>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gwatemala
Spotkanie: Malacateco-Comunicaciones
Typ: wygra Comunicaciones w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 1.96
Buk: Unibet
Dzisiaj w Liga Nacional zmierzy się lider tabeli ( Comunicaciones ) z 9 drużyna ligi ( Malacateco). Warto zaznaczyć że goście przewodzą w lidze pomimo faktu że maja 1 lub nawet od innych drużyn 2 mecze mniej rozegrane. Comunicaciones świetnie rozpoczęło sezon 5 meczy i 5 zwycięstw z bilansem bramkowym 10 strzelonych i 2 stracone. Na wyjazdach rozegrali 2 mecze oba wygrywając z &quot;zaliczką&quot; bo z Universytad 3-1 a z Herodia 2-0. Ich dzisiejszy rywal ewidentnie słabe początki bo 9 pozycja na 12 drużyn to nie jest to czego by oczekiwali kibice. Na kącie mają 2 zwycięstwa,1 remis i 3 porażki. Dzisiaj myślę że Comunicaciones podtrzyma passę zwycięstw gdyż kadrowo jest po prostu lepszy. Malacateco w swoim składzie oprócz O.Lopez 33 letniego pomocnika z Kostaryki i A.Apellaniz 32 letniego napastnika z Urugwaju ma kadrę całkowicie anonimową i rzekł bym starą średnia wieku wynosi 28,5 lat. Comunicaciones w swoich szeregach ma grajków którzy z nie jednego pieca chleb jedli, M.Guerrero ( Uregwaj, napastnik) C.ramirez ( Urugwaj, napastnik), J.Conteras ( reprezentat Gwatemali) R.Gomez ( reprezentant Gwatemali) J.Benitez ( obrońca z Paragwaju) . Trzeba też tutaj podać świetny bilans wyników Comunicaciones na ostatnie 20 spotkań tylko 2 porażki i to jedna w Lidze Mistrzów Ameryki, 3 remisy i aż 15 zwycięstw. Myślę że dzisiaj dodadzą kolejną wygraną.
⛔100
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy kobiet
Spotkanie: Rosja - Turcja
Typ: Over 3.5 seta
Kurs: 1.40
Bukmacher: PinnacleSports

Bardzo ciekawy ćwierćfinał. Według mnie obie drużyny grają poniżej oczekiwań. I ciężko tutaj wskazać faworyta.
Rosjanki miały łatwą grupę. Azerbejdżan i Białoruś to nie ta półka. Chorwatki pozytywnie zaskakują i z nimi Rosja miała trochę problemów.
Gra opiera się przede wszystkim na Gonczarowej i Koszelewej. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z rozgrywającą Matienko, ale chyba grać nie będzie. Bardzo fajnie Rosjanki wyglądają na siatce, ale to nikogo dziwić nie może, bo warunki fizyczne mają znakomite. Gorzej wygląda wszystko w przyjęciu czy też obronie.
Turczynki w grupie wyglądały średnio. Wygrana 3:2 z Holenderkami w spotkaniu, które powinno zostać zakończone w trzech setach, a potem porażka 0:3 z Niemkami.
W ustawieniu z Sedą na przyjęciu trochę jednak szwankuje przyjęcie. Środek całkiem niezły, ale w ataku to jednak nie jest to samo co było przy Erdem (nie ma jej w składzie na ME). Neslihan Darnel w życiowej formie na pewno nie jest. Sporo będzie zależało od Sonsirmy.
Powinno to być bardzo wyrównane spotkanie. Obie drużyny według mnie najlepiej nie grają. Faworytkami może i są Rosjanki, ale Turczynki powinny tutaj spokojnie coś urwać.
⛔100
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna U 20 Turniej czterech Narodow
Zdarzenie : Polska U 20 - Wlochy U20
Typ : Handicup -1 Wlochy, Zwyciestwo Wloch
Kurs : 3,5
Buk : Will Hill
Analiza :
Dzisiaj drugi mecz reprezentacji Polski do lat 20 w Turnieju Czterech Narodow. W ostatnim meczy Polska przegrala z Niemcami 2:0 .
Rok temu wahalbym obstawiac ten mecz poniewaz grali jeszcze tacy zawodnicy jak Wszolek, Furman, Bereszynski. Po ostatnich meczach przegranych z Wlochami 3-1 i 6-1 , widac ze kadra nie ma pomyslu jak ograc Wlochow. W ostatnich szesciu meczach Polska przegrala wszystkie mecze z Wlochami.
Tutaj nie bedzie niespodzianki, dziwi mnie taki wysoki kurs na wlochow 1,95 i spada.
Ja tutaj zaryzykuje i dam Handicapem - 1 Wlochy. Mozna smialo grac na zwyciestwo Wlochow. Taki kurs sie nie zdarza czesto.
Good Luck
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Turcja, Istanbul 2 Challenger
Spotkanie: Krajicek A. - Kravchuk K.
Typ: Krajicek A.
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Leworęczny Amerykanin zagrał wczoraj świetne zawody z Matsukevichem i wcale nie stoi na straconej pozycji w pojedynku z Rosyjskim rywalem. Krajicek zagrał na wysoki procent podania i widać, że ta nawierzchnia po prostu mu leży. Kostek pokonał Hindusa Davermana, aczkolwiek Somdev ewidentnie przeszedł obok meczu. Byle zainkasować wpisowe i ciao. Kravchuk wygrał ten mecz niewymuszonym błędami rywala. Nie lubi grać przeciwko leworęcznym zawodnikom, stąd też przy dobrym serwisie Amerykanina, może mieć tutaj problem.
⛔100
 
S 22

szymonkks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosyjska KHL
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk
Typ: under 5,5
Kurs: 1,56
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Jak wiemy rosyjska KHL to bardzo underowa liga, ale często szukam overów po fajnych kursach w granicy 2,10 - 2,40, ale nie w tym meczu. Sibir w tym sezonie rozegrał dwa mecze i w dwóch były undery (3-2, 2-3). Amur w poprzednim meczu też zaliczył under, a w poprzednich dwóch meczach tych drużyn w ubiegłym roku mecze również kończyły się z ilością bramek nie przekraczających 5,5. (3-2, 3-1). Gospodarze na własnej tafli są faworytem i prawdopodobnie ten mecz wygrają, ale moim zdaniem nie zdobędą więcej niż trzech bramek, więc under siądzie. Typuje podobnie jak to było w poprzednich meczach tych drużyn i bezspośrednich i rozegranych już w tym sezonie 3-2 lub 3-1. Polecam
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurobasket 2013
Mecz: Łotwa-Ukraina
Typ:2/2 Ukraina wygra pierwszą połowę i cały mecz
Kurs:3,75
Buk: Betsson
Analiza:
Ciekawy mecz na dziś pomiędzy bardzo dobrze spisującą się Ukrainą i solidną Łotwą. Moim zdaniem Ukraincy są leszym zespołem conajmniej na tym turnieju. W pierwszej rundzie wygrali 4 mecze z Niemcami, Izraelem, Wielką Brytanią i Belgią zaś przegrali tylko z Francją i to bardzo nieznacznie 78:71. W każdym meczu Ukraina grała ciekawą i skuteczną koszykówkę. Drugą rundę więc zaczeli od jednego zwycięstwa i jednej porażki więc mają duże szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek. Łotysze w pierwszej rundzie wygrali 3 spotkania 2 przegrali. Niestety dwie orażki które odniesli miały duże znaczenie gdyż zaczynają drugą runde od zerowego dorobku punktowego. Jak dla mnie mimo tego iż Łotysze za wszelką cenę będą starali się wygrać z tak dobrze dysponowaną na tym turnieju Ukrainą nie mają szans. Myślę że Ukraina czując swoją szanse osiągnięcia naprawdę dobrego wyniku nie odpóści i od początku będzie kontrolowała spotkanie. Po tak dobrym kursie warto spróbować.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Cordoba - Deportivo (Puchar Króla, Hiszpania)
Typ: Cordoba
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Cordoba będzie podejmować spadkowicza Deportivo dla którego występ w Pucharze Króla nie jest niczym dobrym. Ze względu na ciężką sytuację finansową klubu dla nich to po prostu przykra konieczność. Po spadku z La Liga będą musieli pogodzić się z niewygodną prawdą.
Wąska kadra Deportivo nie sprzyja rozgrywaniu dużej ilości spotkań. W kadrze jest 17 zawodników z czego Kaka (środkowy obrońca) ma uraz, a Carlos Marchena sam przygotowywał się do sezonu i chyba nie jest gotowy do gry na pełnych obrotach. Trener Vazquez dał odpocząć aż 5 zawodnikom, którzy zaczęli ostatni ligowy mecz z Murcią. Jest to środkowy obrońca Insua, skrzydłowy lub lewy obrońca Lusinho, rozgrywający Culio i dwaj ofensywni skrzydłowi, Arizmendi oraz Rudy.
Są to osłabienia spore. To tak jakby ktoś wyjął komuś nerkę, kawałek wątroby, amputował lewą rękę i powiedział - idź chłopie przebiegnij maraton.
Są zarzuty w stronę Vazqueza, że w każdym ligowym meczu próbuje innego ustawienia i przez to zespół jest pogubiony. Tu oczywiście roszada jest trochę z konieczności, bo Deportivo po prostu ma wywalone na to spotkanie i skupiają się na lidze. Spadkowicze wczoraj pokazali jak w Hiszpanii traktuje się Puchar Króla (przegrana Saragossy i Majorki).
Cordoba u siebie to solidna drużyna. Przed rokiem wyeliminowali Real Sociedad, a później sami odpadli z Barceloną i wobec takich roszad w drużynie Deportivo nie można przejść obojętnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry Puchar Ligi
Spotkanie: Lombard Papa - Haladas
Typ: Lombard Papa i over3.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Godzina: 17:00
Gospodarze powinni wygrać dzisiaj z Haladas, wynik może być wysoki.
Lombard Papa w pierwszym meczu na swoim obiekcie zremisowali 2-2 z drugoligowym Ajka, wynik rozczarował ale gospodarze raczej odpuścili ten mecz. Dzisiaj może być inaczej bo... goście jeszcze mocniej odpuszczają.
Wczoraj Gyirmot pokonali Ajka 4-2 i objęli prowadzenie w lidze. Papa zapowiadają nawet wygranie Pucharu Ligi, dzisiaj z głównym (na papierze) rywalem u siebie wypadało by wygrać.
Gospodarze mają (podobno) wyjść pierwszym zespołem:
Szűcs L. (6/0) – Tóth G. (4/0), Supics (5/0), Struhar (6/0), Szabó O. (6/0) – Quinteiro (0/0), Rodenbücher(6/0), Makszimovics (4/0), Orosz M. (6/0) – Kenesei K. (4/0), Griffith (6/4).
W zeszłej edycji Liga Kupa odpadli w ćwierćfinale z Ferencvaros różnicą bramek, faktycznie mogą traktować ten puchar poważnie.
O Haladas pisałem równo tydzień temu, puchar ligi traktują jako ogrywanie się młodych i rezerwowych zawodników którzy nie mieszczą się w składzie na ligę.
W pierwszej kolejce prowadzili już 2-0 z drugoligowym Gyirmot, w końcówce dali sobie strzelić dwa gole i wygrany mecz zakończył się podziałem punktów.
Dzisiaj goście wyjdą rezerwą:
Mursits (0/0) – Angyal (0/0), Jagodits (0/0), Zsirai (0/0), Tóth P (2/0). – Rajos (0/0), Iszlai (5/0) – Gyurján (5/0), Szakály (4/0), Kalász (2/0) – Andorka (1/0). Tylko trzech zawodników z pierwszego składu, całkiem rezerwowa obrona.
Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia że Papa wyjdzie pierwszym składem to może skończyć się wysoka wygraną, na to też liczę.
30 sierpnia w lidze Haladas wygrali u siebie 3-2, sporo bramek i dzisiaj szansa dla gospodarzy na rewanż.
Jeżeli nie chcecie ryzykować to polecam over3.5 @2.20 i wygraną gospodarzy @2.30. Ja ryzykuję na &quot;kombo&quot; obu tych typów po świetnym kursie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka eurobasket
Spotkanie: belgia - serbia
Typ: serbia h (-11.5)
Kurs: 1,87
Bukmacher: bwin
W tym meczu nie widze innego wyniku jak wygrana Serbii , ponieważ Belgowieto słaba drużyna która gdzieś tam ugra kiedy jakieś zwycięstwo ze słabeuszami swojego pokroju. Belgowie graja słabo w obronie jak i w ataku nie sa w swojej grze anie agresywni ani zdetermonowani , brak indywidaualności taktyki po prostu takie nic .Za to serbowie to zgrana ekipa dobrze grająca w obronie i bardzo dobrze kontrująca co według mnie dzisaj będzie kluczowe przy nieudolnym konstruowaniu sytuacji rzutowych przez Belgów w ataku pozycyjnym .Według mnie tak będzie wyglądał mecz , strata Belgów i jedziemy z kontrą.Myślę , że wynik z przed miesiąca 79-52 nie jest dziełem przypadku , dlatego stawiam na wygraną serbów miniumum 12 pkt.
⛔100
 
A 0

alvaro91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia, EXQI League
Mecz: St. Truidense VV - Royal Boussu Dour Borinage
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Bet At Home
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz drugiej ligi Belgijskiej a mianowicie spotkanie pomiędzy drużyną St. Truidense VV a Royal Boussu Dour Borinage. Drużyna gospodarzy dużo lepiej wygląda na tle gości - zajmuje 4 miejsce w tabeli. Na 5 meczy 3 wygrane oraz 2 remisy, bez porażki. Zespół ten wygrał m.in z FC Brussels co daje nadzieję, że ten mecz zasili ich konto 3 punktami. Drużyna gości to typowy średniak. 10 miejsce w tabeli, bilans meczy 2-1-2. Zeszłoroczne spotkanie tych drużyn skończyło się zwycięstwem 3:1 dla gospodarzy.
Dla odważniejszych zagrał bym z handi dla gości ;)
Powodzenia! ????
✅60
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - II liga belgijska - godz. 20.30
Mecz: FC Brussels - Westerlo
Typ: bramki under 2.5
Kurs: 1.80
Buk: bet365
Witajcie. Dziś zajmę się wyjazdowym meczem znanego bardziej z występów w I lidze belgijskiej Westerlo z drużyną z Brukseli. Typ opieram na statystykach obu zespołów (po 5-ciu kolejkach) o bardzo zbliżonym potencjale. Westerloo znajduje się na 3 miejscu, ich adwersarze na 5 miejscu ze stratą tylko 1 punktu. W bramkach odpowiednio 8:3 i 8:4, Bruksela nie przegrała jeszcze w domu, Westerlo nie doznało porażki na wyjeździe, dwa razy wygrywając 1:0 i 2:0. Buki swoje sympatie kursowe skierowali w stronę bardziej znanego zespołu Westerlo, na tym etapie rozgrywek może się jednak zdarzyć niemalże wszystko. Mecze obu drużyn nie obfitują w gole, brak straty gola na wyjeździe przez Westerlo wskazuje na zwartość szyków obronnych. Najbardziej jednak znamienna jest statystyka spotkań obu klubów w Brukseli - w 5-ciu poprzednich notowanych sezonach nigdy nie było bramkowego overa, wyniki jakie padały to 1:0, 0:1, w ostatnim sezonie 0:2 dla Westerlo. Nie liczę tutaj na jakiś szybki mecz, raczej partię szachów. Oba zespoły w odstępie tygodnia grały z St.Truiden - FC Brussels przegrało na wyjeździe tylko 1:0, a Westerlo zremisowało u siebie 1:1. Powodzenia
⛔100
 
D 12

dzony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Czechy CFL (3 liga)
Spotkanie: Strakonice - Caslav Typ: Caslav Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
6 kolejka trzeciej ligi czeskiej, Strakonice (17.) podejmują na własnym terenie Caslav (5.) - spadkowicza z wyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze nie zdobyli jeszcze punktu, ani nawet gola na własnym boisku. Goście natomiast wywieźli z trzech wyjazdowych meczy 6 punktów, przegrywając jedynie z trzecim w tabeli Jirny. Upatruję w tym meczu zwycięstwo gości, którzy walczą o powrót do 2 ligi. ✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Wegry (Puchar ligii, grupa B)
Spotkanie: Mezokövesdi SE - Debrecen VSC
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzis typuje mecz z ligii wegierskiej. Debreceni tzn moj faworyt po ostatniej wygranej w domu 3-0 zajmuje 1 miejsce w grupie.
MEZOKOVESD-ZSORY takze wygralo swoj pierwszy mecz 2-1 w domu.
Head to head zawsze wygrywalo Debreceni, chociaz zdarzaly sie wyniki 1-0 na styk, ale to zawsze wygrana, w wiekszosci przypadkow wygrywali z handicapem.
Mysle ze to wlasnie Debreceni wygra mecz i utrzyma lidera grupy.
ps. pracuje z węgrami i wszyscy polecaja grac ten mecz;)
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna U 20
Zdarzenie : Polska U 20 - Wlochy U20
Typ : HT/FT 2/2
Kurs : 2.90
Buk : Wiliam Hill
Analiza: Dziś o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie młodzieżowych reprezentacji Polski, oraz Włoch do lat 20. Faworytem tej rywalizacji według bukmacherów jest drużyna młodych Włochów. Obie ekipy w ostatnich latach grały ze sobą 5-krotnie i zawsze to goście dzisiejszego spotkania byli drużyną zwyciężającą, aż 4 krotnie wygrali różnicą więcej niż jednej bramki. Ostatnio te ekipy spotkały się w marcu bierzącego roku, gdzie Polacy u siebie ulegli swoim rówieśnikom z Włoch aż 1:3 (przegrywajac 0:2 już do połowy) a drugie spotkanie miało miejsce we Włoszech gdzie Polacy otrzymali porządne lanie przegrywając , aż 6:1 (wtedy do przerwy włosi prowadzili 3:1) Ja na dzisiejsze spotkanie wybrałem typ że Włosi wygrają pierwszą połowe jak i całe spotkanie, biorąc pod uwagę ostatnie spotkania, oraz formę obu zespołów, młody zespół Włoch jest zdecydowanym faworytem dzisiejszej rywalizacji, Polacy grają u siebie bardzo nierówno,a Włosi na wyjazdach zdobywają sporo bramek, ostatnie spotkanie wyjazdowe w którym Włosi nie strzelili bramki w meczu wyjazdowym miało miejsce w marcu 2011 roku, czyli ponad 2 lata temu, Polacy natomiast w 90% spotkań tracą bramki grając nawet u siebie. Tak więc sądzę że dziś włosi pewnie wygrają do połowy jak i na koniec spotkania.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET
Spotkanie: Litwa - Francja
Typ: powyżej 153,5 pkt
Kurs: 3,40
Buk: William Hill
Analiza: Na dzisiaj wybrałem najciekawszy chyba z zaproponowanych meczów i podwyższoną linię punktową na over. Eurobasket wkroczył w druą fazę, w grze zostały najlepsze zespoły, a spotkanie Litwa - Francja spokojnie mogłoby być finałem tej imprezy. Los skojarzył jednak te dwie nacje już na początku drugiej fazy grupowej i jestem przekonany, że będziemy oglądali dobry, otwarty mecz. Każda z drużyn ma w swoim składzie liderów na codzień biegających po parkietach NBA. U Litwinów Kleiza czy Valenciunas, u Francuzów także ma kto rzucać - odpowiedzialność na siebie bardzo często bierze Tony Parker, do tego jest chociażby Nicolas Batum. Typ opieram także na zdobyczach punktowych obu drużyna w dotychczasowych meczach na tym turnieju. Litwini cały czas kręcili się w granicach 70 punktów i więcej (poza meczem z Serbią), Francuzi zaś wypadali jeszcze lepiej, bo średnio osiągali wynik punktowy koło 80 punktów na mecz. Litwini muszą zagrać otwartą koszykówkę, ponieważ są w grupie dopiero na 5. miejscu tracąc punkt do 4 wyprzedzających ich drużyn, Francuzi zaś powinni skrzętnie korzystać z ofensywnej gry rywala często kontrując. Liczę dzisiaj na wynik podobny do tego sprzed roku na igrzyskach olimpijskich, przypomnę Francuzi wtedy wygrali 82-74 po wspaniałym widowisku.
⛔100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Zdarzenie : Bagnis F. - Heras P.
Typ : DW 2:0
Kurs : 2.00
Buk : bet365
Analiza:
Druga runda challengera w Kolumbijskim Cali. Pojedynek dwóch Argentyńczyków.
Facundo Bagnis mimo tego, że jest rok młodszy to dużo bardziej ograny tenisista, ponad 200 spotkań na mączce nawierzchni na której dziś przyjdzie mu rywalizować z Patricio Herasem. Starszy z Argentyńczyków rozegrał ledwo ponad 30 oficjalnych spotkań. Bagnis w pierwszej rundzie pokonał bez większych problemów Boliwijczyka Hugo Delliena, natomiast Heras miał już troszkę więcej problemów i po 3 setach pokonał również reprezentanta Boliwii Michaela Quintero. Bagnis bez dwóch zdań jest dużo lepszym graczem, który w normalnych warunkach nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem swojego rodaka. Jest to zupełnie inna półka zawodników Heras nie ma w swoim bagażu doświadczeń, żadnych spektakularnych jak na swój poziom sukcesów, nie może się poszczycić jakimś zwycięstwem nad wyżej rozstawionym zawodnikiem, zazwyczaj ma problem z pokonaniem graczy na poziomie 400-500 miejsca w rankingu ATP. Bagnis występuje w Cali 4 rok z rzędu 2 razy osiągnął ćwierćfinał, natomiast w zeszłym roku odpadł już w II rundzie, natomiast dla Herasa jest to dopiero drugi występ na tych kortach.
Jak dla mnie jest to duża niespodzianka dla nas od buka, kurs 2.0 nic tylko brać i liczyć $$$.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, mecz towarzyski
Spotkanie: Amorebieta- Atletic Bilbao
Typ: pierwszy gol w meczu - gospodarze
Kurs: 4,75
Buk: bet365
Analiza : Amorebieta wlecze sie gdziez w koncowce drugiej grupy Segundy B i z pewnoscia dzisiejszy mecz to dla nich male swieto, okazja sprawdzenia sie na tle pierwszoligowca. Atletico sezon rozpoczelo calkiem przyzwoicie ulegajac jedynie Realowi. Jak wiadomo priorytetem dla gosci sa wyniki w lidze , a wiec nie sadze by dzis grali na 100% i pierwszym skladem. To bedzie dla nich jedynie przetarcie przed liga po przerwie na reprezentacje. Powodzenie swoje typu upatruje w fakcie iz Bilbao podejdzie do meczu na luzie zas gospodarze maja serie 4 spotkan bez gola i z takim mocnym rywalem beda chcieli ja zakonczyc. Motywacja i walka po stronie gospodarzy moze spowodowac iz goscie za poczatkowe rozluznienie zaplaca bramka. Typ oczywiscie mocno ryzykowny ale dla zabawy za drobne warto.
⛔100
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dyscyplina: Międzynarodowe U20
Mecz: Włochy U20 - Polska U20
Typ: 1 połowa win - Włochy
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Analiza:
Cóż mogę dopisać, moi poprzednicy opisali już ten mecz, podpisuje się pod tym, i przewiduje że Włochy już w pierwszej połowie będą w stanie wyjść na prowadzenie a w konsekwencji wygrać, jest to drużyna lepsza od naszej co świadczą ostatnie wyniki, Polska z nimi grać nie umie, ciągle przegrywa, niestety, taki poziom naszej piłki kopanej. Myślę że typ ma szansę wejść i już po pierwszej połowie Włochy będą na prowadzeniu.
kiepska analiza
⛔100
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, EXQI-League - Belgia
Spotkanie: KAS Eupen - SC Eendracht Aalst
Typ: Eupen i over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj proponuję mecz zaplecza belgijskiej ekstraklasy, w którym lider z Eupen podejmuje Eendracht Aalst. Gospodarze zaczęli sezon notując tylko jeden bezbramkowy remis w pięciu meczach, kończąc je z bilansem 15:2. Eendracht po dwóch wygranych, dwóch porażkach i remisie plasuje się w środku tabeli, na dziewiątym miejscu.
W meczach u siebie Eupen aplikowało do tej pory rywalom odpowiednio 4 i 5 goli w meczach z Roselare i Dessel Sport. Również na wyjeździe potrafili wygrać 4:0 z wcale nie słabym Dour Borinage. Drużyna gospodarzy kontynuuje sprowadzanie młodych piłkarzy z Afryki, jednak w tym okienku uzupełniła też kadrę dwójką doświadczonych Hiszpanów. 34-letni Juan Ochoa to stoper z przeszłością w Premiera Division i na jej zapleczu, gdzie zebrał sporo doświadczenia. Trzy lata młodszy napastnik Manel Exposito podążył ostatnio w &quot;egzotycznym&quot; kierunku lecz był ważnym ogniwem australijskiego Auckland City, zdobywając w 62 meczach 40 goli i 23 razy asystując. Trzykrotnie zdobył z tym klubem puchar Ligi Mistrzów Oceanii.
Spodziewam się w tym meczu wielu bramek z racji formy strzeleckiej Eupen, ale także tego, że mimo starty zaledwie 2 goli w 5 spotkaniach ich defensywa została nadszarpnięta w okienku transferowym. Z drugiej strony również mimo wzmocnień linia obrony nie wygląda najlepiej. Goście czyste konto zachowywali tylko z drużynami skazywanymi raczej na walkę o utrzymanie niż cokolwiek więcej, a mocny Mouscron Peruwelz potrafił strzelić im 3 bramki w wyjazdowym meczu.
Kurs 1.9 w tym meczu uważam za całkiem dobry, szczerze mówiąc wchodząc na bet365 spodziewałem się niższego, a na innych bukach obecnie nie gram więc nie orientuję się jak to tam wygląda. Jest to jednak bardzo przyjemne zdarzenie, na które po dość długiej przygodzie z belgijską piłką stawiam bez zawahania i polecam także innym.
✅95
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
EuroBasket » Lithuania - France 11 Sep 2013, 21:00
149,5 under
1,48
bet 365
Oj zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie i mimo wszystko bardzo trudne do typowania- kursy moim skromnym zdaniem nie adekwatne to potencjału i klasy obu zespołów.Oba zespoły maja swoje słabe momenty na tym turnieju. Francja dostała na dzień dobry od Niemiec, którzy grali wspaniale po prostu tgz.dzień konia- potem byl mimo końcowego wyniku trudny boj z Belgia i bardzo solidna na tym turnieju Ukraina.Trójkolorowi maja słabe początki meczu ,1 kwarty nie wychodzą im najlepiej dzisiaj na pewno łatwo o pkt nie będzie- zapowiada sie ostry boj.Litwa nie gra wielkiego turnieju... graja bardzo siłowo, topornie. Jak dla mnie wszystko w miarę fajnie zbilansowane oparte na dobrej defensywie ale brakuje błysku jest silą i potencjał pod koszem. Podtrawia bardzo dobrze bronic ,maja za sobą atut w postaci szerokiej ławki i kibiców, którzy po prostu uwielbiają basket.2 bolesne porażki na początek turnieju z mocna Serbia i na koniec z Bośnia, gdzie nie wiele brakowało a byłby wyjazd do domu...mobilizacji i walki nie zabraknie.Kluczem będzie obrona i nie pozwolenie za wiele Francji w ataku- ja uważam ze dużo pkt nie zobaczymy...Litwa traci tutaj 67,4 pkt a rzuca nie wiele więcej bo w granicach 70 pkt. Mimo przeciętnej postawy Litwy, oni dobrze bronią maja problem w ataku pozycyjnym.Francja bronic po trawi jak na razie na tym turnieju może poza 2 polowa meczu z Belgia tego raczej nie pokazuje. Dobry mocny atak, ciekawa kombinacyjna gra oparta na świetnym Tonym Parkerze.Francja posiada dużo lepsze staty, ale to parkiet zweryfikuje kto lepszy- historycznie bardzo ciekawe i wyrównane pojedynki raz jedni, raz drudzy góra.
✅48
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom