>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.07.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 12 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie A
Spotkanie: Corinthians - Botafogo
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza :

Kolejny mecz jaki wybrałem to coś dla nocnych marków, a mianowicie liga brazylijska i mecz pomiędzy aktualnym mistrzem Brazylii Corinthians a drużyną Botafogo. Gospodarze są największym rozczarowaniem w obecnym sezonie i zajmują dopiero przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów po 7 kolejkach co jest zapewne nie tylko dla mnie wielkim zaskoczeniem. Natomiast goście całkiem nieźle spisują się w tym sezonie i plasują się na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Pojedynki między tymi drużynami były zawsze pasjonujące i pełne walki i myślę, że i tym razem będzie podobnie. Ostatni pojedynek tych drużyn miał miejsce w poprzednim sezonie w październiku i górą byli goście wygrywając 0:2. Większość bezpośrednich spotkań kończyło się remisem, ale uważam, że tym razem mecz zakończy się innym wynikiem niż remis.Mój typ to 3:1.

⛔ 100
__________________
„ Nie myśląc o zwycięstwie myślisz o porażce ”
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Żetysu Tałdykorgan - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1,80
Buk: Bwin

Analiza: I nastały rewanże. Lech po wygraniu pierwszego spotkania 2:0 po bramkach Rafała Murawskiego i Gergo Lovrencsicsa jedzie do Kazachstanu po awans. Nikt sobie nie wyobraża że Lech mógłby stracić awans. Pierwszy mecz... hmm, o 1 połowie można powiedzieć że się odbyła bo Lech nic nie grał i Żetysu również, lecz w 2 połowie rywale z Kazachstanu trochę zmęczeni, a w Lechu nastąpiła świetna zmiana, zszedł Łukasz Trałka, wszedł Rafał Murawski i lokomotywa wskoczyła na odpowiednie tory, zaczęli atakować i co skutkowało dwoma bramkami. Jutro Żetysu nie ma co bronić, otworzy się, Lech będzie starał się kontrować, a mając na skrzydłach Toneva oraz Lovrencsicsa to kontry mogą być zabójcze.
Przewidywany skład Lecha: Kotorowski - Moźdzeń/Wołąkiewicz/Kamiński/Henriquez - Drewniak/Murawski - Tonev/Ubiparip/Lovrencsics - Ślusarski.
Skład szału nie robi, lecz na zespół z Kazachstanu powinien starczyć, dodam że Żetysu w poniedziałek grał mecz ligowy i przegrał 1:5 na własnym boisku.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.

⛔ 100
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka Nożna, Singapur 1 liga
Home-Singapur
typ: powyżej 4,5 bramki w meczu
buk: Sportingbet
Kurs 4,75

Co by nie mówić liga singapurska jest jedną z najbardziej overowych, a gdy spotykają się te drużyny to jest niemal pewne że padnie wiele bramek, w 3 ostatnich ligowych (3:3,0:4,3:2)spotkaniach tych drużyn padło łącznie 15 goli, ostatni mecz pucharowy również pokazał, że kibice dostają to czego oczekują (emocje i wiele bramek, wynik 3:3), Home jest moim zdaniem najlepszą drużyną w tej lidze, chociaż ten sezon tego jeszcze nie pokazał (4 miejsce obecnie ale tylko 3 pkt straty do lidera który ma 1 mecz więcej rozegrany), wojskowi - 3 zespół ubiegłego sezonu w tym nie może za bardzo się odnaleźć w meczach ze słabszymi rywalami, z mocnymi zawsze tworzy świetne widowiska (np z Albirexem 3:4), w tym sezonie w 14 meczach gości padło już 50 bramek, a ja sądzę że 15 także będzie w nie obfitował, osobiście wierzę w zwycięstwo Home 4:2, pozdrawiam i polecam ten typ, który oceniam na 60 % co przy kursie 4,75 daję sporą nadzieję na powielenie swoich finansów

⛔ 100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, Open Cup
Spotkanie: Philadelphia Union - Kansas City
Typ: over 2,5
Kurs: 2,26
Buk: pinnacle
Analiza: Dla mnie sprawa jest otwarta - być może faworytem jest Kansas, ale czy zdołają wygrać w Philadelphii? Trudno powiedzieć, jednak mają bardzo dobry sezon, ale nie grają dobrze w obecnym okresie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami oczywiście był pod kontrolą gospodarzy, bowiem ekipa Union pokonała 4-0 Kansan. Jak widać padł w tym spotkaniu over, wydaję mi sie że jutro zobaczymy podobną sytuację. Gospodarze jak i goście skupiają swoją główną uwagę na ofensywie. Nawet jeśli spojrzymy na ostatnie mecze tych drużyn zauważymy, że over padał bardzo często. Poza tym spodziewajmy się walki na całego, na pewno ze strony Philadelphii, która raczej nie ma wiekszych szans w MLS. Stawiam na powyzej 2,5, bukmacherzy trochę to przeceniają, ale wszystko okaże się jutro.

⛔ 100
 
A 2

azakaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie A
Spotkanie: Corinthians - Botafogo
Typ: over 2,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt

Analiza : Czwartkowe spotkanie brazylijskiej serie A pomiędzy Corinthians i Botafogo. Drużyna gospodarzy zanotowała kiepski początek sezonu, z pewnością będą się starali zagrać ofensywnie na swoim boisku i wygrać spotkanie ku uciesze swoich kibiców. Drużyna Botafogo notuje wyniki znacznie lepsze, zwłaszcza na wyjazdach, zdobywa gole ale również je traci. W ostatnich pięciu meczach Botafogo padało minimum 3 bramki i na to liczę również w tym meczu.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka NożnaBrazylia Seria A
Spotkanie: Corinthians - Botafogo
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek dokończający 8 kolejkę Brazylijskie Serii A w którym to zmierzą się będący aktualnie na 19 pozycji w tabeli zespół Corinthians z 7 Botafogo. Gospodarze tego meczu aktualnie rozegrali 3 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 3 bramki a stracili również 3. Goście natomiast aktualnie mają za sobą 3 pojedynki ligowe rozegrane na wyjeździe w których to zdołali 2x zwyciężyć a 1x doznali porażki strzelając przy tym 7 bramek a stracili 6. Patrząc na w/w statystyki wydaje mi się, że wystawione kursy na wygraną gospodarzy oraz gości są troszkę przesadzone a osobiście pobieram tutaj typ w kierunku gości którzy wydają się być obecnie w dobrej dyspozycji. Reasumując pobieram tutaj X2 po dobrym kursie.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Elim. LE
Spotkanie: Libertas - FK Renova
Typ: Renova nie straci bramki
Kurs: 1,98
Buk: Betfair

Wczoraj beznadziejny zespół mistrza San Marino - Tre Penne w żenującym stylu zakończył swoją przygodę z eliminacjami LM z Dudelange. Jutro również obstawiam bolesny wynik dla sanmaryńczyków. Jednak po lepszym kursie warto wziąć czyste konto po stronie gości. Zespoły z San Marino praktycznie nie strzelają bramek z drużynami spoza swojego państewka. A taki kurs jest aż nadto satysfakcjonujący. Zerkałem nawet na ten mecz Tre Penne w sanmaryńskiej TV. Drewna niesamowite, Brazylijczycy z Dudelange klepali ich chcieli. Nie widziałem w akcji Renovy, ale nie przypuszczam żeby dali się przełamać tak &quot;fantastycznej ofensywie&quot; ???? Polecam ten typ, a także, że Metalurgs nie straci bramki z La Fioritą - ale tam już znacznie niższy kurs. Pewnie gramy.

✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 63

wiesien

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France etap 11
Spotkanie: Chris Froome vs Bradley Wiggins
Typ: Bradley Wiggins
Kurs: 1.833
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
11 etap Touru prawdziwie górski. Etap liczy zaledwie 148km jednak na trasie zaplanowano 4 górskie premie w tym 2 oznaczone jako ponad kategorią i jedną, finałową pierwszej kategorii. Pojedynek lidera SKY, Bradleya Wigginsa z swoim najlepszym pomocnikiem w górach Chrisem Froomem. Do tej pory na każdym z górskich etapów Wiggins meldował się przed Froomem, poza jednym, który wygrał. Jutrzejszego dnia byłaby to jedyna sytuacja, kiedy Froome mógłby zameldować się na mecie przed Wigginsem, jednak jutrzejszego dnia bardzo możliwe jest dojechanie jakiejś ucieczki. Jeżeli natomiast ucieczka by nie dojechała to finałowy podjazd nie jest takim jak ten z etapu 7, który to Froome wygrał, po drodze gubiąc wszystkich rywali poza Wigginsem. Finałowy podjazd jest długi (17km), jednak stromy jest tylko początek, ostatnie kilometry natomiast, to ok. 4,5% nachylenia, więc przeciwnicy Wigginsa nie powinni zostać zgubieni. Wiggins na ostatnich metach powinien się bronić przed wszystkimi atakami swoich najgroźniejszych przeciwników, natomiast Froome pod koniec może już lekko odpuścić i dojechać za swoim liderem.

⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Żetysu Tałdykorgan - Lech Poznań
Typ: 1x
Kurs: 1,88
Buk: Unibet

Analiza:

Powiedzmy sobie szczerze, Lech jedzie do Kazachstanu po remis. Po pierwszym meczu gdzie Lech zaprezentowal sie na tle Żetysu bardzo slabo teraz bedzie im zalezec by nie przegrac. Po zmianie klimatycznej i podrozy do Kazachstanu (i pobocznymi problemami z wizami itd) Lechici nie beda grac lepiej niz w Poznaniu, gdzie zagrali po prostu slabo. Kazdy kto mysli, ze Lech zagra taka pilke jak przed kilkoma sezonami z Man City, grubo sie myli. Lech tak naprawde mial krotki ale intensywny okres przygotowawczy i widac po pilkarzach, ze sa zmeczeni i nie w pelni formy ktora z pewnoscia przyjdzie za dwa, moze trzy tygodnie.

Żetysu to druzyna typowo domowa. U siebie graja twardo i bez kompleksow. Sa lepiej przygotowani do gry w tamtejszym klimacie i to na bank bedzie ich atutem. Na wlasnym stadionie pomagac im beda kibice a znajac charakter Kazachow to nogi nie beda odstawiac i beda walczyc przez 95 minut (a moze i wiecej).

Ja osobiscie postawilbym na 1 ale znajac taktyke Lecha 1-9-1-1 i obrone totalna zakladam, ze Kazachowie nic nie strzela.

✅ 88
 
fobo44 13

fobo44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie A
Spotkanie: Corinthians - Botafogo
Typ: Pierwsza połowa: typ 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt
Analiza :

Dziś w nocy mamy ciekawy mecz kończący 8 kolejkę ligi brazylijskiej, Corinthians aktualnie 19 miejsce w tabeli w tym sezonie zanotowali w lidze tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy i aż 4 porażki, być może lekko odpuścili początek sezonu skupiając się na Copa Libertadores które zresztą wygrali pokonując w dwumeczu Boca Juniors, teraz pozostaje im tylko liga, mają 5pkt , grają u siebie mogą mieć 8 i pozostanie tylko 11pkt straty do lidera, 11 punktów spokojnie można odrobić a Corinthians napewno nie zadowoli miejsce w drugiej połowie tabeli. Botafogo aktualnie 7 miejsce w tabeli w tym sezonie prezentuje się nieźle, odnieśli 4 zwycięstwa i 3 porażki, co więcej w każdym meczu strzelali co najmniej jedną bramkę, jednak również sporo tracą (13), w 5 z 7 meczy tracili co najmniej jednego gola w pierwszej połowie. Dziś myślę że zwycięży drużyna gospodarzy, choć bilans ostatnich bezpośrednich spotkań jest na korzyść Botafogo (ostatnie 10: 4 zwycięstwa Botafogo, 2 Corinthians, 4 REMISY) Corinthians będzie dążyło do odrobienia strat i szybkiego dołączenia do czołówki. Na pewno będą też chcieli dobrze zaprezentować się przed własnymi kibicami, liczę że zagrają ofensywnie od początku i stawiam że będą prowadzić po połowie spotkania.

⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Bradley Wiggins - Denis Mienszow
Typ: Bradley Wiggins
Kurs: 1,46
Buk: Betsafe

Jutro jeden z najtrudniejszych etapów, co prawda tylko 148 km ale jest petarda w końcu jutro pierwszy etap w Alpach. 4 podjazdy czekają zawodników - Col de la Madeleine (kat. HC; 40 km; 25,3km; 6,2%), Col de la Croix de Fer (kat. HC; 93 km; 22,4 km; 6,9%), Col du Mollard (kat. 2; 113 km; 5,7 km; 6,8%) i na finiszu LA TOUSSUIRE (kat. 1; 148 km; 18 km; 6,1%). Długie ciężkie wymagające podjazdy. Z oferty wybrałem dwa typy.
Mienszow jak zwykle jeździ bardzo defensywnie ja się nie spodziewam jakiegoś ataku z jego strony. Na pewno takie podjazdy mu odpowiadają, ale co z tego jak nie zaatakuje. Wiggins nie pęknie, jest za mocny, ma za mocny zespół. Bradley lubi kontrolować wyścig i teraz czuje się jak ryba w wodzie. Raczej lubi utrzymywać równe tempo a jeśli Sky zaatakuje na jutrzejszym etapie to znowu może porozrywać peleton. Dzisiaj też pokazał że będzie pilnował najlepszych z 400 m przed metą usiadł na koło Evansa i do mety go nie puści pomimo tego że Australijczyk jechał na maxa.

Po więcej zapraszam do działu kolarstwo


✅ 46
 
S 1

szachtar

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Peru - Primera Division 2012
Spotkanie: Cesar Vallejo - Sporting Cristal
Typ: Sporting Cristal +0.5 handicap
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Dopiero zaczynam typowanie na tym forum mam nadzieje ze z czasem analizy beda bardziej konkretne . Wybralem ten mecz dlatego ze Cesar Vallejo w tym sezonie nie przegral u siebie jeszcze spotkania , patrzac na poprzednie sezony , jest to najdluzsza seria meczy bez porazki u siebie od wielu lat , ktora musi sie kiedys wreszcie skonczyc moze przerwie ja wlasnie druzyna Sportingu za czym przemawia min bilans h2h obu druzyn , poza tym calkiem niezly ostatni mecz u siebie druzyny sportingu. Mam nadzieje ze pierwszy ty bedzie szczesliwy pzdr


✅ 74
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bastad
Mecz: Gimeno-Traver D. - Giannessi A.
Data: 12.07.2012 16:30
Typ: Gimeno-Traver
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Druga runda turnieju ATP w Bastad, turnieju rozgrywanego na kortach ziemnych. Wybrałem z oferty typ na Hiszpana Gimeno-Travera, gdyż jest zawodnikiem znacznie lepszym niż jego przeciwnik, o którym jednak znacznie więcej powiem później. Gimeno-Traver to obecnie 106 tenisita w światowym rankingu, jednak jego miejsce jest znacznie wyżej i potrzba tylko czasu, gdy ponownie znajdzie się w czołowej &quot;100&quot;, a z pewnością nawet o wiele wyżej. W poprzedniej rundzie turnieju Gimeno-Traver trafił na wymagającego przeciwnika - Kukushkina. Wygrał w 3 setach (6:4, 3:6, 6:3). W meczu utrzymywał swoje podanie, serwując 10 asów oraz popełniając 2 podwójne błędy. Znacznie lepiej ten zawodnik czuje się na ziemi, niż chociażby na trawie stąd jego odpadnięcie z pierwszej rundy kwalifikacji podczas Wimbledonu. W czerwcu Gimeno-Traver wygrał turniej w Monzy we Włoszech, pokonując na swojej drodze takich zawodników jak: Eremin, Odesnik, Starace, Maximo Gonzalez a w finale pokonał Alberta Montanesa. Jego forma zdecydowanie rośnie i jest w stanie powalczyć o finał także i w tym turnieju, czyli automatycznie o zwycięstwo w tym meczu, które powinno przyjść bardzo łatwo i przyjemnie. Przecinikiem Gimeno-Travera w drugiej rundzie będzie o dziwo nie Niemiec Berrer, a Włoch Giannessi. Dlaczego o dziwo? A no dlatego, że Niemiec przegral wygrany mecz. Giannessi w decydującym secie grał z kontuzją, na korcie poruszał się utykając i nie był w stanie grać tego, co by chciał. Mimo to, że Berrer miał wiele szans na przełamanie, tego nie zrobił. W tie-breaku w 3 secie Giannessi przegrywał już 5:2 i po kuriozalnych błędach Berrera, wygrał tie-breaka do 5! Przyznam się nieco, że gram przeciwko Giannessiemu, aby odrobić Berrera, lecz jestem też tego pewien, że Hiszpan będzie dominował i gładko wygra swój mecz. Giannessi nie ma jakiegoś szturmującego serwisu, więc będzie łatwiej, chociaż co prawda w długich wymianach się nawet &quot;trzymał&quot;. Giannessi przebijał się do turnieju głównego przez kwalifikacje, w których to pokonał Polaka Michała Przysiężnego 6:3, 6:2. Nie gra na takim poziomie co Hiszpan i nie spotyka się z wymagającymi przeciwnikami. Niewiadomo też jak jego noga, która może dać o sobie znać podczas meczu...Oby. Dlatego też gram na zwycięstwo w całym meczu, a kursy na Hiszpana lecą na łeb, na szyję. Jak dla mnie bardzo dobry mecz.

✅ 105
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP, Stuttgart
Spotkanie: Bernard Tomic - Thomaz Bellucci
Typ: Bernard Tomic
Kurs: 3,520
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Moim zdaniem Tomic to obecnie jeden z największych talentów w ATP. Ten zawodnik zwrócił moją uwagę po tym jak pokonał Soderlinga na Wimbledonie w zeszłym roku w trzech setach, a Soderling wtedy był jednym z czołowych tenisistów. Potem Tomic nawet urwał seta Djokovicowi. Po tamtym Wimbledonie miałem przeczucie, że Tomic będzie rewelacją roku 2012. Początek sezonu pokazał, że moje przeczucie może się okazać trafne, gdyż Tomic rewelacyjnie grał w Australii, czy to na tunrieju w Brisbane czy to w Australian Open. W Australian Open odpadł dopiero w czwartej rundzie z Federerem, a po drodze pokonał takich zawodników jak Verdasco, Querrey i Dolgopolov. Ten turniej pokazał, że ten młodziutki zawodnik rzeczywiście ma ogromny potencjał. Potem jednak nastąpił jakiś kryzys i Bernard zaczął grać dużo gorzej. Ten kryzys jednak nie będzie trwał wiecznie i uważam, że już ten turniej będzie jego przełamaniem. Bellucci to solidny gracz, ale ja wierzę w talent Tomica, a skoro jest na niego taki piękny kurs, to pięknie.

⛔ 100
 
duo 303

duo

Użytkownik
???? ATP Umag
Mecz: Mate Pavic - Andrey Kuznetsov
Typ: Mate Pavic
Kurs: 3.82
Buk: Pinnacle

Przyznam, że na Pavica chciałem grać już w pierwszej rundzie przeciw Ferrero, jednak się nie odważyłem i teraz bardzo żałuję, ale cóż - człowiek uczy się na błędach. Dziś Pavic, młody (19 lat), dość wysoki (188cm), leworęczny reprezentant gospodarzy mierzyć się będzie z rywalem teoretycznie łatwiejszym - Andrey&#39;em Kuznetsovem. Pavic z bardzo dobrej strony pokazał się już w czerwcu, gdzie w s-Hertogenbosch w dwóch setach pokonał grającego u siebie 40 w rankingu ATP Robina Haase. Teraz pokazał, że nie był to jednorazowy wyskok. W meczu z Ferrero zaprezentował się naprawdę przyzwoicie 5 asów 3 df i pierwszy serwis na poziomie 62% (przy 8 gemach serwisowych). Dla porównania Kuznetsov podczas meczu z De La Navą przy 17 gemach serwisowych miał 7 asów 8 df i 64% pierwszego serwisu. Sam mecz Kuznetsov mógł przegrać, gdyż wszystko rozstrzygało się w tie-breaku (6-3 5-7 7-6(5)). Często bywa tak, że u siebie, na własnej ziemi tenisiści anonimowi osiągają naprawdę dobre wyniki. Liczę, że tak właśnie będzie w przypadku Pavica oraz, że dziś wspierany przez publiczność sprawi kolejną niespodziankę.

⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna Singapur 1 liga
Spotkanie - Home : Singapur
Typ - suma goli w 2 połowie ? powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :

Ciekawe spotkanie zostanie rozegrane dzisiaj w S-League w Singapurze , naprzeciw siebie staną Home (4) z Singapurem (7) , jak już kolega wyżej wspomniał przy spotkaniach tych drużyn możemy się spodziewać wiele goli . Gospodarze na ostatnie 10 pojedynków zaliczyli aż 7 wygranych i 3 porażki w sumie po 14 kolejkach ich bilans to 8-3-3 i 28:16 w bramkach , w swoim ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeżdzie 2:1 słabe w tym sezonie Gombak .
No i goscie - drużyna Singapuru zajmuje miejsce 7 tracą do dzisiejszego rywala 6 pkt i aby nie tracić kontaktu z czołówką nie może tego spotkania przegrać . Singapure w tym sezonie co pokazuje nam statystyka lepiej gra na wyjazdach gdzie jak dotąd wygrała 4 spotkania 1 zremisowała i 2 przegrała w sumie zdobyła 13 pkt natomiast u siebie zgromadziła tych pkt. tylko 8 . W swoim ostatnim spotkaniu ligowym wygrała na stadionie lidera Brunei DPMM 2:1 , natomiast w przerwie ligowej która trwała od 22.06 piłkarze rozgrywali mecze o puchar i Singapure miało za rywala własnie zespół Home i tak na wyjeżdzie Singapure ogrywa zespół Home 2:1 by w rewanżu po zaciętym pojedynku zremisować 3:3 . Dlatego zgadzam się z kolegą który dał typ na over 4,5 w tym spotkaniu gdyż gdy popatrzymy na statystyki tych drużyn to doprawdy są bogate w gole ( 3:3,2:3, 4:0 2:5 .... ) no i że taki typ na over już padł pokuszę się o inny a mianowicie też dosyć często w tej lidze się zdarza że drugie połowy obfitują w gole a bramki czesto padają w ostatnich minutach czy też w doliczonym czasie gry , tak też było w ich pierwszym spotkaniu tego sezonu gdy Singapure podejmowało zespół Home na swoim terenie wtedy padł wynik 3:3 (0:1) a bramki w drugiej połowie padały w 81min w 83min w 88 i 90 min tak więc może dzis powtórzą ten swój wyczyn .... zobaczymy , no a kurs całkiem nie zły . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis ATP STUTTGART
Kamke T. (Ger)-Monaco J. (Arg) Prawdopodobny Start : 12:00
1
6,40
Pinnacle Sports
Analiza :
Nie wiem dlaczego tak wysoki kurs na gospodarza ale jak dają to trzeba brać;)
Nie ukrywam że Monaco jest lepszym zawodnikiem udowodnił to ostatnio w wielkim szlemie :

29.06.12 WIM Troicki V. (Srb) Monaco J. (Arg) 3 : 0
27.06.12 WIM Chardy J. (Fra) Monaco J. (Arg) 1 : 3
25.06.12 WIM Mayer L. (Arg) Monaco J. (Arg) 0 : 3
04.06.12 ROL Monaco J. (Arg) Nadal R. (Esp) 0 : 3
02.06.12 ROL Monaco J. (Arg) Raonic M. (Can) 3 : 2

Natomiast Kamke ostatnio zagrał bardzo dobry turniej a teraz gra u siebie więc na pewno liczy na wygraną.

10.07.12 STU Cipolla F. (Ita) Kamke T. (Ger) 0 : 2
07.07.12 BRU Kamke T. (Ger) Bellucci T. (Bra) 0 : 2
06.07.12 BRU Phau B. (Ger) Kamke T. (Ger) 0 : 2
05.07.12 BRU Kamke T. (Ger) Zeballos H. (Arg) 2 : 1
04.07.12 BRU Kamke T. (Ger) Gil F. (Por) 2 : 0

Moim zdaniem naprawde warto zaryzykować nie ogromną kwotę ale z umiarem. Taki kurs nie zdarza się co dzień a szanse 50 na 50 . Powodzenia!!!;)

⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Zhetysu Taldykorgan - Lech Poznań

Typ: Zhetysu Tałdykorgan
Kurs: 4,33

bwin

Dzisiaj nadeszła pora na mecz rewanżowy eliminacji do Ligi Europejskiej pomiędzy kazachskim Zhetysu Tałdykorgan a &quot;naszym&quot; Lechem Poznań. Wedłóg opini &quot;Kolejarz&quot; ma jechac tam po awans ale wcale tak łatwo być nie musi. W Poznaniu niepokazał tego że jest faworytem tego dwumeczu. Dopiero gdy na boisko Wszedł Rafał Murawski to gra Lechitów się ożywiła i zdobyli oni wtedy dwie bramki a konkretnie Gergo Lovrencsics i wymieniony wyżej Murawski. Gdyby zaraz na poczatku spotkania kiedy to po strzale Edina Junuzovicia z przed pola karnego Kotorowski nieobronił strzału to mogło się źle zacząc dla Poznaniaków. Podobnie jak i na poczatku pierwszej połowy tak i zaraz po wyjściu z szatni to goście zatakowali. W czterdziestej dziewiątej minucie Kotorowski z drobnymi problemami złapał piłkę uderzoną sprzed pola karnego przez Siergieja Skorycha. Faktem jest też to że to goście z Tołdykorganu oddali więcej celnych strzałów na bramkę bo było ich pięć podczas gdy gospodarze cztery. Kazachowie też grali bardziej agresywnie i częściej faulowali. Zatem w rewanżu Lech wcale niemusi odnieść łatwego zwycięstwa. Daleka podróż też napewno będzie miała wpływ. Poznaniacy najpierw przylecieli do Ałmaty potem pokonali ponad 250km autokarem. Serbski trener napewno niepozwoli miejscowym odpuścić tego spotkania. Pod sobą ma kilku zawodników z Bałkanów co jest jego atutem. Zapowaiada się twarda i nieustępliwa walka. Dlatego ja dzisiaj stawiam na gospodarzy.

⛔ 100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Żetysu Tałdykorgan - Lech Poznań
Typ: poniżej 2,5 bramki w tym meczu
Kurs: 2,0
Buk: Betclic
Analiza:

Dziś rewanż w el. Ligi europejskiej.. Pierwszy mecz został oceniony przez wielu obserwatorów jako nudny i bardzo słaby. Lech z formą z jaką miałby problemy z utrzymaniem się w polskiej Ekstraklasie i tak wygrał z jeszcze słabszym klubem z Kazachstanu 2:0. Myślę, że w tym meczu nie padnie dziś wiele bramek, ze względu na takie czynniki jak: słaba forma obu klubów, bardzo prawdopodobną zachowawczą grę Lecha na remis, coraz gorsza sytuacja Żetysu w lidze, Lech w trakcie okresu przygotowawczego do T-Mobile Ekstraklasy także nie powinien tutaj się przemęczać...

Poprzedni mecz:
Lech Poznań - FC Żetysu Tałdykorgan 2:0 (Murawski, Lovrencsics)

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom