>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz
Typ: DNB Zawisza
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zawisza Bydgoszcz i tutaj mogę zrobić przerwę na jakieś 5 minut i każdy z nas powie po jednym epitecie na temat dzisiejszych gości. Dla mnie ta drużyna jest ewenementem w Europie. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, ale Zawisza to chyba jedyna drużyna ze wszystkich drużyn Europejskich, która w swojej lidze będąc na ostatnim miejscu(!) w lidze nie przegrała w 2015 roku jeszcze ani jednego meczu, a co więcej na 7 spotkań rozegranych w tym roku wygrała aż 5(!). No cóż, wystarczy mi tylko bić brawa dla zawodników z Bydgoszczy, bo wynik godny podziwu. Od pewnego czasu funkcje trenera Bydgoskiego klubu przejął Mariusz Rumak i dzięki niemu widać zmiany w grze Zawiszy. Moim zdaniem ten trener również sprawił, że ta drużyna odżyła na wiosnę, bo to co było jesienią i przed końcem roku, to wołało o pomstę do nieba. Niesieni wynikami, poprawą gry, ambicjami i motywacją Zawisza stara się coraz bardziej o utrzymanie w lidze, a co więcej... według mnie jeśli Zawisza utrzyma tą grę i nadal będą walczyć o każdy ligowy punkt, to oni mają dużą szanse na utrzymanie. Mimo że, Zawisza Bydgoszcz nie ma za dobrego bilansu meczów wyjazdowych, to w ostatnich tygodniach i tak go lekko poprawiła wygrywając na terenie wroga. W Bydgoskim klubie bardzo ciekawie wygląda też rywalizacja zawodników, która zaczyna przynosić pozytywne efekty.
GKS Bełchatów patrząc na rok 2015 jest w odmiennej sytuacji niż Zawisza. Po serii słabych spotkań i słabych zdobyczy punktowych, w tegorocznych spotkaniach (7) Bełchatowianie wygrali tylko raz, co więcej resztę spotkań przegrali. Przy takich wynikach zarząd klubu postanowił zmienić trenera i zatrudnił na to stanowisko Marka Zuba, który z powodzeniem prowadził Żargilis Wilno i zdobył z tą drużyną 2x Mistrza Litwy, 2x Wicemistrza Litwy, 3x Puchar Litwy i 1x Superpuchar Litwy. Jak widać trener ma swojej karierze sukcesy i na pewno wie jak się wygrywa, a tego brakuje w Bełchatowie. W ostatnim meczu na &quot;Gieksa Arena&quot; GKS mierzył się z Lechem Poznań, niestety przegrał to spotkanie 1-2. Jedni powiedzą, że drużyna Marka Zuba była bliska wygranej, po części też się z tym zgodzę, ale... Bełchatów w tym spotkaniu zaprezentował dwie różne połowy, oraz dwa różne ustawienia. W drugiej połowie postawili oni na duet napastników z przodu, który powodował, że w końcu pod bramką przeciwnika coś się działo. Duże bramki drużyna GKSu Bełchatów ma w obronie, po stracie Arkadiusza Malarza według mnie brakuje w defensywnie osoby, która mogła by pokierować nimi.
W tabeli obie te drużyny znajdują się niedaleko siebie, GKS Bełchatów aktualnie jest na 15 pozycji, a Zawisza na 16. Różnica między nimi, to tylko 4 punkty, a to spotkanie będzie się rozgrywało własnie o &quot;4 punkty&quot;. Obie drużyny mierzyły się ze sobą tylko dwa razy, raz w 2011 więc o tym spotkaniu możemy zapomnieć. Drugi raz do pojedynku obu zespołów doszło w pierwszej rundzie tego sezonu i tam, na własnym boisku Zawisza Bydgoszcz wygrała 2-1. Niestety z Head-to-Head za wiele się nie dowiemy więc przejdźmy do kolejnych aspektów dzisiejszego meczu.
W zespole Mariusza Rumaka dziś na pewno nie wystąpi Kamil Drygas, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek, Łukasz Nawotczyński jest nadal kontuzjowany. Natomiast Marek Zub nie może dzisiaj skorzystać z usług Mateusza Maka i Aleksisa Norambueny.
Podsumowując to spotkanie i moją analizę, to według mnie dzisiaj górą będzie ekipa gości, ale zabezpieczając się stawiam na DNB. Marek Zub nie miał za wiele czasu by skupić się na wszystkich problemach drużyny i wprowadzić do niej swoje rozwiązania. Dodatkowo dwie różne formacje w meczu z Lechem wskazują na to, że Bełchatowianie nie do końca mają opracowaną strategie swojej gry. Nie jestem też przekonany, że Marek Zub był/będzie w stanie przeanalizować grę Zawiszy od A do Z, bo w Polskiej lidze nie pracuje zbyt długo. Niesiona wynikami i ambicjami Zawisza będzie chciała dzisiaj powalczyć o 3 punkty i jestem przekonany, że są w stanie wygrać to spotkanie. Wygrywając dzisiaj mogą zrobić duży krok ku pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wynik jaki przewiduje to 1-0 dla Zawiszy.
Przewidywane składy:
PGE GKS Bełchatów: Emilijas Zubas - Damian Zbozień, Błażej Telichowski, Paweł Baranowski, Adam Mójta, Michał Mak, Grzegorz Baran, Paweł Komołow, Kamil Wacławczyk, Maciej Małkowski, Arkadiusz Piech.
Zawisza Bydgoszcz: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Andre Micael, Luka Marić, Sebastian Ziajka, Bartłomiej Pawłowski, Iwan Majewskij, Mica, Cornel Predescu, Alvarinho, Josip Barisić.
POWTÓRZONY TYP ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 36

guxinimod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: QPR - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea -1,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na niedzielne popołudnie wybrałem do zagrania Chelsea z handicapem. Mecz odbędzie się na Loftus Road (London, Anglia) 12.04.2015 o godzinie 14.30. Drużyna Queens Park Rangers w ciągu ostatnich 5 meczów zdołała wygrać jedno spotkanie (4:1 z WBA), jedno zremisować (3:3 z Aston Villa) i trzy razy przegrać (1:2 z Evertonem, 1:3 z Crystal Palace i 1:2 z Tottenhamem). Natomiast ostatnie 5 spotkań Chelsea to 3 wygrane oraz 2 remisy, jednak remisy były z trudnymi rywalami, mianowicie Paris Saint-Germain w ramach rozgrywek Champions League oraz z silnym w tym roku Southampton. Ostatnio Chelsea wygrywa tylko jednym golem, skromnie wygrywa, tak jakby straciła impet z początku sezonu. Jednak dzisiaj mam nadzieję, że drużyny Mou odpali i wygra minimum 2 golami, bo ich rywal, powiedzmy sobie szczerze, nie jest z najwyższej półki ;)
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Haugesund vs Rosenborg
Typ: Rosenborg over 1.5 gola
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Przed nami druga kolejka w norweskiej Tippeligaen.
Poprzedni sezon - Haugesund.
Po 30 kolejkach znalazla sie na dosc przecietnym 11 miejscu z dorobkiem 36 punktow.
Jesli chodzi o mecze na wlasnym stadionie,to zanotowali nastepujacy bilans : 6-4-5,bramki 27:20 w 15 meczach.
Mecze towarzyskie w nich wykonaniu nie staly na najwyzszym poziomie,ale wiadomo jak to jest z meczami towarzyskimi.
Ich wyniki z tych spotkan to m.in. :
Bryne 2:1 Haugesund
Puskas 2:1 Haugesund
Viking 2:0 Haugesund
Rosenborg 1:0 Haugesund
Sadness Ulf 1:1 Haugesund

Na inauguracje rozegrali mecz wyjazdowy ze Stabaek,spotkanie zakonczylo sie remisem 1:1.
W 15 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze,goscie wyrownali w 79 minucie,mecz mogli wygrac,gdyby w 88 minucie rzut karny wykorzystal Maeland,tak sie jednak nie stalo i druzyny podzielily sie punktami.

Rosenborg jest wicemistrzem kraju po raz drugi z rzedu.
Ostatni sezon zakonczyli z 60 punktami,do mistrza Molde zabraklo im sporo bo az 11 oczek.
Na wyjazdach mieli bilans 6-5-4,gole 24:23.
W meczach towarzyskich podobnie jak Haugesund skupili sie glownie na druzynach z rodzimej ligi.
Ich wyniki byly nastepujace :
Bodo / Glimt 2:1 Rosenborg
Rosenborg 5:0 Ranheim
Rosenborg 1:0 Haugesund
Rosenborg 4:0 Stabaek
Rosenborg 3:1 Kristiansund
Viking 4:2 Rosenborg

Inauguracja byla wrecz kapitalna w wykonaniu zawodnikow z Trondheim.
Na stadion Lerkendal przyjchal Aalesund i zostal wrecz rozgromiony przegrywajac 0:5.
Rosenborg objal prowadzenie juz w 1 minucie,tak wiec lepiej zaczac meczu nie mozna,do przerwy bylo juz 3:0 a po przerwie po golu dolozyli jeszcze Soderlund i Malec.
Pal Helland strzelil w tym meczu dwie bramki a mogl strzelic hat-tricka,gdyby wykorzystal rzut karny,moglo byc 6:0 ale ostatecznie licznik zatrzymal sie na 5.
Podopieczni Kare Ingebrigstena pokazali pokaz mocy i wygladalo to bardzo fajnie,dzisiaj bedzie trudniej ze wzgledu na mecz wyjazdowy ale moim zdaniem Rosenborg strzeli minimum dwie bramki,rywal jak najbardziej do ogrania.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukmacheiro 77

bukmacheiro

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka kobiet Holandia
Godzina 15.30
Spotkanie :Eurosped-Sneek
Typ:1
Kurs:1.53
Bukmacher:William Hill
Analiza: Witam.Czekalem,czekalem na to spotkanie i sie doczekalem.Obserwowalem Eurosped przez cale playoffy.Z 10ciu meczow 8 na plus,tylko 2 porazki.Ostatnia porazka to wynik odpuszczenia,bo i tak byly pewne gry w finale.W meczach swoje sety z druzynami z czolowki wygrywaly do 15-18 a nawet zdazalo sie ze i do 9ciu.Gdyby nie ostatni mecz ktory wyraznie odpuscily,to na 9 meczy mialyby stracone tylko 8 setow.Osobiscie spodziewalem sie kursu na ten mecz w granicach 1.3 nie wiecej.Eurosped dalo mi dobrze zarobic w ostatnich miesiacach i dzis bedzie podobnie.Dodatkowym atutem jest ich wlasny parkiet,na ktorym sa naprawde swietne.Mimo ze Sneek zajelo 2 miejsce po playofach,nie wroze im dzis dobrze i nie daje najmniejszych szans.Na chwile obecna nie ma jeszcze zakladu na handicap setowy ale jak wskoczy to smialo polecam granie (-1,5) seta na gospodynie,bo nie sadze ze Sneek jest w stanie urwac nawet dzis seta dziewczynom z Twente.U innego buka znalazlem piekny kurs na ten mecz (-4,5 punkta) w calym meczu na gospodynie oczywiscie, po kursie 1.72, to moja pierwsza analiza wiec nie wiem czy moge w analizie podac nazwe tego bukmachera.Wiec nie podam,sami znajdziecie jesli dobrze poszukacie.Osobiscie gram ten mecz jak dla mnie za grube pieniadze( 500 funtow) Polecam,lapcie kurs,bo moze leciec mocno w dol im blizej meczu. Powodzenia!!!
⛔ 100 - TYLKO JEDEN TYP DZIENNIE
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Nice Polska Liga Żużlowa
Godzina: 13:30
Spotkanie: ROW Rybnik - Wanda Kraków
Typ: po 8 wyścigu Rybnik -12
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spodziewam się tutaj bardzo łatwej wygranej w stosunku +30 punktów. No bo kim Wanda ma tu straszyć ? Krajowi seniorzy - Kuciapa i Miesiąc zdobyli w zeszłym roku na torze w Rybniku łącznie 2 punkty. Trojanowski to jeździec, którego w pierwszej lidze nie należy się obawiać na swoim obiekcie. Do tego dochodzi Karpow, który jako jedyny może napsuć trochę krwi gospodarzom i dużo słabsza juniorka. To by było na tyle, gdyż za kontuzjowanego Watta stosowane będzie ZZ. Dodam jeszcze, że Kraków przed sezonem nie odjechał ŻADNEGO sparingu, ROW pojechał takich kontrolnych meczy aż pięć. Wczoraj również trenowali na swoim obiekcie, gdzie nota bene kosmiczną formę prezentował Damian Baliński. Jak widać Wanda nie ma tutaj kim ani czym straszyć i według mnie skazani są na pożarcie.
✅ 83
 
K 4

ketrabov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: Drużyny zdobędą gola? Lech Poznań tylko
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lech Poznań staje przed ogromną szansą zrównania się z Legią na pierwszej pozycji. Do tego czynu brakuje im zwycięstwa, które mogą dzisiaj dość łatwo osiągnąć. Myślę, że ambicje i chęć triumfu okażą się silniejsze, niż zmęczenie po pojedynku w Pucharze Polski. Korona świetnie sobie radzi w rundzie wiosennej. Nie przegrała jeszcze meczu, gra naprawdę dobrą piłkę. Jednak statystyki mówią jasno, poniżej zestawienie meczów pomiędzy tymi drużynami na stadionie Lecha:
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
Lech Poznań - Korona Kielce 4:0
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0
Jak widać, zdecydowanym faworytem są goście, więc stawiam, że i tym razem Lech zdobędzie bramkę jednocześnie nie tracąc gola.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaDania Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sonderjyske – Brondby
Typ: over 1.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Betgun

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 24 kolejki Duńskiej Super Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli drużyna Sonderjyske 4 FC Brondby. Gospodarze tego meczu aktualnie mają za sobą 11 ligowych spotkań rozegranych na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 6x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 10 bramek a stracili 14. Goście natomiast rozegrali jak dotąd 11 pojedynków ligowych na wyjeździe gdzie udało im się zwyciężyć zaledwie 2x a 2x zremisowali natomiast 7x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 17. Przed tym spotkaniem trudno wskazać faworyta, i chodź goście aktualnie znajdują się wyżej w tabeli Superligi to jednak warto zwrócić uwagę, że tracą oni sporo bramek w pojedynkach wyjazdowych. Gospodarze również kiepsko prezentują się u siebie głównie remisując tracąc przy tym co najmniej 1 bramkę w każdym meczu u siebie. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę over 1,5 gdyż takie rozwiązanie wydaje się być tutaj bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monte-Carlo 2015
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Tomic B. - Rosol L.
Typ:
Rosol L.
Kurs:
1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Rosół może w niedzielę kojarzyć się z potrawą na kaca czyli bulion + makaron, ale dzisiaj wszystkim typującym powinien kojarzyć się z dobrym typem na zawodnika z Czech Lukasa Rosola. Typ wydaje mi się poparty solidnymi argumentami i ciężko znaleźć coś przeciwko niemu, a sam kurs jest dość atrakcyjny. Przejdźmy jednak do rzeczy.
Jak dobrze wiemy Australijczycy nie potrafią grać na mączce, nie mają na swoim kontynencie kortów ziemnych, a szukać ich trzeba by było zapewne ze świecą. Bilans Tomica na clayu w 2014 roku? 0:2 w ATP i 1:2 z zawodach niżej rangi (Challengery + Kwalifikacje). W poprzednich latach wyglądało to dość podobnie.
Za to Rosol jest kompletnie na przeciwnym biegunie. Rok temu 17:9 w ATP, 7:3 w pozostałych, a to wszystko wyniki na mączce. Do tego wygrał turniej w Winston-Salem na hardzie w finale z Jerzym Janowiczem. W Monte-Carlo w 2014 wygrał 2 mecze i zatrzymał go dopiero Roger Federer. Czech pomimo, że zaczął sezon od wielu porażek, to jednak trafiał na zawodników dobrych lub będących w dobrej formie. Ostatnio coś drgnęło na Mastersach w Stanach Zjednoczonych, gdzie Rosol zaliczył 3 zwycięstwa.
H2H 1:0, dość niedawno bo spotkali się podczas konfrontacji w Davis Cupie i wygrał Tomic 3:0, ale padły 2 tie-breaki, więc teraz liczę na rewanż.


⛔ 100
 
M 1

maska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – UKRAINA: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dyn. Kiev - Zorya
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola? NIE
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dynamo u siebie straciła dotychczas 1 bramkę w 9 spotkaniach.
Jest to typ &#39;bezpieczny&#39; gdyż jest możliwość postawienia, że Dynamo strzeli gola a Zorya nie strzeli po kursie 2.0 choć ja tu się wolałem zabezpieczyć tym, że może być bezbramkowy remis. Na dodatek Zorya nie posiada w swoich szeregach strzelców dobrych - snajpera. Więc według mnie to jest dosyć fajna opcja do obstawienia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Q 2

qrchi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: FC Barcelona B - Betis Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1.81
Godzina: 17.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Przed nami 33. kolejka zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy, a w niej spotkanie rezerw Barcelony, ostatniej drużyny w tabeli tejże ligi, oraz Realu Betis - obecnego lidera stawki oraz murowanego kandydata do awansu. Katalończycy notują już długą serię meczów bez zwycięstwa, radzą sobie beznadziejnie zarówno u siebie, jak i na wyjazdach, zaś drużyna Betisu wyraźnie jest na fali, co udowodniła wygrywając 4 z ostatnich 5 meczów. Ich ostatnie bezpośrednie ligowe starcie zakończyło się skromnym 1-0 dla Betisu. Wszystkie przesłanki dzisiaj przemawiają za liderem, tak więc śmiało polecam dzisiaj na niego stawiać.
✅ 81
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli SSC - AC Fiorentina
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Napoli boryka się z kłopotami, natomiast potencjał jaki mają predystynuje do tego, żeby dzisiaj na nich postawić. Prawda jest taka, że wystarczy że chociaż jeden z grupy Higuain, Callejon, Hamsik, Insigne, Mertens, Gabbiadini będzie miał swój dzień, i może w pojedynkę zwyciężać mecze. Ponadto nadal ufam ogromnie Rafie Benitezowi, to wielki fachowiec, jeden z najlepszych w Europie i jest w stanie ogarnąć ten team. Dzisiaj potrzebna będzie przede wszystkim jego umiejętność myślenia strategicznego, gdyż w grze Fiorentiny często zdarzają się luki które można umiejętnie wykorzystywać. Viola ma kilka dużych atutów, ale dyscyplina taktyczna do nich nie należy.
Oglądałem ostatni mecz Napoli z Romą. Prawdę mówiąc, moim zdaniem byli lepszą drużyną, mieli więcej z gry, i tylko naprawdę solidna gra defensywy wsparta interwencjami De Sanctisa pozwoliła zatrzymać trzy punkty na Olimpico. Napoli jeśli zagra na tym samym poziomie dzisiaj, to raczej wywiezie trzy punkty. Widać że zacięła się ofensywa graczy Beniteza, bo obrona niezmiennie funkcjonuje na dobrym poziomie, o czym świadczą liczby - średnia poniżej jednej straconej bramki w ostatnich pięciu meczach, i tak zawyżona przez nieudany mecz z Hellas Werona.
Nie licząc Romy, wcześniejszy mecz jaki oglądałem Neapolitańczycy rozegrali z Interem, i pomimo remisu i dwóch straconych goli również wyglądali na dużo lepszą drużynę. Mój wniosek - wyniki dużo gorsze niż gra.
Pięć meczów bez wygranej, czas na przełamanie. Jeśli Napoli zagra na swoim poziomie to nie przegra, mimo wszystko jednak wolę zabezpieczyć się DNB
✅ 44
 
bukmacheiro 77

bukmacheiro

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkowka Brazylia
Godzina:15.00
Spotkanie:Sada Cruzeiro-Sesi
Typ:1
Kurs:1.53
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Moj kolejny typ na dzisiaj z siatkowki.Tym razem liga brazylijska.Sada Cruzeiro sezon zasadniczy wygrali w cuglach i bez najmniejszych problemow.Przegrali w nim tylko 3 mecze,z czego 2 na sam koniec sezonu kiedy totalnie zwolnili majac pewne pierwsze miejsce przed playoffami.Mysle ze gdyby nie to rozluznienie ,to mogli skonczyc sezon zasadniczy z jedna porazka.Sesi skonczylo na miejscu 3 z siedmioma porazkami.Jak dla mnie roznica co najmniej jednej klasy na korzysc gospodarzy.Sada bez problemow pokonala w playoffach po 2-0 kolejno Monte Carlos i Vivo Minas. Sesi w pierwszej rundzie playoffow wymeczylo 2-1 z Maringa,ale w 2 rundzie niespodziewanie pokonalo wyzej notowany Funvic i to 2-0.Reasumujac:Sada Cruzeiro rozegralo do tej pory 24 spotkania (sezon zasadniczy+playoff) i stracili tylko 20 setow ,co jest wynikiem swietnym bo daje im to okolo 0,8 straconego seta w meczu. Mysle ze Eder,Wallace i spolka spokojnie rozprawia sie z chlopakami z Sesi i wroze im spokojna wygrana na wlasnym parkiecie 3-0 lub 3-1. Pozdrawiam,Powodzenia!
⛔ 100 - TYLKO JEDEN TYP DZIENNIE
 
A 11

arnoldzik-117664

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Anglia - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: QPR - Chelsea
Typ: QPR strzeli
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam wszystkich na Loftus Road, gdzie odbędą się derby Londynu, Queens Part Rangers podejmą Chelsea Londyn.
QPR u siebie ma ostatnio wręcz fatalne statystyki. W pięciu ostatnich meczach przegrali wszystko na własnym stadionie. Ogólne statystyki u siebie w tym sezonie to 19 pkt. (5w, 5d, 7l), gdzie QPR strzeliło 21 a straciło 22 bramki. Obecnie zajmują 18. miejsce z 2 pkt straty do bezpiecznego miejsca.
Chelsea ostatnio ma problemy ze strzelaniem bramek i łatwo je traci to przez błędy w obronie, to przez błędy młodego Coutrois. Statystyki na wyjazdach w tym sezonie to 31 pkt. (9w, 4d, 2l) gdzie strzelili 33 a stracili 19 bramek. Ostatnie 5 meczy na wyjeździe to 4 wygrane i jedna porażka.
W histo BPL QPR zagrało 3 mecze z Chelsea na Loftus Road. Bilans jest nad wyraz równy (1 wygrana QPR, 1 Chelsea i 1 remis), gdzie po 2 bramki strzeliłi Queens Park i Chelsea. jak widać tylko raz na 3 mecze pokrył się mój typ, aczkolwiek QPR jest powiązane w walkę o utrzymanie i powinni chociaż podjąć rękawice i spróbować powalczyć z Chelsea.
⛔ 100
 
dobi 203,3K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Man United - Man City
Piłka nożna, BPL
Godzina 17:00
Typ : 1 (0.0 AH)
Kurs 1,90
bet365

Dzisiaj na Old Trafford wielkie święto - najważniejszy mecz sezonu. Te derby będą nie tylko wielkie rangą, oprócz tego walka toczyć się będzie o bardzo ważne 3 pkty, zarówno dla jednych jak i drugich. W tej chwili Manchester United jest na 3. miejscu tracąc 4 pkty do drugiego Arsenalu. Obywatele są tuż za nimi tracąc ledwie punkt do Czerwonych Diabłów. W ciągu pary tygodni roztrwonili dość sporą przewagę, mówiło się o dogonieniu Chelsea i walce o obronie tytułu Mistrza Anglii, a teraz przychodzi im walczyć o Top4.
Według mnie, w roli małego ale jednak faworyta wystąpią dziś piłkarze Luisa Van Gaala. W ostatnich tygodniach grają bardzo, bardzo solidnie. Punktują aż miło, pięć wygranych meczy z rzędu nie jest rolą przypadku. Na niekorzyść dla nich, działa ostatnie H2H z City, przegrali oni aż 4 z ostatnich 5 ligowych potyczek, w tym dwie na OT - w ogóle to na własnym stadionie mają nieprzychylną serię 3 porażek z rzędu w tym tę bardzo bolesną 1:6.
City w tym momencie nie przypomina drużyny z jesieni. Ich ostatnie wyniki również nie są kwestią przypadku. Jeśli dziś przegrają, będzie to ich piąta wyjazdowa porażka z rzędu - wliczając tę z Barcelony. Ostatni mecz w Londynie na Selhurst Park nie wyszedł im najlepiej, albo to po prostu Orły zagrały dobrze. Druga linia, gdzieś pogubiła formę. No ogółem nie wygląda to dobrze.
Wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami, H2H nie jest bardzo korzystne ale wydaje mi się, że dziś United ma spore szanse na zwycięstwo, a przynajmniej zdobycie jednego punktu. Pellegrini jest dobrym trenerem, ale jeśli dziś przegra na Old Trafford to niewykluczone, że niedługo poleci ze stołka, dlatego zrobi wszystko aby jego podopieczni dziś chociaż zremisowali. Z obydwóch stron jest mobilizacja na 110%, bo nie chodzi tu &quot;tylko&quot; o punkty, jak wyjdzie okaże się wieczorem. W przeciwieństwie do wielu piłkarzy City w szeregach United paru grajków złapało zwyżkę formy i ciągną United, choćby Rooney, Fellaini, Herrera czy Young. W nich dzisiaj upatruję szansy na zwycięstwo Czerwonych Diabłów, a w najgorszym przypadku remis.
Powodzenia! ;)
⛔ 100 - POWTÓRZONY TYP
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 0

zawod.typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -włochy seria A
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Atalanta - Sassuolo
Typ: X
Kurs:
3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Atalanta utrzymuje od kilku tygodni siedemnaste miejsce w tabeli, choć nie potrafi wygrać meczu już od ponad dwóch miesięcy. Ostatnie sukcesy jedenastki z Bergamo to bezbramkowy remis z Udinese i punkt wywalczony na wyjeździe z Napoli. Teraz przed jedenastką trenera Reji szansa na przełamanie, bo na Stadio Azurri dItalia przyjedzie Sassuolo, które od 10 stycznia trzy punkty zdobywać potrafi jedynie na własnym obiekcie. Ostatnie wyjazdy ekipy trenera Di Francesco to porażki z Napoli, Juventusem i Empoli, w których w sumie stracili oni sześć bramek. W zeszłym roku Sassuolo po raz pierwszy w historii wygrało mecz w Bergamo, a w listopadzie zanotowało też z Atalantą remis. Przy obecnej formie obu ekip uzasadnione wydaje się według nas stawianie na remis. Gospodarze grają mało efektowny futbol i mogą mieć kłopoty z utalentowaną młodzieżą Sassuolo. Podział punktów to możliwy scenariusz. Można też rozważyć typ z podpórką na gości.


⛔ 100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Włochy - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lazio - Empoli
Typ: Lazio HA -1,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lazio jest ostatnio w fenomenalnej formie. Drużyna z Rzymu wygrała osiem z ostatnich dziesięciu rozegranych meczy. Złapali wiatr w żagle i brakuje im tylko jednego punktu, by w następnym sezonie zagrać w Lidze Mistrzów bez kwalifikacji. Na dodatek wyprzedzili by w ten sposób swojego odwiecznego rywala, Romę, tak więc satysfakcja byłaby podwójna.
Empoli również gra ostatnio bardzo dobrą piłkę. Przegrywają mało meczy, a ostatni mecz z Juventusem można uznać za... wpadkę, ponieważ Stara Dama nie grała praktycznie nic, a i tak wygrała ten mecz 2:0.
W obu zespołach dzisiaj bez poważnych absencji, Lazio powinno wyjść pierwszym składem. Szansę w typie upatruje w tym, że skoro tak słaby Juventus wygrał z Empoli różnicą dwóch bramek, to drużyna z Rzymu również zrobi to bez problemu.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 13

blastojz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Angla 1 liga
Godzina: 14 30
Spotkanie:
QPR CHELSEA
Typ: X
Kurs:
5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:Zapraszam na ciekawie zapowiadajacy sie mecz pomiedzy lokalnym zespolem QPR a wielka chelsea;]Spotkanie dla gospodarzy jest bardzo istitne [otrzebuja punktow jak tlenu by pozostac w grze o utrzymanie.Goscie wydaaj sie byc brdzo blisko mistrzostwa mysle jednak ze to ich moze troche rozluznic.Gospodarze natomist beda gryzli murawe,u siebie maja bilans 5 4 7 takze wcale nie taki zly,dodatkowo chelsea jak ktos wyzej pisal dosc im lezy.Przegrali u siebie ostatnie 6 spotkan,ale gra nie byla taka znowu zla zreszta grali midzy innymi z manu i arsenalem.Mysle ze dzisiaj po zacietym pojedynku zdolaja wyszarpac jakies punkty tak jak wczoraj parma ktora zreszta polecalem w typach dnia;]Powodzenia

⛔ 100
 
fury 26

fury

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWAJCARIA: Super League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Basel - Zurich
Typ: Basel(-1)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na St. Jakob-Park będzie miało miejsce rozegranie 27 kolejki ligi. Basel w ostatnich 3 meczach zaczął prezentować wysoką formę zdobywając w nich aż 13 goli tracąc 2 bramki natomiast drużyna Zurich ma serię 4 porażek z rzędu nie zdobywając w nich nawet gola. Basel zakończyło już udział w lidze mistrzów i może się skupić tylko i wyłącznie na lidze.Bezpośrednie mecze również przemawiają za gospodarzami więc zwycięstwo dwoma bramkami nie powinno być kłopotem.

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: United vs City
Typ: Wayne Rooney strzeli gola
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Od kiedy Wayne Rooney tym sezonie zaczął seryjnie grać w ataku, Manchester United wygrywa spotkanie za spotkaniem, a sam zawodnik trafia do bramki aż miło. Był okres, że Anglik grywał w środku pola, czasami nawet jako defensywny pomocnik. Jednak kontuzji doznał van Persie, a van Gaal stwierdził, że Falcao nie jest w wystarczającej formie, aby grać w pierwszym składzie. Więc w ataku gra Rooney. Z ostatnich 18 bramek Anglik strzelił 16 na Old Trafford, a dzisiejszy mecz będzie grany właśnie w Teatrze Marzeń.
Wayne w wywiadach mówił, jak ważne jest to spotkanie, że jego drużyna musi się w końcu odblokować w spotkaniach z Manchesterem City. Więc kiedy jak nie teraz? Czerwone Diabły są obecnie na fali, a Obywatele radzą sobie ostatnio kiepsko. Kto ma strzelać bramki jeśli nie kapitan Wayne Rooney?!
⛔ 100
 
cyganka122 109

cyganka122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaII Liga Polska
Godzina: 16.30
Spotkanie: Legionowo – Błękitni Stargard
Typ: Over 2,5 bramki + zwycięstwo Błękitnych
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jaką drużyną są ostatnio Błękitni każdy wie. W PP pokazali co mogą zrobić jeśli tylko nie zabraknie motywacji. Niestety się nie udało, jednak nikt w drużynie nie spuszcza głowy, teraz skupią się wyłącznie na lidze, a tutaj mają o co walczyć.
Po 23 kolejkach są na dziewiątej pozycji w tabeli, tracąc zaledwie osiem punktów do lidera. Drużyna poważnie myśli o awansie do pierwszej ligi i teraz każdy mecz jest ważny, zwłaszcza ze średnią drużyną Legionowa nie wypada tracić punktów.
Ostatnie mecze w lidze zdecydowanie lepiej wychodzą drużynie ze Stargardu - sporo strzelonych bramek, zwycięstwa – jedyne mecze które nie były wygrane to te bezpośrednio przed meczami pucharowymi – najwidoczniej trener dał odpoczywać kluczowym zawodnikom drużyny. Legionowo spisywało się dosyć w kratkę w ostatnim czasie – remisy, porażki, także sporo strzelonych bramek, jednak straconych jeszcze więcej.
W kolejce jesiennej górą był Stargard, na własnym stadionie wygrywając 2:1, dzisiaj oczekuję podobnego wyniku i stąd właśnie wziął się ten typ.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom