>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.04.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 12 Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL # Playoffs - start: 2:00
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Nashville Predators
Typ: Detroit Red Wings (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Zaczynamy więc rywalizacje w tegorocznych playoffach. Na początek wybrałem starcie Wings z Preds. Końcówka w wykonaniu Skrzydeł nie należała zdecydowanie do najlepszych i tym samym pogrzebali nieco swoją szansę na wywalczenie przewagi własnego lodowiska od początku serii. Spośród 5 ostatnich meczów zaliczyli 3 porażki, w tym wszystkie u siebie w Michigan, obnażając przy tym głównie zanik optymalnej skuteczności kluczowych ofensorów, na których jeszcze jakiś czas temu można było bez wątpienia liczyć. Ja uważam jednak że wszystkie te braki , wpadki i niemożność w ofensywie konsekwentnie tutaj zniwelują, tymbardziej że Wings ze swoimi weternami w składzie to jedni z najbardziej doświadczonych graczy jeśli chodzi o ogranie w playoffach. Poza kulejącą ofensywą na pewno można ich pochwalić za nienaganną grę na tyłach, szczególnie tutaj będę upatrywał wzrastającej formy Howarda i solidnego tłumienia przewagi przeciwnika (PK), gdzie w ostatnich 5 meczach nie stracili a ni jednego gola w osłabieniu. Po drugiej stronie Preds, którzy w porównaniu do Skrzydeł radzili sobie nieco lepiej w ostatnich tygodniach szczególnie w kwestii ofensywnej, czy chociażby w grze z przewagi (powerplay). Ponadto doskonale pamiętam wyczyny Rinniego po ostatnim meczu z Wings, gdzie głównie dzięki niemu wygrali w Detroit 4-1. Ogólnie rzecz biorąc w lepszej sytuacji są tutaj Drapieżcy na swoim terenie z dobrą grą w defensywie czy lepszym bilansem bramkowym z ostatnich tygodni. Nie mniej jednak wiele będzie zależeć od poprawy skuteczności Wings, na które ich na pewno stać, bo jeśli chcą myśleć o wygraniu tej serii to muszą koniecznie wygrać jeden z dwóch pierwszych meczów w Bridgestone Arena. Ja osobiscie stawiam, że stanie się już to na inauguracje serii licząc po cichu na obraz nieco odmienionych Wings od samego początku rozgrywek.

⛔100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Los Angeles Kings
Typ: Vancouver Canucks (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,57
Bukmacher: bwin
Analiza:
Juz dzisiejszej nocy rozpoczynaja sie play offy w najpopularniejszej lidze swiata hokeja, czyli NHL.
Druzyna gospodarzy - Vancouver zakonczyla sezon na 1 pozycji w konferencji zachodniej z dorobkiem 111 pkt.
Druzyna gosci - Los Angeles zakonczyla sezon na pozycji 8 w konferencji zachodniej zamykajac tym druzyny, ktore zmierza sie w play offach, oczywiscie konferencji zachodniej.Jezeli spojrzymy na ostatnie spotkania jakie byly rozgrywane pomiedzy tymi zespolami to powiedzmy sobie szczerze nie bylo w nich faworyta, ale wieksza polowe wygrywalo Vancouver.Pozatym to 1 mecz play off wiec mysle ze na wlasnej tafli nie pasuje przegrac z druzyna LOs Angeles i liczy sie tylko zwyciestwo.Sezon Ligowy przed play offami Kingsi na 6 ostatnich spotkan
to 3 porazki po dogrywce/ czy tez karnych i 2 zwyciestwa, Canucksi zas pod koniec sezonu grali dobrze 3 wygrane po dogrywce 1 wygrana i porazka.Po kilku dniach odpoczynku mysle ze spokojnie powinno wygrac Vancouver chocby dlatego ze maja lepsza kadre i walcza o puchar. Gdyby nie te ostatnie remisy obu zespolow postawilbym czysta 1 ale podpieram sie x jeszcze pozdrawiam ! ????

⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina ATP - Houston (USA), ziemne, Świat
Spotkanie Paolo Lorenzi (ITA) - Feliciano Lopez (ESP)
Typ:2
Kurs:1.51
Pinnacle Sports

Czwartek 12 Kwietnia
Na godz 1:00 zaplanowano spotkanie 1/8 Houston (USA), Paolo Lorenzi (ITA) vs Feliciano Lopez (ESP).
Moh typ i zadownik ktory moze wygrac cały ten turniej to Hiszpan Lopez.
Zawodnik znany nam kibica z Polski z meczu Kubot-Lopez Wimbledon,lopez jakby niepatrzyc to zawodnik umiejacy grac dobry tenis zajmuje 15 lokate i tu mozna pomyslec czy za dobra dla siebie ostatnim czasie duzo słabych tenisistow poprawiło wynik, ale on jest fenomenem i licze zy teraz pokaze ze zasługuje na ta lokate.
Rywal to Włoch ktory zajmuje lokate w 1 setce ostatnio dobra pasa tego gracza i dobry bilans meczow 5-1 z średnimi rywalami.
Spotkaja sie pierwszy raz widaje mi sie ze te spotkanie bedzie miało 3 sety i wygra Lopez szans oceniam 30 na 70 dla Hiszpana mam nadzieje ze mecz potoczy sie ku moich mysli i wygra Hiszpan.
Lorenzi, Paolo Lopez, Feliciano
0 : 0
96 Ranking 15
563 Points 1855
Italy Country Spain

Powodzenia !

✅51
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Pitsburgh Penguins- Philadelphia Flyers
Typ: Pitsburgh Penguins
Kurs:
1,88
Bukmacher: bwin
Analiza:

Pingwiny w tym roku są głównym pretendentem (zarówno u ekspertów jak i bukmacherów) do zgarnięcia Pucharu Stanleya. Grają oni piękny dla oka, ofensywny hokej. W każdym meczu oddają bardzo dużo strzałów na bramkę przeciwnika. Dlatego przy dobrej skuteczności i odrobinie szczęścia wygrywają wysoko. Mają także swojego asa, czyli Crosbiego, który po kontuzji odrazu wstrzelił się w formę i praktycznie w każdym meczu coś ustrzeli, albo chociaż zaliczy asystę. A jest to gracz, który potrafi zrobić różnicę. Nie będę pisał już o ich ostatnich meczach, bo tak naprawdę Play Offy rządzą się swoimi prawami i tutaj każdy jest zmotywowany i gra na 100%. A pingwiny z obecnym składem będą trudni do zatrzymania. Jak dopisze im troszeczkę szczęścia, to nie powinni mieć problemu w tym meczu. Dlatego też zagram na pingwiny.

⛔100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Boston - Atlanta
typ: Atlanta wygra 2 połowę
kurs: 2,15
williamhill

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie Ligi NBA pomiędzy Bostonem a Atlantą. Widzę, że w temacie NBA dosyć spora dyskusja na temat tego meczu. Jedni uważają, że Boston w niesamowitym gazie wygra, a drudzy upatrują niespodzianki w tym, że Celtowie będą zmęczeni. Mój typ zdaje się godzić obydwa argumenty. Bowiem gram tylko na ostatnie 24 minuty tego meczu. Wczoraj w meczu z Miami Celtowie zagrali niesamowicie. Niespotykana skuteczność rzutów za 3 pkt 9/14. Jednak kluczowi gracze grali bardzo dużo minut. Pierce 40, Rondo 40, Garnett 33, Allen 34, Bass 38. Dzisiaj zmęczenie będzie odczuwalne w 100%. Spodziewam się tego zwłaszcza w drugiej połowie meczu. Boston jest faworytem i moim zdaniem wygra ten mecz. Jednak kurs jest nieadekwatny do ryzyka. Z każdą minutą szanse Atlanty będą rosły. Dlatego jeśli Celtowie szybko nie uzyskają wysokiej przewagi to później może być nerwowo i zmęczenie da o sobie znać. Boston gra 6 mecz w przeciągu 8 dni i nie wierzę w to, że wytrzymają całe spotkanie na wysokich obrotach. Zwłaszcza, że do rotacji jest tak na prawdę tylko 8 zawodników. Wszystko to sprawia, że przebieg spotkania będzie moim zdaniem taki, że Celtowie od początku rzucą się na rywali i uzyskają w miarę bezpieczną przewagę po 1 połowie. W 2 połowie to Atlanta dojdzie do głosu i zacznie odrabiać straty i końcówka będzie bardzo nerwowa a o zwycięstwie może zadecydować ostatni rzut. Tak czy inaczej przy sytuacji kadrowej obu drużyn i zmęczeniu graczy Bostonu decyduję się grać na to, że Atlanta wygra 2 połowę.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 29

mufanek

Użytkownik
KOSZ NBA
San Antonio Spurs - LA Lakers
typ: Lakers(+9,5)
kurs: 1,90
betclic
Analiza: że co? Jaki handicap? 9,5 na Lakers? Rozumiem, że Jeziorowcy grają bez Bryanta, ale nie dajmy się zwariować. To wciąż jest drużyna, w której grają Bynum, Gasol i Sessions. Jak można dawać aż tak wysoki handicap? Spurs są on fire, ale nie wiadomo co zrobi ich trener. Ostatnio nie grali Parker, Duncan i Ginobli, być może tak samo będzie dziś. Albo zagrają, ale np tylko po 20 minut? Możliwe, a nawet bardzo, że Spursi ten mecz wygrają, ale chyba nie aż taka różnicą punktową.


✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

sleepless

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
Typ: PHI (-4,5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Philadelphia ten mecz po prostu musi wygrać, by dalej liczyć się w walce o playoffs. Toronto Raptors nie należy do najsilniejszych zespołów NBA, dodatkowo osłabia ich brak podstawowego centra, Bargnaniego. Pomimo niedawnej porażki 99-78 właśnie z Toronto, myślę że w tym meczu Phila w zupełności pokryje handicap.

✅90
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Primera Division
Spotkanie: Villareal - Malaga
Typ: 2.5 over
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na wieczorowy czwartek wybrałem spotkanie ligi Hiszpańskiej. Między Villareal, a Malagą.. typ powyżej dwóch bramek i pół, ze względu na to, że Villareal u siebie potrafi zagrać dobrą piłkę i zważając atut własnego boiska, potrafi wybić z głowy strzelanie bramek dla przeciwnika, a co za tym idzie.. strzelając na własnym stadionie dużo bramek.. Oczywiście Malagi nie wolno lekceważyć, bo aktualnie są na 4 pozycji.. ale nawet jak strzelą, to Villareal, również.. a kto strzeli następną by typ już wszedł.. nie wiem do końca.. ale myślę że taki typ, warto byłoby postawić..

Ostatnie pięć meczy między tymi zespołami wyglądały tak:

Malaga - Villareal 2-1
Villareal - Malaga 1-1
Malaga - Villareal 2-3
Malaga - Vilareal 2-0
Villareal - Malaga 2-1

Uważam, że w tym meczu, padnie tyle bramek nie tylko dlatego jakie wyniki były przedtem, ale obie drużyny chcą pokazać się z jak najlepszej strony.. i Villareal, na pewno będzie się starał strzelić jak najwięcej.. goli.. by móc mieć jeszcze &#39;&#39;nadzieję&#39;&#39; żeby zostać w Lidze.. a Malaga.. Malaga skóry tanio nie sprzeda.. zatem taki mój typ.. POWODZONKA ;)

..., pamiętaj, pierwsza myśl, jest Najlepsza... !

✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins- Philadelphia Flyers
Typ: under/over 5,5 - over
Kurs:
1,70
Bukmacher: bet-at-home

Dzisiaj nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie jak i pewnie przez większość fanów hokeja dzień, rozpoczynają się PLAYOFFY. Na początek mamy bardzo, ale to bardzo ciekawy mecz pomiędzy Pens a Flyers. Jeżeli na lodzie spotykają się te dwie drużyny to możemy być pewni, że zobaczymy nie lada widowisko. Spotkania pomiędzy tymi drużynami wywołują zawsze wiele emocji, które udzielają się także trenerom oraz zawodnikom, którzy wymieniają w mediach &quot;uprzejmości&quot;. Możemy być pewni, że dziś w Pittsburghu na lodzie zobaczymy istny ogień. Rywalizować ze sobą będą drużyny, które pod względem strzelonych bramek znajdują się w TOP3 na wschodzie. Drużyny w których roi się od gwiazd i bramkostrzelnych zawodników, którzy mają szansę również na zdobycie indywidualnych nagród. Każdy kibic hokeja zna bowiem nazwiska Crosby, Malkin, Fleury, Cook, Orpik. A na przeciw nim Briere, Hartnell, wiecznie młody Jagr, młoda gwiazda Giroux, Pronger, Bryzgalov i wielu wielu innych. Ostatnie spotkania w wykonaniu pingwinów to istne strzelaniny w każdym z ostatnich dziesięciu meczy padało co najmniej 6 bramek! Co do bezpośrednich starć tych drużyn to również obfitowały w bramki.sześć meczy obu drużyn w tym sezonie tylko dwa razy padł wynik poniżej 6 goli. Na dodatek defensywa Flyers z pewnością odczuwa brak filarów obrony w tym sezonie Chrisa Prongera oraz Andreja Meszarosa. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i typ over 5,5 bramki w meczu powinien spokojnie wejść.

✅70
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : ADO Den Haag : Groningen
Typ : over 4,5
Kurs : 5,25
Buk : unibet
Godzina : 21.00
Analiza :

Dzisiaj Ebi Smolarek będzie mógł pójść w ślady Roberta Lewandowskiego i popraowadzić swoją drużynę do wygranej, która może okazać się dla nich ogromnie ważna.
Oczywiście poziom zupełnie inny niż w przypadku Lewego, bo drużyna Ebiego gra o utrzymanie i to w sporo słabszej lidze holendreskiej, ale nie mniej jednak spotkanie dla ekipy ADO bardzo ważne.
Nad strefą spadkową przewaga jest prawie żadna czyli 4 oczka i to nie pozwala być spokojnym i pewnie nie pozwoli już do końca sezonu.
Dzisiaj trudny rywal, lepszy od nich na pewno - Groningen ma na koncie 35 punktów i jest faworytem tego meczu.
Ale tak na dobrą sprawę to tu przede wszystkim powinny być bramki.
Ja nie widziałem zbyt wielu spotkań żadnej z tych drużyn bo jednak nie zwykłem oglądać jakiś ogonów ligi holenderskiej, ale jak patrzę na statystyki to nie mogę obok tego przejść obojętnie - cztery ostatnie spotkania bezpośrednie tych ekip to cztery mecze z sześcioma bramkami i kieruję się dzisiaj właśnie tym, że te ekipy chyba jakos tak potrafią ze sobą grać że robią niesamowite widowisko dla swoich kibiców mimo niskiego poziomu drużyn.
Mam nadzieję że ten mecz będzie podobny jak te ostatnie cztery, a przede wszystkim jego wynik.
Jestem dobrej myśli i polecam

⛔100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Eredivisie
Spotkanie: Graafschap - Utrecht
Typ: Utrecht
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle

Excelsior przegrał swój mecz we wtorek, dlatego De Graafschap staje przed szansą awansu na 17. miejsce. Patrząc na grę outsidera w ostatnich tygodniach trudno jednak o optymizm. Osiem z dziewięciu ostatnich meczów to porażki Superfarmerów - jedyne zwycięstwo udało się odnieść w Kerkrade z Rodą 25 lutego.

Piłkarze De Graafschap muszą się wznieść na wyżyny swoich umiejętności jeżeli chcą pokonać Utrecht. Podopieczni Jana Woutersa w ostatnim czasie na wyjazdach grają bardzo przeciętnie, ale w rundzie rewanżowej mają na swoim koncie mecze na bardzo trudnych terenach - w Heerenveen, Enschede i Almelo (porażki), Rotterdamie (remis) i Amsterdamie (zwycięstwo).

Wciąż piłkarze Utrechtu nie mogą być pewni utrzymania. Na pewno nie spadną niżej niż na 16. miejsce, bo Excelsior nie ma już nawet matematycznych szans by awansować na 13. miejsce, ale nie można również wykluczyć, że w ostatnich tygodniach Venlo nie wygra kilku spotkań i nie przeskoczy w tabeli Utrechtu, dlatego drużyna Jana Woutersa potrzebuje punktów.

Podsumowując - De Graafschap to bez wątpienia jedna z najsłabszych drużyn w Eredivisie i nie ugra u siebie chosby 1 punktu.

⛔100
 
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: VV Venlo - Vitesse Arnhem
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola

Kurs: 3,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś do zaoferowania mam spotkanie Eredivisie.
Mecz pomiędzy Venlo i Vitesse, czyli 16 drużyna w tabeli stawi czoła drużynie z miejsca 7.
Gospodarze jeszcze kilka kolejek temu grali zaskakująco i ośmieszali czołówkę tabeli zabierając im komplet punkcików. Od czterech kolejek już tak nie jest. Efekt motyla i to ich ogrywają rywale.
Zagłębiając się w temacie ostatnich 4 meczy, trzy z nich odbyły się na wyjeździe; niestety.
Teraz czas przyjrzeć się lepiej drużynie gości. Ogólnie rzecz biorąc ostatnio grają całkiem nieźle.
Na meczach wyjazdowych raczej sobie nie radzą. Dlaczego więc postanowiłem postawić na nich ?
Patrząc przez pryzmat bezpośrednich spotkań od razu widać, ze Venlo nie jest dla Vitesse poważnym przeciwnikiem. Podobnie było dla Vitesse w meczu z Rodą, który przegrali.
Biorąc pod uwagę poprzednie spotkanie Vitesse z Rodą, wynik 5:0 widać, że to Vitesse rozdaje karty.
Przegrali ten mecz ponieważ po ostatniej dużej wygranej nie docenili przeciwnika.
Ostatni mecz Vitesse z Venlo to wynik również 5:0, myślę że tym razem nie popełnią tego błędu, który popełnili w meczu z Rodą. Venlo zaliczył ostatnio spadek formy, Vitesse gra w kratkę, ale w swoim stylu.
Myślę, że Vitesse nie jest arcy wspaniale zmotywowane do tego meczu, ale będzie na siłach żeby wygrać ten mecz. Venlo od 4 kolejek zdobyło tylko dwa gole tracąc 12 bramek. Uważam, że dzisiaj zagrają jak ostatnio, czyli kiepsko. Padnie mało goli ponieważ, Vitesse na wyjazdach nie jest królem, a Venlo od kilku spotkań nie ma nóg.


⛔100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Zdarzenie FC Sevilla - R. Zaragoza
Typ : Alvaro Negredo strzeli pierwszego gola
Kurs : 4
buk : ladbrokes

Bardzo ciekawy pojedynek , gdzie obydwa zespoły muszą wygrać spotkanie. Jedni żeby utrzymać się w lidze, drudzy żeby grać w Lidze Europejskiej. Zaragoza zajmuje 18 miejsce w lidze i żeby się utrzymać musi mieć 4 punkty więcej od zajmującego 17 miejsce Villarealu. Co ciekawe Zaragoza wygrała niedawno z Atletico i z Valencia. Jednak nie wydaje mi się żeby powtórzyła się w Sevilli. FC Sevilla potrzebuje też 4 punktów żeby wyprzedzić Ossasune i wskoczyć na premiowane miejsce do LE.

Alvaro Negredo wrócił po kontuzji i od razu zaczął strzelać bramki, zdobywał jako pierwszy gola w dwóch ostatnich meczach. I tak było też w ostatnim meczu z Zaragozą w 27.11.2011 r , gdzie zdobył gola z karnego. Do plusów tego beta można dodać że wykonuje rzuty karne. Do tej pory strzelił 8 goli dla Sevilli w tym sezonie , i 9 bramka wisi dzisiaj w powietrzu.

⛔100
 
M 3

mon3ster

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia Play-off I
Spotkanie: Standard Liege - Club Brugge godzina 20:30
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclick
Analiza: W dzisiejszym meczu Standard Liege musi wygrać, aby zachować szanse na grę w europejskich pucharach. Po wyjazdowej porażce z Gent i remisie z Anderlechtem Standard traci 4 punkty do miejsca premiowanego grą w lidze europejskiej. Standard to typowa drużyna własnego boiska, która podczas sezonu zasadniczego tylko raz schodziła z boiska pokonaną grając na własnym stadionie. W ostatnich meczach między tymi drużynami zwykle zwyciężał gospodarz i myslę, że tak będzie i tym razem. Club Brugge w meczach wyjazdowych ma średni bilans 7-3-6. Ten mecz to ostatni szansa na wywalczenie czegokolwiek w tym sezonie dla Standardu i myślę, że zagrają na żyle i wygrają ten mecz.

⛔100
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: IF Elfsborg - IFK Norrköping
Typ: X
Kurs: 4,5
Bukmacher: betfair
Analiza: O godzinie 19:00 szwedzkie zespoły rozegrają swoja trzecią kolejkę. W tym spotkaniu faworytem według bukmacherów jest Elfsborg. Na pewno ich atutem dzisiaj będzie gra na własnym boisku. W poprzednich meczach zanotowali jedno zwycięstwo i jedną porażkę z bilansem bramkowym 3:3. Uważam, że nie uda im się dzisiaj wygrać gdyż Norrkoping mocno zaczął sezon wygrywając oba swoje mecze i dzisiaj nie będą chcieli zwalniać tempa. Bramki na wyjeździe potrafią strzelać co pokazali wbijając ostatnio dwie drużynie IFK Goteborg. Myślę, że żadna z drużyn nie będzie w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoja stronę, dlatego typuję remis.

⛔100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Casablanca
Spotkanie: F.Mayer - J.Chardy (1 set)
Typ: 1
Kurs: 1.74
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj do analizy postanowiłem wziąć pojedynek tenisowy w 2 rundzie turnieju w marokańskiej Casablance pomiędzy Niemcem F.Mayerem a Francuzem J.Chardy`m.
Faworytem tego spotkania jest zdecydowanie niemiecki tenisista, ja tutaj jednak skłaniam się ku typowi na 1 set tego pojedynku po dość dobrym kursie.
Mayer ostatnie 2 tygodnie odpoczywał od grania, ostatnie pojedynki rozgrywał na kortach w Miami:
- I.Dodig 6/4, 7/5
- J.Isner 6/4,6/2
- J.W.Tsonga 3/6,2/6

Odpadnięcie z Tsongą w 3 rundzie tegoż turnieju i w spokoju przygotowania do gry w kolejnych turniejach tj. na kortach w Casablance.
Wcześniej Niemiec nie notował też oszałamiających wyników:
- na kortach w Indian Wells odpadnięcie już w 1 rundzie z P.Andujarem 2/6, 4/6
* na koniec lutego zagrał jeszcze w meksykańskim Acapulco, ale tam też odpadł w 2 rundzie. W pierwszym meczu pokonał F.Bagnisa 6/2, 6/4 no a potem przegrana znowu z Andujarem 6/4, 5/7, 4/6.
Forma Niemca to tak naprawdę wielka niewiadoma, dzisiaj jednak myślę, że w końcu &quot;odpali&quot;.
Chardy także nie ma za bardzo czym się pochwalić, w Acapulco co prawda dotarł do ćwierćfinału ale ostatnie dwa turnieje na kortach w Indian Wells czy w Miami zakończył już po pierwszym meczu (porażki 3/6, 4/6 z M.Baghdatisem oraz 5/7, 6/7 z F.Dancevicem).
Francuz stoczył już jeden pojedynek w Casablance. Pokonał dwa dni temu F. Del Bonisa 6/4, 7/5 ale dzisiaj czeka go trudna przeprawa z dużo lepszym zawodnikiem.
Obaj panowie spotkali się raz, górą był Chardy, który wygrał 2/6, 6/7. Było to spotkanie w 2010 roku na turnieju w amerykańskim Cinncinati. Uważam, że dzisiaj to jednak Niemiec wygra z niżej notowanym od siebie rywalem i po dobrej grze awansuje do 3 rundy tego turnieju, a wygrana już w 1 secie na pewno go do tego przybliży.



⛔100
 
M 2

m4t30

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Barcelona
Spotkanie: Muguruza - Goerges
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na przeciwko siebie staną zawodniczki wydawałoby się z różnych biegunów- Hiszpanka pozycja 144 i Niemka pozycja 16. Ja jednak uważam, że młodziutka Hiszpanka nie jest bez szans. Poniżej postaram się to uzasadnić.

Statystyka Hiszpanki

09.04.12 BAR Muguruza B. G. (Esp) Parra-San. A. (Esp) 2 : 0
26.03.12 MIA Muguruza B. G. (Esp) Radwanska A. (Pol) 0 : 2
25.03.12 MIA Muguruza B. G. (Esp) Pennetta F. (Ita) 2 : 1
23.03.12 MIA Zvonareva V. (Rus) Muguruza B. G. (Esp) 0 : 2
22.03.12 MIA Morita A. (Jpn) Muguruza B. G. (Esp) 1 : 1
18.03.12 CLE Min G. (Usa) Muguruza B. G. (Esp) 0 : 2
17.03.12 CLE Muguruza B. G. (Esp) Voegele S. (Sui) 2 : 0
16.03.12 CLE Muguruza B. G. (Esp) Rus A. (Ned) 2 : 0
15.03.12 CLE Czink M. (Hun) Muguruza B. G. (Esp) 1 : 2
13.03.12 CLE Muguruza B. G. (Esp) Chakhnashvili M. (Geo) 1 : 0
Z ostatnich 10 pojedynków tylko jeden przegrany - z Radwańską. A na rozkładzie Pennetta i Zvonarerva.

Niemka
10.04.12 BAR Rezai A. (Fra) Goerges J. (Ger) 0 : 2
22.03.12 MIA Goerges J. (Ger) Clijsters K. (Bel) 0 : 2
13.03.12 IND Azarenka V. (Blr) Goerges J. (Ger) 2 : 0
11.03.12 IND Medina Garrigues A. (Esp) Goerges J. (Ger) 0 : 2
09.03.12 IND Baltacha E. (Gbr) Goerges J. (Ger) 0 : 2
25.02.12 DUB Goerges J. (Ger) Radwanska A. (Pol) 0 : 2
24.02.12 DUB Goerges J. (Ger) Wozniacki C. (Den) 2 : 0
23.02.12 DUB Goerges J. (Ger) Hantuchova D. (Svk) 2 : 1
22.02.12 DUB DellAcqua C. (Aus) Goerges J. (Ger) 0 : 2
20.02.12 DUB Goerges J. (Ger) Kuznetsova S. (Rus) 2 : 1
Statystyka też bardzo dobra. Przegrana również z Radwańską oraz Azaranką i Clijsters.

Muguruza w Miami grała z dziką kartą i radziła sobie świetnie, pokonując wyżej notowane rywalki, dopóki nie trafiła na Radwańską.
Teraz gra w ojczyźnie, co jest dodatkowym handicapem. Poza tym słysząc nawierzchnia ziemna od razu widzi się Hiszpanów i Hiszpanki. Przy pełnej koncentracji jest w stanie sprawić niespodziankę.

⛔100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Barcelona
Spotkanie: Olga Govortsova - Laura Pous-Tio
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: bwin
Analiza:

Olga sprawiła sobie przedwczoraj fajny prezent wygrywając gładko Francesca Schiavone, co by nie mówiąc na mączce grającej wyśmienicie, szczególnie w zeszłym sezonie, kiedy zaliczyła finał RG. W tym sezonie już nie będzie jak widać tak różowo, ale nadal Olga może sobie gratulować zwycięstwa nad nią. Na pewno taki wynik jest wysoko motywacyjny, szczególnie, że na swojej drodze nie spotyka kogoś poza jej zasięgiem. Pous-Tio to Hiszpanka, która nic już w tenisie nie zwojuje, po prostu gra sobie dwie-trzy rundy w małych turniejach przez cały sezon i dopóki wychodzi na plus, będzie pewnie tak będzie zarabiać na życie. Olga jest od niej o cztery lata młodsza, więc o te cztery lata z większą nadzieją na zaistnienie w damskim tenisie, teraz w Barcelonie ma ku temu dobrą okazje, gdyż po wyeliminowaniu Schiavone ma niezłą drabinkę, aby przejść kolejną rundę.

✅135
 
l0k0 1,1K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bologna - Cagliari
Typ: X
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś pod lupę trafił ostatni mecz 32 kolejki Serie A.
Zmierzą się w nim dwie drużyny walczące o utrzymanie.

Bologna ostatnio gra kiepsko. Kilka remisów, porażka u siebie z Palermo. Ale u siebie grają ogólnie nieźle. Potrafili zatrzymać u siebie Milan (2-2) oraz Juve (1-1) to pokazuje, że jak chcą to potrafią.
Bologna nad strefą spadkową ma 3p i ten mecz do rozegrania.

Cagliari w niewiele lepszej sytuacji. 4p nad strefą spadkową i gra w kratkę w ostatnich meczach. Wyjazdy idą im raczej topornie, ale gdzie szukać punktów, jak nie z drużyną o podobnym poziomie.

Obie drużyny słabe i walczące o utrzymanie. Każdy punkt jest na wagę złota. Dlaczego więc ich nie podzielić?
Mieliby wtedy 4p i 5p przewagi nad Lecce (Novara i Cesena się już nie liczą), które do końca ma bardzo trudny kalendarz: Napoli, Lazio, Parma, Juve, Fiora. Są to mecze, w których będzie Lecce niezwykle trudno o punkty. Tak więc przewaga nad nimi 4-5 punktowa wydaje się być niezłą zaliczką!

Dodatkowo Bologna zagra teoretycznie łatwiejsze mecze. Do wygrania na pewno będzie mecz Genoą i Sieną. Cagliari również będzie miało niezłe mecze, jak choćby mecz u siebie z Catanią czy Chievo.

Po co więc się spinać? Myślę, że obie drużyny dziś zagrają słaby mecz i ostatecznie podzielą punkty licząc na porażki Lecce oraz wygranie 1-2 meczy u siebie. Szkoda, że buki myślą podobnie i kursy tak poleciały.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom