>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.07.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 898,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 12. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Forbet
- GO+bet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
scorpio82 324,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 00:30
Spotkanie: Palmeiras - Atletico GO
Typ: Wygrana Palmeiras
Kurs: 1.47
Bukmacher: Superbet
Post na forum: https://forum.bukmacherskie.com/threads/brazylia-2024-serie-a-copa-do-brasil.171076/post-7280240
Analiza:
Rywalizacja pomiędzy 3 i 19 zespołem w tabeli w którym moim faworytem do zwycięstwa zespół gospodarzy. Palmeiras na obecnym etapie sezonu do lidera tracą tylko 1 punkt i mają duże szanse aby szybko je odrobić notując 7 wygranych w ostatnich 9 meczach. Dziś duża szansa na dobry wynik ponieważ rywale w strefie spadkowej i w słabej formie o czym świadczy seria 6 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Palmeiras na własnym stadionie niepokonani w 7 ostatnich meczach a 6 z nich wygrali. Dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii.

147
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3243
makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Flamengo RJ - Fortaleza
Typ: Flamengo RJ
Kurs: 1.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...e-a-copa-do-brasil.171076/page-2#post-7280273
Analiza:
Kolega wyżej zajął mi typ na Palmeiras, więc ja wybieram drugiego kursowo największego faworyta czyli Flamengo, którego przeciwnikiem będzie Fortaleza. Sytuacja jest w tym meczu nieco odmienna gdyż Fortaleza jest lepszym zespołem niż Atletico GO w starciu z Palmeiras, ale za to Flamengo RJ w tym sezonie prezentuję również bardzo dobrą formę jak Palmeiras. Jednak gdy zobaczymy na mecze wyjazdowe Fluminese to zobaczymy tam przepaść, bo strzelili na wyjazdach tylko 3 bramki w 6 meczach z których zrobili bilans 1-2-3, a stracili bramek 10. Forma wyjazdowa daje im 14 miejsce w tabeli jeśli chodzi o mecze z dala od domu. Flamengo RJ jest w dobrej formie, choć w ostatnich 5 meczach obie drużyny mają podobnie bilans 3-1-1, jednak już w 10 meczach to Flamengo jest na czele tabeli z bilansem 7-2-1, a Fortaleza też solidnie ale o wiele gorzej niż gospodarze bo 5-2-3. Flamengo ostatnio zremisowało u siebie 1-1 z Cuiabą w meczu w którym stracili bramkę w pierwszej połowie a w drugiej udało im się tylko wyrównać choć siedli na gościach aż miło. Myślę że teraz będą chcieli się zrewanżować za tą stratę 2 punktów w meczu u siebie i wygrają ze słabo grającą na wyjazdach Fortalezą. W dodatku dobrze wyglądają mecze h2h dla Flamengo a przynajmniej ostatni sezon gdzie pyknęli Fortaleze dwukrotnie 2-0 i na wyjeździe i u siebie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 785,2K

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Alcaraz Miedwiediew
Typ: Miedwiediew powyżej 1.5 przełamania
Kurs: 1.53
Bukmacher: betfan
Post w dziale:
Analiza:

Powtórka półfinału z zeszłego roku. Po raz kolejny próbuję pójść w przełamania serwisu Alcaraza. Carlos nie zachwyca w dalszym ciagu za bardzo swoją grą. Tylko dzięki swojemu mocnemu mentalowi udało się wygrać z Tiafoe. Bo mogło się to skończyć 1:3. Moim typem na to spotkanie jest to, że Rosjanin przynajmniej 2 razy przełamie Carlitosa, którego akurat serwis nie jest najmocniejszą bronią. W poprzedniej rundzie Paul 4 krotnie przełamywał Hiszpana i ogólnie miał 10 szans na przelamanie. Humbert aż 5-krotnie przełamał Alcaraza I w całym meczu miał aż 13 szans na przelamanie. Tiafoe 3 razy przełamywał Hiszpana. Vukic i Lajal 2-krotnie przełamywali. Statystyki nie kłamią. Wszyscy rywale przynajmniej 2 krotnie łamali Alcaraza. Nie wydaje mi się by ta sztuka się nie udała Daniłowi. W zeszłym roku Carlitos wygrał gładko, bo 3x po 6:3. Mimo to Rosjanin 2 razy przełamał serwis rywala.

153
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2982
R 817,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- kwalifikacje ME Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Polska
Typ: Austria
Kurs: 1,43
Bukmacher: Fortuna
post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/piłka-nożna-kobiet.71121/post-7280668
Analiza:
Rozgrywki Ligi Narodów są też eliminacjami do przyszłorocznych Mistrzostw Europy, które odbędą się w Szwajcarii. Dzięki zeszłorocznemu wygraniu grupy w Dywizji B reprezentacja Polski awansowała i gra obecnie w grupie 4 Dywizji A ale tutaj zderzenie z rzeczywistością okazało się bolesne. Cztery przegrane: z Niemcami 1:3 i 1:4, z Islandią 0:3 i z Austria 1:3 i ostatnie miejsce w tabeli, które trudno będzie poprawić. Z grupy do ME awansują dwie pierwsze drużyny a dwie ostatnie zagrają w barażach i na tym pewnie Polki się skupią. Austriaczki w przypadku wygranej z Polską zagrają swój ostatni mecz z pewnymi już awansu Niemkami, zatem mają jeszcze o co grać chociaż Islandii raczej już nie wyprzedzą mając gorszy bilans bezpośredni. Polki po czterech wysokich porażkach raczej z niewielkimi szansami na jakiś korzystny wynik w Altach.

143
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3063
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Alcaraz C. vs. Medvedev D.
Typ: powyżej 3,5 setów
Kurs: 1,53
Bukmacher: betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-wimbledon-1-07-2024-14-07-2024.171605/post-7280688
Analiza:

Spotkanie półfinałowe, w którym wyraźnym faworytem bukmacherów jest Alcaraz, lecz mam co do tego pewne wątpliwości. Na pewno wystawiłbym nieco bliższe kursy, choć z jednej strony rozumiem, gdyż Hiszpan broni tytułu, a ostatnie dwa mecze z Rosjaninem wygrywał bez straty seta, choć niektóre sety były bliskie, więc nie można mówić o totalnej dominacji. Co ciekawe panowie przed rokiem spotkali się na tym samym etapie Wimbledonu i 3-0 wygrał Alcaraz, nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy, ale jeśli ktoś w miarę dokładnie śledzi tenis to wie, że Carlitos w tym roku gra nieco gorzej i ten turniej to pokazuje. Alcaraz gra cały czas efektownie, ale już nie tak efektywnie. W wyniku czego w praktycznie każdym meczu miał mniejsze lub większe problemy. Najpierw bliski urwania seta był Lajal, później podobnie z Vukiciem, w III rundzie dopiero w pięciu setach ograł Tiafoe, a w IV rundzie oraz ćwierćfinale stracił po secie z Humbertem oraz Paulem. Oczywiście to bardzo solidni gracze, ale widać gołym okiem, że można z nim rywalizować, przełamywać jego serwis i przy lepszej dyspozycji mogli się pokusić o coś więcej niż sety, a na pewno było to do zrobienia. W grze Alcaraza widzimy mankamenty, które nadrabia fizycznością i dynamiką. Wkradają się tam błędy, z których jak widać rywale korzystali, więc Medvedev nie ma czego się bać, choć mecz z Sinnerem mógł kosztować go sporo sił, co oczywiście będzie teraz bardzo ważne. Tego aspektu się trochę obawiam, bo czysto sportowo Rosjanin może sprostać temu zadaniu. Nie zapominajmy, że Jannik miał swoje problemy zdrowotne i nie była to jego najlepsza wersja. Trochę to ujmuje Daniilowi, ale z drugiej strony trzeba go uszanować jak rozegrał ten mecz. Rosjanin taktycznie i mentalnie potrafi dźwigać mecze ze ścisłą czołówką, a często rozgrywa je wiele lepiej niż z zawodnikami z zaplecza jak w tym przypadku z Mullerem czy Struffem. Jeśli dobrze przeanalizuje ten mecz ze swoim sztabem to jak najbardziej jest w stanie ugryźć Alcaraza, a już kiedyś ogrywał go na Wimbledonie, więc wie, że się da. Nie jest to najlepsza wersja Carlitosa i to trzeba wykorzystać, choć oczywiście Hiszpan nawet w niższej formie to dalej ścisły top i o tym trzeba pamiętać. H2H zdecydowanie na korzyść Carlosa.

153
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2867
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 00:30
Spotkanie: Palmeiras - Atletico GO
Typ: gol Atletico GO
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Post na forum: https://forum.bukmacherskie.com/threads/brazylia-2024-serie-a-copa-do-brasil.171076/post-7280711
Analiza:

Palmeiras to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa, chociaż konkurencje mają sporą bo m. in. Flamengo czy Botafogo. Atletico GO to ekipa niżej notowana, którą znajdziemy dopiero w strefie spadkowej, ale moją uwage zwróciła waleczność tej ekipy i już ich gola przeciwko Bragantino ustrzeliłem na ładnym kursie, a tutaj widać też ciekawy spadek kursu z poziomu 13 na 7 i tak naprawdę wszystkie kursy pod gości maleją. Spodziewam się, że Palmeiras będzie dominować, ale ostatecznie to goście zdobędą przynajmniej jednego gola - nie wykluczając przy tym triumfu gospodarzy.

185
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2229
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Litwa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Banga Gargzdai - Hegelmann Litauen
Typ: Hegelmann Litauen
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/Łotwa-litwa-estonia-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.152919/post-7280714
Analiza:

Mecz w ramach 22. kolejki litewskiego odpowiednika Ekstraklasy. Gospodarze obecnie są najmniej skuteczną ekipą w lidze jeśli chodzi o spotkania rozgrywane u siebie. Zdobyli jak dotąd dziewięć punktów, strzelając sześć bramek. Goście natomiast okupują pozycję wicelidera, tuż za Zalgirisem. Mają do nich 10 punktów straty, ale jeden mecz rozegrany mniej. Co ciekawe, są bardziej skuteczni na wyjazdach niż rodzinnym stadionie. Wygrali siedem spośród ostatnich dziewięciu spotkań. To jest rezultat i forma lepsza, niż obecny lider. Mój typ idzie na ich kolejne zwycięstwo w lidze w starciu z relatywnie łatwym przeciwnikiem.

188
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2426
R 946,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna Brazylia Serie A
Godzina: 02:30
Spotkanie: Vitoria – Botafogo RJ
Typ: Botafogo DNB
Kurs: 1,68
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...e-a-copa-do-brasil.171076/page-2#post-7280764
Analiza:
Spróbujmy z Brazylią. Botafogo w czubie tabeli na 2 miejscu. podejmą dziś grając na wyjeździe ekipę Vitoria, która aktualnie znajduje się na 15 miejscu. Zajmowane lokaty odzwierciedlają zdobyte punkty . Goście w 15 meczach wygrali 9 razy, a gospodarze aż 8 razy przegrali. Patrząc na te statystyki i mecze H2H, gdzie ostatnio Botafogo w Copa de Brasil wygrali na wyjeździe dziś w nocy typuję ich zwycięstwo ale podpieram to zakładem Draw No Bet ze zwrotem gdy mecz zakończy się remisem.

168
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2983
bfred 443,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro Kobiety
Godzina: 20:00
Spotkanie: Serbia - Izrael
Typ: over 3,5
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/piłka-nożna-kobiet.71121/page-9#post-7280798
Analiza:
Sądzę, że tutaj warto zaryzykować. Serbia na 2 miejscu z szansą wyprzedzenia nawet Szkocji która gra dzisiaj na wyjeździe ze Słowacją.. Na wyjeździe Serbki wygrały 4-2 w dobrej formie Damjanović myślę że cos dzisiaj strzeli. Izrael ostatnio 2 razy mocne baty od Szkocji z którą Serbia zremisowała u siebie 0-0. Mecze bezpośrednie pokazują, że Serbki zawsze były górą wygrywając w mniejszych lub większych rozmiarach. Myślę, ze dzisiaj zainkasują 3 pkt a rozmiar wygranej pomoże pokryć moje przewidywania. Stawiam na jakieś 3-1 można też zagrać BTS bo Izrael stać na strzelenie choćby jednej bramki. Powodzenia:)

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - 3. Finlandia
Godzina: 18:00
Spotkanie: JJK Jyvaskyla : Vaasa IFK
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.10

Bukmacher: Fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...ługoterminowe-typy.152927/page-3#post-7280818


Dziś u mnie 3 liga Fińska bo liczę że tu może paść parę bramek , gospodarze na miejscu 6 czyli ostatnim aby załapać się do grupy mistrzowskiej natomiast goście przedostatnie miejsce z zaledwie 7 pkt po 14 meczach , u gości też obrona to jedna z najgorszych formacji w lidze i stad też liczę że tu gospodarze powinni parę bramek strzelą chociaż z drugiej strony JJK Jyvaskyla u siebie gra gorzej niż na wyjazdach 1/3/3 i br 10:14 natomiast poza domem 4/2/1 i br 14:10 , liczę tutaj również na przynajmniej jedno trafienie gości bo do tej pory kiedy się obie spotykały to wyniki 2:2 czy nawet 3:3 , oby i dziś było podobnie !

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Trondheim BK
Typ: X2
Kurs: 1,56
Bukmacher: Totalbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/norwegia-dyskusja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.152930/page-6#post-7280827
Analiza:
Dla obu zespołów jest to 14 spotkanie w lidze. Rosenborg z 17 punktami jest na 8 miejscu natomiast ich rywal zajmuje miejsce 15 i znajduje się w strefie spadkowej. Początkowo chciałem tutaj zaryzykować i postawić "gołą" 2 na gości ale po namyśle wybieram bezpieczniejszy typ podparty remisem. Oba zespoły nie radzą sobie w tym sezonie będąc Sarpsborg gospodarzem a Rosenborg gościem. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie zgromadzili do tej pory tylko 3 punkty w 6 spotkaniach notując 1 zwycięstwo i 5 porażek. Jest to póki co najgorszy wynik w całej lidze, jednak Rosenborg na wyjazdach nie wypada wcale lepiej. Goście tego meczu zgromadzili tylko 4 punkty w 6 spotkaniach notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki i pod tym względem gorszym zespołem od nich jest tylko drużyna Sandefjord . Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe w obu zespołach, to tutaj bez większych problemów i oba kluby powinny dziś zagrać w swoim optymalnym składzie. Ja tutaj początkowo chciałem stawiać wygraną Rosenborgu i kto lubi wyższe kursy i ryzyko, może tutaj spróbować. Drużyna z Trondheim ma młody i bardzo obiecujący przyszłościowo zespół i myślę, że im dalej w sezon tym ta drużyna lepiej będzie grać. Piłkarze będą grać na coraz większym luzie bez tremy, bo póki co myślę, że takim piłkarzom jak 18 letniemu Reitan-Sunde, 19 letniemu Broholmowi czy 17 letniemu Nypanowi ta trema z występami w pierwszym składzie w Elitserien w takim zespole jak Rosenborg może nieco przeszkadzać. Jednak ta młodzież naprawdę ma duży potencjał i myślę, że może z tego powstać niezły team. Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie gra w obronie a tutaj według mnie zespołem lepszym w tym aspekcie jest zespół przyjezdny. Na papierze jak dla mnie lepiej to wygląda po ich stronie. Doświadczenie w obronie z tym młodym potencjałem w ofensywie i pomocy dzisiaj myślę, że się sprawdzi. Liczę w tym meczu właśnie na doświadczenie w defensywie oraz młodzieńczy błysk Nypana, czy Reitana-Sunde poparty dobrą grą w środku pola Tagsetha, który ostatnio też jest w niezłej formie i w ostatnim meczu z Odd Grenland dobrze rozgrywał piłki. Nawet na jednym forum kibiców Rosenborga czytałem, że mają oni nadzieje, że dzisiaj w pierwszym składzie w środku pola znowu wybiegnie Tagseth a więc no liczą na niego i wiedzą, że jest w formie. Sarpsborg nie widzę czym miałby tutaj swego rywala zaskoczyć no chyba tylko nieustępliwością i walką, bo na papierze dla mnie goście są zespołem lepszym. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, ja zagrałem bezpiecznie X2 ale kto lubi większe ryzyko niech próbuje samej 2.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 197,9K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzina: 17:00
Spotkanie: Musetti - Djokovic
Typ: Djokovic wygra + Djokovic powyżej 18.5 gemów
Kurs: 1.50
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...07-2024-14-07-2024.171605/page-4#post-7280846
Analiza:

Ten kurs 1.13 na win Djoko to jest moim zdaniem spora przesada, uważam, że wygra, ale po tym co Musetti prezentuje na tegorocznym Wimbledonie powinien oscylować wokół 1.3/1.4, ja natomiast gram tego wina po 1.5, z dołożeniem minimalnej walki ze strony Włocha. Serb wrażenie zrobił na mnie tak naprawdę dopiero z Rune. Wcześniej w 1R nieogarniający trawki Vitek Kopriva, później Fearnley, gdzie także grałem over, w 3R Popyrin - tu także set zgubiony i dopiero później Rune, gdzie Djoko gładko wygrał 3-0, a spodziewałem się dłuższej batalii. Włoch jednak od Duńczyka o wiele dojrzalszy i doświadczony, nie wyobrażam sobie, żeby dzisiaj nie powalczył do samego końca. Nie po tym co pokazał z Fritzem. Musetti gra bardzo dobre zawody, choć żadnego meczu nie wygrał 3-0, bardzo dobrze zaprezentował się w dwóch ostatnich spotkaniach z mocno serwującymi zawodnikami, tj. Fritz i Mpetshi. Martwić może zgubiony set z Lestienne czy Comesaną, a także 2 z Darderim, ale ostatnie 2 rundy naprawdę pokazał solidny tenis. Złapał Fritza 6-2 i 6-1 na trawie, potrafi przełamywać, nie boi się returnu, a Nole już na tym turnieju pokazywał kilka razy jak wypuszcza gemy. Djoko oczywiście 2 poziomy wyżej od Włocha i pokazuje to także ich bilans bezpośredni, czyli 5-1 dla Serba przez ostatnie 3 lata. Choć Djoko zgubił na tym turnieju tylko 2 sety (ćwierćfinał przeszedł walkowerem), wierzę, że dziś pomęczy się dużo bardziej i w którymkolwiek secie doprowadzi do stanu, w którym rywal będzie miał na koncie 5 gemów. Tylko tyle, ale może i aż tyle, jednak Musetti zrobił na mnie ogromne wrażenie w poprzednim meczu i nie wierzę, że Nole z owiniętym kolanem objedzie go gładkim 3-0. Panowie mierzyli się ze sobą nieco ponad miesiąc temu w ramach Rolanda Garrosa, gdzie górą był Serb wynikiem 3-2. Czuję, że zobaczymy powtórkę finału trawiastego Szlema sprzed roku, ale dziś Nole się jeszcze trochę przez tym pomęczy. Typuję 3-1.

150
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3221
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Palestino - Wanderers
Typ: BTTS
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/ameryka-południowa-i-Środkowa-typy-dyskusja-newsy-zakłady-długoterminowe.159039/page-7#post-7280864
Analiza:

Witam, mój dzisiejszy typ dotyczy Pucharu Chile, o godzinie 21 zagrają w nim Palestino i Wanderers. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:2, ale to Wanderers dłużej utrzymywało się przy piłce i oddało więcej strzałów, niż rywal z wyższej ligi. Myślę, że również i dziś goście będą chcieli pokazać się z dobrej strony na tle wyżej notowanego rywala. W tym meczu typuję BTTS. Wanderers strzela regularnie bramki, na ostatnie 10 meczy w których brali udział tylko raz nie strzelili gola. W tej edycji Pucharu Chile grali 4 mecze, i strzelili w nich 10 goli. Palestino również potrafi strzelać gole, są w korzystnej sytuacji bo grają u siebie ale myślę że goście też będą mieli sporo sytuacji, typuję BTTS, powodzenia !

173
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2983
ferguson2 748,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro Kobiety
Godzina: 21
Spotkanie: Anglia K - Irlandia K
Typ: over 3.5 goli
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betclic
Post:https://forum.bukmacherskie.com/threads/piłka-nożna-kobiet.71121/post-7280903
Analiza: Dla Angielek jest to bardzo ważny mecz w kontekście bezpośredniego wyjścia z grupy - każdy wynik poza zwycięstwem może mocno skomplikować ich sytuację. Dlatego spodziewam się zaangażowania od początku. Bramki też się przydadzą. Angielki zdobyły dwie przeciwko Irlandkom w ostatnim bezpośrednim meczu, marnując jeszcze karnego. Teraz graja u siebie i wierzę, że w ataku zaprezentują się jeszcze lepiej

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 477,4K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis ziemny - Winnipeg Challenger
Godzina: 22:45
Spotkanie: Shimabukuro - Schoolkate
Typ: Schoolkate
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Ja tutaj idę w tenisistę, który nie jest faworytem w tym spotkaniu. Ciezko powiedzieć dlaczego Schoolkate nie jest faworytem w tym spotkaniu lub przynajmniej dlaczego nie są kursy zbliżone. Australijczyk wygrał ostatnio Bellierem, Trotterem. Zadziwiło mnie nie tak dawno zwycięstwa z Waltonem solidnym tenisista nawierzchni twardej. Pokonał Cressy, który nie tak dawno konkurował z czołówki czołowego tenisa, Australijczyk wygrał z nim w dwóch setach. Wygrany turniej rangi Challenger w Chinach. W styczniu zagrali mecz w kwalifikacjach w turnieju Wielkoszlemowym i wygrał Australijczyk w trzech setach. Japończyk ostatni miał serie na dziewiec meczów przegrał osiem z nich. Dużym atutem Australijczyka to serwis, który z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i czuje, że w tym meczu powinien ten element powinien wystarczyc i w miarę dobry procent na returnie powinien przychylić zwycięstwo na stronę Australijczyka. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom