>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Wimbledon (1.07.2024 - 14.07.2024)

louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Marcos Giron v Alexander Zverev
Each Player Over 2 Double Faults kurs 4.00 williamhill

Giron ostatnio miewał dobre mecze na trawie , ograł Rublova i Berettiniego hm może postawi się dzisiaj Zverevovi.Z jednej strony to bet ryzykowny bo w tym sezonie żaden z nich na trawie nie pokrył linii over 2 DF ale tak myślę że tutaj over 3.5 seta możliwe może nawet over 4.5 hm w każdym razie mile widziane.W finale na Garossie Zverev miał 6 DF na ubiegłorocznym Wimbledonie Zverev pokrywał taką linię
w obu meczach , za to z Gironem o DF było też cięzko ale miewa od czasu do czasu gorsze w tym aspekcie mecze.Linie na asy wystawili bardzo wysokie 14 , 19 będzie chyba cięzko i kursy bez rewelacji za to 4.00 na po 3DF , gdyby mecz poszedł w dystans i była bliskośc rywalizacji ??? hm to się może udać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +971
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jannik Sinner - Miomir Kecmanovic

Typy:
w meczu będzie powyżej 33,5 gemów @2,40 Fortuna
Miomir Kecmanovic (z handicapem +5,5 gemów) @3,85 Fortuna
Jannik Sinner wygra i w meczu będzie powyżej 39,5 gemów @4,60 Fortuna

Kurs na zwycięstwo Sinnera to 1,03. Włoch zapewne wygra to spotkanie, ale moim zdaniem może się trochę pomęczyć. Jannik Sinner póki co w tym sezonie nie imponuje swoją grą na kortach trawiastych, traci sety. W tegorocznym Wimbledonie w obu dotychczas rozegranych meczach stracił seta. W meczu z Berrettinim miał on naprawdę ogromne problemy i miał dużo szczęścia, że wygrał 3:1. Wszystkie trzy wygrane sety Sinnera były po tiebreakach. Jannik w spotkaniu z Berrettinim nie wyglądał najlepiej i obecnie wydaje się nie być w swojej optymalnej dyspozycji. Kecmanovic w drugiej rundzie sprawił niespodziankę pokonując 3:2 Griekspoora i uważam, że może sprawić trochę problemów Sinnerowi.
 
Ostatnia edycja:
B 75K

benzik94

Użytkownik
Zapowiadaja Deszcz Deszcz chyba nie będzie gry.
Tam gdzie dach to pograją, wg rozpiski na centre i court nr1 odbędą się takie mecze jak :
Alcaraz - Tiafoe
Raducanu - Sakkari
Sinner - Kecmanovic
Paolini - Andrescu
Dimitrov - Monfils
Kartal - Gauff

Reszta meczów jeśli ufać prognozom, będzie przeniesiona na jutro.
 
prof 12,9K

prof

Użytkownik
Denis Shapovalov - Ben Shelton @ 1.72

W mojej opini typ z kategorii "promocja turnieju". Shelton zapowiadany czarnym koniem sezonu trawiastego narazie tego nie pokazuje az tak ale... on ma takie mecze ze jest mega ciezki do przelamania. Ma bardzo dobry serwis i jak sie jeszzce troche ogra to moze na trawie byc mega trudnym przeciwnikiem dla calej czolowki. Promocja bo Shapovalov to chimeryczny zawodnik ktory duzo gestykuluje na korcie jak mu nie wychodzi. Jest to czeste zjawisko poniewaz bardzo czesto mu niewychodzi prawie w kazdym meczu ma zjazdy formy. 1 godzine zagra zajebiscie a druga godzine fatalnie. W poprzedniej rundzie kanadyjczyk ledwo wygral z Altmairem. Shelton pokonal bardzo trudnego na trawie Harrisa tez "ledwo". Shapo jest rowniez czesto kontuzjowany i ma problem z odnalezienim rytmu. Potrafi tez przegrwyac jako faworyt z duzo nizej notowanimi rywalami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1196
adik1992 447K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Struff - Medvedev każdy seto o8,5 gema @1,9
1xbet

Niemiec bardzo mocny na trawie. Serwis mocno mu pomaga, do tego częste wypady do siatki. Medvedev obecnie nie zachwyca. Wygrywa swoje pojedynki, ale prawdziwa weryfikacja przyjdzie właśnie w meczu ze Struffem. Liczę że mecz będzie zacięty a przewaga w secie nie będzie wynosić więcej niż jedno przełamanie co pozwoli na pokrycie linii.

Shelton - Shapovalov każdy set o8,5 @1,53
Dimitrov - Monfils każdy set o8,5 @1,94
Alcaraz - Tiafoe każdy set o8,5 @2,35 (ryzykowne)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dimitrov vs. Monfils
W II rundzie obejrzeliśmy typowy "vintage match" z udziałem legendarnych zawodników czyli Monfilsa i Wawrinki, którzy zagrali znakomicie, ale w kluczowych momentach zdecydowanie lepszy był Francuz. Teraz zagra z kolejnym weteranem, bo tak już można nazywać Dimitrova, ale w żadnym razie nie można powiedzieć, że jest już po drugiej stronie rzeki i cały czas walczy o wysokie cele. Bułgar wygląda od zawsze znakomicie fizycznie, ale co ważniejsze od wielu miesięcy trzyma też wysoką formę sportową. Udowodnił moc także w starciu ze znakomicie dysponowanym Shangiem i odwrócił losy meczu ze stanu 0-2 w setach. Takie coś może tylko wzmocnić, bo nie podejrzewam, że mocno ucierpiał na tym fizycznie, tym bardziej, że na trawie dominują krótkie wymiany. Zasłużenie faworyzowany jest Bułgar, lecz rozbieżność w kursach jest spora czyli to co pisałem w przypadku starcia z Shangiem i to się sprawdziło. Monfils prezentując taki tenis jak na Majorce i tutaj w dwóch pierwszych rundach jak najbardziej może napsuć krwi faworytowi, bo Wawrinka grał na wysokim poziomie, a nie wystarczyło nawet na seta, choć miał ku temu okazje, nawet na rakiecie. Jak Gael urwie seta to będzie to w pełni normalne, choć wiemy, że jego mental jest czasem strasznie ciężki do przewidzenia i potrafi przesadzić z elementami show. Tutaj póki co ich nie ma, co dobrze o nim świadczy i co ciekawe ma bardzo dobry bilans bezpośredni z Grigorem, lecz trzeba pamiętać, że wszystkie mecze były rozgrywane w trochę innej erze, kiedy to Monfils był wiele mocniejszą postacią w tourze. Dziś zaryzykuję i pójdę w przełamania ze względu na dość niską linię, tym bardziej, że po cichu liczę na chociaż cztery sety. Na minus na pewno działa fakt, że zagrają na zadaszonym korcie, a prognozy są dość słabe, więc zamknięty dach teoretycznie przyśpieszy grę, co nie wpływa korzystnie na przełamania. Drugą moją propozycją jest under asów faworyta, z tego względu, że Monfils należy do jednych z najlepiej broniących zawodników w tourze i potrafi czasem ustawić się pod samą bandą, a z jego szybkością i atletyką ciężko znaleźć asa. Tutaj przepuścił póki co 5 i 1 asa, lecz w krótkich meczach. Dimitrov najlepiej serwuje z grona jego dotychczasowych rywali i w ostatnich meczach osiągał 12, 11, 16 i 19 asów, lecz ten ostatni wynik na dystansie pięciu setów, lecz przedostatni na dystansie tylko trzech. Dlatego jeśli ten mecz ma wyjść poza trzy sety to z każdym innym rywalem (poza Medvedevem) miałby dużą szansę na zrobienia overu, lecz z Monfilsem będzie mieć problem i dlatego wybieram under. Bułgar w poprzedniej edycji turnieju rozegrał cztery i najwięcej zaliczył 14 asów, więc to akurat brzmi pozytywnie. Oczywiście ciężko przewidzieć długość meczów i jeśli zobaczymy maraton to może być problem z asami, bo serwisów będzie na tyle dużo, że trochę asów może siłą rzeczy wpaść. Jak widać jest sporo argumentów za jak i przeciw, więc propozycje oceniam za trudne, ale z potencjałem. Głównym argumentem na minus będzie zamknięty dach, który nie wpływa ani dobrze na over przełamań, ani na under asów, więc idę trochę pod prąd z pełną świadomością. Linia na asy nawet już o oczko spadła, lecz u innych operatorów jest znacznie niższa.

👉 powyżej 4,5 przełamań @1,5 (betclic) ❌ (4)
👉 Dimitrov poniżej 15,5 asów @1,75 (superbet) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +734
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Popyrin
Spotkanie III rundy turnieju, w którym oczywiście zdecydowanym faworytem jest Novak, który nie odpuścił Wimbledonu, nawet kilka tygodni po operacji kolana. Póki co prezentuje się dobrze, ale na pewno nie rewelacyjnie, a miał bardzo przeciętnych rywali rodem z challengerów. Najpierw pewnie wypunktował Koprivę, a następnie stracił seta z nieznanym szerszej publiczności Fearnleyem, który tak naprawdę dopiero wchodzi do świata challengerów. Nie dość, że Brytyjczyk dwa razy go przełamał to jeszcze urwał mu seta. Ponadto Nole nie poruszał się najlepiej, szczególnie w lewą stronę i miał spore przestoje, dlatego do głosu doszedł gospodarz. Po prostu Novak wyglądał niepewnie i musi zagrać kolejny mecz na wiele wyższym poziomie. Widząc tak ogromny kurs na Popyrina, nie można przejść obojętnie choćby obok zakładu na co najmniej jedno przełamanie na korzyść Australijczyka, który posiada duży staż w tourze i ma pewne rachunki do wyrównania z Serbem. Mam na myśli ich mecz na innych szybkich kortach, a mianowicie Australian Open. W pamiętnym meczu Alexei wręcz miał na wyciągnięcie piątego seta, lecz zaprzepaścił dogodne sytuacje i skończyło się na urwaniu tylko jednej partii, a mecz stał na wysokim poziomie. Wtedy zawodnik z Antypodów dwukrotnie przełamał ówczesnego lidera rankingu. Teraz dyspozycja obu wydaje się nieco słabsza, ze względu na problemy w poprzednich rundach. Australijczyk nie miał oczywiście aż tak prostych rywali, bo ogrywał Monteiro i Etcheverry'ego, lecz każdy wie, że to lepsi zawodnicy na cegłę niż trawę, więc mimo wszystko to on był faworytem i z tego skorzystał. Na pewno nie będzie miał nic do stracenia, a po drugie zwyczajnie ciężko zaufać Serbowi, a jeśli dodamy do tego marny kurs to wręcz nie wypada grać w jego kierunku, poza specjalami. Oczywiście Nole będzie dominował ten mecz, jeśli chodzi o dłuższe akcje czyli powiedzmy te powyżej trzech uderzeń, ale w tych krótszych lepszy musi być Alexei, jeśli chce zaistnieć w tym meczu, a nie być tylko statystą. Potrzeba będzie agresywnego returnu, precyzji i korzystania z kryzysów Serba, które niewątpliwie się pojawią, lecz być może będą to krótkie momenty. Myślę, że przełamania na ten mecz wyglądają optymalnie, gdyż oferta regularna w ogóle nie przekonuje, a tutaj linie mamy dość nisko ustawione do pokrycia przez obu graczy. Oczywiście Australijczyk dobrze trzymał serwis do tej pory, gdyż z Monteiro nie musiał bronić żadnego bp, a z Etcheverry'm stracił tylko trzy serwisy przez pięć setów, co jest według mnie bardzo dobrym wynikiem. Dlatego nie powiedziałbym, że przełamania Djokovicia są pewniejsze niż jedno przełamanie Popyrina, gdyż o tym drugim może zdecydować chwila słabości, więc wolę ostatecznie wybrać przełamania meczowe niż Serba. Oczywiście pamiętajmy, że Djokovic to dalej ścisła światowa czołówka na returnie i na trawie potrafi grać jak mało kto, więc jest to do zrobienia, o ile dopisze zdrowie.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,6 (betclic) ❌
👉 Popyrin powyżej 0,5 przełamań @1,6 (betclic) ✅

3 przełamania w meczu i te 40-0 dla Djokovicia przy serwisie rywala...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2078
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Perricard vs ruusuvuori under 0.5 tb 11.00 lvbet
Oczywiscie tb bardzo prawdopodobny ale kurs lekka przesada kto by nie grał
 
Otrzymane punkty reputacji: +442
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
po mojemu bardzo ciekawe mecze w tej rundzie

widzimy ogólnie na trawie, na tym Wimbledonie taką tendencję że spadają kursy po wystawieniu na tych, którzy na tej nawierzchni mają bardziej spasowane argumenty.

i tym tokiem rozumowania myślę, że na Mpetschiego mogą kursy spaść jeszcze nieco, mimo że już spadły.

Musetti może mieć problem z rywalem mającym takie argumenty, Włoch wiadomo jaki ma tenis, przy choć nieco silniejszej drabince pewnie by już go nie było

to 1.91 na Mpetschiego Perricarda do spróbowania

w innych pojedynkach sądzę, że bardzo ciasny może być pojedynek Dimitrova z Miedwiediewem, takie +4,5 gema po 1.40 do spróbowania.

Miedwiediem oczywiście będzie świetnie trzymał piłkę w korcie ale ogólnie to jest mecz praktycznie 50/50

Rune nie ma szans by całoturniejowo osiągnąć jakiś kosmiczny wynik obecnie na Wimbledonie, ale zapewne na dużym korcie z będącym w takiej formie Djokovicem powalczy dużo bardziej niż wskazują nam to kursy, też coś w stronę Duńczyka do spróbowania, set po 1.48 wygląda dobrze.

a z takich już luźniejszych rzeczy szkoda, że aż tak niski kurs na Paula, raczej wątpliwości większych nie mam by tu Bautista więcej niż set ugrał ale liczyłem na okolice 1.30, po takim to już sensu nie ma

pewnie też Filsa stać na ugranie seta z de Minaurem ale to też luźna opinia, poważnie nie idzie tego zagrać.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Rzadko pisze posty ale mam mega wizje na następne 2 dni a głównie to na jutro gdzie zapowiada się festiwal 3.5 setówek.

Dimitrov-Medvedev @1.7
Tutaj podoba mi sie kurs na ruską sabakę pomimo tego ze go nie cierpię. Dimitrov ma tragiczny bilans z ruskiem i myślę ze go tutaj nie poprawi pomimo dobrej formy którą prezentuje już bardzo długi czas. Gram tutaj na ruskiego po 1.7, zawsze jak na niego daje to robi wszystko żeby przegrać ale mam nadzieje ze tutaj zagra jak człowiek i ogra dimiego. Wiem ze większość będzie tutaj grała 3.5 seta, ale ja tego nie gram bo widzę scenariusz w którym kacap wygrywa 3-0.


Teraz przechodzimy do najważniejszych betów w tym głównego pewniaka na którego moim zdaniem można stawiać GRUBAŚNIASTĄ LOKOMOTYWE i wszystkie ulotki a mianowicie

Zverev-Fritz 3.5 [email protected]
Jest to dla mnie najpewniejszy bet jaki widzę z tych wszystkich spotkań, oboje maja prawie identyczny styl gry, i oboje bazują na dobrym serwisie który ratuje podczas trudnych chwili. Nie widzę opcji by Zverev wygrał po raz 4 z rzędu 3-0, tutaj musi przegrać seta z dobrze dysponowanym Fritzem. Spodziewam się tu 4 setów i wygranej Zvereva który jednak jest solidniejszy od Fritza lecz nigdzie nie zagram na niego bo się nie opłaca po 1.4. Powinny tu tez być tie-breaki a co za tym idzie dużo asów. Przewiduje dokładny wynik 3-1 dla Zvereva.

Musetti-Perricard 3.5 [email protected], [email protected], Perricard over 28.5 [email protected]
Moim głównym betem na ten mecz jest 3.5 seta, ale zagram też drugą i trzecią opcje by nie powtarzać na każdym kuponie tego samego. "Servebot" rozkręcił się na dobre podczas gdy nikt nie myślał że dojdzie tak daleko po przegranej 3 rundzie w kwali, a ma ogromną szansę na ćwierćfinał. Spodziewam się tu bliskiego meczu i 5 setówki ale stawiam na Francuza bo to jak trzyma serwis jest imponujące.

Rune-Djokovic 3.5 [email protected], Djoković over 12,5 [email protected], over 27.5 asó[email protected]
Trzeci mecz w którym widzę minimum 4 sety, Rune według mnie gra dużo lepiej od Popyriina który sprawił Serbowi dużo problemów. Bety na asy idą tak jak w przypadku Perricarda jako następstwo 3.5 seta by nie powtarzać tego samego. Nie zdziwię się jak Djoko odpadnie w tym meczu, myślę że będzie tu 5 setów.

Należy także wspomnieć o meczu Fils-Minotaur gdzie Filsa również stać na urwanie seta. Znając życie w którymś z tych meczy 3.5 seta nie wejdzie także proponuje grać maksymalnie 2x 3.5 seta na jednym kuponie.

Mam nadzieje że dzisiaj jest dzień 3-setówek a jutro długich spotkań.
Grubaśniasta ustawiona Lokomotywa nr 1: Zverev 3.5 seta, Rune 3.5 seta, Medvedev win, nr 2: Zverev 3.5 seta, Svitolina win, Perricard 3.5.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Ben Shelton
Jannik Sinner To Win 1st Set 7-5 Or 7-6 kurs 3.60 williamhill

W ostatnich dwóch meczach między nimi w pierwszym secie padał tajbrek i w obu meczach wygrał go Sinner
Jannik ostatnio dkrzepł i dojrzał , serwis mu się jeszcze trochę poprawił , poprawiły się też rózne małe szczegóły w tatktyce i strategii.
W halle przegrał seta po tajbreku z Grieksporem , w kolejnym meczu kolejnego z Marozsanem , ze Struffem w tajbrekach 1:1 a potem pólfinał z Zhangiem wygrany tajbrek finał z Hurkaczem 7:6 , 7:6 w obu wyraźnie był lepszy a w drugim z kretesem.
W drugiej rundzie kolejny mocny na serwisie przeciwnik i Sinner wygrywa 7:6 , 7:6 , 2:6 7:6 3!!!!!! Tajbreki to już zalatuje Novakiem i Rogerem;-)
hm Idąc tym tropem taki typ jescze z gatunku tych bilonowych hm za 2e

Jannik Sinner To Win 7-6, 7-6, 6-4 kurs 101.00 williamhill

Coś mu ten wynik 7:6 , 7:6 po dwóch setach siada ostatnio , gdyby siadł ponownie to już raczej wynik 6:4 trzeba by na żywo ubezpieczać.To też jest jedna z tenisowych taktyk utrzymać serwis do tajbreka i go wygrać. Naciskać pedał gazu dopiero w trzynastym gemie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +972
no PRO8L3M 18,3K

no PRO8L3M

Użytkownik
Najciekawszym spotkaniem 1/8 finału panów jest według mnie pojedynek Aleksandra Zvereva z Taylorem Fritzem. Obaj dość gładko przeszli pierwsze rundy, obaj są w dobrej formie. Znają się doskonale - grali ze sobą wielokrotnie. Dwa pojedynki bezpośrednie na Wimbledonie - były to 4 i 5 setowe mecze. Zverev słusznie jest faworytem, ale przed nim rywal który może sobie wyserwować swoje gemy dość gładko. Ostrze sobie zęby na to spotkanie. Uważam, że będzie ono wyrównane. Możliwe tie-breaki, dość niski nakład sił przy swoich gemach serwisowych obu, co zwiastować może grę na pełnych obrotach na długim dystansie.

Aleksander Zverev - Taylor Fritz over 3,5 seta @ 1,50 Fortuna
 
B 75K

benzik94

Użytkownik
Sinner - Shelton

Shelton powyżej 0,5 przełamań @1.72

superbet

Podoba mi się ten kurs. Tenis na trawie ewoluował, coraz mniej jest akcji serwis siatka, gra stała się trochę bardziej pasywna i wymagajaca w aspekcie fizycznym. Dlatego mamy w tourze coraz mniej serwbotow i coraz więcej meczów przypominających grę na clayu i stąd typy na break pointy znacznych underdogow stają się apetyczne. Oczywiście z rozwagą bo o tyle ile w meczu Sinnera z Kecmanovicem tego nie czułem tak tutaj myślę, że Sheltona spokojnie stać na przełamanie. Sinner to nie jest żaden dominator na trawie, swoje oczywiście ugra, powinien zameldować się w kolejnej rundzie, ale Shelton, który już przecież na szlemie dochodził do ćwierćfinału może gdzieś złapać Włocha.

Dodatkowo:

Humbert powyżej 0,5 przełamań @1.50

Medvedev - Dimitrov powyżej 3,5 setów @1.50
 
adik1992 447K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sinner - Shelton każdy set o8,5 @1,82
1xbet


Mecz o ćwierćfinał Wimbledonu. Sinner jak do tej pory przechodzi kolejne rundy bez większego wysiłku. Jedyne zagrożenie to spotkanie z Berrettinim w którym mieliśmy aż 3 tb, wszystkie wygrane przez młodszego z Włochów. Ale właśnie mecz z Matteo pokazał, że ciężko gra się Jannikowi z rywalem który dobrze serwuje i wywiera presję. Shelton dopiero uczy się gry na trawie. Drugi sezon z europejską trawą. Jednak ma atuty w postaci potężnego serwisu i forehandu, którymi może napsuć trochę krwi liderowi rankingu. Liczę, że będzie w stanie dobrym podanie wyserwować gemy potrzebne do pokrycie linii.
 
Do góry Bottom