>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 1

komsix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Puchar Króla
Spotkanie: Espanyol - Valencia
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1,83
Godzina: 20
Bukmacher: ComeOn

Pare dni temu typowałem dokładnie w taki sam sposób i się nie myliłem Valencia wygrałą 2:1.
Dzisiaj dojdzie do rewanżowego spotkania między tymi drużynami i stawiam również na to, że obie drużyny strzelą przynajmniej po 1 golu.
Na pewno jedni i drudzy chcą awansować dalej, Espanyol będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska a drużyna Valenci skromną zaliczkę z 1 meczu.
Między tymi drużynami w h2h bardzo często pada btts 9 na 10 ostatnich meczów. Dla mnie jest to bardzo pewny typ. Valencia w ostatnich 12 wyjazdowych meczach tylko raz nie
zdobyła bramki. Espanyol również często u siebie strzela 14 na 15 ostatnich meczów. Liczę, że i tym razem będziemy świadkami ciekawego meczu, pełnego bramek obu drużyn.
Pozdrawiam
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Boston Celtics - New Orleans Pelicans
Typ: Pelicans -13 pkt
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Boston Celtics (home, 12. Wschód, bilans 12-23) vs. New Orleans Pelicans (goście, 9. Zachód, 18-18). Gospodarze wygrali jedynie 2/10 z ostatnich spotkań, goście prezentują zdecydowanie lepszą formę - 5/10 w ostatnich dniach. Pelicans wygrali 3 ostatnie wyjazdy do Bostonu, dziś ta seria powinna się przedłużyć. Do tego Pelicans mieli 1 dzień odpoczynku więcej po zwycięstwie nad Grizzlies u siebie, natomiast Celtics wracają do siebie po 3 meczach na wyjeździe, gdzie udało się wygrać pierwszy z trzech meczów vs. dołującym ostatnio Nets. Później porażki z Pacers (overtime) i Raptors. Za kilkanaście minut Celtics przegrają z Pelicans kilkunastoma punktami, więc warto na tym zarobić.
Pelicans pokonali fantastycznych w tym sezonie Grizzlies aż 11 pkt i to kilka dni temu, czy Celtics są w stanie wypaść lepiej? Wątpię.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Sydney
spotkanie Suarez - Navarro - Makarova
Typ Zw SUAREZ - NAVARRO
kurs 1.96 pinnacle
To powinien być fajny mecz , kursy bukmacherzy wystawili dość wyrównane Makarova rank 10 , Suarez - Navarro 17 , ale moim zdaniem hiszpanka jest po prostu lepsza.Do tego 4 do 1 dla hiszpanki w H2H , zwycięstwa na każdej nawierzchni , wszystko przemawia za brzydulką.Makarova wygrała z Suarez - Navaro tylko raz w Qatarze na hardzie w lutym 2013 i to dosyc gładko , wygląda że brzydula miała zły dzień albo odpusciła .Dzisiaj się raczej na to nie zanosi.Być może warto się z betem zaczaić na livie bo brzyduli zdarza się słabo zaczynać i wracać do meczu.Spokojna stawka bo to tenis kobiecy a do tego 13stycznia.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
⚽ PN / Puchar Azji /
Godz. 10:00
Spotkanie - Oman : Australia
Typ - Oman powyżej 1.5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bet365
Czas na drugą kolejkę grupową w Pucharze Azji , jak dotąd nie zanotowaliśmy jakiejś super niespodzianki i kto wie czy taka nie nastąpi dziś ja przynajmniej mam takie przeczucie i zaglądam do grupy A gdzie jak wiemy są gospodarze Australijczycy którzy w pierwszym meczu pewnie ogrywają Kuwejt 4:1 ale trochę krwi sobie i swoim kibicom dostarczyli bo jak widzieliśmy już w 8 min gry przegrywali 1:0 no ale ostatecznie skończyło się 4:1 i z kompletem 3 pkt prowadzą , rywal natomiast bez zdobyczy pkt bo polegli skromnie 1:0 z Koreańczykami i tak sobie myślę że dziś o ile chcą a na pewno tak jest to muszą iść na całość i zdobyć tutaj przynajmniej jakiś punkcik który da jeszcze cień nadziei w ostatnim meczu a grają z Kuwejtem z którym gra im się nie żle bo np. w listopadzie pokonali ich w meczu towarzyskim aż 5:0 tak więc chyba piłkarze Omanu mają taką świadomość iż wszystko zależy od tego pojedynku .
Obie ekipy miały już okazję ze sobą rozegrać parę spotkań choćby np. w El Azji do MŚ i w tych pojedynkach 1 zwycięstwo kangurów 1 zwycięstwo Omanu i dwa remisy no ale w ostateczności Australijczycy awansowali do Mundialu w Brazylii , ostatnie ich spotkanie tu w Australii to wynik 2:2 tak czy siak wyniki pomiędzy nimi nie były złe dla piłkarzy Omanu , wiem że patrząc piłkarsko to u kangurów sporo zawodników którzy grają za granicą jednak z drugiej strony ranking FIFA pokazuje że to piłkarze Omanu są ciut wyżej bo na miejscu 93 natomiast Australia na 100 , wiem też że na boisku nie grają statystyki ani żaden ranking tylko piłkarze ale chodzą też pogłoski o tym że dziś w drużynie Australijskiej mają wejść zmiennicy ale czy wejdą czy nie wejdą zobaczymy ja uważam że dziś Oman z siekierą przy głowie zrobi wszystko aby dobrze wypaść i liczę na bramki z ich strony a za dwie znowu kurs kosmos bo 6.50 to dlaczego by nie zaryzykować i tak robię !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Austria Wiedeń - FAC Team fur Wien
Typ: over3.0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00
Pierwsze spotkanie sparingowe austriackich drużyn po 2 tygodniach okresu przygotowawczego.
Austrii Wiedeń nikomu nie trzeba przedstawiać, aktualnie na półmetku rozgrywek dopiero 6 miejsce w tabeli i strata aż 12 punktów do RB Salzburg.
Team fur Wien to beniaminek drugiej ligi, w której zajmują wysoką 4 lokatę.
Sparingowe derby na obiektach treningowych Austrii, więc motywacja jest większa niż przy zwykłym sparingu.
Zobaczmy jak Pierwszoligowiec gra w meczach przedsezonowych:
08.10.14 Stadlau - Austria Vienna 2 : 3
05.07.14 LASK Linz - Austria Vienna 2 : 0
08.07.14 Austria Vienna - PSV 1 : 2
02.07.14 Austria Vienna - Dyn. Moskwa 2 : 3
29.06.14 Voitsberg - Austria Vienna 1 : 2
24.06.14 Austria Vienna - St. Polten 6 : 0
19.06.14 Riedlingsdorf - Austria Vienna 0 : 10
Tylko w jednym meczu nie było minimum 3 goli. Jak widać lubią sobie poprawić humory od samego początku i na przetarcie rozkładają rywali na łopatki, w przypadku amatorskiego Riedlingsdorf to normalne że walnęli dwu cyfrówkę, ale już u siebie z porównywalnym rywalem do dzisiejszego St. Polten, ostre strzelanie pokazuję że nie odpuszczają.
Walka o skład? Pokazanie trenerowi że solidnie przepracowało się przygotowania?
FAC Wien o sparingach z lata jest niewiele, ale dwa mecze w których zagrali pokazują że są na bakier z defensywą:
04.07.14 Neustadt - FAC Wien 4 : 0
01.07.14 CFM Cluj - FAC Wien 5 : 3
Neustadt to ostatnia drużyna w austriackiej Bundeslidze, Cluj to studenty z Rumunii którzy sezon w sezon walczą o utrzymanie.
Machete tak jak wczoraj liczy na minimum 3 gole.
Tniemy over!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Energie Cottbus - Inter Baku
Typ: X2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:00
Jak dla mnie spora pomyłka bukmacherów... faworyzują 3ligowy klub z Niemiec przeciwko jednej z dwóch najlepszych drużyn z Azerbejdżanu. Niemieckie kluby z definicją oznaczają jakość ale piłka nożna w Azerbejdżanie rozkwita i to rozkwita dość dobrze. W tym roku Karabak i Inter Baku pokazały, że dają radę i nie odstają poziomem w pucharach. Inter w zeszłym roku potrafił pokonać takie zespoły jak Sturm Graz czy If Elsfborg.
Mecz rozgrywany na neutralnym terenie w Turcji.
5 dni temu Inter wygrał z drugoligowym Inegolsporem 4:1 natomiast Cottbus przegrał 4 dni temu z Werderem 3:2 z tym, że Werder grał mieszanym składem.
Uważam, że kursy powinny być odwrotne bo azerowie w piłke grać potrafią... także remis tutaj to będzie minimum dla Interu.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja, Puchar Ligi
Godzina: 22:00
Spotkanie: Saint-Etienne - Paris Saint-Germain
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie ćwierćfinałowe Coupe de la Ligue na Stade Geoffroy Guichard Saint-Etienne podejmie Paris Saint-Germain. Faworytem tego spotkania są gości, którzy bronią tytułu zdobytego w poprzednim sezonie. Dziś czeka ich jednak naprawdę ciężkie spotkanie, Saint-Etienne jest bowiem w wysokiej formie, zajmują 3.miejsce w Ligue 1 (wyższe niż PSG) i wcale dziś nie stoją na straconej pozycji.
Pamiętajmy również, że PSG na wyjazdach w tym sezonie radzi sobie średnio – w lidze sporo meczów remisują, a ostatnio nawet przegrywają. W ostatnim czasie bowiem przegrali z Guingamp (0-1) i Bastią (2-4). Wydaje się, że w formie jaką pokazali w ostatni weekend PSG może mieć dziś naprawdę spore kłopoty na Stade Geoffroy Guichard i ja tutaj przewiduję niespodziankę i zwycięstwo Saint-Etienne.
Warto bowiem zauważyć, że Saint-Etienne u siebie jest bardzo ciężkim i wymagającym przeciwnikiem – dość powiedzieć, że z 20 ostatnich meczów o stawkę Saint-Etienne na własnym boisku przegrała tylko raz z Toulouse (1-0), wygrali 9 spotkań i 11 zremisowali. Zresztą PSG doskonale wie jak ciężki jest to teren bowiem z 13 ostatnich meczów o stawkę na tym obiekcie potrafili wygrać tylko 2 razy, 4 razy wygrywała ekipa gospodarzy i 7 razy mieliśmy remis.
Oczywiście nie można dziś wykluczyć remisu, ale wydaje mi się, że PSG ostatnio nie jest najlepiej przygotowane, mecz z Bastią to pokazał i dziś Saint-Etienne ma naprawdę spore szansę na wyeliminowanie (w regulaminowym czasie gry) PSG.
Trener gospodarzy Christophe Galtier nie skorzysta dziś z usług Florentina Pogby (21/1), Françoisa Clerca (6/0), Ismaëla Diomandé (14/0) i Maxa Gradela (26/4).
Trener Paris SG Laurent Blanc natomiast nie skorzysta dziś z usług Serge Aurier (10/1), Yohan Cabaye (19/1), Edinson Cacani (26/13), Ezequiel Lavezzi (18/2) i Clément Chantôme (12/1).
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
VS.

Dyscyplina: Hokej Norwegia Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frisk Asker vs. Sarpsborg
Typ: 1 (koniec meczu, nie po dogrywce)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza: Witam, dziś w najwyższej lidze norweskiego hokeja odbędzie się bardzo interesujące spotkanie. Frisk Asker podejmować będzie, Sarpsborg, drużynę która w ostatnim czasie prezentuje równą i dobra formę. Goście na pięć ostatnich spotkań przegrali z liderem oraz w ostatniej kolejce, z czwartą drużyna w lidze Lokerenskog, po rzutach karnych. Jak na drużynę, która dotychczas pozostawała w dolnej części tabeli, gra naprawdę o wiele lepiej i teraz zajmuję piąte miejsce w tabeli. Poprzednie zwycięstwa miały miejsce z zespołami, które mogłyby tylko pomarzyć o takim poziomie gry, jaki prezentuje Frisk Asker. Gospodarze grali w ten weekend u siebie z jak się okazało z jeszcze lepiej predysponowana drużyną Storhamarem, który po ciężkim boju, wygrał 3:5. Każdy kto choć trochę orientuję się i przegląda wyniki taj ligi, wie że Frisk Asker i Storhamar są naprawdę jednymi z nielicznych ekip, które prezentują wysoki poziom i ścigają się z liderem od dłuższego czasu. Frisk Asker w ostatnich meczach udowadniał że potrafi wygrywać z drużynami pokroju Sarpsborga i myślę, że dziś powinien sobie poradzić bez dogrywki.
⛔100​
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Francja, Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: AS Saint Etienne - Paris Saint-Germain
Typ: 2
Kurs: 2.12
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem pojedynek z pucharu Francji pomiędzy AS Saint Etienne - Paris Saint-Germain.
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza, że PSG jest podrażnione ostatnią ligową porażką z SC Bastia 4:2.
Trener PSG Laurent Blanc zapowiada, że chce ten mecz wygrać i wrócić na właściwe tory, krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa.
Rotacji w składzie wielkich nie będzie. Prawdopodobnie PSG zagra podstawową 11.
Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się miazgą ASSE 5:0, wówczas na listę strzelców wpisali się: Ibrahimovic x3, Cavani, Matuidi.
Bilans meczy to 16 zwycięstw PSG, 10 remisów oraz 7 porażek.
Co do Saint Etienne wiemy, że w tym sezonie nieźle sobie radzi w lidze zajmując 3 pozycję w tabeli. Trener AS zapowiada walkę o awans i nie ma zamiaru odpuszczać tego meczu.
Więc tak jak pisałem wcześniej, zapowiada się ciekawy mecz, tym bardziej, że jest to ćwierćfinał.
Myślę, że dobrym typem byłaby opcja, że obie strzelą gole, jednak ja myślę, że PSG w tym meczu pokaże, na co ją stać i wygra ten mecz.
Pozdrawiam.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Copa del Rey Hiszpania /
Godz 20:00
Spotkanie - Espanyol : Valencia
Typ - Espanyol over 1.5 gola
Kurs - 3.00
Buk - Bet365
Analiza

Czas na mecze rewanżowe w Copa del Rey , dziś Espanyol podejmuje Valencię , w pierwszym pojedynku Valencia u siebie wygrała 2:1 i nie jest to wynik który w 100 % gwarantuje awans tak więc zapowiada się dziś ciekawy pojedynek tym bardziej że zaglądając do H2H pomiędzy nimi to Valencii ostatnio ciężko tutaj wygrać na Estadi Cornella-El Prat a wyniki to 2:2 , 4:0 , 3:3 i ostatni mecz 3:1 i jak nie trudno zauważyć Espanyol w każdym z tych meczy zdobył najmniej dwa gole to dlaczego by nie miało to nastąpić w dzisiejszym pojedynku , wiadomo to mecz pucharowy które to mecze rządzą się swoimi prawami dlatego liczę że gospodarze powalczą aby awansować do 1/4 finału Copa del Rey i wyeliminować Valencię !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja, Puchar Ligi
Godzina: 22:00
Spotkanie: Saint-Etienne - Paris Saint-Germain
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? &quot;x&quot; Remis
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Saint-Etienne w pucharach radzi Sobie bardzo dobrze z Psg; 1 spotkanie rozegrane 2012 roku St. Etienne-PSG (0:0)1:0... 2 Spotkanie rozegrane w 18.12.13 PSG-St. Etienne (1:1) 2:1. Jak widać Etienne potrafi postawić się i dlatego stawiam, że 1 połowa zakonczy się remisiem. Pozdrawiam
fymlymymlym
✅91
 
sofciarz 24

sofciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Turecka
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Ziraat Bankasi - Fenerbahce Stambuł
Typ: Fenerbahce
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj w spotkaniu 12 kolejki ligi tureckiej siatkarzy zmierzą się zespoły Ziraatu z drużyną Fenerbahce. Według mnie faworyt tego spotkania jest jeden i jest nim drużyna gości ze Stambułu. Mimo iż obie ekipy uzyskały do tej pory tyle samo punktów to goście zajmują wyższe miejsce w tabeli. Nie ma co ukrywać fenerbahce to zdecydowanie bardziej utytułowana drużyna od gospodarzy. Milijkovic. Bohme oraz serb niikić trzymają dobry poziom gry drużyny ze stambułu. Dodatkowo ich trenerem jest znany polakom były coach reprezentacji polski Daniel Castellani. Ostatnie 5 pojedynków między tymi zespołami zakończył się wygraną Fenerbahce, więc nie pozostaje nic innego jak postawić w tym spotkaniu na drużynę przyjezdnych.
✅
70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Quatar All Stars vs Bayern Monachium (spotkanie towarzyskie)
Typ: over 4,0 4,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Godz. 18.05
ANALIZA. Witam. Na dzisiaj co prawda spotkanie towarzyskie, ale wg mnie obfite w bramki. Nie będzie tutaj cyferek i statystyk bo o ile mógłbym podać kilka liczb co do Bayernu to drużyna gwiazd z ligi Katarskiej trudno jakkolwiek podać ich wyniki, bo jest to drużyna poskejana z piłkarzy z ligi katarskiej na to spotkanie. Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, dla trenerów wynik odgrywa tutaj rolę drugo, a często trzeciorzędną. najważniejsze jest sprawdzenie zawodników, jak drużyna radzi sobie przy danej taktyce narzuconej przez trenera. Sprawdzanie nowych ustawień, nowych schematów na początku często nie wypala i drużyna naraża się na stratę bramki. To niby tyczyło się Bayernu, napisałem &quot;niby&quot; bo Bawarczycy są maszyną poukładaną i nawet gdy coś nie trybi, nawet gdy w tej maszynie są pozamieniane tryby, które są niedotarte to nie znacze wcale, że ta maszyna nie pojedzie, a dzisiaj nawet z pozmienianymi trybikami powinna spokojnie pojechać z gwiazdami z ligi katarskiejm, bo drużyna (o ile można użyć tego określenia) nie jest w ogóle ze sobą nie ograna, jest to po prostu grupka piłkarzy grających ze sobą po raz pierwszy i pewnie po raz ostatni. Więc dużo będzie indywidualności.
Główny powód jednak, który sprawia, że wchodzę ostro w ten mecz to fakt, że szejkowie chcą oglądać ciekawe widowisko (liczne w bramki) chcą oglądać gwiazdy, zarówno ze swej rodzimej ligi jak i w ekipie Misrtrza Niemiec. Bayern w sumie zaczyna sparingi przed jesienią więc dzisiaj mogą zagrać radosny futbol i obfity w bramki!
Powodzenia i pozdrawiam
✅75
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Barry Hawkins v Allister Carter
Typ: Allister Carter -1.5
Kurs: 3.40 Bukmacher: bet365
Analiza: Maks wbity przez Hawkinsa parę dni temu w CLS zamazuje obraz mocno przeciętnej formy byłego finalisty MŚ. Ok, Hawk wygrał 1 grupę CLS, ale wszyscy wiemy jakie zaangażowanie faworytów towarzyszy tym rozgrywkom. Barry od początku sezonu dużo poniżej swojego normalnego poziomu, zgubiona regularność, masa niedokończonych podejść, co przekładało się na kiepskie wyniki w ostatnich miesiącach. Z kolei Carter po zawirowaniach zdrowotnych nie może być w pełni formy, ale co pokazał ostatnio w CLS może napawać optymizmem. To była jego pierwsza prawdziwa okazja do rywalizacji i ten poligon wypadł dla Kapitana co najmniej solidnie. Zwłaszcza w grze punktowej mógł zaimponować (138, 75, 56, 58, 69, 85, 74, 62), co dało mu półfinał i parę cennych skalpów. Wszystko to mi mówi, że to nie będzie łatwy mecz dla Hawka, a i niespodzianka niewykluczona. Już nawet nie wspominając o bilansie bezpośrednim, w którym Carter całkowicie dominuje (9-1), wliczając w to 8 ostatnich meczów na jego korzyść. Kursy powinny być bardziej wyrównane.
ZAPRASZAM DO DZIAŁ U SNOOKER
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Francja Puchar, 18:40
Bastia - Rennes
Over 3.5 gola
4.90
Unibet
Na dzisiaj wybrałem mecz z pucharu ligi francuskiej. W meczu ćwierćfinałowym zmierzy się ze sobą Bastia i Rennes. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze ekipa z Korsyki zaliczyła kilka dni temu wysoki wynik w meczu ligowym z PSG. Padł wynik over 5.5 gola (4:2). Goście również w ostatnim czasie zanotowali wynik powyżej 3.5 gola. Był to mecz z Reims (1:3). Po drugie w bezpośredniej rywalizacji między tymi klubami padały wysokie wyniki. Przykładowo były to rezultaty 3:2, 4:0, czy 3:1. Puchary rządzą się swoimi prawami, często grają rezerwowi, którzy chcą się pokazać trenerom, a co za tym idzie mecze są ofensywne i wpada kilka bramek. Moim zdaniem dzisiaj mecz zakończy się remisem 2:2, a w meczu padnie wynik over 3.5 gola.
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Puchar Króla
Spotkanie: Espanyol - Valencia
Typ: czas pierwszego gola 0-15 m
Kurs: 3.40
Godzina: 20
Bukmacher: Sportingbet
Szybka analiza bo zaraz mecz, Espanyol ruszy od poczatku do ataku w pierwszym meczu byli lepsi ale pechowo przegrali, w h2h maja przewage i zawsze dobrze im sie wiodlo z Valencią, ktora pomimo ze w tym sezonie gra duzo lepiej nie przekonala mnie w pierwszym meczu i mysle ze Espanyol stac na korzystny rezultat, albo Espanyol strzeli szybko albo odpadnie, szybko tracac bramke z kontry, dlatego licze ze pierwsza bramka padnie szybko.
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Piłka nożna, Anglia Puchar Fa
West Ham - Everton
Everton
3
bet365
Na dzisiaj wybralem mecz z pucharu ligi angielskiej. Na przeciwko siebie stana dwie solidne druzyny z Premier League. Minimalnym faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarze, ktorzy grajac na wyjezdzie w Liverpoolu uzyskali dobry wynik (1-1), ktory daje im przewage w dzisiejszym meczu. Jednak ja dzisiaj gram w strone Evertonu. Jesli chca dalej zostac w pucharze musza to spotkanie wygrac ewenutalnie wysoko zremisowac. Ostatnio Everton na wyjazdach wygral dopiero pod koniec listopada ubieglego roku. Jednak uwazam, ze kazda zla passa kiedys sie konczy, Dlatego decyduje sie zagrac w strone gosciu, ktorzy na pewno wyjda na to spotkanie zmotywowani. Ostatnie 5 meczy, gdy Everton gral na wyjezdzie wygrali az 4 razy
Pojedynki bezpośrednie: WEST HAM - EVERTON21.09.13PREWest HamEverton2 : 322.12.12PREWest HamEverton1 : 228.12.10PREWest HamEverton1 : 108.11.09PREWest HamEverton1 : 208.11.08PREWest HamEverton1 : 3
Uwazam, ze dzisiasj bedzie podobnie dlatego decyduje sie zagrac
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Włoch
Godzina:21:00
Spotkanie:Milan-Sassuolo
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs:1,80
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś starcie w Pucharze Włoch pomiędzy Milanem a Sassuolo. Faworytem oczywiście gospodarze, lecz jak pokazał niedawny mecz tych drużyn Sassuolo nie stoi na straconej pozycji. Mój typ na to spotkanie to gol w wykonaniu obu drużyn. W obu drużynach są zawodnicy którzy strzelają sporo goli więc szansa na powodzenie typu jest. Nie oglądam generalnie piłki ligowej, lecz widziałem napastnika Sassuolo Zazę w jakimś meczu reprezentacji Włoch i wywarł on na mnie ogromne wrażenie, wtedy grał wręcz bajecznie, strzelił jakąś fantastyczną bramkę i ogólnie świetnie patrzyło się na to co robił na boisku. Później miał chyba jakąś kontuzję ale już gra i sledząc wyniki Sassuolo jego bramki znacznie poprawiło sytuację tej drużyny. Milan to już nie ta wielka firma co kilka lat temu. Wciąż jest tam kilku klasowych zawodników jak El Shaararawy czy Essien. Jest tam jednak sporo przeciętnych piłkarzy którzy czasem błysną jakimś dobrym meczem, lecz nie są to zawodnicy którzy w pojedynkę rozstrzygną nie jeden mecz a przynajmniej kilka.
✅80
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: puchar francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: St Etienne - PSG
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Cwiercfinał Coupe de France w ktorym zmierza sie aktualnie 3 z 4 druzyna ligi - PSG z zastrzeżeniem, że jest aktualnym mistrzem. Sprawa wyglada tak, że kursy oczywiscie spadaja na gospodarzy, bo i atut własnego boiska, bo i rotacja w pucharze, ale i PSG &#39;traci blask&#39;. 4 miejsce w lidze to raczej nie ich szczyt marzen, poniewaz powinni spokojnie z taką kasą i takim składem odjeżdzać innym rywalom. Ostatnio nawet przegrali z Bastią w lidze 2-4. Druzyna ktora doznala dopiero 2 porazki w sezonie, aczkolwiek az 8 remisowała (0:0, 1:1 najczesciej). Dzis troche odmieniony skład. Zabraknie Maxwella, Luiza, ktorzy grali w obronie, oraz Cabaye i Rabiota z pomocy. Linia ataku bez zmian, Ibra gra. St Etienne z kolei wymienia tylko po 1 zawodniku z linii obrony i pomocy. Zwazajac na forme PSG pewnie warto postawic 1 lub 1 DNB, ale mysle ze jednak muszą sie odbić, szczegolnie po tych zmianach w składzie. Nie sa to na pewno wiele gorsi (a moze i lepsi) zawodnicy, a ze druzyny silne w swojej lidze to powinna gra toczyć się bez szczegolnego dyktanda jednej.
✅400
 
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Włoch
Godzina:21:00
Spotkanie:Milan-Sassuolo
Typ: rzuty rożne- powyżej 10
Kurs:2,00
Bukmacher:Bet365
Analiza: Za kilka chwil mecz więc szybka analiza, na dziś rożne czyli mój ulubiony typ we Włoszech. Dziś mecz Milan z Sassuolo, oba zespoły grają ofensywnie i przeprowadzają dużą ilość akcji co zawsze wiąże się z rzutami rożnymi. Ten mecz będzie rewanżem za porażkę Milanu 6 stycznia tego roku w lidze i właśnie tamten mecz w którym padło 10 rożnych napawa mnie optymizmem. Ogólnie w 5 ostatnich meczach gospodarzy w lidze rzuty rożne dają nam taki ciąg 9,10,12,8,22 a gości 14,10,18,8,12 jak widzimy co 2 spotkanie daje nam ponad 10 rożnych na mecz, dlatego też taki korzystny kurs Warto też w tym meczu grać na liczbę kartek gdyż w ostatnim spotkaniu między Milanem a Sassuolo było ich 6.
Jeśli pomogłem daj dzięki.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom