>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.08.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
M 8

micha3lny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie
Godzina: 02:00
Spotkanie: Joinville - Cruzeiro
Typ: X
Kurs: 3
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś spotykają się dwie drużyny z dolnej połowy tabeli. Joinville zajmuje przedostatnie miejsce a między drużynami w tabeli są jeszcze 4 drużyny. W tym sezonie obu drużynom strzelanie bramek przychodzi z wielkim trudem. Cruzeiro od 5 meczy na wyjeździe nie strzeliła ani jednej bramki. Lażda z nich strzela poniżej jednej bramki na mecz w tym sezonie. Forma obu drużyn z ostatnich 5 meczy jest bardzo zbliżona:
Joinville: r-w-p-r-p
Cruzeiro: w-r-p-r-w
Mimo że Cruzeiro radzi sobie trochę lepiej w lidze do gra na wyjeździe i liczę że Joinville wymęczy dziś remis.
Zła data ⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Norwegia NM Puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandefjord - Stabaek
Typ: 2
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:

Elo wszystkim...

Dzisiaj za bardzo z piłki nie ma co grać, ale znalazłem mecz w pucharze Norwegii.
Jest to ćwierćfinał więc żadnego odpuszczania nie będzie... druga sprawa jest taka że z tego co widze to drużyna Stabaek podchodzi do każdego meczu pucharowego w pełni zaangażowanaco pokazują wyniki 1/8 wygrana 5:1 z Strommen i 1/16 wygrana 1:3 z Senja. Z kolei drużyna Sandefjord przeciska się po szczeblach pucharowej drabinki pokonując w 1/8 Honefoss 3:2 oraz wcześniej w 1/16 po zaciętym meczu Kongsvinger 3:3 i wygrana w karnych.
Co do możliwości kadrowych obydwu drużyn... no to dzieli ich przepaść... można spojrzeć na tabele ligową i bedzię wiadomo o czym mówię Stabaek drugie miejsce (11z 5r 3p) a Sandefjord czerwona latarnia ligi ostatnia pozycja (3zw 3r 13p)
Jak dla mnie nie ma innej możliwości jak dzisiejsza wygrana drużyny Stabaek i podejrzewam że litości dla drużyny Sandefjord nie będzie....
- dla bardziej odważnych handi -1.5 po kursie 3.10 na bet365
pozdrawiam i życze duuzych wygranych ????
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: Ilość goli w meczu: 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kontynuuję analizy i obstawianie na ilość goli w meczu. Póki co skuteczność 75% w TD oraz 80% prywatnie w zakładach, choć wczoraj szczęście nie dopisało. Skupmy się jednak na analizie. Standardowo porównajmy w jak często taki przedział bramek się zdarza w meczach tych drużyn. I tu ciekawostka, skuteczność takiej ilośći bramek wynosi w przypadku tych drużyn aż 100%, już mówię dlaczego. Mecze polskich drużyn można nieco łatwiej w tym momencie wytypować gdyż już na dobre weszliśmy w sezon.
Wszystkie 4 spotkania Ruchu w sezonie:
vs Górnik Łęczna 0:2
vs Piast Gliwice 2:0
vs Korona 2:1
vs Podbeskiedzie 1:1
Spotkania Wisły:
vs Górnik Zabrze 1:1
vs Cracovia 1:1
vs Lech 2:0
vs Legia 1:1
Jak widać wszystkie spotkania &quot;o coś&quot; obu drużyn w sezonie 15/16 kończyły się 2-3 bramkami w meczu. Puchary co prawda rządzą się swoimi prawami. Trener Ruchu W.Fornalik już zapowiedział, że sprawdzi kilku graczy rezerwowych, ze strony Gości takich zapowiedzi nie mamy ale na pewno trener Moskal da kilku graczom odpocząć. Nie sądzę jednak by były to duże zmiany w składzie, liczę na 3-4 zmiany w każdej z drużyn na ten mecz. Odnośnie taktyki na mecz, obaj trenerzy należą do grupy trenerów ustawiających drużynę &quot;z głową&quot;. Reprezentacja Polski za czasów obecnego trenera Ruchu też grała mało wyraziście, ani defensywnie, ani ofensywnie - Ruch gra podobnie. Wisła gra natomiast ofensywnie tylko pierwszą część meczu. Osobiście trochę obawiam się wyniku przełamującego tendencję 2-3 bramek w meczu, lecz głowa mówi żeby zaryzykować. Wyraźnego faworyta brak lecz osobiście stawiam na wynik 2:1 dla Wisły.
✅ 100
 
K 2

k1926o

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - TS Podbeskidzie
Typ: Miedź
Kurs: 2,76
Bukmacher: Bet365

Witam,
Jako że od jakiegoś czasu odnoszę niewielkie sukcesy w bukmacherce, i wiele razy korzystałem z tego forum w celu potwierdzenia swoich analiz, stwierdziłem że również będę dzielił się swoimi typami. Mam nadzieję że choć trochę pomogą w trafnym typowaniu.
W dniu dzisiejszym wziąłem pod lupę spotkanie w ramach Pucharu Polski, pomiędzy Miedzią Legnica, a Podbeskidziem.
Gospodarze tego spotkania to drużyna składająca się w dużej mierze z doświadczonych zawodników ekstraklasowych, piłkarzy takich jak Gancarczyk, Garguła, Łobodziński, Stasiak, Ślusarski czy Telichowski nie trzeba nikomu przedstawiać. W pierwszych meczach ligowych widać było brak zgrania, a głupio stracone gole były tylko tego potwierdzeniem. trafnie ktoś stwierdził iż &quot;Miedź Legnica jest jak Lechia Gdańsk&quot;. Lechia Gdańsk w dniu wczorajszym pewnie wygrała swe spotkanie i od tego spotkania z pewnością będzie im dużo łatwiej. Według mnie podobne przełamanie może nastąpić również i w Miedzi Legnica. Wygrana z ekstraklasową drużyną na pewno podniesie morale drużyny i pozwoli uwierzyć w swoje siły.
Zawodnicy Podbeskidzia natomiast nie rozpoczęli najlepiej zmagań ekstraklasowych dwie porażki z Legią i Cracovią oraz remisy z Ruchem i Zagłębiem to nie jest szczyt marzeń dla tej drużyny, w przyszłości czeka ich arcytrudne spotkanie z Pogonią Szczecin która zanotowała do tej pory 3 remisy i wygraną, mając dużo bardziej wymagających rywali ligowych. Uważam, iż Podbeskidzie w pewnym stopniu odpuści puchar, a w dniu dzisiejszym do gry zostaną wysłani zawodnicy nie koniecznie odgrywający pierwsze skrzypce w rozgrywkach ligowych. Podbeskidzie skupi się na ekstraklasie i walce o utrzymaniu, gra na dwóch frontach to dla nich za dużo.
Typy na to spotkanie:
Miedź @ 2,75
Miedź DNB @ 1,9
Miedź lub remis @ 1,5
Proszę o wyrozumiałość z uwagi na moją pierwszą analizę.;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
larkspur 348K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia , Proximus League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lierse - Cercle Brugge
Typ: Lierse lub remis
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poprzednim sezenie obydwie drużyny grały jeszcze w belgijskiej Jupiler League , teraz spotykają się w drugiej kolejce ligowego zaplecza, czyli Proximus League. W pierwszej kolejce obydwa zespoły zremisowały swoje mecze po 1:1., Lierse grało z z VV Coxyde, natomiast Cercle Brugge z Dessel.
Lierse dysponuje w swoim składzie bardzo młodymi zawodnikami, powyżej 23 lat mają jedynie bramkarz Goris oraz obrońca Habarugira. Drużyna Lierse przegrała baraż o utrzymanie z Eupen zaledwie o jeden punkt. Zadecydowała niespodziewana porażka z Lommel w ostatniej kolejce. W meczach sparingowych przed sezonem piłkarze Lierse, grali w kratkę, ale dość skutecznie, ponieważ zdobywali bramkę niemal w każdym meczu. Udało im się wygrać min. z Anderlechtem 1:0.
Odnosnie Cercle Brugge mieli dużo szczęścia w inauguracyjnym meczu, udało im się wyrównać dopiero w 94 minucie.
Cercle Brugge spotykało się pod koniec ubiegłego sezonu z Lierse, aż czterokrotnie i tylko jeden raz udało im się wygrać. Zresztą Lierse wygrało aż 6 z 7 ostatnich pojedynków z piłkarzami z Bruggi.
Zagram bezpieczna opcje jednak w kierunku gospodarzy z Lierse.
zwrot
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, CHALLENGER - SINGIEL
Godzina: 12:30
Spotkanie: Nikola Mektić - Andreas Haider-Maurer
Typ: Nikola Mektić win
Kurs: 5,93
Bukmacher: Pinnacle Sports

Zamierzam zaatakować wygraną Nikola, młodego Chorwata.
Jego ulubioną nawierzchnią jest clay, dobrze sobie tam poczyna.
Ostatnio wygrana z Arguello, Chorwat pokazał próbkę swoich umiejętności.
Jednym z czynników dla których gram ten typ jest właśnie nawierzchnia o której wcześniej wspomniałem, powinna zaowocować w trakcie pojedynku.
Austryjak zajmuję 59 miejsce w rankingu, gdybyśmy mieli się tym sugerować bez problemu poradził by sobie z Chorwatem obecnie 382 rakieta.
Austryjak co prawda jest starszym o 2 lata zawodnikiem ale czy to będzie mieć znaczenie w przebiegu pojedynku??
Na pewno, pokaże próbkę swoich umiejętności które szlifował z tenisistami chociażby z pierwszej 50.
Ale nie widzę u niego progresu, gra w kratkę...
Ostatni jego mecz mógł się podobać ale rywal nie wymagający Kamke który na chwilę obecną gra straszną kupę.
Myślę że kondycyjnie także lepszy jest Chorwat, myślę że nie będzie to jednostronny pojedynek tak jak chcą to przedstawić buki.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa - Mistrzostwa Świata U23 Kobiety
Godzina: 15:30
Spotkanie: Brazylia - Egipt
Typ: 1-szy set łączna liczba punktów poniżej 39.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betsson
Analiza:
2 kolejka grupowa - Brazylijki w pierwszym meczu ograły Kolumbijki 3:0 (-15,15,18) a Egipcjanki uległy Turczynkom 0:3 (-10,17,13). Wydaje mi się,że Kolumbijki to lepszy zespół od Egipcjanek więc w pierwszym secie Egipcjanki nie ugrają 15 punktów.
✅ 72
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - POLSKA: Puchar Polski: 1/16-finału

Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Stadion Ruchu Chorzów, godz. 20:00
Wisła Kraków HA [email protected] Bet365

Dzisiaj będziemy świadkami wg mnie bardzo ciekawego meczu w PP. Moim faworytem w tym spotkaniu są zawodnicy trenera Moskala, który także zapowiada, że nie będzie odpuszczania w tym meczu i jego zespół jedzie po awans. Wisła dość dobrze wyglądała w meczu z Legią, albo Legia trochę gorzej - faktem jest, że wywieźli niezły wynik z Warszawy na szczeblu ligowym i dzisiaj są na pewno dobre morale przed tym meczem również wyjazdowym. Ruch po falstarcie z Łęczną na własnym boisku zaczął osiągać niezłe wyniki w lidze. Ostatnie pięć starć pomiędzy tymi klubami na Stadionie Ruchu Chorzów to dwie wygrane Wisły, w tym ostatnie spotkanie w grudniu 2014, dwa remisy, oraz jedno zwycięstwo Ruchu, jednak było to na początku 2012 roku. Dzisiaj zaufam Białej Gwieździe, tym bardziej, że kolejna przeszkoda w PP to mecz w Poznaniu. Ruch w lidze zagra wyjazd z Jagiellonią, natomiast Wisła u siebie z Lechią, czyli dwa ciężkie mecze.
Drabinka Pucharu Polski 15/16. Źródło: laczynaspilka.pl
⛔ 100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Norwegia - OBOS-ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bryne - Strommen
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj mamy spotkanie, w którym kurs na over 2,5 wynosi 1,47, ale my stawiamy nieco wyżej - over 3,5.
Oba zespoły zajmują miejsca w środkowej części tabeli, z tym że Strommen ma trzy oczka więcej od Bryne.
Bryne w ostatnich jedenastu meczach zawsze strzelała bramki, Strommen z kolei może się pochwalić serią czterech meczy na wyjeździe ze strzeloną bramką.
Głównym argumentem przez który stawiam w tym meczu over 3,5 są bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami. Było pięć takich meczów z Bryne jako gospodarzem i w każdym mieliśmy okazje oglądać dużą liczbę goli (dwa mecze z trzema bramkami, jeden z czterema oraz dwa z pięcioma).
Bryne będzie chciało zmazać ostatni przegrany mecz, zaś Strommen odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu. To wszystko zwiastuje nam wiele bramek i obym miał rację.
⛔ 100
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radinski Aljaz - Vanni Luca
Typ: 1
Kurs: 5,53
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Aljaz Radinski, kto to jest? Wiem tylko tyle, że jest to zawodowy tenisista słoweński, który dwa miesiące temu skończył 20 lat. Czyli jest to zawodnik anonimowy, jak dotąd, chociaż ostatnie dwa zwycięstwa nie mogły przejść bez echa. Młody Słoweniec pokonał dużo wyżej notowanych, najpierw Moriyę a wczoraj Eysserica. Tym razem rywal jeszcze wyżej notowany, 141 w rankingu Włoch Luca Vanni. Pamiętam Vanniego z bardzo dobrego początku sezonu na cegle gdzie w lutym dotarł aż do finału turnieju w Sao Paulo. Uległ po zaciętym meczu Pablo Cuevasovi. Piszę o tym dlatego, że clay to jest chyba właśnie ulubiona nawierzchnia Vanniego. A Radinski, no cóż, o nim nic nie wiemy. Na razie najlepszy wynik notuje tutaj na hardzie w Portoroz więc można powiedzieć, że lubi twardą nawierzchnię, ale czas pokaże gdzie będzie najlepszy. Wiadomo, że Vanni jest faworytem, wystarczy spojrzeć na ranking. Ale jak już wielokrotnie pisałem statystyki i rankingi nie grają. Grają dwaj tenisiści. Być może zważywszy na ogranie i doświadczenie, umiejętności Vanniego można cenić bardziej. Jednak ja lubię stawiać na młokosów. Niepokornych młodych zawodników wdzierających się niespodziewanie do światowego tenisa. Tacy młodzi wychodzą na kort i grają bez kompleksów swój najlepszy tenis. Taka szansa dzisiaj przed Aljazem Radinskim. Jest on na pewno dużo bardziej zmotywowany i nakręcony na jak najlepszy wynik tutaj. Serwować potrafi, co można wywnioskować po wynikach jego dwóch poprzednich meczów. Myślę, że serwowanie będzie tutaj kluczem do zwycięstwa. Tak często się dzieje na nawierzchniach twardych, że gdy serwis siedzi i się go trzyma to prędzej czy później pojawią się jakieś &quot;brejkpointy&quot;, złamie się rywala i wygrywa się mecz. Każda zwycięska piłka młodego Słoweńca będzie tutaj nagradzana ogromnymi brawami, co dodatkowo może pomóc Radinskiemu w odniesieniu zwycięstwa.
Typy dnia sierpień 2015: 1/3 +114
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna , Puchar Polski
Godzina 20:00
Spotkanie - Ruch : Wisła
Typ - Ruch wygra / obie strzelą
Kurs - 7.00
Buk - Unibet
Ja mam trochę inne zdanie na temat tego meczu i wydaje mi się że to Niebiescy przejdą do następnej rundy ale wiadomo to są tylko przypuszczenia a rzeczywistość pokaże jak będzie , w ostatniej kolejce ligowej Ruch podejmował Podbeskidzie i powiem szczerze gra Niebieskich wołała o pomstę do nieba , brak jakiegokolwiek zaangażowania w mecz a gesty rozłożonych rąk Marka Zieńczuka oznajmiające że nie ma komu podać piłki mówiły wszystko na temat tego spotkania , dziś jednak liczę na większe zaangażowanie bo wiadomo puchary mają swoje prawa , co do Wisły to powiem że ich gra a może bardziej zaangażowanie w mecz wygląda trochę lepiej ale w końcu też nie jest to coś wyjątkowego , w meczach pomiędzy nimi przeważnie jest ciekawie a patrząc jak obie spotykały się w meczach o puchar Polski to odrobinę lepiej ta statystyka wygląda dla Chorzowian i tak na 9 meczy w PP bilans 5-0-4 i br. 13:9 na ich korzyść a ostatni raz miało to miejsce w 2012 roku kiedy to obie ekipy spotkały się w półfinale tych rozgrywek i tak tu w Chorzowie padł wynik 3:1 ( trenerem także był Waldek F ) , w rewanżu na Wiśle także 3:1 ale na korzyść Wisły , dogrywka także nie wyłoniła zwycięzce i rzuty karne a te wygrał Ruch tak więc liczę że i dziś Niebiescy wzniosą się na wyżyny swoich możliwości a Waldek odpowiednio ustawi drużynę i to Niebiescy przejdą dalej !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cornet - Radwańska A.
Typ: Cornet
Kurs: 3.48
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam po przerwie wakacyjnej czas zacząć typy. Dzisiaj zaczynam od ryzykownego typu jednak kursy moim zdaniem przesadzone. Bilans bezpośrednich meczów 5-2 dla Agnieszki. W tym sezonie dwa mecze na początku bilans 1-1. Oglądałem mecz Cornet z Suarez - Navarro świetna gra Francuzki przypomina Alize z najlepszych lat 11 miejsce w rankingu w 2009. Natomiast Agnieszka powoli łapie formę. W Stanford porażka po zaciętej walce z Kerber. Cornet gra momentami świetny tenis ostre uderzenia z głebi kortu dobrze porusza się po korcie. Słabością był serwis jednak tutaj pierwsze podanie 67% z Suarez Navarro oraz 63% z Cibulkową jednak 13 podwójnych z Suarez oraz 5 z Cibulkową. Agnieszka ma lepsze statystyki jednak problem Agnieszki to głowa bardzo rzadko wygrywa mecze długie na styku po prostu zaczyna się marudzenie i dyskusje. według mnie ciekawy mecz szanse dla Cornet około 40% dlatego gram na niespodziankę.
⛔ 100
 
B 6

barcafun

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 19:00
Spotkanie: kerber-halep
Typ: halep
Kurs: 1,93
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, ide wczorajszym tropem i stawiam na simone, tak jak wczoraj pisałem to gra na kortach twardych dla simony to sama przyjemność i specjalność na 27 przegrała tylko 2 mecze w tym roku na hardzie, wczoraj bez problemu pokonała jankovic znajdująca sie ostatnio w dobrej formie, kerber w tym roku na twardej nawierzchni do turnieju w stanford spisywała sie słabo przegrała 8 spotkań, w stanach nie było wielkich rywalek tylko śmieszna isia i pliskova. Kurs niezły i ja tu widzę jedną zwyciężczyni choć spacerek to na pewno nie będzie.
Pisz na moje gg jak chcesz podzielić się typami, coś może razem ułożymy. 50124310
✅ 93
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ernests Gulbis - Donald Young
Typ: Gulbis -1,5 seta
Kurs: 3,10
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Ostatnie 3 mecze w turnieju (2 turniejowe + 1 kwalifikacyjny) Ernests wygrał w trzech setach. Skąd więc teraz typ na dwusetową wygraną Łotysza? Oczywiście, zachęca do tego znakomity kurs. Gulbis grał fatalnie od półfinału French Open w zeszłym roku, ale ten turniej wygląda na przełomowy. Rola, Mahut, Thiem i Rosol to gracze albo nieźli, albo w niezłej formie, wszyscy zostali już przez Gulbisa tutaj pokonani. Teraz pora na Younga, niezbyt wysokiego, ale bardzo agresywnie i dynamicznie grającego Amerykanina. Young ma fajną serię, pokonał w ostatnich spotkaniach w Montrealu Rama, Kudlę i wczoraj Tomasa Berdycha. Imponujące rezultaty, Donald jest absolutnie w formie, ale nie ma takich umiejętności, ani doświadczenia w ważnych spotkaniach jak Łotysz. O Gulbisie już pisałem przy okazji meczu z Mahutem, wielkie umiejętności, może rywalizować z najlepszymi, co wielokrotnie udowadniał, ale brak mu stabilności, solidności, nie można na nim polegać. Na pewno ma lepszy serwis od Donalda i może nim lekko niszczyć rywala. Śmiało można powiedzieć, że walka tutaj będzie toczyć się o to, który zawodnik narzuci rywalowi swój styl gry. Większy repertuar zagrań, umiejętności techniczne, siła uderzenia - to wszystko przemawia na korzyść Gulbisa. Young świetnie porusza się po korcie, gra niezły rotowany serwis i przede wszystkim bardzo agresywnie idzie do przodu, ale uważam, że gdy Gulbis będzie grać swój tenis, atuty Younga będą niewystarczające, by pokonać kolejnego z rzędu świetnego zawodnika.
✅ 210
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria - Super League
Godzina: 19.45
Spotkanie: Vaduz - Grasshoppers
Typ: Grasshoppers
Kurs: 1.95
Bukmacher: PinnacleSports
W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Vaduz a Grasshoppers Zurich, faworytem bez dwóch zdań jest ekipa z Zurichu, która aktualnie jest vice liderem ligi szwajcarskiej, a Vaduz jest jak na razie ostatni.
Vaduz w tym sezonie nie zachwycają, na inaugurację przegrana z Basel 2:0 na wyjeździe, remis 2:2 u siebie z Zurich, porażka na wyjeździe z Lugano 1:0, remis u siebie 1:1 z FC Sion. Na pewno potrzebują punktów piłkarze Vaduz, ale w meczu z Grasshoppers&#39;em nie mogą na nie liczyć, ponieważ piłkarze z Zuricha jak na razie grają bardzo fajny futbol, na 4 kolejki wygrali 3 razy, raz schodzili z boiska pokonani, po bardzo ciekawym spotkaniu z Basel, gdzie przegrali u siebie 2:3. W pozostałych spotkaniach wygrywali u siebie z Lugano aż 6:1, w derbach Zuricha z FC Zurich 2:3 na wyjeździe oraz z Thun 3:5 na wyjeździe. Moim skromnym zdaniem tak dobre wyniki są zasługą jednego dobrego transferu, a więc Kim Kallstrom, który świetnie operuje w środku boiska, potrafi czytać grę oraz ma świetnie ułożoną stopę i to jest według mnie klucz do dobrej gry Grasshoppers w tym sezonie.
Powodzenia! ????

⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;Piłka nożna
Godzina;20;00
Spotkanie;Ruch-Wisła
Typ;2
Kurs;2.20
Bukmacher;Bet365
Analiza;Wisła powinna poradzić sobie z Ruchem niezależnie od składu bo jest po prostu zespołem lepszym i nie myślcie że popadłem w optymizm po meczu z Legią. Staram sie byc po prostu obiektywny i liczę że szanujecie mój punkt widzenia tego meczu. Wisła grala w lidze do tej pory w derbach z Cracovią która jak dobrze wiemy jest w miarę poukładana w tym sezonie,grali z wspomniana Legią która jest jak zwykle mocna (choć jako kibic Lecha mam nadzieję że w końcu sie zatną :p ) a także z Gornikiem w 1 kolejce gdzie miom zdaniem zaliczyli wpadkę tym remisem,no i oczywiście zwycięstwo nad Lechem który cieniuje jednak według mnie daje to dość dobry obraz Wisły. Ruch natomiast ostatnio zaliczył remis z Podbeskidziem (według mnie zasłużony bo nie byli lepsi) a także porazkę z Łęczną na własnym obiekcie jednak to również była 1 kolejka i falstart Chorzowian,potem przyszły dwa wygrane mecze z Koroną i Piastem w których Ruch nie był strona dominująca. Wiem że puchar nie bardzo łączy się z liga a wręcz jest traktowany przez niektóre kluby jak niepotrzebny dodatek (Wisła raczej do nich nie należy)jednak wyniki z ligi tez mogą być jakimś odnośnikiem... Dziś wiadomo będą zmiany w składzie mimo że trenerzy zapowiadaja walke o zwycięstwo. Powiem szczerze że nie orientuję się jakie zmiany i na jakich pozycjach zrobią trenerzy ,po prostu wierzę że Wisła poważnie traktuje te rozgrywki i wygra zespół lepszy którym według mnie jest Wisła. powodzenia wszystkim
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - TS Podbeskidzie
Typ: Miedź
Kurs: 1,91
Bukmacher: ComeOn
Dość popularny dziś mecz bo jestem już trzecią osobą go typującą. Obie ekipy mają swoje problemy. Górale są dla mnie kandydatem do spadku w tym sezonie. Miedz nasprowadzała głośnych nazwisk i liczy na awans ale byłbym sceptyczny co do takiej polityki. Ten mecz jest dobra okazją na pozytywny impuls dla obu teamów. Minimalnym faworytem wydają się być goście ale ich defensywa jest po prostu słaba a akurat u legniczan ma kto strzelać. BTS wydaje się być zatem dobrą opcją.
Błędny typ ⛔ 100
 
B 8

bukmacher06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - TS Podbeskidzie
Typ: Typ:2
Kurs: 2.50 bet365
O meczu praktycznie wszystko napisali poprzednicy. Z większością tez mogę się zgodzić ale nie z tą odnośnie zwycięzcy dzisiejszego pojedynku. Bo typuję skromną wygraną gości z Bielska. Meczu z Zagłębiem nie oglądałem, z Legią kompletna kompromitacja, ale już w spotkaniu z Cracovią i ostatnio z Ruchem, Górale prezentowali się lepiej. Myślę, że dzisiaj uda się przełamać. Nie prawdą jest też, że prezesowi Podbeskidzia marzy się pierwsza 8, jemu marzą się puchary, a najkrótsza droga do nich prowadzi przez rozgrywki Pucharu Polski i dlatego do tego meczu goście podejdą jak najbardziej poważnie.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Rumunia
Spotkanie: Dynamo B. - Voluntari
Godz: 20:00
Typ: 1
Kurs: 1,6
buk: bet365
Analiza:
Na zakończenie 6 kolejki w 1 lidze rumuńskiej zmierzą się ze sobą ekipy Dynamo Bukareszt i Fc Voluntari. Faworytem u bukmacherów są gospodarze i uważam, że jeśli padnie inne rozstrzygnięcie niż wygrana Dynama, to będzie to spora niespodzianka. Drużyna z Bukaresztu zajmuje obecnie 6 lokatę, ale jeśli dzisiaj zwycięży to będzie samodzielnym liderem. W tym sezonie Dynamo zanotowało 3 wyjazdowe remisy, w tym ostatnio ze Steauą (0-0), ale przeplatało je 2 wygranymi na własnym stadionie. Spodziewam się, że dzisiaj również nie zawiodą swoich kibiców, grając przeciwko beniaminkowi. Zespół Voluntari nie zanotował do tej pory ligowego zwycięstwa. Co prawda udało mu się zgromadzić 4 oczka, osiągając remisy, za wyjątkiem porażki w delegacji z CRF Cluj i to pozwoliło na uplasowanie się na 11 miejscu w tabeli. Myślę jednak, że dzisiaj nie dadzą rady osiągnąć remis i ponownie nie przywiozą z boiska rywala żadnej zdobyczy punktowej. Dynamo oprócz doświadczenia z pewnością dysponuje zdecydowanie większym potencjałem piłkarskim. W przeciwieństwie do Voluntari, którego celem jest utrzymanie się w lidze, gospodarze walczą o europejskie puchary i chcąc to osiągnąć takie mecze muszą wygrywać.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Norwegia, OBOS ligaen
Godzina: 19.00
Spotkanie: Fredrikstad-Sogndal
Typ: 1 polowa Songdal
Kurs: 2,67
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
14 w tabeli Fredrikstad podejmuje lidera tabeli Songdal.
Bilans gospodarzy 4-7-7, bilans przyjezdnych 11-5-2.
Bezpieczniej postawić na 2 po kursie 2.05, ale ja wolę zaryzykować i typować, że już po pierwszej połowie Songdal będzie prowadziło, a to dlatego: Songdal na 10 ostatnich spotkań na wyjeździe w 7 strzelali w pierwszej połowie: z Ranheim (dwie), z Brann (dwie),Sandnes (dwie), Bryne (dwie),Ham Kam (jedna), Nest Sotra (jedna), Lysekloster(trzy).
Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom