>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 13:45
Spotkanie: Norwich vs Manchester City
Typ: Manchester City (-2.5)
Kurs: 5.3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz pomiędzy gigantem City 4 w tabeli i beniaminkiem Norwich 18 w tabeli, miejscu spadkowym. City po 3 porażkach z rzędu w lidze mocno podrażnieni ostatnio wygrali z Aston Villa 4-0. Tym razem mają kolejnego rywala do bicia, aby sobie odreagować wcześniejsze porażki. Stawiam duży handicap ponieważ Norwich jest w fatalnej formie mianowicie na 10 ostatnich meczy przegrali 9 i zremisowali 1, seria nie do pozazdroszczenia. Na własnym stadionie przegrali 4 na 5 ostatnich meczy, w tym z mocniejszymi rywalami tj. Tottenham i City w pucharze po 0-3, uważam, że patrząc na potencjał Manchester City i bardzo słabą formę Norwich przynajmniej 3 bramkowa wygrana dla city jest jak najbardziej realna.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w Krakowie odbędzie się hit tej serii spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, Cracovia - 3 zespół ligowej tabeli, podejmie (jeszcze do wczoraj) lidera rozgrywek Legię Warszawa. I choć większość ekspertów uważa, że wszystkie atuty są po stronie drużyny ze Stolicy to należy pamiętać, że Jacek Zieliński stworzył naprawdę ciekawy i mocny zespół, potrafiący grać ładą dla oka piłkę i według mnie jeżeli dziś będą mieć swój dzień to ten mecz mogą nawet wygrać. Ja postanowiłem więc zagrać na to niespodziankę i liczę, że &quot;Pasy&quot; przed kompletem publiczności (co jest już zapowiedziane) zagrają naprawdę dobry mecz i będą wstanie pokonać Legię.
Legia oczywiście jest bardzo mocna ale i tej drużynie zdarzają się słabsze mecze, przypomnę choćby ostatni mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała, gdzie zostali rozbici przez &quot;Górali&quot; 0-3. Dziś Legia musi wiedzieć, że jeśli liczą na korzystny wynik to muszą rozegrać naprawdę bardzo dobre zawody. Wszak jak już wspomniałem Cracovia prezentuje się naprawdę solidnie i potrafią zaskoczyć swoich rywali, jak i ich zdominować. Co prawda statystyki meczów pomiędzy Cracovią a Legią w Krakowie nie są zbyt korzystne dla &quot;Pasów&quot;, dość powiedzieć, że ostatni raz wygrali u siebie z Legią 10.04.2005 (1-0), od tamtej pory rozegrali 9 meczów i jedynie 3 razy udało im się zremisować. Czemu jednak nie mieliby się przełamać właśnie dziś? Cracovia ma potencjał ofensywny, wszak 53 gole strzelone do tej pory w naszej lidze co jest obok Legii najlepszym wynikiem, następny zespół w tych statystykach Piast ma 45 goli zdobytych. Ponadto dobre statystyki meczów domowych: 7 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Według mnie Cracovia przy wsparciu swoich kibiców mogą dziś naprawdę sprawić niespodziankę i pokonać faworyzowaną Legię Warszawa.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w zespole Legii nie zagra Kasper Hamalainen i być może Ondrej Duda, który by ostatnio przeziębiony. W drużynie Cracovii również kilku zawodników narzekało ostatnio na drobne urazy ale wydaje się, że jedynym osłabieniem drużyny w tym meczu będzie brak Damiana Dąbrowskiego, powinien wrócić natomiast to gry Miroslav Covilo, który wrócił już do treningów na pełnych obrotach.
⛔ 100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Twente - Zwolle
Typ: Twente -1
Kurs: 3,1
Bukmacher: Expect
Analiza:
27 kolejka holenderskiej &quot;ekstraklasy&quot;. Niepokonane u siebie w tym roku Twente (4-0-0, br 12-1) podejmuje, będące w wyraźnym dołku Zwolle (wyjazd 1-1-3, br 3-5). Drużyna gości z plagą kontuzji. Trzech podstawowych pomocników (Brama 18-1, Niijland 22-5, Dekker19-1) kontuzjowani. Ostatnie 2 mecze Zwolle: przegrana na wyjeździe z outsiderem z Cambuur (pierwsze zdobyte punkty po 7 porażkach z rzędu) i wymęczona wygrana u siebie z przedostatnim De Graafschap (2-1, obie bramki zdobył Niijland - dzisiaj nieobecny). to wszystko daje duże prawdopodobieństwo, że typ &quot;siądzie&quot;.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barcelona – Getafe
Typ: over 2 azjan pierwsza połowa
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Krocząca pewnym krokiem po tytuł mistrza Hiszpanii Barcelona w ramach 29-ej kolejki będzie podejmowała przed własną publicznością Getafe.
Gospodarze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, grający przy tym mega atrakcyjny futbol. Ostatnia porażka tego zespołu miała miejsce na początku października. Osiem punktów przewagi nad Atletico Madryt to już zaliczka nie do roztrwonienia nie przy tej formie. Grając nawet bez swojego magicznego tercetu nie mają problemów z wygrywaniem i strzelaniem bramek. Dziś jednak mimo że w tygodniu rewanż z Arsenalem ma zagrać od początku Messi, Suarez oraz Neymar i to świetna wiadomość, bo zapewne od początku ruszą z ogromną intensywnością by zamknąć ten mecz i grać spokojne zawody. Już nie raz pokazali na tle takiego rywala że to inna półka takie zespoły jak Bilbao, Valencia czy Celta dostawały tutaj minimum sześć bramek. Do tego wszystkiego Barcelona ma coś do udowodnienia Getafe jak zaznacza dziennik „Sport” - „Barcelona będzie chciała zemścić się golami na Getafe za wydarzenia z pierwszej rundy i oskarżenia z halloweenowej fiesty.” Przed rokiem gospodarze wygrali tutaj 6:0 zamykając mecz w pierwszej połowie po której było 5:0.
Getafe to w tej chwili najgorsza ekipa i dla mnie główny kandydat do spadku mimo że jeszcze w tej strefie się nie znajdują. Serię siedmiu porażek udało się zakończyć przed tygodniem remisują 1:1 z Sevillą, ale ta gra wygląda tragicznie bez ładu i pomysłu. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wyjazdy gdzie raptem zdobyli pięć punktów w 13 spotkaniach i stracili 34 bramki. Nawet grając dobre zawody z Realem czy Sevillą na wyjazdach defensywa wyglądała tragicznie a jakby tego było mało to cały ten blok dziś będzie przemeblowany w powodu kontuzji oraz kartek – w sumie pięciu defensorów wypadło. Getafe nie ma argumentów na dzisiejsze starcie nawet brakuje im woli walki na wyjazdach co może się po prostu skończyć dziś bardzo boleśnie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna ekstraklasa
Godzina: 18;30
Spotkanie: Cracovia-Legia
Typ: DW 2:2
Kurs: 12
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Co tu duzo pisac obie druzyny z gornej tabeli maja o co walczyc cracovia jak i legia ostatnio bramko strzelne obie druzyny łacznie w sezonie strzelily ponad 100 goli i zadna z nich latwo punktow nie odda licze tu na zaciety mecz do ostatniej minuty . dla mniej odwazych polecam czysty remis lub over 3.5 za drobne polecam.
Więcej niż jeden typ w jednym dniu
⛔ 100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
 
burza91 15

burza91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, FA CUP
Godzina: 18.30
Spotkanie: Everton - Chelsea
Typ: Everton, remis- zwrot
Kurs: 1.80
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Krótko i na temat. Chelsea to drużyna na którą ciężko patrzeć. Nigdy nie grali pięknej piłki ale byli chociaż skuteczni. W tym sezonie stracili także to. Iluzoryczne szanse na puchary, odpadnięcie z LM i fatalna atmosfera wewnątrz zespołu. Naprzeciw staje drużyna Evertonu, bardzo overowa ekipa szczególnie na Goodison Park, z bardzo szybkimi skrzydłami i wysokim silnym atakiem. Wiadomo puchary to puchary i dużo może się tutaj wydarzyć dlatego nie gram czystej jedynki. Patrząc jednak na jakość obydwu zespołów nie dawałbym tutaj większych szans londyńczykom, a remis to jedyne co mogą dziś osiągnąć.
✅ 80
 
mlody5-123793 5

mlody5-123793

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, BPL
Godzina: 13.45
Spotkanie: Norwich - Manchester City
Typ: Norwich over 1.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś , wziąłem pod uwagę mecz miedzy Norwich i Manchester City , wpadł mi w oko typ na over 1,5 kartek gospodarzy . Na czym opieram ten typ ? Gospodarze graja o utrzymanie , jeśli chcą uniknąć spadku musza zacząć punktować , maja tutaj dobra okazje żeby co najmniej zagrać na remis , Manchester City ma w środę mecz LM na której bardzo im zależy a poza tym wypadł im z kadry Yaya Toure na ten mecz. Norwich będzie się bronił żeby utrzymać remis , i na pewno kilka kartek się sypnie . Dodam tez ze ostatnie 6 meczy to over 1,5 kartek Norwich .
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3

jiggy-pete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Wlochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Livorno - Entella
Typ: Entella
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mówiąc krótko, jak dla mnie okazja, nie rozumiem kompletnie kursu tak wysokiego na Entelle, ale chyba powinienem się cieszyć tak? Entella jest ostatnio w wysokiej formie, pną sie do czołówki tabeli, natomiast Livorno zawodzi po całości, są w strefie spadkowej, moim zdaniem Entella wygra dzisiejsze spotkanie, jeśli ktoś nie chce zbytnio ryzykować może dać ten zakład z wyłączeniem remisu, wtedy kurs powinien być coś koło ~2.5, co uważam za również zacną okazję, powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska I Liga
Godzina: 17.00
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Wisła Płock
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dobra, czas na moją kochaną Wisłę, aby wykorzystali ten moment i po tylu latach wrócili do Ekstraklasy. Co tu dużo pisać, Wisła Płock jest takim zespołem, który lubi grać na wyjazdach. Kto widział grę u siebie i na wyjeździe na pewno to potwierdzi, ogólnie jak co sezon idzie im dobrze, ale pod koniec coś nie wychodziło, jednak tym razem myślę, że będzie zupełnie inaczej. Co tu dużo pisać o Siedlcach, jest to drużyna, która w pierwszej lidze nie radzi sobie zbyt dobrze, aktualnie zajmują 13 bezpieczne miejsce, jednak przewaga nad grupą spadkową to tylko 2 punkty, bilans ostatnich 5 meczy u siebie bardzo dobry 2-2-1, w tym remis 2-2 z Arką Gdynią. Jednak wierzę, że dziś Wisełka przywiezie pełną pulę. Powodzenia ;)
⛔ 100 powtrózony typ (wcześniej podano handicap)
 
arni1920 5

arni1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska - Ekstraklasa)
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ:
1
Kurs:
3,80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam na dzisiejszy dzien wybrałem mecz który odbędzie się na Ulicy cichej 6 Gospodarze podejmą tam ekipe z Lecha ,,PYRY&#39;&#39; którzy nie za dobrze ostatni czasy graja mozna powiedziec ze w krate to max, na ostatnich 7 meczach odnotowali 3 wygrane 3 przegrane i jeden remis Ruch co prawda ma takie same statystyki ale miał o wiele bardziej mocniejszych rywali takich jak legia i craksa co do crakowi to przegrali ten mecz na własne żądanie po prostu przegrali wygrany mecz. Kurs na Ruch jest gigantyczny i kuszący w sumie nie wiem dla czego jak po za tym Ruch gra dobrą paką a Lech za to ma dużo braki w drużynie.
Jak dla mnie na dzis typ jest jeden i to jest RUCH ???? dla niedowiarków proponuje X1 z kursem 1,83 na bet365;]
Pozdrawiam
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga angielska - League One
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Gillingham FC - Crewe Alexandria
Typ:
ilość goli strzelona przez Crewe - powyżej 1,5
Kurs:
3.75
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Oficjalna strona dzisiejszych gospodarzy po raz pierwszy od trzech meczów zainteresowała się meczem ich piłkarzy - choć dalej numerem jeden jest kobieca reprezentacja klubu. Dowiadujemy się z tejże strony, że dalej kontuzjowany jest najlepszy strzelec drużyny - Bradley Dack, bez którego Gillingham nie może strzelić dwóch goli w meczu, ani oczywiście wygrać. Ponadto dowiadujemy się, że chcieliby zostać w miejscu, które zapewnia im playoffy. Trzeba przyznać, że wszyscy przeciwnicy Gillingham z góry tabeli (Burton, Wigan, Wallsall) grają dla nich. Od dwóch meczów żaden z tych zespołów nie wygrał spotkania. Dlatego też katastrofalna forma nie jest tak zauważona i krytykowana przez wielbicieli Gillingham. Po ostatnim spotkaniu, trener był zadowolony z piłkarzy, że udało im się zachować czyste konto i zremisować spotkanie. Ich przeciwnikiem był Scunthorpe, które już można powiedzieć, że nie walczy o nic i cały mecz ekipa Gillingham się broniła - ich forma na prawdę jest zadziwiająco słaba i nie wiem czy brak Dacka może aż tak źle wpływać na piłkarzy. Natomiast dzisiejszy przeciwnik - Crewe, w ostatnim meczu zremisowali 1/1 z liderem rozgrywek - Burton. Ale to nie jest w tym momencie dobry wynik dla klubu, gdyż obecnie zajmują miejsce spadkowe, tracąc aż 7 punktów do miejsca bezpiecznego. Podkreślają w klubie, że muszą wygrywać mecze, nie patrząc z kim grają - z liderem czy z drużyną z środka tabeli. Także mobilizacja jest pełna i myślę, że ustrzelą dwa gole z rozpędu nie mogącym się odnaleźć piłkarzom Gillingham.
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - Wyścigi Psów
Godzina: 12:44 czas PL, 11:44 czas UK
Spotkanie: Romford, 400m, A1
Typ: 6. Blackthorn Brae
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mówi się, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ja wejdę i zaryzukuję. Więc po raz kolejny z dywizji A1, najwyższej z możliwych w Romford odbędzie się bieg poranny. Na starcie zobaczymy z toru 1. Burtonlodgerocky, który nie tak dawno w sprintach podejmował Canvas Costa, który zdeklasował go dwukrotnie. Następnie na 400m najlepszy czas 24.47, co i tak jest niezłym wynikiem. Jest to pies Paula Younga, więc chociażby z tego powodu jestem ciekaw. Forward Winston z toru 2. zrobił niespodziankę tydzień temu bowiem pokonał Blackthorn Brae, mego faworyta. Na trzecim odcinku biegu było dość tłoczno i obronną reką wyszedł z tego Forward Winston z czasem 24.30 i chyba jest to jego maksimum, nie biegał wcześniej poniżej. Z toru 3. Herbies Revenge, który spóźnia starty i nie ma szans raczej na pierwszą trójkę. Dudleys Delight z toru 4. jest faworytką drugiego stopnia. W ostatnim biegu wyśrubowała ładny wynik 24.37. Szybki start powininen zaowocować dobrym wynikiem dla niej. Tor 5. Metro Buddy, który tak jak Dudleys Delight zaistniał z ostatnim czsem 24.39 co po raz kolejny będzie ogniwem do łańcucha outside, choć z toru 6. Blackthorn Brae, która ma chyba najszybsze starty w biegu i potrafi pobiec 24.14 i 24.20, niestety ostatni bieg 24.66 gdyż tak jak pisałem przegrała z Winstonem na łuku. Wiem doskonale, że jest w stanie pobiec 24.00 nawet, więc nawet 20-30 setnych gorzej daje jej czołową lokątę na co dziś liczę.
⛔ 100
 
bukmacheiro 77

bukmacheiro

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka plus liga
Godzina: 15.00
Spotkanie: Balchatow-Cuprum
Typ: Belchatow(-1,5 seta)
Kurs: 1.66
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam.Dawno mnie tu nie bylo,ale jednak dzis sie skusilem.Moje ostatnie typy baardzo nie trafione ,no ale wracam powoli na dobre tory i jest coraz lepiej.Dzis Hill wystawil dobry kurs na to ze belchatow wygra mimo -1.5 seta.Cuprum w gazie,odprawilo Jastrzebski,Gdansk i Rzeszow tracac tylko seta.Belchatow niespodziewanie wygral z zaksa na ich terenie,ale kedzierzynianie chyba zwalniaja,bo faze zasadnicza juz raczej wygrali.Ale statystyki obu druzyn odlozmy na bok,bo raczej nie beda nam pomocne przy typowaniu tego spotkania.Bez dwoch zdan Belchatow ma lepsza druzyne od Cuprum to po pierwsze primo,a po drugie primo ,musi uciekac bo po pietach mocno depcza Gdansk,Rzeszow i dzisiejszy Lubin.Nie moga sobie pozwolic na porazki do konca rundy zasadniczej.A tym bardziej ze graja dzis przed wlasna publicznoscia.Moj typ to 3-0 po wcale nie latwym meczu,a Cuprum nie bedzie w stanie ugrac tam wiecej niz jednego seta co pokryje typ.Pozdrawiam,powodzenia!
✅ 66
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes
Typ: 2 OT
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie w Buffalo, ciekawe widowisko, wyrównany mecz. Przynajmniej w mojej głowie. Co prawda ostatni tydzień w NHL to tydzień wpadek, to postaram się poprzeć mój typ kilkoma statystykami. Typując dzisiaj skupiam się tylko i wyłącznie na formie drużyn. Buffalo w marcu, u siebie 3 porażki, 1 wygrana(z Calgary...) zaś Carollina na wyjazdach 2 wygrane(bruins i devils) i 1 porażka po dogrywce z Tampa! Na bezpośrednie H2H nie warto patrzeć, ostatnio grali ze sobą listopadzie. Liczę na to, że Skinner strzeli jakieś bramki i razem z zespołem wyjadą z Buffalo z 2 pktami.
⛔100
 
mikorty 0

mikorty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia - BPL)
Godzina: 13:45
Spotkanie: Norwich-Man City
Typ: Man City
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
City jeżeli chce gonić czołówkę musi zacząć seryjnie wygrywać zwłaszcza z takimi ekipami jaką w tym sezonie jest Norwich . Manchester jest w formie i to widać , jeśli zobaczymy wynik ostatniego spotkania gdzie City zagrało bardzo dobry mecz rozbijając rywali aż 4:0 + niewykorzystany karny Aguero . Można pokusić się jeszcze nawet o Handicap - 1 Ale to juz bardziej ryzykowana opcja ????
Powtórzony typ ⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs Werder Brema
Typ: under 4,5 gola
Kurs: @1,5
Bukmacher: betano
Analiza:
Witam, wczorajszy typ z II niemieckiej niestety nie wszedł, dzisiaj mam nadzieję będzie lepiej. Kurs nie powala, ale moim zdaniem duża prawdopodobność wejścia. Bayern ostatnio słaba forma, w lidze porażka u siebie z Mainz i remis 0-0 z BVB. W LM remis 2-2 z Juve, gdzie po prostych błędach stracili 2 bramki, aczkolwiej Juventus zagrał bardzo dobry mecz dlatego z niecierpliwością czekam rewanżu... Na chwilę obecną priorytetem jest właśnie rewanż ze Starą Damą i mecz z Werderem będzie tylko obowiązkiem przed rewanżem w LM. Nie znaczy to, że Bawarczycy odpuszczą totalnie, bo BVB zaczęła już deptać Bayernowi po piętach, na chwilę obecną 5 pkt straty. Jutro Borusia gra z Mainz- też nie powinni mieć łatwo, ale wróćmy do dzisiejszego meczu. Piszę to chyba za każdym razem robiąc analizę meczu Bayernu: Bayern z Gaurdiolą dominuje na boisku, długo gra piłką, kontrolują spotkanie, ale często nie przekłada się to na wynik. Dzisiaj pewnie też goście cofną się głęboko i pozwolą klepać piłkę Bayernowi na ich połowie, lecz bez zagrożenia na zdobycie bramki. Jak zagrają tak mądrze jak niedawno Mainz na Allianz Arena to 5 bramek raczej nie zobaczymy, a każdy wie, że Bayernem nie można iść na wymianę ciosów, trzeba ich przeczekać, dać im grać piłką, a jak jest okazja to kontrować. dlatego dziwią mnie takie niskie kursy na overy, dla bezpieczeństwa jednak daję under 4,5 ale 3,5 też wydaje się dla mnie dobrym rozwiązaniem. Nie wiadomo, czy w ekipie gości zagra były bawarczyk- Claudio Pizzaro-jakiś uraz, aczkolwiek wg Kickera ma być w wyjściowej jedenastce. Bayern też trochę osłabiony, poza tym na kilka dni przed ważnym meczem nie będą za wszelką cenę wstawiać nogi, by narazić się na kontuzję.
Mam nadzieję, że jak sprawdzę wieczorem wynik to się nie zdziwię- niestety nie będę mógł obejrzeć meczu...
POWODZENIA I POZDRAWIAM
⛔ 100
 
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Bayern - Bremen
Typ:
Bayern over 7,5 rzutu rożnego
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Analiza jest prosta. Zacznę od tego, że drużyna taka jak Bayern problemu z regeneracją do środy nie będzie miała problemy i szczerze wątpię żeby Guardiola specjalnie kombinował ze składem na ten mecz.
Konkurencja w Bundeslidze dla nich jest żadna (2 przegrane w lidze) a jaki styl gry preferują i jak grają skrzydłowi Bayernu chyba każdy widzi. Wbijają notorycznie powyżej 10 RR na mecz w lidze. Miażdżą rywali, dlatego typ na 7.5 rzutu rożnego przy takim kursie to prezent.
Jeżeli pomogłem wiesz co robić ????
✅ 72
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:15
Spotkanie: Celta Vigo - Real Sociedad
Typ: X
Kurs: 3.5
Bukmacher: BET365
Analiza:
Kolejny nudny mecz nam się zapowiada. Celta lepiej sobie radzi na wyjazdach ze średniakami, patrząc na ich grę. Grają składniej, dokładniej i częściej potrafią wywieźć coś z boiska rywala. Nie mówię tutaj o pogromach na Bernabeu czy Camp Nou. Celta nie przemawia już do mnie, tak jak tego nie robi RSO, na którym utopiłem sporo kasy, stawiając na nich w meczu ze spadkowiczem - Levante. Są cholernie nieskuteczni, strzelili fartem, a Carlos Vela powinien otrzymać minusową ocenę za ten mecz, tracić tyle szans... A szczególnie jedną, najważniejszą - praktycznie na pustą bramkę. Od kilku meczów grają kompletną klapę oba zespoły i nie rozumiem faworyzowania któregokolwiek z nich. Biorę w ciemno wynik 1:1 albo 0:0 nawet. Jeśli nie będzie jakichś osłabień z powodu kartek, rzutów karnych, czy innych głupich wybryków, to typ powinien siąść. Ostatnie mecze Celty u siebie to potwierdzają, 4 remisy spośród 5 spotkań u siebie.
⛔ 100
 
W 1

wiktorb99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia 3 liga
Godzina: 20;45
Spotkanie: Barnsley-Southend
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Poprzedni zakladzik ze Śląskiem wszedl idealnie. Dzis postanowilem zgrac trzecia ligę angielską, w której zmierzą się drużyny z miejsca 6 i 10. Gospodarz dzisiejszego meczu wyraźnie znajduje się na fali. Na ostanie 10 meczy przegral tylko raz. Drużyna gosci gra bardzo nierówno. potrafi ograc lidera tabeli by pózniej zremisować z przedostatnią drużyną w tabeli. Stawiam dzis na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Jeśli mój typ na twoim kuponie siązie zostaw podziękowanie. To bardzo motywuje.
Pozdro
⛔ 100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera División
Godzina: 18:15
Spotkanie: Celta Vigo - Real Sociedad
Typ: Celta Vigo (-1)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Wczorajszy typ był bliski powodzenia, niestety górale nie wytrzymali do końca.. Dzisiaj stawiam na Celte która po mimo wysokiej porażki w ubiegłym tygodniu w piłke grać potrafi. Wynik zupełnie nie oddaje poziomu sportowego tej drużyny, Real miał trochę szczęścia że tak łatwo im poszło ponieważ to celta po pierwszej połowie powinna prowadzić we meczu, zaprzepaścili wtedy doskonałe sytuacje do bramek. Celta jest obecnie na ostatnim miejscu premiowanym europejskimi w przyszłym sezonie, celta jest podrażniona po tak wysokiej porażce, celta od pierwszych minut powinna ,,uściąść&quot; na Sociedad i strzelać bramki. Real to przeciętny zespół i z pewnością gorszy jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. Kurs kuszący, typ oceniam jako 50/50 a więc spore Value w moim przekonaniu. Pozdro!!!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom