>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.05.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 251,2K

makaveli23

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek- 13 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt

Zagłębie u siebie mocne. 4 bramki jakie zaaplikowali rywalom zza miedzy tylko pokazuje jaki potencjał ofensywny drzemi w tej drużynie. Szybki i skuteczny Pawłowski, młody Błąd ,któy już w Zawiszy pokazywał, że ma zadadki na bardzo dobrego grajka czy też lis pola karnego jakim jest Papadopulos. Zagłębie w tym meczu będzie faworytem co raczej nie podlega dyskusji. Górnik po odejściu Milika zgubił formę i na wiosne prezentuje się blado. Jak pokazuje historia spotkania obu tych drużyn bardzo często kończyły się dużą ilością bramek. Wydaje mi się, że skoro taka znakomita ofensywa jaką ma bez wątpienia Bełchatów(z całym szacunkiem dla tej drużyny) potrafiła wbić Górnikowi 2 bramki to Zagłębie nie powinno mieć z tym również problemu. Liczę , że Zabrzanie , którzy mimo wszystko ciągle mają szansę na puchary dołożą coś od siebie i over spokojnie się pokryje.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Hiszpania
Spotkanie: Real Sociedad - Granada
Typ: Real Sociedad (-1) - handicap
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

na poniedziałek mecz hiszpańskie Primera Division w którym zespół Realu Sociedad zmierzy się u siebie z ekipą Granady.Faworytem bez wątpienie są gospodarze , którzy w lidze zajmują wysoką piąta pozycję i walczą między innymi z Valencią o Ligę Mistrzów w której na pewno bardzo by chcieli zagrać w przyszłym sezonie.Valencia swój mecz rozegrała dziś tak więc jeśli jutro Sociedad wygra to przegoni zespół Nietoperzy i będzie miał 2 punkty przewagi także mają o co grać.Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze , w ostatnich 5 meczach zanotowali 3 wygrane i 2 remisy , wygrali między innymi z Valencią 4:2.Natomiast Granada walczy o utrzymanie , aktualnie są na pozycji nr 16 i mają 3 oczka przewagi nad strefa spadkową , także jeśli przegrają to ich sytuacja zrobi się nie ciekawa.Granada na wyjeździe ostatnio wygrała , a wcześniej zaliczyła 3 porażki i remis także nie za dobrze , ostatni mecz to wyjazdowa wygrana z Espanyolem 1:0.Wcześniej przegrali np a Atletico Madryt aż 0:5 .Tak więc podsumowując: Sociedad jest w dobrej formie mimo ostatniej wyjazdowej porażki z Getafe na wyjeździe 1:2 chcą udowodnić jacy są mocni na swoim stadionie i powalczyć z Valencią o LM , żeby się do tego zbliżyć muszą koniecznie wygrać jutro z Granadą , która słabo prezentuje się na wyjazdach , bo jeśli nie wygrają , to o Ligę Mistrzów będzie ciężko gdyż następne mecze Sociedadu są ciężkie , bo grają na wyjeździe z Sevillą i u siebie z Realem Madryt , a w tych spotkaniach mogą nie wygrać , także jeszcze raz powtórzę koniecznie muszą jutro wygrać by mieć 2 punkty przewagi i dlatego stawiam na minimum dwu bramkową wygraa gospodarzy.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Torneo Final (Argentyna).
Spotkanie: River Plate - All Boys.
Typ: 1.
Kurs: 1,72.
Bukmacher: bWin.
Analiza: &quot;Zasiedziałem się&quot; poza Europą i tak to się musiało stać: pierwsza wpadka za mną, więc teraz już powinno być z górki... :razz:
Tym razem stawiam na River Plate. Mecz o godz. 1.30, więc jakby nie było na &quot;trzynastego&quot; się łapie.
Dlaczego River? Bo to ostatni gwizdek dla nich, aby nie wypaść z gry o mistrzostwo. Newell&#39;s i Lanus nie zwalniają tempa a czas do zakończenia rozgrywek kurczy się jak góralski sweterek po praniu... River ostrzyło sobie apetyty na wygraną z Boca, ale podziałem punktów się skończyło. Poczytałem tu i ówdzie i widzę, że gospodarze są mega zdeterminowali. Czuć głód sukcesu, mają naprawdę dobry zespół i nie sądzę, aby tak łatwo się poddali. Tym bardziej, że All Boys do potentatów nie należy. Szkopuł jednak w tym, że problemem dla River Plate może być... River Plate. Zespół kompletnie przestał grać u siebie. Ostatnią wygraną na własnym terenie zanotował 10 marca, kiedy to pokonał 2:1 Colon...
I tu upatruję swojej szansy. Miejscowi powinni się odblokować i w rezultacie pozostać w grze o tytuł mistrzowski. :spokodfhgfh:
Moje TyPy w maju:
7 typów: 6 ✅ - 1 ⛔
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 251,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship Play Offs
Spotkanie:
Brighton &amp; Hove - Crystal Palace
Typ: X/1
Kurs:
5.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po emocjonującym dzisiejszym spotkaniu Watford -Leicester (3-1) jutro czeka nas - mam nadzieje - równie emocjonujące spotkanie Brighton z Crystal Palace. Brighton w pierwszym meczu osiągnął zadowalający wynik 0-0. U siebie przez cały sezon grali solidnie (11-9-3). Zbyt często remisowali to napewno mozna im zarzucić ale własnie tym charakteryzuje sie druzyna Brighton, ze wolno wchodzi w mecz, dlatego czasami brakowało kropki nad I, gdy zbyt czesto po zmarnowanych okazjach z poczatku meczu tracili paliwo w koncowkach remisujac wiele spotkan ktore powinni wygrywac. Ale w tym meczu te statystyki na szczescie nie beda grały roli bo w grę wchodzi walka o finał PO, w ktorym juz czeka Watford.Goście mają kłopot bo w tym meczu nie zagra ich najlepszy strzelec Glenn Murray. Mysle ze to bedzie kolejny trudny mecz i Brighton moze miec problemy ze strzeleniem szybkiej bramki, dlatego stawiam na remis do przerwy. A w drugiej połowie będe kibicował druzynie gospodarzy i mysle ze uda im sie ustrzelic jedną kluczową bramke tym samym wygrywając 1-0 co da im upragniony final.
⛔ 100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania, Segunda
Spotkanie: Huelva vs Hercules
Typ: poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami mecz hiszpańskiej drugiej ligi, bardzo ciekawy jeśli chodzi o wyniki osiągane między tymi drużynami. Typ gramy w imię złotej zasady ,że historia lubi się powtarzać ... Jak wiadomo typy over/under to swego rodzaju loteria więc kierować się bede głównie statystykami. A wyglądają one bardzo korzystnie:
-obie drużyny mierzyły się ze sobą do tej pory 9 razy i zawsze w tych meczach padało mniej niż 2,5 gola
- co ciekawsze we wszystkich 9 meczach padło zaledwie 10 goli , co daje nam średnio 1 gol na mecz
-do tego dochodzi jeszcze niesamowicie defensywna postawa drużyny Hercules na wyjazdach , gdzie w 18 rozegranych meczach tylko 4 razy padł wynik over 2,5 gola
Widząc takie statystyki , nie mam innego wyjścia i gram dziś ten mecz. Polecam.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 1

drdred

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat - Chicago Bulls
Typ: Czy mecz skończy się dogrywką - TAK
Kurs: 11.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.
W dniu jutrzejszym odbędzie się mecz 4 pomiędzy Miami a Chicago. Istnieje prawdopodobieństwo że w tym meczu dojdzie do dogrywki. Miami to bardzo mocna drużyna ale Chicago zawsze sprawiało im duże problemy. Mecz 3 był bardzo wyrównany (25-25,52-50,70-70) w ostatniej kwarcie Chicago zaczęło zostawać w tyle i przegrało mecz. Wydaje mi się że jutro może być podobnie ale zważając na fakt że mecz rozgrywany jest Chicago dojdzie tam do dogrywki.
W pierwszej turze Chicago vs Brooklyn to właśnie w 4 meczu doszło do 3 dogrywek 142-134 mecz wygrało Chicago.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: MLB,Baseball
Spotkanie: Chicago White Sox(-1.5) - Los Angeles Angels
Typ: 1
Kurs: 2.71
Bukmacher: Pinnacle
13.05.2013 02:05
Analiza:
A stawiam na gospodarzy w tym spotkaniu.grają u siebie ale atut własnego stadionu nie przyniósł im szczęścia w pierwszych doch spotkaniach.Dziś myślę ze sobie już za trzecim podejściem poradzą.Anioły nie są tacy mocni, no w każdym razie nie pokazują swego potencjału w tym sezonie.Być może się dopiero rozkręcają.W każdym razie w dzisiejszym meczu myślę ze w końcu polegną gdyż już swoje nagrali z Chicago_Oba zespoły dzieli różnica miejsc w lidze a są dość nisko_Oba z pewnością będą chciały wygrać ale sądzę ze dziś w końcu Sox się przełamią z Angels.W końcu stadion własny jak i publiczność przydadzą się w odniesieniu zwycięstwa.
✅ 171
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 2,11
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Spotkanie ósmej z szósta drużyną. Obie z szansami na puchary, różnica między obydwoma zespołami wynosi 4 punkty. Faworyta upatruję w Zagłębiu głównie ze względu na fatalną dyspozycję wyjazdową Górnika. Przegrywali oni na wyjazdach kolejno z: Bełchatowem, Koroną, Śląskiem i Legią a więc z drużynami zarówno mocnymi jak i zamykającymi tabelę. Zresztą na wiosnę Gónik nie zachwyca także w meczach u siebie, ogólnie rzecz biorąc Zabrzanie są w słabej formie.
Zagłębie również nie jest w najwyższej dyspozycji ale u siebie stanowią bardzo mocny zespół, pokazali to niedawno deklasując Śląsk 4-0.
Jak wspominałem na początku obie drużyny wciąż liczą się w walce o europejskie puchary, biorąc pod uwagę to iż możliwe że także czwarta drużyna w tebeli dzięki Legii zagra w eliminacjach LE to strata Zagłębia do tego miejsca przy ewentualnym zwycięstwie będzie wynosiła już tylko 4 punkty, a więc mozliwą do odrobienia w 4 ostatnie kolejki ilość.
Podsumowując- liczę na łatwe zwycięstwo gospodarzy, wykorzystujących fatalną formę wyjazdową Górnika oraz atut własnego boiska. Mam nadzieję, że po tym meczu Zagłębie włączy się na dobre do walki o LE ????
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania- Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad- Granada
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziwne że jeszcze nikt tego meczu nie &quot;zajął&quot;. Zdecydowanym faworytem spotkania są Baskowie. Grają o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, a każdy chyba wie co oznacza awans do tych elitarnych rozgrywek.
Z formą gospodarzy ostatnio jest różnie ale u siebie regularnie punktują rywali. Ostatnio rozstrzelali Valencię czy Malagę aplikując im aż 4 bramki a wpuszczając 2. Generalnie Sociedad ostatnie punkty u siebie stracił na początku Marca a ostatnią porażkę na początku Listopada ubiegłego roku.
Granada z kolei walczy o utrzymanie ale mają dość komfortową sytuację i to gospodarze powinni wygrać.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rzym
???? Fognini F. - Seppi A.
Seppi A. +1,5 Seta ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dwóch Włochów na korcie w Rzymie, 1 runda. Mieszanka dość wybuchowa, a moim zdaniem faworyta dość trudno wskazać. Kursy na Fogniniego poleciały już mocno w dół, a wszystko dzięki temu, że osiągnął półfinał w Monte Carlo. Poza tym turniejem wyniki dość przeciętne, a Seppi przegrał ostatnio tylko z Tommym Haasem (kapitalna forma), David Ferrer (mączka Portugalia), Lukas Rosol (zwycięzca w Bukareszcie), Fabio Fognini (półfinał Mastersa w Monte Carlo). Wszystkie jego porażki można logicznie wytłumaczyć, a jutro spotka się ze swoim kolegą z Włoch z którym ma bilans H2H 5:3 na korzyść Seppiego. Ostatnie ich 3 mecze to były 3 setówki, obaj dobrze się znają i wcale nie faworyzowałbym tutaj Fogniniego, mecz z cyklu 50%/50%. W takim wypadku trzeba grać wyższy kurs, w 2010 roku w Rzymie było 6:0 6:3 dla Seppiego, a rok temu Andreas doszedł do ćwierćfinału eliminując po drodze Wawrinkę, Isnera czy Istomina.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaugrana204 5

blaugrana204

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:
Stepanek R. - Starace P.
Typ- Stepanek Kurs: 1,45
Bukmacher:
b365
Analiza:
Na przeciw siebie na korcie w Rzymie staną dwaj tenisiści Czech Radek Stepanek (48 poz w rankingu ATP) oraz Włoch Potito Starace (305 poz w rankingu ATP) . W dotychczasowych pojedynkach obu panów ,a miały miejsce takowe 2 spotkania, zwycięzca był tylko jeden- oba spotkania zakończyły się zwycięstwem Czecha . Fakt jest taki ,że te spotkania były już dosyć dawno temu . Patrząc na ostatnie spotkania Włocha można by śmiało stwierdzić ,że da sobie radę z Czechem (Dotarł i wygrał finał w Neapolu po kreczu rywala) ,ale Stepanek w ostatnich turniejach miał po prostu pecha i trafiał co chwila na lepszych , dużo lepszych rywali (Roger Federer, Troicki ,a jeszcze wcześniej Gulbis .)Teraz szczęście jest po jego stronie wykorzysta szansę i spokojnie poradzi sobie z Starace. Moim zdaniem to będzie szybki mecz i spotkanie skończy się wynikiem 2-0 .
⛔ 100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rzym
Spotkanie: S. Lisicki (-1,5 seta) - M. Burdette
Typ: M. Burdette
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Dzisiaj około 11:00 zaplanowano w Rzymie spotkanie Sabiny Lisickiej (24l., WTA 34) z młodą Amerykanką Mallory Burdette (22l, WTA 85). Zastanawiałem się nad graniem czystego wina na Amerykankę, ale dużo bardziej pewny jest tutaj wg mnie handicap na sety, bo są podstawy żeby grać przeciwko łatwej przeprawie dla Sabine w tym meczu. Co za tym przemawia?
Po pierwsze to bardzo widoczna ostatnio &quot;słaba głowa&quot; Sabiny, a bez odpowiedniego podejścia do meczu w głowie nie da się meczu wygrać. Myślę, że to w dużej mierze zasługa tego że trenuje ją tata, a wiadomo jak to się zawsze negatywnie odbija na tenisistkach (Radwańskie, Bartoli itp.). Dlatego Sabina bardzo często gdy już przełamie i wydawałoby się wszystko idzie w dobrym kierunku to zaraz w następnym gemie traci swój serwis i do końca jest nerwowo.
Dzisiaj zagra z nie byle jaką zawodniczką, bo Burdette w tym sezonie przeskoczyła na zawody rangi WTA i radzi sobie naprawdę całkiem nieźle. Zagrała w tym roku na nawierzchni ziemnej świetny turniej w Charleston, gdzie przeszła kwalifikacje jak burza, w drugiej rundzie pokonała nie kogo innego jak właśnie Sabinę Lisicką (2:1) i odpadła dopiero z Sereną Williams (no ale tego jak wiadomo nie można mieć zawodniczce 85. w rankingu za złe ???? ). Burdette dobrze dysponowana bo przecież, przeszła już w Rzymie Chorwatkę Martić i swoją rodaczkę Keyes (w obydwu spotkaniach nie była faworytką).
Są jeszcze inne argumenty przeciwko łatwej wygranej Sabiny dzisiaj. Na przykład jej wyniki z zeszłego roku z turniejów na europejskiej mączce, gdzie w Rzymie, Strasburgu, i na Roland Garros odpadała kolejno już w pierwszych rundach.
Podsumowując Sabina nie gra na tyle pewnie i regularnie aby dzisiaj wygrać, a już na pewno nie na tyle by nie oddać Amerykance urwać choćby seta.
Polecam typ, pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: 1 Liga Czeska
Spotkanie: FK Teplice - Banik Ostrava
Typ: FK Teplice
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Nie interesuje mnie h2h, tylko bierząca forma. Obecnie oba te zespoły zajmują 12 miejsce (Banik) i 14 miejsce (Teplice). U dołu tabeli wszystkie drużyny dosłownie &quot;odbiegają&quot; od siebie na odległość jednego punktu. Mówie, a w zasadzie pisze, że jest to mój debiut jeśli chodzi o takie ligi jak Czeska, tak więc możecie sie mną nie sugerować. Obie drużyny większość swoich spotkań mają przeplatane przegrane z remisami i raz za czas sie zdarzy wygrana, ale dlaczego sugeruje tu postawić na FK Teplice ? Mianowicie do końca rozgrywek tej jakże ekskluzywnej i dla mnie osobiście orientalnej ligi pozostały 4 spotkania, gdzie widać że chyba chłopaki sobie wzieli to do serca i zaczeli grać.. Mowa tu osobiście o gospodarzach, gdzie wygrali swoje ostatnie ligowe spotkanie z plasującą się na 4 miejscu drużyną Sigma Olomuc ! Wcześniej 2 remisy z drużynami z przodu tabeli. Na swoim podwórku gospodarze mają bilans meczy 5/5/3, gdzie analogicznie rzecz biorąc Banik na wyjeździe 2/3/8 także można tu mówić o tym że bilans korzystny dla Gospodarzy. No i oczywiście wisienka na torcie na koniec mojej krótkiej analizy.. Mianowicie jak wyczytałem na stronie drużyny FK Teplice że na dzisiejszy mecz nie mają żadnych braków w składzie, gdzie w przypadku przyjezdnych nie zagra filar zespołu jakim jest Milan Baros.
Dziękuje &amp; wracam spać..
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
ATP Roma, 11:00
???? Monaco J. v Paire B.
3.93 Pinnacle Sports
v
Pierwsza runda turnieju w Rzymie i już mamy bardzo ciekawe spotkanie. Według mnie nie ma tutaj zdecydowanego faworyta, owszem - Monaco jest w formie, gra nieźle jednak Paire to nie jest chłopczyk do bicia co pokazał w dwóch ostatnich meczach z Rafaelem Nadalem. Benoit jednak jest to zawodnik o słabych nerwach i psychice. Gdy coś nie idzie, potrafi oddać mecz bez walki. Jednak gdy jest w formie, potrafi grać fantastycznie. Obaj tenisiści jeszcze nigdy się nie spotkali w oficjalnym meczu. Patrząc na grę tych panów z Madrytu, daję duże szanse Francuzowi. Monaco w Madrycie odpadł w drugiej rundzie (podobnie jak Paire) po porażce z Kevinem Andersonem. W Rzymie, pierwszy raz od dłuższego czasu Paire nie ma zbyt trudnej drabinki, po ewentualnym pokonaniu Monaco spotka się z kimś z pary Benneteau/Rosol, następnie czeka go trudniejszy rywal jakim jest Del Potro, jednak jak wiemy w tym sezonie grał bardzo mało na mączce więc jego forma jest zagadką. Pojedynek Monaco v Paire to typowy mecz psychiki. Obu znamy z występków, gdzie nie wytrzymują presji. Tak jak wyżej pisałem, jeśli Paire będzie w dobrej kondycji mentalnej, powalczy o zwycięstwo w tym spotkaniu a po takim kursie nie można obejść obok tego meczu!
✅ 293
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Spotkanie: Dania - Białoruś
Typ: remis
Kurs: 4,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś głównie skupiam się na spiskowej teorii dziejów.
Skoro zdarzają się na tych MŚ grube niespodzianki ,jak porażka Rosjan z Francją,nie jest niemożliwa porażka Kanady ze Słowenią(tym bardziej ,że Kanada już raczej pozostanie na drugim miejscu).
Scenariusz może mało prawdopodobny,ale możliwy,grające kilka godzin wcześniej drużyny Danii i Białorusii na play-offy szans już nie mają żadnych(bezpośredni mecz Czechów i Norwegów powoduje,że na awans potrzeba minimum 10 pkt),ale na spadek owszem.
Gdyby jednak po 60 minutach był remis,to bez względu na to kto wygra dogrywkę,obydwie drużyny wyprzedzą w tabeli Słowenie (nawet jeśli wygra z Kanadą).
Ryzyko zerowe,a ostatnie mecze będą już mogły zagrać na luzie.
W razie gdyby żadnej zmowy nie było to i tak na tych MŚ Dania i Białoruś prezentują się bardzo podobnie,faworyta wskazać ciężko i mecz zapewne będzie wyrównany.
Myślę,że szanse na remis w tym meczu są zdecydowanie większe niż wskazywałyby na to kursy.
Dla mnie Dania - Białoruś: X @4,4 w Bet365 wygląda całkiem dobrze.
⛔ 100
 
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Rzym
Spotkanie: Niculescu, Monica – Peng, Shuai
Typ: Over 20.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: unibet

Obie zawodniczki pod formą. Zarówno Niculescu (5-5 w ostatnich 10 meczach), jak i Peng (4-6) nie prezentują w tej chwili nawet połowy swoich całkiem dużych przecież możliwości. Do bólu defensywny, slajsowany styl gry Rumunki w starciu z rozregulowanym celownikiem Chinki na wolnej rzymskiej mączce jest zapowiedzią długiego pokazu niemocy , którego nie będzie się dało oglądać. Trudno będzie w nim o jakiś przełom dla którejś zawodniczki, ale z pewnością można spodziewać się wyczerpującej batalii do ostatnich piłek, co nie byłoby żadnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że wszystkie dotychczasowe mecze obu tenisistek kończyły się na pełnym dystansie. Linia niższa niż gdzie indziej, moim zdaniem warto z niej skorzystać.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ:Gospodarze zdobędą bramki w obydwu połowach/ TAK
Kurs:3.50
Buk: Unibet
Dzisiaj w Lubinie spotkanie drużyn,które mają jeszcze szanse powalczyć o europejskie puchary w przyszłym sezonie. Mimo fatalnych występów na wiosnę, to Górnik jest bliższy osiągnięcia tego celu, ale w razie zwycięstwa Zagłębie zbliży się do zabrzan na jeden punkt i wtedy wszystko będzie jeszcze możliwe. Zagłębie na wiosnę spisuje się zdecydowanie lepiej od swojego przeciwnika z Zabrza. Na pewno zespół z Lubina jest faworytem tej potyczki, w ostatnim spotkaniu zremisowali co prawda z Podbeskidziem, ale w tej rundzie remis z Podbeskidziem nie jest wstydem. Zagłębie u siebie jest drużyną bardzo groźną, mają bardzo &quot;szybkie skrzydła&quot;, które w bocznych sektorach boska z łatwością robią przewagę liczebną. Pawłowski po kontuzji doszedł już do swojej dyspozycji. Dużym zaskoczeniem a zarazem wzmocnieniem jest forma Małkowskiego. Kto oglądał mecz Zagłębia ze Śląskiem ten mógł zobaczyć jaki &quot;wiatr&quot; robił na lewej stronie. Atutem Zagłębia też jest Papadopulos, który potrafi grać tyłem do bramki, czy też umiejętnie ustawiać się do piłek dogrywanych z bocznych sektorów boiska. Tak na prawdę na papierze Zagłębie ma wszystkie atuty, aby dzisiaj pokonać Górnik.
Właśnie.......wypadało by coś napisać o Zabrzanach. Tak naprawdę trudno powiedzieć co się z nimi stało. Maszyna Nawałki nagle się zacięła. Nie licząc meczu z Ruchem (2-0), Górnik przegrał cztery mecze (Śląsk 1-2, Korona 0-1, Podbeskidzie 0-1. GKS Bełchatów 0-2) grając przy tym bez pomysłu, chęci i zaangażowania. Ich akcje nie miały polotu, zachowywali się na boisku jakby spotkali się ze sobą pierwszy raz. Jeżeli w ich grze nic się nie zmieni, to dzisiaj Zagłębie swoim zaangażowaniem, determinacją i wolą zwycięstwa zdominuje Górnik na boisku i pewnie wygra strzelając w obydwu połowach bramki. Oczywiście typ mój jest dlaodważnych, ale już win na Zagłębie po fajnym kursie 2.05 do grania nawet dla tych, którzy się boją ???? .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 36

tomasson85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EgiptSpotkanie: Al-Mokawloon Al Arab - Al Zamalek
Typ: 1X
Kurs: 2,30
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Na samym początku chciałem dodac ze kompletnie nie interesuje się takimi ligami , ale nie mogłem się oprzec widząc jaki jest kurs na gospodarzy żeby nie przeanalizowac tego . Mianowicie sytuacja wygląda następująco Zamalek jest najlepszą druzyną tamtejszej Premier League w grupie drugiej z ilosci punktów 30sci w 11 meczach , w między czasie grają również CAF , patrząc na ich wyniki mają świetnych piłkarzy w składzie ich rywale czyli dzisiejsi gospodarze są na 6miejscu z ilością punktów 12stu w 11spotkaniach , z tego 11pkt zdobyli w ostatnich 5 meczach czyli najwidoczniej drużyna się przebudziła i nie chce trafic do rundy spadkowej. Co ciekawe przeglądałem historie spotkan miedzy tymi drużynami i dzisiejsi gospodarze nigdy jeszcze z nimi nie wygrali , dlaczego to nie miało by sie zdarzyc dzis ? w każdym bądź razie daje 1X
⛔ 100
 
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
- Polska T-Mobile Ekstraklasa
- Zagłębie Lubin : Górnik Zabrze
- czerwona kartka w meczu TAK
- 4.05
- Betsson

- Dokończenie 26 kolejki w naszej T-Mobile Ekstraklasy i pojedynek Zagłębia Lubin z Górnikiem Z. Uważam że zwycięzca może być tylko 1 i jest nim Zagłębie . to co ostatnio prezentuje drużyna A.Nawałki sami widzimy chłopaki nie chcą grać w europejskich pucharach no bo w klubie z kasą cieńko a na dodatek rozbudowują swój stadion wszystko to ma przełożenie na boisku , ja jednak chciałbym mój typ podać nie na zwycięstwo czy też remis ale uważam ze w meczu zostanie pokazana czerwona kartka , sięgając w ich bezpośrednie spotkania to czerwień została pokazana 5 razy , a dzisiejszy pojedynek poprowadzi pan Hubert Siejewicz z Białegostoku który gdy popatrzymy na jego statystykę to jest ona dosyć bogata popatrzmy w 22 spotkaniach które do tej pory sędziował pokazał 94 żółte kartoniki 4 czerwone i podyktował 6 rzutów karnych z tych 4 czerwonych kartek 2 otrzymali piłkarze Górnika ...... w wyjazdowym meczu z Koroną czerwień otrzymał Gancarczyk oraz w meczu u siebie z Pogonią Aleksander Kwiek tak więc 50% czerwieni pokazanych przez Siejewicza zgarnęli Zabrzanie a ostatnio dosyć ostro grają na pograniczu czerwieni , dlatego liczę na tą kartkę w tym spotkaniu ( może to być ich wytłumaczenie że np. dzisiaj nie wygrali no bo grali w 10 lub mniej ............. ale to moja diagnoza ) Pozdrawiam !
✅ 305
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom