>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy dnia - 12.05.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League (Egipt).
Spotkanie: Misr Lel Makasa - Wadi Degla SC.
Typ: 1.
Kurs: 2,60.
Bukmacher: bWin.
Analiza: No i jakoś nie mogę wrócić do Europy. Ale jak widać jestem coraz bliżej... ????
Na dziś wybrałem sobie spotkanie w ekstraklasie Egiptu. Z góry uprzedzam, że trudne, ale jak spadać to z wysokiego konia. Stawiam na zwycięstwo Misr Lel, który podejmuje jedną z najsłabszych ekip w lidze Wadi Degla. Goście nie zawiedli mnie w poprzedniej kolejce, gdzie na kuponie postawiłem na ich przełamanie z El Gouna i przy kursie 3,50 w końcu zanotowali pierwszą domową wygraną w tym sezonie. Nie spodziewam się jednak, aby poszli za ciosem, tym bardziej iż jest to zespół grający słabo na wyjazdach, ma niesamowity &quot;rozrzut&quot; formy i jest młodym teamem. W Egipcie Wadi Degla słynie właśnie z dobrej akademii piłkarskiej, no i z faktu iż współpracuje z belgijskim Lierse i... Arsenalem Londyn (!). I tyle ich &quot;sukcesów&quot;...
Misr Lel Makasa to z kolei typowy średniak, który kadrowo nie zasługuje na grę w play-off o utrzymanie. A póki co, właśnie taką lokatę zajmują gospodarze dzisiejszego spotkania. Myślę, że wieczorem przesuną się wyżej, tym bardziej iż z Wadi Degla potrafią grać. Pokazali to w pierwszej rundzie (1:0), jak również w ubiegłym sezonie (6:2). A takie statystyki w przypadku ligi w Egipcie nie są bez znaczenia. Poza tym &quot;jedenastkę&quot; z Fayoum prowadzi Hossam Hassan wybitny zawodnik, który potrafi zmobilizować swoich podopiecznych na ważne spotkania. Przykład? Remisy z ENPPI i El Hodood, wygrana z wyżej notowaną Smouha czy minimalna porażka z Al Ahli.
Ponadto gospodarze od sześciu kolejek nie zasmakowali zwycięstwa w lidze (0-4-2), tak więc rywal wyborny na przełamanie passy. :spokodfhgfh:
Moje TyPy w maju:
6 typów: 6 ✅ - 0 ⛔
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, ANGLIA: Premier League
Spotkanie : Sunderland - Southampton
Typ : 2 DNB
Kurs : 1.78
Godz : 16:00
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Do końca sezonu zostało 2 kolejki.Sunderland zajmuje 15 miejsce w tabeli z 38 punktami bilans bramek 40:52 u siebie 19:18.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,jeden remis,dwie przegrane.Remis z Stoke 1-1,przegrana z Aston Villa 6-1,wygrana z Everton 1-0,remis z Arsenal 0-0,przegrana z Chelsea 2-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 7:9.
Southampton zajmuje 14 miejsce w tabeli z 39 punktami bilans bramek 47:58 na wyjeździe 22:35.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,dwa remisy,dwie porażki.Przegrana z Tottenham 1-0,przegrana z West Brom 3-0,remis z Swansea 0-0,remis z West Ham 1-1,wygrana z Reading 2-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 3:5.
Sunderland dziś bez
Steven Fletcher(napastnik 28/11)
Lee Cattermole(pomocnik 8/0)
Connor Wickham(napastnik 3/0)
Wes Brown(obrońca 0/0)
Stephane Sessegnon(pomocnik 35/7)
Craig Gardner(pomocnik 33/6)
Titus Bramble nie pewny występ (obrońca 16/0)
Southampton dziś bez
Daniel Fox(obrońca 20/1)
Guly(pomocnik 18/0)
Gaston Ramirez(pomocnik 26/5)
Emmanuel Mayuka nie pewny występ (napastnik 10/0)
Morgan Schneiderlin nie pewny występ raczej zagra (pomocnik 34/5)
Maya Yoshida nie pewny występ raczej zagra (obrońca 32/0)
Sunderland jeszcze nie może być pewny utrzymania się w lidze,ma tylko nad 17 wigan trzy punkty przewagi,southampton raczej powinno się utrzymać nad wigan mają 4 punkty przewagi,jeśli dziś wygrają zapewnią sobie grę w lidze.Southampton moim zdaniem dziś nie przegra tego meczu o bramki stracone się nie boje bo będzie stał król Artur jeśli będzie remis to zwrot.
zwrot 0
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lechia - Ruch
Typ: Dw. 2-2
Kurs: 15.0
Buk: Bet365
Analiza: Lechia w tej wiosny ma problem z grą obronną. Tracą bardzo dużo goli. Madera wciąż nie jest zdrowy, Bieniuk coraz gorszy, a druga linia, która ma zabezpieczać tyły w zasadzie nie istnieje. Mimo wszystko, Lechia musi zaczac wygrywac u siebie by ściagać ludzi na trybuny. Bardoz potrzebują tam zwycięstw, a kiedy nie zagrać ofensywnie jak nie dzisiaj? Kiedy jak nie z Ruchem? Natomiast Ruch po wtopie u siebie z Piastem myślę, że podejdzie do tego meczu dość ostrożnie, a może uważnie. Musi być bardzo skuteczny pod bramką i liczę, że nawet jeśli stworzą sobie niewiel sytuacji bo w ataku potentatami nie są, to uda im się zamienić je na bramki. Ruch swoją drogą, za Zielińskiego lepiej ostatnio gra na wyjazdach niż u siebie. Po długiej podróży do Gdańska mam nadzieję, że nie zadowolą się bezbarwnym meczem i minimalistycznym podejściem. Walczą w końcu o utrzymanie i o życie. Dlatego spodziewam się gry bez skrupułów z jednej i z drugiej strony. Nie mogą się patryczkowac. A remis wydaje mi się, ze w tej chwili najlpeiej oddaje siłę obu drużyn.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kwalifikacje Rzym 13:20 12.05
Medina - Putintseva
typ: 2-0
2,20
bet365
Analiza
Dzis finaly kwalifikacji do turnieju WTA w Rzymie, w jednym z nich Anabel Medina spotka sie z Kazaszka, Putintseva. Hiszpanka to krolowa kortow ziemnych, oczywiscie jak na swoje mozliwosci i umiejetnosci. Anabel najlepsze wyniki osiaga na clayu i widac ze jest juz w swojej dobrej dyspozycji po nieudanym poczatku sezonu na clayu. Przed wlasna publicznoscia byla w czwartej rundzie w duzym turnieju w Madrycie, ulegla dopiero Serenie Williams, ktora zagra w dzisiejszym finale. Kazaszka to zawodniczka bardzo waleczna, ktora rowniez niezle radzi sobie na clayu, ale oczywiscie nie jest to poziom Hiszpanki. Przypomnijmy moze z jakimi zawodniczkami przegrywala Kazaszka w tym sezonie na ziemi, byly to Mladenovic, Konta i Williams. Dwa pierwsze nazwiska to nie jest poziom Hiszpanki, choc Mladenovic pokazala sie ostatnio z dobrej strony, to gdy pokonywala Kazaszke byla w mizernej dyspozycji. Doswiadczenie, ogrania sa dzis po stronie Anabel, umiejetnosci rowniez, jak i w moim odczuciu dyspozycji. Stawiam wiec zdecydowanie na Medine.
⛔ 100
 
A 16

aktywacja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Spotkanie: Fulham - Liverpool
Typ: under 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bah
Analiza:
Wybrałem taki zakład ponieważ drużyna z miasta the Beatles gra bez swojego najlepszego strzelca Suareza(33|23) a także bez podstawowego pomocnika Allena (27|0). Suarez na wyjazdach w lidze zdobył 12 goli czyli 34% dorobku wyjazdowego Liverpoolu. Drugi jest Gerrard(10 bramek) a trzeci Sturridge(7). Jak widać gra jest w dużym znaczeniu uzależniona od napastnika.
Natomiast w barwach Fulhamu nie będzie dwóch podstawowych pomocników Sidwell (28|4) i Dejagah(21|0). Ponadto ich najlepszy strzelec bułgar Berbatov (13 bramek | 7 w domu) ostatnio zdobywał bramki miesiąc temu. Od 6 spotkań nie potrafi pokonać rywala.
Podsumowując te drużyny, które grają grają podobnie w obronie. Nie grają już tak naprawdę o nic. A także o braku skuteczności warto wspomnieć. Więc stawiałbym under za kursik 2,10 który to wydaje się wielce prawdopodobny. Oczywiście mam na uwadze ostatnie mecze obu drużyn, zakończone wysokimi wynikami. Lecz tym razem mecz będzie wyrównany
⛔ 100
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Masters Madrid
Spotkanie: Stanislas Wawrinka – Rafael Nadal
Typ: Powyżej 20
Kurs: 1.69
Bukmacher: pinnacle

Gdyby Rafa był w swojej najwyższej formie, to w ogóle nie byłoby dyskusji i finał byłby bardzo przyjemnym popołudniem dla Hiszpana. Problem w tym, że Nadal jest daleki od swojego topu i nie zmienia tego nawet wygranie turnieju w Barcelonie bez straty seta, bo tam wygrywa zawsze kiedy tylko bierze udział (9 triumfów). W Madrycie idzie mu dużo gorzej, na co pewnie ma wpływ nieco szybsza nawierzchnia i wysokość. Nie jest to jego ulubiony turniej i nigdy nie osiągał tam oszałamiających wyników (2 triumfy i 2 finały), w tym roku również Rafa nie błyszczy, finał zawdzięcza w dużej mierze korzystnej drabince (Paire, Jużnyj, Andujar) i głęboko zakorzenionych kompleksach rywali (Ferrer). Droga Wawrinki była o wiele dłuższa i trudniejsza, zwłaszcza w trzech ostatnich meczach musiał zdawać trudne egzaminy z wymagającymi rywalami (Dimitrov, Tsonga, Berdych). Pokazał w nich i charakter i wielkie umiejętności udowadniając po raz kolejny, że jego jednoręczny bekhend potrafi robić różnicę. Problemem Stana może być na pewno zmęczenie, bo zagra dzisiaj 10 mecz w 12 dni, często na pełnym dystansie. Szwajcarowi trudno będzie dzisiaj wygrać, tym bardziej, że z Nadalem nigdy nie ugrał nawet seta, ale nie sądzę też, żebyśmy mieli tu do czynienia z pogromem. W 5 z 7 ostatnich meczy obu graczy mieliśmy co najmniej 20 gemów i nie widzę powodu, żeby dzisiaj miało być inaczej. Wystarczy jeden dłuższy set i linia będzie prawie na pewno przekroczona.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Polska Ekstraliga
Spotkanie.Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów
Davey Watt-Antonio Lindbäck -kto lepszy w parze
Typ.1
Kurs.2,30
Bukmacher.Betsson
Data.12.05.2013 g.18.30
Analiza.
Jesli pogoda dopiesze to mam swietny typ w meczu Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów .Kompletnie nie rozumiem tych kursow,bo tutaj faworytem powinien byc Watt.Ale po kolei,Antonio mial w tym meczu wogole nie jechac,ale nowy trener Startu jego jednak powolal na to spotkanie,choc kompletnie zawodzi na wszystkich frontach...W lidze u siebie jeszcze jakos jedzie zdobywajac punkty glownie na kolegach z zespolu.Na wyjazdach jednak to masakra,ostatnio w Gorzowie 3 punkty,w Grand Prix tak sobie...!Mowi otwarcie,ze ciagle szuka sprzetu i jakos go znalezc nie moze,bo we wtorek w Szwecji tylko 4 punkty na swoim torze...Dzisiaj jedzie w parze z Ulamkiem a ten u siebie to jeden z liderow i watpie,ze by Anton z nim wygrywal...Natomiast Watt jest dopiero co po kontuzji,a juz w ostatnim meczu ligowym w Gorzowie zdobyl 7 pkt!Dzisiaj jedzie on w parze z juniorem wiec powinno byc dobrze i dodatkowo widac,ze chlopak chce jechac,a w dodatku lubi on na torze w Gnieznie jezdzic,gdyz jak tu przyjezdzal miedzy innymi z GKM zawsze robil cos kolo 10 pkt....Tak wiec dla mnie faworytem zdecydowanie Watt
0
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Spotkanie: Udinese - Atalanta
Typ: Udinese 0:1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
37 kolejka Serie A, gdzie Udinese będzie podejmować Atalante. Udinese obecnie zajmuje 5 miejsce, gdzie ucieka przed AS Roma w walce o Europejskie Puchary które to gwarantuje jeszcze 5 miejsce. Ostatnich 6 kolejek Udinese to wygrane, a ostatnie 17 spotkań na własnej murawie to wygrane przeplatane z remisami, gdzie nie oddali własnego boiska przeciwnikowi ! W dzisiejszym spotkaniu Atalanta bez 6 podstawowych zawodników i dodatkowo brak 3 kontuzjowanych, ale są ta gracze, którzy zagrali swoje spotkania 2,3 razy w swojej karierze w barwach Atalanty i nie biore ich całkowicie pod uwage. W drużynie Udinese brak tylko pomocnika Lazarri. Atalancie nie grozi spadek do Serie B i jak widze po ostatnich rozegranych spotkaniach są to głównie przegrane przeplatane z remisami. Myśle że przy takiej niedyspozycji przeciwnika Udinese to wykorzysta i śmiało można tu stawiać na duży wynik końcowy ! ⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Stanislas Wawrinka vs Rafael Nadal
Typ: Over 20,5 gema
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś długo oczekiwany Finał ATP w MAdrycie. Zagrają ze sobą dwaj znakomici tenisiści. Wawrinka jest obecnie w gazie,po wygraniu Turnieju w Portugalii nadal gra bardzo dobrze. Ja postanowiłem postawić dziś Over 20,5 Gema w meczu. Liczę na to że mecz będzie bardzo zacięty i skończy się nawet w 3 setach.
Wawrinka dotychczas na swojej drodze pokonał znakomitych tenisistów,Berdycha,Tsongę oraz dobrze grającego Dimitrova. Myślę że Wawrinka dziś pokaże dobry tenis a Władca Kortów ziemnych Nadal będzie miał spore problemy z przełamaniem rywala. Nadal wiadomo na kortach ziemnych panował od dawna. Jednak trafiła mu się kontuzja. W tym roku powrócił w dobrym stylu wygrywając już parę turniejów na mączce. Nadal do tej pory pokonał Paire ,Youzhny dobrze grającego Ferrera i Andujara. Moim zdaniem dziś mój typ jest w miarę pewny i warto go zagrać po dobrym kursie.
⛔ 100
 
qbasiek 2

qbasiek

Użytkownik
Stoke - Tottenham
Typ: Tottenham -1 1st Half
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Ciekawe spotkanie będzie miało w niedzielne popołudnie, gdzie Tottenham cały czas walczący o awans do LM podejmię Stoke. W ostatnim spotkaniu z Chelsea, w końcu obudził się napastkin Kogutów - Adebayor, który zagrał dobry mecz, strzelając bramkę i zaliczając asystę. Tottenham musi wygrać dwa ostatnie spotkania i liczyć na potknięcie Arsenalu, dzisiejsze zwycięstwo pozwoli wywrzeć presję na piłkarzach Wengera. Tottenham jest aktualnie 5. a ich rywal 11. Dzieli ich aż 25 punktów mimo iż to tylko kilka pozycji. Stoke u siebie przegrało tylko 4 spotkania, jednak ostatnio zdażały im się porażki z Aston Villą i West Hamem, które miały w tym sezonie zupełnie inny cel niż Spurs. Tottenham na wyjazdach wygrał 9 spotkań. Strzelił bardzo dużo bramek, bo aż 35, lecz także wiele stracił 27. Ekipa AVB strzeliła prawie 2 razy tyle bramek co Stoke. Dwóch najlepszych strzelców Tottenhamu ma już razem 31 bramek w lidzę, gdy Walters ze Stoke ma tylko 8. W pierwszym meczu, padł bezbramkowy remis, jednak przez całe spotkanie dużo więcej ataków przeprowadzili piłkarze Tottenhamu. Sądzę, że dziś goście okażą się lepsi, z drużyną, która już o nic nie gra i jest znacznie słabsza od rywali. Mocno zmotywowani Spurs powinni odpoczątku rzucić się do ataku na Stoke, dlatego wierzę, że od początku zaznaczona będzie przewaga gości.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Tenis - ATP Rzym
Anderson Kevin - Melzer Jurgen
2(+1.5sets)
1.95
Pinnacle
W pierwszej rundzie rozpoczynającego się dzisiaj turnieju w Rzymie Anderson zmierzy się z Melzerem. Różnica w rankingu jest niewielka, gdyż Kevin zajmuje 27.e miejsce a Jurgen 33.e. Forma i ostatnie wyniki przemawiają za Andersonem, jednak nie sądzę, by Melzer kolejny raz z rzędu przegrał pojedynek 0-2. Austriak to dość chimeryczny zawodnik, ale gdy chce daje z siebie wszystko, a wtedy jego gra wygląda na prawdę dobrze. Ufam, że dziś &quot;zepnie pośladki&quot; i dzielnie powalczy o zwycięstwo, a wtedy set jest jak najbardziej w zasięgu.
⛔ 100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga: mecz o 3 miejsce (Londyn)
Spotkanie: CSKA Moskwa - Barcelona
Typ: Barcelona AH -7.5
Kurs: 4.4
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Mój typ sugerowany jest głównie postawą obu zespołów w półfinałach. CSKA zagrało swoje spotkanie po prostu słabo. Nie wygrali ani jednej kwarty, czego konsekwencją była aż 17-nasto punktowa porażka. Zgoła inaczej wyglądał drugi półfinał. Katalończycy po 3 kwartach schodzili z parkietu z 3 punktową zaliczką. Na początku ostatniej kwarty podnieśli prowadzenie do 6 pkt, by w ciągu 5 minut doprowadzić do sytuacji, w której byli 5 pkt za Realem. Królewscy dołożyli jeszcze jedno trafienie i wygrali 67-74. Jednym słowem Barca na własne życzenie przegrała mecz.
Trochę historii (2 ostatnie spotkania z końcówki ubiegłego roku):
13.12.12 Barcelona 75-78 CSKA Moskwa (3pkt)08.11.12 CSKA Moskwa 61-80 Barcelona (19pkt)
Mecz z 13 grudnia kończył zmagania w grupie, jednocześnie był to mecz o zwycięstwo w niej. Przy takiej samej ilości punktów decydowały bezpośrednie spotkania więc Barcelona wyszła na +16pkt. Wynika z tego, że Hiszpanie mogli trochę odpuścić wynik spotkania, zwłaszcza, że przed ostatnią kwartą mieli 3 pkt zaliczki.
Podsumowując: O 3 miejsce zagrają jedne z najlepszych zespołów w Europie. Natomiast Rosjanie byli bezradni wobec dobrze rzucających za 3 graczy Olympiakosu. Barca podobnie jak Olympiakos posiada graczy z dobrym rzutem z dystansu i trochę podobny styl gry. Według mnie kursy na ten mecz są &quot;z czapy&quot; i warto z tego skorzystać.
⛔ 100
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Betis - Celta de Vigo
Typ: Betis
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
35 Kolejka Hiszpańskiej Primera Division i starcie pomiedzy Betisem, który obecnie zajmuje 7 lokate z dorobkiem 49 punktów, gdzie podejmuje na własnym boisku drużyne Celty z dorobkiem 31 punktów i obecnie zajmującym 19 spadkowe miejsce na te chwile. Wiadomo że goście muszą mysleć o tym że do końca sezonu 3 kolejki, a teoretycznie szanse na to mają by wyjść z tej &quot;grupy&quot; spadkowej aczkolwiek w praktyce ich mecze kończą się porażkami, gdzie w gruncie rzeczy stali się drużyną rozdającą po 3 punkty. Ostatnio faktycznie Celta wygrała dwa spotkania, pierwsze 1:0 z Levente gdzie dostali dużo żółtych kartek a levente niewykorzystało rzutu karnego, a drugi z Zagarosa gdzie przysłowiową &quot;kropke nad i&quot; postawili w 92 minucie doliczonego czasu zmieniając remis na 2:1. Nie ma litości nad drużyna która cały sezon nie ma pomysłu na gre ! Betis nie oddał własnego boiska od 8 spotkań rozgrywanych przed własną publicznością i mam nadzieje że skończy się tak i dzisiejszy mecz. Braki w tym meczu mamy po obu stronach lecz w przewadze kontuzjowanych zawodników są przyjezdni, gdzie nie zobaczymy 4 kontuzjowanych graczy i jednego zawieszonego za kartki. Dla Betisu nie zagra nasz rodak Perquis, ale jak reszta naszych reprezentantów jest patałachem, oraz 2 innych grajków, którzy nie maja wiele minut zagranych w barwach Betisu.
podajemy tylko jeden typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: Falcao strzeli
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dziś ciekawe spotkanie w Hiszpanii gdzie Atletico zmierzy się u siebie z drużyną FC Barcelony.Faworytem według bukmacherów jest drużyna z Katalonii , która wczoraj po remisie Realu zagwarantowała sobie mistrzostwo Hiszpanii.Barca w ostatnich 5 meczach wyjazdowych tylko 2 razy zdołała wygrać , oprócz tego 2 remisy i porażka.Ostatnio właśnie zremisowali na wyjeździe z Bilbao 2:2.Generalnie drużyna Vilanovy nie prezentuję się najlepiej po odpadnięciu z Ligi Mistrzów , lecz dzięki dużej przewadze w pierwszej rundzie zagwarantowała sobie mistrzowski tytuł praktycznie kilka miesięcy temu.Zespół Atletico jest na trzeciej pozycji i na tym miejscu na pewno pozostanie tak więc zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów co się nie udało sezon temu.Ekipa z Madrytu ostatnio na wyjeździe pokonała 3:1 Celte Vigo.Bilans gospodarzy w meczach u siebie to 14W 1R 2P i 41:10 w bramkach , świetny bilans.Ten remis to był remis z Valencią , a porażki 0:1 z Sociedadem i 1:2 z Realem Madryt.Zobaczymy jak dziś poradzą sobie w meczu z Barceloną .Ostatnie mecze między tymi drużynami to wygrane Barcy , ostatnie to 4:1 na Camp Nou , a wcześniej 2:1 na stadionie Atletico.W obu tych meczach gola dla Atletico strzelił Radamel Falcao i dziś typuje , że również zdoła pokonać golkipera gości. Falcao jest w świetnej formie , w ostatnich 5 ligowych meczach strzelał gole w 4 z nich , a w spotkaniu z Granadą wygranym 5:0 strzelił 2 bramki czyli w 5 meczach strzelił 5 goli.Generalnie w lidze ma 27 bramek i jest rzeci w klasyfikacji strzelców.Dziś myślę , że BTS jest pewny , ale kurs 1.44 to mało , tak więc jeśli Atletico ma strzelić gola to myślę , że to właśnie Kolumbijczyk ma największą szansę na zdobycie tej bramki.Kurs 2.00 jest okej , a typ dosyć pewny.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka Nozna - Macedonia Prva Liga
Spotkanie - Bregalnica Stip - Teteks Tetovo
Typ - x2
Kurs - 2.75
Unibet
Na dzis wybieram to spotkanie. Liga macedonska dobiega konca, a Teteks jest juz jedna noga w 2 lidze. Bregalnica tez juz raczej utrzymanie pewne, dlatego nie przewiduje maksymalnego zaangazowania wsrod gospodarzy. Teteks i ich postawa jest dla mnie niezlym szokiem. W Pucharze doszli do finalu i byc moze... jako 2-ligowiec zagraja w europejskich rozgrywkach. To swiadczy o tym, ze druzyna ma jakis potencjal, jednak nie notuje zbyt dobrych wynikow. Ale akurat ostatnio Teteks gra niezle! Co prawda przegrali z top-2 ekipami ligi - Turnovem i Vardarem (to bylo do przewidzenia), ale doszli do finalu Pucharu i wygrali z Sileksem, Shkendija i Napredokiem! Zremisowali na wyjezdzie z Metalurgiem Skopje, czyli ekipa, ktora walczy o Puchary. Forme maja niezla i pomimo beznadziejnej pozycji w lidze maja jeszcze cien szansy na utrzymanie. Oczywiscie w przypadku wygranej dzisiaj. Traca az... 9 punktow do Drity Bogovinje, ale Drita to moze nawet przegrac wszystkie mecze w lidze - jest zwyczajnie ostatnio najslabsza na spolke z Sileksem. Teteks ma niezly rozklad i sa w stanie pokonac z pewnoscia Drite(!), Sileks(!), Pelister (ciagle walczy o utrzymanie), a w ostatniej kolejce graja z Rabotnickami, ktore moga bardzo ulgowo potraktowac to spotkanie. Dzisiejsze spotkanie moze byc kluczowe, Teteks nie moze tego przegrac.
Bregalnica nie jest zadnym zespolem wymiataczy. W 13 ostatnich meczach wygrali raptem 4 razy. 5 przegrali, 4 remisy. 6 ostatnich domowych meczow to tylko 1 wygrana - ale z Drita Bogovinje, ktora jest tragiczna w ostatnich miesiacach. Kursy sa takie, poniewaz ekipa ze Stipu wygrala 2 ostatnie mecze. Z Drita wlasnie i z Sileksem. Te zespoly jednak wiosna prezentuja poziom jakiejs 3 ligi macedonskiej, ew koncowki 2 ligi. Mocno oslabione, bez formy, ponoszace serie porazek. Bregalnica wczesniej duzo remisowala i przegrywala. Nie sadze, zeby wygrali 3 mecz z rzedu. Teteks jest jednak znacznie lepszy obecnie od Drity i Sileksu.
Dzis widze spore szanse dla gosci i polecam granie na x2.
Jesli podoba Ci sie typ, kliknij dzieki ???? .
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betis - Celta
Celta +0,5
2,15
Pinnacle
Ja pójdę jednak w stronę Celty. Betis żyje z kontry, a goście to nie drużyna, która lubi się otwierać. Jeśli gospodarze wygrają to raczej skromnie, a ja liczę na drobną niespodziankę.

Celta walczy o życie więc walki nie zabraknie. Dla nich są to najważniejsze mecze sezonu i pomimo, że na wyjazdach im się nie udaje to swoich meczów wysoko nie przegrywają. Kurs na wygraną w graniach 5, a ludzie dalej grają na Betis więc kursy jeszcze pewnie pójdą w górę.

Betis ostatni mecz z Barceloną zagrał tragicznie w defensywie. Taki wynik i trochę dramaturgii Barcelona zawdzięcza tylko sobie. Villa miał 3-4 okazje w których powinien zdobyć gola, a skrzydłowi Barcelony - głównie Tello, nie mieli problemów z rozrywaniem obrony. O sytuacje dla Celty jakoś się nie martwię.

Jeśli chodzi o Betis to wiele będzie zależało od ich skuteczności. Potrafią mieć sporo okazji, ale potrafią je marnować na potęgę. Betis walczy o puchary, ale Celta o utrzymanie więc bilans wychodzi tu na 0. Spróbuję lekko pograć na gości, którzy ostatnio grają przyzwoicie.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Rafael Nadal vs Stanislaw Wawrinka
Typ: 1 set 2
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 12-05-2013/16-00
Analiza:
Finał prestiżowego turnieju tenisowego w Madrycie. Faworyta nie jest ciężko wskazać, zważywszy na fakt, iż w dotychczasowych ośmiu ostatnich bezpośrednich spotkaniach między tymi zawodnikami, za każdym razem górą był hiszpański zawodnik. Uwadze należy poddać fakt, iż Szwajcar jeszcze ani razu nie wygrał seta z Nadalem. Podobna sytuacja miała miejsce w ćwierćfinale, w którym Rafael grał z rodakiem Ferrerem. Jak wiadomo panuje przekonanie, że David to ogromny walczak, i tak też był w tym spotkaniu do pewnego momentu. Ferrer prowadził w pierwszym secie 4-1, jednak Nadal wrócił do gry, doprowadził do po 4, i miał swoje podanie, nie utrzymał i ostatecznie wygrał Ferrer. Drugi set to set przełamań, ostatecznie zakończony tie-breakiem wygranym przez Nadala, a następnie wygrał trzeciego seta do zera. Półfinałowe spotkanie Hiszpana z Andujarem miało potoczyć się trochę inaczej dla tego mniej utytułowanego. Okazało się zdecydowanie inaczej, przede wszystkim w pierwszym secie. Świetna praca nóg, mobilizacja, przewaga w każdym elemencie gry spowodowała, że Nadal wygrał pierwszego seta do zera. W drugim secie zaczął Pablo prowadzić wyrównaną grę, jednak do stanu 4-4, gdy stracił własne podanie, a w konsekwencji przegrał całe spotkanie. Wawrinka co bardzo cieszy ostatnio ma znakomity okres w grze, jest niepokonany od dziewięciu spotkań. Zwyciężył ostatnio w Estoril w finale z Ferrerem. Podczas drogi do finału pokonał między innymi Tsongę, i Berdycha. Finał rozpocznie się za kilka minut na Polsat Sport News, zachęcam do oglądania. Teraz wszystko jest możliwe, Nadal jest do pokonania, jest szansa na przełamanie Hiszpana, jeżeli Wawrinka będzie regularny, utrzymywał podanie, i dobrze wejdzie w mecz czego jemu życzę-powodzenia
⛔ 100
 
maverick46 17

maverick46

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie:Lechia Gdańsk -Ruch Chorzów
Typ:remis
Kurs:3,1
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla dwóch drużyn. Zarówno Lechia jak i Ruch Chorzów od dłuższego czasu są w dołku.Sytuacja tak się ułożyła w tabeli że zwycięstwo w dzisiejszym meczu dla spokój dla jednej z drużyn .Dlatego uważam ,że mecz będzie grany zachowawczo i ostrożnie przez dwie drużyny i zakończy się remisem
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja Super League
Spotkanie: Fenerbahce- Galatasaray
Typ: 1 zwycięży a w meczu over 2,5 gola
Kurs: 3,9
Buk: Bwin
Analiza:
Witam!
Na dziś wybrałem spotkanie derbowe pomiędzy Fenerbahce a Galatasaray. Goście są już mistrzami kraju i zadanie na ten sezon zostało już wykonane. Gospodarze zajmują w tej chwili pozycję 2 ex equo z Besiktasem ale to gospodarze mają jeden mecz mniej rozegrany. Sezon kończy się w następnej kolejce. Póki co, gospodarze nie mogą być pewnymi udziału w kwalifikacjach do LM. Dzisiejsze ewentualne zwycięstwo może ich do tego celu mocno przybliżyć. Historia pokazuje, że Fenerbahce u siebie w meczach z Galatasaray jest niepokonane od 17 spotkań. Z kolei w ostatnich 5 meczach padło 3 razy over 2,5 z czego 2 mecze wygrali gospodarze. Ogólnie to na 6 z 7 ostatnich spotkań pomiędzy obiema ekipami padły co najmniej 3 gole. Jako, że jest to spotkanie derbowe to wszystko może się zdarzyć. Buki upatrują faworyta w zespole gości ale ja myślę, że więcej serca w ten mecz włożą gospodarze i to oni zejdą z boiska z 3 punktami. Wynik 2-1 biorę w ciemno xD,
pozdrawiam
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 202

szymontom

Użytkownik
Typ zastepczy...
Dyscyplina.Żużel - Polska - Polska Ekstraliga
Spotkanie.Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław
Tomasz Jedrzejak-Troy Batchelor kto wiecej punktow
Typ.2
Kurs.1,85
Bukmacher.Betsson
Data.12.05.2013 g.18.30
Analiza.
Dzisij mecz pomiedzy Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław.Jak dla mnie spotkanie bardzo trudne do wytypowania,dlatego wybieram pare zawodnikow Tomasz Jedrzejak-Troy Batchelor i stawiam na Troya.Po pierwsze ostatnie dwa mecze w Rzeszowie Batchelora to dwa razy po 10 pkt i jego srednia 2,0,natomiast analogicznie Jedrzejak dwa ostatnie wystepy to slabizna.Przed rokiem 3 oczka ,a dwa lata wczesniej 5 oczek,co daje mu srednia na tor w Rzeszowie 0,8.Tutaj plus dla kangura,jesli dorzucimy mecze wyjazdowe w tym sezonie to tutaj takze przewaga kangura...
Torun- Tomasz Jędrzejak-8pkt a Troy Batchelor 11pkt
Gniezno-Tomasz Jędrzejak-6pkt a Troy Batchelor 5pkt
Bydgoszcz-Tomasz Jędrzejak-4pkt a Troy Batchelor 5pkt
Tak wiec lepiej na wyjazdach spisuje sie Troy,a jesli do tego dodamy,ze jedzie dzisiaj w parze z juniorami,a Ogor razem w parze z Ljungiem,to tutaj takze przewaga po stronie Troya ktory zarobi wiecej punktow na koledze niz Ogor.Jak dla mnie typ warty gry.Polecam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom