarzy obu drużyn. Jedni i drudzy wiedzą że Ci którzy wygrają będą rozdawać karty na Śląsku przynajmniej do najbliższych derbów. Ale tak jak jedni i drudzy wiedzą że muszą wygrać, to jeszcze bardziej rozumieją że przede wszystkim nie mogą tego meczu przegrać. Jak wiemy zabrzanie zanotowali fatalny start i w 7 rozegranych kolejkach zdobyli zaledwie 2 pkt. Natomiast chorzowianie choć zanotowali o wiele lepszy start w lidze i wydają się faworytem wiedzą jaka jest waga tego meczu i na pewno nie chcieliby żeby to na ich stadionie Górnik przełamał swoją niemoc, przerywając złą passę. W Zabrzu z kolei dobrze wiedzą że jeśli tego dokonają to kibice zapomną o wszystkim co złego było do tej pory. Dlatego choć statystyki wskazują że w ostatnim czasie większość ,,Wielkich Derbów Śląska&quot; kończyło się wynikami powyżej 2 bramek, ja pokuszę się o typ na poniżej 2,5 gola w meczu. Biorąc pod uwagę to jak ważny dla kibiców jest to mecz i to w jakim miejscu obecnie są oba kluby, wiele przemawia za tym że jutro przede wszystkim Górnik może skupić się na defensywie, a Ruch choć będzie prowadził grę może obawiać się jakichś groźniejszych kontr i także zagra zachowawczo. Na pewno jedni i drudzy przede wszystkim nie będą chcieli stracić by ewentualnie przegrać to ważne spotkanie. Dlatego jeżeli komuś już się uda strzelić to bardziej będzie zależało mu na utrzymaniu wyniku, niż kolejnych próbach i ewentualnym sparzeniu się na kontrataku przeciwnika. Powodzenia!
✅ 80
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Wcześniej kolega opisał mecze Ruchu i Górnika, Górnik wystartował bardzo słabo w tym sezonie, tamtego sezonu nie ma co brać pod uwagę, bo w dodatkowych kolejkach po prostu Górnik już miał to co chciał. Ale zauważam zawsze jedną rzecz, jak Ruchowi nie idzie w lidze i przychodzi mecz z Górnikiem to przeważnie wygrywają i odwrotnie, jak Górnikowi słabo idzie to jak przychodzi mecz derbowy z Ruchem to wygrywa Górnik. No i stąd mój typ na to spotkanie, Ruch teraz lepiej wszedł w sezon, Górnik słabo, więc przełamanie może nastąpić właśnie w tym meczu, dlatego typuje czystą 2. A tak kibicowsko jest takie powiedzenie....DOBRY DZIEŃ NA PRZEŁAMANIE, TRZEBA SPRAWIĆ SMRODKOM LANIE, powodzenia......3 pkt jada do Zabrza ;)
⛔ 100
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia
Godzina: 2;00
Spotkanie: Palmeiras-Figueirense
Typ: over 3.5
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza: I znow wyszukalem ciekawy typ o wysokim kursie. Mowa o meczu Brazylijskiej Serie A pomiedzy Palmeiras i Figueirense . Druzyna z Palmeiras na wlasnym stadionie radzi sobie wrecz wysmienicie. na ostatnie 10 spotkan zwyciezyli 8 krotnie raz remisujac i raz przegrywajac uzyskujac bilans bramkowy 25:10! W ostatnim meczu u Sb zagrali szalony mecz z liderem z Corinthians strzelajac im az 3 bramki ale tracac jednoczesnie tyle samo ( na 3;3 w koncowce meczu). A wiec u Sb sa szalenie grozni i ta ich bardzo ofensywna gra sprawia ze tez nie unikaja bledow w defensywie przez co np te 3 bramki stracone z Corinthians. A teraz przejdzmy do druzyny Figueirense. Nie zbyt dobrze radza sobie na wyjazdach , zaledwie 1 zwyciestwo w ostatnich 5 spotkaniach , w ostatnim tracac nawet 5 bramek , ale w przeciagu tych 5 spotkan zawsze strzelali przynajmniej 1 bramke, stad tez moj typ na ten over. Licze za i zarowno Palmeiras jak i Figueirense zagraja zabojczo skutecznie! Powodzenia!
⛔ 100
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata
Godzina: 11.40
Spotkanie: Rosja - Iran
Typ: Iran
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs na Irańczyków moim zdaniem zdecydowanie zawyżony co postanowiłem wykorzystać. Na początek trochę statystyk: w ostatnich 5 meczach Iran aż 4 razy triumfował nad ekipą &quot;Sbornej&quot;, w tym ostatni raz tuż przed rozpoczęciem Pucharu Świata. Rosja nie jest w najlepszej formie do tego kilka kontuzji spowodowało iż dziś gram przeciwko nim. Duże wrażenie zrobiła na mnie dzisiejsza gra Irańczyków przeciwko aktualnym mistrzom świata czyli Polakom. szczególnie 2 pierwsze sety w których wychodziło im wszystko.
do tej pory pory Rosjanie w Pucharze przegrali tylko z nami, natomiast Iran z nami oraz Argentyną. Myślę iż warto zagrać
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zadziwili mnie buki na ten ogromny kurs na przyjezdnych . Piast gra rewelacyjny sezon i wygrywa z prawie każdym . Ma aż 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Legią i jestem pewny , że powiększy to przewagę po tym meczu . Pogoń razem z Wisłą jak na razie nie przegrali meczu ale nie sądze aby dali rady świetnie grającemu Piastowi . Pogoń w ostatnich kolejkach remisy z Wisła i Korona zaś Piast pokonał Górnika Łęczna, LEcha i Legie wiec widać ze gra świetnie i to oni są faworytem moim zdaniem . W h2h obydwu druzyn bywalo roznie i naprzemiennie wygrywali jedni a raz drudzy ale dla mnie typ na zwyciestwo Piasta jest bardzo pewny i ja chetnie na to stawiam . Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US Open 2015 -Finał
Godzina: 22:00
Spotkanie: Djokovic Novak - Federer Roger
Typ: 1 handicap -1.5 gemów
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Będzie to bardzo obszerna analiza albo lanie wody jak to niektórzy nazywają lecz w tym meczu liczy się dosłownie wszystko. Zacznę od bezpośrednich pojedynków łącznie z kreczami oraz walkowerami. Panowie grali ze sobą aż 42 razy i panuje remis 21:21. Sporo tych meczy było bardzo dawno temu ponieważ niektóre występy sięgają lat 2006-2007. Nie będę się skupiał na latach 2006-2014 tylko na bieżącym roku. W obecnym sezonie finaliści grali ze sobą 5 razy i 3:2 prowadzi Djokovic. Novak wgrywał w finale Indian Wells 6:3, 6:7, 6:2, w finale Rzymu 6:4, 6:3 oraz w finale Wimbledonu 7:6, 6:7, 6:4, 6:3. Federer natomiast wygrał w finale Dubaju 6:3, 7:5 oraz w Cincinnati 7:6, 6:3. No i bądź człowieku mądry kto tutaj wygra?
Djokovic w tym turnieju wygrywał tylko raz i miało to miejsce w 2011 roku lecz zaliczył dodatkowo 4 finały i ten będzie 5. W poprzednim roku przegrał w półfinale, z finalistą Nishikori w czterech setach. Federer w tamtym roku również zatrzymał się na półfinale gdzie przegrał z późniejszym triumfatorem-Cilicem 6:3, 6:4, 6:4. Szwajcar wygrywał tutaj aż 5 razy i zaliczył jeszcze jeden finał, lecz tą niesamowitą serię miał w latach 2004-2008. Djokovic w tym roku ma bilans 64/6 w tym na clayu 16/1, na hardzie 39/4 oraz na trawie 8/1. Federer natomiast 51/7 w tym 13/4 na mączce 27/2 na twardych kortach i 11/1 na trawie.
Novak w tym turnieju stracił 58 gemów (2 sety), a Roger 52 gemów i zero setów. Serb stracił swoje podanie 8 razy a Szwajcar tylko 3 razy. Novak wygrywa 64% piłek po swoim drugim podaniu a Roger 61%. Aby nie pisać ciągle Novak albo Roger będę pisał D-R. Liczba asów serwisowych D:45, F:68. Wygrywane piłki po drugim serwisie F: 82%, D:78%. Teraz będzie bardzo ciekawa statystyka ponieważ Federer prowadzi w turnieju jeśli chodzi o punkty z returnu po pierwszym serwisie i zdobył 115 punktów a Djoko 100,a returny z drugiego podania to Djoko jest na pierwszym miejscu bo ma 142 punkty a Roger 106. Kolejna statystyka...wygrywające piłki D: 182, F: 236, niewymuszone błędy D: 124, F: 102, przebiegnięty dystans D: 41146.6 M, F: 26417.55 M. Ogólnie w tych cyferkach i liczbach jest bardzo podobnie lecz rzuca się fakt i nie trzeba do tego tych wszystkich wyliczeń aby wiedzieć, że Federer tutaj przeszedł koncertowo, bez straty seta i zdemolował rywali niezależnie od klasy przeciwnika.
Myślałem, że po raz pierwszy urwie seta Rogerowi, Isner i były do tego okazje lecz nie udało się Amerykanowi. Z Gasquetem przed meczem Szwajcar H2H miał 14:2 i rozjechał Francuza totalnie bez litości 6:3, 6:3, 6:1. No i w półfinale Wawrinka....tutaj widzowie doznali kolejnego szoku ponieważ Stan miał być tym który się sprzeciwi wielkiemu mistrzowi lecz Fedex rozgromił i jego 6:4, 6:3, 6:1. Swoją drogą jak dodamy turniej w Cincinnati to arcymistrz tenisa ma 11 meczów z rzędu bez straty seta. Bez wątpienia on przeżywa kolejną młodość i chyba ta jest najbliższa do czasów kiedy przez dziesiątki tygodni był rakietą numer 1 globu. Te wyniki bardzo szokują i wielu niedowiarkom zamknęły mordy i mnie również ponieważ ja w niego za bardzo nie wierzyłem. Co może go więc zgubić? To,że nie miał tutaj naprawdę godnego przeciwnika, który był w odpowiedniej formie.
Gasquet, Isner czy Kolba? Tutaj nawet nie ma się co produkować nie ta liga. Większość typerów widziało niespodziankę albo jakąś walkę w meczu z Wawrinką który turniej zaczął miernie bo męczył się z Ramosem-Vinolasem, z Chungiem czy z Youngiem. Wielkim zaskoczeniem było to, że Wawrinka wygrał z Andersonem 6:4, 6:4, 6:0 w super stylu co wielu z nas zmyliło stawiając na młodszego ze Szwajcarów. Lecz Kevin nie miał totalnie sił po meczu z Paniczem i tak to się skończyło. Także hurra optymizm był nadmierny po meczu z Andersonem. Djokovic na dobrą sprawę dobrego rywala miał tylko na papierze, Cilica-obrońcę tytułu z poprzedniego roku. Lecz Serb pokonał Chorwata z palcem gdzieś 6:0, 6:1, 6:2 jak później okazało się, że Marin grał z urazem stawu skokowego jakiego nabawił się z Tsongą i nie mógł grać na normalnym poziomie. Jedak mimo wszystko jak człowiek popatrzy się na drabinkę turniejową to Federer miał groźniejszych przeciwników a poradził sobie koncertowo,a Novak stracił seta z Lopezem czy Bautistą Agutem.
To jest trochę zakręcone, lecz prawdziwe. Jednak jak i drugi mają ogromną chrapkę an ten tytuł. Federer ze względu na swój wiek (34 lata) może już nigdy nie dojść do finału wielkiego szlema mimo, że trzyma się bardzo dobrze. Moim zdaniem tutaj ma większe szanse niż na Wimbledonie w tym roku gdzie przegrał. A z drugiej strony Djokovic który stracił już niespodziewanie w tym roku tytuł French Open na rzecz Wawrinki i jest również bardzo głodny tego sukcesu bo tylko raz tutaj wygrał a tyle razy był w finale. Podczas Wimbledonu 2014 wypowiedziałem te słowa:
Król Federer! Według mnie on już nie wygra nigdy!!! żadnego wielkoszlemowego tytułu
i trzymam się tego aż do dzisiaj. Federer nie wygrał Wimbledonu 2014, 2015 i teraz moim zdaniem też nie wygra. Nie piszę tego ponieważ nie chcę zmienić swojego zdania z 2014 roku lecz tutaj widzę zwycięstwo Novaka. To brzmi bardzo komicznie i kolokwialnie ale Federer miał tutaj za łatwo i to może go zgubić. Były momenty jak Wawrinka grał z nim agresywnie i Roger się gubił.
I na koniec cytat Serba &quot; To bez wątpienia jest osiągnięcie. Czy przegram, czy wygram w finale to i tak będzie wspaniały rok. Najlepszy od 2011. Przyjechałem tutaj z marzeniem i misją. Awansować do finału i walczyć o trofeum. Jestem w tym miejscu i to już jest wspaniały rezultat. Chcę jednak w niedzielę trzymać puchar za zwycięstwo w rękach&quot;.
Oraz słowa Federera: &quot;&quot;Novak ma niesamowity sezon. Jest bardzo regularny, radzi sobie bardzo dobrze na różnych nawierzchniach. Jest też mocny psychicznie. Wszystkie nasze tegoroczne spotkania były dobre i wyrównane. To będzie duże wyzwanie, ale jestem na nie gotowy&quot;.
Dla wielu ten typ jest loterią lecz dla mnie jest to wygrana młodszego z nich po super kursie.
✅ 97
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER - SINGIEL: Barranquilla (Kolumbia), ziemna - Półfinał
Godzina: 00:00
Spotkanie: Borna Coric vs Juan Ignacio Londero
Typ: Juan Ignacio Londero win
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
To co szukamy niespodzianki.....
Coric jest najlepszym graczem na papierku w tym turnieju, jeśli weźmiemy pod uwagę pretendentów którzy zostali w tym nam w grze można śmiało powiedzieć że, triumf ma w kieszeni...
Pierwszy mecz Coric wygrał z łatwością, stracił zaledwie 2g.
Ale jego przeciwnik nawet nie tyle co w tym spotkaniu ale od dłuższego czasu nic nie pokazuję (katastrofa) warto wspomnieć że, Leite zajmuję 516 miejsce w rankingu ATP.
W drugiej rundzie grał pojedynek trwający prawie 2,5h , był w dużych kłopotach a kto je mu sprawił nie kto inny jak Gomez 514 rakieta ( w 1 secie był tie break w drugim Coric triumfował 7:5 ) nie mniej jednak, jego gra jest daleka od satysfakcjonującej!
Co do jego trzeciego spotkania, warto zacząc od tego że, Gonzalez spędził cały sezon na turniejach takich jak te.
Niedawno wrócił do pierwszej 100, jest dość doświadczonym graczem i podszedł do tego spotkania z szacunkiem do swojego rywala.
Pokazał to szczególnie w 1 secie ogrywając Borne 6:0.
Wydawać by się mogło iż, to już koniec Corica!
Grał strasznie defensywny tenis, ale wziął się w garść i wygrał 2 seta.
Niestety Gonzalez był już na tyle zmęczony i łapał skurcze że, skreczował.
A 3 set był w jego rękach.
Londero spotkał się w ostatnim meczu z Danielem.
To była równa walka, w której obaj mieli momentami problem z serwisem.
Londero miał przewagę 5-3 w pierwszym secie i 30-15 przy swoim serwisie jednak doszło do tie breaku.
Argentyńczyk z łatwością go wygrał...
2 set to już trochę gorsza gra Londero, co prawda miał swoje szanse ale został złamany.
Trzeci set to wygrana Londero co prawda po tie breaku, ale popełniał mniej błędów od rywala a w kluczowych momentach pokazywał się z dobrej str.
Coric spędził ponad cztery i pół godziny na korcie w dwóch ostatnich meczach.
Nie jestem pewien czy warunki pogodowe mu sprzyjają, nawet jeśli załóżmy gra pod wieczór kiedy temperatura jest niższa to jednak wilgotność nie powinna mu sprzyjać (taka ciekawostka).
Nie sądzę aby Coric przez tak ogromny okres czasu grał na swoim równym poziomie zresztą udowodnił już że, nie jest z nim dobrze.
Chorwat zużył trochę sił, do tego pod uwagę można wziąśc jego obecną predyspozycję...
Więc granie go po takim kursie mija się z celem.
Jest to pierwszy półfinał Londero w tym sezonie, będzie mocno zmobilizowany!!
Myślę że, stać go na zwycięstwo, warto podkreślić jego dobre predyspozycję w grze na dzisiejszej nawierzchni.
Widzę value.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - BRAZYLIA: Serie A

S. E. Palmeiras - Figueirense Florianópolis
Estádio do Pacaembu, godz. 02:00
S. E. Palmeiras HA -1.5 @2.30 Bet365

Gospodarze obecnie zajmują miejsce mniej więcej w środku tabeli, no i nadal walczą o pozycję premiującą grą w Copa Libertadores - tracą zaledwie na ten moment 3 punkty. U siebie grają świetnie, jak prawie każda brazylijska drużyna w rozgrywkach ligowych. Na własnym stadionie rozegrali do tej pory 12 meczy, w których zdobyli 24 punkty, po 7 zwycięstwach oraz 3 remisach. Zgromadzili na swoim koncie 25 strzelonych bramek, co daje trochę ponad 2 na mecz, natomiast stracili ich jak na razie 10 (myślę, że dzisiaj nie pogorszą tego bilansu tylko właśnie polepszą i średnia straconych będzie jeszcze lepsza). Czas na parę słów na temat gości dzisiejszego spotkania - w tabeli brazylijskiej Serie A zajmują obecnie miejsce dzielące strefę spadkową z bezpiecznymi pozycjami. W meczach wyjazdowych nie świecą co widać po ich wynikach - 12 meczy, z czego 2 wygrane, 2 remisy oraz 8 porażek, a jakby było tego mało to nawet nie mają zbyt dużo strzelonych bramek, bo tylko 10, natomiast aż 23 stracone. Na stadionie Palmeiras w tamtym roku przegrali 1:0. Myślę, że dzisiaj gospodarzy stać na wysoką wygraną - wynik 2:0 lub nawet 3:0 jest realny, a na pewno bardzo realna jest wygrana z HA -1.5. Jaki będzie wynik przekonamy się po ostatnim gwizdu sędziego i pewnie większość dopiero jak się obudzi rano (w tym ja ???? ).​
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekwador Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Independiente del Valle - River Plate
Typ: X/1
Kurs: 4.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 10 kolejki ekwadorskiej ekstraklasy. Zmierzą się Independiente del Valle z River Plate Ecuador (nie mylić z tym argentyńskim, nawet jak to inna liga). Gospodarze to czołowy zespół tej ligi - ostatnio zajmowali 2 i 3 miejsce. Praktycznie u siebie nie tracili bramek (ok 0.5 na mecz) sezon temu. Aktualnie jednak idzie im troche słabiej. 3 pozycja, u siebie 2 z 4 meczów wygrane, bilans 5:4. Jeśli chodzi o remisy do przerwy to 5 z 9 czyli ponad 50% szans. Goście w 2014 grali jeszcze 2 lidze. Aktualnie zdobyli tylko 3 pkty mniej niż gospodarze, ale juz na wyjazdach są bardo słabi. 4 mecze, 1 bramka strzelona ,6 straconych. Remisy do przerwy? Tak samo jak Independiente - 5. Te zespoly graly ze soba 2 mecze. Oba wygrane 1 bramką przez gospodarzy (2:1 i 3:2). W jednym meczu gol padł w 44 minucie, w drugim było 1:1 do przerwy.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks
Godzina: 5:00
Spotkanie: Floyd Mayweather Jr. - Andre Berto
Typ: walka potrwa poniżej 6,5 rund
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Andre Berto to nie jest zawodnik, który zasługuje na tak wielką szansę. Jest to zdecydowanie najsłabszy przeciwnik Floyda Mayweathera od wielu lat. Bokser ten przegrał trzy ze swoich sześciu ostatnich walk, a rywale jacyś wielcy nie byli. Andre Berto lubi wojny ringowe, nierzadko posyła rywali na deski, ale sam też kilka razy leżał. Jest to więc idealny rywal dla Floyda, by wreszcie wygrał przed czasem, bo dawno tego nie uczynił. Przewaga w umiejętnościach jest kolosalna na korzyść Mayweathera, powinien bez problemu trafiać swojego przeciwnika. Floyd Mayweather ciosu mocnego nie ma, ale jeśli kilka razy czysto trafi, a powinien trafić, to powinien go położyć. Andre Berto ma swoją życiową szansę, drugiej niemal na pewno już nie dostanie. Na punkty nie ma po prostu żadnych szans, jedyna jego szansa to jakiś cios życia w początkowej fazie walki. Berto powinien postawić wszystko na jedną kartę i od pierwszego gongu agresywnie ruszyć na Floyda. Floyd walczy defensywnie, ale skontrować potrafi. Według mnie to będzie dość krótka walka.
⛔ 100
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Bundesliga
Godzina 15:30
- TSG Hoffenheim : Werder Brema
- rzut karny w meczu / tak
- kurs 3.70 / Betsson

Dziś zaglądam na Wirsol Rhein-Neckar-Arena gdzie Hoffenheim gościć będzie piłkarzy Werderu , wczorajsze mecze w Bundeslidze pokazały że po przerwie na reprezentację piłkarze wyszli głodni gry i mieliśmy parę ładnych i ciekawych spotkań a dwa obfitowały w sporo bramek , mam tu na myśli mecz Eintrachtu z Koln 6:2 i Hannoveru z Dortmundem 2:4 , wspominam o tych meczach bo tu na Wirsol Rhein-Neckar-Arena także liczę na sporo bramek , co prawda obie ekipy jeżeli chodzi o zdobycz bramkową to jak na razie nie imponują bo po stronie Hoffenheim 2:4 natomiast goście 3:5 , gospodarze słynęli w poprzednich sezonach z tego że mecze z ich udziałem obfitowały w bramki a zaglądając do ich spotkań z Werderem to tu naliczymy sporo takich spotkań gdzie worek z bramkami był pełny , choćby np. ich pojedynek z sezonu 2013/14 gdzie padł wynik 4:4 ale to nie jedyny rodzynek taki wynik bo było też 1:4 , 2:2 czy nawet 5:4 tak więc liczę że obie ekipy po przerwie poprawią swoją skuteczność i zobaczymy sporo goli a ja dodatkowo liczę w tym meczu na rzut karny , dlaczego ? a no we wspomnianym wyżej szalonym meczu i wyniku 4:4 były aż 3 rzuty karne a ogólnie to w tej parze dosyć sporo tych 11 dlatego też liczę że i dziś sędzia pokaże na 11 metr boiska ( nie wiem kto będzie sędzią ) !
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Sunderland - Tottenham
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Tottenham
Analiza:
W niedzielne popołudnie na Stadium of Light dojdzie do pojedynku drużyn, które zapewne chciałby jak najszybciej zapomnieć o początku rozgrywek w Premier League. Zarówno Sunderland jak i Tottenham nie mają jeszcze na koncie zwycięstw w nowym sezonie ligowym (Sunderland 1 remis i 3 porażki, Tottenham 3 remisy i porażka). I o ile sytuacja Sunderlandu nie jest czymś niezwykły, w poprzednich sezonach mogliśmy się przyzwyczaić, że jest to ekipa, która balansuje na krawędzi utrzymania, o tyle sytuacja Tottenhamu jest dość zaskakująca. Koguty przecież to drużyna z dużymi aspiracjami, ba wciąż po cichu liczy się, że aktualna drużyna będzie wstanie wywalczyć miejsce w pierwszej czwórce i powróci do rozgrywek Ligi Mistrzów.
Ja w tym meczu proponuje zagrać wysoki over 3.5 goli. Sunderland to drużyna, której meczach jak na razie pada najwięcej goli - średnio 4 gole na mecz! Oprócz tego, że Sunderland nawet nieźle prezentuje się w ofensywie (6 goli zdobytych) to kuleje przy tym gra defensywna. Do tej pory Sunderland stracił już 10 goli. Tottenham natomiast jest na zupełnie drugim biegunie, mało strzelają i mało tracą bramek - średnia bramek w meczach Kogutów to 1.8 gola na mecz. Co ciekawe mają jednak jeden mecz zakończony over 3.5 goli w tym sezonie, tj. mecz z Stoke i remis 2:2. Warto przy tym dodać, że w 2 ostatnich sezonach mecze między Sunderlandem i Tottenhamem obfitowały w emocje i bramki. W sezonie 2013/14 Tottenham wygrał oba mecze 2:1 na wyjeździe oraz 5:1 na WHL, w ubiegłym sezonie natomiast na Stadium of Light padł remis 2:2, natomiast na WHL znów górą były Koguty, które wygrały 2:1. Jak więc widzimy w ostatnich dwóch sezonach sporo bramek padało i liczę, że dziś będzie podobnie, bo jak wspomniałem Sunderland na początku sezonu gra dość widowiskową piłkę (sporo strzela goli i jeszcze więcej ich traci).
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to obie ekipy zagrają w niemal najsilniejszych składach. U gospodarzy nie zobaczymy jednie Matthewsa, natomiast w drużynie przyjezdnych nie zagra Eriksen, awizowany do gry natomiast jest Heung-Min Son, którego Tottenham pozyskał w końcówce okienka transferowego za 30 mln. euro z Bayeru Leverkusen. Myślę, że wzmocni to siłę ofensywną Tottenhamu i nie tylko Sunderland będzie dziś grać ofensywną piłkę, wszak to Tottenham jest faworytem i to od nich dziś oczekuje się zdobycia 3 oczek.
Nieregulaminowy buk ???? ⛔ 100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej DEL - 16.30
Spotkanie: Schwenninger - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Wild Wings kolejny przykład debilizmu mieli fajna pakę i w tym roku skutecznie by powalczyli o play-offy to postanowili rozmontować zespół i skleić na nowo...odeszło kilkunastu w tym praktycznie cały trzon drużyny według mnie na minus wyszli i po raz kolejny czeka ich lądowanie na dnie. Wolfsburg na spokojnie podszedł i powiedziałbym że to kosmetyczne zmiany co zdecydowanie pomoże tej ekipie w tym sezonie bo mają fajna zgraną paczkę. W pierwszej kolejce Schwenninger przegrał na wyjezdzie 1:0 z Mannheim natomiast Wolfsburg ograł 2:0 Dusseldorf. W zeszłym sezonie Grizzly wygrali 3 z 4 spotkań przeciwko Wild w tym dwa wyjazdowe. Wings potrzebuje czasu po za tym i tak mają dużo słabsza kadrę aniżeli Grizzly.
✅ 130
 
J 5

jasiek12

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - PHL
Godzina: 18:00
Spotkanie : Tatryski Podhale Nowy Targ-GKS Tychy
Typ : 1
Kurs : 4.12
Bukmacher : STS
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy brązowym medalistą poprzedniego sezonu Podhale Nowy Targ a obecnym mistrzem Polski GKS Tychy.Górale bardzo dobrze rozpoczęły sezon wygrywając 8:0 z Sosnowcem oraz po bardzo zaciętym meczu na wyjeździe z druzyną z Torunia 1:4
Tychy natomiast na inauguracje sezonu rozgromili Cracovie Kraków w grze o Super Puchar Polski az 6:1 natomiast w lidze już nie jest aż tak kolorowo.Przegrany mecz w Oświęcimiu az 6:2 oraz skromna wygrana u siebie z druzyną z Jastrzębia 3:0.Tyszanie grali również mecz z debiutantem w PHL SMS U20 lecz tego meczu nie biorę pod uwage gdyż grali oni z chłopakami w wieku 17-18 lat (wynik 19:1 ...)
Będzie to bardzo wyrównane spotkanie lecz moim zdaniem Podhale wygra ten mecz i zgarnie kolejne 3 pkt.Tyszanie mają teraz na głowie występ w Pucharze Kontynentalnym i to jest myśle ich głowny cel.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bgn 5

bgn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: x2
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365



Piast zainaugurował sezon w najlepszy z możliwych sposobów. Pozycja lidera po siedmiu seriach spotkań z pokaźną przewagą nad drugim zespołem chyba nikomu w Gliwicach się nie śniła jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek. Co więcej, piątkowy remis warszawskiej Legii, przy ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie zespołu z Górnego Śląska pozwoli mu &quot;uciec&quot; w tabeli na dziewięć punktów, co byłoby czymś wręcz nieprawdopodobnym biorąc pod uwagę potencjał zarówno finansowy, jak i osobowy innych zespołów grających w rodzimej Ekstraklasie. Po drugiej stronie w dzisiejszym spotkaniu stanie zespół dotychczas niepokonany - szczecińska Pogoń. O ile fakt pięciu kolejnych spotkań bez porażki budzi respekt, to gdy dodamy, że wśród tych wyników są aż cztery remisy zaciera to nie co pozytywny odbiór zespołu trenera Michniewicza. Piast przegrał raz, w Chorzowie. Oprócz tej porażki odnotował dwa wyjazdowe zwycięstwa z silną Cracovią oraz borykającym się z problemami Mistrzem Polski - Lechem Poznań. Z kolei Pogoń w meczach u siebie dotychczas trzykrotnie zremisowała, kolejno ze Śląskiem, Górnikiem Łęczna i Wisłą Kraków. Pewnego zwycięstwa podopiecznych trenera Latala w dzisiejszym meczu nie byłbym taki pewien. Pogoń grać w piłkę potrafi i na pewno będzie chciała dzisiejszym meczem przełamać się przed własną publicznością. Do składu wraca Fojut, więc defensywa zostanie bez wątpienia wzmocniona. Niepewny jest jednak występ Adam Frąszczaka. Po stronie Piasta nie ma żadnych osłabień. Kurs wystawiony przez bet365 jest najwyższym na rynku bowiem konkurencja wycenia zdarzenia &quot;remis bądź zwycięstwo Piasta&quot; o ponad 10% niżej. Dla mnie jest on godny uwagi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom