>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.01.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
B 22

bet_undertaker

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open 1st runda
Spotkanie: Puig M. - Tatishvili A.
Typ: Tatishvili A.
Kurs: 2,18
Buk: Unibet
Godz. 01:00
Czas zacząć pierwszy turniej wielkoszlemowy... Wybrałem tą parę, ponieważ uważam, że kursy ciekawe, zawodniczki ciekawe i pora startu też dla mnie dobra.
Stawiam tutaj na małego doga... uważam, że po kwalifikacjach, które pokonała, jest tutaj nie dogiem, a małą faworytką:
R. Ozaki 6-7(4) 7-5 6-2
E. Bychkova 6-4 6-7(5) 6-4
A. Wozniak 3-6 6-2 6-4
W chwili obecnej Gruzinka znajduje się na 121 miejscu, podczas gdy jej rywalka jest sklasyfikowana na 57 miejscu. Spora różnica, ale tak jak wyżej napisałem Gruzinka po kwalach, więc powinna lepiej poznać nawierzchnię i już jakieś tam przetarcie ma. Zapowiada się wiele break`ów, więc kursy na live można pobierać, a potem kontrować. Patrząc na w/w mecze Anny, to faktycznie w tym meczu może być różnie. Aczkolwiek nie musi. Liczę jednak, że mając już jakieś doświadczenie na tych kortach, wyniesione z kwali, Tatiashvili wygra to w miarę spokojnie. Liczę na zacięty mecz, ale mimo wszystko 2-0 dla mojej faworytki.
⛔100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Spotkanie: Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers
Typ: Cavs -3
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365

Cavs na chwile obecną wygladają naprawdę dobrze,nie wątpliwie powrót Irvinga który jest w moim skromnym rankingu PG w Top3 (zaraz za CP3 i Curry&#39;m), zdecydowanie podnosi notowania Cavaliersów, Miles u siebie z 76ers trafił 10 na 14 prób za 3!, co pokazuje że potrafi rzucać, dolączył Deng co również wpływa na korzyść, Thompson ostatnio również zaliczył b.dobry występ wyjazdowy przeciwko Utah, 9/12 z gry i dołożył do tego 15 reb. Nie mogę też zapomnieć o świetnym zmienniku jakim jest Weiters. Cleveland zajmują aktualnie 11 miejsce w dywizji Wschodniej, jeśli myślą o grze w PO to nie mogą odpuszczać spotkań, a dziś przeciwnik nie jest jakiś strasnie wymagający i w mojej opinij na pewno jest w zasięgu Cavs, mowa o Sacramento i jak dla mnie troche przereklamowanym Gay&#39;u. Nie wróże im nic dobrego a na pewno udziału w PO. Zajmują przed ostatnią lokate w konferencji zachodniej i to że przecisną się jakimś cudem do ósemki jest wręcz nieprawdopodobne, czy obiorą strategie tankowanie? Nie wiem, ale za to wiem że najgorsze miejsca na zakończenie sezonu to te od 9 do 11. Może za bardzo wybiegam w przód, zamiast skupić się na dzisiejszym spotkaniu ale na pewno ekipy mają już jakieś plany co do sezonu. Wiem że bardziej na zwycięstwach zależy ekipie Cavs, która nie za darmo się wzmocniła. Jak dla mnie to lepsza ekipa z większym potencjałem i dziś celuje w ich zwycięstwo a handi 3 pkt powinni pokryć.
⛔100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka, NBA
Mecz:Memphis Grizzlies-Atlanta Hawks
Typ:Atlanta
Kurs:2,70
Buk: Bet365
Analiza: Po takim kursie aż szkoda nie spróbować na ekipę z Atlanty.Od kiedy wypadł im Alfred Horford mają stosunek 4-4.Nie da się ukryć, że ofensywa ucierpiała z powodu jego nieobecności-ani Brand ani Antic nie są w stanie go w pełni zastąpić. Jednak cały czas jest komu zdobywać punkty-Teague, Korver czy Milsapp w dobrej dyspozycji.FedEx Forum nie jest twierdzą nie do zdobycia.W dodatku Hawks świeżo po kapitalnych zwycięstwach z Indianą i Rockets, mogli mieć na koncie wygraną z Golden State lecz pechowo dla nich rzut trzypunktowy trafił Curry czym załatwił sprawę.Dzisiaj Memphis z pewnością w zasięgu przyjezdnych, bo Hawks lubią ostatnio zaskakiwać kiedy nie są stawiani w świetle faworyta.No i warto dodać, że Memphis w ostatnich trzech grach bez Tony&#39;ego Allena, pod jego nieobecność może bardziej skrzydła rozwinie Kyle Korver, solidny gracz dystansowy.
⛔100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Detroit Red Wings
Typ: ANA Ducks -2.5
Kurs: 3,55
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Dzisiaj ponownie zapraszam na mecz Ducks tym razem z Wings. Kaczki są w ogromnym gazie wygrywają wszystko jak leci w tym większość meczów z dużą przewagą nad rywalami nawet tymi z wysokiej półki np zwycięstwo u siebie z Bostonem 5:2. Ekipa z Detroit naprawdę dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych (najlepsi pod tym względem na wschodzie) ale jeśli już przegrywają to z kretesem (4:1 z Sharks). Myślę że mecz będzie ciekawy i dość wyrównany ale skuteczność Ducks przechyli szale zwycięstwa na ich korzyść więc zaryzykuje ten handicap po ładnym kursie.
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - NHL
Spotkanie : Anaheim Ducks - Detroit Red Wings
Typ : 2 (wliczone dogrywka karne )
Kurs : 2,55
Buk : Expekt
Analiza :
Kaczory do tej pory nie przegrały u siebie żadnego spotkania w regulaminowym czasie.Bramki 80:39. Detroit to jedna z lepszych drużyn jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Można powiedzieć, że dzięki świetnej postawie na obcych terenach są wysoko w konferencji. Oba zespoły spotkały się już w sezonie 13/14. Tamto spotkanie wygrały Kaczory w Hockey Town stosunkiem bramek 5:2. W 2013 roku te drużyny rozegrały AŻ 11 spotkań.(6 wygranych DRW,5 Ducks). Przechodząc do teraźniejszości dzisiejszej nocy oba zespoły grały mecze wyjazdowe. Zarówno Anaheim jak i Wings wygrali stosunkiem 2 bramek. Zespół Kaczorów wraca &quot;na własne śmieci&quot; po 2 spotkaniach wyjazdowych,natomiast DRW kontynuują swoją podróż po Western Conference(Wygrali z Stars i Kinkgs,przegrali z SjS). Czego można się spodziewać? Za pewne spotkania ofensywnego, bo taką grę preferują oba zespoły. Kaczory strzelają u siebie średnio 4 bramki, DRW na wyjeździe średnio ponad 3 bramki. Sześć ostatnich gier Ducks to ich 6 wygranych i aż strzelonych 29 bramek. Możliwa jest absencja Ryana Getzlafa czyli ważnej części układanki Kaczorów. Status Datsyuka jest nadal Day2day i nie wiadomo,czy dziś zagra. Starczy paplanin. Uważam, że dziś pora na kolejną wygraną drużyny z Mo Town. Ich ostatnie występy na wyjazdach napawają optymizmem i mam nadzieję, że dziś sięgną po kolejną wygraną.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
San Antonio (-9,5) - Minnesota, Typ: 1 (2,45) - Bet365
Właściwie po kilku porażkach jeszcze na początku sezonu postanowiłem nie grać konferencji zachodniej, ale z tej reguły się wycofam. Wybrałem mecz Spursów z Timberwolves. San Antonio nie dawno objęło fotel lidera, a mecz u siebie z słabym w tym sezonie Timberwolves powinien powiększyć ich przewagę nad drugim miejscem. Minnesota gra w kratkę i zgodnie z tą zasadą teraz powinni przegrać (procent zwycięstw = 50 %). U siebie San Antonio łatwo gromi przeciwników ostatni mecz z Dallas wygrali aż ponad 20 punktami oraz z Clipersami prawie takim samym wynikiem, a w obu meczach kursy były bardzo podobne. Ostatnią niespodzianką byłą przegrana Spurs u siebie z New York, ale myślę, że był to wypadek przy pracy i dzisiaj znów powinien paść wynik ponad 10 punktowy. Polecam!
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-AO-Kobiety
Spotkanie: Samantha Stosur vs Klara Zakopalova
Typ: Samantha Stosur
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
S.Stosur vs K.Zakopalova
S.Stosur
1,44 Bet365
Przed kilkoma dniami obie zawodniczki
zmierzyły się w półfinale turnieju w Hobart.
Tam 2-0 wygrała Klara. Jednak mecz był
bardzo wyrównany i wynik nie
odzwierciedla przebiegu spotkania.
Samantha nie potrafiła wykorzystać słabego
podania rywalki. Mnóstwo nie
wykorzystanych BP. W dziwnych
okolicznościach przegrywała natomiast
własne gemy serwisowe. Często mimo
40-15 dawała się przełamać. Nie był to jej
dzień. Forma na początku sezonu nie jest
wysoka,ale dobrze wiemy,że ta zawodniczka
możliwości ma ogromne. Stosur nigdy w AO
nie osiągała wielkich rezultatów. Mówi się,że
po prostu nie wytrzymuje presji. Myślę
jednak,że na korcie głównym Rod Lawer
Arena przy dopingu swoich kibiców
wzniesie się na wyżyny i pokaże nam swój
najlepszy tenis. Koncentracja będzie
ogromna,a drugi tak słaby mecz raczej jej
się nie powtórzy Kluczową kwestią będzie
serwis Australijki. Jeżeli będzie dużo trafiała
pierwszym podaniem to powinna potem
spokojnie swoim forhendem ustawiać
wymiany. Szans na przełamanie na pewno
nie zabraknie,bo gra rywalki nie jest tak
dobra jak wskazuje na to chociażby ostatni
finał. Z reszta w owym finale nie miała już za
wiele do powiedzenia. Spokojnie wygra
Stosur
✅44
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
????Bencic B. - Date Krumm K. ????
Australian Open
typ: DW 2:0
kurs: 2.50
william hill
Witam, już za niecałą godzinę rozpocznie się to spotkanie, stawiam na gładkie zwycięstwo Bencic, w tym sezonie nie straciła jeszcze seta, co prawda nie grała z wybitnymi tenisistkami, ale i tak radziła sobie bardzo dobrze, co innego jej dzisiejsza rywalka Date Krumm, w swoim jedynym tegorocznym meczu przegrała niespodziewanie 1:2 z Lucic M. Widać że japonka nie idzie na twardej nawierzchni. Podanad 40 letnia Date Krumm lata świetności ma już za sobą, przed turniejem w Australii jest sklasyfikowana na 69 pozycji, młoda Szwajcarka powinna tutaj zrobić swoje i wygrać szybko 2:0. Pozdrawiam i polecam ten typ
⛔100
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Pilka Nozna, Serie A
Inter Mediolan - Chievo Verona
under 2 (alternatywna azjatycka suma goli)
3.00
Bet365
Inter ostatnie 3 mecze tylko jedna bramka i to dość ekfilibrystyczna z Milanem w wygranym meczu derbowym 1-0. Nie dziwie sie ze w dwoch kolejnych nie strzelili nic, grajac z dość defensywnie nastawionym Lazio (0-1) i w przemeblowanym skladzie w pucharze z Udinese (0-1). W tym drugim mecz nawet jak zobaczylem ich wyjsciowy sklad to od razu zdecydowalem sie grac 1X(1.63) co okazalo sie bardzo trafnym typem. Problem Interu tkwi w tym, że Inter sobie klepie tą piłe, całkiem ładnie ale nic z tego nie wynika. Dodajac do tego nieobecność Guarina (Mid., 18 meczy, 3 bramki-4 asysty) w dzisiejszym meczu, mamy prawo przewidywać że Inter znów bedzie się meczyl by zlamac kolejną solidną defensywę, jaką postawi Chievo, które jak pamietamy prawie obronilo wynik 0-0 grajac na wyjeździe z Romą, więc wiemy jaka bedzie taktyka gosci w tym meczu i kto wie czy sie nie powiedzie. Stawiam na wynik 1-0 lub 0-0.
ZWROT
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Arsenal
Typ: kto wykona więcej rzutów rożnych ??Arsenal
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet365
Faworytem tego pojedynku jest ekipa gości. I nikt chyba z typujących nie ma, co do tego wątpliwości. W przypadku zwycięstwa i zainkasowania 3 pkt, przez Arsenal to oni będą liderem Premier League. Zadanie nie jest zbyt trudne gdyż, Aston Villa to średniak ligowy przez duże „Ś” 11 miejsce w tabeli 6 zwycięstw 5 remisów i 9 porażek. A Villa Park gdzie dzisiaj odbędzie się mecz nie jest twierdzą nie do zdobycia gdyż u siebie Aston Villa tylko 2 razy w tym sezonie wygrała 2 razy padł remis i aż 6 razy musieli przełknąć gorycz porażki. Bywa jednak czasami tak w sporcie, że faworyt przegrywa, pójdzie kontra Aston Villa strzeli bramkę i resztę meczu będzie się tylko i wyłącznie bronić. I zainwestowane pieniążki na ----. Dla tego ja typuje, że w meczu więcej rzutów rożnych będzie miał Arsenal. Nie zależnie od wyniku to właśnie Oni będą mieli przewagę w statystykach mówię tu o posiadaniu piłki czy strzałach na bramkę. A co za tym idzie to obrońcy Aston Villa będą mieli dużo więcej roboty i nie raz broniąc bramki będą się ratować wybiciem piłki na RR. I tak w meczu przeciw Cardiff Arsenal zanotował 12 RR Cardiff 2 RR przeciwko West Ham Arsenal 10 RR West Ham 0 RR przeciwko mocnej ekipie Chelsea też odnotowali więcej RR mieli ich 8 a Chelsea RR 6. I dzisiaj też na pewno zanotują dużo przewagę wykonywanych rzutów rożnych.
✅44
 
morawski 23

morawski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Arsenal
Typ: Arsenal powyżej 1,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expekt
Aston Villa radzi sobie ostatnio bardzo słabo. 7 ostatnich meczów, to tylko jedno zwycięstwo i porażki m.in. z Sheffield United na własnym stadionie w FA Cup.
Arsenal to natomiast drużyna dość pewna, która z pewnością będzie chciała się zrewanżować The Villans za sierpniową porażkę 1:3.
Myślę, że poprawa gry Aston Villi nastąpi tak za tydzień, dwa, ale raczej nie stanie się to z drużyną, grającą ostatnio tak przeciętnie.
Oba zespoły będą musiały sobie poradzić bez kilku zawodników. W drużynie gospodarzy zabraknie Charlesa N&#39;Zgobii, Joresa Okore i Libora Kozaka. W ekipie Kanonierów nie pojawią się natomiast Abou Diaby, Yaya Sanogo, Kieran Gibbs, Theo Walcott i Nicklas Bendtner.
Zachęcam do jakichś skromnych handicapów, jak i typowania bramek gości. Arsenal w ostatnich 4 meczach stracił zaledwie jedną bramkę, więc np. zwycięstwo do zera też wydaje się ciekawą opcją.
✅55
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Masters
Spotkanie: Judd Trump - Marco Fu
Typ: Judd Trump -1,5
Kurs: 1,72
bet365
Forma Marco Fu jest niewiadomą, ponieważ ostatni raz widzieliśmy go przy stole miesiąc temu w eliminacjach do World Open i German Masters. Natomiast Anglik cały czas jest w grze. Dwa razy finał w grupach CLS, niestety dla niego dwa razy przegrany. Patrząc jednak na jego grę, widać dużą poprawę i wzrost formy ( to już można było zauważyć pod koniec ubiegłego roku). Jest w gazie, potrafi zagrać świetnie i wyczyścić stół w jednym podejściu. Liczę na zwycięstwo Trumpa 6-3, 6-4 i dwa setki na dobry początek
⛔100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Australian Open
Stepanek R. - Kavcic B.
typ:4 lub więcej setów
kurs: 1,8
bukmacher: bet-at-home
Analiza;
Nie oszukujmy się Radek jest już bardziej nastawiony na debel niż singiel , choć początek roku ładnie rozpoczety , wygrane mecze z Raoniciem,Ramosem czy Gothem a nawet porażka 2-1 z Del Potro wskazują na niezła grę . Lecz ja pojde w innym kierunku ,myślę ze 26 letni tenista Kavcic jest w stanie urwać seta Czechowi, spoglądając na jego ostatnie mecze czy w Sydney czy w Doha gdzie spisywał się dobrze.Kurs fajny ,warty pogrania .Jeżeli pomogłem to się ciesze ; )
ZWROT
 
zaq-108220 18

zaq-108220

Użytkownik
Pilka Nozna, Serie A
Inter Mediolan - Chievo Verona
under 2,5
2.00
Bet365
Dziś o 21:00 w Mediolanie zapowiada się nam ciekawy pojedynek w ramach 19 kolejki włoskiej Serie A. Zmierzą się ze sobą miejscowy Inter oraz Chievo Verona. Gospodarze nie zachwycają w tym sezonie jednak to oni są zdecydowanym faworytem tego starcia. Inter po 18 meczach ma zaledwie 31 p i do prowadzącego Juventusu traci aż 21 oczek. Ostatnie 5 spotka czarno-niebieskich to wgl. jakaś tragedia.. (R R P Z P) 5p w pięciu meczach, to na pewno wynik, który nie satysfakcjonuje ani kibiców ani działaczy w klubie. Moim skromnym zdaniem Inter po dzisiejszym spotkaniu dopisze do swojego dorobku jeszcze 3 punkty, tym bardziej, że drużyna Chievo Verona bie błyszczy w spotkaniach wyjazdowych. Na 10 ostatnich w tym jedno pucharowe z Fiorentina zaliczyli oni aż 6 porażek. Wydaje mi się, że dziś będzie podobnie jednak bardziej od zakładu na zwycięstwo gospodarzy (1,44) pokusił mnie kurs 2,00 na ilość bramek. Mianowicie under2.5. Inter w ostatnich trzech spotkaniach strzelił tylko jedną bramkę. Chievo obecnie dorobiło się 16-stu oczek, praktycznie strefa spadkowa, i jakoś nie widzę tego, by &quot;prali&quot; dzisiaj brama za bramą. Według mnie gospodarze będą przeważać, będą prowadzić grę jednak na zwycięskie bramki Interu poczekać będziemy musieli do drugiej połowy. Gdybym Miał obstawić dokładny wynik z pewnością zagrałbym 1:0. Jak będzie? zobaczymy, zapraszam na mecz i pozdrawiam.
✅100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Arsenal
Typ: Arsenal (-1,5)
Kurs: 2,53
Bukmacher: Pinnacle
Arsenal potrzebuje zwycięstwa, aby powrócić na fotel lidera. Poza tym Kanonierzy będą chcieli zemścić się za początek sezonu, w którym to odnieśli porażkę 1-3 z drużyną z Birmingham. Pozytywną wiadomością dla Londyńczyków jest powrót Ozila, a dla piłkarzy Aston Villa ostoi ich obrony - Vlaar&#39;a. Zatem oto podwójna motywacja i nie sądzę, aby Kanonierzy zlekceważyli dzisiejszych przeciwników. Kurs na dwubramkowe zwycięstwo kuszący i z chęcią go wybieram. Aston Villa wygrała z Arsenalem ostatnio u siebie w 1998! Villa Park est dośc szczęśliwym obiektem dla Arsenalu i uważam, iż dziś pewnie wygrają, choć po zaciętej walce.
Przypuszczalny skład: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Wilshere - Rosicky, Özil, Cazorla - Giroud
⛔100
 
D 5

doktorekkoks

Użytkownik
Aston Villa - Arsenal
Arsenal -2 handicap azjan rzuty rożne
kurs; 2,0
bet365
Analiza jak wyżej, Arsenal będzie atakował i przeważał, byłby to bardziej pewny typ gdyby Theo grał, jednak jest jak jest, mimo wszystko myślę że Arsenal pokryje ten handicap, w najgorszym razie zwrot.
kiepska analiza
⛔100
 
stanley-63 948,3K

stanley-63

Typer
Grecja / 2 liga Północ
- Gazoros : Iraklis
- czas pierwszego gola w meczu ? 1-15 minuty
- 3.50 / Sportingbet

Dziś zaglądam do 2 ligi Greckiej naprzeciw siebie staną drużyny z górnej części tabeli i tak gospodarze zespół Gazaros zajmuje po 14 meczach 3 miejsce z dorobkiem 25 pkt ich bilans to 7-4-3 i br. 13:9 , co do gości to zajmują 5 miejsce z dorobkiem 24 pkt i bilansie 7-3-4 i br. 15:11 , obie ekipy większość swoich pkt zdobyli na swoim terenie Gazaros u siebie 6-1-0 i te gole 9:1 natomiast goście w meczach wyjazdowych 1-2-4 i br. 3:7 , jednak myślę że pomimo tego kibice mogą się spodziewać bardzo ciekawego widowiska bo zaglądając do ich H2H to gospodarzom ciężko się gra z Iraklisem i na 3 pojedynki nie wygrali żadnego bilans 0-1-2 i br. 4:8 dla gości , ja jednak przeglądając ich statystyki nie tylko H2H ale ogólnie ich mecze w lidze to rzuca się w oczy fakt że w obu wypadkach bardzo szybko w meczu pada pierwszy gol i na to chcę dziś postawić i myślę że z powodzeniem a i kurs super zresztą żeby nie być gołosłownym oto parę przykładów : w ich pierwszym pojedynku z tego sezonu 07.10.2013 wynik 2:0 dla Iraklisu i pierwszy gol w 6 minucie ; 17.02.2013. tutaj na stadionie Gazaros wynik 1:3 i pierwszy gol to 1 min 2 gol 4 minuta i 3 gol 16 minuta a 4 gol 24 min czyli ten mecz pokazuje że można , no i może jeszcze jedno spotkanie tym razem na Iraklisie 29.09.2012. wynik 3:3 i pierwszy gol to 4 minuta ........... dlatego pójdę w tym spotkaniu za ich statystyką i liczę na pierwszego gola w pierwszym kwadransie gry !
⛔100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Inter- Chievo Verona
typ: Inter under 7,5 rzutów rożnych
kurs: 1,65
betsson
Inter po 2 ostatnich porażkach z Lazio w lidze i Udinese w Pucharze podejmie dziś na San Siro 17 w tabeli Chievo Verona. Przyznam się szczerze, że obejrzałem ostatnie ligowe zmagania Interu z Lazio i to co oni tam grali to byla jakaś masakra. Totalny brak pomysłu na grę, na stworzenie jakiejkolwiek składnej akcji. Nie przemawia do mnie fakt, że wraca Diego Milito, bo jemu ktoś musi tą piłkę dostarczyć. Zresztą w awizowanym składzie go nie ma jest tylko Rodrigo Palacio. Obstawiam tu męczarnie niemiłosierne Interu. Nie twierdzę, że tego nie wygrają ale granie ich winu przy kursie ok. 1,4 to wg. mnie szaleńśtwo . Natomiast linia na rzuty rożne Interu ustawiona bardzo wysoko. Żeby ugrać 8 rzutów rożnych to trzeba na prawdę kilka ciekawych akcji przeprowadzić, a dziś tego po prostu Interowi nie wrożę. Powodzenie
✅65
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:16:00 CSKA Moskwa
- Amur Khabarovsk @ 1.781 Pinnacle Sports
Krótko bo nie ma zbytnio się co rozpisywać.
Według mnie typ dnia dzisiejszej serii gier KHL. Handi bardzo przyjemne po fajnym kursie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo drużyny CSKA będzie sensacją. Amur po odejściu Czecha Petrużalka nie istnieje. CSKA wzmocnione przez Mursaka i Lisina powinno sobie w przekonującym stylu dopisać 3 pkt po meczu. H2H bardzo wyrównane 11:11, ale to 3 ostatnie mecze wygrało CSKA, dwukrotnie pokrywając proponowany handicap.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 10

bartuk

Użytkownik
Spotkanie:Sampdoria-Udinese
Typ: 1
Kurs:2.60
Bukmacher:William Hill

Witam
Chciałem przedstawić dziś Mecz Sampdoria – Udinese. Te dwie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli Serie A.
Statystyki przedstawiają się następująco:
14.Udinese 18 meczy 6 zwycięstw 2 remisy 10 porażek 18 strzelonych bramek i 25 straconych
15.Sampdoria 18 meczy 4 zwycięstwa 6 remisów 8 porażek 19 strzelonych bramek i 27 straconych
Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami wygrywało Udinese.
Mój typ na ten mecz to 1 ponieważ uważam że drużyna Mihajlovicia jest w stanie dzisiaj wygrać z osłabionym poniekąd Udinese (brak strzelca Luisa Muriela z jego oszałamiającymi 3 bramkami – najwięcej w zespole wraz z 2 innymi zawodnikami) poza tym Udinese gra w kratkę (z-p-z-p-r) więc teraz pora na porażkę. Warto zaryzykować ze względu na kurs.
pozdrawiam
:grin:
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom