>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Premier League
Newcastle United - West Ham
Typ: 1
Kurs: 2,06
Buk: Pinnacle
Analiza:

Dziś,trochę w cieniu hitów ligi angielskiej odbędzie się starcie na St James&#39; Park,gdzie Newcastle podejmie West Ham United.Obie drużyny plasują się w środku tabeli.&quot;Młoty&quot; są na 9 miejscu,natomiast &quot;Sroki&quot; jedną pozycję niżej z jednopunktową stratą do zespołu Sama Allardyce.
Newcastle w czwartek grało mecz w europejskich pucharach z Brugge,w którym padł remis 2:2.Jak zawsze,w meczach wyjazdowych LE,Alan Pardew oszczędzał większość piłkarzy podstawowego składu.
Newcastle dobrze spisuje się w Premiership na własnym stadionie.Wygrali tu 3 spotkania,natomiast zremisowali z Aston Villą i wysoko przegrali z Man United 0:3.Obecna pozycja w tabeli raczej jest niesatysfakcjonująca dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego Newcastle biorąc pod uwagę,że strata do pozycji gwarantujących udział w europejskich pucharach jest już spora,a mianowicie 6 punktów.Dziś ekipa gospodarzy będzie miała trochę utrudnione zadanie z powodu osłabień.Fabricio Coloccini pauzuje za czerwoną kartkę otrzymaną w ostatnim meczu.Podobnie sytuacja wygląda z Tiote.Natomiast kontuzjowani są Perch i Simpson,a więc linia obronna będzie nieco osłabiona.Jednak bardzo ważną wiadomością jest powrót do gry Demby Ba,najlepszego strzelca zespołu Newcastle.Nie grał on w ostatnim spotkaniu z Liverpoolem.
West Ham dobrze radzi sobie w Premier League.&quot;Młoty&quot; mają dużą przewagę nad strefą spadkową,ba,znacznie bliżej im do europejskich pucharów niż do walki o utrzymanie.Faktem jest,że zespół Allardyce znacznie lepiej spisuje się na własnym obiekcie,gdzie zdobył 11 punktów ze wszystkich 15.Jedyne zwycięstwo wyjazdowe to pokonanie rozczarowującego QPR. Remis z Norwich i dwie porażki,ze Swansea i Wigan to wyjazdowy dorobek West Hamu.W ekipie gości również sporo osłabień,podobnie jak u Newcastle,w formacji defensywnej.Kontuzjowani są James Collins i James Tomkins.Dobrą informacją jest powrót Demela.Z kolei Vaz Te i Taylor są także niedysponowani i nie zagrają w dzisiejszym spotkaniu.
Dziś na St James Park powróci Andy Carroll,lecz nie jest on w zbyt wysokiej formie.Myślę,że &quot;Sroki&quot; wygrają dzisiejsze spotkanie.Do gry powróci Demba Ba co automatycznie zwiększa szanse gospodarzy na zwycięstwo. Czwartkowy mecz,nie będzie miał raczej przełożenia na dzisiejszą postawę drużyny Pardewa.Newcastle u siebie jest naprawdę groźną drużyną i uważam,że dziś wywalczy trzy punkty.
⛔100
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Ukraina-Polska
Typ: 1 tercja dla Polski
Kurs: 4
Analiza:
Dziś o godzinie 19.00 rozpocznie się walka jak dotąd 2 niepokonanych ekip z Kwalifikacji do Olimpiady. Obie drużyny wygrały wysoko swoje mecze z Estonią i Hiszpania. Ukraina to zespół spadkowy z Grupy A, Polacy wicemistrz grupy B. Pomiędzy drużynami patrząc na statystyki zdecydowanym liderem jest Ukraina, bilans ostatnich spotkań 7-1-1 na korzyść żółto-niebieskich, lecz oglądając spotkania Polaków, wiem, że ich mocną stroną jest początek spotkania, tak więc polecam granie na pierwszą tercję, bardziej dla odważnych wygrana całego spotkania po 4.3
Zły zapis (brak bukmachera)/ ⛔100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Ligue 1
Spotkanie : Montpellier - PSG
Typ : Paris Saint-Germain -1 bramka
Kurs : 4.60
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :
Na Stade de la Mosson aktualny Mistrz Kraju Montpellier podejmie wicemistrza i głównego kandydata do tytułu w bieżących rozgrywkach
Paris Saint Germain.W zeszłym sezonie Montpellier pokrzyżowało plany Paris Saint-Germain i w wyścigu po tytuł mistrza kraju wyprzedziło
utytułowanego przeciwnika.Diś ponownie obie drużyny staną na przeciw siebie tym razem zdecydowanym faworytem są goście.
Montpellier nie przypomina już drużyny sprzed kilku miesięcy i nie radzi sobie zarówno w kraju jak i w rozgrywkach europejskich.
Gospodarze w Ligue 1 zajmują 14 miejsce i mają tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.Ostatnie przegrane mecze
z Olympiakosem, Evian czy remisy z Marsylią i Rennes świadczą najlepiej o słabej dyspozycji gospodarzy
Wzmocnione gwiazdami PSG takich kłopotów nie ma choć też miewa słabsze mecze choćby przegrana na swoim terenie z Saint-Etienne.
Myślę że piłkarze PSG bez większych problemów powtórzą wynik z zeszłego sezonu gdy wygrali na Stade de la Mosson 3:0.
A przecież wtedy obu klubów nie dzieliła taka przepaść jak obecnie. Stawiam Paris Saint-Germain -1 bramka
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Rosja Premier-Liga
Spotkanie:Spartak Moskwa - FC Krasnodar
Typ: Spartak Moskwa-1 (handicap)
Kurs : 2.35
Bukmacher : Bwin
Analiza:
Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie Rosyjskiej Premier - Ligi w którym stołeczny Spartak podejmie FK Krasnodar.
Na dzień dzisiejszy Spartak zajmuje 5 miejsce w lidze a Krasnodar 9te,jednak na 14 rozegranych spotkań,aż 9 Spartak rozegrał na wyjeździe,wyrównywanie bilansu powinno przynieść Spartakowi poprawe lokaty,gdyż grając u siebie przegrał w tym sezonie tylko w derbowym pojedynku z CSKA.
Krasnodar na wyjeździe natomiast jeszcze nie wygrał - w 6ciu spotkaniach zdobywając 3 punkty.
Spartak w lidze pokazuje ostatnio dobrą formę strzelecką w 2 poprzednich kolejkach zdobywając 6 punktów i 7 bramek.
Liczę też , że Spartak skupi się na lidze chcąc tutaj powetować sobie ostatnie niepowodzenia w Lidze Mistrzów oraz odpadnięcie z rozgrywek o krajowy puchar.
W ubiegłym sezonie Spratak dwukrotnie wygrał z Krasnodarem i dwukrotnie pokrył handicap - liczę ,że tak będzie i tym razem.
✅135
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,HISZPANIA: ACB
Spotkanie: Lagun Aro - Unicaja
Typ: over 156,5
Kurs: 2.78
Bukmacher: Bet365
11.11.2012 18:00
Analiza:
Czy obu ekipom uda się rzucić aż tyle punktów?Myślę że jest to możliwe w tym spotkaniu.W końcu gospodarzom po pięciu porażkom z rzędu udało się wygrać spotkanie po dogrywce ale zawsze.Dziś z pewnością Lagun Aro znowu będzie chciało wygrać we własnej hali i to wysoko.Zagrać dla punktów i dla publiczności.Włączyć się w grę o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Unicaja ostatnie spotkanie nie zaliczy do udanych.Przegrali na wyjeździe dość wysoko.Dziś także będą grali lepiej i włączą się w grę o punkty.mam nadzieję ze będzie to otwarte spotkanie i obie ekipy nie będą pamiętać zbyt mocno o obronie.dadzą sobie wrzucać jak najwięcej o losie zwycięscy zadecyduje skuteczność rzutów.Między tymi zespołami w ich ogólnym rozrachunku padały wyniki wysokie więc mam nadzieję że w tym spotkaniu tez tak będzie i chłopacy rzucą ponad 160 punktów razem.Myślę że stać ich na to.gospodarze za wszelką cenę będą dążyć do wygranej a goście tak łatwo skóry nie będą sprzedawać i będą się odgryzać kosz za kosz.Kurs jest ciekawy na ten wynik powyżej 156,5 punkta i myślę że jest warty zaryzykowania i postawienia na niego minimalnej kwoty.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour Londyn
Spotkanie: Novak Djoković - J.M.Del Potro
Typ: Dokładny wynik: 2-1
Kurs: 4,20
Bukmacher: Sportingbet
Trwa ostatni najważniejszy turniej w sezonie w tenisie mężczyzn z udziałem najlepszych, a odbywa on się w arenie O2 w Londynie. Póki co faworyci nie zawodzą i wszystkich zobaczymy w półfinale. Pierwszy to pojedynek Serba Novaka Djokovića i Argentyńczyka Juana Martina Del Potro. Faworyt jest tylko jeden i jest to ten pierwszy. Po pierwsze stracil on tylko seta z Murrayem, a to jakąś kompromitacją nie jest, wygrał pewnie z Tsongą i Berdychem, oraz miał dobrze ulożony plan gier przez co po każdym meczu miał dzień przerwy. Takiego czegoś nie miał Del Potro, który pechowo ostatni mecz grał wczoraj i to o awans a więc grając na 100% po blisko 3h pokonał Federera 2:1, ale prawda taka, że Szwajcar musiał wygrać 1 seta i 3 set już odpuścił. Dzisiaj odbije się ten mecz na Del Potro, ale liczę, że dopiero po 1 secie przez niego wygranym, tzn. dojdzie do 2 i 3 seta a tam zabraknie mu sił. Stać go na urwanie seta Serbowi, kwestia tylko dobrego trafiania i ryzyka. Nie wierzę w jego zwycięstwo ale według mnie ma dużą szansę na pierwszego seta... W tym sezonie panowie spotkali się ze sobą 3 razy, na IO niespodziewanie De Potro wygrał ale to na trawie późniejsze 2 mecze na twardej w tym w US Open bez problemów padły łupem do zera dla Djokovica. Ja zaryzykuję na wynik 2-1 dla Serba.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
11.11.2012, godzina 21:00
Pilka nozna, Bundesliga.
Stuttgart - Hannover
over 3,5 gola
2,80
Sportingbet
analiza:
Przed nami 2 niedzielne spotkania w Bundeslidze. W jednym z nich na przeciwko siebie staną Stuttgart i Hannover. Ten sezon jak narazie dla Stutgartu jest dosyc sredni, jednak w ostatnich kolejkach wyraznie Stuttgart sie rozkręca..remis z Mistrzem kraju Borussią Dortmund oraz wygrana z Frankfurtem i Hamburgiem na pewno są dobrym prognostykiem na ten jak i kolejne pojedynki. Gospodarze aktualnie zajmują 11 miejsce w ldize a w dorobku mają 13 punktów. Ewentualne dzisiejsze zwyciestwo moze dac awans na wysoką 7 pozycje i zepchniecie z niej wlasnie Hannover. Zatem pilkarze gospodarzy mają o co grac. Jesli chodzi o Hannover to ich gra i dorobek punktowy jest odwrotny do ich dzisiejszych rywali bowiem druzyna z Sobiechem w skladzie na poczatku sezonu sporo wygrywala, zbierala punkty a ostatnio nie idzie najlepiej, mala stagnacja. Hanover zajmuje 7 miejsce i wygrana moze dac 6 lokate. W tym spotkaniu moim typem bedzie zaklad zwiazany z golami a konkretnie over 3,5 gola. Kurs na ten zaklad wynosi 2,80. W zeszlym sezonie miedzy tymi druzynami padly 2 wysokie wyniki 4-2 dla Hannoveru i 3-0 dla Stuttgartu. Są to dwie ekipy lubiące i grające ofensywny futbol wiec mozna spodziewac sie wielu akcji a co za tym idzie bramek. Hannover w tym sezonie na 10 spotkan az 7-krotnie mialo w meczach wyniki z powyzej 3 golami ( 2-2, 4-0, 3-2, 1-3, 4-1, 1-3, 2-3). Naprawde w spotkaniach tek ekipy sporo sie dzieje więc szanse na to by wszedl zaklad na gole są spore. Licze na dobrą skutecznosc Ibisevica oraz Husztiego, Konana i Sobiecha.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja
Mecz: Pinar Karsiyaka - Fenerbahce
Data: 11.11.2012 15:00
Typ: Fenerbahce -4.5
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:00 w najwyższej lidze rozgrywkowej tureckiego kosza zmierzą się dwa silne zespoły, a przynajmniej za taki należy uzawać Fenerbahce, które prezentuje się dobrze nie tylko w lidze tureckiej (4-0), lecz reprezentuje także Turcję w Eurolidze. Fenerbahce wygrywało do tej pory 3 razy u siebie, najpierw 79:77 z Ankara Koleji, następnie 74:50 z Mersin Büyüksehir oraz ważne starcie z Besiktasem Istanbul, zakończone na korzyść Fenerbahce 83:74. Na wyjeździe do tej pory zagrali tylko raz, wygrywając 83:78 z Erdemirspor. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie drużyna Pinar Karsiyaka, która nie jest co prawda tak silna jak Fenerbache, lecz w lidze w tym sezonie wygrali 3 mecze, tylko raz przegrywając. We własnej hali podobnie jak Fenerbache mają 3 wygrane: 85:73 z Mersin Büyüksehir, 86:79 z Besiktas Istanbul i 79:66 z Türk Telekom. Na wyjeździe przegrali 94:95 z Tofas Bursa. Porónując wyniki tych drużyn widzimy, że grali z 2 takimi samymi przeciwnikami, w bilans jak najbardziej na korzyść Fenerbahce. Mam nadzieję, że mecz ten będzie rewanżem Fenerbahce za ostatni mecz w Eurolidze, który im kompletnie nie wyszedł (58:82 z Cantu we Włoszech), mimo, że wcześniej Fenerbahce potrafiło wygrać z Panathinaikosem, Union Olimpija czy Khimki Moskwa, na marginesie dodam, że Fenerbahce pokonało także Boston Celtics 97:91 podczas gdy zespół zza oceanu przygotowywał się do sezonu.
⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Wolfsburg : Bayer Leverkusen
Typ - strzelą obydwie drużyny gola w 1 połowie ? Tak
Kurs - 3.30
Buk - Bwin
Analiza :
Wolny od kata Felixa Magatha Wolfsburg podejmie na swoim stadionie Aptekarzy , po odejściu Magatha Wilki od razu wygrały 4:1 z Fortuną no ale ich sytuacja w lidze nadal jest zła bo zajmują 16 miejsce a na ich koncie zaledwie 8 pkt , z drugiej strony Bayer Leverkusen który w przeciwieństwie do gospodarzy radzi sobie całkiem dobrze 5 miejsce i 18 pkt dwa ostatnie spotkania to dwa zwycięstwa a ich ogólny bilans to 5-3-2 strzelili 18 bramek ale też i sporo stracili bo 14 na dodatek w dzisiejszym meczu mają spore problemy duet szkoleniowy Bayeru Sascha Lewandowski – Sami Hyypia, nie będą mogli skorzystać z takich graczy jak Karim Bellarabi, Renato Augusto, Daniel Schwaab i Michal Kadlec jakby tego było mało to za czerwoną kartkę nie wystąpi Simon Rolfes , w ostatnim czasie kiedy to obie drużyny rywalizowały ze sobą padało za zwyczaj wiele goli a w ostatnich dziesięciu meczach pomiędzy tymi drużynami aż siedmiokrotnie górą byli zawodnicy z Leverkusen , patrząc jednak na mecze rozgrywane przez Aptekarzy w tym sezonie na wyjazdach to w 5 spotkaniach stracili aż 9 goli dlatego liczę że i dzisiaj tych goli możemy się spodziewać sporo a ja osobiście liczę że obu 11 uda się już zdobyć gola juz w pierwszej połowie . ZOBACZYMY !
⛔100
 
thomasson1989 2

thomasson1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Data: 11.11.2012 17:00
Spotkanie: Chelsea FC - Liverpool FC
Typ: Żółta kartka - Luis Suárez
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betsson
Podczas rozgrywek 11 kolejki Premiership na Stamford Bridge ekipa Chelsea Londyn podejmie gości z Liverpoolu. Trudno wytypować zwycięzce w tym meczu. Jednakże wywiezienie z Londynu trzech punktów przez Liverpool może być małą niespodzianką. Ja w tym pojedynku skupie się bardziej na piłkarskich indywidualnościach, których nie zabraknie dzisiaj na płycie boiska. Jedną z nich niewątpliwie jest 25-letni Urugwajczyk, strzelec siedmiu bramek w tym sezonie Premier League. Mecz na pewno będzie zacięty oraz pełen walki, czasami na pograniczu faulu. Wiadomo jak się gra na wyspach, a w szczególności w takich szlagierach jak ten dzisiejszy. Wiadomo też nie od dziś, że napastnik drużyny z miasta Beattelsów do pokornych nie należy. W tym sezonie zdobył już 4 żółte kartki. Większość z nich w meczach wyjazdowych. Suarez lubi czasami posymulować w polu karnym przeciwnika i nabrać sędziego w poszukiwaniu rzutu karnego. Dzisiaj będzie miał moim zdaniem do tego okazje z twardo grającą obroną Chelsea. Pytanie tylko czy sędziujący to spotkanie Howard Weeb da się nabrać na takie zachowanie,czy ukaże go kartką? Również jeśli mecz nie będzie się układał po myśli Louisa to on sam może w przypływie frustracji poczęstować kogoś brzydkim faulem i zarobić kartke. Bukmacher oferuje nam bardzo fajny kurs na taki obrót sytuacji w tym spotkaniu. Ja pobieram go z miłą chęcią.
⛔100
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Włochy Serie A
Spotkanie : Atalanta - Inter
Typ : 1
Kurs : 3.25
Bukmacher : Bet365
Analiza :hej witam dzisiaj bardzo ciekawy mecz w lidze wloskiej. gospodarze maja bilans 5-2-4 a goscie 9-0-2. blans gospodarzy u siebie 3-0-2 b ilans goscie na wyjazdach 6-0-0. wiec dzisiaj czas na przelamania??? w ostatniej kolejce Inter wygral z Juve ktore w lidze nie przegralo meczu od kilku ladnych meczow. przypominam ze Inter w czwartek gral mecz w LE wiec moga byc przemeczeni w dzisiejszym spotkaniu jeszcze maja kilka kontuzji w druzynie. maja ladna passe w lidze 6 albo 7 meczow wygranych z rzedu i nie przegrali na wyjezdzie.Atalantatez dobrze sobie poczyna w lidze ostatnio 3 zwyciestwa i remis. rozum mowi mi ze bedzie remis a serce mowi ze Inter przegra niespodziewanie. Od bohatera do zera w ostatniej kolejce wygrana w liderem i odwiecznym wrogiem jeszcze na jego stadnionie a teraz nieoczekiwana porazka ze sredniakiem. JESLI POMOGLEM KLIKNIJN DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔100
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna. T- Mobile Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Typ: wygra Górnik różnicą 2 bramek
Kurs: 4.50
Bet365
Objawienie sezonu Górnik Zabrze, jako gospodarz zmierzy się dziś z zespołem końca tabeli Zagłębiem Lubin. Górnik Zabrze obecnie zajmuję 4 miejsce w tabeli i zwycięstwo da mu 2 pozycje punkt za Legią. Górnik jako jedyny zespół w tym sezonie ligowym, nie poniósł jeszcze porażki. Ligowy bilans Zabrzan wynosi 5 remisów i 5 zwycięstw. Zdecydowanie lepiej grają u siebie wygrali 4 krotnie i 1 raz zremisowali z Legią. Analizując owe wygrane u siebie Górnika dostrzegłem że wygrywają oni w przeważnie różnicą 2 lub więcej bramek. Myślę że podejmując drużyna Zagłębia w której nie zagra ich istotny zawodnik Jeż - odniosą dziś pewne zwycięstwo. Przeglądając oferty atrakcyjny wydaje mi się typ na ich zwycięstwo różnicą 2 bramek.
⛔100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia
Spotkanie: Anderlecht - Club Brugge
Typ: 1 połowa - 1
Kurs: 2
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Dziś o godzinie 14:30 zmierzy się Anderlecht z Club Brugge. Typ 1 połowa Anderlecht. Uważam, że tak będzie ze względu na to, że Anderlecht wygrywa prawie wszystkie 1 połowy, natomiast Club Brugge często do przerwy przegrywa. Anderlecht jest w gazie, wygrywają teraz pewnie mecze, a ich rywale zaś przegrywają mecz za meczem. Atutem jest to, że grają u siebie, to na pewno im daje podwójną mobilizacje. Ostatnio Anderlecht wygrał 4 spotkania na 5 na własnym boisku. W ostatnich 5 meczach Club Brugge przegrało aż 4 spotkania. Jedyną niepokojącą mnie tu rzeczą jest to, że Anderlecht wygrał tylko 2 spotkania z ostaniach 5 miedzy tymi drużynami, ale wierzę w chłopaków Nie ma co za dużo pisać, tym możliwy, ale nie pewny, bo pewniaków nie ma.
Mój typ: 1 połowa - Anderlecht. Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
✅100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Serie A
Spotkanie - Bologna - Napoli (1:0)
Typ - 2
Kurs - 3.40
Buk - Tobet
Analiza : Już dziś o godzinie 15:00 polskiego czasu Bologna podejmie jednego z pretendentów do tytułu mistrza włoskiej Serie A - Napoli. Myślę, że mecz ten na spokojnie powinno wygrać Napoli. Pierwszy argument - dwa ostatnie spotkania wyjazdowe w lidze Napoli przegrało. Zeby walczyć o tytuł trzeba zdobywać punkty nie tylko u siebie ale i w meczach wyjazdowych. Trzecia porażka na wyjeździe jest mało prawdopodobna, tym bardziej z Bologna. Drugi argument - jak do tej pory Bologna przegrała 2 mecze us iebie różnica dwóch goli. Mecze te były z zespołami z górnej półki - Ac Milan (choć teraz marnie się tam dzieje) i Inter Mediolan. Tym razem Bologna podejmie Napoli, które jest na fali i gra bardzo dobrą piłkę. Myślę, że i tym razem zawodnicy Bologny sobie nie poradzą z dużo lepszym przeciwnikiem. Argument nr 3 - Edison Cavani - i chyba nic nie trzeba dodawać ???? Myślę, że spotkanie to rozstrzygnie się na korzyść Napoli i będzie różnica conajmniej dwóch goli między przegranym a zwycięzcą ???? Typuje 3:1 dla Napoli.
Nie ma takiego spotkania. Napoli grało z Genuą
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 11.11.12 (17:50)
Dyscyplina: Pilka nozna, Primera Division
Spotkanie: Mallorca - FC Barcelona
Typ: over 4,5 goli
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Decyduje sie na taki typ z dwoch powodow. Pierwszy to taki, ze Mallorca jest w beznadziejnej formie, przegrala piec ostatnich meczow w lidze pod rzad. No fakt ze wysoko przegrali tylko z Realem 0:5 a inne mecze jedna bramka ale dzisiaj moim zdaniem moga po raz drugi doznac bardzo wysokiej porazki i automatycznie bedzie to szosta porazka w lidze z rzedu. Barcelona przystapi do tego meczu podrazniona sensacyjna porazka w Lidze Mistrzow z Celticem 1:2. Nikt sie nie spodziewal ze lider Primera Division, najlepsza druzyna swiata ostatnich lat przegra z takim slabym zespolem jak Celtic, ktory lata swietnosci ma juz dawno za soba bo cala szkocka liga duzo stracila na wartosci przez ostatnie lata. Ale sensacja sie stala i teraz gracze Barcy beda chcieli sie zrehabilitowac po bardzo slabym meczu w Glasgow. Okazja do tego jest wysmienita bo Mallorca w takiej formie nie postawi chyba wysoko poprzeczki. Barca musi wygrac bez dwoch zdan bo chociaz jest liderem i w 10 meczach ma 9 zwyciestw i jeden remis to po pietach depcze jej Atletico Madryt ktore ma tylko 3 punkty mniej a wiec FCB nie moze sobie pozwolic na straty punktowe. Moim zdaniem gracze Vilanovy beda chcieli zmazac plame po przegranej z Celticem i zagraja dzisiaj z pelnym zaangazowaniem zeby wygrac jak najwyzej i zamknac usta krytykom ktorzy zaczeli po wpadce w LM dostrzegac rysy na postawie zespolu i na samym trenerze a przeciez wczesniej wszyscy rozplywali sie nad ich gra. Taki to juz los gigantow ze wystarczy ze raz powinie sie noga i juz kibice wytykaja kazdy blad. Uwazam ze mecz z Mallorca bedzie dobra okazja do przelamania i poprawienia sobie nastrojow bardzo wysokim zwyciestwem FCB.
✅275
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, World Tour Finals
Spotkanie : Federer - Murray
Typ : Federer wygra pierwszego seta
Kurs : 2,15
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Jak to mówią, będzie prosto z mostu.
Murray lubi przespać pierwszego seta, co obrazuje mecz z Berdychem, na pewno jako kontrargument można podać wygraną 62 z Tsongą, ale Francuz to największa pomyłka tegorocznych finałów.
Federer to legenda tenisowego środowiska, celebryta.
Szwajcar na korcie to jak Messi na boisku, Jordan na parkiecie, Phelps na torze pływackim.
Wielki mistrz, który wyznaczył nowe ścieżki, jeśli chodzi o zagrania zarówno techniczne, jak i te czysto siłowe. Niesamowita precyzja uderzeń, kolejne rekordy Wielkoszlemowe, ponad 300 tygodni numer 1 w rankingu.
Przeciwnik trudny do ogrania, rzadko kto wygrywa z nim 2 razy z rzędu.
Murray nie bez powodu nosi przydomek &quot;panicz&quot;.
Pół Szkot, pół Brytyjczyk jest wielkim zawodnikiem, ale często zdarza mu się zachowywać niestosownie. Nie można mu odmówić umiejętności, świetny return, mocny serwis, wytrzymałość. Jednak niekiedy brakuje mu chłodnej głowy, którą Federer posiada.
Szwajcar z racji swojego wieku, męczy się coraz szybciej, dlatego musi dać z siebie 100 % w pierwszej partii. Liczę na asy Federera i na geniusz taktyczno-techniczny.
Murray na pewno będzie czuł się pewnie, ale to może go zgubić.
✅115
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: LA Clippers - Atlanta
Typ: Los Angeles -5,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiejszego dnia kolejne mecze NBA, ale jak to zwykle bywa weekendami będzie mieli okazję oglądnąć spotkania o wyjątkowo ogarniętej porze. Dla mnie zdecydowanie ciekawszy mecz zapowiada się w LA. Clippers grają na bardzo wysokim poziomie, notują dwie wygrane z rzędu i to z zespołami jak Spurs i Blazers, więc mają powody do zadowolenia. Poza tym ich zespół wygląda znacznie lepiej niż rok temu, ławka Los Angeles jest chyba jedna z najlepszych w całej NBA, pierwsza piątka również radzi sobie. Dodatkowo mieli sporo odpoczynku i grają u siebie - na takim etapie rozgrywek jest to bardzo ważne. Atlanta zaś na wyjazdach gra o wiele gorzej niż u siebie, odszedł od nich Johnson - bardzo kluczowy gracz. LA jedynie wzmocnili się kilkoma graczami i widać ogromne efekty w ich grze. Moim zdaniem Los Angeles dzisiaj nie da się ograć, a z ich obecną formą są jedną z najlepszych drużyn w całej lidze.
✅91
 
A 22

admek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Data: 07.11.2012 17;50
Spotkanie: Mallorca - Barcelona
Typ: Barcelona strzeli w dwóch połowach
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza:
W Hiszpanii Mallorca na własnym stadionie podejmie lidera tabeli Barcelone. Goście ostatnie spotkanie w LM przegrali ze Szkockim Celticem.
Wydaje się że będzie to mecz w którym zobaczymy duża ilość goli. Blaugrana zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 28 punktów. Mają na swoim koncie
aż 9 zwycięstw przy jednym remisie z Realem Madryt. Bilans bramkowy Barcelony to 28:12 czyli wychodzi na to że na mecz strzelają 2,8 gola.
Natomiast Mallorca zajmuje dalekie 14 miejsce, po ostatniej serii 5 porażek posiada 11 punktów. Wygrywając tylko 3 spotkania. 2 remisując i 5 przegrywając.
Wcześniejsze mecze obu drużyn to 8 wygranych barcelony, 1 remis i 1 wygrana gospodarzy. Barcelona bardzo często strzela gola zaraz na początku spotkania, jak
i na jego końcu. Wydaje mi się że tutaj będzie tak samo. Szybki gol, a później gola tuż przed ostatnim gwizdkiem.
Więc tup, że goście strzelą w obu połowach wydaje się byc ciekawym przy kursie ok 1,6.
Mój typ to 0:4
✅61
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie:Atalanta - Inter
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A, godz. 20:45
Typ: 2/2
Kurs: 4.10
Bukmacher: bah
Analiza: Przed nami ostatni dzisiejszy mecz we Włoskiej Serie A w którym zmierza się Atalanta Bergamo z Interem Mediolan. Bardzo atrakcyjny kurs jest na Inter a ich zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne. Inter po słabszym poprzednim sezonie obecnie imponuje formą zarówno w lidze jak i w Lidze Europy. Goście z Mediolanu obecnie są w ścisłej czołówce Serie A a dokładnie na 2 miejscu z minimalną stratą do lidera z Turynu. Ostatnia seria zwycięstw Interu jest naprawdę imponująca, wygrali ostatnie 10 spotkań z rzędu, nie ważne kto stoi na ich drodze, nawet niepokonany od ponad roku Juventus przegrał tydzień temu i to na własnym stadionie 1:3. Ponadto Inter paradoksalnie dużo lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych gdzie ostatni raz tracili choćby jeden punkt w maju tego roku. W tym sezonie żadnej z drużyn we wszystkich rozgrywkach nie udało się jeszcze wywalczyć choćby remisu u siebie. To pokazuje jak mocny jest Inter. Trudno więc spodziewać się aby to właśnie Atalanta przerwała świetną serię Internazionale. Zwłaszcza że u siebie Atalanta gra przeciętenie na 10 spotkań 5 zwycięstw i 5 porażek.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka Orlen Liga
Spotkanie : Atom Sopot-Piła
Typ : Piła +1,5seta
Kurs : 4.00
Bukmacher Betsafe
Analiza :
W meczu 6kolejki OrlenLigi kobiet w siatkówce dojdzie do pojedynku pomiędzy Treflem Sopot a Farmutilem Piła. Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na gospodynie wystawiając na nie tylko kurs 1.05. To kurs niewarty nawet uwagi ponieważ to wcale nie musi byc taki pewniak. Pilanki jak do tej pory spisują się świetnie, zajmują czwartą lokatę w tabeli i poniosły dotąd jedną porażkę 0-3 z Łodzią. Sopocianki po fatalnym początku zarówno w lidze jak i w Lidze Mistrzów powoli się odradzają. Grają już znacznie lepiej, nie popełniaja aż tak dużo własnych błedów jak we wczesniejszych meczach. Widac że praca Jerzego Matlaka powoli zaczyna owocowac. Ja jednak skłaniam się w tym meczu za tym, ze pilanki wygrają co najmniej 2sety. W składzie Piły są zawodniczki które bardzo dobrze przyjmują zagrywki czyli Tijana Malesevic i Joanna Kuligowska. Bardzo dobrze spisuje się rozgrywająca chorwacka Katic.
W Sopocie całą grę w ataku ciągnie Rachel Rourke i jej zatrzymanie może byc kluczowe dla pilanek. Dwie środkowe nie imponują i tu zapisałbym małego plusa na korzysc Piły. Przyjmujące Matlak zmienia jak rękawiczki a związane to jest z tym że miewają ogromne problemy w przyjęciu. Piła agresywnie serwuje tak więc widze tu szansę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom