>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 13. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Auckland
Godzina:
1:30
Spotkanie:
Coric B. - Carreno-Busta P.
Typ:
Carreno-Busta P.
Kurs:
2.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dwóch &quot;gimbusów&quot; na korcie, ale to właśnie Hiszpan ma większe doświadczenie i jest trochę starszy. Nadal nie widzę powodu by aż tak bardzo faworyzować Corica któremu wyszedł rok temu jeden turniej i zaistniał na ustach wszystkich.
Obaj grali w Chennai, Chorwat pokonał bardzo gładko Robina Haase, po czym z Wawrinką ugrał zaledwie 4 gemy. Podobnie i Carreno-Busta zrobił pokonując w 1 rundzie Gonzaleza, a później lekcje tenisa dostał od Lu.
Jak dla mnie minimalnym faworytem meczu jest tutaj Carreno-Busta. Zrobił się wielki mass-pick na tego biednego Chorwata który jeszcze nie raz będzie musiał wytrzeć mleko z pod nosa.
✅
177
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Sydney, round of 16, hard ????
Godzina: 09:00
Spotkanie: Krajicek, Zahlavova Strycova - Babos, Mladenovic
Typ: KRAJICEK, ZAHLAVOVA STRYCOVA
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Napewno będzie to ciekawe spotkanie i lekkim faworytem na zwycięstwo w meczu bukmacherzy uwazaja pare Babos/Mladenović, ja natomiast uważam nieco inaczej . W Wczorajszym meczu pisałem o ograniu Kukuskhina i się przydało w decydującym momencie , dziś może nastapić podobna sytuacja bo Krajicek i Strycova są bardziej ograne w deblu nizeli para węgiersko - francuska. Dla pary holendersko-czeskiej bedzie to ich 4-te wspólne spotkanie , a zaczeli grać ze sobą w tamtym roku i zaliczyli turniej w Montrealu(sierpień) gdzie doszli do QF , a wtedy na przeszkodzie w 1R trafili na dzisiejszych rywali z którymi wygrały 2-1 , a kurs wynosił 2.33 - 1.55 . Babos i Mladenović również zaczeły grać ze soba w poprzednim roku i zaliczyły wspólnie 23 spotkania (15/8) z czego największym sukcesem było dotarcie do finału w Cincinnati (sierpień).Pisałem o ich ograniu bo wydaje mi się ,że to ważna kwestia w deblu i tak : Kraijcek 156/110 z czego na hardzie 52/41 , Zahlavova Strycova 252/152 w tym na hardzie 108/77 , Babos 70/42 w tym na hardzie 41/23 , Mladenović 109/63 i na hardzie ma 38/30 . Sądze , że wygra tu doświadczenie , po @ 2 myśle ,że warto spróbować , a dzziś jest sporo meczy w tenisa i myśle ,że łatwo będzie i można coś tu dołozyć .
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP SYDNEY
Godzina:
04:30
Spotkanie:
Andujar - Nieminen
Typ:
Andujar + 1,5 seta
Kurs:
1.71
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Słowa daję, że nie wiem skąd ten kurs. Fiński &quot;hodowca reniferów&quot; ma już tu w nogach 3 mecze kwalifikacyjne i wszystkie rozstrzygały się na dystansie 3 setów !!! a żaden z tych graczy z jakimi mu się przyszło mierzyć nie jest lepszy od Anujara !!! (można zaryzykować, że Gaba - jeśli nie ma paraliżu mózgu to jest na podobnym poziomie, ale i Zhang i Reid to zwykłe challengerowe &quot;kmiotki&quot;). Do tego to co pokazał ubiegłotygodniowy mecz Jarkka z Duckworthem (oglądałem całe spotkanie) nie jest on tytanem w aspekcie przygotowania fizycznego (zresztą nigdy nie był a teraz kiedy na karku ma 34 lata jest z tym jeszcze gorzej). Dziś nad ranem przyjdzie mu się zmierzyć z Andujarem, którego mecz (przegrany, ale po naprawdę zaciętej walce) w ub tygodniu w Doha z Ryśkiem &quot;Gasketem&quot; miałem okazję widzieć i mogę teraz ocenić formę i możliwości obu graczy jakie w chwili obecnej prezentują. Andujar naprawdę napsuł sporo krwi Francuzowi swoją agresywną grą, dzięki której wytrzymywał sporo otwartych wymian (najczęściej dopóki Rysio nie użył swego magicznego backhandu). Szczerze powiedziawszy miałem grać na wygraną Hiszpana, ale z uwagi na tak miła niespodziankę kursową ten handicap zagram mocniej a za nieco mniejszą stawkę dołożę na win Pablo.
✅
71
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto-Detroid
typ: Drummond over 13.5 zbiorek w meczu
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Zapraszam na spotkanie, w ktorym Toronto podejmie na wlasnym boisku Detroid. Spogladajac na oferte wystepow zawodnikow w Becie od razu w oczy rzucil mi sie over Drummonda. Nie ulega watpliwosci, ze pod wzgledem zbiorek to znakomity zawodnik. W ostatnim czasie jego statystyki pod tym wzgledem sa na prawde swietne. Toronto to bardzo ofensywny zespol, ktory oddaje mnostwo rzutow podczas meczu, a obecna dyspozycja w defensywie Detroid jest wysmienita, dlatego mysle, ze Raptors nie bedzie mialo duzo czystych pozycji rzutowych, a jesli gospodarze nie beda mieli jakiejs znakomitej skutecznosci rzutowej to Andre spokojnie wylapie te 14 pilek. Drummond pomimo tak mlodego wieku coraz lepiej sie rozwija i osiaga coraz lepsze wyniki pod wzgledem zbiorek i nie tylko. W ostatniej potyczce z Netsami wyjatkowo zaliczyl malo zbiorek ( meczu z Hawks nie licze, bo zagral 17 minut), ale gorszy mecz tez czasami sie moze zdarzyc, a poza tym rywal nie byl wygodny. Mam nadzieje na szybkie tempo gry, sporo rzutow, a co za tym idzie sporo zbiorek. Polecam.
✅83
 
K 0

karolitshock

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA SYDNEY
Godzina: 05:30
Spotkanie: Radwańska A. - Muguruza B. G.
Typ: Radwańska 2-0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet 365

Nie ma się nad czym tutaj za bardzo rozwodzić, nasza mała Krakowianka jest na fali. Ostatnie historyczne sukcesy, czyli wygrana z Sereną oraz zwycięstwo w Pucharze Hopmana, wyraźnie podbudowały Radwańską i widać że ma apetyt na więcej. Na szczęście nie spoczęła na laurach i widocznie planuje wygrać jeszcze kilka spotkań przed Australian Open, co pokazała wczorajszym pewnym zwycięstwem nad Alize Cornet. Stojąca dzisiaj po drugiej stronie siatki Muguruza to również zawodniczka ze ścisłej czołówki, lecz w tym momencie do Agi nie ma startu. Polka w tym spotkaniu góruje nie tylko techniką, lecz również doświadczeniem, którym przewyższą rywalkę o 6 lat. W całej swojej singlowej karierze Radwańska nie tylko rozegrała ponad dwa razy więcej spotkań niż Muguruza, lecz co ważniejsze, wygrała również dwa razy więcej. Poza tym H2H to podwójne 2-0 dla Polki, więc dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Jedyne co może tutaj stanąć na przeszkodzie ku gładkiemu zwycięstwu Agnieszki, to jej psychika, ale ostatnio prezentuje się niezwykle pewnie i spokojnie wygra to spotkanie jeśli tylko będzie się jej chciało ????
⛔100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: ???? NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Houston Rockets
Typ: Houston wygra więcej niż dziesięcioma punktami
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Cześć.
Zapraszam na nocne spotkanie, gdzie na Barclays Center o godzinie pierwszej trzydzieści Brooklyn Nets podejmie dobrze grających ostatnio podopiecznych Kevin&#39;a McHale&#39;a - Houston Rockets.
Forma gospodarzy nie jest najlepsza. Nie oszukujmy się, jest ona na dzień dzisiejszy fatalna i nic nie przemawia za tym, żeby zła passa minęła, a tym bardziej w spotkaniu z Houston&#39;em.
Brooklyn przegrał ostatnie 5 spotkań u siebie - ostatnio z Detroit tj. jedenastego stycznia, a dzień wcześniej ze słabą Philadelphią.
Houston, mamy problem? Nie, nic z tych rzeczy ???? . Houston radzi sobie dobrze. Ostatnie pięć spotkań cztery razy zakończyło się zwycięstwem Rockets&#39;ów. Plasują się oni na trzeciej pozycji Konferencji Zachodniej, co świadczy o ich sile, w przeciwieństwie do nocnego konkurenta, który zajmuje ósmą pozycję w Konferencji Wschodniej.
Statystyki Head to Head owych drużyn mówią, że ekipa Rockets&#39;ów pokonała Brooklyn cztery razy w pięciu ostatnich spotkaniach. Houston pokonał Brooklyn w tych spotkaniach w sumie różnicą punktów 71, co daje
średnią aż 17.75 punktów! Były to jednak spotkania rozegrane dość dawno, bo ostatnie jedenastego lipca 2014 roku, jednak również i tym razem liczę na wygraną gości z minimum jedenastoma punktami przewagi.
✅ 138
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: TENIS - ATP Kooyong
Godzina: 03:10
Spotkanie: Kei Nishikori - Jordan Thompson
Typ: Jordan Thompson
Kurs: 8,43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gram tutaj na młodego Australijczyka, bardziej to typ przeciw Nishikoriemu, ten turniej jest znany, pokazówka na której znakomicie radzą sobie Australijczycy. Dla innych jest to turniej i mecze treningowe przed AO,który tuż za rogiem. Thomphon wygrał playoffy do AO pokonując w finale po świetnym meczy Smitha. Młody wybiegany zawodnij, posiadający świetny fh, dobry w obronie.
Poprzedni jego występ, rok temu na tym turnieju może uznać za udany, pokonał wtedy Monaco, i o mały włos a wygrał by z Gasquetem, który robił wszystko i pomagał jak mógł młodemu Jordanowi, bo tak jak wspomniałem pokazówka i wszyscy na trybunach pragną zobaczyć zwycięstwo swojego rodaka.
Wszystko zależy od Japończyka, jeśli podejdzie treningowo, po prostu może puścić ten mecz powiedzmy w 3 secie Jordanowi ku uciesze kibiców, jeśli będzie chciał to oczywiście go wygra bo Jordan to nie jego poziom, ale właśnie czy będzie chciał? Ja po takim kursie skuszę się, że nie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Francja Puchar
Spotkanie: Bastia-Rennes
Typ: Bastia 1 golem
Kurs 4.20
Buk Unibet
Godz: 18:40
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach ćwierćfinału pucharu Francji w którym Bastia podejmowała będzie drużynę Rennes. Dla mnie zespołem , który ma tutaj większe szanse na zwycięstwo jest ekipa gospodarzy , która w poprzednich 4 spotkaniach na tym stadionie nie przegrała, 3 -krotnie wygrała i zanotowała jeden remis w poprzedniej rundzie pucharu z zespołem Caen, gdzie w rezultacie i tak była zespołem lepszym i awansowała do dalszych gier. Drużyna Rennes, nie gra źle, ale w spotkaniach wyjazdowych nie gra już tak dobrze, jak przed własna publicznością, co prawda punktuję,ale ze sporą ilością szcześcia, niedawno obydwie ekipy spotkały się w spotkaniu ligowym i tam zespołem lepszym okazala się Bastia , która wygrała na swoim stadionie 2:0. Według mnie Bastia pokazała już w poprzednim spotkaniu ligowym z PSG, gdzie od 0:2 zdołała wyjść na 4:2 z zespołem mistrza Francji, uważam ze po tamtym spotkaniu Bastia może tylko grać już lepiej i iść w górę tabeli, jak i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy pucharu Francji.
⛔100
 
M 0

mlostaaa0

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Celtics - New Orleans Pelicans
Typ: under 200.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Ostatnie 5 meczów pomiędzy tymi drużynami, gdzie Boston byli gospodarzem wyglądało następująco :
92:95 --&gt;187
78:90 --&gt;168
81:83 --&gt;164
97:87 --&gt;184
94:82 --&gt;176
Dodatkowo:
Boston w ostatnich meczach u siebie rzucali kolejno : 95,101,106,107,114 co daje średnią 104.6
Pelicans w ostatnich meczach na wyjazdach rzucali kolejno : 94,93,100,84,101 co daje średnią 94.4
104.6+94.4=198.8
Gram grubo. Powodzenia ????
⛔100​
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Włoch
Godzina:21:00
Spotkanie:Milan-Sassuolo
Typ:Milan over 1,5 bramki
Kurs:1,72
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z pucharu Włoch pomiędzy gospodarzem Milanem a przyjezdnymi drużyną Sassuolo.
Te dwie drużyny spotkały sie nie tak dawno bo dokładnie tydzień temu ale to była liga i nie spodziewanie na san siro Milan to spotkanie przegrał choć już na początku pierwszej połowy to Milan prowadził 1-0 ale przegrał cały mecz 1-2 i to moze być motywacja do wygrania tego meczu chęć rewanżu za tamtą porażkę i na dodatek znów grają przed własną publicznością.
Moim typem na to spotkanie są dwa gole strzelone przez Milan myślę ze to nie będzie takie trudne i Milan zaatakuję od pierwszych minut i szybko padnie bramka i mecz stanie sie bardziej otwarty bo Sassuolo będzie się odsłaniać coraz bardziej z każdą upływającą minutą i wtedy Milan dorzuci drugą bramkę i typ wejdzie bez żadnych problemów.
Według mnie to jest pewny typ i godny polecenia moze nie za duży kurs ale zawsze coś.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Asian Cup 2015
Godzina: 10:00
Spotkanie: Oman - Australia
Typ: Australia over 1.5 goals
Kurs: 1.51
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny dzień zmagan w tegorocznym Asian Cup 2015. Pewnie nie tylko dla mnie przed całym rozpoczęciem mistrzostw można było przypuszczać, że w nastepnej fazie zagra Australia i Korea z tej grupy. To tylko przypuszczenia, ale prawdopodobnie się sprawdzą. W roli przypomnienia Australia jest gospodarzem i granie z dodatkowym zawodnikiem w postaci kibiców jest oczywiscie dużym atutem. Faworyt tego spotkania jest jeden - wiecie kto. Napewno będą chcieli wygrać i zapewni sobie pewny byt w dalszych rozgrywkach(poźniej walka o 1 msc w grupie, bo mniemam że Korea też wygra swój mecz). Oman walka o życie - być albo nie być. Nie powiem - wg mnie bramki mogą paść po obu stronach, ale tylko w przypadku gdy Oman by strzelił pierwszy. Druga opcja jest taka, że mecz będzie zacięty ale tylko do momentu gdy Australia wpakuje gola, poźniej to wszystko może runąć i całe starania na nic. Pogromu jakoś specjalnie się nie spodziewam , ale 2 trafienia powinna dać od siebie Australia i taki właśnie mój typ. W poprzednim meczu wysoko ograli Kuwejt 4-1, mnie wystarczą dwie bramki. Oman zaliczyl przegraną 0:1. Ciekawym jednak jest, że Oman w pucharze państw zatokowych ograł Kuwejt 5-0 pod koniec tamtego roku. Australia jednak to przeciwnik troche większego pokroju. W przewieństwie do Omanu, nazwiska drużyny Australii są mi znane. W tym turnieju Australia ma szanse zajść daleko , bo wiadomo na imprezie tj World Cup Finals dostając w grupie Hiszpanie, Chile i Holandie cieżko było coś ugrać. Mimo to i tak się pokazali bardzo dobrze jako drużyna z charakterem.Teraz okazja jest ku temu znakomita. Nic tylko strzelać dużo bramek i wygrywać.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, Syney
Godzina: 03:00
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - Sergiy Stakhovsky
Typ: Sergiy Stakhovsky
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Nie wierze w romantyczne powroty tenisistów na korty po tak długich przerwach. U kobiet w świecie WTA jest jeszcze to możliwe, jeżeli posiada się nazwisko Williams. Obawiam się, że nazwisko Del Potro to za mało aby pokonać starego Ukraińskiego wygę który ma tutaj co bronić z ubiegłego roku. Ukrainiec rok temu doszedł tutaj do półfinału gdzie po prawdziwej batalii uległ gospodarzowi B. Tomic. A więc nie byle komu. Osobiście wątpię aby Ukrainiec powtórzył sukces. Przejść pierwszą rundę powinien. Del Potro nigdy nie porwał tłumów w Syndey. Nie pamiętam aby kiedykolwiek coś znaczącego tutaj ugrał. Właściwie to rzadko tutaj grywał. Jego powrót to znak zapytania. Ukrainiec na pewno przystąpi walczenie, więc jeżeli Argentyńczyk myśli, że wejdzie sobie w sezon delikatnym krokiem to na pewno się myli. Wysoka temperatura i walka. To się szykuje w Sydney. Panowie grali ze sobą jeden raz, była to inna nawierzchnia więc nawet nie ma co się do tego przykładu odwoływać. Ale zagrali wtedy batalie na trzy sety. Wygrał Del Potro, ale wtedy nie wracał po żadnej kontuzji. Kurs ciekawy na Ukraince i myślę, że należy spróbować.
⛔100
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Auckland (Nowa Zelandia)
Godzina: 06:30
Spotkanie: Venus M. - Gonzalez A.
Typ: 0:2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
___________________________________________
W rankingu ATP dzieli ich ponad 300 pozycji. Póki co Gonzalez gładko przeszedł kwalifikacje w Auckland wygrywając 3 mecze z rzędu. Przyszła pora na gospodarza Michael&#39;a Venus&#39;a który niedawno wrócił z Indii po porażce z Damirem (6:2 6:4). Statystyki pokazują, że Gonzalez wygrywa mecze które ma wygrać natomiast Venus przegrywa co ma przegrać ;) W gre wchodzą dla mnie 2 opcje wyniku, pierwsza: 1:2 dla Gonzaleza przy przegranym pierwszym secie i późniejszym odrobieniu strat, lub 0:2 przy zaciętej walce w pierwszym secie. Jednak wydaje mi się, że większe szanse ma powodzenia ma 0:2.
___________________________________________
⛔100​
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Raptors - Pistons
Typ: Pistons +6,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Detroit Pistons ostatnio jest w znakomitej formie, czego nie można powiedzieć o Toronto Raptors, byli dość długo na pierwszym miejscu w tabeli, ale spadli z hukiem, a teraz walczą o pierwszą czwórkę. Detroit Pistons chyba jeszcze nie pożegnali się z nadzieją o pierwszej ósemce i w ostateczności o play offach. Toronto ostatnie swoje spotkanie wygrali z Celticsami dość pokaźnym wynikiem, ale za to cztery ostatnie spotkania przegrali np. z Hornetsami u siebie 95:103, z Sunsami na wyjeździe 125:109, z Warriorsami na wyjeździe 126:105, z Blazersami na wyjeździe 102:97. Każdy mógłby powiedzieć, że mecze z Sunsami czy Warriorsami na wyjeździe są trudne, ale przegrać z Hornetsami u siebie 8 punktami to porażka. Pistonsi za to wygrali z Nets, minimalna porażka z Hawks, 3 punktami (lider konferencji), wygrana z Mavericks, ze Spurs!!!!!! i u siebie wygrali z Kings. W każdym razie pokazują, że są w znakomitej formie i mają szanse osiągać w tym sezonie wiele. Stać ich na minimalną porażkę z Raptorsami, a nawet i wygraną. Liczę na sukces w tym meczu!!!
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn - Houston
Typ: Houston
Kurs: 1.42
Bukmacher: Expekt
Kursik spada, więc łapę puki jeszcze utrzymuje się powyżej 1.40. Krótko i na temat bo jutro szkoła i nie ma czasu na głębsza analizę. Dlaczego? Drużyna gospodarzy jest ostatnio w fatalnej formie, przegrali ostatnie 5 spotkań nawet przed własna publicznością z drużyną Philadephii, gdzie byli przecież zdecydowanym faworytem. Jestem pewny na 75% że dziś nie pokonają świetnie radzącej sobie w ostatnich spotkaniach drużyny Houston. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zostało rozegrane 11.07.2014 r. a wynik to 101:75. Dla odważniejszych polecam jakieś handi (-5.5 @ 1,71). Pozdrawiam!
✅42
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Asian Cup 2015
Godzina: 8:00
Spotkanie: Kuwejt - Korea Płd
Typ: 2 HA -2.0
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
analiza:
No to dalej celujemy w coś wyższego.
Kuwejt dostał baty od Australii, która mniej więcej siedzi na tej samej półce co Korea. Jeżeli chodzi o więcej porównań, to Kuwejt przegrał 0:5 z Omanem, z którym 1:0 wygrała Korea ???? Co prawda to tylko towarzyskie potyczki, ale jakieś odniesienie jest.
Korciło mnie żeby pocelować w (-2.5,-3.0) za równego piątaka, ale zagram ciut bezpieczniej.
Na H2H nie bardzo jest co patrzeć, ostatni mecz w 2012 roku, ale dla statystyków skrobnę że na pięć ostatnich spotkań cztery wygrała Korea i był jeden remis. Te wygrane Korei dwa razy po 2:0 i dwa razy po 4:0. Ostatni raz było 2:0 więc teraz czas na czwórkę ;)
⛔100
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Asian Cup 2015
Godzina: 8:00
Spotkanie: Kuwejt - Korea Płd
Typ: Korea wygra obydwie połowy
Kurs: 3.00
Bukmacher:Bet365
Nie będę podawał bilans bezpośrednich spotkań między tymi drużynami, bo to nie ma najmniejszego sensu, gdyż ostatni mecz ze sobą rozegrali prawie 3 lata temu.. Pierwsze spotkanie Kuwejtu w grupie i od razu piękne lanie od Australijczyków (4-1) , Korea dość skromnie wygrała z reprezentacja Omanu (1-0). Przekonuje mnie fakt, iż Kuwejt to najsłabsza drużyna tej grupy i wątpie aby zdołali przeciwstawić się wybieganym Koreańczykom.. Liczę na skromne 1-0 do przerwy, a potem dobicie rywala jedna, a nawet dwoma bramkami.
POWODZENIA!
⛔100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, Syney
Godzina: 10:30
Spotkanie: Nick Kyrgios - Jerzy Janowicz
Typ: Janowicz
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Turniej w Sydney, ktory może być traktowany w sposób treningowy przez niektórych graczy, z powodu zbliżającego się turnieju wielkoszlemowego. Nie będe się rozpisywał na temat Kyrgiosa, który jest nadzieją Australii, jest to młody gracz, jeszcze niezbyt doświadczony. Skupię się na Janowiczu. Oglądałem mecze singlowe, jak i miksty podczas Pucharu Hopmana i wywarł na mnie dobre wrażenie. Dobry serwis, dosyć dobre returny, wydaje się, że Janowicz wrócił wreszcie do dobrej formie. W ostatnim meczu przegrał, ale po dobrym meczu z Isnerem, który jest według mnie graczem lepszym od Kyrgiosa.
Obaj gracze plasują się w rankingu w połowie pierwszej setki. Buki faworyzują Nicka, ale moim zdaniem doświadczenie weźmie tutaj górę i wygra nasz rodak. Celem Janowicza jest jak najszybszy powrót do pierwszej 20-stki rankingu, więc takie mecze, jak ten jutrzejszy, trzeba wygrywać.
Pozdro
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Hobart
Godzina: 4:00
Spotkanie: Roberta Vinci - Annika Beck
Typ: Beck wygra 2:0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Dość ciekawe spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 4tej w Hobart pomiędzy Włoszką Robertą Vinci (44.WTA), a Anniką Beck (55.WTA). Ciekawe ze względu na kurs zawodniczki, która moim zdaniem jest faworytką tego spotkania i osobiście skuszę się na postawienie na nią. Chodzi o młodą 21 letnią Niemkę, która w ostatnim czasie zrobiła ogromne postępy, a jej apogeum było w tamtym roku w połowie października kiedy to ogrywała po kolei wszystkie rywalki dochodząc aż do finału turnieju w Luxemburgu który wygrała w finale z Czeszką Zahlavovą. W tym roku rozegrała już jedno bardzo dobre spotkanie w Shenzen tydzień temu z Simoną Halep, mimo tego że była skazana na pożarcie nawiązała wyrównaną walkę i przegrała w 3 setach 6:4,3:6,4:6. Dla przypomnienia Halep wygrała ten turniej nie przegrywając już z rywalką żadnego seta. Dzisiaj przeciwko 32 letniej już Vinci moim zdaniem to ona powinna prowadzić grę. Włoszka lata świetności ma już raczej za sobą, a kryzys z tamtego roku który byl jednym z jej najgorszych powinien się pogłębiać i raczej ta zawodniczka będzie się już skupiać wyłącznie na spotkaniach deblowych ze swoją rodaczką Errani. W tym sezonie Vinci rozegrała już dwa spotkania, pierwsze przegrane w pierwszej rundzie w turnieju w Auckland z Vandeweghe 1:2 w setach i wczoraj wygrana w pierwszej rundzie obecnego turnieju z Rogowską 2:1. Zawodniczki ostatni raz spotkały się ze sobą właśnie we wspomnianym turnieju wygranym w Luxemburgu przez Beck,a pojedynek zakończył się wygraną Niemki 7:5,6:0. Dzisiaj czas na powtórkę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom