>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Wimbledon (1.07.2024 - 14.07.2024)

B 84,8K

benzik94

Użytkownik
Mpteshi Perricard - Musetti

Mpteshi Perricard @2.00

Powyżej 3,5 setów @1.45


superbet

Na Francuza przestałem patrzeć z dystansem po meczach z Nishioką i Rousovoorim. Można oczywiście dopowiedzieć, że nie są to tenisiści z górnego pułapu, to fakt, ale jednak zaprawieni w bojach wielkoszlemowych a to jednak ma spore znaczenie. GMP ma na tyle potężny serwis, że Musetti będzie musiał wykorzystywać wszystko co będzie do wykorzystania, każda niewykorzystana szansa na breaka oddala Włocha znacznie od wygranego seta. Musetti ma supet warunki do gry na trawie, ale wciąż mam wrażenie ze nie wykorzystuje w pełni potencjału, często się zacina i przypomina o sobie kilka gemow za późno- jak trzeba odrabiać spore straty. Próbuje iść dziś we Francuza choć z tyłu głowy ciągle mi chodzi fakt, że ta presja nakładana na niego przez fanów tenisa/ekspertów może się źle nad nim odbic dlatego w jednym z kuponów spróbuję też pograć tu całkiem prawdopodobny over setowy.

Dodatkowo:

Djoković @1.33

Ja osobiście nie uwazam, ze jest to jakis bardzo nieoplacalny kurs biorac pod lupę co wyprawia Rune ostatnimi czasy. Rozumiem, ze mlody lubi jak jest gesta atmosfera, duża publika i duże nazwisko po 2 stronie i moze wtedy wlaczyc tryb wszystko albo nic gdzie potrafi ograc kazdego, ale Novak to przecież dokładnie taki sam typ tenisisty. Nie kupuje też faktu, że Djoko sporo traci na tych problemach zdrowotnych, dla mnie sprawa jest prosta : Jeśli poczuje że gdzieś ten uraz się odnawia i zobaczy że mecz mu się nie układa to sądzę że podda to żeby nie pogłębić nic przed IO - wtedy mamy krecz I zwrot. Jeśli zdrowie mu dopisze to owszem może i Rune oddac seta, ale naprawdę będę zaskoczony jak Dunczyk ugra coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1376
C 16K

CrossType

Użytkownik
Djokovic vs. Rune
Rune powyżej 1,5 przełamania - 1,90
Powyżej 3,5 seta - 1,60
Powyżej 4,5 przełamań - 1,85
Rune(+1,5s) - 2,15
Rune(+2,5s) - 1,40
Fuksiarz

Panowie mierzyli się ze sobą 5-krotnie do tej pory, w meczach do dwóch setów zawsze były trzy. Do trzech setów na US Open trzy lata temu 4 sety. W tych pojedynkach Rune przełamywał odpowiednio 2/3/5/1/3 i adekwatnie Djokovic przełamywał 8/2/2/3/4. Śr 6,6 na mecz. Djokovic swoje lata już ma z każdym rokiem będzie mu coraz ciężej. Idę w stronę przełamań bo historia pokazuje, że lubią się przełamywać plus młody Duńczyk mobilizuje się na mecze z Djokovicem. Dorzucam handi w strone Rune, bo ze zdrowiem Serba może być różnie, może to pomóc kiedy jednak Rune miałby gorszy dzień, to jest to taki dodatkowy handi dla mojego typu.
 
Ostatnia edycja:
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Djokovic vs. Rune
Rune powyżej 1,5 przełamania - 1,90
Powyżej 3,5 seta - 1,60
Powyżej 4,5 przełamań - 1,85
Rune(+1,5s) - 1,40
Rune(+2,5s) - 2,15
Fuksiarz

Panowie mierzyli się ze sobą 5-krotnie do tej pory, w meczach do dwóch setów zawsze były trzy. Do trzech setów na US Open trzy lata temu 4 sety. W tych pojedynkach Rune przełamywał odpowiednio 2/3/5/1/3 i adekwatnie Djokovic przełamywał 8/2/2/3/4. Śr 6,6 na mecz. Djokovic swoje lata już ma z każdym rokiem będzie mu coraz ciężej. Idę w stronę przełamań bo historia pokazuje, że lubią się przełamywać plus młody Duńczyk mobilizuje się na mecze z Djokovicem. Dorzucam handi w strone Rune, bo ze zdrowiem Serba może być różnie, może to pomóc kiedy jednak Rune miałby gorszy dzień, to jest to taki dodatkowy handi dla mojego typu.
Na odwrót:
Rune(+1,5s) - 2,15
Rune(+2,5s) - 1,40
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Sinner (-1,5 seta)-Medvedev 1 @1.47
Sinner @1.25

Sinner jest duzym faworytem, ale wiadomo ze trzeba to probowac ugryzc po lepszym kursie. Mysle, ze Wloch jest w tej czesci glownym faworytem do finalu, bo Alcaraz wyglada slabiej. Sinner przede wszystkim mial mega przetarcie z Berretinim i to z pewnosci bedzie jeden z topowych meczow tego Wimbledonu pomimo, ze odbyl sie juz 2 rundzie. Jezeli Sinner przelamywal tam kilkakrotnie tak serwujacego Berretiniego, to tym bardziej bedzie to sie dziac w meczu z Medevedevem. Rosjanin meczyl strasznie przez dwie rundy, ostatnio lepszy mecz ze Struffem i to jest dobry prognostyk, ale Medvedev jednak jest zbyt defensywnie nastawiony i za bardzo trzyma sie glebi kortu i perfekcyjnie obnazylo to jego ubieglroczne starcie z Alcarazem, gdzie skonczylo sie gladko 3 setami dla Hiszpana. Sinner moze nie atakuje tak czesto i nie uderza tylu skrotow co Hiszpan, ale jest regularniejszym tenisista niz Medvedev. Moim zdaniem Sinner wygrywa, a mam nadzieje ze zachowa przy tym przewage seta. Troche urlopowo, ale mam nadzieje, ze uda mi sie zobaczyc jutro ten mecz. Tu jednak kieruje sie glownie tym meczem Sinnera z Berrettinim, a ogolnie licze na final tenisisty z Wloch.
 
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Medvedev
Spotkanie ćwierćfinałowe, w którym wyraźnym faworytem jest Włoch, co specjalnie nie powinno dziwić. Od początku sezonu gra znakomicie i można było mieć wątpliwości, co do jego dyspozycji na kortach trawiastych, lecz już w Halle je rozwiał. W każdym meczu wygląda bardzo dobrze i wygrywa wszystkie spotkania bardzo pewnie, choć stracił dwa sety. Widać, że nauczył się też tej nawierzchni i w mojej opinii jest głównym faworytem do końcowego triumfu, lecz bardzo dobrze wygląda też Djokovic. Wydaje się, że pierwszy poważny test przyjdzie jednak w półfinale, gdzie spotka prawdopodobnie Alcaraza. Jannik rozgrywa bardzo pewnie wymiany, popełnia mało niewymuszonych błędów i rzadko daje się przełamywać. Oczywiście mecz z Medvedevem wzbudza pewne wątpliwości, bo już w podobnej sytuacji byliśmy podczas Australian Open, kiedy to panowie zagrali w wielkim finale i też wyraźnym faworytem był Włoch, a mało brakowało, by ten przegrał 0-3. Daniil wtedy zagrał znakomicie pod względem taktycznym, ale także stricte sportowo był to świetny występ, lecz ostatecznie zabrakło trochę sił i zapłacił tym samym za cięższe mecze w poprzednich fazach. Tutaj tego problemu nie będzie, gdyż w IV rundzie mecz dość szybko poddał Dimitrov i miał czas na złapanie większej świeżości. Trawa jednak nie wymaga, aż tak wiele biegania, więc aspekt fizyczny raczej nie będzie kluczowy, a bardziej mentalny. Jannik musi udźwignąć rolę wyraźnego faworyta, a Daniil w roli underdoga znów może pokazać, co ma najlepsze i na pewno nie można go nigdy lekceważyć. Jednak stricte sportowo mam pewne wątpliwości, bo jednak bardzo męczył się w starciu z Mullerem, który na trawie nie ma wielkiego ogrania, ani też mocnych argumentów w ofensywie. Później stracił seta ze Struffem, który w best of 5 nigdy nie zachwycał. Dlatego mam obawy, że ta gra to jednak będzie trochę za mało na lidera rankingu i ten znów pokaże wysoką klasę. Oczywiście nie wykluczam, że Rosjanin go przełamie co najmniej raz, więc mój pomysł na ten mecz to przełamania Włocha, a ewentualne przełamanie na korzyść rywala może tylko pomóc, bo wydłuży mecz. Cztery przełamania na korzyść Jannika wyglądają dość atrakcyjnie. W trzech z czterech meczach pokrył tę linię, lecz nie jakoś zdecydowanie. Potrafił jednak stracić seta z Hanfmannem i Berrettinim, więc to informacja dla Rosjanina, że się da, lecz trzeba podkreślić, że Matteo zagrał na wysokim poziomie i było to jedno z lepszych spotkań turnieju. Ciężko powiedzieć na co będzie stać Medvedeva, ale liczę, że zagra odważnie jak podczas Australian Open.

👉 Sinner powyżej 3,5 przełamań @2,1 (betfan) ❌ (3)

Typ bez analizy:
👉 Alcaraz powyżej 3,5 przełamań @2,2 (betfan) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Jannik Sinner - Daniil Medvedev

Typy:
w meczu będzie powyżej 40,5 gemów @2,13 Fortuna
w meczu będzie powyżej 45,5 gemów @3,30 Fortuna
Daniil Medvedev (z handicapem +1,5 seta) @2,40 Fortuna
Daniil Medvedev wygra powyżej 21,5 gemów w meczu @3,05 Fortuna

Jak dla mnie to bukmacherzy trochę za mocno faworyzują Sinnera. Włoch jest faworytem tego spotkania, ale według mnie raczej nie aż takim, żeby dawać na niego kurs trochę ponad 1,20. Daniil Medvedev co prawda woli korty twarde, ale w tym roku na Wimbledonie gra całkiem nieźle. Medvedev to jest taki typ gracza, że czasami będąc underdogiem potrafi zagrać na rewelacyjnym poziomie. Przypomina mi się jego mecz z Alcarazem w US Open, kiedy to Alcaraz był zdecydowanym faworytem, a Medvedev totalnie zdominował tamto spotkanie. Dla mnie trochę zastanawiające jest to, że Daniil Medvedev w swojej karierze ma tak mało sukcesów na trawie. Sądzę, że w tym roku może być inaczej. Czy uda mu się wygrać z Sinnerem? Trudno powiedzieć, ale widzę tutaj naprawdę długi mecz i co najmniej dwa wygrane sety Medvedeva.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1392
Pablito91 785,2K

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Paul powyżej 1.5 przelaman @1.80 betfan

No i zaczynamy ćwierćfinały. W jednym z nich zmierzą się Carlos Alcaraz z Amerykaninem Paulem. Carlos nie zachwyca póki co za bardzo swoją grą. Tylko dzięki swojemu mocnemu mentalowi udało się wygrać z Tiafoe. Bo mogło się to skończyć 1:3. Wydaje mi sie, ze tak grający i w takiej formie Paul jest w stanie ugryźć Alcaraza. Moim typem na to spotkanie jest to, że Amerykanin przynajmniej 2 razy przełamie Carlitosa, którego akurat serwis nie jest najmocniejszą bronią. W poprzedniej rundzie Humbert aż 5-krotnie przełamał Alcaraza I w całym meczu miał aż 13 szans na przelamanie. Tiafoe 3 razy przełamywał Hiszpana. Vukic i Lajal 2-krotnie przełamywali. Skoro wszyscy przynajmniej 2 razy przełamali Hiszpana, więc dlaczego i Tommy nie miałby tego uczynić? Na moje to bet dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2648
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Na dwa przełamania serwisu Sinnera jest kurs 2,00 na STS, a 1,20 na jedno przełamanie.
Zdaje sobie sprawie, że Medvedev nie lubi trawy, ale Sinner to nie jest gość, który stabilnie trzyma serwis.
Berrettini łamał go 4 razy
Hanfmann łamał go 2 razy
Shelton raz
Kecmanovic ani razu
Rusek jest nieobliczalny i na pewno dzisiaj powalczy. Myślę, że fajny kursik na te dwa przełamania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
B 84,8K

benzik94

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Danil Medvedev - Jannik Sinner

Medvedev powyżej 1,5 przełamań @2.10

Powyżej 3,5 setów @1.60

superbet

Obstawiam tutaj całkiem długi mecz, podoba mi się opcja przełamań bo sądzę, że może być ich sporo. Nie skazywałbym tutaj Medvedeva na pożarcie, Sinner naturalnie będzie tym który powinien dyktować tempo gry w wymianach i wiele tu będzie zależało od dyspozycji Włocha i jego skuteczności. Danil to na tyle doświadczony gracz i cwany lis, że na pewno na szybkich kortach jest w stanie ograc każdego. Jeżeli będzie okazja na break to i pewnie trochę skróci dystans i będzie ryzykował a z Sinnerem na grassie jest tak, że on często jak straci kontrole w secie to nie bardzo potrafi zareagować. Tak było np. z Hanfmannem w 1 rundzie, jak Niemiec w 3 secie agresywnie wchodził na 2 serwis Wlocha to tam mogło się skończyć i nawet powinno 1:6 dla Hanfmanna. Z Berretinim podobna historia, ze Struffem w Halle pamiętam że też trochę odważniej Niemiec wchodził i Sinner się gubił. Podsumowując, uważam że Sinner wygra ten mecz, bo jest niekwestionowanym kandydatem do zgarnięcia szlema, kręci też na tym turnieju naprawdę fajne wskaźniki serwisowe, ale nie gra dzisiaj z gościem z łapanki czy z żółtodziobem a ze zwycięzca szlema i byłym liderem rankingu, dysproporcja kursów zbyt duża co dało niezly kurs na minimum 2 przelamania w meczu przez Daniła albo jego seta.

Alcaraz - Paul

Powyzej 3,5 setów @1.60

Paul powyżej 1,5 przełamań @1.75

Tommy Paul wygra @4.25 (kurs do aktualizacji)


superbet

Ten ostatni bet może i nieco szalony. Kurs do aktualizacji bo na superbet często wystawiają ok. godzine/dwie przed meczem superkursy i wtedy na doga można złapać sporo wyższy kurs niż w regularnej ofercie, dlatego poczekam.
A zagram to z prostego powodu - nie czuję gry Alcaraza na tym Wimbledonie. Naprawdę słabo to wygląda przy pierwszym podaniu, dość mały procent wygrywających punktów po 1 serwisie wykreca z tymi tenisistami którzy mają całkiem niezły return jak Tiafoe czy Humbert. Dlatego też przełamania Paula w tym meczu wydają się atrakcyjne. W dodatku Tommy Paul na naprawdę rewelacyjny czas, coś a'la Fritz - niezle było i na mączce i teraz na trawie. Technicznie slice czy dropshot to może półka niżej niż Hiszpan ale też w tym względzie nie jest Paul jakoś mocno w tyle a swoje nadrobi serwisem, dużo szachuje kierunkami, tak jak Carlitos z tym że robi to nieco skuteczniej do tej pory. Ja spróbuję za niedużą stawkę takiej niespodzianki na dziś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2280
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jannik Sinner v Daniil Medvedev

Daniil Medvedev To Win & Over 33.5 Games - 5.00 lub 6,00(z restrykcją ako)
Jannik Sinner Over 14 Aces & Daniil Medvedev Over 9 Aces kurs 5.50
Each Player Over 14 Aces kurs 10.00
williamhii
17:15 w asach:) 💪 dzięki chłopaki:)

Też uważam że faworytem jest Jannik ale kurs na Daniila uważam za przesadnie zawyżony.
Ciekawe jest h2h prowadzi w nim 6:5 Medvedev co ciekawe pierwsze 6 pojedynków wygrał ale 5 ostatnich przegrał.Wszystkie mecze na hardzie co do jednego i dziś pierwszy mecz na trawie.Na której moim zdaniem ciagle obaj grają najsłabiej.
Ciekawe że stosunkovo żadko w tym h2h pada wojna nerwów 11 meczów 7 tajbreków i tu też jest bilans na styku 4:3 dla Sinnera .
I w dwóch meczach wygrywał 2:0 7:6 , 7:6 w Miami i Bejzing . Tajbreki też padały w ATP finals czyli na szybkich hardach.
Czasami pojawia się urodzaj Asów serwisowych w Turynie jesienią w trzech setach z jednym tajbrekiem padł remis 10:10 w ASACH
W finale AO na początku roku padł wynik 3:2 i Sinner odrobił stratę dwóch setów , choć w żadnym secie nie było tajbreka w asach 14:11
Hm dzisiaj na Wimbledonie warunki będą bliskie halowych chyba szanse spore że pobiją te wartości , o ile mecz pójdzie w dystans i zobaczymy jakiś Tajbrek bąź więcej.
Jest jeszcze jeden mały argumęt w stronę Rosjanina , długa seria Jannika 5 kolejnych nad nim zwycięstw i długa seria 9 zwycięst na trawie Sinnera wliczając w to Halle .
Jannik już obronił swój ćwierć finał sprzed roku Daniil broni ubiegłorocznego półfinału.
Jeśli padlo by tu 3:0 w jakąś stronę zdziwię się bardzo.
Liczę na meczycho do samego końca na styku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3630
kubabrenner 197,9K

kubabrenner

Użytkownik
Alcaraz - Paul
Typ: Alcaraz wygra + powyżej 18.5 gemów Alcaraza
Kurs: 1.53


Szukałem nieco lepszego kursu do zagrania w tym meczu i to chyba najrozsądniejsze. Faworytem tego spotkania jest obrońca tytułu czyli Alcaraz. Spora szansa na powtórkę finału sprzed roku, czyli z Djoko. Panowie na trawce zmierzą się pierwszy raz, dotychczasowe 4 pojedynki odbyły się wyłącznie na twardej nawierzchni, wszystkie za oceanem. Alcaraz na trawie czuje się znakomicie, od 2023 rozegrał na tej nawierzchni 18 spotkań z czego wygrał 17, a ponad połowa z nich była rozgrywana w ramach właśnie Wimbledonu, na którym ma 11 wygranych z rzędu. W tym roku odprawił w pierwszych dwóch rundach Lajala i Vukica bez straty seta. Warto jednak odnotować, że w każdym z tych meczów dopuścił do tb, a z Lajalem wręcz 2 razy. Później trudny mecz z Tiafoe, który finalnie udało się wygrać 3-2, ale było gorąco. W ostatnie rundzie dość pewna wygrana z Humbertem, choć także set zgubiony. Mając na uwadze, że w żadnym z tych meczów nie wygrał na tyle gładko, żeby zmieścić się w 18 gemach, a także pamiętając jakim serwisem dysponuje Amerykanin, idę w scenariusz gdzie Alcaraz podtrzyma serię wygranych i wejdzie do kolejny rundy, jednak nie tak łatwo i jakiś tiebreak zobaczymy. Paul w tym roku wygrał Londyn, gdzie pokonał takich graczy jak Draper, Korda czy Musetti w finale. Na Wimbledonie miewał przestoje w pierwszych dwóch meczach, szczególnie z Virtanenem, ale później pewne wygrane po 3-0 z Bublikiem który urwał zaledwie 9 gemów i Bautistą, który urwał o jeden gem więcej. Paula spokojnie stać dzisiaj na seta, myślę że pojedynek nie będzie do jednej bramki, bo Alcaraz gubi trochę tych gemów, szczególnie jak rywal dobrze serwuje, ale finalnie to on przejdzie dalej i zagra w kolejnej rundzie. Typuję 3-1 dla Hiszpana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3233
Pablito91 785,2K

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Djokovic powyżej 3.5 przełamania @1.55 betfan

Już jutro w ćwierćfinale zagra Australijczyk De Minaur z Serbem Novakiem Djokovicem. Zmierzą się jedni z najlepiej poruszających się i grających zawodników na trawie. De Minaur twierdzi że korty trawiaste to jego ulubiona nawierzchnia. Ale nie ma się co dziwić skoro jest pod skrzydłami Hewitta. Nole to wiadomo wszechstronny zawodnik, który wygrywa bez względu na nawierzchnię. Novak sprawił wszystkim psikusa, bowiem nie miał grać na Wimbledonie a tutaj zbliża się wielkimi krokami do finału. Idę w jego przełamania, bowiem De Minaur nie serwuje fantastycznie. Posyła małą ilość asów. W poprzedniej rundzie Fils przełamywał go 5-krotnie. De Minaur zagrał słabo na podaniu. Teraz zagra z Djokovicem, który jest jednym z najlepszych returnujacych zawodników w tourze. 4 przełamania na jego korzyść to powinna być formalność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Alex De Minaur - Novak Djokovic

Typy:
co najmniej jeden zawodnik skorzysta z przerwy medycznej @2,65 Fortuna De Minaur nie wyszedł na kort
jeden z zawodników skreczuje podczas meczu @13,00 Fortuna

Alex De Minaur jest chyba w życiowej formie i uważam, że normalnie śmiało mógłby powalczyć z Novakiem Djokovicem. Problem jest jednak taki, że Alex De Minaur po wygraniu meczu z Filsem nie wyglądał na szczęśliwego. Wyglądało to tak jakby coś sobie nadwyrężył, stąd ten smutek po wygraniu spotkania. Z tego co czytam, to ma on jakiś problem z biodrem. Przed meczem może czuć się dobrze, ale po wielu długich wymianach z Djokovicem problem może się pogłębić, a przecież to spotkanie zapowiada się na takie, gdzie długich wymian powinno być mnóstwo. Według mnie jest duża szansa na to, że Alex De Minaur skorzysta z pomocy medycznej, a kto wie, czy nawet nie skreczuje. Warto dodać, że ten zawodnik okazem zdrowia nie jest i w swojej karierze miewał już rozmaite problemy zdrowotne.

Novak Djokovic jest po operacji kolana. Wygląda na to, że wszystko tam jest w porządku, ale różnie może być po tak krótkim czasie od operacji. W swoim ostatnim meczu z Rune miał on kilka niebezpiecznych sytuacji, coś za często się przewracał, do tego przez pewien czas łapał się za brzuch. Jeśli ten mecz dłużej potrwa, to niewykluczone, że Serb będzie miał jakiś problem i skorzysta z pomocy medycznej.

Rzadko gram tego typu zakłady, ale moim zdaniem to spotkanie jest wręcz idealne, żeby takich typów sprółbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1562
Pablito91 785,2K

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Medvedev powyżej 1.5 przełamania @1.53

Powtórka półfinału z zeszłego roku. Po raz kolejny próbuję pójść w przełamania serwisu Alcaraza. Carlos nie zachwyca w dalszym ciagu za bardzo swoją grą. Tylko dzięki swojemu mocnemu mentalowi udało się wygrać z Tiafoe. Bo mogło się to skończyć 1:3. Moim typem na to spotkanie jest to, że Rosjanin przynajmniej 2 razy przełamie Carlitosa, którego akurat serwis nie jest najmocniejszą bronią. W poprzedniej rundzie Paul 4 krotnie przełamywał Hiszpana i ogólnie miał 10 szans na przelamanie. Humbert aż 5-krotnie przełamał Alcaraza I w całym meczu miał aż 13 szans na przelamanie. Tiafoe 3 razy przełamywał Hiszpana. Vukic i Lajal 2-krotnie przełamywali. Statystyki nie kłamią. Wszyscy rywale przynajmniej 2 krotnie łamali Alcaraza. Nie wydaje mi się by ta sztuka się nie udała Daniłowi. W zeszłym roku Carlitos wygrał gładko, bo 3x po 6:3. Mimo to Rosjanin 2 razy przełamał serwis rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2425
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Medvedev
Spotkanie półfinałowe, w którym wyraźnym faworytem bukmacherów jest Alcaraz, lecz mam co do tego pewne wątpliwości. Na pewno wystawiłbym nieco bliższe kursy, choć z jednej strony rozumiem, gdyż Hiszpan broni tytułu, a ostatnie dwa mecze z Rosjaninem wygrywał bez straty seta, choć niektóre sety były bliskie, więc nie można mówić o totalnej dominacji. Co ciekawe panowie przed rokiem spotkali się na tym samym etapie Wimbledonu i 3-0 wygrał Alcaraz, nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy, ale jeśli ktoś w miarę dokładnie śledzi tenis to wie, że Carlitos w tym roku gra nieco gorzej i ten turniej to pokazuje. Alcaraz gra cały czas efektownie, ale już nie tak efektywnie. W wyniku czego w praktycznie każdym meczu miał mniejsze lub większe problemy. Najpierw bliski urwania seta był Lajal, później podobnie z Vukiciem, w III rundzie dopiero w pięciu setach ograł Tiafoe, a w IV rundzie oraz ćwierćfinale stracił po secie z Humbertem oraz Paulem. Oczywiście to bardzo solidni gracze, ale widać gołym okiem, że można z nim rywalizować, przełamywać jego serwis i przy lepszej dyspozycji mogli się pokusić o coś więcej niż sety, a na pewno było to do zrobienia. W grze Alcaraza widzimy mankamenty, które nadrabia fizycznością i dynamiką. Wkradają się tam błędy, z których jak widać rywale korzystali, więc Medvedev nie ma czego się bać, choć mecz z Sinnerem mógł kosztować go sporo sił, co oczywiście będzie teraz bardzo ważne. Tego aspektu się trochę obawiam, bo czysto sportowo Rosjanin może sprostać temu zadaniu. Nie zapominajmy, że Jannik miał swoje problemy zdrowotne i nie była to jego najlepsza wersja. Trochę to ujmuje Daniilowi, ale z drugiej strony trzeba go uszanować jak rozegrał ten mecz. Rosjanin taktycznie i mentalnie potrafi dźwigać mecze ze ścisłą czołówką, a często rozgrywa je wiele lepiej niż z zawodnikami z zaplecza jak w tym przypadku z Mullerem czy Struffem. Jeśli dobrze przeanalizuje ten mecz ze swoim sztabem to jak najbardziej jest w stanie ugryźć Alcaraza, a już kiedyś ogrywał go na Wimbledonie, więc wie, że się da. Nie jest to najlepsza wersja Carlitosa i to trzeba wykorzystać, choć oczywiście Hiszpan nawet w niższej formie to dalej ścisły top i o tym trzeba pamiętać. H2H zdecydowanie na korzyść Carlosa. Przełamania wydają się dość ciekawą opcją, bo u obu return odgrywa rolę wręcz kluczową plus znakomite passing shoty.

👉 powyżej 3,5 setów @1,53 (betclic) ✅
👉 powyżej 5,5 przegranych gemów serwisowych @1,6 (betfan) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2721
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Daniil Medvedev - Carlos Alcaraz

Typy:
w meczu będzie rozegranych pięć setów @4,00 etoto
Carlos Alcaraz wygra 3:2 @6,00 Superbet
Carlos Alcaraz wygra i w meczu będzie powyżej 40,5 gemów @3,05 Fortuna
Carlos Alcaraz wygra i w meczu będzie powyżej 44,5 gemów @4,35 Fortuna

Wszyscy czekali na półfinałowe starcie Alcaraza z Sinnerem, ale mecz Alcaraza z Medvedevem również może być pasjonujący. Daniil Medvedev na wimbledońskiej trawie nie był w gronie faworytów, a udało mu się dojść do półfinału eliminując po drodze głównego faworyta bukmacherów Jannika Sinnera. Sinnerowi coś tam niby dolegało, ale Medvedev i tak pokazał kawał dobrej gry, zwłaszcza pierwszy set był pokazem siły gry obu zawodników. Podoba mi się gra Daniila Medvedeva w tym turnieju i sądzę, iż mocno powalczy z Alcarazem, choć ostatecznie przegra. Carlos Alcaraz zagrał na wysokim poziomie w ćwierćfinale z Tommym Paulem, ale we wcześniejszych meczach raczej nie zachwycał. U Paula był ten problem, że mocno męczył się ze swoim podaniem, przez co Hiszpan regularnie go przełamywał. Z serwisem Medvedeva będzie już mu dużo trudniej o przełamania. Problem Medvedeva może być taki, że Carlos Alcaraz to jest mistrz pięciosetówek, więc wynik 3:2 dla Alcaraza jest jak najbardziej możliwym scenariuszem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1122
kubabrenner 197,9K

kubabrenner

Użytkownik
Musetti - Djokovic
Typ: Djokovic wygra + Djokovic powyżej 18.5 gemów
Kurs: 1.50 (fortuna)


Ten kurs 1.13 na win Djoko to jest moim zdaniem spora przesada, uważam, że wygra, ale po tym co Musetti prezentuje na tegorocznym Wimbledonie powinien oscylować wokół 1.3/1.4, ja natomiast gram tego wina po 1.5, z dołożeniem minimalnej walki ze strony Włocha. Serb wrażenie zrobił na mnie tak naprawdę dopiero z Rune. Wcześniej w 1R nieogarniający trawki Vitek Kopriva, później Fearnley, gdzie także grałem over, w 3R Popyrin - tu także set zgubiony i dopiero później Rune, gdzie Djoko gładko wygrał 3-0, a spodziewałem się dłuższej batalii. Włoch jednak od Duńczyka o wiele dojrzalszy i doświadczony, nie wyobrażam sobie, żeby dzisiaj nie powalczył do samego końca. Nie po tym co pokazał z Fritzem. Musetti gra bardzo dobre zawody, choć żadnego meczu nie wygrał 3-0, bardzo dobrze zaprezentował się w dwóch ostatnich spotkaniach z mocno serwującymi zawodnikami, tj. Fritz i Mpetshi. Martwić może zgubiony set z Lestienne czy Comesaną, a także 2 z Darderim, ale ostatnie 2 rundy naprawdę pokazał solidny tenis. Złapał Fritza 6-2 i 6-1 na trawie, potrafi przełamywać, nie boi się returnu, a Nole już na tym turnieju pokazywał kilka razy jak wypuszcza gemy. Djoko oczywiście 2 poziomy wyżej od Włocha i pokazuje to także ich bilans bezpośredni, czyli 5-1 dla Serba przez ostatnie 3 lata. Choć Djoko zgubił na tym turnieju tylko 2 sety (ćwierćfinał przeszedł walkowerem), wierzę, że dziś pomęczy się dużo bardziej i w którymkolwiek secie doprowadzi do stanu, w którym rywal będzie miał na koncie 5 gemów. Tylko tyle, ale może i aż tyle, jednak Musetti zrobił na mnie ogromne wrażenie w poprzednim meczu i nie wierzę, że Nole z owiniętym kolanem objedzie go gładkim 3-0. Panowie mierzyli się ze sobą nieco ponad miesiąc temu w ramach Rolanda Garrosa, gdzie górą był Serb wynikiem 3-2. Czuję, że zobaczymy powtórkę finału trawiastego Szlema sprzed roku, ale dziś Nole się jeszcze trochę przez tym pomęczy. Typuję 3-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3522
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Carlos Alcaraz - Novak Djokovic

Typy:
Novak Djokovic (mecz razem z kreczem) @2,32 Fortuna Najgorszy mecz Djokovica od dłuższego czasu
Novak Djokovic wygra pierwszego seta i wygra cały mecz @3,40 Fortuna
Novak Djokovic wygra i w meczu będzie powyżej 34,5 gemów @3,00 Fortuna
Novak Djokovic wygra i w meczu będzie powyżej 41,5 gemów @4,15 Fortuna

W czasie meczów półfinałowych komentatorzy zastanawiali się kto będzie faworytem w ewentualnym finale Alcaraz-Djokovic i skłaniali się trochę bardziej ku Djokovicowi. Ja się spodziewałem dość wyrównanych kursów, a według bukmacherów wyraźnym faworytem jest Carlos Alcaraz. Dla mnie kurs na Djokovica jest naprawdę dobry do gry. Dużym plusem u Serba jest to, że on zaskakująco łatwo doszedł do tego finału, nie musiał się zbytnio przemęczać. Drabinka ułożyła się dla niego wprost idealnie- w czwartej rundzie Rune zagrał katastrofalnie, w ćwierćfinale De Minaur nie wyszedł na kort, a w półfinale z Musettim też wygrał bez straty seta. To powinien być wspaniały finał i trudno jest sobie wyobrazić, żeby jakoś szybko się zakończył. W zeszłym roku skład męskiego finału był identyczny i wówczas Alcaraz wygrał 3:2. Czuję, że teraz Djokovic mu się zrewanżuje i po zaciętym meczu to Serb będzie górą. Carlos Alcaraz na tym turnieju słabo rozgrywa pierwszego seta, więc podoba mi się też typ na to, że Djokovic wygra nie tylko cały mecz, ale również pierwszego seta.
 
Ostatnia edycja:
I 30,7K

iti

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą. Kursy (jeszcze) powinny być wystawione odwrotnie i jest tutaj value, bo Carlos wydaje się być w gorszej formie niż rok temu, a Djokovic gra tutaj bardzo ekonomicznie i chociaż zdarzają mu się słabsze momenty (czyli np *5-4 40-15 w pierwszym secie i strata serwisu), które wcześniej mu się jednak nie przytrafiały, ale to przecież już prawie 40-latek to jednak moim zdaniem weźmie ten mecz. Overek setowy to najlepsze wyjście żeby nie zgrzytać zębami, do jakiegoś dubla jak znalazł.

Także:

Carlos Alcaraz - Novak Djokovic [2] @2.30 @superbet
Carlos Alcaraz - Novak Djokovic over 3.5 @1.45
Carlos Alcaraz - Novak Djokovic [+1.5 seta] @1.70 S sts
 
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Djokovic
Wielki finał Wimbledonu i zarazem powtórka sprzed roku, kiedy po emocjonujących pięciu setach lepszy okazał się Hiszpan. Dzisiaj młodszy z nich jest faworytem, ale niezdecydowanym. Można dyskutować z tymi kursami, ale trzeba sobie powiedzieć, że zwycięstwo żadnego z nich nie może być rozpatrywane w kategoriach niespodzianki. Obaj mieli swoje problemy po drodze, ale przed turniejem żadnego z nich raczej nie typowałbym do udziału w finale, a na pewno nie Djokovicia, który kilka tygodni wcześniej przeszedł operację kolana. Jeśli spojrzymy tylko na tę edycję turnieju to trzeba przyznać, że Nole radzi sobie zdecydowanie lepiej i największe problemy sprawił mu niespodziewanie Fournley, z którym stracił seta, lecz mogło to wynikać z rozluźnienia, tudzież zlekceważenia, ale także Popyrin, który mógł ugrać więcej niż seta, a jego gra robiła wrażenie. Kluczowe momenty jednak należały do Serba. Pozostałe mecze były nadspodziewane łatwe, choć już sam półfinał nie był idealny i w pewnym momencie dopuścił Musettiego do głosu, lecz Włoch tego nie wykorzystał. Na pewno Novak musi wznieść się na wyższy poziom, by ograć Carlitosa i zagrać co najmniej na poziomie starcia z Australijczykiem. Ponadto ma znacznie mniej w nogach, gdyż w ćwierćfinale mecz walkowerem oddał De Minaur. Na pewno nie można skreślać tutaj Serba, który w najważniejszych meczach potrafi grać swój najlepszy tenis. Co do Alcaraza mam pewne wątpliwości, choć zrobił na mnie duże wrażenia wygrywając trzy sety z rzędu z Medvedevem i dopuszczałem myśl, że Rosjanin jednak sprawi kolejną niespodziankę po ograniu Sinnera. Hiszpan od początku turnieju jednak nie przekonywał i w zasadzie z każdym rywalem miał większe problemy zaczynając od Lajala czy Tiafoe, a kończąc na Paulu czy też wspomnianym Rosjaninie. Carlitos nie potrafił od początku do końca zagrać na wysokim poziomie i dość często zdarzały mu się niewymuszone błędy, przez co teoretycznie gorsi rywale dochodzili do głosu przełamując go czy też urywając sety, a nawet dwa. Jestem bardzo ciekaw jak pokaże w roli faworyta na tle tak doświadczonego rywala, żądnego rewanżu, któremu rola underdoga będzie bardzo sprzyjać, bo to Hiszpan musi, a on może. Nic się nie stanie jak Serb przegra, bo w ogóle udział w tym turnieju uważam za zaskoczenie i nie spodziewałem się, że tak szybko wróci do gry, a już totalnie nie wierzyłem, że będzie tak dobrze wyglądać. Djoko posiada niesamowite geny i mental, które sprawiły, że utrzymuje się przez tak wiele lat na szczycie i zapewne jeszcze pogra przez co najmniej rok. Po pamiętnym Wimbledonie panowie grali ze sobą dwukrotnie i oba mecze wygrał Serb i teraz nie zdziwię się jak zobaczymy znów bardzo długi mecz, a być może skuteczny rewanż. Novak gra tu bardzo efektywnie, a Carlos bardziej efektownie, choć finalnie też efektywnie, bo jednak jest w finale. Wydaje się, że przełamania też są ciekawym kierunkiem, gdyż Hiszpan dość często traci podania w tym turnieju, po drugiej stronie siatki będzie miał czołowego returnującego na świecie, a bardzo możliwe, że mecz wyjdzie poza trzy sety. Dlatego ta linia wydaje się akceptowalna i do zrobienia przy dłuższym meczu, choć Nole bardzo dobrze trzyma tutaj serwis. Myślałem też o +1,5 seta Djokovic, ale wydaje się to bardziej ryzykowne od poniższej propozycji. Oby to było dobre widowisko, bo to jednak najważniejsze w finałach.

👉 obaj zawodnicy wygrają seta @1,4 (betclic) ❌
👉 powyżej 5,5 przełamań @1,55 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
Do góry Bottom