>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.02.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 910,5K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia Eredivisie
Godzina 20:00
Cambuur : Ultrecht
czerwona kartka w meczu
4.70
Unibet

W dzisiejszej ofercie szukałem spotkania w którym może iskrzyć na boisku a konkretnie ze sporą ilością fauli i wydaje mi sie że spotkanie w Eredivisie na Cambuur Stadion pomiędzy miejscowymi a Ultrechtem powinno takie być , gospodarze to przedostatnia drużyna Eredivisie z zaledwie 13 pkt na swoim koncie i nic nie wskazuje że może być lepiej gdyż 5 ostatnich meczy to 5 porażek dlatego też w klubie jest nie za bardzo wesoła atmosfera , jak już wspomniałem o przedostatniej pozycji czyli walkę w barażach to jednak przewaga nad ostatnim Graafschap to zaledwie jeden mały punkcik tak wiec jeżeli znowu przydarzy się im dzisiaj porażka a Graafschap wygra swoje spotkanie to już dwoma stopami Cambuur sięgnie dna , co do Ultrechtu to ci akurat spadkiem nie są zainteresowani bo zajmują 9 miejsce i z szansą na play-off o Ligę Europejską a do tej grupy brakuje im zaledwie dwa pkt ale ostatnio mocno zawodzą i po serii 6 meczów bez porażki w tym 5 zwycięstw ostatnio przydarzyły im się 3 porażki pod rząd i chyba również w drużynie jest nie najlepsza atmosfera , sędzią tego pojedynku jest pan Bas Nijhuis który w tym sezonie w 14 meczach pokazał zaledwie jedną czerwień ale to nie znaczy że na tej jednej pan Bas pozostanie i liczę że dziś powiększy swój dorobek czerwonej karteczki , w meczach z udziałem Cambuur które on sędziował a było ich zaledwie 10 pokazał 6 czerwonych natomiast w meczach z udziałem Ultrechtu również 6 czerwieni a w H2H pomiędzy nimi również nie jedna czerwień była już pokazana stąd mój kierunek w tym meczu idzie w kartkę koloru czerwonego !
⛔ 100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - WTA Petersburg
Godzina: 16:30
Spotkanie: Cibulkova - Kasatkina
Typ: under 17,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cwiercfinal w Petersburgu. Faworytka tego spotkania jest Cibulkova. Choc na Rosjanke kursy spadaja nie wiadomo z jakiego powodu. Kasatkina tak naprawde nie miala dobrych rywalek i dotrwala do cwiercfinalu. W 1 meczu pokonujac Flipkens po meczarniach i pozniej w troche lepszym stylu Siegemund, ktora na pewno nie jest w najlepszej dyspozycji. Dzisiaj przyjdzie jej sie mierzyc z doswiadczona Cibulkova, ktora bardzo dobrze czuje sie na tym turnieju i jej gra wyglada bardziej niz przyzwoicie. Wczoraj pokonala faworyzowana przez bukmacherow Wozniacki w 2 setach. Mysle, ze Cibulkova jest tenisistka o 2 klasy lepsza od Kasatkiny i powina spokojnie sie z nia rozprawic w 2 setach nie tracac przy tym 6 gemow, gdyz serwis rosjanki pozostawia wiele do zyczenia.
⛔ 100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hej, hej tu Ekstraklasa lub jak kto woli Polska superLIGA (ewentualnie Ekstraklapa). Już dziś na polskie boiska wybiegną po przerwie zespoły naszej najlepiej ligi. W pierwszych starciach Ruch podejmie Zagłębie Lubin, a Śląsk zmierzy się z Krakowską Wisłą. Po dłuższych zastanowieniu wybrałem to drugie spotkanie. Wydaje mi się, że może być ciekawsze niż spotkanie Niebieskich z Miedziowymi.
Słów kilka o obu zespołach. Jedni jak i drudzy są aktualnie w grupie spadkowej i patrząc na aktualny ścisk w tej grupie wcale nie będzie ciężko się z niej wydostać. Kolejno, Śląsk aktualnie zajmuje 14 pozycję z dorobkiem 22 punktów i do ósmego miejsca pozwalającego bić się w grupie mistrzowskiej potrzebuje 4 punktów. Wisła z 23 punktami na koncie plasuje się jedno miejsce wyżej od Śląska i potrzebuje 3 punktów na awans do pierwszej grupy.
Śląsk podobnie jak Wisła nie zachwyca w tym sezonie, co prawda w ostatnich 5 spotkaniach przed przerwą wypadł lepiej od swojego dzisiejszego przeciwnika, bo zdobył 8 punktów (2 wygrane - 2 remisy - 1 przegrana), a ekipa z Krakowa przegrała wszystkie 5 spotkań. Gdyby nie fakt przerwy zimowej powiedziałbym, że Śląsk mógł wpaść w końcu na dobre tory, ale teraz nie wiem jak to będzie. Bądź co bądź pauza mogła na nich podziałać jeszcze lepiej lub zburzyć tą serie. W przygotowaniach do rundy wiosennej Wrocławianie rozegrali 3 spotkania towarzyskie. Dwa mecze z drużynami z pierwszej ligi (Bełchatów i Głogów) i jeden mecz z Ostravą. Dwie wygrane z pierwszoligowcami i remis z Ostrawą, mogą napawać optymizmem kibiców Śląska. W wiosennym okienku transferowym drużyna z Dolnego śląska zatrudniła kilku piłkarzy:
Przychodzą: Lasza Dwali (O - MSV 02 Duisburg), András Gosztonyi (P - Szombathelyi Haladás), Daniel Łuczak (P - rezerwy), Ryota Morioka (P - Vissel Kobe), Róbert Pich (P - 1.FC Kaiserslautern), Ihor Tyszczenko (P - Olimpik Donieck), Łukasz Wiech (O - rezerwy), Wiktor Żytek (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Ľuboš Kamenár (FC Spartak Trnava). Ciekawie wygląda sprawa ze sprowadzonym z Niemiec Laszą Dwali, w moim mniemaniu może to być ciekawy transfer tym bardziej, że jest to młody i obiecujący zawodnik. &quot;Dla Europejczyków Ryota Morioka jest zawodnikiem anonimowym. W Kraju Kwitnącej Wiśni z kolei idolem. W Vissel Kobe spędził sześć sezonów, w czasie których rozegrał 159 meczów – zdobył 26 bramek i posłał 29 asyst. Zyskał uznanie japońskich fanów i dziennikarzy oraz trafił do reprezentacji kraju.&quot; - taką informację można wyczytać na stronie Wrocławskiego zespołu, jeśli wierzyć we wszystkie te rzeczy to ten transfer też może okazać się dobrym posunięciem. Romuald Szukiełowicz już w sparingach dał wykazać się nowym zawodnikom i można powiedzieć, że wypadli oni obiecujące, z tego powodu spodziewam się dzisiaj ciekawego i na pewno odmiennego składu. Niestety dzisiaj trener Śląska nie będzie mógł skorzystać z usług Jacka Kiełba, i Adama Kokoszki. Do zdrowia wraca również Michał Bartkowiak, ale nie wiadomo czy trener będzie chciał z niego skorzystać. W dodatku jeszcze jednak informacja odnośnie składu &quot;Robert Pich znajdzie się w meczowej kadrze, ale jego występ uzależniony będzie od sytuacji na boisku.&quot;. No i oczywiście nie zapominajmy o sprzedaży Flavio Paixio do Lechii Gdańsk.
Jeśli chodzi o zespół gości, to już na wstępie trzeba nadmienić ważną rzecz. Wisła Kraków podpisała kontrakt z nowym trenerem, a jest nim Tadeusz Pawłowski czyli niedawny trener Śląska. Krakowiacy podobnie jak Śląsk dokonał kilku transferów: Przychodzą: Witalij Bałaszow (P - brak klubu), Krzysztof Drzazga (N - KS Polkowice), Marián Kelemen (B - MFK Zemplín Michalovce), Patryk Małecki (P - Pogoń Szczecin), Zdeněk Ondrášek (N - Tromsř IL), Rafał Pietrzak (O - GKS Katowice), Bartłomiej Purcha (P - rezerwy), Mateusz Zając I (B - Poroniec Poronin), Kacper Chorążka (rezerwy), Martin Dubravka (Esbjerg fB), Petar Brlek (NK Slaven (Koprivnica)). Jeśli chodzi o piłkarzy sprzedanych: Łukasz Burliga (O - Jagiellonia Białystok), Maciej Jankowski (P - Piast Gliwice), Kamil Kuczak (P - MKS Kluczbork). Do tego wszystkiego dorzucam jeszcze fakt, że Radosław Cierzniak został do zespołu rezerw. Na pewno Pawłowski wystawi na dzisiejsze spotkanie o wiele odmienny skład niż ten który kończył jesienną rundę. Tylko pytanie czy to odmieni styl i grę Wisły? Pomimo tych transferów Wiślacy nawet w sparingach nie błyszczeli. Rozegrali oni jedno spotkanie mniej od Śląska i oba przegrali (z Górnikiem i Zliną). Na domiar złego blok ofensywny strzelił tylko jedną bramkę, a defensywa niestety wpuściła aż 5 bramek. Odsunięcie Radosława Ciezniaka do rezerw to też niezbyt pocieszający fakt. Jednak wydaje mi się, że po przepracowaniu okresu przygotowawczego i po sparingach trener Wisły wie już na czym stoi i teraz będzie mógł zoptymalizować skład. Na pewno drużyna z Krakowa bardzo chce przełamać złą passę, a to może ich napędzać.
W tym meczu nie ma miejsca na przyjaźń, obie ekipy przystąpią do tego meczu z chęcią wygranej. To oczywiste. Jednak wydaje mi się, że Tadeusz Pawłowski wie jak rozpracować Śląsk (w końcu tam pracował) i pomimo tego, że spodziewane jest kilka zmian względem tego co on miał w Śląsku nie wydaje mi się by to zaburzyło jego plan.
Head-to-Head obu drużyn wygląda ciekawie. Żadna z drużyn nie może pochwalić się serią i naprzemiennie wygrywają raz jedni raz drudzy. Ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane Śląska, 2 Wisły i jeden remis.
Podsumowując, wydaje mi się, że Tadeusz Pawłowski odwali kawał brudnej roboty i rozpracuje swój ostatni zespół. W dodatku lepsza statystycznie defensywa, jak i ofensywa Wisły weźmie górę nad Śląskiem w dzisiejszym meczu. Nowe nabytki Śląska co prawda fajnie wypadły w sparingach, ale czy to wystarczy? W dodatku nie przekonuje mnie osoba trenera Wrocławian i ich styl gry, który prezentowali jesienią. Nie chce mi się wierzyć, że ten styl gry uległ zmianie. Warto też spróbować DNB Wisła czy też remis lub Wisła.
⛔ 100
 
robles 22

robles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Red Star - Evian TG
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza: W 24 kolejce Ligue 2 zmierzy się 4 drużyna w tabeli Red Star z okupującą 14 pozycję drużyną Evian. Według mnie drużyna gości jest w dołku .
Na ostatnich 10 meczy wygrali dwa razy , a przegrali siedmiokrotnie. W ostatniej kolejce pokonali u siebie odstający od reszty stawki Paryż zaledwie 1:0.
Natomiast Red Star musi udowodnić swoim kibicom , że nie tylko na wyjazdach potrafią wygrywać. Gdyż do tej pory lepiej radzą sobie na wyjeździe (24 punkty zdobyte)niż przed własną publicznością(18 punktów). Red Star ma jeden punkt straty do trzeciego Metz , a tym samym do miejsca dającego awans . Jeżeli chcą awansować to takie mecze powinni wygrywać.
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina - hokej SM
Godzina 17:30
Spotkanie Sport-Karpat
Typ -1.5 Sport
Kurs 4.65
Bukmacher bet365
Analiza: Dzisiaj postanowiłem poszukać małej niespodzianki. Karmat rozegra 3 mecz na przestrzeni 4 dni. Finał hokejowe ligi mistrzów z Fronda, wczoraj mecz na własnym lodzie ze Sport ( wygrany tylko 3:2) i dzisiaj rewanż na wyjeździe. Do tego dochodzi absencja bodajże 2 hokeistow którzy grają w reprezentacji Finlandii w turnieju międzynarodowym rozgrywanym w Szwecji. Karpat w ostatnim czasie grało nieźle ale liczę ze Sport postawi trudne warunki, tym bardziej ze zespół jeszcze walczy o udział o play off. Wygrana nad utytułowany rywalem z pewnością podbudowalaby morale na dalszą część sezonu.
Sorry za błędy. Pisałem z telefonu. Nazwy drużyn trochę przekrecilo
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rennes-Angers
Typ: Angers powyżej 1.5 bramki
Kurs: 4.3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Oba zespoły będą dziś liczyć na przełamanie. Angers, która na początku było rewelacją sezonu, długo utrzymywało się w czołówce ligi. Obecnie troszkę z formą upadli, ale wciąż zajmują dobrą lokatę, którą przed sezonem brali by w ciemno. W 5 ostatnich spotkaniach ligowych wygrali tylko raz (3-0 z Monaco). Dziś czas na przełamanie. W tym sezonie wywozili juz punkty z takich miast jak Marsylia czy Lyon, mało tego strzelali przeciwnikom minimum 2 gole, więc dlaczego by nie powtórzyć tego z Rennes, które również dopadł mały kryzys. W przypadku wygranej mogą awansować na 3 pozycje ze stratą 5 punktów do drugiego Monaco.
Rennes zaś, traci 2 punkty do 5 Angers, więc mają też o co grać. Lecz dziś ich atutem raczej nie będzie własne boisko gdyż u siebie spisują się fatalnie. Odpadli z drugoligowcem z Pucharu Francji przegrywając na własnym stadionie 1-3, a w grudniu w tym samym rezultacie przegrali z Tuluzą i pożegnali się z Pucharem Ligi.
W Ligue 1 także słabo - na 12 meczów tylko 14 punktów przed własną publicznością. Mój typ to 0-2 dla przyjezdnych. Pozdrawiam
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Buenos Aires
Godzina: 22:50
Spotkanie: N.Almagro - J.W.Tsonga
Typ: J.W.Tsonga DW: 2:0
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powoli moją tradycją na kortach Buenos stało się to, iż stawiam na przegraną mojego pupilka z dnia ubiegłego i dobrze na tym wychodzę ???? A tak na poważnie zaskoczył mnie udział Tsongi w tym turnieju, typowałem że zagra w Rotterdamie, ale wygląda na to że wyjdzie mu to na dobre. Almagro miał przyzwoity początek turnieju ale nie grał z zawodnikiem pokroju Francuza. Natomiast Jo w pierwszym meczu totalnie rozbił mocnego Mayera, którego klasa na mączce jest porównywalna z Delbonisem (poprzedni przeciwnik Nicolasa- pokonany po twardej walce),oraz niewiele słabsza od samego Almagro. Jeśli Francuz powtórzy taki mecz w dniu dzisiejszym Nicolas nie będzie miał czego szukać na korcie. Podsumowując, typuje łatwe zwycięstwo Jo-Wilfrieda.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk - Wisła
Typ: Wisła +1
Kurs: 1.57
Bukmacher: williamhill
Analiza:Wisła miała fatalną poprzednią rundę...Gorzej chyba byc nie może i dzis moim zdaniem Wisła nie przegra jesli sama nie wygra. Do Wisły wrócił Małecki i to powinna być juz zmiana na lepsze bowiem w przodzie wislacy nie mają kim grozić za bardzo. chciałem typowac zwycięstwo Białej Gwiazdy ale ktos mnie ubiegł bo za szybki nie byłem i dlatego gram Wisłę +1 bo przegrać to oni nie przegrają daję kaskę i na konkurs również by wskoczyc do top 10 miesiąca a jaaak.
⛔ 100 (brak informacji - EH czy AH)
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Superliga Kobiety
Godzina: 22:30
Spotkanie: Minas - Osasco
Typ: over 3,5seta
Kurs: 1.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Na dzisiaj znowu wybrałem pojedynek z siatkówki w którym rozegranie tylko 3 setów jest bardzo mało prawdopodobne. Jest to spotkanie siatkówki brazylijskiej kobiet pomiędzy siatkarkami Minas i Osasco. Obydwie drużyny tak jak w tamtym sezonie grają bardzo dobrze w sezonie zasadniczym i w związku ze słabymi występami zespołu Sesi SP, obok mistrzyń z ostatnich 3 lat Rexony i zespołu Praia Clube są w wielkiej czwórce tabeli. Aktualnie Minas po dwóch tegorocznych porażkach z Praia i Brasilią spadły za ekipę dzisiejszych rywalek na 4 miejsce mając na koncie 13 wygranych i 5 porażek. jednak dwa ostatnie zwycięskie spotkania bez straty seta z Sesi i Valinhos wydają się wskazywać na ponowną stabilizację formy. W przeciwieństwie do swoich rywalek Osasco notuje serię 4 wygranych co pozwoliło im się umocnić na 3 pozycji z 14 wygranymi i 4 porażkami, szczególnie wygrana 3:1 w ostatnim spotkaniu z Praia Clube stawia tą drużynę w dzisiejszym spotkaniu w roli minimalnych faworytek. Jeśli miałbym wybierać zwycięzcę to własnie poszedłbym w tą stronę, ale over setowy wydaje mi się optymalny do zagrania. Obydwie ekipy godne siebie i wygraną którejś z nich w 3 setach uważałbym za lekką niespodziankę. Minas u siebie tylko raz przegrało 0:3 w tym sezonie, to nie ta sama drużyna która jeszcze dwa sezony była uznawana za jedną z gorszych drużyn w lidze z problemem kwalifikującą się do play-off, dlatego może dzisiaj zaliczy porażkę z Osasco, ale nie bez walki.
✅ 42
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP ChallengerSanto Domingo
N.Kicker - A.Gianessi
Typ: over 22,5 gema
Kurs:2,09
Bukmacher:pinnacle
Data i godzina: 12.02.2016 21:30


Szybka analiza bo i do meczu zostało niwiele czasu a mianowicie spotkanie
dwóch &quot;amatorów&quot; ceglanych kortów czyli Argentyńczyka Kickera i Włocha Giannesiego_O rankingach H2H itp nawet nie będę pisał bo miałem okazje oglądać ostatni mecz Kickera z Hernandezem i a także zerknąłem co tak Kicker pokazał w pierwszym meczu i tak jak z Hernandezem tak i w pierwszym meczu turnieju Kicker imponuje serwisem a raczej jego powtarzalnością i pierwszym podaniem przekraczającym 70% w obu meczach oraz 70% wygranych piłek po drugim podaniu,return także świetnie funkcjonował i na ten moment można powiedzieć ż Kicker gra świetnie.Co do włocha to już w pierwszej rundzie wyrzucił on numer 2 turnieju czyli Zeballosa jednak w tym wypadku po analizie wszelkich statystyk to Zeballos wyrzucił się sam z taką dyspozycją serwisową.Są też jednak argumenty które przemawiają za szczególnie jeśłi chodzi o mój dzisiejszy typ.Oczywiście jest to dyspozycja serwisowa bo i tu jak w przypadku Kickera jest dobrze bo z Zeballosem jak i w drugim meczu z Skugorem serwis a raczej jego powtarzalność były kluczowe ponieważ Skugor także świetnie się spisywał przy swoim podaniu.Dziś moim zdanie bliżej będzie do scenariusza ostatniego meczu Giannesiego niż spotkań Kickera czyli choćby dwa tie-breaki ze względu na specyfikę obu graczy i ich dobrą dyspozycje w tym
turnieju.Podsumowując,stawiam na więcej niż 22,5 gema w tym meczu i patrząc na poczynania obu tenisistów uważam że będzie to wyrównany mecz stąd mój typ któremu daje sporę szansę powodzenia.Polecam
✅ 109
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga Kobiet
Godzina: 22:30
Spotkanie: Piheiros - Volei Bauru
Typ: DW 3:1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 19-tej kolejki brazylijskiej siatkarskiej Superligi kobiet. Do końca rundy zasadniczej pozostało każdej z drużyn już tylko po 4 mecze (jest jeszcze jedno spotkanie zaległe), a więc walka zarówno o udział w play off, jak i o jak najwyższe rozstawienie przed nimi rozgorzeje na pewno na całego. Gospodynie dzisiejszego meczu drużyna Pinheiros zajmuje obecnie w tabeli 9-te miejsce z 19-ma punktami i bilansem zwycięstw i porażek 6-12 (sety 28:40), natomiast siatkarki gości Volei Bauru z 20-ma punktami znajdują się w tabeli o oczko wyżej na miejscu 8-ym , a więc ostatnim premiowanym grą w play off. Bilans tej ekipy to 6-11 (sety 24:36), przy jednym spotkaniu zaległym. Obie drużyny jak widać prezentują dość wyrównany poziom a spotkanie to będzie dla nich właściwie meczem o być albo nie być w play off, szczególnie dla gospodyń, które w przypadku porażki ograniczyły by swoje szanse na udział w play off do minimum. Dlatego też uważam, że Pinheiros będzie bardziej zmotywowane w dzisiejszym meczu. U siebie siatkarki te mają przyzwoity bilans 4-5, natomiast ekipa Volei Bauru bardzo słabo prezentuje się na wyjazdach, mając zaledwie 1 zwycięstwo przy 8-porażkach. Mam nadzieję, że spotkanie zakończy się więc zwycięstwem Pinheiros, a drużyna gości urwie dokładnie jednego seta.
✅ 300
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom