>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
N 4

nawl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CZECHY, Gambrinus liga
Spotkanie:
Teplice - Liberec
Typ:
BTS
Kurs:
1,67
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Witam wszystkich, dziś Na Stínadlech o 18 zagrają 2 zespoły
z górnej części tabeli. Teplice u siebie nie przegrały od 6 kolejek i strzeliły 18 bramek tracąc 7. Myślę, że szybki Mamutowiec strzeli coś, a jak nie on to napewno jakiś z jego kolegów może lewoskrzydłowy Nivaldo. Lieberc też ma się czym pochwalić. Ostatnie 2 mecze między tymi zespołami odbyło się 21.05.13 gdzie Liberec pewnie u siebie pokonał Teplice 3-1, a
16.04.13 W Pucharze Teplice u siebie tylko zremisowały 2-2. Dla mnie jak najbardziej rozsądny typ, bardzo realny i z pewnością do ugrania. Powodzenia
✅ 67
 
stanley-63 840,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Pogoń : Zagłębie L
Typ - A. Piech strzeli gola
Kurs - 3.00
Betsson

Dokończenie 16 kolejki naszej Ekstraklasy i mecz pomiędzy Pogonią a Zagłębiem L . Nie będę typował zwycięzcę spotkania bo jak to zostało już powiedziane &quot; to Polska liga &quot; i wszystko zdarzyć się może . Gospodarze w tym sezonie spisują się dobrze i ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu może sprawić że wejdą do pierwszej trójki ale ..... muszą wygrać żeby się tak stało . Zagłębie natomiast zamyka ligową tabelę i niewątpliwie punkty są im bardzo potrzebne tym bardziej że 3 ostatnie ich spotkania to 3 porażki , jednak jak już wspomniałem nie bawię się na typowanie kto wygra ale zainteresował mnie typ na strzelca bramki a konkretnie gol ze strony Arka Piecha . Arek po zaledwie kilkumiesięcznej , nieudanej zresztą przygodzie w Turcji wrócił na ligowe boiska i zaliczył wejście smoka , pierwszego gola strzelił dla Zagłębia w meczu ze swoim byłem klubem Ruchem gdzie za bardzo nie cieszył się z tej bramki , w kolejnym spotkaniu musiało dać już piłkarzowi znacznie większe powody do świętowania, bo &quot;ofiarą&quot; padli odwieczni rywale Ruchu, czyli Górnik Zabrze i trzeci gol to trzeci mecz Arka i gol strzelony Koronie , no ale na tym się zakończyło i jak do tej pory konto Arka zatrzymało się na 3 golach .
Pogoń jak już wspomniałem gra dobrze ale popatrzmy i porównajmy stosunek bramkowy obu drużyn i tak Pogoń po 15 kolejkach 24:20 natomiast Zagłębie 11:19 i o ile Pogoń strzelonych goli ma dużo to jednak dużo też straconych tak więc myślę że i dziś Miedziowi pokuszą się o jakąś zdobycz bramkową , no i obie ekipy gdy np. zajrzymy do ich ostatnich 5 spotkań to straconych goli mają po równo : Pogoń 10:9 Zagłębie 4:9 , gdy natomiast zajrzymy do ich H2H to Miedziowi tutaj na stadionie Pogoni wcale żle nie wyglądają 2-3-2 i br. 8:6 , co prawda 3 ostanie pojedynki między nimi to 3 zwycięstwa Pogoni 4:0 , 3:0 i ostatnio 2:0 jednak wcześnie Zagłębie wygrało np. 6:2 i tu na Pogoni 3:1 tak więc dziś też powinniśmy zobaczyć parę goli a osobiście liczę na gol Arka i przełamanie po 7 spotkaniach bez gola !
⛔ 100
 
tdx92 0

tdx92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CZECHY, Liga U21
Spotkanie: Vysocina Jihlava U21 - FK MAS Taborsko U21
Typ: 1/1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jihlava zajmuje obecnie 13 pozycje w tabeli natomiast Taborsko 19. Obecnie obie drużyny nie mają ciekawej passy (1W 2D 2L) - (1W 1D 3L), gospodarze nie wygrali meczu u siebie od 5 kolejek. Myślę że w tym meczu Jihlava się przełamie i zdominuje rywala, Taborsko na 15 wyjazdów zaliczyło tylko jedną wygraną oraz 3 remisy. Na korzyść gospodarzy przemawia również obecność w składzie Jakuba Teplý który walczy o miano króla strzelców obecnie 2 miejsce z dorobkiem 11 bramek oraz stratą jednej do pozycji lidera. Dla ludzi lubiących większą kontrolę polecam czystą &quot;1&quot;. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP World Tour Finals - Londyn
???? Nadal R. - Djokovic N.
Powyżej 2,5 setów ::: 2,00 ::: Bet-at-home ::: 3/10


Szkoda, że to już koniec sezonu, ale jedyne co cieszy to właśnie ostatni finałowy mecz dwóch najlepszych zawodników z 2014 roku.
Czy dla Djokovica liczba 21 będzie dzisiaj pechowa? Ostatnią porażkę zaliczył na US Open, po czym wygrał 21 meczy z rzędu. Czy wyjdzie mu to dzisiaj bokiem? Ja sądzę, że w jakimś stopniu tak i już w grupie w każdym z meczy tracił sety, a dzisiaj przyjdzie zmierzyć mu się jednym z najtrudniejszych rywali w historii tenisa.
Wiele się mówi o tym, że Nadal na hali i pod koniec sezonu nie gra tego co najlepiej potrafi, ale ja mam odnośnie tego nieco inne wrażenie. Tuż przed meczem z Rogerem widać było bardzo zmotywowanego Nadala którego wręcz roznosiła energia by wygrać ten mecz. Hiszpan celuje tutaj w triumf by udowodnić wszystkim, że i gra na hali nie jest mu obca, a pokonanie Djokovica będzie świetnym przypieczętowaniem sezonu. Taka wisienka na torcie.
Oczywiście Djokovic będzie grał na backhand &quot;Rafy&quot;, podobnie grał Roger, ale cały czas nie da się po prostu grać na jedno kopyto i w końcu trzeba wystawić piłkę na morderczy forehand Hiszpana. O regularność dwuręcznego backhandu Nadala jestem spokojny, bo już w meczu z Federerem dobrze funkcjonował.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten mecz szybko się zakończy, tutaj gra się do dwóch wygranych setów, a nie trzech, więc możemy spodziewać się totalnej mobilizacji i eksploatowania organizmu do granic możliwości przez obydwu zawodników.
W mojej opinii Serb nie jest aż tak wielkim faworytem w tym meczu by dać na niego marne 1,55, a na tak zmotywowanego Nadala który chodzi po korcie z kwaśną miną jakby miał kogoś zabić, dać 2,60. Hiszpański temperament, walka o każdą piłkę, moim zdaniem spowoduje to, że Nadal w tym meczu powinien urwać spokojnie set. Djokovic to nie chłopak do bicia i prawdopodobnie najlepiej przygotowany tenisista pod kątem fizycznym w tourze. Wczoraj z Wawrinką świetnie trzymał serwis, w dzisiejszym meczu set dla niego powinien być formalnością. Najlepiej jakby wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku w trzecim secie.
A i nie zapominajcie, że rok temu Djokovic zaczął finał z Rogerem od stanu 3:0, a w drugim secie przegrywał 5:3 i tylko przez frajerstwo Szwajcara nie urwał mu nawet seta. Już nie wspomnę o tym, że Serb rzucał się na hali gdzie doznał małego obtarcia w tie-breaku w pierwszym secie. Dziś może pójdzie po rozum do głowy i nie będzie aż tak bardzo ryzykował.
⛔ 100
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Nadal-Djokovic
Typ: over 23.5 gema
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotaknia Serba z Hiszpanem zawsze były zaciete. Watpie zeby ktorys z nich wygrał gładko, bardzo prawdopodobne sa takze 3 sety. Ze statystyk wynika ze na hardzie żaden z nich nie wygrywa do 0. Aktulanie w lepszej dyspozycji znajuduje sie Serb ale Nadal bedzie chciał wkoncu wygrac swoj 2 tuniej na hali w karierze. Novak po przegranym finale US Open i połfinale w Roland Garos ma cos do udowodnienia Nadalowie. Czeka nas z pewnoscią zacięte spotkanie z lekkim wskazaniem na Djokovicia ????

06.10.13BEIDjokovic N. (Srb)Nadal R. (Esp)2 : 009.09.13OPEDjokovic N. (Srb)Nadal R. (Esp)1 : 311.08.13MONDjokovic N. (Srb)Nadal R. (Esp)1 : 229.01.12AUSDjokovic N. (Srb)Nadal R. (Esp)3 : 212.09.11OPEDjokovic N. (Srb)Nadal R. (Esp)3 : 1

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Dyscyplina : Futsal Ekstraklasa
Spotkanie :Wisła Krakbet - Pyskowice
Typ : 1 (handicap wisła -1.5)
Kurs : 1,75
Bukmacher : Bet365
Wisła kadrowo jest najsilniejsza w naszej lidze futsalu, lecz w tym sezonie czasem zawodzi. Z racji tego że w tym sezonie nie ma play off i o mistrzostwie zadecyduje runda zasadnicza rozgrywek nie można sobie pozwolić na straty punktów z przeciętnym zespołem jakim są Pyskowice. W tej kolejce wszyscy najgroźniejsi rywale odnieśli już zwycięstwa więc Krakowianie również powinni dołożyć 3 pkt i pewnie pokonać rywala. W zeszłym sezonie ta sztuka udała się im dwa razy i oba mecze wygrali pokrywając handicap więc dzisiaj liczę na powtórkę.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Typ. Pogoń Over 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W ostatnim spotkaniu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Pogoń Szczecin podejmować będzie przed własną publicznością Zagłębie Lubin. O tym spotkaniu zostało już wiele napisane, ale kilka słów ode mnie. Obydwie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkania, Pogoń uległa Widzewowi na wyjeździe 2:1 po najsłabszym meczu tego sezonu, Zagłębie przegrało w Warszawie z Legią 2:0, nie mając nic do powiedzenia w tym spotkaniu. Zespół z Lubina do poniedziałkowego pojedynku z Pogonią przystąpi bez kontuzjowanego Borisa Godala, pod znakiem zapytania stoi występ Miłosza Przybęckiego i Bartosza Rymaniaka, którzy po przymusowej przerwie spowodowanej urazem powrócili dopiero do treningów. Ponadto możliwe, że po tak zwanej &quot;aferze wycieczkowej&quot; nie zagrają Michal Papadopulos, Deniss Rakels oraz Pawel Widanow, którzy po meczu w Warszawie, nic nie robiąc sobie z porażki, udali się do Pragi poimprezować, teraz klub chce wyciągnąć konsekwencje z tego czynu, i szuka podstawy prawnej do ukarania zawodników.
Mniejsze problemy ma Dariusz Wdowczyk, nie zagra tylko Edi Andradina, który i tak w tym sezonie grał sporadycznie, po kontuzji powraca Mateusz Lewandowski, i możliwe, że pojawi się dzisiaj w pierwszym składzie.
Zagłębie do poniedziałkowego spotkania przystąpi zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Miedziowych przeskoczyło Podbeskidzie Bielsko-Biała, które przerwało fatalną passę i pokonało 3:1 Lechię Gdańsk. Teraz na to nadzieję mają podopieczni Oresta Lenczyka, którzy po ostatnich trzech ligowych meczach schodzili z boiska pokonani, jednak czy jest na to szansa? Nie sądzę, Zagłębie potrzebuję wstrząsu, i odpoczynku, prawdopodobnie ta drużyna zacznie grać lepiej, zwykle tak się dzieję, że Zagłębie na początku sezonu gra fatalnie, po czym w rundzie rewanżowej gra o wiele lepiej i jest jedną z lepszych drużyn, ale na to trzeba poczekać do początku nowego roku. Ostatnie 5 meczów wyjazdowych Miedziowi przegrali, strzelając zaledwie jedną bramkę, w tym sezonie tylko raz wygrali z Ruchem i raz zremisowali na wyjeździe, reszta meczy to porażki, i dzisiaj powinno być podobnie, Pogoń w najmocniejszym składzie, 2 ostatnie pojedynki przed własną publicznością wygrali, strzelając aż 7 bramek, dzisiaj powinni dołożyć kolejne trafienia i pewnie ograć Zagłębie, myślę, że ostatnia wpadka z Widzewem to tylko wypadek przy pracy. Przypomnę, że pierwszy pojedynek obu zespołów w tym sezonie zakończył się wygraną 2:0 Pogoni.

Przewidywane składy:

Pogoń: Janukiewicz - Frączczak, Golla, Dąbrowski, Lewandowski - Rogalski, Moustapha - Bąk, Akahoshi, Murayama - Robak.

KGHM Zagłebie: Ptak - Rymaniak, Banaś, Gouldan, Oleksy - Bilek, Piątek - Abwo, Kwiek, Cotra - Piech.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Koszykówka - Puchar VTB Promo 11.11.2013 godz. 12:10
Wydarzenie: Jenisiej Krasnojarsk - BC Donetsk (+7,5)
typ: 2
Kurs: 1.758
Bukmacher: PinnacleSports
Dzisiaj moja propozycja ponownie z koszykówki i drugi dzień z rzędu uważam, ze bukmacherzy znowu przesadzili i kursy na lepszą drużynę są bardzo wysokie z czego trzeba skorzystać. Mój typ dotyczyć będzie spotkania pucharu VTB Promo pomiędzy rosyjskim zespołem Jenisiej Krasnojarsk, a ukraińskim BC Donetsk. Moim zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna ukraińska, która jak do tej pory w pucharze odniosła 3 wygrane z Turowem Zgorzelec, czeskim Nymburkiem i rosyjskim Petersburgiem oraz odniosła jedną porażke z Estońskim BC Kalev. Wyniki te dają zespołowi aktualnie 2 miejsce w tabeli za faworytem rozgrywek Uniksem Kazań. W lidze ukraińskiej zespół spisuje się jeszcze lepiej, bo wygrał wszystkie 4 z rozegranych spotkań. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy w tym meczu to w pucharze VTB Promo spisują się o wiele gorzej, rozegrali do tej pory 3 spotkania z czego wygrali tylko jedno z Nymburkiem i przegrali dwa z Uniksem Kazań i Lokomotivem Kubań. Moim zdaniem mała liczba spotkań rozegranych w tym sezonie jak i wyniki przemawiają przeciwko gospodarzom dlatego też stawiam na rozpędzonych gości, może uda im się rewanż za dwie porazki w tymże pucharze sprzed czterech lat. Dodam jeszcze, że drużyna gospodarzy to w tamtym sezonie najgorsza drużyna ligi rosyjskiej która na 18 rozegranych spotkań wygrała zaledwie 3 i zajęła ostatnie 10 miejsce bez możliwości gry w playoff do którego kwalifikuje się 8 zespołów. Zachęcam do swojego typu, jak kto chce można podeprzeć drużynę gości jakimś dodatnim handicap-em.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Piłka Nożna: Bulgaria » A PFG
Godzina: 17:00
Lokomotiv Plovdiv - Cherno More
Typ: 1
kurs: 2.00
buk: Interwetten
W bułgarskiej ekstraklasie spotkają się dzisiaj 2 zespoły ze środka tabeli... Lokomotiv gra u siebie bardzo dobrze. Na 10 ostatnich meczy ma bilans 7Z-1R-2P natomiast goście 2Z-4R-4P chociaż te statystyki pokazują kto jest faworytem to na dziś dzień to nie jest najważniejsze. Najistotniejsza informacja jest taka, że ze składu gości na to spotkanie wypada za kartki 5ciu kluczowych zawodników!!! Kitanov (pierwszy bramkarz), Bacari (najlepszy strzelec), Raykov(drugi najlepszy strzelec), Edenilson (ważny pomocnik), Georgiev (pomocnik z kompletem rozegranych spotkan). Gospodarze natomiast w prawie najsilniejszm skladzie bo zabraknie tylko Diego (15/1 P).
Będe bardzo zdziwiony jeżeli goście cokolwiek w tym meczu zdziałają bez tylu ważnych graczy. Dodam, że kursy na Lokomotiv już zaczynają lecieć w dół...
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Piłka Nożna:RUMUNIA: Liga I
Godzina: 19:30
Corona Brasov-FC BrasovTyp: 1
kurs: 3,7
buk:Bet-at-home
Analiza : Nie wiem dlaczego buki daja taki wysoki kurs na gospodarzy . U siebie radza sobie całkiem dobrze wbrew statystykom 1-3-9 bramki 8-13 , meczów nie przegrywaja jakas wielka różnica bramek . Goscie natomiast na wyjazdach maja bilans 0-2-5 bramki 3-11 , a na dodatek sa to derby . Ja stawiam na 1 .
kiepska analiza
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL - Hokej.
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Steve Stamkos strzeli (2.20) Unibet !
Kolejny mój typ, to znowu na strzelca. Tym razem zaufam Szwedowi, który jest w obfitej formie, posiadający już 14 goli, na 16 meczy! W ostatnim meczu z Wings, znowu udowodnił, że warto na niego grać, zwłaszcza, jak gracze są w osłabieniu! Jego najsilniejszą mocą w meczu jest to, że się nie poddaję i robi wszystko, aby i najlepsi bramkarze świata, wyjmowali gumę z sieci. Mimo, że dziś kolejny rywal, z górnej półki to i dla niego nie powinno być do przeszkodą. A w ostatnim meczu, w 2 tercji, zszedł na chwilkę na ławkę by wrócić i od razu strzelić Howardowi. Dzisiaj po drugiej stronie Rusk, ale i na niego powinien mieć sposób. Błyskawice, grają w tym sezonie jak na razie bardzo solidnie, choć rok temu było podobnie, ale mając takiego gracza jakim jest Stamkos, powinni wygrywać wiele. Bo potencjał ten gracz ma spory. Ciężko go powstrzymać jak i zarazem zatrzymać, ma niebanalną finezję podczas strzału i byłoby dla mnie grzechem dzisiaj ten bet odpuścić. Mimo, że mecz na pewno będzie zacięty z obu stron.
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Debel: World Tour Finals
Spotkanie: Marrero D./Verdasco F. - Bryan B./Bryan M.
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Amerykańscy bracia co prawda zdołali wejść do finału kończącego sezon 2013 turnieju mistrzów w grze podwójnej w Londynie ale styl w jakim to zrobili mnie osobiście nie zachwycił. W każdym z czterech rozegranych spotkań trzech grupowych jak i we wczorajszym półfinale Amerykanie tracili minimum jednego seta co oznacza że w każdym z tych pojedynków o zwycięstwie musiał przesądzić super tajbrek grany do 10. W trzech spotkaniach udało się go braciom wygrać a raz musieli uznać wyższość przeciwników a konkretnie Dodiga i Melo. Znacznie korzystniejsze wrażenie zrobiła na mnie para Marrero/Verdasco która wygrała 3 z 4 pojedynków nie tracąc przy tym nawet jednego seta a jedyną porażkę zanotowali w nie mającym już dla nich żadnego znaczenia trzecim spotkaniu grupowym z parą Peya/Soares gdyż już wcześniej zapewnili sobie awans do półfinału. Bilans spotkań bezpośrednich jest korzystniejszy dla Amerykańskiej pary ale patrząc przez pryzmat formy w tym turnieju to zdecydowanie przemawia ona za Hiszpańską parą i to na nich dziś stawiam.
✅ 225
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
2Bundesliga p/n
St.Pauli-Energie Cottbus
typ-obie strzelą
kurs 1,72
buk-bwin
6ta drużyna zaplecza Bundesligi podejmuje ostatnią drużynę z Cottbus.Obie ekipy mają identyczny bilans bramkowy,mimo że dzieli je 12pozycji.18 strzelonych i 18 straconych goli.St.Pauli regularnie strzela bramki/wyjątek 0-0 u siebie z Sandhausen/.Energie ogarnęła ostatnio jakaś niemoc strzelecka 0 goli w ostatnich 4 meczach.Najwyższy czas to zmienić.Ostatni mecz na wyjeżdzie St.Pauli przegrało 4-1 więc obrona zostawia wiele do życzenia,Cottbus stać wreszcie na strzelenie choćby jednej bramki.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna,HOLANDIA: Eerste Divisie
2013.11.11, godz. 20-00
Spotkanie: Jong Ajax - Graafschap
Typ: Graafschap
Kurs: 1,91
Buk: bet36
Analiza:
W poniedziałek niewiele się dzieje w footballu, ale moją uwagę zwraca mecz na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Graafschap to zespół, który w tym sezonie walczy o awans. Narazie do lidera, a bezpośrednio awansuje tylko jedna drużyna, tacą już dziesięć oczek. Tak więc strata kolejnych punktów nie wchodzi w rachubę. Tym bardziej z drugą drużyną Ajaxu, ktora w lidze są ogólnie chlopcami do bicia. Piłkarze z Amsterdamu przegrali ostatnie sześć meczy i za każdym razem tracili conajmniej trzy gole. Przez to znajdują się juz prawie na samym dnie ligowej taabeli. Co innego Graafschap, ktorzy zajmuja piąte miejsce i z pewnością chcą trzymać pewnie miejsce w czołowce, a wiadomo ze do barazy awansuja zespoły z miejsc 2-7. Po piętnastu kolejkach środek tabeli jest jednak wyjątkowo spłaszczony, bo właśnie piąte Graafschap do trzynastgo w tabeli Telstaru dzielą raptem cztery oczka. Ostatnio gościom szło całkiem dobrze, ale w ostatniej kolejce przegrali z sąsiadami z tabeli Eindhoven 1-3, co trochę skomplikowało ich wydawało się dobrą pozycję wyjściową w prawie połowie sezonu. Zwycięstwo w meczu z Ajaxem jest więc niezbędne. Sporo bedzie zalezec od piłkarza polskiej młodzieżówki, Piotra Parzyszka, ktory po dobrym zeszłym sezonie (10 strzelonych goli) w tym prezentuje sie jeszcze lepiej i ze strzelonymi juz trzynastoma golami prowadzi w tabeli najskuteczniejszych strzelców. Moim zdaniem warto sie zastanowić nad tym typem. Stawiam na Graafschap

✅ 91
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina;Piłka Nożna - Turcja : PTT 1. Lig
Spotkanie;Adanaspor -Balikesirspor
Typ:1
Kurs:2.70
Bukmacher.William Hill
Analiza:
Odkąd Adanaspor przejął nowy trener Levent Eris zespół zaczął lepiej grać,w ostatnim wyjazdowym meczu zremisowali z Trabzon 0-0 ,a u siebie pokonali Gaziante BB 3-0.Stracili tylko jedną bramke w ostatnich 3 meczach.Zawodnicy po przyjściu nowego trenera są w bardzo dobrej formie i wygląda na to ,że przyszłość Adanasporu rysuje się bardzo dobrze.U gospodarzy zabraknie dzisiaj napastnika Umita Tutuncu (5/1) i pomocnika Rahmaan Oguz Kobya (7/1).
Goście przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań,zarząd po tych porażkach podjął decyzje odsunięcia od zespołu 3 graczy : pierwszy bramkarz Ahmet Sahin ( 12/0) , obrońca Serhat Akyüz ( 7/0) i Huseyin Kar.W moim odczuciu po prostu zorientowano się w lidze jak gra beniaminek i już wiadomo jak ich pokonać.Dodatkowo dziś zabraknie jeszcze pomocnika Ertugrul Arslan (11/1) i obrońcy Riza Efendioglu (12/1) są zawieszeni.Adanaspor jest bardzo dobrze zorganizowany w obronie i myślę,że nie pozwolą gościę strzelić sobie gola.Po za tym Balikesirspor bez kilku ważnych zawodników a w bramce stanie bramkarz ,który do tej pory rozegrał tylko 2 mecze w pucharach.Stawiam na 1-0 lub 2-0 dla gospodarzy
⛔ 100
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina - koszykówka, PLK
2013.11.11, godz.: 17:00
Spotkanie: ???? Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra
Typ: Stelmet -6,5 pkt
Kurs: 1,90
Buk: Unibet
Tak jak Koszalin był największym rozczarowaniem początku sezonu tak Rosa jest chyba największym zaskoczeniem pozytywnym początku tego sezonu. Ale uczciwie trzeba przyznać, że terminarz mieli łatwy - pokonali Kotwicę, Jeziorak i Polpharmę i ulegli dopiero Czarnym Słupsk, choć do połowy wygrywali chyba 10 pkt. Więc mimo łatwego terminarza przypadkiem tego nazwać nie można. Można więc powiedzieć, że plan wykonany w 100% przez Rosę. Przeciwnikiem będzie Stelmet, który po niemrawym początku sezonu - w Eurolidze wręcz katastrofalnym - odżył. Widać, że drużyna po mału się zgrywa, walczy i zaczyna to pozytywnie wyglądać. Zwyciężyli ze Sieną (choć osobiście tego zwycięstwa bym nie przeceniał, bo Siena zagrała jak dzieci zagubione we mgle rzucając za 3 w kontrze 3-1 i to nie raz nie dwa i nie trzy :]), następnie bardzo fajny mecz z Galatasaray i minimalna porażka. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki w Eurolidze - wynikami w PLK nie do końca bym się nie sugerował, bo ostatni pogrom na Koszalinie nic nie znaczy, bo AZS aż do dzisiaj był na dnie :] - Stelmet powinien pokonać Rosę. Stelmet czeka mega ciężki mecz w Eurolidze z Olympiakosem, ale po 1wsze to dopiero w piątek, a po 2gie no nie oszukujmy się, Stelmet jedzie tam po prostu zagrać jak najlepiej i nie dostać pogromu. Więc wszystkie siły bez oszczędzania powinny pójść na Rosę, co biorąc pod uwagę ostatnie spotkania w Eurolidze powinno dać zwycięstwo w Radomiu i to powyżej proponowanej linii przez bukmacherów - 6,5 pkt.
✅ 90
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka Orlen Liga
2013.11.11, godz.: 18:00
Spotkanie: Tauron Dąbrowa Górnicza - Impel Gwardia Wrocław
Typ: Impel Gwardia Wrocław
Kurs: 2.17
Buk: Pinnacle

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Orlen Ligi spotykają się vicemistrz Polski drużyna Tauronu , ktora moim zdaniem zdecydowanie popełniła transferowe błędy odejście Kaczor , Dirickx , Leys, Plchotovej to nie były udane posunięcia. Poba oparcia rozegrania o Kaczmar i Katic nie wypaliła dlatego postanowiono ściągnąc awaryjnie Turczynkę Ozgę Cemberci ale nie wierzę , że szybko da się wkomponować w zespół. Zawodzą rownież Brazylijki , ktore miały być gwiazdami zespołu dlatego dziś w roli zwycięzczyń stawiam druzyne Impelu która jest wiceliderm gra ładna siatkówke i zaliczyła jeden fatalny mecz w Legionowie. Drużyna Impelu przeprowadziła ciekawe transfery Kąkolewska oraz Martałek dwie młode i utalentowane środkowe trójka z Dąbrowy Kaczor , Sieczka ,Dirickx dodatkowo bardzo dobry ruch z transferem Brinker. Moim zdaniem dzis wygra drużyna ustabilizowana i zdecydowanie lepiej sie przezentująca czyli Impel.
✅ 117
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 283

teilweise

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - St. Pauli - Energie Cottbus
Typ - Energie +0,5
Kurs - 1,83
Buk: Pinnacle
Zmiana trenerów. W obu klubach zmiana trenerów i uważam, że słusznie. Chociaż w zespole z Hamburga zadecydowały o tym głównie kwestie poza sportowe to dobrze się stało. Frontzeck trenował zespół przez ponad rok kalendarzowy i drużyna ta wyglądała jakby grali w niej przypadkowi ludzie bez żadnego zgrania. Rozumiem, że były liczne zmiany personalne, ale teraz runda jesienna jest na praktycznie na ukończeniu, a nadal nie widać było żadnej poważniejszej jakościowo zmiany, czy przynajmniej zmiany stylu gry w kierunku na większe zgranie. Jednakże nie wiem czy powierzenie kierowania drużyną byłemu asystentowi trenera Vrabcowi, przynajmniej, aż do przerwy zimowej było najlepszym wyjściem. Taka drużyna z takimi aspiracjami powinna mieć kogoś bardziej doświadczonego, kogoś kto z dobrych zawodników zrobi świetną drużynę. Wobec tego bardzo dużych zmian nie należy się spodziewać, będzie on raczej kontynuował pracę Frontzecka kiedy sam był jego asystentem, a moim zdaniem potrzeba spokojnych, ale za to większych zmian i rozłożonych w tym zespole, który może powalczyć o najwyższe cele w tej lidze. Jak na razie pierwszą decyzją nowego trenera Pauli było wycofanie się z pomysłu, że na każdy mecz będą jechać na Millnerntor autokarem u z miejscowego hotelu, tylko każdy dojedzie z domu- nie wiem czy będzie to miało znaczący wpływ na grę drużyny: D W Energie również zmiana. Po serii meczów bez bramek i wygranych Bommer musiał odejść. Tutaj również następca wzbudza wiele wątpliwości, ponieważ Schmidt posiada małe doświadczenie nawet na poziomie II ligi i nie zaistniał zbytnio wynikami w zeszłym sezonie w S.C. Padeborn 04. W ogóle zdziwił mnie fakt, że ten trener tak szybko powrócił jako pierwszy trener do 2 Bundesligi. Na niemieckim rynku trenerskim jest obecnie wielu wolnych trenerów typu Stanislawski, Matheuss czy Maier, a zespoły sięgnęły pod szkoleniowców klasy B idąc ewidentnie w bardziej oszczędną opcję. Bardzo sceptycznie podchodzę do zatrudnia Szmidta przez zespół z Cottbus, ale życzę mu powodzenia w pracy i sukcesów dla Energie.&gt;&gt;
Sytuacja w lidze. Jeżeli chodzi o układ obu zespołów w tabeli to interesującym faktem pozostaje, że obie drużyny mają obecnie taki sam stosunek bramek 18:18, z tym, że St. Pauli zajmuje górną część tabeli, a Energie na dzień dzisiejszy jest ostatnia w lidze(chociaż przez długi czas wydawało się, że taka sytuacja im nie zagraża. Co więcej patrząc uczciwie na grę jaką prezentowali piłkarze z Hamburga to powinni mieć około 6-8 pkt mniej (na pewno niezasłużone wygrane z TSV, Dynamem, Ingolstadt) wtedy umieszczałoby to ich w okolicach strefy spadkowej. Z kolei Energie nie gra wcale takiej padaki na jakie wskazywałoby jej miejsce w Tabeli. Zespół gra na przyzwoitym poziomie, piłkarze potrafią stwarzać sobie grę pod bramką rywala, ale piłka jest jakby zaczarowana i nie chce wpaść do bramki. Także uważam w tym meczu, że nie ma co sugerować się statystykami tylko trzeba się przyjrzeć grze obu drużyn.
Obrona. Oba zespoły mają na koncie 18 straconych bramek. Jednakże uważam, że obrona Energie jest bardziej szczelna. Niestety nie zagra dzisiaj Möhrle- pewny punkt drużyny z Cottbus. W ostatnich meczach linia obrony Energie prezentowała się przyzwoicie, przegrane 2 mecze z rzędu po 1-0 Dynamem i Bochum były raczej wynikiem słabej skuteczności napastników niż nieszczelnej obrony. Z TSV mieli trochę fart, bo Lwy pudłowały na potęgę, ale w tym meczu ani tym bardziej z Unionem nie stracili bramki. Musze przyznać, ze bardzo podobał mi się ten monolit w spotkaniu z twardo grającym i atakującym Unionem, gdzie obrona była dobrze wspierana przez Kruska i Rivica z pomocy. Z kolei obrona St. Pauli gubi się jeżeli przeciwnik na nią mocniej naciska. Oczywiście jadą na niesamowitym farcie, ale z silnym w ataku Padebornem lub Lautern ich błędy w obronie zostały obnażone. Nie chcę się wypowiadać, co do zestawienia formacji defensywnych w dzisiejszym meczu, bo nowi trenerzy pomimo wszystko mogą dać szansę jakiemuś piłkarzowi. Gdzieś widziałem zapowiedź, że w zespole z Hamburga może zagrać Schachten (notabene 1 mecz w tym sezonie), a Schmidt podobno coś tam kombinuje grę z libero, czego chyba nikt nie gra nawet w tej lidze, co więcej zabraknie Möhrle, ale liczę, że za wiele nie będzie zmieniał, bo tutaj obrona grała naprawdę nieźle. &gt;&gt;
Ofensywa. W tym aspekcie widzę duży potencjał obu drużyn. Jeżeli chodzi o St. Pauli to ich gra w ataku to są raczej póki co umiejętności poszczególnych piłkarzy i mam nadzieję, że jakiś trener w końcu to uporządkuje, bo szkoda zmarnować taki potencjał. Ginczek wrócił do Nurnberg, ale Verhoek czy Nöthe to są piłkarze, którzy mogą go zastąpić. Doświadczenie Bolla czy Kringe w połączeniu z grającym na dobrym poziomie Bartelsem, młodymi, ale jeszcze nie wystarczająco ogranym Thy czy wariatem i narwańcem na grę Rzatkowskim powinno stanowić ciekawą mieszankę i taka ofensywa powinna być groźna w meczu z każdym w tej lidze – nieważne czy nastawiona na kontry czy konstruowanie akcji. Tymczasem główną bolączką St. Pauli jest to, że mają zabójcze kontry a atak konstrukcyjny im nie wychodzi. Dlatego stąd taka mizerna gra w meczu z Dresnem, Sandhausen czy Padeborn na Millerntor. Jeżeli chodzi o Energie to również mają w ataku potencjał większy niż wskazują na to wyniki. Zadziwia mnie, że w ostatnich 8 oficjalnych meczach aż 7 skończyli bez bramek. Ok, z TSV zagrali bardzo defensywnie, a i Funkel pracuje tam solidnie nad obroną no i z Unionem był twardy mecz. Ale z Bochum czy z Dresnem mieli swoje sytuację, tylko piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Passa ta trwała zbyt długi i dlatego Bommer poleciał. Myślę, że gdyby zdobyli w tych meczach2-3 bramki to wtedy by go to uratowało, bo drużyna plasowała by się gdzieś w środku tabeli. Dużą niewiadomą jest dzisiaj czy Schmidt zagra jednym czy dwoma napastnikami. Nie mniej jednak Stiepermann radzi sobie bardzo dobrze jako cofnięty napatnik i na skrzydle. Energie umiało przycisnąć w meczu u siebie i dobrze byłoby, żeby śmielej atakowali w meczach wyjazdowych.&gt;&gt;
St. Pauli – Energie Cottbus. Dzisiaj debiut obu trenerów. Nie można do końca przewidzieć jakich zmian personalnych dokonają. Wydaje mi się, że zaistniałej sytuacji nie będzie rewolucji, jednak jakieś musza zaistnieć. Oczekuję, że Energie tutaj przyjedzie do Hamburga i nie rzuci się od razu do ataków, tylko będzie wyczekiwała spokojnie na kontry. St Pauli takiej gry nie lubi, najlepiej pasuje im szybko strzelić bramkę i później cały mecz czyhać ze swoimi zabójczymi kontrami. Jeżeli defensywa Energie nie popełni jakiejś gafy to myślę, że nie powinno to nastąpić. W tym sezonie St. Pauli nie zagrało jeszcze żadnego dobrego mecz na Millnerntor. Liczę, że dzisiaj Energie się odblokuje pod względem strzelania bramek, nowy trener i chociaż jestem do niego sceptycznie nastawiony to coś musi się ruszyć, nie widzę piątego meczu z rzedu bez strzelonej bramki przy takiej grze bloku ofensywnego drużyny gości i przy tak poważnych brakach gospodarzy w obronie. Vrabec może popełnić kardynalny błąd, aby pokazać się, że jednak ma inny warsztat trenerski niż jego były szef i postawić na grę 2 napastnikami. St. Pauli nie wychodzi gra w ofensywie przy takim ustawieniu i byłoby to z pewnością dzisiaj samobójstwo. Liczę tutaj na bramki i dobry rezultat Energie, którym będzie także bramkowy remis. Zastanawiałem się jeszcze nad overem, ale jeżeli Vrabec odstawi dzisiaj manianę z ustawieniem to może gospodarzą nic nie wychodzić. ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

meqiuu

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna,HOLANDIA: Eerste Divisie
2013.11.11, godz. 20-00
Spotkanie: Jong Ajax - Graafschap
Typ: Graafschap
Kurs: 1,91
Buk: Bet365
Analiza:
W poniedziałek niewiele się dzieje w footballu, ale moją uwagę zwraca mecz na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Graafschap to zespół, który w tym sezonie walczy o awans. Na razie do lidera, a bezpośrednio awansuje tylko jedna drużyna, tacą już dziesięć oczek. Tak więc strata kolejnych punktów nie wchodzi w rachubę. Tym bardziej z drugą drużyną Ajaxu, która w lidze są ogólnie chłopcami do bicia. Piłkarze z Amsterdamu przegrali ostatnie sześć meczy i za każdym razem tracili co najmniej trzy gole. Przez to znajdują się już prawie na samym dnie ligowej tabeli. Co innego Graafschap, którzy zajmują piąte miejsce i z pewnością chcą trzymać pewnie miejsce w czołówce, a wiadomo ze do baraży awansują zespoły z miejsc 2-7. Po piętnastu kolejkach środek tabeli jest jednak wyjątkowo spłaszczony, bo właśnie piąte Graafschap do trzynastego w tabeli Telstaru dzielą raptem cztery oczka. Ostatnio gościom szło całkiem dobrze, ale w ostatniej kolejce przegrali z sąsiadami z tabeli Eindhoven 1-3, co trochę skomplikowało ich wydawało się dobrą pozycję wyjściową w prawie połowie sezonu. Zwycięstwo w meczu z Ajaxem jest więc niezbędne. Sporo będzie zależeć od piłkarza polskiej młodzieżówki, Piotra Parzyszka, który po dobrym zeszłym sezonie (10 strzelonych goli) w tym prezentuje się jeszcze lepiej i ze strzelonymi już trzynastoma golami prowadzi w tabeli najskuteczniejszych strzelców. Moim zdaniem warto się zastanowić nad tym typem. Stawiam na Graafschap
⛔ 100
powtórzenie
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
ATP WORLD TOUR FINALS ????
Spotkanie: Nadal - Djokovic
Typ: Djokovic -4,5
Kurs: 3,0
Bukmacher: Unibet
Wybrałem na dzisiaj istny szlagier tenisowy, spotkanie pomiędzy numerem jeden i dwa rankingu ATP. Jak wiadomo finałów się nie obstawia tylko ogląda, jednak ja zaryzykuję i postawię tutaj na zdecydowane zwycięstwo Serba. Wydaje mi się że na swojej ulubionej nawierzchni Djokovic nie odpuści Nadalowi i zrewanżuje się za porażkę w tegorocznym US Open. Serb jest bardzo zmotywowany aby pokazać iż niezasłużenie utracił pierwsze miejsce na rzecz Hiszpana. Rafał nie gra moim zdaniem swojego najlepszego tenisa i było to widać w meczu z Wawrinką gdzie Szwajcar z łatwością przełamywał jego serwis i był nawet bliski ugrania seta co mu się dotąd nie zdarzyło w historii spotkań z Nadalem, lecz zawiodła go głowa w kluczowych momentach, a drugi set z Berdychem również dumy Hiszpanowi nie przynosi. Zawodnik taki jak Djokovic na pewno będzie w stanie wykorzystać słabszą moim zdaniem dyspozycję Nadala. Djokovic miał w grupie trudniejszych rywali a mimo to zrobił według mnie lepsze wrażenie, wczorajszy mecz z Wawrinką na ogromny plus i postanawiam powierzyć Serbowi swoje pieniądze.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom