>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.05.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa Zagłębie Lubin-Górnik Zabrze 13.05.2013 18:30
typ bts nie
1,91
William Hill
Jako ze moje główne typy na zwycięstwo zagłębia zajęte- warto pograć ze w tym meczu jedna drużyna nie strzeli gola, myślę tutaj o gościach którzy graja ostatnio słabo i maja problem z napastnikami.Na zakończenie kolejki w poniedziałkowe popołudnie mamy bardzo ciekawe spotkanie.Miedziowi maja realne szanse na puchary, troszkę boli strata 2 pkt w Bielsku gdzie powinni wygrać mając przewagę 1 zawodnika i marnując sporo dobrych sytuacji bramkowych.Podopieczni Hapala graja ciekawa, ofensywna piłkę- dobry bilans u siebie 12 ( 7 - 1 - 4 ) 23 : 13 - 22 pkt a trzeba pamiętać ze zaczynali ligę z minus 3 pkt.Liczę na bardzo spokojna grę- taka jaka miała miejsce w derbach z Slaskiem, gdzie miejscowi zagrali bardzo skutecznie ale mądrze i spokojnie taktycznie ,bardzo uważnie.Zabrzanie to taka zagadka dla mnie. Szanse na europejskie puchary są od nie pamiętnych czasów, ale ogólnie oceniając ich -bardzo słaba runda.Graja w kratkę jakby nie za bardzo chcieli piłkarze znaleźć sie w tych pucharach bardzo slaby mecz w Bełchatowie, gdzie nie zaprezentowali niczego godnego uwagi.Motywuje ich trener Nawałka(świetna praca)- treningami o szóstej rano, robi rotacje w składzie- doszło do spotkania z kibicami, którzy sa bardzo niezadowolenie z postawy swoich pupili.Obrażając ich, jestem ciekaw jak to podziała na zespól. Patrząc na formę czysto piłkarską gospodarze sa zdecydowanym faworytem tego meczu i powinni go spokojnie wygrać. Górnik praktycznie bez napastnika, bo to co ostatnio prezentuje duet Jelen- Nakoulma to nie jest żadne zagrożenie dla Gliwy ale...gram delikatnie w realu dnb dla Zaglebia - remis daje mi zwrot ,bo może nagle górnikowi zacznie zależeć- mamy 13 wiec rożne cuda mogą sie wydarzyć. Jeśli Rasiak strzela gola... Lechia która nie podtrawi zdobywać bramek strzelach ich aż 4- z czego 2 w doliczonym czasie gry to możemy sie wszystkiego spodziewać.
⛔ 100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Giraldo S. - Janowicz J.
Typ: DW 0:2
Kurs: 3.0
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

W I rudzie turnieju w Rzymie Jerzy zmierzy się z kwalifikantem, będzie nim Giraldo. Pokładam w Jurku spore nadzieje, tak jak mowił że jest już w pełni zdrowy i może budować forme. Gra mu się coraz lepiej, mecz z Berdychem, niestety przegranym, był na bardzo wysokim poziome, dobre wymiany, dużo biegania i ciekawe zakończenia. Może to być zaskakujące ale Berdych w wygranym meczu z Jurkiem zdobył mniej punktów, co pokazuje że ten mecz był zacięty. Na pewno największym atutem Jerzego jest jego agresywna gra, skracanie wymian, niesamowity serwis i to że każdą piłke gra bardzo ostro. Czeski finalista Wimbledonu szczególnie dobrze radził sobie w trudnych momentach i właśnie doskonała skuteczność w kluczowych punktach spotkania otworzyła Berdychowi drogę do zwycięstwa, który jest bardziej doświadczony od Polaka. Moim zdaniem dziś Jurek jest w dobrej formie, ma szanse zajść daleko w tym turnieju, choć nie będzie łatwo, nie wyobrażam sobie aby Jurek miał odpaść w I rundzie, a wygrana bez oddania seta przeciwnikowi jest bardzo prawdopodobna, kurs na to zdarzenie satysfakcjonujący dlatego trzeba próbować.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Bordeaux 13.05 16:00
Mathieu - Johnson
typ: -1.5 seta Mathieu
2.15
Tobet
Analiza
Dzis rozpoczynamy turniej w Bordeaux na kortach ziemnych, reprezentant gospodarzy zagra z Amerykaninem, Stevem Johnsonem. Az dzis bierze, ze Amerykanin wybral sie do Europy na korty ziemne, jednak w Bordeaux jest nieco szybciej. To i tak nie jest wybitnie nawierzchnia Steve`a ktory wiekszosc swoich akcji konczy na tzw. jeden strzal. Dlatego tak wielkie zdziwienie ze Johnson pojawil sie w drabince tego turnieju. Amerykanin jest ponadto w zenujacej dyspozycji. Nawet u siebie w challengerach na szybkiej amerykanskiej maczce przegrywal szybko. Dwa turnieje to porazki w pierwszych rundach, raz udalo mu sie wygrac dwa spotkania. Mathieu ostatnio spore problemy z ponownym powrotem do tenisa na odpowiednim poziomie, ponadto problemy rodzinne. To wszystko nie wplywa dobrze na forme Francuza, skoro jednak zdecydowal sie na gre przed wlasna publicznoscia, to pewnie czuje sie dosc pewnie i chce pokazac sie z jak najlepszej strony. Mathieu pomijac jego problemy jest bardzo dobrze czujacym sie zawodnikiem na ziemi i mysle, ze ma spore szanse zaistniec w tym turnieju, a juz na pewno Amerykanin nie powinien mu sprawic wiekszych problemow.
✅ 115
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dyscyplina: Koszukówka, Włochy Emillia-Roma
Typ: over 145.5
Kurs: 2,03
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze mecze underowe pod ten typ, wyniki 138 i 140 ptk, ale RE u siebie sporo rzuca a Romie będzie zależało więc te powyżej 70 to oba zespoły powinny rzucić. Gospodarze jak będą mieli dzień to są w stanie z 90 walnąć. W zespołach ma kto rzucać i tylko słaba skuteczność w pierwszych meczach spowodowała takie niskie wyniki. Kurs fajny a w rundzie zasadniczej w meczu na parkecie Regio Emilli wynik był 96-93. Spora szansa na powodzenie typu. Powodzenia!
✅ 103
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Superliga
Spotkanie: Trabzonspor - Istanbul B.B.
Typ: 1x
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pefka dnia o ile nie będzie jakiegoś układu w Turcji a wiadome że ta liga należy do tych &quot;zwiększonego ryzyka&quot; jeśli chodzi o te sprawy:razz: Ale do rzeczy. Trabzonspor 9 drużyna ligi, spokojne miejsce w środku tabeli. Istanbul 15 miejsce (pierwsze które nie spada z ligi) i walka o utrzymanie. Mecz będzie 33 kolejką (niektóre zespoły grały już wczoraj) co oznacza że po tej kolejce zostanie już tylko jedna. Tylko sam Istanbul wie jak kolejkę temu ograł Fenerbahce 2:0 u siebie będąc całkowicie zdominowanym pod każdym aspektem tej gry przez całe 90 minut (po wcześniejszej serii 3-ech przegranych z rzędu) -&gt; to trochę taki odnośnik do tego co napisałem na początku. Wracając jednak do teraźniejszości dzisiaj mają wyjazd a ostatnie wyjazdy delikatnie mówiąc drużyna ze Stambułu ma fatalne (ostatnie 7 spotkań to 4 przegrane i 3 remisy). Czy sama chęć pozostania w lidze ma zapewnić im dzisiaj zwycięstwo? Nie sądzę.
Gospodarze zaś na Huseyin Stadium spisują się znakomicie notując aktualnie serię 4 zwycięstw pod rząd a od 6 spotkań nie przegrali u siebie spotkania. Jeśli chodzi o kadrę to też nie ma czego porównywać, wielka przewaga zespołu Trabzonspor (Altintop, Zokora, Janko, Vittek, Mierzejewski, Alanzinho). Do tego gospodarze przystąpią do meczu w znakomitych nastrojach po zwycięstwie pucharowym z Sivassporem 6:0 w którym 3 bramki strzelił nasz rodak wspomniany wyżej. To ostatni mecz ligowy w tym sezonie przed własną publicznością więc nie sądzę żeby gospodarze porażką chcieli pożegnać się z własną publicznością. Dla mnie 1x to spore value i tak też stawiam. Polecam też granie czystej jedynki po kursie 3,00. Powodzenia !
✅ 62
 
maverick46 17

maverick46

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin -Górnik Zabrze
Typ:Czy rzut karny będzie przyznany w Regulaminowym czasie gry -tak
Kurs:4,45
Bukmacher:Expekt
Analiza:

Dzisiejsze Spotkanie już sporo osób postawiło w różnych zakładach ale przeważająca ilość głosów typuje na zwycięstwo Zagłębia. Ale kurs zajęty. Wyszukałem coś ciekawego a mianowicie typuję iż w meczu będzie przyznany rzut karny.
Mecz na pewno ważny dla obu drużyn ale myślę że Górnicy będą odstawać fizycznie i psychicznie na minus od Zagłębia bowiem miedziowi są na fali wznoszącej natomiast Górnik przeciwnie.
Mecz walki dużo fauli, dużo stałych fragmentów gry-tak zawsze wyglądały spotkania między tymi drużynami ja typuje na podyktowanie karnego w meczu. Myślę że można zaryzykować
⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship Play Offs
Spotkanie: Brighton &amp; Hove - Crystal Palace
Typ: Brighton wygra do 0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz między tymi drużynami skończył się wynikiem 0-0. Dzisiaj Crystal Palace stoi przed bardzo trudnym zadaniem a to dlatego, że w ich druzynie nie zagra najlepszy strzelec Glenn Murray który jest zarazem królem strzelców Championship z 30 trafieniami. Brighton w marcu wygrało u siebie z Crystal Palace 3-0 co pokazuje jak trudne zadanie czeka przyjezdnych. Goscie na wyjazdach graja bardzo żle, od dawna na obcym boisku nie strzelili gola a dzisiaj bez swojego snajpera będzi im o to bardzo ciężko. Brighton u siebie gra bardzo dobrze maja bilans 11-9-3 mając bardzo dobra obrone tracą mało bramek.
⛔ 100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: X2
Kurs: 1,73
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Mecz rozegrany bedzie o godzinie 18;30 w Lubinie. Druzyna gospodarzy, ktora zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 33 pk zmierzy sie z zespolem z Zabrza, ktory plasuje sie na pozycji 6 z 37 pkt. &#39;Koguty&#39; walczą o mozliwosc gry w kwalifikacjach do ligi europy do 3 Piasta Gliwice brakuje im tylko 4 pkt. Także maja bardzo realne szanse na zdobycie podium. Do końca sezonu zostało im 5 meczy więc do zdobycia jest 15pkt. Myslę ze trener Nawałka zmobilizuje swoj zespol i wywiaza z Lubina cenne punkty po ciezkim meczu.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania: Premiera Devision
Spotkanie: Real Sociedad - Granada
Typ: DNB 2 ( remis = zwrot )
Kurs: William Hill
Bukmacher: 5,0
Analiza:

No cóż można powiedzieć o tym spotkania. . . Może tyle że to ostatnie spotkanie tej kolejki i spodziewałem się wcześniej jakiejś niespodzianki ale jednak doczekałem się tylko remisu Realu no to może Granada zapracuję na to by wygrać z faworytem tego spotkania a myślę że jest w stanie . Oczywiście po takim kursie jak na nich dają bukmacherzy warto trochę ostudzić się i nadzieję na ich zwycięstwo i postawić na nich DNB. Te drużyny rozegrały miedzy sobą do tej pory 5 spotkań. Dwu krotnie zwyciężał Real i dwu krotnie Granada oraz jedno spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Bilans Strzelonych bramek i straconych dla gospodarzy to 5:1 a dla gości czyli mojego czarnego konia tego spotkania 6:2, także w 4 spotkaniach bardzo dużo bramek pomiędzy tymi drużynami. Niektórzy pomyślą że jestem nienormalny stawiając na ta drużynę gdyż ostatnimi czasy nic nie grają i bronią się przed spadkiem gdyż są na 16 pozycji i tylko 3 punkty dzielą ich od spadkowej strefy. I dlatego też właśnie stawiam na nich, muszą zrobić co tylko będą mogli żeby się utrzymać, ostatnie 2 wygrane z Espanyol oraz Malaga dobrze wróżą. Real także walczy o coś, o coś ważnego gdyż wydaje mi się że mierzą w LM i był by to wielki wyczyn dla nich zagrać tam ale wiadomo ranne zwierze jest groźniejsze od zdeterminowanego napastnika... Po złej ich passy myślę że przyszedł czas na lepsze momenty tej drużyny. Powodzenia!
zwrot 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Tenis - WTA Rzym
Kuznetsova Svetlana - Halep Simona
2(+1.5sets)
1.83
Pinnacle

Svetlana Kuznetsova, zajmująca w rankingu WTA 37. miejsce zmierzy się z okupującą 64.ą pozycję Simoną Halep. Rosjanka w obecnym sezonie spisuje się całkiem poprawnie, jednak na clay&#39;u jej gra nie jest tak przekonywująca.
Svetlana lata świetności ma już za sobą i rywalki nie tylko z górnej półki są poza jej zasięgiem. Dobrym tego przykładem jest niedawna porażka z Oprandi(44) w Portugalii. Sądzę, że z Halep może być podobnie. Rumunka mimo tego, iż w dwóch pierwszych turniejach na mączce szybko z nich odpadła, wcale źle nie gra. Porażki ze świetnie spisującą się Schiavone czy Dominguez-Lino ujmy jej nie przynoszą. Jeśli zagra dziś na podobnym poziomie to wróżę jej zwycięstwo i awans do kolejnej rundy. Wygrana seta powinna być formalnością.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania- Primera Division
Spotkanie: RSSS- Granad
Typ: RSSS wygra obie połowy.
Kurs: 3,25
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Nikogo dziś chyba wyborem spotkania nie zaskoczyłem. Większość ludzi intersuje się tym meczem bowiem przed wielką szansą zagrania w LM stoją gospodarze. Co prawda do końca sezonu dla nich zostały jeszcze 4 kolejki ale nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów. Tym bardziej, że ich dzisiejszy przeciwnik jest zdecydowanie najłatwiejszym spośród 4 innych rywali. Goście w tej chwili mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, dodatkowo mają jeden mecz mniej rozegrany. To stawia Granadę jeszcze nie w takim złym świetle. Dziś skazywani są z góry na porażkę. Trudno się temu nie dziwić, pomimo 2 kolejnych zwycięstw ich forma wciąż jest daleka od dobrej.
Warto również wziąć pod uwagę terminarz Granady. Ich następny mecz jest za 6 punktów. Pojedynek z Osasuną na własnym obiekcie jest kluczowym spotkaniem w tym sezonie. Powątpiewam aby dziś Granada zostawiła całe swe serce na murawie, tak jak zrobi to dziś RSSS, wiedząc o sobotnim meczu.
Real pewnie rzuci się na Granadę od pierwszej minuty i nie zejdzie z niej aż do 90, taką mam przynajmniej nadzieję. Celuję w wynik 3-0 z bramkami w obu połowach,
pozdrawiam
⛔ 100
 
A 16

aktywacja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Championship
Spotkanie: Brighton &amp; Hove Albion - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: bah
Analiza:
Analizując oba zespoły, Brighton &amp; Hove Albion FC u siebie gra pewnie jeżeli można tak nazwać bilans 11-9-3 przy 39:17 w bramkach. Strzelają sporo przy czym tracą niewiele. Ich średnia straconych bramek u siebie to 0.74! Przy tej samej statystyce tylko na wyjazdach Crystal Palace ma średnią 1,35 bramki na mecz. Pozostałe wyjazdowe statystyki CP to 6-7-10 21:31.
Ostatnie 7 spotkań drużyn:
- domowe - Brighton &amp; Hove Albion FC: ZZRRZZZ
-
wyjazdowe - Crystal Palace:RRPPPZPWarto nadmienić, że jest to drugi mecz play-offów. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem na stadionie Crystal Palace. A ostatni mecz na stadionie B&amp;H odbył się 3 miesiące temu i zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Dzisiaj powinno być podobnie. Polecam
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rzym
Spotkanie: Kuznetsova S. (Rus) - Halep S. (Rou)
Typ: Halep Wygra 2-0
Kurs: 5,50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dziś postanowiłem wybrać coś z Kobiecego tenisa WTA. Ruska Kuznetsova zagra z Halep ,Rumunką. Oczywiście faworytka tego spotkania jest znana jest nią Kuznetsova. Rosyjska zawodniczka aktualnie znajduje się na 37 miejscu w rankingu kobiet. Stawiam na Halep że wygra 2-0. Kuza to nie jest już ta sama zawodniczka co 5 lat temu. Widać że słabo porusza się po korcie a dodatkowo nawierzchnia ziemna jej nie służy.Więc myślę że będzie dziś niespodzianka.
Ruska ostatnio poległa z Kerber przegrywając w turnieju Madryt WTA 1-2.
Ogólnie w tym roku rozegrała na tej nawierzchni 6 spotkań z czego 4 wygrała i 2 przegrała. Dziś mierzy się z Halep która w Kwalifikacjach pokonała Hantuchową 2-0. Obecnie znajduje się na 64 pozycji w rankingu. Jeżeli zagra na podobnym poziomie jak grała z Hantuchovą można liczyć na gładkie 2-0. Ruska nie gra już tak dobrze więc wątpię aby ugrała choćby seta. W ostatnich spotkaniach widać że nie docierała dalej niż do 2 -rundy danego turnieju. Halep jest natomiast Młodzutka pełna potęcjału. Wiem że może ryzykuję,ale warto spróbować po wysokim kursie. Halep w tym roku na tej nawierzchni rozegrała 5 spotkań,wygrywając z nich 3 i 2 przegrywając. Jednak przegrywała z lepszymi zawodniczkami,takimi jak Schiavone czy Dominges Lino.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka Nozna - Szwecja Allsvenskan
Spotkanie - Helsingborg - Hacken
Typ - Helsingborg
Kurs - 1.75
Unibet
Dzis kolejna kolejka Allsvenskan. Jako typ dnia polecam Helsingborg. Gospodarze ostatnio sa w bardzo dobrej dyspozycji i w 4 ostatnich spotkaniach gromia rywali. 4-1 w Norrkoping (8. miejsce), 5-1 z 13. Gefle robia wrazenie. Wlasnie w tym spotkaniu z Gefle poki co zagrali ostatni raz u siebie. Pozniej przyszla wygrana z Syrianska. HIF po udanych spotkaniach awansowal nawet na 2 miejsce i powrocil do walki o mistrzostwo. Jesli dzis wygraja - wyprzedza IFK Goteborg! Motywacja wiec z pewnoscia bedzie niezwykle duza. Swietnie w tym sezonie graja Linsdstrom, Simovic i bramkarz Hansson i na nich licze w szczegolnosci. Helsingborg na starcie ligi ma najlepszy bilans bramkowy. Juz +12!
Goscie - Hacken z Goteborga ostatnio graja w kratke. Na wyjazdach ostatnio ciezko cos im o punkty, bowiem ostatnio przegrali wyraznie z Norrkoping (2-4) i 0-2 z Oster. Zarowno Oster, jak i Norrkoping to sa zespoly o zupelnie innym poziomie niz Helsingborg. Dzis na stadionie Olympia bedzie znacznie ciezej Hacken o punkty. Poki co na wyjazdach w tym sezonie zdobyli - 1 remisujac 0-0 z Kalmar. Hacken gra dobrze tylko u siebie i dzis zapewne zostana rozstrzelani przez Helsingborg. Poki co jedynym zaskoczeniem... kurs na gospodarzy. Mecz juz o 19:00.
Jeszcze na koniec H2H w ostatnich latach:
W spotkaniach domowych Helsingborg z Hacken - 4-1-0 (spotkania od 2009, wczesniej spora przerwa miedzy spotkaniami obu ekip).
Polecam ???? i zycze powodzenia!
Jesli podoba Ci sie typ, kliknij dzieki ???? !
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Zagłębie - Górnik
Typ: dw. 2-1
Kurs: 8.0
Buk: Bet-at-home
Analiza: Górnik bez Dancha, który jest bardzo ważnym ogniwem ich defensywy. Według mnie to spora strata. Górnik wiosną totalnie bez formą, ale Górnik który ma Nakoulme z niesamowitym ciagiem na bramkę. Sądzę, że z nim na boisku Górnik zawsze ma szanse ukłuć jakiegoś gola. Ale raczej nie wygrać. Nie w takiej formie i nie na Zagłębiu, które potrafi w tej rundzie grać szybko i wytrwale. Zagłębie powinno wykorzystać roszady w obronie Zabrzan. Grają u siebie, mają za sobą trybuny i chęć odnoszenia zwycięstw. Chociaż mówi się, że tam specjalnie o puchary nie grają bo ich na nie nie stać, to dzisiejszy rywal Górnik - jest na pewno marką bardzo motywującą. Górnik ma swoich szeregach ciekawych, znanych piłkarzy - to powinno zmobilizować Zagłębie do koncentracji dzisiaj. Hapal wykonuje tam dobrą robotę. Myślę, że oba zespoły coś strzelą, ale tą jedną więcej wpakuje Zagłębie.
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Duńska, godz 19
AC Horsens (-1 AH) - Silkeborg IF
TYP: 1
KURS: 3,20
BUK: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawy mecz pomiędzy dwoma drużynami które w lidze Duńskiej znajdują się na ostatnich pozycjach. A dokładniej chodzi o zespół AC Horsens który zmierzy się na własnym terenie z zespołem Silkeborg. Faworytem tego meczu są gospodarze.
Gospodarze w lidze znajdują się na 11 pozycji z dorobkiem 31 oczek i do strefy bezpiecznej mają tylko 2 punkty straty. A więc jak wygrają ten mecz to znajdą się w strefie bezpiecznej. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 4 mecze wygrali, 5 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 26 bramek. A więc jak widać aż tak źle się nie prezentowali. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 1 mecz wygrać i zremisować oraz 3 mecze przegrać. Ten sezon mają fatalny lecz jeszcze mogą go uratować wygrywając ten mecz i pozostając w lidze.
Goście tego meczu w lidze są na ostatniej pozycji z dorobkiem 29 oczek i do strefy bezpiecznej mają 4 oczka straty. A więc i oni mają szansę na pozostanie w lidze bo do końca jeszcze 2 kolejki. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 4 mecze wygrali, 3 zremisowali i Az 8 przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 33 bramki. A więc jak widać słabo się spisują na wyjazdach. W ostatnich 5 meczach 1 mecz wygrali, 2 zremisowali i przegrali.
U gospodarzy w tym meczu nie wystąpi jedynie:
Nabil Aslam OB M:17 G:1 ( zawodnik niepowołany)
A u gości z tych ważniejszych problemów nie wystąpią 2 zawodnicy:
Lasse Heinze GK M:25 (zawodnik kontuzjowany)
Frank Hansen PO M:29 G:1 (zawodnik zawieszony)
Simon Jakobsen OB M:13 (zawodnik niepowołany)
Ja dzisiaj postanowiłem zaryzykować dlatego daję -1 na zespół gospodarzy a jeśli wygrają 1 bramką to zwrot.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Raonic - Kohlschreiber
Typ : Raonic
Kurs : 1,53
Bukmacher : Williamhill
Analiza :
Poniżej fragment mojej analizy z innego działu.
&quot;Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Raonica z Kohlschreiberem. Moim zdaniem warto pograć na czysty win Kanadyjczyka.
Bombardier z zachodu regularnie pnie się w górę i coraz śmielej mówi się o nim jako o zawodniku, który za kilka lat znajdzie się w ścisłej czołówce. Argumentów mu nie brakuje, zaczynając od serwisu, a na skutecznej grze przy siatce kończąc.
Kohli prezentuje bardzo solidny i jednocześnie bardzo prosty tenis. Zaserwować tak, aby ustawić wymianę, a jak się nie uda starać się nie popsuć i umożliwić to rywalowi. Widziałem niejedno spotkanie z udziałem Niemca i widać na pierwszy rzut oka, że to bardzo cierpliwy tenisista, a to w tym sporcie bardzo ważne, nie podpalać się tylko konsekwentnie realizować przedmeczowe założenia.

Mimo wszystko, Raonic w tym meczu jest faworytem. Serwis, chłodna głowa i Niemiec wraca do domu.&quot;
Raonic jest z dnia na dzień coraz lepszy, jego gra zaczyna się urozmaicać, a szczególnie ciężko trenuje właśnie na nawierzchni ziemnej.
Serwisem powinien wybić Niemcowi z głowy myśl o przełamaniu go. Bezradność w odbiorze podania rywala potrafi sporo namieszać w koncepcji pojedynku, zacznie się zdenerwowanie i presja wygrywania własnych serwów. Według mnie Niemiec jest z góry spisany na straty, a Kanadyjski czołg nie pozostawi złudzeń co do talentu.
⛔ 100
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Spotkanie: Kanada-Słowenia
Typ: Steve Stamkos strzeli gola?TAK
Kurs: 1,65
Bukmacher: tobet
Analiza:
Dziś wieczorem spotkanie Kanady ze Słowenią. Zespół spod znaku Klonowego Liścia idzie jak burza, wygrywając do tej pory 5 spotkań i zaliczając porażke po karnych ze Szwajcarią.Słoweńcy natomiast mają bilans odwrotny 5 porażek i przegrana w karnych z Danią. Faworyt spotkania może być tylko jeden. Kanadyjczycy strzelają około 4 goli na mecz.Słoweńcy tracą 4 na mecz. Typuję, że dziś conajmniej jedną bramkę strzeli Steve Stamkos. Jest to 23 letni gracz Tampa Bay Lighting. Numer 1 draftu 2008,uczestnik All Stars Game. 29 bramek w 48 meczach sezonu zasadniczego.
Zawodnik ten zajął drugie miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej. Jego zespół nie &quot;załapał&quot; się do playoffów stąd zawodnik ten może grać na Mś. Dodam jedynie że jest to drugi strzelec NHL regular season.
Podsumowanie:
Skoro Helweci wbili 7 goli, Czesi i Białoruś po 4 to uważam że Kanada dziś też kilka strzeli a jedną z nich zdobędzie czołowy gracz ligi, którego pechem jest to, że gra w słabej drużynie.
✅ 65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom