>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.11.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Nautico - Flamengo
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jednym z ciekawszych spotkań w Brazylijskiej lidze jest pojedynek niezbyt odleglych w tabeli od siebie druzyn, mianowicie między Nautico i Flamengo. Obie druzyny mają w miarę bezpieczne pozycje w środku tabeli toteż mogło by się wydawać że mecz będzie nudny.. lecz gospodarze napewno są rządni zemsty po tym jak Flamengo dało im łomot u siebie 3 miesiące temu. Teraz są o tyle w komfortowej sytuacji że grają u siebie przy dopingu licznych kibiców. Gospodarze u siebie mają bilans bramkowy = 18, natomiast Flamengo na wyjezdzie =-13. Nie sądzę by w tym meczu czekało nas nie lada zaskoczenie i grad bramek ze strony gości, dlatego uwazam ze wygrają gospodarze a przy lekkim szczęsciu wejdzie nam gładko handicap.
Pozdrawiam i polecam.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
AEK - Olympiakos
typ: Olympiakos (-1,5)
kurs: 2,80
bukmacher : Pinnacle
analiza: Czerwona latarnia ligi podejmuje lidera . Na tym można by w zasadzie analize zakonczyć , ale zauwazyłem coś godnego uwagi . Otóż Olympiakos męczy się jak narazie na wyjazdach i wygrywa jedynie jedną bramką . Natomiast aż 6 z 9 meczy AEK zakończyło się wynikiem 1:0 . Przyjmując , że Goście zagrają na zero z tyłu , cięzko wyobrazić sobie kolejne 1:0 w meczu z udziałem AEK . Typ wydaje się pewny . Mecz za chwilę .
Kiepska analiza
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Francuska
Spotkanie: Montpelier - PSG
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.80
Godz: 21:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru czeka nas nie lada mecz. Na Stade de la Mosson bowiem aktualny Mistrz Kraju, Montpellier podejmie wicemistrza i głównego kandydata do tytułu w aktualnym sezonie PSG. Co do składów to PSG zagra bez Ibrahimovicia ,który będzie pauzował za czerwoną kartkę zdobytą w ostatnim spotkaniu z St. Etienne ponadto nie zobaczymy Nene, Sissoko, Bodmera i Jalleta , co do Thiago Motty to nie jestem pewien z pewnych źródeł wynika ,że wraca po kontuzji zaś z niektórych ,że jeszcze nie wystąpi z powodu problemów zdrowotnych. Zaś w drużynie gospodarzy trener Rene Girard na pewno nie wystawi do gry Karima Ait Fany, a także pod znakiem zapytania można postawić występy Benjamina Stambouliego oraz Marco Estrady. PSG jest wiceliderem Ligue 1 ,ale do Maryslii tracą zaledwie 1 punkt , Mistrz Francji Montepellier w tym sezonie poczyna sobie słabo ,bo jest dopiero na 16 miejscu , także w lidze mistrzów mają już nikłe szanse na awans, gdyż w ostatniej kolejce LM ulegli Olimpiakosowi Pireus 1-3. Zaś PSG rozgrywał także swój mecz w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Pewne zwycięstwo nad Dinamem Zagrzeb i tylko remis wystarcza im by awansować do kolejnej fazy pucharowej. Mój typ to ,że obie drużyny strzelą gola , myślę ,że jest to spokojnie możliwe. W ostatnich 10 meczach Montpellier strzeliło przynajmniej gola , fakt ,że te mecze różnie się kończyły ,ale uważam ,że na własnym boisku są w stanie tego dokonać po raz kolejny. PSG w ostatnich 10 meczach tylko w meczu LM z Fc Porto nie strzeliło gola ,a w pozostałych meczach strzelało sporo bramek. Fakt PSG należy do jednej z najlepszych defensyw ligi , gdyż stracili najmniej bramek ,bo tylko 7 w 11 meczach ,ale w dzisiejszym meczu ten dorobek niestety dla nich się pogorszy. Myślę ,że typ godny uwagi i polecam.
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom