>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.08.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 13. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 00:30
Spotkanie: Coritiba - Palmeiras
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
18 kolejka rozgrywek pierwszej ligi brazylijskiej. Coritiba podejmuje Palmeiras. Gospodarze są na ten moment najsłabszą drużyną ligi. W poprzednim sezonie utrzymali się 9 pktami przewagi nad Vitorią, w tym widać są jednym z kandydatów do spadku oprócz beniaminków. W 17 meczach wygrali tylko 2 razy, mają słabe bilanse bramkowe - 10:22. Jedyna szansa chyba w remisie, poniewaz ostatnio notują ich całkiem sporo z czego aż 3x 0:0. Palmeiras z kolei zdobylo 28 pktow, zajmuja 7 pozycje w tabeli, maja 3 atak w lidze, drugą obronę, a na wyjazdach wygrali 3 z 8 meczów - jest to tylko jedno mniej zwyciestwo od lidera. Ostatnio przegrali 2 mecze z rzędu (0:1, 1:2) ale wczesniej mieli passe 8 meczow bez porazki - 7 zwyciestw i 1 remis. Goscie sa bardziej klasowa druzyna i jakby mialo to byc choc 1:0 to mysle ze moga zwyciestwo ugrac.
⛔ 100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Piłka nożna / Brazylia, Série A
Godzina: 00:30
Coritiba FC X Palmeiras
Palmeiras (DNB) @ 1.74
Bukmacher: Unibet
Długo zastanawiałem się i wnikliwie analizowałem ten mecz, aż w końcu zdecydowałem się zagrać na gości ze zwrotem w przypadku remisu. Palmeiras przed sezonem jako cel minimum ustanowiło sobie, aby się dostać do Copa Libertadores. Póki co ten plan jest cały czas w zasięgu piłkarzy z Rio de Janeiro.
Palmeiras dwoma porażkami z Atletico i Cruzeiro przerwało passę ośmiu meczów bez przegranej. Muszą się jak najszybciej otrząsnąć, bowiem żaden z przeciwników nie śpi. Póki co najgorzej z formą wygląda Fluminense, ale oni także z czasem powinni powrócić do formy sprzed kilku tygodni.
Początkowo chciałem zagrać czyste zwycięstwo gości, jednak po dogłębnej analizie stwierdziłem, aby ustanowić pewien zapas błędu. Kurytyba to bardzo ciężki teren, gdzie na prawdę trzeba się mocno namęczyć aby wygrać. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w przypadku Palmeiras, gdyż na jedenaście meczy pomiędzy tymi drużynami na Kurytybie ani razu nie wygrało Palmeiras! Czas przełamać tą fatalną passę!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Godzina: 03:30
Spotkanie: Guadalajara-Monarcas
Typ: x/x
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza
:
Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Guadalajara podejmowała będzie przed własną publicznością ekipę Monarcas. Gospodarze w chwili obecnej po 3 rozegranych spotkaniach zajmują ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji , zdobyli bowiem tylko 1 oczko po remisie następnie doznali dwóch porażek. Drużyna gości ma komplet zwycięstw i 9 punktów na swoim koncie bilans bramek 5:0 , goście są niby tutaj faworytem,ale przecież każda passa kiedyś skończyć się musi , mam wrażenie że dla gości skończy się właśnie w tym momencie ponieważ przecież taki zespoł jak Guadalajara nie może przegrać wszystkich spotkań w sezonie, tym bardziej iż po ostatnim rozegranym przez nich spotkaniu widać już lekki progres dzięki któremu moim zdaniem już dniu jutrzejszym dopiszą jakieś punkty do ligowej klasyfikacji, ja spróbuję zagrać tutaj na remis do połowy jak i na koniec spotkania.

⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Europejska Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Estonia - Macedonia
Typ: Estonia - 1,5 seta
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niestety kursy już spadły jak tylko informacja poszła w świat, że drużyna Macedonii nie jest wspierana przez własny związek. Odmówiono im kupienia biletów lotniczych tłumacząc, że są bardzo drogie i przez to muszą jechać autokarem. Z Macedonii do Polski jest ponad 1500 km więc będą się tłuc ponad 20-24h. Wiadomo jak taka podróż wpływa na człowieka.
W decydujących momentach może wyjść zmęczenie, a na dobrze dysponowanych ostatnio Estończyków może to być decydującym czynnikiem. Wprawdzie Macedończycy błysnęli i wygrali 2 razy z Polakami tylko, że my graliśmy rezerwowym składem.
Wydaje mi się, że max co może osiągnąć Macedonia to ugrać jednego seta.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Rogers Cup
Spotkanie : V.Azarenka - P.Kvitova
Godzina 01.00
Typ zw Kvitova
Kurs 2,77
Pinnacle
Spore Value w necie na Kvitova która w tym sezonie zalicza jakby zńizke formy a Azarenka odwrotnie wyraźna zwyżka i stad chyba te kursy ale u kobiet ta forma potrafi przyjść nagle choćby na jeden mecz najlepszy dowód wczorajszy mecz Cibulkovej ze Stephens.
Kvitova odpadła na wimbledonie z Jankovic która wiadomo jest szalona i jak ma dzień potrafi pogonić niemal każda tenisistkę , ja bym to nazwał wypadkiem przy pracy.
H2H kvitova azarenka 4:2 na korzyść Czeszki w tym 1:1 na hardzie , warto rownież dodać ze 4 ostatnie ich mecze wygrała Petra choć nie sugerował bym się tym zbytnio bo ostatni mecz grały w 2011 .Tutaj spotykają się we wczesnej fazie turnieju i szkoda bo któraś się dzisiaj z turniejem pożegna ale moim zdaniem faworytki wyraźnej tutaj nie ma , chyba nawet z minimalnym wskazaniem na Kvitova no i kolejna sprawa 2,77 na Kvitova nie zdążą się często , a Viktoria mimo ze ostatnio zwyżka formy do dawnej dyspozycji z przed lat juz raczej nie wróci ja tu widzę VIKTORIE po czeskiej stronie mocy!oczywiscie za spokojna stawkę bo to pojedynek gigantów i wszystko się może zdążyć.
⛔ 100
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna⚽ Szwajcaria: Challenge Leauge
Spotkanie:
Lausanne - Schaffhausen

Godzina: 19:45
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Biorę i próbuje ten typ na przełamanie po fajnym kursie, przed meczem może spaść, 5 kolejka Szwajcarskiej Challenge Leauge, Gospodarze zajmują 3 miejsce z 6 pkt, stracili 8 bramek strzelili 9, jak na razie najwięcej obok Biel, wtedy jak grali ze sobą to był hokejowy wynik 5:4, Jak na razie w tych wszystkich meczach gospodarze zawsze tracili po jednej bramce, ale jak zaczęli przegrywać 0:3 z Biel to potrafili się podnieść i wpakować im 5 bramek i wygrać, więc są walczakami i grają do końca. Swój potencjał mogą pokazać przeciwko gościom którzy zajmują też 6 miejsce tyle że, z bilansem 5:6, ich jedyny mecz wyjazdowy w tym sezonie to porażka 3:0 z aktualnym liderem tabeli Chiasso, nie wiadomo jak teraz zagrają drugi wyjazdowy mecz, ale ich ostatnie bezpośrednie wyjazdowe pojedynki z gospodarzami przemawiają na ich korzyść udało im się wygrać 0:4 i 1:2 i ogólnie między nimi ostatnio zawsze pada powyżej 2 bramek. Tak więc ciężko wytypować kto wygra, ale najważniejsze żeby padły te 3 bramki:cool:.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
LMB Baseball
2:00
:baseball: Meksyk - Aguascalientes
- Meksyk -1,5
@ 1,80 Unibet

W Meksyku roi się mnóstwo talentów, jak nie tylko w moim zaufanym przeze mnie dzisiaj ekipie, jak i w innych drużynach. Biją mnóstwo home-run&#39;s i do tego walczą do końca. Nie jest im straszny żaden wynik, nawet jak w samym początku meczu potrafią przegrywać wysoko. Mówię tu o Meksyku. Bo potrafią i wrócić ze srogiej porażki w meczu, ale i odwrócić karty na swoją korzyść.
Wczoraj Meksyk rozgromił swoich dzisiejszych rywali 18-4. Dzisiaj nie zdziwię się jak będzie tak samo. A dlaczego ? to chyba proste, że Meksyk jak się rozkręca i wykręca takie cyferki, to nie ma mocnych żeby ktoś był lepszy od ich teamu. Dzisiaj idę za ciosem i trzeba wierzyć, że Meksyk ponownie zrobi swoje. Kapitalny mecz wczoraj, a co najlepsze ich trener ma dziś urodziny. Więc? trzeba zrobić prezent trenerowi i zagrać na najwyższych notach i zabić swoich rywali, srogim wynikiem. Bo jak najbardziej ich stać. Są maszynką do robienia home-runs. Od samego początku będą narzucać swój styl i przeciwnicy nie będą mieli co zbierać. Gram już handicapem, gdzie przewaga musi być 2 runów, a ich jak najbardziej na to stać.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Brazylia
Godzina : 02:00
Spotkanie : Santos - Vasco
Typ : Santos
Kurs : 1,44
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Nie widzę tu podstaw, by w jakikolwiek sposób nie stawiać na Santos. Grają ostatnio bardzo dobrze, w mega formie jest Oliveira, który strzela gola za golem, dając Peixe bardzo cenne punkty. Dobrze radzi sobie tez młody Gabriel, który ma na koncie już cztery bramki, swoje robi Geuvanio, asystami sypią Victor Ferraz czy Lucas Lima. Defensywa u siebie gra przyzwoicie, zresztą jak cała drużyna. Dzisiaj parę braków, Alison, Valencia czy Leonardo, którzy raczej na chwilę obecną nie łapią się do pierwszego składu. Ostatnie trzy mecze na Vila Belmiro to pewne zwycięstwa, 3-0 z Figu, 2-0 z Joinville i 3-0 z Kurtybą.
Vasco szaleństwa w tym sezonie nie gra, ogólnie to piach jakich mało. Przedostatnie miejsce w lidze, bez perspektyw na coś więcej aniżeli utrzymanie. Na wyjazdach słabiutko, oprócz nieoczekiwanego zwycięstwa z Flu to biją ich praktycznie wszyscy. Z tyłu słabiutko, z przodu jeszcze gorzej to wygląda. Do tego dzisiaj ze składu wypada dwójka obrońców - Anderson Salles i Luan, którzy o ile są zdrowi to grają w podstawie. Nadal nie gra Nei, także ruchy w tej formacji na to spotkanie mają ograniczone. Z przodu coś tam próbuje Riascos, Dagoberto chyba swoje dobre lata ma już za soba. Ogólnie ich w tym meczu nie widzę.
Gram na Santos, bo wydaje mi się że przy obecnej formie i przy tym co pokazuje Vasco, są w stanie na spokojnie wygrać to spotkanie.
Do dubla jak znalazł ;)
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów Kobiet, Kwalifikacje, grup 7
Spotkanie: Gintra K - Cardiff Met. K
Typ: Gintra K pierwsza połowa
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Godz. 15:30
Analiza:
Na wstępie trzeba zaznaczyć że na boisku nie wiem co te ekipy prezentuje ale jest kilka informacji które skłoniły mnie do pogrania tego typu bo kurs wydaje mi się naprawdę wysoki. Zacznę od Cardiff to w świecie piłkarski anonimowa ekipa o to by było na tyle jeśli chodzi o tym co o nich wiem. Lepiej poznałem ich poziom z pierwszego meczu fazy grupowej z mistrzem Polski Medyk Konin które przegrali 5:0, a patrząc na relację tekstową był to najmniejszy wymiar kary. Do przerwy było już 3:0 a gdyby tylko zawodniczki mistrza Polski zachowali większy spokój i koncentrację pod bramkę to naprawdę mogło by tu być z 8-9 do 0. Po prostu to nie ten poziom. Gintra wyczytałem w relacji tekstowej meczu Medyka że to faworyta do awansu w tej grupie. Wynik pierwszego meczu z Irlandzkim Wexford i przegrana 0:1 to wielka sensacja pierwszej kolejki. Na krajowym podwórku ten zespół dominuje zdecydowanie, w poprzedniej edycji tych rozgrywek doszli do 1/8 finału. Dla mnie wyznacznikiem też jest fakt że w składzie nie mają samych Litwinek ale także trzy reprezentantki WKS w tym dwie atakujące. Są po prostu lepszym zespołem a po takiej wpadce jestem przekonany że ruszą od początku tak jak to zrobiły Polki i dla mnie ten kurs tak patrząc chyba jest pomyłką. Ważne jest też to że były tylko dwa dni na odpoczynek a w przypadku tych słabszych ekip ma to ogromne znaczenie. Może czegoś nie wiem lub w czymś się strasznie mylę ale idąc tym tokiem rozumowania to ten typ wydaje jest naprawdę bardzo pewny.
✅ 105
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP-Doubles , Montreal
Godzina: 01:40
Spotkanie: Nadal R. / Verdasco F. - Herbert P.H. / Mahut N.
Typ: Herbert P.H. / Mahut N.
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Powiem szczerze specjalista od debli ze mnie żaden. Ale wobec takiego meczu nie mogę przejść obojętnie. Nadal i Verdasco to kiepscy debliści. Trzeba to przyznać i jeszcze może na clay&#39;u mogliby powalczyć to na hardzie większych atutów nie mają. Jest to para grająca w debla bardzo rzadko. Wątpie żeby zdołali pokonać dużo lepszą Francuską parę Herbert/Mahut. Francuzi po prostu są lepiej przystosowani do gry na szybkich nawierzchniach. HArd w Kanadzie najszybszy może i nie jest ale zdecydowanie i tak mają dużo większe atuty żabojady. Lepszy serwis gra przy siatce. To wszystko powoduje że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest para Herbert/Mahut. Mecz zaplanowany na okolice 1;50 ze względu na wcześniejsze opady powodzenia wszystkim
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Godzina: 2:00
Spotkanie: Stan Wawrinka - Nick Kyrgios
Typ: Nick Kyrgios wygra 2:0
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Zarówno Nick Kyrgios jak i Stan Wawrinka są zawodnikami dość nieobliczalnymi. Stan Wawrinka jest ekspertem od rozgrywania turniejów wielkoszlemowych. Szwajcar ma już swoje lata i nie ma możliwości, by na każdy turniej być świetnie przygotowanym, więc po prostu wybiera sobie te najważniejsze turnieje i przygotowywuje na nie najlepszą formę. Na pewno będzie mu bardzo zależało na wygraniu US Open, gdyż w swojej kolekcji ma już Australian Open i French Open. Wobec tego nie zdziwię się jeśli dośc ulgowo potraktuje swoje występy przed wielkim szlemem. Nie są rzadkością przegrane Wawrinki w początkowej fazie turnieju i takich wpadek zalicza sporo. W tym sezonie przegrał z Haase, Stakhovskym, Delbonisem, Mannarino. Wszyscy ci gracze są gorsi od Nicka Kyrgiosa. Nick Kyrgios to prawdopodobnie przyszły numer jeden, prędzej czy później powinien to osiągnąć z jego talentem. Momentami jego gra jest bajeczna, bardzo dobrze serwuje. Wiele będzie zależało od tego jaką formę zaprezentuje Wawrinka. Według mnie naprawdę mocno przyłoży się dopiero do US Open, więc widzę szanse dla Kyrgiosa i nie zdziwi mnie tutaj jego wygrana w dwóch setach.
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, ATP Montreal debel
Godzina: 02:50
Spotkanie: F.Fognini/T.Robredo - R.Klaasen/R.Ram
Typ: Fognini/Robredo
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:Analiza:[/B

Witam. Mój typ na dziś dotyczyć będzie tenisa. O 02:50 czasu polskiego w grze deblowej spotkają się pary Fabio Fognini/ Tommy Robredo i Raven Klaasen/ Rajeev Ram. W tym bardzo ciekawym spotkaniu typuje zwycięstwo pary włosko-hiszpańskiej. Faworytami bukmacherów jest jednak para Klaasen/Ram. Nic dziwnego, ponieważ jest to bardzo doświadczona i dobrze grająca para. Potwierdzili to w tym roku, wygrywając deblowy turniej w Halle. Obaj tenisiści to bardzo utytułowani zawodnicy, Ram w swojej karierze zdobył 8 tytułów w deblu, a Klaasen 7. Ostatnio jednak troche słabiej im się wiedzie i od tryumfu w Halle, wygrali tylko raz, a przegrali aż 3 mecze. Z kolei para Fognini/Robredo to całkiem nowa kombinacja. Owszem obaj panowie znani są głównie z gry w singlach, ale w deblach mają również liczne sukcesy. Fognini to nieprzewidywalny tenisista, potrafi zagrać przepiękny tenis, albo przegrać bez walki. Włoch pożegnał się już z turniejem w singlu przegrywając z Monfilsem 0:2. Hiszpan Robredo gra dalej po wczorajszym zwycięstwie z Lopezem 2:1. Jak już wspomniałem obaj tenisiści pochwalić się mogą sukcesami w deblach. Robredo to zwycięzca Pucharu Davisa, Hopmana oraz ATP World Tour (w parze z Nadalem), natomiast Fognini wraz z Simonem Bolellim wygrywali turnieje deblowe w Umagu, Buenos Aires oraz Australian Open. Jestem ciekawy jak spisze się ta nowa deblowa para na turnieju w Montrealu. Nie dziwi mnie kurs, bo jest to ich pierwszy oficjalny mecz. Jestem zdania, że szanse na zwycięstwo pary Fognini i Robredo są duże, dlatego polecam zagranie właśnie na nich. Włoch może skupić się teraz tylko na deblu, więc do tego meczu podejdzie w pełni sił. Robredo z kolei w singlu gra z Murray&#39;em, mecz który został wczoraj przerwany ma odbyć się niby dzisiaj, ale szczerze nie mam pojęcia jak to rozstrzygną. Wracając do tego deblowego starcia, z pewnością będzie to emocjonujący mecz i żadna para nie odpuści. Polecam szczerze i powodzenia!
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
guti_14 2

guti_14

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Serbia - SuperLiga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vojvodina - Partizan
Typ: 2 (zakład bez remisu)
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Na dziś w oczy rzuciło mi się właśnie to spotkanie.Obie drużyny grają z powodzeniem w europejskich pucharach. Vojvodina nieoczekiwanie wyrzuciła z Ligi Europy Sampdorie i skupi się na tym by równie dobrze zagrać dwumecz z Viktoria Pilzno. Z kolei Partizan od fazy grupowej Ligi Mistrzów dzieli dwumecz z BATE Borysów. Walka w pucharach sprawia,że ten mecz oba zespoły mogę się trochę oszczędzać. Trzeba przyznać,że Vojvodina żadnym mocarzem nie jestem, natomiast Partizan - mistrz kraju, który dobrze wszedł w nowy sezon (14 goli w 4 meczach) będzie się stąd wywieźć 3 pkt.Bez dwóch zdań jest zespołem lepszym i wygrywając to spotkanie wskoczy na fotel lidera i w dobrych nastojach pojedzie do Białorusi walczyć o Ligę Mistrzów. Polecam zakład bez remisu po kursie 1.61, dla odważnych czysta dwójka za 2.20. Pozdrawiam
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPuchar Polski
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu
Kurs: 1.91
Buk: bet-at-home
Godz. 20.00
Analiza:
Zapowiada się po raz kolejny bardzo ciekawy mecz w PP . Moim zdaniem faworyta ciężko tutaj wskazać i myśle że moze byc potrzebna dogrywk. Zakład ze obie strzela po takim kursie to dla mnie mega atrakcja i biore go w ciemno. W meczach tych klubów zazwyczaj obie strzelaja i mysle ze dzis bedzie podobnie . W lidze Ruch 4 a Wisła 9 wiec obie druzyny jakis tam poziom trzymaja. Mysle ze kazda z druzyn chce awansowac i bedzie to mecz walki , nie zdziwie sie jak bedzie dogrywka wiec uwazam ze pewniej jest zagrac na to ze obie strzela. Wisła ost zremisowala z Legia zas Ruch z Podbeskidziem ale dla mnie te wyniki nic nie znacza i na polska lige staram sie jak najmniej stawiac bo uwazam ze jest mega bardzo nieprzewidywalna. Dzis stawiam ze obie strzela i zycze powodzenia .
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie
Godzina: 03:00
Spotkanie: Internacional - Fluminense
Typ: Internacional
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po odpadnięciu z Copa Libertadores Inter zagrał już kilka spotkań i najwyższy czas się ogarnąć bo lanie w ostatnim meczu od Gremio 5:0 jest zaskakujące jeśli chodzi o rozmiar porażki. Fluminense przegrało ostatnie dwa wyjazdowe mecze z przeciętniakami - Avai oraz Chapecoense. Goście mają problemy kadrowe bo z różnych powodów do składu nie są awizowani: Fred (Napastnik 13M/5G), Edson (Obrońca 16M/2G), Gerson (Pomocnik 15M), Giovanni (Obrońca 12M), Vinicius (Napastnik 9M/3G), Osvaldo (Napastnik 3M). U gospodarzy nie zagra D&#39;Alessandro (Pomocnik 4M) i Rodrigo (Pomocnik 11M). Mam nadzieje, że trener Interu poukłada dobrze zespół bo personalnie jest wybór dobrych graczy a wyniki ostatnio słabe.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Szwajcaria / Super League /
Godzina 19:45
Sion : Zurich
Typ - Drużyna gości over 1.5 gola
Kurs - 3.10 / Sportingbet
5 kolejka w Szwajcarii rozgrywana na raty i dziś dwa spotkania , ja wybieram pojedynek pomiędzy Sionem a Zurichem , obie jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie po 5 pkt ja jednak pójdę dziś w stronę gości którzy w dwóch meczach wyjazdowych z tego nowego sezonu nie doznali porażki , ostatnio wygrali 2:0 z St Gallen natomiast pierwszy pojedynek zremisowali z Vaduz 2:2 tak więc widać że mecze wyjazdowe dostarczają im pkt , wspomnę jeszcze jeden ich mecz u siebie z Grasshoppers i pomimo porażki 2:3 zaprezentowali się z dobrej strony a bramkę na 2:3 stracili w doliczonym czasie gry , co do gospodarzy to ci akurat rozegrali jeden mecz przed własną publiką wygrywając skromne 1:0 z St. Gallen a bramkę strzelili z rzutu karnego , mecze pomiędzy nimi są dosyć ciekawe i przynoszą sporo goli a zdecydowanie lepszy bilans w tym mają goście z Zurichu 9-15-22 i br. 51:78 na ich korzyść to ogólny bilans natomiast tu na stadionie w Sionie 4-10-8 i br. 29:39 tak więc nic dodać nic ująć a zaglądając jak już wyżej wspomniałem na mecze gości na wyjazdach w tym sezonie liczę że i dziś powinno być dobrze i z dwa gole strzelą !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Montreal 2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gulbis E. - Young D.
Typ: Young D. +1,5 seta
Kurs: 1.43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
H2H 1:0 z 2010 roku podczas turnieju Masters w Cincinnati, wygrał Łotysz 7:6 6:4. Moim zdaniem Young gra teraz swój tenis życia, jest w formie, już rok temu grał dobrze w Waszyngtonie, teraz forma przyszła na turniej w kanadzie. Zaliczone pewnie 4 zwycięstwa w tym jedno bardzo ważne nad Berdychem.
Gulbis w końcu odżył i również gra dobrze na tym turnieju, chociaż warto dodać, że w trzech meczach stracił seta, a z takim Thiemem obronił dwie piłki meczowe. Ja się w tym meczu nie zdziwię jak padną 3 sety, wszystko na to wskazuje. Forma zawodników, są blisko siebie w rankingu, są w podobnym wieku i co by nie mówić. Zagrają prawdopodobnie o ćwierćfinał i walkę z Djokovicem. Gram tylko na seta, bo takim zawodnikom jak Young ciężko zaufać.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Praga 2
Godzina: 14.00
Spotkanie: Carballes Baena R - Bolelli S
Typ: dokładny wynik 2-0 Bolelli S
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszy typ opieram na aktualnej formie Włocha. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że Simone nie potraktuje poważnie tego turnieju, raczej myślałem, że pokaże się w jakimś amerykańskim na kortach twardych. Lecz wybrał Czechy i w pierwszej swojej rundzie rozniósł przeciwnika. Nie widzę dla niego ogólnie rywala w tym turnieju i myślę, że on też nie będzie chciał się zbytnio męczyć trzecimi setami, dlatego dzisiaj stawiam również na gładkie zwycięstwo. Carballes Baena to zawodnik, który umie przez długi czas utrzymać swój serwis, ale to zupełnia inna półka. Ostatni mecz tego zawodnika z kimś dość dobrze rozpoznawalnym w światku tenisa - Albertem Ramosem - zakończył się wynikiem 0/6 ; 4/6. Dość dobry wynik ugrał z Kokkinakisem, ugrywając seta, ale Australijczyk był wtedy już dość zmęczony kwalifikacjami. Dzisiaj nie daję żadnych szans Carballesie Baeni.
✅ 57
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - TS Podbeskidzie
Typ: over2.5
Kurs: 2. 35
Bukmacher: BetclicDla mnie osobiście Miedź Legnica w pierwszej lidze jest klonem Lechii Gdańsk którą widzimy na ekstraklasowych boiskach identycznie jak oni posiadają sporo pieniędzy sprowadzają ciekawe nazwiska ale na boisku nie potrafią wygrywać no i można powiedzieć identycznie słabo weszli w sezon. Miedź po za zwycięstwem w Pucharze Polski z Garbarnia 0:2 w lidze osiągnęła dwa remisy na własnym boisku z Chojniczanka (2-2) oraz Dolcanem (1-1) w obydwóch przypadkach nie potrafili wykorzystać przez spory okres spotkania gry w przewadzę ponieważ pierwszy rywal dostał w 58minucie czerwoną kartkę natomiast zawodnik Dolcanu w 74min. W okienku sporo sie działo w obydwóch ekipach zdecydowanie na plus wychodzą Gospodarze którzy potężnie się wzmocnili jak na zespół występujący w I lidze. W Miedzi odeszło 15 zawodników z poważniejszych tylko M. Szczepański ( 36m/11g/4a) w liczając ubiegłoroczny również Puchar Polski reszta to raczej zrobienie miejsca dla chłopaków którzy mają w tym sezonie walczyć o awans do ekstraklasy mowa o : Marku Gancarczyku, Łukaszu Gargule, Bartku Slusarskim, Błażeju Telichowskim, Michale Stasiaku Rumen Trifonow czy Michale Gołąb. Postawiono na doświadczonych zawodników którzy już z nie jednego pieca chleb jedli.

Trener Miedzi o dzisiejszym spotkaniu : \&quot; Każdy mecz, czy to ligowy czy pucharowy, traktujemy tak samo poważnie i chcemy wygrać, Nie ukrywam, że cały czas się nad tym zastanawiam. Być może dokonamy kilku roszad w wyjściowym składzie. Nie chodzi o to, że jestem z kogoś niezadowolony, tylko biorąc pod uwagę panujące upały oraz czekający nas maraton meczowy (w niedzielę Miedź gra w I lidze derbowy mecz z Chrobrym – przyp. Red. ) musimy rozsądnie gospodarować siłami zawodników. Czy któryś z dwóch najbliższych meczów jest dla mnie ważniejszy? Nie, oba są równie ważne i chcę oba wygrać – dodaje szkoleniowiec. \&quot;

Podbeskidzie również ma problemy w ekstraklasie po czterech kolejkach tylko 2 pkt zdobyte z Zagłębiem (1-1) oraz w poniedziałek w Chorzowie (1-1) a tak porażka u siebie z Cracovia 0:1 przez Kaczmarka który odwalił maniane i zarobił czerwień oraz mocny oklep od Legii W-wa 5:0. Od momentu odejścia trenera Ojrzynskiego zespół wygląda fatalnie nowy szkoleniowiec nie potrafi przemówić do zawodników w sumie nie pomaga w tym prezes który wszędzie wpycha nos i zamiast pomagać przeszkadza o czym jasno do zrozumienia dał poprzedni trener Podbeskidzia. W Bielsku również sporo sie dzieło w okienku odeszło 15 zawodników w tym naprawdę kluczowych których ewidentnie brakuje w tym sezonie mowa o Pavol Stano który już dał Termalice 3pkt, Maciej Iwański, Krzysztof Chrapek, Dariusz Pietrasiak, Piotr Tomasik, Piotrze Malinowskim oraz Bartosz Spiączka. Przyszło również troche chłopaków z ciekawszych nazwisk to bramkarz W. Kaczmarek, B. Jarocha, E. Zubas, J. Kowalaski oraz japończyk Kohei Kato który dobrze zaprezentował sie w ostatnim meczu w Chorzowie.

Być może obydwaj szkoleniowcy potrzebuja czasu by zgrać z sobą drużynie bo troche zmian było z tego co widzimy w obydwóch ekipach. Zastanawiałem się co zagrać w tym spotkaniu przeglądając ofertę wybrałem dwie chyba najciekawsze propozycje awans Gospodarzy oraz over2. 5 bramek. Pewnie zobaczymy kilka zawodników którzy walczą o miejsce od pierwszej minuty w ligowych spotkaniach w obydwóch zespołach ale raczej nie będzie to rewolucja. Miedz ma w tym tygodniu spotkanie derbowe z Chrobrym natomiast Podbeskidzie u siebie ciężki z Pogonia która dobrze prezentuje sie w tym sezonie. Obydwie ekipy również nie mają stabilnych linni defensywnych oraz pewnych bramkarzy co na pewno pomoże w pokryciu mojego overka. Miedz w zeszłych sezonach nie oddawała miejsca w Pucharach Ekstraklasowym rywala bez walki i bramki padali więc czemu i tym razem ma być inaczej. Tym bardziej że kolejnym rywalem jednej z tych dwóch drużyn będzie Slask Wrocław i to też może dać sporą motywacje drużynie prowadzonej przez Ryszarda Kuzmy. Nie bardzo można wyczytać jak Kubacki podejdzie do tego spotkania ale wydaje mi się że główne siły zostawi na ekstraklase w końcu prezes Podbeskidzia jest wymagający i liczy na 1-8 w lidzę. Dlatego ta przygoda tylko by im przeszkadzała, a nie oszukujmy sie daleko by i tak nie doszli natomiast dla Gospodarzy każdy mecz z drużyna ekstraklasy to spory zarobek bo kibice wypełnią stadion.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom