>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover 96 - Fc Koeln
Typ: Hannover 96
Kurs: 3.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wybrałem na jutro spotkanie niemieckiej Bundesligi pomiędzy Hannoverem 96 a Fc Koeln. Gospodarze tego spotkania aktualnie zajmują ostatnią pozycję w lidze, goście to aktualnie 12 drużyna. Hannover 96 w tym sezonie zawodzi po całości. Kto by pomyślał żeby tak znana marka ligi niemieckiej miała tak duże problemy, które mogą spowodować spadek do 2 Bundesligi. Ja jednak wierzę, że jeszcze jest dla nich nadzieja i nadal są w stanie przynajmniej awansować na 16 pozycję dającą prawo gry w barażach o utrzymanie. Hannover jest najgorszą drużyną przed własną publicznością bowiem wygrali tylko 2 spotkania ani razu nie było podziału pkt ale niestety odnieśli aż 10 porażek, to na pewno spora sensacja. Popularne &quot;Kozły&quot; miały chwilowy przebłysk bodajże pod koniec rundy zimowej kiedy to znajdowali się w górnej części tabeli. Teraz to raczej już będzie wyłącznie walka o spokojne utrzymanie się w elicie. Hannover będzie bardzo zdeterminowany aby w końcu przełamać fatalną serie porażek przed własną publicznością, a Fc Koeln to idealny przeciwnik dla nich. Ostatnio nie grają dobrze szczęśliwie remisując. Liczę, że to jutro zacznie się walka Hannoveru o utrzymanie się w lidze a jeśli na prawdę jeszcze o tym myślą to muszą takie mecze wygrywać.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 19:45
Spotkanie: Willem II vs AZ Alkmaar
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj rozpoczela sie 27 kolejka w Eredivisie,jak na razie niespodzianka - de Graafschap prowadzi na 10 minut przed koncem z Roda 2:0.
Jutro na stadionie Koning Willem II w Tilburgu odbedzie sie bardzo ciekawe spotkanie.
Willem II podejmowac bedzie bedacy w kapitalnej wrecz formie ostatnio AZ Alkmaar.
Gospodarze do konca zapewne beda grac o to,aby nie znalezc sie w strefie barazowej o utrzymanie,jak na razie maja 3 punkty przewagi,tak wiec nie duzo.
Ostatnie mecze dosc chaotyczne i nie regularne pod wzgledem zdobywania punktow.
Po dwoch bezbramkowych remisach z Excelsiorem i de Graafschap przyszla spodziewana wyjazdowa porazka z Utrechtem 1:2,jednak Willem II trzymal remis do 85 minuty,wtedy tez gola na 2:1 zdobyl Boymans.
W nastepnej kolejce mozna powiedziec spora niespodzianka - Vitesse przegralo u siebie z Willem II 0:1.
Ostatnia kolejka byla tylko formalnoscia,do Tilburga zawital powracajacy do formy Ajax,ktory pewnie wygral 4:0,gospodarze byli bez szans.
Podopieczni Jurgena Streppel&#39;a od 3 spotkan nie strzelili u siebie bramki,patrzac na obecna sytuacje jutro pilkarze nie moga juz sobie pozwolic na 0 z przodu,dlatego tez przewiduje przelamanie w ataku,bedzie to do zrealizowania,poniewaz AZ grajacy ostatnio mocno ofensywnie zapomina czesto o defensywie i zostaja dziury,ktore jutro powinny zostac wykorzystane zwlaszcza,ze AZ nie lubi za bardzo grac na wyjazdach z Willem II.

Alkmaar z kolei tak jak juz wspomnialem znajduje sie w wybornej formie osttanio.
Co prawda druzyna polegla w Amsterdamie 1:4 i w Rotterdamie 1:3 ( puchar ),to jednak oprocz tych dwoch przewidywanych porazek zespol AZ wygral az 8 spotkan z rzedu i to w ladnym stylu.
Alkmaar jest skuteczny,strzela ostatnio duzo bramek ale tez je traci,co pokazali chociazby w meczu z Heraclesem,gdzie padlo az 9 bramek.
Na wyjazdach w 12 meczach strzelili 21 goli i stracili tyle samo.
W lidze sa juz na 4 miejscu i maja realne szanse na 3 miejsce,maja tyle samo punktow co trzeci Feyenoord.

Willem II powinien sie przelamac u siebie,AZ z kolei powinien podtrzymac passe w ataku,tak wiec jutro obie druzyny powinny strzelic przynajmniej po jednej bramce.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Istra 1961 - HNK Rijeka
Typ: HNK Rijeka wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dołująca ekipa z najsłynniejszego półwyspu na Adriatyku w ostatnich 5 meczach straciła gola w pierwszym kwadransie i 4 z nich przegrała, w tym 3 różnicą jednego gola. Na 5 porażek u siebie w sezonie 4 razy zanotowała taką różnicę. W 7 przegranych na wyjeździe takich spotkań było 3.
Rijeka strzela więcej u siebie, na gościnnych występach, choć tę klasyfikację wygrywa, cechuje ją minimalizm. Na 6 wyjazdowych wygranych 4 były różnicą 1 gola.
W obu dotychczasowych meczach z Istrą 1961 Rijeka wygrała 1:0. Taki wynik padł też w 4 na 5 ostatnich spotkań tej drużyny (można próbować DW - kurs 5.50). W tym piątym padł remis 0:0.
I jeszcze jedno - nie zapomnijmy, że Pula leży na półwyspie, a Rijeka tuż za nim. Ten mecz jest jedną z najgorętszych świętych wojen w europejskiej piłce i będzie bardzo zacięty, głównie w defensywie. Moim zdaniem, duże szanse na wejście typu.
✅ 240
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Kobiet, Kwalifikacje ME
Godzina: 13.00
Spotkanie: Hiszpania K – Holandia K
Typ: Holandia win
Kurs: 2,39
Bukmacher: betathome
Analiza:
Faza rewanżowa rozgrywek o prawo występu na ME w Szwecji. Holenderki z kompletem zwycięstw prowadzą w grupie 6 pkt. bramki 107:70, Hiszpanki na 2 miejscu 4 pkt. bramki 85:60. Już pierwszy rzut oka na tabelę potwierdza siłą ofensywną Holenderek, a statystyki zrobione na Austriaczkach i Bułgarkach jednocześnie ukazują słabości Hiszpanek w tym elemencie. W pierwszym meczu tych drużyn 3 dni temu Holenderki pewnie pokonują Hiszpanki 31:21. Do tego świeżego H2H dorzucam, że Holenderki to aktualne Wicemistrzynie Świata, a Hiszpanki nic w minionym roku nie osiągnęły przegrywając najważniejsze mecze. Teraz start zaliczyły fatalny i mają zaledwie kilkadziesiąt godz. żeby się zmobilizować i pozbierać z parkietu resztki utraconej godności. Hiszpanki jeśli chcą wygrać muszą koniecznie przestawiać jakieś kombinacje w ataku, nie da się tego załatwić od ręki. Holenderki wyjdą na spokoju i pewne swoich możliwości, po raz drugi nie dadzą większych szans Hiszpankom.
⛔ 100
 
mizej92 12

mizej92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Bayern Monachium - Werder Brema
Typ: Gole gości - powyżej 0,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich.
Typ swój opieram przede wszystkim na oczywistym fakcie dwóch ostatnich zadziwiających zwycięstw Werderu kolejno w Leverkusen i u siebie z Hannoverem. W obydwu tych spotkaniach drużyna z Bremy zanotowała cztery trafienia, przy stracie jednej bramki. Bayern, w ostatnich meczach nie zadziwia formą - porażka u siebie z Mainz oraz bezbramkowy remis w Dortmundzie (fakt, Borussia jest &quot;w gazie&quot;, mimo to drużyna taka jak Bayern powinna takie mecze wygrywać, zwłaszcza, że Dortmund jest niebezpiecznie blisko w tabeli i różni ją od Bayernu już tylko 5 punktów). Dodatkowo dochodzi sprawa środowego meczu Ligi Mistrzów z Juventusem. Piłkarze mogą już &quot;być myślami&quot; przy nadchodzącym spotkaniu. Mimo informacji o kontuzji przeżywającego drugą młodość Claudio Pizarro myślę, że piłkarze Werderu pokażą się z dobrej strony i pewnie nie zwyciężą na Allianz Arena, ani może nawet nie zremisują, ale myślę że jedno trafienie powinni zanotować. Jako dodatkowy argument można dodać to, że Bawarczycy w ostatnich 10 spotkaniach zwyciężali do zera tylko w 3 meczach, niedawno na wyjeździe z Wolfsburgiem, w pucharze z drugoligowym Bochum oraz pod koniec stycznia z Hoffenheim u siebie. Myślę, że kurs jest warty ryzyka.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
⛔ 100
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
12.03.2016 g. 19.45 PSV- Heerenveen
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 9,5/10

Cóż, poluję od dwóch kolejek na wpadkę PSV i teraz moim zdaniem jest ku temu ogromna szansa. PSV ma serię 10 zwycięstw z rzędu w lidze, ostatnia strata punktów to mecz z Rodą, dokładnie 12.12.2015, czyli równe 3 miesiące temu, poza tym znalazłem fajną zależność odnośnie meczy PSV w lidze przed LM:
- przed meczem z Manchesterem Utd we wrześniu wygrali z Cambuur 0-6, ale Cambuur to czerwona latarnia i dostaje bęcki od każdego
- przed meczem z CSKA, wymęczone zwycięstwo z Nijmegen 2-1
- przed meczem z Wolfsburgiem, remis na własnym stadionie z Exelsiorem, który do najsilniejszych nie należy
- przed rewanżem z Wolsfburgiem zlali drugiego outsidera Grafschaap
- przed rewanżem z United remis z przeciętnym Willem II
- przed rewanżem z CSKA wymęczone zwycięstwo z Vittese 0-1 po bramce w 90 minucie.
- przed meczem z Atletico wygrana z Heraclesem 2-0
Reasumując przed LM PSV w tym sezonie na 7 meczy jedno zwycięstwo z silną drużyną, dwa wymęczone zwycięstwa z totalnym średniakami różnicą jednej bramki, dwa wysokie zwycięstwa z outsiderami i dwa remisy ze słabyi Willem II i Exelsiorem.
Ponadto w pierwszym meczu Heerenveeen urwało jeden punkt PSV na własnym stadionie a mecz zakończył się remisem 1-1.
Goście spisują się mocno przeciętnie w obecnym sezonie, ale na mecz z PSV każda drużyna motywuje się na 200% by pokazać się z jak najlepszej strony i urwać choćby punkt. Dla PSV mecz z Atletico to wielka szansa i myślę że mogą być spore rotacje w składzie. Historia spotkań pomiędzy drużynami na arenie Philipsa również pozwala myśleć pozytywnie.
Konsekwentnie idę w kierunku gości, zabezpieczając się dwoma bramkami po złotym kursie.
Zamieszczając swoje typy, proszę korzystać z szablonu, który dostępny jest w Regulaminie! //K@mil
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska - Ekstraklasa)
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: Ruch Chorzów strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki typ podałem przy okazji meczu Pogoń Szczecin z Ruchem Chorzów. Wówczas kurs był jeszcze wyższy, Ruch Chorzów grał na trudnym terenie w Szczecinie, a jednak strzelił w obu połowach i nawet wygrał 3:2. Fajnie się oglądało tamten mecz, dużo się działo. Ruch miał wiele dobrych okazji i te trzy zdobyte gole im się należały. Lech Poznań gra dosyć nierówno. Nie mogą być zadowoleni z tego jak grają na obcych boiskach, bo ostatnio słabo im to wychodzi. Z Górnikiem Zabrze wygrali 2:0, ale wcześniejsze dwa mecze wyjazdowe przegrali. Z Piastem Gliwice to jest zrozumiałe, bo wtedy Piast grał najlepiej ze wszystkich, ale przegrać z Podbeskidziem 1:4 dając sobie strzelić trzy gole w drugiej połowie, to trochę obciach. Była też przegrana u siebie z Jagiellonią 0:2. Z formą Lecha Poznań nie jest więc najlepiej. Ruch Chorzów jeśli zagra z takim zaangażowaniem jak z Pogonią Szczecin, to powinien sprawić Lechowi dużo problemów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Werder
Typ: Bayern -2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bayern po dwóch kolejnych meczach bez zwycięstwa w lidze bedzie się chciał przełamać w meczu z Werderwm. Mając w myślach na pewno juz rewanż z Juventusem Pep Guardiola musi troszkę pomanewrować składem, więc pewnie w wyjściowym składzie dojdzie do kilku roszad. A moim zdaniem zmiennicy, którzy grają teraz mniej minut, a więc Coman, Thiago, Martinez powinni wykorzystać ten mecz by przekonać do siebie Guardiolę. Na pewno też zobaczmy firmowy duet napastników Bawarczyków, czyli Lewandowski - Muller, którzy w lidze strzelili już czterdzieści z pięćdziesięciu dziewięciu goli. Werder, który zaskoczył w ostatnich dwóch meczach pokonując po 4-1 Schalke i Hannover wydaje się dość ciężkim rywalem, ale zdecydowanie do rozbicia przez gospodarzy, bo Ci nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów bo Borussia wciąż mocno drepcze im po piętach mając zaledwie pięć punktów straty. Jednak to wciąż Bayern jest wielkim faworytem do mistrzostwa i tylko jakiś kataklizm może im odebrać mistrzowski tytuł. I choć Brema ostatnio pogroziła w Bundeslidze to nie wierze by udało im się coś ugrać na Allianz Arena, gdzie w tym sezonie dopiero w ostatnim swoim meczu Bayern po dziesięciu kolejnych zwycięstwach stracił punkty jako gospodarz. Werder ostatni raz zapunktował tu w sezonie 10/11, a ostatni raz wygrali tu jeszcze dwa lata temu, ale wtedy w ich składzie byli tacy gracze jak Ozil, Wiese, Diego, Mertesacker i Pizzaro. Teraz jest tu tylko Peruwiańczyk, który prawie całą swoją karierę grał w Bayernie i Werderze. Tyle że ma on juz 37 lat i choć jest najskuteczniejszym graczem Werderu z jedenastoma golami to trudno będzie mu rywalizować ze świetnymi obrońcami Bayernu. Uważam ze bedzie to dość jednostronny pojedynek zakończony pewnym zwycięstwem gospodarzy
✅ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke-Southampton
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 4.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Już jutro odbędą się kolejne spotkania w Premier League w tym meczu ktory wybrałem Stoke City przed własną publicznośica zagra z zespołem Southampton, gospodarze moim zdaniem mają większe szanse w tej kolejce na zdobycie kompletu punktów na swoim stadionie gdzie w tym sezonie wygrywali już ze znacznie lepszymi ekipami, Southampton gra w kratkę a na wyjazdach ma spore problemy z gromadzeniem punktów , gospodarze natomiast na swoim stadionie zazwyczaj traca punkty z zespołami z górnej części ligowej klasyfikacji i tutaj nie powinni przegrać, w poprzednich latach kiedy te zespoły spotykały się ze sobą na stadionie w Stoke zawsze oba zdobywały bramki , myślę że tutaj bedzie podobnie i z tego powodu też mam kilka typów na to spotkanie, zagram tutaj że obie ekipy przynajmniej raz trafią do siatki swoich rywalali następnie można pograć over 2.5 po dobrym kursie oraz na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem, stawiam na dokładny wynik 2:1.
⛔ 100
 
deepred 740,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
02.00
St. Louis Blues - Anaheim Ducks
Ducks OT
1,93 Betsson

W dzisiejszym dniu pod lupę biorę spotkanie, które podobnie jak mecz Stars-Hawks jest meczem na szczycie konferencji zachodniej. Nutki podejmą Kaczory, które po katastrofalnym początku sezonu pokazują wreszcie swoją prawdziwą jakość. Ostatnio seria 11 in-a-row przerwana, ale w NHL trudno wygrywać mecze tak często, jak ma to miejsce w NBA w przypadku np. Warriors. Początek delegacji w wykonaniu Kaczorów średnio udany. Porażka i shutout Varlamova w meczu z Lawinami w Denver mówi sam za siebie. Wcześniej także porażka na własnej tafli z Królami 1-2 SO. Czyżby zadyszka gości?

Prawdę mówiąc nie sądzę, owszem, w ostatnich dwóch spotkaniach zaledwie jeden gol, ale nie zmienia to obrazu gry, który na przestrzeni ostatniego miesiąca, bądź dłużej, który pokazują nam zawodnicy z Anaheim. Według mnie popełnili błąd oddając Nafciarzom Maroona, bo to niezwykle dobry skater, w dodatku jest w wieku, który nie blokuje mu jeszcze rozwoju i widać, że natychmiastowo wpasował się do projektu tworzonego od lat w Edmonton. Ale ogólnie widać, że gra im się teraz ze sobą bardzo fajnie. Dobrze wygląda Rakell, który wg mnie jest objawieniem ostatnich kilkunastu tygodni. Prawdę mówiąc siłą Ducks jest drużyna, która wreszcie została scementowana. Chłopaki powiedzieli sobie kilka gorzkich i mocnych słów w szatni i efekty są niemalże natychmiastowe. Do dobrej dyspozycji wrócił Perron, a także Kesler, który w końcu odpalił na dobre. I najciekawsze jest to, że nawet przy nieco gorzej dyspozycji Gruchy, goście są w stanie wygrywać. To się ceni.

Co do Nutek, to jest to drużyna, która według mnie znowu odpadnie w pierwszej rundzie postseason. Dla mnie jest to ekipa, która nie potrafi udźwignąć presji i ciężaru gatunkowego, który niosą za sobą play-offy. Co roku są bardzo mocni w regular season, a potem oddają awans do półfinału konferencji w maksymalnie sześciu grach. W tym sezonie zapewne będzie podobnie. Prawdę mówiąc widzę ich awans w ewentualnej konfrontacji z Sharks, którzy też ostatnio nie są mistrzami play-offs. Konferencji raczej nie wygrają, chociaż gdyby tak się stało, to z Lawinami też by sobie pewnie poradzili. Według mnie w konfrontacjach z innymi drużynami szans nie mają. Dlaczego wspominam o tym teraz? Ano dlatego, że jest już końcówka sezonu, każda drużyna chce sobie wypracować jak najlepsze miejsce przed postseason. To spotkanie będzie według mnie rozgrywane już jak mecz postseason właśnie. Ducks są rozsądniejsi taktycznie, potrafią zdominować swoich rywali. Nutkom brakuje tego zęba, który pokazują w sezonie regularnym. Jeżeli Kaczory chcą w tym sezonie zajść wyżej niż rok temu, to na tym etapie sezonu takie spotkania jak dzisiejsze po prostu muszą wygrywać. I nie ważne jest to, że grają z mocnym rywalem. Nutki są według mnie zespołem, któremu ucieka mnóstwo pary pod koniec sezonu i w mojej opinii dzisiaj będzie to widoczne. Stawiam na Ducks.

Zamieszczając swoje typy, proszę korzystać z szablonu, który dostępny jest w Regulaminie!

⛔ 100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plusliga
Godzina: ???
Spotkanie: Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska
Typ: DW 3:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym sezonie jak już podejmowałem się typowania meczów Lotosu to zawsze z powodzeniem. Liczę na to, że podobnie będzie również teraz.
Drużyna z Gdańska wraca do własnej hali po niemal dwutygodniowej przerwie. W tym czasie podopieczni Anastasiego przegrali 3:0 z Zenitem Kazań w lidze mistrzów oraz niespodziewanie z Cuprum Lubin w starciu ligowym również 3:0. Tym samym pożegnali się z Europejskimi Pucharami, i nie wykorzystali szansy na wskoczenie na drugie miejsce na krajowym podwórku. O ile porażka z najlepszą drużyną świata była do przewidzenia, o tyle ligowa wpadka mogła zostać potraktowana jako niespodzianka sporego kalibru. Ja jednak zrzucam ten kiepski występ na karb długich i męczących wojaży, najpierw do Kazania, a później z Kazania do Lubina. Morale po meczu z Zenitem także trochę podupadło - trener był tak zdegustowany grą swoich podopiecznych, że przez dłuższy czas odmawiał wpuszczenia na plac gry zmienników, aby wymusić na graczach więcej zaangażowania. W sobotę takiego scenariusza nie przewiduję. Podrażnione sportowe ambicje drużyny, która wszak walczy o mistrzostwo, połączone z powrotem na własną halę oraz dłuższym czasem na regenerację sprawiają, że subiektywnie stawiam gospodarzy w roli zdecydowanego faworyta.
Goście są bardzo ciekawą drużyną. W tym sezonie co prawda poza ścisłą czołówką, ale potrafią sprawić niespodziankę. Pokonali już m.in. Asseco Resovię, Cerrad Czarnych Radom oraz Jastrzębski Węgiel. Posiadają młodą, perspektywiczną kadrę wspartą umiejętnościami i doświadczeniem w postaciach Pawła Zagumnego oraz Guillaume Samici. Charyzmatyczny trener, który potrafi zmotywować i dać impuls swoim graczom to niewątpliwie wartość dodana.
Uważam jednak, że w sobotnim meczu to będzie za mało. Pięć dni temu AZS przegrał u siebie z Resovią 1:3, nie są zatem na fali wznoszącej, która mogłaby ich ponieść również w ten weekend. W starciu z piekielnie mocnym u siebie Lotosem nie daję im większych szans na urwanie w Gdańsku/Sopocie choćby jednego seta. Stawiam na łatwe zwycięstwo Trefla w stosunku 3:0. W piątek swoje 25. urodziny obchodził Miłosz Hebda, mam tylko nadzieję, że jego koledzy zamiast imprezować do białego rana zdecydowali się zachować wszystkie siły na mecz z AZS-em i okazałym zwycięstwem zrobić prezent solenizantowi.
Zły zapis (brak godziny meczu)
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: WTA
Godzina: 0,10
Spotkanie: Strycova B. - Petkovic A.
Typ: Strycova B.
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibethttp://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Analiza:
Petković doznała kontuzji a raczej jej odnowy w półfinale w Doha. Wczoraj przegrała w deblu z Kerber i mam nieodparte wrażenie że przyjechała do Kaliforni po niemałe wpisowe. Strycowa ma dobry sezon, odpuściła turniej w Rosji, później finał w Dubaiu, w Doha przegrana z Kvitova. Tutaj dobry mecz w 1r nie dając szans młodej przeciwniczce, dobra kontowa gra i gra w obronie.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: GS Warriors - Portland TB
Typ: Drużyna z największą ilością pkt. w jednej kwarcie - Portland
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co prawda mecz odbędzie się w Oakland, ale gra GSW od paru spotkań osobiście nie przekonuje mnie, natomiast Portland gra bardzo ofensywnie, co kończy się różnie, natomiast nie można im zarzucić braku walki. Lillard gra ostatnio wyśmienicie i mam nadzieję, że przyczyni się do wbicia tego wydarzenia. GSW, zaś pogorszyli swoją skuteczność [ co prawda nieznacznie, ale jednak ]. Liczę, na to że gospodarze trochę odpuszczą spotkanie i trener odciąży trochę Curry&#39;ego i Thompsona i da więcej minut rezerwowym.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Philadephia Plyers
Typ: Powyżej 5,5 bramek
Kurs: (2,23)
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest kilka spotkań które mnie zaciekawiły, ale chyba najbardziej podoba mi się spotkanie na Florydzie. Błyskawice, jeszcze jakiś czas temu notowali serie wygranych. Teraz przyszedł zastój i bardzo dobrze, bo przecież nie można wiecznie wygrywać. Porażka, z Lotnikami i z Niedźwiadkami. Dzisiaj po drugiej stronie znowu Lotnicy, którzy ostatnio sobie całkiem nieźle poradzili z Tampą. Dziś już czeka ich wyjazd. Trzeba ich pochwalić, bo jak widać są także głodni finałów. Jeszcze nie dawno byli znacznie niżej w tabeli, a teraz brakuję tylko kilka punktów, żeby i tu się znaleźć. Kapitalne zawody Sheena i Simoondsa, sprawiają że można ten team oglądać, pomimo że też wyłapują mnóstwo kar i uwielbiają prowokować. Ale bez walki nie ma nic. Dzisiaj też będą robić swoje, aby chociaż wturlać jakieś punkty na swoje konto. Teren trudny, ale nie do nie zdobycia. Kieruje się tutaj jednak gradem bramek, ze względu na to że Błyskawice ostatnio tych bramek mało strzelali a dzisiaj mogą sobie i pozwolić na więcej. Ich awans jest raczej pewny, więc i większe pole popisu będzie dla gości. Byleby też Power play, wykorzystywali w miare pewniej, niż to było z Oilers. Kucherov, także trochę odpuścił, ale też gracz kompletny. Wybił się w NHL i to bardzo. Obie ekipy dość silnie ofensywnie, ma tam kto strzelać i o to chodzi. Cóż, próbujemy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Celtics-Houston Rockets
Typ: Houston (zwycięstwo)
Kurs: 2,69
Bukmacher: BAH
Analiza:
Piłka coś nie idzie po mojej myśli to spróbuje wrócić do NBA i od razu mocno pod prąd.Statystyki będą przeciwko mnie-Boston u siebie ma fajny bilans 23-10 ostatnio sporo wygrywają(7-3) ale na dziś dwaj wysocy czyli Olynyk i Sullinger niewiadomo czy zagrają a to przeciw takiej bestii jak Howard może mieć duże znaczenie w walce w pomalowanym o zbiórki i punkty.Druga sprawa o której wspominałem kiedyś przy okazji innego meczu-Rockets to taka drużyna która,kiedy ma dzień może ograć każdego i do tej pory nie mogę się nadziwić,że są tak nisko w stawce.Boston ma dosyć dobrą sytuację w tabeli i może się czasem wkraść rozluźnienie w ich grę za to Houston ciągle walczy,o przewagę nad Utah aby wejść do PO,o to także żeby nie zaczynać postseason od rundy z GSW,ani nawet ze Spurs bo wtedy to mogą być szybkie PlayOffy dla drużyny z Teksasu.Nazwiska jak Harden ,Howard,Ariza,Brewer,Josh Smith czy nawet Beasley mogą każdej nocy przesądzić o wygranej Rockets a siła Celtics tkwi w kolektywie.Ja postawię dziś na gwiazdy z Houston i mam nadzieję że dadzą radę.Powodzenia każdemu wariatowi który to spróbuje zagrać,sobie też ;) !
✅ 169
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 3

adrian9751

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Cracovia - Legia
Typ: over 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotykają się drużyny które w tym sezonie zdobywają wiele goli.
Gospodarze po 26 kolejkach mają na koncie 53 strzelone bramki, dotkładnie tyle samo co ich rywale, Legia Warszawa. Zarówno i jednej jak i u drugiej drużyny daje to nieco ponad 2 bramki na mecz.
W ostatnich 6 meczach Legii, tylko raz nie udało zdobyć się conajmniej 2 goli, było to 2 tygodnie temu w meczu z Termalicą.
Z kolei Cracovia w ostatnich 7 meczach, 3 razy strzeliła mniej niż 2 bramki, ale co warte podkreślenia ani razu nie skończyli meczy przgrywając do przysłowiowego &quot;jaja&quot;
Ostatnie wyniki spotkań między Legia a Cracovią:
18.10.15 Legia 3:1 Cracovia
01.12.14 Legia 2:0 Cracovia
26.07.14 Cracovia 1:3 Legia
15.12.13 Legia 4:1 Cracovia
W mojej opini, już w pierwszej połowie zobaczymy conajmniej 2 bramki. Cracovia jest obecnie drużyną która bardzo często otwiera wynik spotkania w pierwszych minutach meczu. Myśle że w tym meczu posypie sie duża ilość bramek.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michalii 10

michalii

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Piłka nożna
Godzina: ???
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.01
Bukmacher: bet at home
Analiza:
W zeszłym roku w Chorzowie podczas spotkania drużyn padł bezbramkowy remis, tym razem na pewno padną bramki!
Lech ma stratę w postaci czołowego gracza ofensywnego Pawłowskiego oraz Robaka, co może w jakiś sposób osłabić drużynę ( liczę że braki spowodują zwyciestwo 0:1 bramką bez handi.)Lech słabo wszedł w ostanie spotkanie z Cracowią i szybko stracili bramkę, tym razem będą bardziej skupieni i nie pozwolą sobie na stratę gola.
Chorzowianie jak dla mnie wykorzystali maksymalnie limit szczęścia w meczu z Pogonią Szczecin, Poznaniacy to rywal bardziej wymagający i widzę tylko zwycięstwo Lecha.
Zły zapis (brak godziny meczu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska - Ekstraklasa)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 3,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Lech przyjezdza do Chorzowa bardzo oslabiony, do kontuzjowanych Nielsena, Robaka, Pawlowskiego dolaczyli Linetty i Jozwiak. Ruch natomiast prezentuje sie stabilnie i gra dobre mecze u siebie. Analitycy podaja, ze ta ewentualna znacznie przyblizy chorzowian w walce o medale rozgrywek.
Przed Lechem bardzo napiety terminarz, juz we wtorek graj PP z groznym Zaglebiem Sosnowiec, a nastepnie z Legia. Urban musi wiec mocno rotowac skladem. Fornalik nie ma tego problemu, jego druzyna zagra przed przerwa na reprezentacje jeszcze we Wroclawiu.
Ruch w ostatnia przegranych meczach z Legia i Cracovia prezentowal sie dobrze. Podniosl sie moralnie po zwyciestwie w Szczecinie. Lech natomiast nie zachwyca, rozumiem ze wygral ostatnio z Cracovia, ale ta juz nie jest na fali, a dla mnie wynik tego spotkania byl sensacja.
Przyznam, ze do obstawiania tego wyniku skusil mnie kurs, dlatego dla mniej ryzykujacych proponuje zagrac 1X, innej mozliwosci nie ma. Polecam
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Tampa Bay - Philadelphia Flyers
Typ: Tampa ml + Stamkos strzeli
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Tampa Bay Lightning z Philadelphia Flyers na dzisiejszą noc w NHL. Jest to mecz odpowiednio 68 i 66 dla obu drużyn. Faworytem są gospodarze, którzy zajmują 4 miejsce w tabeli konferencji wschodniej z 10 punktami przewagi nad Flyers, którzy walczą o play-offy zajmując miejsce 9 (8 druzyn gra). Niedawno te ekipy grały i w Filadelfii Flyers wygrali 4:2. Dzis sądze będzie udany rewanż dla druzyny Tampy. Tampa takze u siebie to 4 zespol konferencji choc od najlepszych Capitals dzieli ich az 10 zwyciestw. Ofensywa w tym sezonie nie gra tak dobrze jak w poprzednim, stąd i takie kursy. Goscie jako przyjezdni sa 13 na 16 zespolow, choc wygrali 5 z ostatnich 10 meczow. Stamkos 29 bramek choc ostatnio 6 meczow bez strzelonego gola. Mysle ze u siebie powinien sie przelamac. W meczach bezposrednich Flyers przegrali 7 z ostatnich 9 meczow, takze poza tym ostatnim 4-2 mimo ze Flyers w formie to sadze ze mecz bedzie obfitowal w bramki i Lightning dadza rade.
⛔ 100
 
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Niemcy - 1 Liga)
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Bayern - Bremen
Typ: Handicap Bayern -2 bramki
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
26 kolejka niemieckiej Bundesligi ! Naprzeciw siebie staną Monachijski Bayern z Werderem z Bremy, Zakładam że gospodarze po ostatnich zguby-czy punktowych w meczach bez przytupu bramkowego teraz odgryzą sobie to co umieją robić perfekcyjnie ze słabym Werderem! Lewandowski z Mullerem powinni dać dobrego łupnia gościom którzy mają braki w kadrze przez żółte kartki. Bayern nie powinien zgubić tu punktów aby dalej zostawić sobie komfort punktowy nad druga w tabeli Borussia tracąca 5 pkt do lidera a także lekko postraszyć Juventus przed ich drugim starciem w środe Ligi Mistrzów ! :grin:
Zawyżony kurs (albo zaniżony handicap, takiego kursu na handi -2 na pewno nie było)
⛔100

Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom